Alost til Marche-les-dames Tog Køreplan
Søndag den 8. september 2024 kl. 07.00
Alost Bruxelles-Nord Liège-Guillemins Marche-Les-Dames
Alost | 07:12 | 08:12 | 10:12 |
Denderleeuw | 07:20 | 08:20 | 10:20 |
Liedekerke | 07:24 | 08:24 | 10:24 |
Bruxelles-Midi | 07:45 | 08:44 | 10:44 |
Bruxelles-Central | 07:49 | 08:48 | 10:48 |
Bruxelles-Nord | 07:53 | 08:52 | 10:52 |
Tognummer | 2206 | 2207 | 2209 |
Linje | IC | IC | IC |
Skift | |||
Bruxelles-Nord | 08:07 | 09:07 | 13:07 |
Louvain | 08:27 | 09:27 | 13:27 |
Liège-Guillemins | 09:00 | 10:00 | 14:00 |
Tognummer | 506 | 507 | 511 |
Linje | IC | IC | IC |
Skift | |||
Liège-Guillemins | 10:12 | 12:12 | 14:12 |
Flémalle-Haute | 10:27 | 12:27 | 14:27 |
Amay | 10:39 | 12:39 | 14:39 |
Huy | 10:47 | 12:47 | 14:47 |
Statte | 10:52 | 12:52 | 14:52 |
Andenne | 11:01 | 13:01 | 15:01 |
Marche-Les-Dames | 11:14 | 13:14 | 15:14 |
Tognummer | 4981 | 4983 | 4985 |
Linje | L | L | L |
Rejsetid | 4:02 | 5:02 | 5:02 |
Alost Bruxelles-Nord Namur Marche-Les-Dames
Alost | 13:12 | 14:12 |
Denderleeuw | 13:20 | 14:20 |
Liedekerke | 13:24 | 14:24 |
Bruxelles-Midi | 13:44 | 14:44 |
Bruxelles-Central | 13:48 | 14:48 |
Bruxelles-Nord | 13:52 | 14:52 |
Tognummer | 2212 | 2213 |
Linje | IC | IC |
Skift | ||
Bruxelles-Nord | 14:14 | 15:14 |
Bruxelles-Schuman | 14:22 | 15:22 |
Bruxelles-Luxembourg | 14:26 | 15:26 |
Ottignies | 14:47 | 15:47 |
Gembloux | 15:01 | 16:01 |
Namur | 15:13 | 16:13 |
Tognummer | 2514 | 2515 |
Linje | IC | IC |
Skift | ||
Namur | 16:38 | 16:38 |
Marche-Les-Dames | 16:45 | 16:45 |
Tognummer | 4966 | 4966 |
Linje | L | L |
Rejsetid | 3:33 | 2:33 |
Mandag den 9. september 2024 kl. 07.00
Alost Bruxelles-Nord Namur Marche-Les-Dames
Alost | 08:14 |
Denderleeuw | 08:24 |
Bruxelles-Midi | 08:43 |
Bruxelles-Central | 08:48 |
Bruxelles-Nord | 08:52 |
Tognummer | 2207 |
Linje | IC |
Skift | |
Bruxelles-Nord | 09:13 |
Bruxelles-Schuman | 09:21 |
Bruxelles-Luxembourg | 09:25 |
Ottignies | 09:47 |
Gembloux | 10:03 |
Namur | 10:17 |
Tognummer | 2409 |
Linje | IC |
Skift | |
Namur | 10:28 |
Marche-Les-Dames | 10:35 |
Tognummer | 4960 |
Linje | L |
Rejsetid | 2:21 |
Alost Bruxelles-Schuman Namur Marche-Les-Dames
Alost | 07:48 |
Denderleeuw | 07:59 |
Liedekerke | 08:03 |
Ternat | 08:09 |
Dilbeek | 08:16 |
Jette | 08:28 |
Bockstael | 08:33 |
Bruxelles-Schuman | 08:39 |
Tognummer | 7076 |
Linje | S4 |
S | |
Skift | |
Bruxelles-Schuman | 08:52 |
Bruxelles-Luxembourg | 08:56 |
Ottignies | 09:17 |
Gembloux | 09:31 |
Namur | 09:44 |
Tognummer | 2108 |
Linje | IC |
Skift | |
Namur | 12:28 |
Marche-Les-Dames | 12:35 |
Tognummer | 4962 |
Linje | L |
Rejsetid | 4:47 |
Alost Etterbeek Namur Marche-Les-Dames
Alost | 07:35 |
Erembodegem | 07:39 |
Denderleeuw | 07:45 |
Liedekerke | 07:49 |
Ternat | 07:55 |
Dilbeek | 08:02 |
Jette | 08:11 |
Bockstael | 08:16 |
Bruxelles-Schuman | 08:25 |
Bruxelles-Luxembourg | 08:28 |
Etterbeek | 08:31 |
Tognummer | 2179 |
Linje | S4 |
S | |
Skift | |
Etterbeek | 08:42 |
Ottignies | 09:02 |
Gembloux | 09:15 |
Namur | 09:28 |
Tognummer | 2508 |
Linje | IC |
Skift | |
Namur | 10:28 |
Marche-Les-Dames | 10:35 |
Tognummer | 4960 |
Linje | L |
Rejsetid | 3:00 |
Alost Bruxelles-Nord Namur Andenne Marche-Les-Dames
Alost | 07:55 |
Erembodegem | 08:00 |
Denderleeuw | 08:07 |
Bruxelles-Midi | 08:26 |
Bruxelles-Central | 08:31 |
Bruxelles-Nord | 08:35 |
Tognummer | 7012 |
Linje | P |
Skift | |
Bruxelles-Nord | 08:44 |
Bruxelles-Schuman | 08:52 |
Bruxelles-Luxembourg | 08:56 |
Ottignies | 09:17 |
Gembloux | 09:31 |
Namur | 09:44 |
Tognummer | 2108 |
Linje | IC |
Skift | |
Namur | 09:52 |
Andenne | 10:04 |
Tognummer | 3808 |
Linje | IC |
Skift | |
Andenne | 10:11 |
Namêche | 10:21 |
Marche-Les-Dames | 10:24 |
Tognummer | 4980 |
Linje | L |
Rejsetid | 2:29 |
Alost Etterbeek Namur Andenne Marche-Les-Dames
Alost | 08:35 |
Erembodegem | 08:39 |
Denderleeuw | 08:45 |
Liedekerke | 08:49 |
Ternat | 08:55 |
Dilbeek | 09:02 |
Jette | 09:11 |
Bockstael | 09:16 |
Bruxelles-Schuman | 09:25 |
Bruxelles-Luxembourg | 09:28 |
Etterbeek | 09:31 |
Tognummer | 2180 |
Linje | S4 |
S | |
Skift | |
Etterbeek | 09:42 |
Ottignies | 10:02 |
Gembloux | 10:15 |
Namur | 10:28 |
Tognummer | 2509 |
Linje | IC |
Skift | |
Namur | 10:52 |
Andenne | 11:04 |
Tognummer | 3809 |
Linje | IC |
Skift | |
Andenne | 11:11 |
Namêche | 11:21 |
Marche-Les-Dames | 11:24 |
Tognummer | 4981 |
Linje | L |
Rejsetid | 2:49 |
Tirsdag den 10. september 2024 kl. 07.00
Alost Bruxelles-Nord Namur Marche-Les-Dames
Alost | 08:14 |
Denderleeuw | 08:24 |
Bruxelles-Midi | 08:43 |
Bruxelles-Central | 08:48 |
Bruxelles-Nord | 08:52 |
Tognummer | 2207 |
Linje | IC |
Skift | |
Bruxelles-Nord | 09:13 |
Bruxelles-Schuman | 09:21 |
Bruxelles-Luxembourg | 09:25 |
Ottignies | 09:47 |
Gembloux | 10:03 |
Namur | 10:17 |
Tognummer | 2409 |
Linje | IC |
Skift | |
Namur | 10:28 |
Marche-Les-Dames | 10:35 |
Tognummer | 4960 |
Linje | L |
Rejsetid | 2:21 |
Alost Bruxelles-Schuman Namur Marche-Les-Dames
Alost | 07:48 |
Denderleeuw | 07:59 |
Liedekerke | 08:03 |
Ternat | 08:09 |
Dilbeek | 08:16 |
Jette | 08:28 |
Bockstael | 08:33 |
Bruxelles-Schuman | 08:39 |
Tognummer | 7076 |
Linje | S4 |
S | |
Skift | |
Bruxelles-Schuman | 08:52 |
Bruxelles-Luxembourg | 08:56 |
Ottignies | 09:17 |
Gembloux | 09:31 |
Namur | 09:44 |
Tognummer | 2108 |
Linje | IC |
Skift | |
Namur | 11:28 |
Marche-Les-Dames | 11:35 |
Tognummer | 4961 |
Linje | L |
Rejsetid | 3:47 |
Alost Etterbeek Namur Marche-Les-Dames
Alost | 07:35 |
Erembodegem | 07:39 |
Denderleeuw | 07:45 |
Liedekerke | 07:49 |
Ternat | 07:55 |
Dilbeek | 08:02 |
Jette | 08:11 |
Bockstael | 08:16 |
Bruxelles-Schuman | 08:25 |
Bruxelles-Luxembourg | 08:28 |
Etterbeek | 08:31 |
Tognummer | 2179 |
Linje | S4 |
S | |
Skift | |
Etterbeek | 08:42 |
Ottignies | 09:02 |
Gembloux | 09:15 |
Namur | 09:28 |
Tognummer | 2508 |
Linje | IC |
Skift | |
Namur | 10:28 |
Marche-Les-Dames | 10:35 |
Tognummer | 4960 |
Linje | L |
Rejsetid | 3:00 |
Alost Bruxelles-Nord Namur Andenne Marche-Les-Dames
Alost | 07:55 |
Erembodegem | 08:00 |
Denderleeuw | 08:07 |
Bruxelles-Midi | 08:26 |
Bruxelles-Central | 08:31 |
Bruxelles-Nord | 08:35 |
Tognummer | 7012 |
Linje | P |
Skift | |
Bruxelles-Nord | 08:44 |
Bruxelles-Schuman | 08:52 |
Bruxelles-Luxembourg | 08:56 |
Ottignies | 09:17 |
Gembloux | 09:31 |
Namur | 09:44 |
Tognummer | 2108 |
Linje | IC |
Skift | |
Namur | 09:52 |
Andenne | 10:04 |
Tognummer | 3808 |
Linje | IC |
Skift | |
Andenne | 10:11 |
Namêche | 10:21 |
Marche-Les-Dames | 10:24 |
Tognummer | 4980 |
Linje | L |
Rejsetid | 2:29 |
Alost Etterbeek Namur Andenne Marche-Les-Dames
Alost | 08:35 |
Erembodegem | 08:39 |
Denderleeuw | 08:45 |
Liedekerke | 08:49 |
Ternat | 08:55 |
Dilbeek | 09:02 |
Jette | 09:11 |
Bockstael | 09:16 |
Bruxelles-Schuman | 09:25 |
Bruxelles-Luxembourg | 09:28 |
Etterbeek | 09:31 |
Tognummer | 2180 |
Linje | S4 |
S | |
Skift | |
Etterbeek | 09:42 |
Ottignies | 10:02 |
Gembloux | 10:15 |
Namur | 10:28 |
Tognummer | 2509 |
Linje | IC |
Skift | |
Namur | 10:52 |
Andenne | 11:04 |
Tognummer | 3809 |
Linje | IC |
Skift | |
Andenne | 11:11 |
Namêche | 11:21 |
Marche-Les-Dames | 11:24 |
Tognummer | 4981 |
Linje | L |
Rejsetid | 2:49 |
Onsdag den 11. september 2024 kl. 07.00
Alost Bruxelles-Central Liège-Guillemins Marche-Les-Dames
Alost | 07:55 |
Erembodegem | 08:00 |
Denderleeuw | 08:07 |
Bruxelles-Midi | 08:26 |
Bruxelles-Central | 08:30 |
Tognummer | 7012 |
Linje | P |
Skift | |
Bruxelles-Central | 08:33 |
Bruxelles-Nord | 08:40 |
Louvain | 08:58 |
Ans | 09:24 |
Liège-Guillemins | 09:31 |
Tognummer | 407 |
Linje | IC |
Skift | |
Liège-Guillemins | 11:10 |
Pont-De-Seraing | 11:18 |
Flémalle-Haute | 11:35 |
Huy | 11:56 |
Statte | 12:01 |
Andenne | 12:11 |
Namêche | 12:21 |
Marche-Les-Dames | 12:24 |
Tognummer | 4982 |
Linje | L |
Rejsetid | 4:29 |
Alost Bruxelles-Nord Namur Marche-Les-Dames
Alost | 07:14 |
Denderleeuw | 07:24 |
Bruxelles-Midi | 07:43 |
Bruxelles-Central | 07:48 |
Bruxelles-Nord | 07:52 |
Tognummer | 2206 |
Linje | IC |
Skift | |
Bruxelles-Nord | 08:13 |
Bruxelles-Schuman | 08:21 |
Bruxelles-Luxembourg | 08:26 |
Ottignies | 08:49 |
Gembloux | 09:03 |
Namur | 09:17 |
Tognummer | 2408 |
Linje | IC |
Skift | |
Namur | 09:28 |
Marche-Les-Dames | 09:35 |
Tognummer | 4959 |
Linje | L |
Rejsetid | 2:21 |
Alost Etterbeek Namur Marche-Les-Dames
Alost | 09:35 | 10:35 |
Erembodegem | 09:39 | 10:39 |
Denderleeuw | 09:45 | 10:45 |
Liedekerke | 09:49 | 10:49 |
Ternat | 09:55 | 10:55 |
Dilbeek | 10:02 | 11:02 |
Jette | 10:11 | 11:11 |
Bockstael | 10:16 | 11:16 |
Bruxelles-Schuman | 10:25 | 11:25 |
Bruxelles-Luxembourg | 10:28 | 11:28 |
Etterbeek | 10:31 | 11:31 |
Tognummer | 2181 | 2182 |
Linje | S4 | S4 |
S | S | |
Skift | ||
Etterbeek | 10:42 | 11:42 |
Ottignies | 11:02 | 12:02 |
Gembloux | 11:15 | 12:15 |
Namur | 11:28 | 12:28 |
Tognummer | 2510 | 2511 |
Linje | IC | IC |
Skift | ||
Namur | 12:28 | 13:28 |
Marche-Les-Dames | 12:35 | 13:35 |
Tognummer | 4962 | 4963 |
Linje | L | L |
Rejsetid | 3:00 | 3:00 |
Alost Bruxelles-Schuman Namur Andenne Marche-Les-Dames
Alost | 07:48 |
Denderleeuw | 07:59 |
Liedekerke | 08:03 |
Ternat | 08:09 |
Dilbeek | 08:16 |
Jette | 08:28 |
Bockstael | 08:33 |
Bruxelles-Schuman | 08:39 |
Tognummer | 7076 |
Linje | S4 |
S | |
Skift | |
Bruxelles-Schuman | 08:52 |
Bruxelles-Luxembourg | 08:56 |
Ottignies | 09:17 |
Gembloux | 09:31 |
Namur | 09:44 |
Tognummer | 2108 |
Linje | IC |
Skift | |
Namur | 09:52 |
Andenne | 10:04 |
Tognummer | 3808 |
Linje | IC |
Skift | |
Andenne | 10:11 |
Namêche | 10:21 |
Marche-Les-Dames | 10:24 |
Tognummer | 4980 |
Linje | L |
Rejsetid | 2:36 |
Torsdag den 12. september 2024 kl. 07.00
Alost Bruxelles-Central Liège-Guillemins Marche-Les-Dames
Alost | 07:55 |
Erembodegem | 08:00 |
Denderleeuw | 08:07 |
Bruxelles-Midi | 08:26 |
Bruxelles-Central | 08:30 |
Tognummer | 7012 |
Linje | P |
Skift | |
Bruxelles-Central | 08:33 |
Bruxelles-Nord | 08:40 |
Louvain | 08:58 |
Ans | 09:24 |
Liège-Guillemins | 09:31 |
Tognummer | 407 |
Linje | IC |
Skift | |
Liège-Guillemins | 11:10 |
Pont-De-Seraing | 11:18 |
Flémalle-Haute | 11:35 |
Huy | 11:56 |
Statte | 12:01 |
Andenne | 12:11 |
Namêche | 12:21 |
Marche-Les-Dames | 12:24 |
Tognummer | 4982 |
Linje | L |
Rejsetid | 4:29 |
Alost Bruxelles-Nord Namur Marche-Les-Dames
Alost | 07:14 |
Denderleeuw | 07:24 |
Bruxelles-Midi | 07:43 |
Bruxelles-Central | 07:48 |
Bruxelles-Nord | 07:52 |
Tognummer | 2206 |
Linje | IC |
Skift | |
Bruxelles-Nord | 08:13 |
Bruxelles-Schuman | 08:21 |
Bruxelles-Luxembourg | 08:26 |
Ottignies | 08:49 |
Gembloux | 09:03 |
Namur | 09:17 |
Tognummer | 2408 |
Linje | IC |
Skift | |
Namur | 09:28 |
Marche-Les-Dames | 09:35 |
Tognummer | 4959 |
Linje | L |
Rejsetid | 2:21 |
Alost Etterbeek Namur Marche-Les-Dames
Alost | 09:35 | 10:35 |
Erembodegem | 09:39 | 10:39 |
Denderleeuw | 09:45 | 10:45 |
Liedekerke | 09:49 | 10:49 |
Ternat | 09:55 | 10:55 |
Dilbeek | 10:02 | 11:02 |
Jette | 10:11 | 11:11 |
Bockstael | 10:16 | 11:16 |
Bruxelles-Schuman | 10:25 | 11:25 |
Bruxelles-Luxembourg | 10:28 | 11:28 |
Etterbeek | 10:31 | 11:31 |
Tognummer | 2181 | 2182 |
Linje | S4 | S4 |
S | S | |
Skift | ||
Etterbeek | 10:42 | 11:42 |
Ottignies | 11:02 | 12:02 |
Gembloux | 11:15 | 12:15 |
Namur | 11:28 | 12:28 |
Tognummer | 2510 | 2511 |
Linje | IC | IC |
Skift | ||
Namur | 12:28 | 13:28 |
Marche-Les-Dames | 12:35 | 13:35 |
Tognummer | 4962 | 4963 |
Linje | L | L |
Rejsetid | 3:00 | 3:00 |
Alost Bruxelles-Schuman Namur Andenne Marche-Les-Dames
Alost | 07:48 |
Denderleeuw | 07:59 |
Liedekerke | 08:03 |
Ternat | 08:09 |
Dilbeek | 08:16 |
Jette | 08:28 |
Bockstael | 08:33 |
Bruxelles-Schuman | 08:39 |
Tognummer | 7076 |
Linje | S4 |
S | |
Skift | |
Bruxelles-Schuman | 08:52 |
Bruxelles-Luxembourg | 08:56 |
Ottignies | 09:17 |
Gembloux | 09:31 |
Namur | 09:44 |
Tognummer | 2108 |
Linje | IC |
Skift | |
Namur | 09:52 |
Andenne | 10:04 |
Tognummer | 3808 |
Linje | IC |
Skift | |
Andenne | 10:11 |
Namêche | 10:21 |
Marche-Les-Dames | 10:24 |
Tognummer | 4980 |
Linje | L |
Rejsetid | 2:36 |
Fredag den 13. september 2024 kl. 07.00
Alost Bruxelles-Central Liège-Guillemins Marche-Les-Dames
Alost | 07:55 |
Erembodegem | 08:00 |
Denderleeuw | 08:07 |
Bruxelles-Midi | 08:26 |
Bruxelles-Central | 08:30 |
Tognummer | 7012 |
Linje | P |
Skift | |
Bruxelles-Central | 08:33 |
Bruxelles-Nord | 08:40 |
Louvain | 08:58 |
Ans | 09:24 |
Liège-Guillemins | 09:31 |
Tognummer | 407 |
Linje | IC |
Skift | |
Liège-Guillemins | 11:10 |
Pont-De-Seraing | 11:18 |
Flémalle-Haute | 11:35 |
Huy | 11:56 |
Statte | 12:01 |
Andenne | 12:11 |
Namêche | 12:21 |
Marche-Les-Dames | 12:24 |
Tognummer | 4982 |
Linje | L |
Rejsetid | 4:29 |
Alost Bruxelles-Nord Namur Marche-Les-Dames
Alost | 07:14 |
Denderleeuw | 07:24 |
Bruxelles-Midi | 07:43 |
Bruxelles-Central | 07:48 |
Bruxelles-Nord | 07:52 |
Tognummer | 2206 |
Linje | IC |
Skift | |
Bruxelles-Nord | 08:13 |
Bruxelles-Schuman | 08:21 |
Bruxelles-Luxembourg | 08:26 |
Ottignies | 08:49 |
Gembloux | 09:03 |
Namur | 09:17 |
Tognummer | 2408 |
Linje | IC |
Skift | |
Namur | 09:28 |
Marche-Les-Dames | 09:35 |
Tognummer | 4959 |
Linje | L |
Rejsetid | 2:21 |
Alost Etterbeek Namur Marche-Les-Dames
Alost | 09:35 | 10:35 |
Erembodegem | 09:39 | 10:39 |
Denderleeuw | 09:45 | 10:45 |
Liedekerke | 09:49 | 10:49 |
Ternat | 09:55 | 10:55 |
Dilbeek | 10:02 | 11:02 |
Jette | 10:11 | 11:11 |
Bockstael | 10:16 | 11:16 |
Bruxelles-Schuman | 10:25 | 11:25 |
Bruxelles-Luxembourg | 10:28 | 11:28 |
Etterbeek | 10:31 | 11:31 |
Tognummer | 2181 | 2182 |
Linje | S4 | S4 |
S | S | |
Skift | ||
Etterbeek | 10:42 | 11:42 |
Ottignies | 11:02 | 12:02 |
Gembloux | 11:15 | 12:15 |
Namur | 11:28 | 12:28 |
Tognummer | 2510 | 2511 |
Linje | IC | IC |
Skift | ||
Namur | 12:28 | 13:28 |
Marche-Les-Dames | 12:35 | 13:35 |
Tognummer | 4962 | 4963 |
Linje | L | L |
Rejsetid | 3:00 | 3:00 |
Alost Bruxelles-Schuman Namur Andenne Marche-Les-Dames
Alost | 07:48 |
Denderleeuw | 07:59 |
Liedekerke | 08:03 |
Ternat | 08:09 |
Dilbeek | 08:16 |
Jette | 08:28 |
Bockstael | 08:33 |
Bruxelles-Schuman | 08:39 |
Tognummer | 7076 |
Linje | S4 |
S | |
Skift | |
Bruxelles-Schuman | 08:52 |
Bruxelles-Luxembourg | 08:56 |
Ottignies | 09:17 |
Gembloux | 09:31 |
Namur | 09:44 |
Tognummer | 2108 |
Linje | IC |
Skift | |
Namur | 09:52 |
Andenne | 10:04 |
Tognummer | 3808 |
Linje | IC |
Skift | |
Andenne | 10:11 |
Namêche | 10:21 |
Marche-Les-Dames | 10:24 |
Tognummer | 4980 |
Linje | L |
Rejsetid | 2:36 |
Lørdag den 14. september 2024 kl. 07.00
Alost Bruxelles-Central Namur Marche-Les-Dames
Alost | 07:43 |
Denderleeuw | 07:54 |
Liedekerke | 07:58 |
Bruxelles-Midi | 08:15 |
Bruxelles-Central | 08:18 |
Tognummer | 3605 |
Linje | IC |
Skift | |
Bruxelles-Central | 08:23 |
Bruxelles-Nord | 08:28 |
Ottignies | 09:17 |
Gembloux | 09:31 |
Namur | 09:44 |
Tognummer | 2108 |
Linje | IC |
Skift | |
Namur | 11:03 |
Marche-Les-Dames | 11:15 |
Tognummer | 11661 |
Linje | BUS |
Rejsetid | 3:32 |
Alost Bruxelles-Nord Namur Marche-Les-Dames
Alost | 10:12 |
Denderleeuw | 10:20 |
Liedekerke | 10:24 |
Bruxelles-Midi | 10:44 |
Bruxelles-Central | 10:48 |
Bruxelles-Nord | 10:52 |
Tognummer | 2209 |
Linje | IC |
Skift | |
Bruxelles-Nord | 11:28 |
Ottignies | 12:17 |
Gembloux | 12:31 |
Namur | 12:44 |
Tognummer | 2111 |
Linje | IC |
Skift | |
Namur | 15:03 |
Marche-Les-Dames | 15:15 |
Tognummer | 11665 |
Linje | BUS |
Rejsetid | 5:03 |
Alost Bruxelles-Nord Charleroi-Central Namur Marche-Les-Dames
Alost | 12:05 |
Erembodegem | 12:09 |
Denderleeuw | 12:20 |
Liedekerke | 12:24 |
Ternat | 12:30 |
Dilbeek | 12:36 |
Jette | 12:45 |
Bruxelles-Nord | 12:53 |
Tognummer | 2083 |
Linje | S10 |
S | |
Skift | |
Bruxelles-Nord | 12:55 |
Bruxelles-Central | 13:00 |
Bruxelles-Midi | 13:07 |
Braine-L'alleud | 13:22 |
Nivelles | 13:34 |
Luttre | 13:44 |
Marchienne-Au-Pont | 13:53 |
Charleroi-Central | 13:57 |
Tognummer | 3133 |
Linje | IC |
Skift | |
Charleroi-Central | 14:17 |
Châtelet | 14:25 |
Tamines | 14:37 |
Jemeppe-Sur-Sambre | 14:45 |
Floreffe | 14:57 |
Namur | 15:09 |
Tognummer | 4563 |
Linje | S61 |
S | |
Skift | |
Namur | 17:03 |
Marche-Les-Dames | 17:15 |
Tognummer | 11667 |
Linje | BUS |
Rejsetid | 5:10 |
Alost Bruxelles-Nord Liège-Guillemins Huy Marche-Les-Dames
Alost | 07:12 |
Denderleeuw | 07:20 |
Liedekerke | 07:24 |
Bruxelles-Midi | 07:45 |
Bruxelles-Central | 07:49 |
Bruxelles-Nord | 07:53 |
Tognummer | 2206 |
Linje | IC |
Skift | |
Bruxelles-Nord | 08:07 |
Louvain | 08:27 |
Liège-Guillemins | 09:00 |
Tognummer | 506 |
Linje | IC |
Skift | |
Liège-Guillemins | 09:04 |
Flémalle-Haute | 09:13 |
Huy | 09:25 |
Tognummer | 13642 |
Linje | IC |
Skift | |
Huy | 09:57 |
Marche-Les-Dames | 10:45 |
Tognummer | 11660 |
Linje | BUS |
Rejsetid | 3:33 |
Alost Louvain Liège-Guillemins Huy Marche-Les-Dames
Alost | 08:43 |
Denderleeuw | 08:54 |
Liedekerke | 08:58 |
Bruxelles-Midi | 09:15 |
Bruxelles-Central | 09:19 |
Bruxelles-Nord | 09:25 |
Brussels airport-Zaventem | 09:38 |
Louvain | 09:52 |
Tognummer | 3606 |
Linje | IC |
Skift | |
Louvain | 10:27 |
Liège-Guillemins | 11:00 |
Tognummer | 508 |
Linje | IC |
Skift | |
Liège-Guillemins | 11:04 |
Flémalle-Haute | 11:13 |
Huy | 11:25 |
Tognummer | 13644 |
Linje | IC |
Skift | |
Huy | 13:57 |
Marche-Les-Dames | 14:45 |
Tognummer | 11664 |
Linje | BUS |
Rejsetid | 6:02 |