Coxyde til Fleurus Tog Køreplan
Søndag den 8. september 2024 kl. 07.00
Coxyde Gand-Saint-Pierre Bruxelles-Central Ottignies Fleurus
Coxyde | 07:56 | 08:56 | 09:56 | 10:56 | 11:56 |
Furnes | 08:01 | 09:01 | 10:01 | 11:01 | 12:01 |
Dixmude | 08:13 | 09:13 | 10:13 | 11:13 | 12:13 |
Kortemark | 08:23 | 09:23 | 10:23 | 11:23 | 12:23 |
Lichtervelde | 08:30 | 09:30 | 10:30 | 11:30 | 12:30 |
Tielt | 08:42 | 09:42 | 10:42 | 11:42 | 12:42 |
Deinze | 08:53 | 09:53 | 10:53 | 11:53 | 12:53 |
De Pinte | 09:00 | 10:00 | 11:00 | 12:00 | 13:00 |
Gand-Saint-Pierre | 09:07 | 10:07 | 11:07 | 12:07 | 13:07 |
Tognummer | 3607 | 3608 | 3609 | 3610 | 3611 |
Linje | IC | IC | IC | IC | IC |
Skift | |||||
Gand-Saint-Pierre | 09:25 | 10:25 | 11:25 | 12:25 | 13:25 |
Bruxelles-Midi | 09:56 | 10:56 | 11:56 | 12:56 | 13:56 |
Bruxelles-Central | 10:00 | 11:00 | 12:00 | 13:00 | 14:00 |
Tognummer | 508 | 509 | 510 | 511 | 512 |
Linje | IC | IC | IC | IC | IC |
Skift | |||||
Bruxelles-Central | 10:07 | 11:07 | 12:07 | 13:07 | 14:07 |
Bruxelles-Nord | 10:14 | 11:14 | 12:14 | 13:14 | 14:14 |
Bruxelles-Schuman | 10:22 | 11:22 | 12:22 | 13:22 | 14:22 |
Bruxelles-Luxembourg | 10:26 | 11:26 | 12:26 | 13:26 | 14:26 |
Ottignies | 10:45 | 11:45 | 12:45 | 13:45 | 14:45 |
Tognummer | 2510 | 2511 | 2512 | 2513 | 2514 |
Linje | IC | IC | IC | IC | IC |
Skift | |||||
Ottignies | 10:50 | 11:50 | 12:50 | 13:50 | 14:50 |
Court-Saint-Etienne | 10:55 | 11:55 | 12:55 | 13:55 | 14:55 |
Fleurus | 11:12 | 12:12 | 13:12 | 14:12 | 15:12 |
Tognummer | 5731 | 5732 | 5733 | 5734 | 5735 |
Linje | IC | IC | IC | IC | IC |
Rejsetid | 3:16 | 3:16 | 3:16 | 3:16 | 3:16 |
Mandag den 9. september 2024 kl. 07.00
Coxyde De Pinte Bruxelles-Nord Ottignies Fleurus
Coxyde | 07:29 |
Furnes | 07:32 |
Dixmude | 07:44 |
Kortemark | 07:53 |
Lichtervelde | 08:01 |
Tielt | 08:13 |
Aarsele | 08:19 |
Deinze | 08:27 |
De Pinte | 08:33 |
Tognummer | 7995 |
Linje | P |
Skift | |
De Pinte | 08:45 |
Gand-Saint-Pierre | 08:55 |
Bruxelles-Midi | 09:28 |
Bruxelles-Central | 09:33 |
Bruxelles-Nord | 09:37 |
Tognummer | 408 |
Linje | IC |
Skift | |
Bruxelles-Nord | 09:44 |
Bruxelles-Schuman | 09:52 |
Bruxelles-Luxembourg | 09:56 |
Ottignies | 10:15 |
Tognummer | 2109 |
Linje | IC |
Skift | |
Ottignies | 10:22 |
Court-Saint-Etienne | 10:28 |
Fleurus | 10:54 |
Tognummer | 4560 |
Linje | S61 |
S | |
Rejsetid | 3:25 |
Coxyde Gand-Saint-Pierre Bruxelles-Nord Ottignies Fleurus
Coxyde | 07:56 | 08:56 | 09:56 | 10:56 |
Furnes | 08:01 | 09:01 | 10:01 | 11:01 |
Dixmude | 08:13 | 09:13 | 10:13 | 11:13 |
Kortemark | 08:23 | 09:23 | 10:23 | 11:23 |
Lichtervelde | 08:30 | 09:30 | 10:30 | 11:30 |
Tielt | 08:42 | 09:42 | 10:42 | 11:42 |
Deinze | 08:53 | 09:53 | 10:53 | 11:53 |
De Pinte | 09:00 | 10:00 | 11:00 | 12:00 |
Gand-Saint-Pierre | 09:07 | 10:07 | 11:07 | 12:07 |
Tognummer | 3030 | 3031 | 3032 | 3033 |
Linje | IC | IC | IC | IC |
Skift | ||||
Gand-Saint-Pierre | 09:24 | 10:24 | 11:24 | 12:24 |
Bruxelles-Midi | 09:55 | 10:55 | 11:55 | 12:55 |
Bruxelles-Central | 10:00 | 11:00 | 12:00 | 13:00 |
Bruxelles-Nord | 10:04 | 11:04 | 12:04 | 13:04 |
Tognummer | 508 | 509 | 510 | 511 |
Linje | IC | IC | IC | IC |
Skift | ||||
Bruxelles-Nord | 10:12 | 11:12 | 12:12 | 13:12 |
Bruxelles-Schuman | 10:20 | 11:20 | 12:20 | 13:20 |
Bruxelles-Luxembourg | 10:25 | 11:25 | 12:25 | 13:25 |
Ottignies | 10:45 | 11:45 | 12:45 | 13:45 |
Tognummer | 2410 | 2411 | 2412 | 2413 |
Linje | IC | IC | IC | IC |
Skift | ||||
Ottignies | 10:53 | 11:53 | 12:53 | 13:53 |
Court-Saint-Etienne | 10:58 | 11:58 | 12:58 | 13:58 |
Fleurus | 11:15 | 12:15 | 13:15 | 14:15 |
Tognummer | 5731 | 5732 | 5733 | 5734 |
Linje | IC | IC | IC | IC |
Rejsetid | 3:19 | 3:19 | 3:19 | 3:19 |
Tirsdag den 10. september 2024 kl. 07.00
Coxyde De Pinte Bruxelles-Nord Ottignies Fleurus
Coxyde | 07:29 |
Furnes | 07:32 |
Dixmude | 07:44 |
Kortemark | 07:53 |
Lichtervelde | 08:01 |
Tielt | 08:13 |
Aarsele | 08:19 |
Deinze | 08:27 |
De Pinte | 08:33 |
Tognummer | 7995 |
Linje | P |
Skift | |
De Pinte | 08:45 |
Gand-Saint-Pierre | 08:55 |
Bruxelles-Midi | 09:28 |
Bruxelles-Central | 09:33 |
Bruxelles-Nord | 09:37 |
Tognummer | 408 |
Linje | IC |
Skift | |
Bruxelles-Nord | 09:44 |
Bruxelles-Schuman | 09:52 |
Bruxelles-Luxembourg | 09:56 |
Ottignies | 10:15 |
Tognummer | 2109 |
Linje | IC |
Skift | |
Ottignies | 10:22 |
Court-Saint-Etienne | 10:28 |
Fleurus | 10:54 |
Tognummer | 4560 |
Linje | S61 |
S | |
Rejsetid | 3:25 |
Coxyde Gand-Saint-Pierre Bruxelles-Nord Ottignies Fleurus
Coxyde | 07:56 | 08:56 | 09:56 | 10:56 |
Furnes | 08:01 | 09:01 | 10:01 | 11:01 |
Dixmude | 08:13 | 09:13 | 10:13 | 11:13 |
Kortemark | 08:23 | 09:23 | 10:23 | 11:23 |
Lichtervelde | 08:30 | 09:30 | 10:30 | 11:30 |
Tielt | 08:42 | 09:42 | 10:42 | 11:42 |
Deinze | 08:53 | 09:53 | 10:53 | 11:53 |
De Pinte | 09:00 | 10:00 | 11:00 | 12:00 |
Gand-Saint-Pierre | 09:07 | 10:07 | 11:07 | 12:07 |
Tognummer | 3030 | 3031 | 3032 | 3033 |
Linje | IC | IC | IC | IC |
Skift | ||||
Gand-Saint-Pierre | 09:24 | 10:24 | 11:24 | 12:24 |
Bruxelles-Midi | 09:55 | 10:55 | 11:55 | 12:55 |
Bruxelles-Central | 10:00 | 11:00 | 12:00 | 13:00 |
Bruxelles-Nord | 10:04 | 11:04 | 12:04 | 13:04 |
Tognummer | 508 | 509 | 510 | 511 |
Linje | IC | IC | IC | IC |
Skift | ||||
Bruxelles-Nord | 10:12 | 11:12 | 12:12 | 13:12 |
Bruxelles-Schuman | 10:20 | 11:20 | 12:20 | 13:20 |
Bruxelles-Luxembourg | 10:25 | 11:25 | 12:25 | 13:25 |
Ottignies | 10:45 | 11:45 | 12:45 | 13:45 |
Tognummer | 2410 | 2411 | 2412 | 2413 |
Linje | IC | IC | IC | IC |
Skift | ||||
Ottignies | 10:53 | 11:53 | 12:53 | 13:53 |
Court-Saint-Etienne | 10:58 | 11:58 | 12:58 | 13:58 |
Fleurus | 11:15 | 12:15 | 13:15 | 14:15 |
Tognummer | 5731 | 5732 | 5733 | 5734 |
Linje | IC | IC | IC | IC |
Rejsetid | 3:19 | 3:19 | 3:19 | 3:19 |
Onsdag den 11. september 2024 kl. 07.00
Coxyde De Pinte Bruxelles-Nord Ottignies Fleurus
Coxyde | 07:29 |
Furnes | 07:32 |
Dixmude | 07:44 |
Kortemark | 07:53 |
Lichtervelde | 08:01 |
Tielt | 08:13 |
Aarsele | 08:19 |
Deinze | 08:27 |
De Pinte | 08:33 |
Tognummer | 7995 |
Linje | P |
Skift | |
De Pinte | 08:45 |
Gand-Saint-Pierre | 08:55 |
Bruxelles-Midi | 09:28 |
Bruxelles-Central | 09:33 |
Bruxelles-Nord | 09:37 |
Tognummer | 408 |
Linje | IC |
Skift | |
Bruxelles-Nord | 09:44 |
Bruxelles-Schuman | 09:52 |
Bruxelles-Luxembourg | 09:56 |
Ottignies | 10:15 |
Tognummer | 2109 |
Linje | IC |
Skift | |
Ottignies | 10:22 |
Court-Saint-Etienne | 10:28 |
Fleurus | 10:54 |
Tognummer | 4560 |
Linje | S61 |
S | |
Rejsetid | 3:25 |
Coxyde Gand-Saint-Pierre Bruxelles-Nord Ottignies Fleurus
Coxyde | 07:56 | 08:56 | 09:56 | 10:56 |
Furnes | 08:01 | 09:01 | 10:01 | 11:01 |
Dixmude | 08:13 | 09:13 | 10:13 | 11:13 |
Kortemark | 08:23 | 09:23 | 10:23 | 11:23 |
Lichtervelde | 08:30 | 09:30 | 10:30 | 11:30 |
Tielt | 08:42 | 09:42 | 10:42 | 11:42 |
Deinze | 08:53 | 09:53 | 10:53 | 11:53 |
De Pinte | 09:00 | 10:00 | 11:00 | 12:00 |
Gand-Saint-Pierre | 09:07 | 10:07 | 11:07 | 12:07 |
Tognummer | 3030 | 3031 | 3032 | 3033 |
Linje | IC | IC | IC | IC |
Skift | ||||
Gand-Saint-Pierre | 09:24 | 10:24 | 11:24 | 12:24 |
Bruxelles-Midi | 09:55 | 10:55 | 11:55 | 12:55 |
Bruxelles-Central | 10:00 | 11:00 | 12:00 | 13:00 |
Bruxelles-Nord | 10:04 | 11:04 | 12:04 | 13:04 |
Tognummer | 508 | 509 | 510 | 511 |
Linje | IC | IC | IC | IC |
Skift | ||||
Bruxelles-Nord | 10:12 | 11:12 | 12:12 | 13:12 |
Bruxelles-Schuman | 10:20 | 11:20 | 12:20 | 13:20 |
Bruxelles-Luxembourg | 10:25 | 11:25 | 12:25 | 13:25 |
Ottignies | 10:45 | 11:45 | 12:45 | 13:45 |
Tognummer | 2410 | 2411 | 2412 | 2413 |
Linje | IC | IC | IC | IC |
Skift | ||||
Ottignies | 10:53 | 11:53 | 12:53 | 13:53 |
Court-Saint-Etienne | 10:58 | 11:58 | 12:58 | 13:58 |
Fleurus | 11:15 | 12:15 | 13:15 | 14:15 |
Tognummer | 5731 | 5732 | 5733 | 5734 |
Linje | IC | IC | IC | IC |
Rejsetid | 3:19 | 3:19 | 3:19 | 3:19 |
Torsdag den 12. september 2024 kl. 07.00
Coxyde De Pinte Bruxelles-Nord Ottignies Fleurus
Coxyde | 07:29 |
Furnes | 07:32 |
Dixmude | 07:44 |
Kortemark | 07:53 |
Lichtervelde | 08:01 |
Tielt | 08:13 |
Aarsele | 08:19 |
Deinze | 08:27 |
De Pinte | 08:33 |
Tognummer | 7995 |
Linje | P |
Skift | |
De Pinte | 08:45 |
Gand-Saint-Pierre | 08:55 |
Bruxelles-Midi | 09:28 |
Bruxelles-Central | 09:33 |
Bruxelles-Nord | 09:37 |
Tognummer | 408 |
Linje | IC |
Skift | |
Bruxelles-Nord | 09:44 |
Bruxelles-Schuman | 09:52 |
Bruxelles-Luxembourg | 09:56 |
Ottignies | 10:15 |
Tognummer | 2109 |
Linje | IC |
Skift | |
Ottignies | 10:22 |
Court-Saint-Etienne | 10:28 |
Fleurus | 10:54 |
Tognummer | 4560 |
Linje | S61 |
S | |
Rejsetid | 3:25 |
Coxyde Gand-Saint-Pierre Bruxelles-Nord Ottignies Fleurus
Coxyde | 07:56 | 08:56 | 09:56 | 10:56 |
Furnes | 08:01 | 09:01 | 10:01 | 11:01 |
Dixmude | 08:13 | 09:13 | 10:13 | 11:13 |
Kortemark | 08:23 | 09:23 | 10:23 | 11:23 |
Lichtervelde | 08:30 | 09:30 | 10:30 | 11:30 |
Tielt | 08:42 | 09:42 | 10:42 | 11:42 |
Deinze | 08:53 | 09:53 | 10:53 | 11:53 |
De Pinte | 09:00 | 10:00 | 11:00 | 12:00 |
Gand-Saint-Pierre | 09:07 | 10:07 | 11:07 | 12:07 |
Tognummer | 3030 | 3031 | 3032 | 3033 |
Linje | IC | IC | IC | IC |
Skift | ||||
Gand-Saint-Pierre | 09:24 | 10:24 | 11:24 | 12:24 |
Bruxelles-Midi | 09:55 | 10:55 | 11:55 | 12:55 |
Bruxelles-Central | 10:00 | 11:00 | 12:00 | 13:00 |
Bruxelles-Nord | 10:04 | 11:04 | 12:04 | 13:04 |
Tognummer | 508 | 509 | 510 | 511 |
Linje | IC | IC | IC | IC |
Skift | ||||
Bruxelles-Nord | 10:12 | 11:12 | 12:12 | 13:12 |
Bruxelles-Schuman | 10:20 | 11:20 | 12:20 | 13:20 |
Bruxelles-Luxembourg | 10:25 | 11:25 | 12:25 | 13:25 |
Ottignies | 10:45 | 11:45 | 12:45 | 13:45 |
Tognummer | 2410 | 2411 | 2412 | 2413 |
Linje | IC | IC | IC | IC |
Skift | ||||
Ottignies | 10:53 | 11:53 | 12:53 | 13:53 |
Court-Saint-Etienne | 10:58 | 11:58 | 12:58 | 13:58 |
Fleurus | 11:15 | 12:15 | 13:15 | 14:15 |
Tognummer | 5731 | 5732 | 5733 | 5734 |
Linje | IC | IC | IC | IC |
Rejsetid | 3:19 | 3:19 | 3:19 | 3:19 |
Fredag den 13. september 2024 kl. 07.00
Coxyde De Pinte Bruxelles-Nord Ottignies Fleurus
Coxyde | 07:29 |
Furnes | 07:32 |
Dixmude | 07:44 |
Kortemark | 07:53 |
Lichtervelde | 08:01 |
Tielt | 08:13 |
Aarsele | 08:19 |
Deinze | 08:27 |
De Pinte | 08:33 |
Tognummer | 7995 |
Linje | P |
Skift | |
De Pinte | 08:45 |
Gand-Saint-Pierre | 08:55 |
Bruxelles-Midi | 09:28 |
Bruxelles-Central | 09:33 |
Bruxelles-Nord | 09:37 |
Tognummer | 408 |
Linje | IC |
Skift | |
Bruxelles-Nord | 09:44 |
Bruxelles-Schuman | 09:52 |
Bruxelles-Luxembourg | 09:56 |
Ottignies | 10:15 |
Tognummer | 2109 |
Linje | IC |
Skift | |
Ottignies | 10:22 |
Court-Saint-Etienne | 10:28 |
Fleurus | 10:54 |
Tognummer | 4560 |
Linje | S61 |
S | |
Rejsetid | 3:25 |
Coxyde Gand-Saint-Pierre Bruxelles-Nord Ottignies Fleurus
Coxyde | 07:56 | 08:56 | 09:56 | 10:56 |
Furnes | 08:01 | 09:01 | 10:01 | 11:01 |
Dixmude | 08:13 | 09:13 | 10:13 | 11:13 |
Kortemark | 08:23 | 09:23 | 10:23 | 11:23 |
Lichtervelde | 08:30 | 09:30 | 10:30 | 11:30 |
Tielt | 08:42 | 09:42 | 10:42 | 11:42 |
Deinze | 08:53 | 09:53 | 10:53 | 11:53 |
De Pinte | 09:00 | 10:00 | 11:00 | 12:00 |
Gand-Saint-Pierre | 09:07 | 10:07 | 11:07 | 12:07 |
Tognummer | 3030 | 3031 | 3032 | 3033 |
Linje | IC | IC | IC | IC |
Skift | ||||
Gand-Saint-Pierre | 09:24 | 10:24 | 11:24 | 12:24 |
Bruxelles-Midi | 09:55 | 10:55 | 11:55 | 12:55 |
Bruxelles-Central | 10:00 | 11:00 | 12:00 | 13:00 |
Bruxelles-Nord | 10:04 | 11:04 | 12:04 | 13:04 |
Tognummer | 508 | 509 | 510 | 511 |
Linje | IC | IC | IC | IC |
Skift | ||||
Bruxelles-Nord | 10:12 | 11:12 | 12:12 | 13:12 |
Bruxelles-Schuman | 10:20 | 11:20 | 12:20 | 13:20 |
Bruxelles-Luxembourg | 10:25 | 11:25 | 12:25 | 13:25 |
Ottignies | 10:45 | 11:45 | 12:45 | 13:45 |
Tognummer | 2410 | 2411 | 2412 | 2413 |
Linje | IC | IC | IC | IC |
Skift | ||||
Ottignies | 10:53 | 11:53 | 12:53 | 13:53 |
Court-Saint-Etienne | 10:58 | 11:58 | 12:58 | 13:58 |
Fleurus | 11:15 | 12:15 | 13:15 | 14:15 |
Tognummer | 5731 | 5732 | 5733 | 5734 |
Linje | IC | IC | IC | IC |
Rejsetid | 3:19 | 3:19 | 3:19 | 3:19 |
Lørdag den 14. september 2024 kl. 07.00
Coxyde Gand-Saint-Pierre Bruxelles-Midi Charleroi-Central Fleurus
Coxyde | 07:56 | 08:56 | 09:56 | 10:56 | 11:56 |
Furnes | 08:01 | 09:01 | 10:01 | 11:01 | 12:01 |
Dixmude | 08:13 | 09:13 | 10:13 | 11:13 | 12:13 |
Kortemark | 08:23 | 09:23 | 10:23 | 11:23 | 12:23 |
Lichtervelde | 08:30 | 09:30 | 10:30 | 11:30 | 12:30 |
Tielt | 08:42 | 09:42 | 10:42 | 11:42 | 12:42 |
Deinze | 08:53 | 09:53 | 10:53 | 11:53 | 12:53 |
De Pinte | 09:00 | 10:00 | 11:00 | 12:00 | 13:00 |
Gand-Saint-Pierre | 09:07 | 10:07 | 11:07 | 12:07 | 13:07 |
Tognummer | 3607 | 3608 | 3609 | 3610 | 3611 |
Linje | IC | IC | IC | IC | IC |
Skift | |||||
Gand-Saint-Pierre | 09:25 | 10:25 | 11:25 | 12:25 | 13:25 |
Bruxelles-Midi | 09:53 | 10:53 | 11:53 | 12:53 | 13:53 |
Tognummer | 508 | 509 | 510 | 511 | 512 |
Linje | IC | IC | IC | IC | IC |
Skift | |||||
Bruxelles-Midi | 10:07 | 11:07 | 12:07 | 13:07 | 14:07 |
Braine-L'alleud | 10:22 | 11:22 | 12:22 | 13:22 | 14:22 |
Nivelles | 10:34 | 11:34 | 12:34 | 13:34 | 14:34 |
Luttre | 10:44 | 11:44 | 12:44 | 13:44 | 14:44 |
Marchienne-Au-Pont | 10:53 | 11:53 | 12:53 | 13:53 | 14:53 |
Charleroi-Central | 10:57 | 11:57 | 12:57 | 13:57 | 14:57 |
Tognummer | 3130 | 3131 | 3132 | 3133 | 3134 |
Linje | IC | IC | IC | IC | IC |
Skift | |||||
Charleroi-Central | 11:46 | 12:46 | 13:46 | 14:46 | 15:46 |
Charleroi-Ouest | 11:50 | 12:50 | 13:50 | 14:50 | 15:50 |
Fleurus | 12:00 | 13:00 | 14:00 | 15:00 | 16:00 |
Tognummer | 4582 | 4583 | 4584 | 4585 | 4586 |
Linje | S61 | S61 | S61 | S61 | S61 |
S | S | S | S | S | |
Rejsetid | 4:04 | 4:04 | 4:04 | 4:04 | 4:04 |