Godinne til Erpe-mere Tog Køreplan
Mandag den 9. september 2024 kl. 07.00
Godinne Etterbeek Alost Erpe-Mere
Godinne | 07:11 | 14:11 | 16:11 |
Lustin | 07:16 | 14:16 | 16:16 |
Jambes | 07:25 | 14:25 | 16:25 |
Namur | 07:32 | 14:32 | 16:32 |
Gembloux | 07:45 | 14:45 | 16:45 |
Ottignies | 07:58 | 14:58 | 16:58 |
Etterbeek | 08:17 | 15:17 | 17:17 |
Tognummer | 2528 | 2535 | 2537 |
Linje | IC | IC | IC |
Skift | |||
Etterbeek | 08:28 | 15:28 | 17:28 |
Bruxelles-Luxembourg | 08:32 | 15:32 | 17:32 |
Bruxelles-Schuman | 08:35 | 15:35 | 17:35 |
Bockstael | 08:44 | 15:44 | 17:44 |
Jette | 08:47 | 15:47 | 17:47 |
Dilbeek | 08:55 | 15:55 | 17:55 |
Ternat | 09:02 | 16:02 | 18:02 |
Liedekerke | 09:09 | 16:09 | 18:09 |
Denderleeuw | 09:15 | 16:14 | 18:15 |
Erembodegem | 09:19 | 16:18 | 18:19 |
Alost | 09:23 | 16:22 | 18:23 |
Tognummer | 2157 | 2164 | 2166 |
Linje | S4 | S4 | S4 |
S | S | S | |
Skift | |||
Alost | 16:32 | 17:23 | 18:25 |
Erpe-Mere | 16:42 | 17:33 | 18:35 |
Tognummer | 8980 | 8982 | 8984 |
Linje | P | P | P |
Rejsetid | 9:31 | 3:22 | 2:24 |
Godinne Etterbeek Denderleeuw Burst Erpe-Mere
Godinne | 15:11 |
Lustin | 15:16 |
Jambes | 15:25 |
Namur | 15:32 |
Gembloux | 15:45 |
Ottignies | 15:58 |
Etterbeek | 16:17 |
Tognummer | 2536 |
Linje | IC |
Skift | |
Etterbeek | 16:28 |
Bruxelles-Luxembourg | 16:32 |
Bruxelles-Schuman | 16:35 |
Bockstael | 16:44 |
Jette | 16:47 |
Dilbeek | 16:55 |
Ternat | 17:02 |
Liedekerke | 17:09 |
Denderleeuw | 17:12 |
Tognummer | 2165 |
Linje | S4 |
S | |
Skift | |
Denderleeuw | 17:25 |
Burst | 17:35 |
Tognummer | 5138 |
Linje | IC |
Skift | |
Burst | 17:48 |
Erpe-Mere | 17:55 |
Tognummer | 8983 |
Linje | P |
Rejsetid | 2:44 |
Godinne Namur Bruxelles-Nord Alost Erpe-Mere
Godinne | 14:50 |
Jambes | 15:03 |
Namur | 15:08 |
Tognummer | 6085 |
Linje | L |
Skift | |
Namur | 15:15 |
Gembloux | 15:29 |
Ottignies | 15:43 |
Bruxelles-Luxembourg | 16:05 |
Bruxelles-Schuman | 16:08 |
Bruxelles-Nord | 16:16 |
Tognummer | 2136 |
Linje | IC |
Skift | |
Bruxelles-Nord | 16:23 |
Bockstael | 16:28 |
Jette | 16:31 |
Dilbeek | 16:41 |
Ternat | 16:48 |
Liedekerke | 16:55 |
Denderleeuw | 17:03 |
Erembodegem | 17:08 |
Alost | 17:12 |
Tognummer | 8075 |
Linje | S10 |
S | |
Skift | |
Alost | 17:23 |
Erpe-Mere | 17:33 |
Tognummer | 8982 |
Linje | P |
Rejsetid | 2:43 |
Tirsdag den 10. september 2024 kl. 07.00
Godinne Etterbeek Alost Erpe-Mere
Godinne | 07:11 | 14:11 | 16:11 |
Lustin | 07:16 | 14:16 | 16:16 |
Jambes | 07:25 | 14:25 | 16:25 |
Namur | 07:32 | 14:32 | 16:32 |
Gembloux | 07:45 | 14:45 | 16:45 |
Ottignies | 07:58 | 14:58 | 16:58 |
Etterbeek | 08:17 | 15:17 | 17:17 |
Tognummer | 2528 | 2535 | 2537 |
Linje | IC | IC | IC |
Skift | |||
Etterbeek | 08:28 | 15:28 | 17:28 |
Bruxelles-Luxembourg | 08:32 | 15:32 | 17:32 |
Bruxelles-Schuman | 08:35 | 15:35 | 17:35 |
Bockstael | 08:44 | 15:44 | 17:44 |
Jette | 08:47 | 15:47 | 17:47 |
Dilbeek | 08:55 | 15:55 | 17:55 |
Ternat | 09:02 | 16:02 | 18:02 |
Liedekerke | 09:09 | 16:09 | 18:09 |
Denderleeuw | 09:15 | 16:14 | 18:15 |
Erembodegem | 09:19 | 16:18 | 18:19 |
Alost | 09:23 | 16:22 | 18:23 |
Tognummer | 2157 | 2164 | 2166 |
Linje | S4 | S4 | S4 |
S | S | S | |
Skift | |||
Alost | 16:32 | 17:23 | 18:25 |
Erpe-Mere | 16:42 | 17:33 | 18:35 |
Tognummer | 8980 | 8982 | 8984 |
Linje | P | P | P |
Rejsetid | 9:31 | 3:22 | 2:24 |
Godinne Etterbeek Denderleeuw Burst Erpe-Mere
Godinne | 15:11 |
Lustin | 15:16 |
Jambes | 15:25 |
Namur | 15:32 |
Gembloux | 15:45 |
Ottignies | 15:58 |
Etterbeek | 16:17 |
Tognummer | 2536 |
Linje | IC |
Skift | |
Etterbeek | 16:28 |
Bruxelles-Luxembourg | 16:32 |
Bruxelles-Schuman | 16:35 |
Bockstael | 16:44 |
Jette | 16:47 |
Dilbeek | 16:55 |
Ternat | 17:02 |
Liedekerke | 17:09 |
Denderleeuw | 17:12 |
Tognummer | 2165 |
Linje | S4 |
S | |
Skift | |
Denderleeuw | 17:25 |
Burst | 17:35 |
Tognummer | 5138 |
Linje | IC |
Skift | |
Burst | 17:48 |
Erpe-Mere | 17:55 |
Tognummer | 8983 |
Linje | P |
Rejsetid | 2:44 |
Godinne Namur Bruxelles-Nord Alost Erpe-Mere
Godinne | 14:50 |
Jambes | 15:03 |
Namur | 15:08 |
Tognummer | 6085 |
Linje | L |
Skift | |
Namur | 15:15 |
Gembloux | 15:29 |
Ottignies | 15:43 |
Bruxelles-Luxembourg | 16:05 |
Bruxelles-Schuman | 16:08 |
Bruxelles-Nord | 16:16 |
Tognummer | 2136 |
Linje | IC |
Skift | |
Bruxelles-Nord | 16:23 |
Bockstael | 16:28 |
Jette | 16:31 |
Dilbeek | 16:41 |
Ternat | 16:48 |
Liedekerke | 16:55 |
Denderleeuw | 17:03 |
Erembodegem | 17:08 |
Alost | 17:12 |
Tognummer | 8075 |
Linje | S10 |
S | |
Skift | |
Alost | 17:23 |
Erpe-Mere | 17:33 |
Tognummer | 8982 |
Linje | P |
Rejsetid | 2:43 |
Onsdag den 11. september 2024 kl. 07.00
Godinne Etterbeek Alost Erpe-Mere
Godinne | 07:11 | 14:11 |
Lustin | 07:16 | 14:16 |
Jambes | 07:25 | 14:25 |
Namur | 07:32 | 14:32 |
Gembloux | 07:45 | 14:45 |
Ottignies | 07:58 | 14:58 |
Etterbeek | 08:17 | 15:17 |
Tognummer | 2528 | 2535 |
Linje | IC | IC |
Skift | ||
Etterbeek | 08:28 | 15:28 |
Bruxelles-Luxembourg | 08:32 | 15:32 |
Bruxelles-Schuman | 08:35 | 15:35 |
Bockstael | 08:44 | 15:44 |
Jette | 08:47 | 15:47 |
Dilbeek | 08:55 | 15:55 |
Ternat | 09:02 | 16:02 |
Liedekerke | 09:09 | 16:09 |
Denderleeuw | 09:15 | 16:14 |
Erembodegem | 09:19 | 16:18 |
Alost | 09:23 | 16:22 |
Tognummer | 2157 | 2164 |
Linje | S4 | S4 |
S | S | |
Skift | ||
Alost | 12:24 | 16:32 |
Erpe-Mere | 12:34 | 16:42 |
Tognummer | 7986 | 8980 |
Linje | P | P |
Rejsetid | 5:23 | 2:31 |
Godinne Etterbeek Denderleeuw Burst Erpe-Mere
Godinne | 18:11 |
Lustin | 18:16 |
Jambes | 18:25 |
Namur | 18:32 |
Gembloux | 18:45 |
Ottignies | 18:58 |
Etterbeek | 19:17 |
Tognummer | 2539 |
Linje | IC |
Skift | |
Etterbeek | 19:28 |
Bruxelles-Luxembourg | 19:32 |
Bruxelles-Schuman | 19:35 |
Bockstael | 19:44 |
Jette | 19:47 |
Dilbeek | 19:55 |
Ternat | 20:02 |
Liedekerke | 20:09 |
Denderleeuw | 20:12 |
Tognummer | 2168 |
Linje | S4 |
S | |
Skift | |
Denderleeuw | 20:25 |
Burst | 20:35 |
Tognummer | 5141 |
Linje | IC |
Skift | |
Burst | 07:39 |
Erpe-Mere | 07:46 |
Tognummer | 7983 |
Linje | P |
Rejsetid | 13:35 |
Godinne Namur Bruxelles-Midi Burst Erpe-Mere
Godinne | 07:24 |
Jambes | 07:36 |
Namur | 07:41 |
Tognummer | 7682 |
Linje | P |
Skift | |
Namur | 07:44 |
Gembloux | 07:59 |
Ottignies | 08:13 |
Bruxelles-Luxembourg | 08:36 |
Bruxelles-Schuman | 08:39 |
Bruxelles-Nord | 08:48 |
Bruxelles-Central | 08:53 |
Bruxelles-Midi | 08:57 |
Tognummer | 2428 |
Linje | IC |
Skift | |
Bruxelles-Midi | 09:03 |
Liedekerke | 09:19 |
Denderleeuw | 09:25 |
Burst | 09:35 |
Tognummer | 5130 |
Linje | IC |
Skift | |
Burst | 13:11 |
Erpe-Mere | 13:18 |
Tognummer | 7987 |
Linje | P |
Rejsetid | 5:54 |
Torsdag den 12. september 2024 kl. 07.00
Godinne Etterbeek Alost Erpe-Mere
Godinne | 07:11 | 14:11 |
Lustin | 07:16 | 14:16 |
Jambes | 07:25 | 14:25 |
Namur | 07:32 | 14:32 |
Gembloux | 07:45 | 14:45 |
Ottignies | 07:58 | 14:58 |
Etterbeek | 08:17 | 15:17 |
Tognummer | 2528 | 2535 |
Linje | IC | IC |
Skift | ||
Etterbeek | 08:28 | 15:28 |
Bruxelles-Luxembourg | 08:32 | 15:32 |
Bruxelles-Schuman | 08:35 | 15:35 |
Bockstael | 08:44 | 15:44 |
Jette | 08:47 | 15:47 |
Dilbeek | 08:55 | 15:55 |
Ternat | 09:02 | 16:02 |
Liedekerke | 09:09 | 16:09 |
Denderleeuw | 09:15 | 16:14 |
Erembodegem | 09:19 | 16:18 |
Alost | 09:23 | 16:22 |
Tognummer | 2157 | 2164 |
Linje | S4 | S4 |
S | S | |
Skift | ||
Alost | 16:32 | 17:23 |
Erpe-Mere | 16:42 | 17:33 |
Tognummer | 8980 | 8982 |
Linje | P | P |
Rejsetid | 9:31 | 3:22 |
Godinne Etterbeek Denderleeuw Burst Erpe-Mere
Godinne | 18:11 |
Lustin | 18:16 |
Jambes | 18:25 |
Namur | 18:32 |
Gembloux | 18:45 |
Ottignies | 18:58 |
Etterbeek | 19:17 |
Tognummer | 2539 |
Linje | IC |
Skift | |
Etterbeek | 19:28 |
Bruxelles-Luxembourg | 19:32 |
Bruxelles-Schuman | 19:35 |
Bockstael | 19:44 |
Jette | 19:47 |
Dilbeek | 19:55 |
Ternat | 20:02 |
Liedekerke | 20:09 |
Denderleeuw | 20:12 |
Tognummer | 2168 |
Linje | S4 |
S | |
Skift | |
Denderleeuw | 20:25 |
Burst | 20:35 |
Tognummer | 5141 |
Linje | IC |
Skift | |
Burst | 08:39 |
Erpe-Mere | 08:46 |
Tognummer | 7985 |
Linje | P |
Rejsetid | 14:35 |
Godinne Namur Bruxelles-Midi Burst Erpe-Mere
Godinne | 07:24 |
Jambes | 07:36 |
Namur | 07:41 |
Tognummer | 7682 |
Linje | P |
Skift | |
Namur | 07:44 |
Gembloux | 07:59 |
Ottignies | 08:13 |
Bruxelles-Luxembourg | 08:36 |
Bruxelles-Schuman | 08:39 |
Bruxelles-Nord | 08:48 |
Bruxelles-Central | 08:53 |
Bruxelles-Midi | 08:57 |
Tognummer | 2428 |
Linje | IC |
Skift | |
Bruxelles-Midi | 09:03 |
Liedekerke | 09:19 |
Denderleeuw | 09:25 |
Burst | 09:35 |
Tognummer | 5130 |
Linje | IC |
Skift | |
Burst | 16:58 |
Erpe-Mere | 17:05 |
Tognummer | 8981 |
Linje | P |
Rejsetid | 9:41 |
Fredag den 13. september 2024 kl. 07.00
Godinne Etterbeek Alost Erpe-Mere
Godinne | 07:11 | 14:11 |
Lustin | 07:16 | 14:16 |
Jambes | 07:25 | 14:25 |
Namur | 07:32 | 14:32 |
Gembloux | 07:45 | 14:45 |
Ottignies | 07:58 | 14:58 |
Etterbeek | 08:17 | 15:17 |
Tognummer | 2528 | 2535 |
Linje | IC | IC |
Skift | ||
Etterbeek | 08:28 | 15:28 |
Bruxelles-Luxembourg | 08:32 | 15:32 |
Bruxelles-Schuman | 08:35 | 15:35 |
Bockstael | 08:44 | 15:44 |
Jette | 08:47 | 15:47 |
Dilbeek | 08:55 | 15:55 |
Ternat | 09:02 | 16:02 |
Liedekerke | 09:09 | 16:09 |
Denderleeuw | 09:15 | 16:14 |
Erembodegem | 09:19 | 16:18 |
Alost | 09:23 | 16:22 |
Tognummer | 2157 | 2164 |
Linje | S4 | S4 |
S | S | |
Skift | ||
Alost | 16:32 | 17:23 |
Erpe-Mere | 16:42 | 17:33 |
Tognummer | 8980 | 8982 |
Linje | P | P |
Rejsetid | 9:31 | 3:22 |
Godinne Namur Bruxelles-Midi Burst Erpe-Mere
Godinne | 07:24 |
Jambes | 07:36 |
Namur | 07:41 |
Tognummer | 7682 |
Linje | P |
Skift | |
Namur | 07:44 |
Gembloux | 07:59 |
Ottignies | 08:13 |
Bruxelles-Luxembourg | 08:36 |
Bruxelles-Schuman | 08:39 |
Bruxelles-Nord | 08:48 |
Bruxelles-Central | 08:53 |
Bruxelles-Midi | 08:57 |
Tognummer | 2428 |
Linje | IC |
Skift | |
Bruxelles-Midi | 09:03 |
Liedekerke | 09:19 |
Denderleeuw | 09:25 |
Burst | 09:35 |
Tognummer | 5130 |
Linje | IC |
Skift | |
Burst | 16:58 |
Erpe-Mere | 17:05 |
Tognummer | 8981 |
Linje | P |
Rejsetid | 9:41 |
Søndag den 15. september 2024 kl. 07.00
Godinne Ottignies Bruxelles-Midi Alost Erpe-Mere
Godinne | 07:26 |
Lustin | 07:31 |
Jambes | 07:40 |
Namur | 07:47 |
Gembloux | 08:00 |
Ottignies | 08:11 |
Tognummer | 2528 |
Linje | IC |
Skift | |
Ottignies | 08:42 |
Louvain | 09:15 |
Bruxelles-Nord | 09:38 |
Bruxelles-Central | 09:42 |
Bruxelles-Midi | 09:46 |
Tognummer | 2129 |
Linje | IC |
Skift | |
Bruxelles-Midi | 09:48 |
Liedekerke | 10:03 |
Denderleeuw | 10:09 |
Erembodegem | 10:14 |
Alost | 10:17 |
Tognummer | 3632 |
Linje | IC |
Skift | |
Alost | 06:03 |
Erpe-Mere | 06:13 |
Tognummer | 7980 |
Linje | P |
Rejsetid | 22:47 |
Godinne Ottignies Bruxelles-Midi Burst Erpe-Mere
Godinne | 14:26 |
Lustin | 14:31 |
Jambes | 14:40 |
Namur | 14:47 |
Gembloux | 15:00 |
Ottignies | 15:11 |
Tognummer | 2535 |
Linje | IC |
Skift | |
Ottignies | 15:47 |
Bruxelles-Nord | 16:35 |
Bruxelles-Central | 16:39 |
Bruxelles-Midi | 16:43 |
Tognummer | 2136 |
Linje | IC |
Skift | |
Bruxelles-Midi | 19:15 |
Anderlecht | 19:21 |
Liedekerke | 19:31 |
Denderleeuw | 19:36 |
Haaltert | 19:43 |
Burst | 19:50 |
Tognummer | 6590 |
Linje | S8 |
S | |
Skift | |
Burst | 06:39 |
Erpe-Mere | 06:46 |
Tognummer | 7981 |
Linje | P |
Rejsetid | 16:20 |
Godinne Ottignies Louvain Bruxelles-Schuman Burst Erpe-Mere
Godinne | 15:26 |
Lustin | 15:31 |
Jambes | 15:40 |
Namur | 15:47 |
Gembloux | 16:00 |
Ottignies | 16:11 |
Tognummer | 2536 |
Linje | IC |
Skift | |
Ottignies | 16:13 |
Wavre | 16:20 |
Heverlee | 16:36 |
Louvain | 16:41 |
Tognummer | 5715 |
Linje | IC |
Skift | |
Louvain | 16:48 |
Brussels airport-Zaventem | 17:04 |
Bordet | 17:13 |
Bruxelles-Schuman | 17:19 |
Tognummer | 4038 |
Linje | S19 |
S | |
Skift | |
Bruxelles-Schuman | 17:56 |
Bruxelles-Nord | 18:04 |
Bruxelles-Central | 18:09 |
Bruxelles-Midi | 18:15 |
Anderlecht | 18:21 |
Liedekerke | 18:31 |
Denderleeuw | 18:36 |
Haaltert | 18:43 |
Burst | 18:50 |
Tognummer | 6589 |
Linje | S8 |
S | |
Skift | |
Burst | 18:54 |
Erpe-Mere | 19:01 |
Tognummer | 8985 |
Linje | P |
Rejsetid | 27:35 |