Jette til La Roche (Brabant) Tog Køreplan
Torsdag den 4. juli 2024 kl. 07.00
Tour-Et-Taxis Bruxelles-Nord Ottignies La Roche (Brabant)
Tour-Et-Taxis | 07:32 | 08:32 | 09:32 |
Bruxelles-Nord | 07:41 | 08:41 | 09:45 |
Tognummer | 12212 | 13580 | 13581 |
Linje | L | L | L |
Skift | |||
Bruxelles-Nord | 07:52 | 08:52 | 09:52 |
Louvain | 08:21 | - | 10:21 |
Ottignies | 08:46 | 09:47 | 10:46 |
Tognummer | 2408 | 2409 | 2410 |
Linje | IC | IC | IC |
Skift | |||
Ottignies | 09:22 | 10:22 | 11:22 |
Court-Saint-Etienne | 09:28 | 10:28 | 11:28 |
La Roche (Brabant) | 09:36 | 10:36 | 11:36 |
Tognummer | 4559 | 4560 | 4561 |
Linje | S61 | S61 | S61 |
S | S | S | |
Rejsetid | 2:04 | 2:04 | 2:04 |
Tour-Et-Taxis Bruxelles-Midi Nivelles Charleroi-Central La Roche (Brabant)
Tour-Et-Taxis | 07:33 | 08:33 |
Simonis | 07:41 | 08:41 |
Bruxelles-Ouest | 07:48 | 08:48 |
Bruxelles-Midi | 07:55 | 08:55 |
Tognummer | 12203 | 12204 |
Linje | L | L |
Skift | ||
Bruxelles-Midi | 08:15 | 09:15 |
Braine-L'alleud | 08:31 | 09:31 |
Nivelles | 08:40 | 09:40 |
Tognummer | 2029 | 2030 |
Linje | IC | IC |
Skift | ||
Nivelles | 08:52 | 09:52 |
Luttre | 09:02 | 10:02 |
Roux | 09:11 | 10:11 |
Marchienne-Au-Pont | 09:15 | 10:15 |
Charleroi-Central | 09:21 | 10:21 |
Tognummer | 13811 | 13812 |
Linje | L | L |
Skift | ||
Charleroi-Central | 09:51 | 10:51 |
Charleroi-Ouest | 09:55 | 10:55 |
Fleurus | 10:06 | 11:06 |
La Roche (Brabant) | 10:25 | 11:25 |
Tognummer | 4580 | 4581 |
Linje | S61 | S61 |
S | S | |
Rejsetid | 2:52 | 2:52 |
Fredag den 5. juli 2024 kl. 07.00
Tour-Et-Taxis Bruxelles-Nord Ottignies La Roche (Brabant)
Tour-Et-Taxis | 07:32 | 08:32 | 09:32 |
Bruxelles-Nord | 07:41 | 08:41 | 09:45 |
Tognummer | 12212 | 13580 | 13581 |
Linje | L | L | L |
Skift | |||
Bruxelles-Nord | 07:52 | 08:52 | 09:52 |
Louvain | 08:21 | - | 10:21 |
Ottignies | 08:46 | 09:47 | 10:46 |
Tognummer | 2408 | 2409 | 2410 |
Linje | IC | IC | IC |
Skift | |||
Ottignies | 09:22 | 10:22 | 11:22 |
Court-Saint-Etienne | 09:28 | 10:28 | 11:28 |
La Roche (Brabant) | 09:36 | 10:36 | 11:36 |
Tognummer | 4559 | 4560 | 4561 |
Linje | S61 | S61 | S61 |
S | S | S | |
Rejsetid | 2:04 | 2:04 | 2:04 |
Tour-Et-Taxis Bruxelles-Midi Nivelles Charleroi-Central La Roche (Brabant)
Tour-Et-Taxis | 07:33 | 08:33 |
Simonis | 07:41 | 08:41 |
Bruxelles-Ouest | 07:48 | 08:48 |
Bruxelles-Midi | 07:55 | 08:55 |
Tognummer | 12203 | 12204 |
Linje | L | L |
Skift | ||
Bruxelles-Midi | 08:15 | 09:15 |
Braine-L'alleud | 08:31 | 09:31 |
Nivelles | 08:40 | 09:40 |
Tognummer | 2029 | 2030 |
Linje | IC | IC |
Skift | ||
Nivelles | 08:52 | 09:52 |
Luttre | 09:02 | 10:02 |
Roux | 09:11 | 10:11 |
Marchienne-Au-Pont | 09:15 | 10:15 |
Charleroi-Central | 09:21 | 10:21 |
Tognummer | 13811 | 13812 |
Linje | L | L |
Skift | ||
Charleroi-Central | 09:51 | 10:51 |
Charleroi-Ouest | 09:55 | 10:55 |
Fleurus | 10:06 | 11:06 |
La Roche (Brabant) | 10:25 | 11:25 |
Tognummer | 4580 | 4581 |
Linje | S61 | S61 |
S | S | |
Rejsetid | 2:52 | 2:52 |
Lørdag den 6. juli 2024 kl. 07.00
Tour-Et-Taxis Bruxelles-Midi Ottignies La Roche (Brabant)
Tour-Et-Taxis | 07:33 | 08:33 | 09:33 |
Simonis | 07:41 | 08:41 | 09:41 |
Bruxelles-Ouest | 07:48 | 08:48 | 09:48 |
Bruxelles-Midi | 07:54 | 08:54 | 09:54 |
Tognummer | 12220 | 12221 | 13518 |
Linje | L | L | L |
Skift | |||
Bruxelles-Midi | 08:15 | 09:06 | 10:06 |
Bruxelles-Central | 08:20 | 09:10 | 10:10 |
Bruxelles-Nord | 08:26 | 09:18 | 10:18 |
Louvain | - | 09:37 | 10:37 |
Wavre | - | 09:56 | 10:56 |
Bierges-Walibi | - | 10:00 | 11:00 |
Ottignies | 09:16 | 10:05 | 11:05 |
Tognummer | 2108 | 18022 | 18024 |
Linje | IC | T | T |
Skift | |||
Ottignies | 09:22 | 10:22 | 11:22 |
Court-Saint-Etienne | 09:28 | 10:28 | 11:28 |
La Roche (Brabant) | 09:36 | 10:36 | 11:36 |
Tognummer | 4559 | 4560 | 4561 |
Linje | S61 | S61 | S61 |
S | S | S | |
Rejsetid | 2:03 | 2:03 | 2:03 |
Tour-Et-Taxis Bruxelles-Midi Nivelles Charleroi-Central La Roche (Brabant)
Tour-Et-Taxis | 10:33 |
Simonis | 10:41 |
Bruxelles-Ouest | 10:48 |
Bruxelles-Midi | 10:54 |
Tognummer | 13519 |
Linje | L |
Skift | |
Bruxelles-Midi | 11:07 |
Braine-L'alleud | 11:23 |
Lillois | 11:29 |
Nivelles | 11:36 |
Tognummer | 3131 |
Linje | IC |
Skift | |
Nivelles | 11:46 |
Luttre | 11:55 |
Marchienne-Au-Pont | 12:04 |
Charleroi-Central | 12:10 |
Tognummer | 13774 |
Linje | IC |
Skift | |
Charleroi-Central | 12:50 |
Charleroi-Ouest | 12:54 |
Fleurus | 13:05 |
La Roche (Brabant) | 13:24 |
Tognummer | 4583 |
Linje | S61 |
S | |
Rejsetid | 2:51 |
Tour-Et-Taxis Bruxelles-Nord Bruxelles-Central Bruxelles-Luxembourg Ottignies La Roche (Brabant)
Tour-Et-Taxis | 10:32 |
Bruxelles-Nord | 10:41 |
Tognummer | 12202 |
Linje | L |
Skift | |
Bruxelles-Nord | 10:46 |
Bruxelles-Central | 10:49 |
Tognummer | 6581 |
Linje | S8 |
S | |
Skift | |
Bruxelles-Luxembourg | 11:08 |
Etterbeek | 11:12 |
Watermael | 11:15 |
Genval | 11:31 |
Profondsart | 11:36 |
Ottignies | 11:41 |
Tognummer | 6559 |
Linje | S8 |
S | |
Skift | |
Ottignies | 12:22 |
Court-Saint-Etienne | 12:28 |
La Roche (Brabant) | 12:36 |
Tognummer | 4562 |
Linje | S61 |
S | |
Rejsetid | 2:04 |
Søndag den 7. juli 2024 kl. 07.00
Tour-Et-Taxis Bruxelles-Midi Ottignies La Roche (Brabant)
Tour-Et-Taxis | 07:33 | 08:33 | 09:33 |
Simonis | 07:41 | 08:41 | 09:41 |
Bruxelles-Ouest | 07:48 | 08:48 | 09:48 |
Bruxelles-Midi | 07:54 | 08:54 | 09:54 |
Tognummer | 12220 | 12221 | 13518 |
Linje | L | L | L |
Skift | |||
Bruxelles-Midi | 08:15 | 09:06 | 10:06 |
Bruxelles-Central | 08:20 | 09:10 | 10:10 |
Bruxelles-Nord | 08:26 | 09:18 | 10:18 |
Louvain | - | 09:37 | 10:37 |
Wavre | - | 09:56 | 10:56 |
Bierges-Walibi | - | 10:00 | 11:00 |
Ottignies | 09:16 | 10:05 | 11:05 |
Tognummer | 2108 | 18022 | 18024 |
Linje | IC | T | T |
Skift | |||
Ottignies | 09:22 | 10:22 | 11:22 |
Court-Saint-Etienne | 09:28 | 10:28 | 11:28 |
La Roche (Brabant) | 09:36 | 10:36 | 11:36 |
Tognummer | 4559 | 4560 | 4561 |
Linje | S61 | S61 | S61 |
S | S | S | |
Rejsetid | 2:03 | 2:03 | 2:03 |
Tour-Et-Taxis Bruxelles-Midi Nivelles Charleroi-Central La Roche (Brabant)
Tour-Et-Taxis | 10:33 |
Simonis | 10:41 |
Bruxelles-Ouest | 10:48 |
Bruxelles-Midi | 10:54 |
Tognummer | 13519 |
Linje | L |
Skift | |
Bruxelles-Midi | 11:07 |
Braine-L'alleud | 11:23 |
Lillois | 11:29 |
Nivelles | 11:36 |
Tognummer | 3131 |
Linje | IC |
Skift | |
Nivelles | 11:46 |
Luttre | 11:55 |
Marchienne-Au-Pont | 12:04 |
Charleroi-Central | 12:10 |
Tognummer | 13774 |
Linje | IC |
Skift | |
Charleroi-Central | 12:50 |
Charleroi-Ouest | 12:54 |
Fleurus | 13:05 |
La Roche (Brabant) | 13:24 |
Tognummer | 4583 |
Linje | S61 |
S | |
Rejsetid | 2:51 |
Tour-Et-Taxis Bruxelles-Nord Bruxelles-Central Bruxelles-Luxembourg Ottignies La Roche (Brabant)
Tour-Et-Taxis | 10:32 |
Bruxelles-Nord | 10:41 |
Tognummer | 12202 |
Linje | L |
Skift | |
Bruxelles-Nord | 10:46 |
Bruxelles-Central | 10:49 |
Tognummer | 6581 |
Linje | S8 |
S | |
Skift | |
Bruxelles-Luxembourg | 11:08 |
Etterbeek | 11:12 |
Watermael | 11:15 |
Genval | 11:31 |
Profondsart | 11:36 |
Ottignies | 11:41 |
Tognummer | 6559 |
Linje | S8 |
S | |
Skift | |
Ottignies | 12:22 |
Court-Saint-Etienne | 12:28 |
La Roche (Brabant) | 12:36 |
Tognummer | 4562 |
Linje | S61 |
S | |
Rejsetid | 2:04 |
Mandag den 8. juli 2024 kl. 07.00
Jette Bruxelles-Nord Ottignies La Roche (Brabant)
Jette | 08:02 | 10:47 |
Bockstael | 08:05 | - |
Bruxelles-Nord | 08:10 | 10:53 |
Tognummer | 2279 | 2081 |
Linje | S3 | S10 |
S | S | |
Skift | ||
Bruxelles-Nord | 08:24 | 11:52 |
Bruxelles-Schuman | 08:33 | 12:00 |
Bruxelles-Luxembourg | 08:42 | 12:03 |
Etterbeek | 08:46 | 12:07 |
Watermael | - | 12:10 |
Boitsfort | 08:50 | 12:13 |
Groenendaal | - | 12:18 |
Hoeilaart | - | 12:21 |
La Hulpe | 09:00 | 12:26 |
Genval | 09:03 | 12:29 |
Rixensart | - | 12:32 |
Profondsart | - | 12:35 |
Ottignies | 09:11 | 12:40 |
Tognummer | 3957 | 6561 |
Linje | S8 | S8 |
S | S | |
Skift | ||
Ottignies | 09:22 | 13:22 |
Court-Saint-Etienne | 09:28 | 13:28 |
La Roche (Brabant) | 09:36 | 13:36 |
Tognummer | 4559 | 4563 |
Linje | S61 | S61 |
S | S | |
Rejsetid | 1:34 | 2:49 |
Jette Etterbeek Namur La Roche (Brabant)
Jette | 10:13 |
Bockstael | 10:16 |
Bruxelles-Schuman | 10:25 |
Bruxelles-Luxembourg | 10:28 |
Etterbeek | 10:31 |
Tognummer | 2181 |
Linje | S4 |
S | |
Skift | |
Etterbeek | 10:42 |
Ottignies | 11:02 |
Gembloux | 11:15 |
Namur | 11:28 |
Tognummer | 2510 |
Linje | IC |
Skift | |
Namur | 11:47 |
Floreffe | 12:00 |
Jemeppe-Sur-Sambre | 12:13 |
Tamines | 12:22 |
Châtelet | 12:34 |
Charleroi-Central | 12:50 |
Charleroi-Ouest | 12:54 |
Fleurus | 13:05 |
La Roche (Brabant) | 13:24 |
Tognummer | 4583 |
Linje | S61 |
S | |
Rejsetid | 3:11 |
Jette Etterbeek Ottignies La Roche (Brabant)
Jette | 07:13 | 09:13 |
Bockstael | 07:16 | 09:16 |
Bruxelles-Schuman | 07:25 | 09:25 |
Bruxelles-Luxembourg | 07:28 | 09:28 |
Etterbeek | 07:31 | 09:31 |
Tognummer | 2178 | 2180 |
Linje | S4 | S4 |
S | S | |
Skift | ||
Etterbeek | 07:42 | 09:42 |
Ottignies | 08:00 | 10:00 |
Tognummer | 2507 | 2509 |
Linje | IC | IC |
Skift | ||
Ottignies | 08:22 | 10:22 |
Court-Saint-Etienne | 08:28 | 10:28 |
La Roche (Brabant) | 08:36 | 10:36 |
Tognummer | 4558 | 4560 |
Linje | S61 | S61 |
S | S | |
Rejsetid | 1:23 | 1:23 |
Tirsdag den 9. juli 2024 kl. 07.00
Jette Bruxelles-Nord Ottignies La Roche (Brabant)
Jette | 08:02 | 10:47 |
Bockstael | 08:05 | - |
Bruxelles-Nord | 08:10 | 10:53 |
Tognummer | 2279 | 2081 |
Linje | S3 | S10 |
S | S | |
Skift | ||
Bruxelles-Nord | 08:24 | 11:52 |
Bruxelles-Schuman | 08:33 | 12:00 |
Bruxelles-Luxembourg | 08:42 | 12:03 |
Etterbeek | 08:46 | 12:07 |
Watermael | - | 12:10 |
Boitsfort | 08:50 | 12:13 |
Groenendaal | - | 12:18 |
Hoeilaart | - | 12:21 |
La Hulpe | 09:00 | 12:26 |
Genval | 09:03 | 12:29 |
Rixensart | - | 12:32 |
Profondsart | - | 12:35 |
Ottignies | 09:11 | 12:40 |
Tognummer | 3957 | 6561 |
Linje | S8 | S8 |
S | S | |
Skift | ||
Ottignies | 09:22 | 13:22 |
Court-Saint-Etienne | 09:28 | 13:28 |
La Roche (Brabant) | 09:36 | 13:36 |
Tognummer | 4559 | 4563 |
Linje | S61 | S61 |
S | S | |
Rejsetid | 1:34 | 2:49 |
Jette Etterbeek Namur La Roche (Brabant)
Jette | 10:13 |
Bockstael | 10:16 |
Bruxelles-Schuman | 10:25 |
Bruxelles-Luxembourg | 10:28 |
Etterbeek | 10:31 |
Tognummer | 2181 |
Linje | S4 |
S | |
Skift | |
Etterbeek | 10:42 |
Ottignies | 11:02 |
Gembloux | 11:15 |
Namur | 11:28 |
Tognummer | 2510 |
Linje | IC |
Skift | |
Namur | 11:47 |
Floreffe | 12:00 |
Jemeppe-Sur-Sambre | 12:13 |
Tamines | 12:22 |
Châtelet | 12:34 |
Charleroi-Central | 12:50 |
Charleroi-Ouest | 12:54 |
Fleurus | 13:05 |
La Roche (Brabant) | 13:24 |
Tognummer | 4583 |
Linje | S61 |
S | |
Rejsetid | 3:11 |
Jette Etterbeek Ottignies La Roche (Brabant)
Jette | 07:13 | 09:13 |
Bockstael | 07:16 | 09:16 |
Bruxelles-Schuman | 07:25 | 09:25 |
Bruxelles-Luxembourg | 07:28 | 09:28 |
Etterbeek | 07:31 | 09:31 |
Tognummer | 2178 | 2180 |
Linje | S4 | S4 |
S | S | |
Skift | ||
Etterbeek | 07:42 | 09:42 |
Ottignies | 08:00 | 10:00 |
Tognummer | 2507 | 2509 |
Linje | IC | IC |
Skift | ||
Ottignies | 08:22 | 10:22 |
Court-Saint-Etienne | 08:28 | 10:28 |
La Roche (Brabant) | 08:36 | 10:36 |
Tognummer | 4558 | 4560 |
Linje | S61 | S61 |
S | S | |
Rejsetid | 1:23 | 1:23 |
Onsdag den 10. juli 2024 kl. 07.00
Jette Bruxelles-Nord Ottignies La Roche (Brabant)
Jette | 08:02 | 10:47 |
Bockstael | 08:05 | - |
Bruxelles-Nord | 08:10 | 10:53 |
Tognummer | 2279 | 2081 |
Linje | S3 | S10 |
S | S | |
Skift | ||
Bruxelles-Nord | 08:24 | 11:52 |
Bruxelles-Schuman | 08:33 | 12:00 |
Bruxelles-Luxembourg | 08:42 | 12:03 |
Etterbeek | 08:46 | 12:07 |
Watermael | - | 12:10 |
Boitsfort | 08:50 | 12:13 |
Groenendaal | - | 12:18 |
Hoeilaart | - | 12:21 |
La Hulpe | 09:00 | 12:26 |
Genval | 09:03 | 12:29 |
Rixensart | - | 12:32 |
Profondsart | - | 12:35 |
Ottignies | 09:11 | 12:40 |
Tognummer | 3957 | 6561 |
Linje | S8 | S8 |
S | S | |
Skift | ||
Ottignies | 09:22 | 13:22 |
Court-Saint-Etienne | 09:28 | 13:28 |
La Roche (Brabant) | 09:36 | 13:36 |
Tognummer | 4559 | 4563 |
Linje | S61 | S61 |
S | S | |
Rejsetid | 1:34 | 2:49 |
Jette Etterbeek Namur La Roche (Brabant)
Jette | 10:13 |
Bockstael | 10:16 |
Bruxelles-Schuman | 10:25 |
Bruxelles-Luxembourg | 10:28 |
Etterbeek | 10:31 |
Tognummer | 2181 |
Linje | S4 |
S | |
Skift | |
Etterbeek | 10:42 |
Ottignies | 11:02 |
Gembloux | 11:15 |
Namur | 11:28 |
Tognummer | 2510 |
Linje | IC |
Skift | |
Namur | 11:47 |
Floreffe | 12:00 |
Jemeppe-Sur-Sambre | 12:13 |
Tamines | 12:22 |
Châtelet | 12:34 |
Charleroi-Central | 12:50 |
Charleroi-Ouest | 12:54 |
Fleurus | 13:05 |
La Roche (Brabant) | 13:24 |
Tognummer | 4583 |
Linje | S61 |
S | |
Rejsetid | 3:11 |
Jette Etterbeek Ottignies La Roche (Brabant)
Jette | 07:13 | 09:13 |
Bockstael | 07:16 | 09:16 |
Bruxelles-Schuman | 07:25 | 09:25 |
Bruxelles-Luxembourg | 07:28 | 09:28 |
Etterbeek | 07:31 | 09:31 |
Tognummer | 2178 | 2180 |
Linje | S4 | S4 |
S | S | |
Skift | ||
Etterbeek | 07:42 | 09:42 |
Ottignies | 08:00 | 10:00 |
Tognummer | 2507 | 2509 |
Linje | IC | IC |
Skift | ||
Ottignies | 08:22 | 10:22 |
Court-Saint-Etienne | 08:28 | 10:28 |
La Roche (Brabant) | 08:36 | 10:36 |
Tognummer | 4558 | 4560 |
Linje | S61 | S61 |
S | S | |
Rejsetid | 1:23 | 1:23 |