Marchienne-Zone til Germoir Tog Køreplan
Mandag den 9. september 2024 kl. 07.00
Marchienne-Au-Pont Boondael Germoir
Marchienne-Au-Pont | 07:42 | 08:43 |
Roux | 07:46 | 08:47 |
Luttre | 07:55 | 08:56 |
Nivelles | 08:05 | 09:07 |
Braine-L'alleud | 08:16 | 09:18 |
Waterloo | - | 09:22 |
Linkebeek | 08:30 | 09:32 |
Saint-Job | 08:34 | 09:36 |
Vivier d'Oie | 08:37 | - |
Boondael | 08:39 | 09:40 |
Tognummer | 4007 | 4008 |
Linje | S19 | S19 |
S | S | |
Skift | ||
Boondael | 09:04 | 10:04 |
Etterbeek | 09:08 | 10:08 |
Germoir | 09:11 | 10:11 |
Tognummer | 3358 | 3359 |
Linje | S5 | S5 |
S | S | |
Rejsetid | 1:29 | 1:28 |
Marchienne-Au-Pont Etterbeek Germoir
Marchienne-Au-Pont | 09:40 |
Roux | 09:44 |
Luttre | 09:55 |
Obaix-Buzet | 10:00 |
Nivelles | 10:07 |
Braine-L'alleud | 10:18 |
Waterloo | 10:22 |
Linkebeek | 10:32 |
Saint-Job | 10:36 |
Boondael | 10:41 |
Etterbeek | 10:46 |
Tognummer | 4009 |
Linje | S19 |
S | |
Skift | |
Etterbeek | 11:08 |
Germoir | 11:11 |
Tognummer | 3360 |
Linje | S5 |
S | |
Rejsetid | 1:31 |
Marchienne-Au-Pont Bruxelles-Midi Hal Germoir
Marchienne-Au-Pont | 09:56 |
Luttre | 10:10 |
Nivelles | 10:19 |
Braine-L'alleud | 10:30 |
Bruxelles-Midi | 10:45 |
Tognummer | 2009 |
Linje | IC |
Skift | |
Bruxelles-Midi | 10:47 |
Hal | 10:57 |
Tognummer | 3232 |
Linje | IC |
Skift | |
Hal | 11:14 |
Saint-Job | 11:29 |
Etterbeek | 11:39 |
Germoir | 11:42 |
Tognummer | 3561 |
Linje | S5 |
S | |
Rejsetid | 1:46 |
Marchienne-Au-Pont Bruxelles-Nord Bruxelles-Schuman Germoir
Marchienne-Au-Pont | 09:30 |
Luttre | 09:40 |
Nivelles | 09:50 |
Braine-L'alleud | 10:01 |
Bruxelles-Midi | 10:19 |
Bruxelles-Central | 10:24 |
Bruxelles-Nord | 10:28 |
Tognummer | 4509 |
Linje | IC |
Skift | |
Bruxelles-Nord | 10:30 |
Bruxelles-Schuman | 10:37 |
Tognummer | 3959 |
Linje | S8 |
S | |
Skift | |
Bruxelles-Schuman | 10:42 |
Bruxelles-Luxembourg | 10:46 |
Germoir | 10:49 |
Tognummer | 3381 |
Linje | S5 |
S | |
Rejsetid | 1:19 |
Tirsdag den 10. september 2024 kl. 07.00
Marchienne-Au-Pont Boondael Germoir
Marchienne-Au-Pont | 08:43 |
Roux | 08:47 |
Luttre | 08:56 |
Nivelles | 09:07 |
Braine-L'alleud | 09:18 |
Waterloo | 09:22 |
Linkebeek | 09:32 |
Saint-Job | 09:36 |
Boondael | 09:40 |
Tognummer | 4008 |
Linje | S19 |
S | |
Skift | |
Boondael | 10:04 |
Etterbeek | 10:08 |
Germoir | 10:11 |
Tognummer | 3359 |
Linje | S5 |
S | |
Rejsetid | 1:28 |
Marchienne-Au-Pont Etterbeek Germoir
Marchienne-Au-Pont | 07:42 | 09:43 |
Roux | 07:46 | 09:47 |
Luttre | 07:55 | 09:56 |
Nivelles | 08:05 | 10:07 |
Braine-L'alleud | 08:16 | 10:18 |
Waterloo | - | 10:22 |
Linkebeek | 08:30 | 10:32 |
Saint-Job | 08:34 | 10:36 |
Vivier d'Oie | 08:37 | - |
Boondael | 08:40 | 10:41 |
Etterbeek | 08:45 | 10:46 |
Tognummer | 4007 | 4009 |
Linje | S19 | S19 |
S | S | |
Skift | ||
Etterbeek | 09:08 | 11:08 |
Germoir | 09:11 | 11:11 |
Tognummer | 3358 | 3360 |
Linje | S5 | S5 |
S | S | |
Rejsetid | 1:29 | 1:28 |
Marchienne-Au-Pont Bruxelles-Midi Hal Germoir
Marchienne-Au-Pont | 09:59 |
Luttre | 10:10 |
Nivelles | 10:19 |
Braine-L'alleud | 10:30 |
Bruxelles-Midi | 10:45 |
Tognummer | 2009 |
Linje | IC |
Skift | |
Bruxelles-Midi | 10:47 |
Hal | 10:57 |
Tognummer | 3232 |
Linje | IC |
Skift | |
Hal | 11:14 |
Saint-Job | 11:29 |
Etterbeek | 11:39 |
Germoir | 11:42 |
Tognummer | 3561 |
Linje | S5 |
S | |
Rejsetid | 1:43 |
Marchienne-Au-Pont Bruxelles-Nord Bruxelles-Schuman Germoir
Marchienne-Au-Pont | 09:30 |
Luttre | 09:40 |
Nivelles | 09:50 |
Braine-L'alleud | 10:01 |
Bruxelles-Midi | 10:19 |
Bruxelles-Central | 10:24 |
Bruxelles-Nord | 10:28 |
Tognummer | 4509 |
Linje | IC |
Skift | |
Bruxelles-Nord | 10:30 |
Bruxelles-Schuman | 10:37 |
Tognummer | 3959 |
Linje | S8 |
S | |
Skift | |
Bruxelles-Schuman | 10:42 |
Bruxelles-Luxembourg | 10:46 |
Germoir | 10:49 |
Tognummer | 3381 |
Linje | S5 |
S | |
Rejsetid | 1:19 |
Onsdag den 11. september 2024 kl. 07.00
Marchienne-Au-Pont Etterbeek Germoir
Marchienne-Au-Pont | 07:42 | 08:43 |
Roux | 07:46 | 08:47 |
Luttre | 07:55 | 08:56 |
Nivelles | 08:05 | 09:07 |
Braine-L'alleud | 08:16 | 09:18 |
Waterloo | - | 09:22 |
Linkebeek | 08:30 | 09:32 |
Saint-Job | 08:34 | 09:36 |
Vivier d'Oie | 08:37 | - |
Boondael | 08:40 | 09:41 |
Etterbeek | 08:45 | 09:46 |
Tognummer | 4007 | 4008 |
Linje | S19 | S19 |
S | S | |
Skift | ||
Etterbeek | 09:08 | 10:08 |
Germoir | 09:11 | 10:11 |
Tognummer | 3358 | 3359 |
Linje | S5 | S5 |
S | S | |
Rejsetid | 1:29 | 1:28 |
Marchienne-Au-Pont Bruxelles-Nord Bruxelles-Schuman Mérode
Marchienne-Au-Pont | 07:59 |
Luttre | 08:10 |
Nivelles | 08:19 |
Braine-L'alleud | 08:30 |
Bruxelles-Midi | 08:49 |
Bruxelles-Central | 08:54 |
Bruxelles-Nord | 08:58 |
Tognummer | 2007 |
Linje | IC |
Skift | |
Bruxelles-Nord | 09:13 |
Bruxelles-Schuman | 09:20 |
Tognummer | 2409 |
Linje | IC |
Skift | |
Bruxelles-Schuman | 09:25 |
Bruxelles-Luxembourg | 09:28 |
Etterbeek | 09:32 |
Delta | 09:37 |
Mérode | 09:40 |
Tognummer | 2180 |
Linje | S4 |
S | |
Rejsetid | 1:41 |
Marchienne-Zone Charleroi-Central Ottignies Bruxelles-Luxembourg Germoir
Marchienne-Zone | 07:05 | 08:14 |
Charleroi-Central | 07:11 | 08:20 |
Tognummer | 7755 | 7750 |
Linje | S63 | S63 |
S | S | |
Skift | ||
Charleroi-Central | 07:35 | 08:35 |
Court-Saint-Etienne | 08:02 | 09:02 |
Ottignies | 08:07 | 09:07 |
Tognummer | 5707 | 5708 |
Linje | IC | IC |
Skift | ||
Ottignies | 08:13 | 09:13 |
Bruxelles-Luxembourg | 08:33 | 09:33 |
Tognummer | 2428 | 2429 |
Linje | IC | IC |
Skift | ||
Bruxelles-Luxembourg | 08:46 | 09:46 |
Germoir | 08:49 | 09:49 |
Tognummer | 3379 | 3380 |
Linje | S5 | S5 |
S | S | |
Rejsetid | 1:44 | 1:35 |
Torsdag den 12. september 2024 kl. 07.00
Marchienne-Au-Pont Etterbeek Germoir
Marchienne-Au-Pont | 07:42 | 08:43 |
Roux | 07:46 | 08:47 |
Luttre | 07:55 | 08:56 |
Nivelles | 08:05 | 09:07 |
Braine-L'alleud | 08:16 | 09:18 |
Waterloo | - | 09:22 |
Linkebeek | 08:30 | 09:32 |
Saint-Job | 08:34 | 09:36 |
Vivier d'Oie | 08:37 | - |
Boondael | 08:40 | 09:41 |
Etterbeek | 08:45 | 09:46 |
Tognummer | 4007 | 4008 |
Linje | S19 | S19 |
S | S | |
Skift | ||
Etterbeek | 09:08 | 10:08 |
Germoir | 09:11 | 10:11 |
Tognummer | 3358 | 3359 |
Linje | S5 | S5 |
S | S | |
Rejsetid | 1:29 | 1:28 |
Marchienne-Au-Pont Bruxelles-Nord Bruxelles-Schuman Mérode
Marchienne-Au-Pont | 07:59 |
Luttre | 08:10 |
Nivelles | 08:19 |
Braine-L'alleud | 08:30 |
Bruxelles-Midi | 08:49 |
Bruxelles-Central | 08:54 |
Bruxelles-Nord | 08:58 |
Tognummer | 2007 |
Linje | IC |
Skift | |
Bruxelles-Nord | 09:13 |
Bruxelles-Schuman | 09:20 |
Tognummer | 2409 |
Linje | IC |
Skift | |
Bruxelles-Schuman | 09:25 |
Bruxelles-Luxembourg | 09:28 |
Etterbeek | 09:32 |
Delta | 09:37 |
Mérode | 09:40 |
Tognummer | 2180 |
Linje | S4 |
S | |
Rejsetid | 1:41 |
Marchienne-Zone Charleroi-Central Ottignies Bruxelles-Luxembourg Germoir
Marchienne-Zone | 07:05 | 08:14 |
Charleroi-Central | 07:11 | 08:20 |
Tognummer | 7755 | 7750 |
Linje | S63 | S63 |
S | S | |
Skift | ||
Charleroi-Central | 07:35 | 08:35 |
Court-Saint-Etienne | 08:02 | 09:02 |
Ottignies | 08:07 | 09:07 |
Tognummer | 5707 | 5708 |
Linje | IC | IC |
Skift | ||
Ottignies | 08:13 | 09:13 |
Bruxelles-Luxembourg | 08:33 | 09:33 |
Tognummer | 2428 | 2429 |
Linje | IC | IC |
Skift | ||
Bruxelles-Luxembourg | 08:46 | 09:46 |
Germoir | 08:49 | 09:49 |
Tognummer | 3379 | 3380 |
Linje | S5 | S5 |
S | S | |
Rejsetid | 1:44 | 1:35 |
Fredag den 13. september 2024 kl. 07.00
Marchienne-Au-Pont Etterbeek Germoir
Marchienne-Au-Pont | 07:42 | 08:43 |
Roux | 07:46 | 08:47 |
Luttre | 07:55 | 08:56 |
Nivelles | 08:05 | 09:07 |
Braine-L'alleud | 08:16 | 09:18 |
Waterloo | - | 09:22 |
Linkebeek | 08:30 | 09:32 |
Saint-Job | 08:34 | 09:36 |
Vivier d'Oie | 08:37 | - |
Boondael | 08:40 | 09:41 |
Etterbeek | 08:45 | 09:46 |
Tognummer | 4007 | 4008 |
Linje | S19 | S19 |
S | S | |
Skift | ||
Etterbeek | 09:08 | 10:08 |
Germoir | 09:11 | 10:11 |
Tognummer | 3358 | 3359 |
Linje | S5 | S5 |
S | S | |
Rejsetid | 1:29 | 1:28 |
Marchienne-Au-Pont Bruxelles-Nord Bruxelles-Schuman Mérode
Marchienne-Au-Pont | 07:59 |
Luttre | 08:10 |
Nivelles | 08:19 |
Braine-L'alleud | 08:30 |
Bruxelles-Midi | 08:49 |
Bruxelles-Central | 08:54 |
Bruxelles-Nord | 08:58 |
Tognummer | 2007 |
Linje | IC |
Skift | |
Bruxelles-Nord | 09:13 |
Bruxelles-Schuman | 09:20 |
Tognummer | 2409 |
Linje | IC |
Skift | |
Bruxelles-Schuman | 09:25 |
Bruxelles-Luxembourg | 09:28 |
Etterbeek | 09:32 |
Delta | 09:37 |
Mérode | 09:40 |
Tognummer | 2180 |
Linje | S4 |
S | |
Rejsetid | 1:41 |
Marchienne-Zone Charleroi-Central Ottignies Bruxelles-Luxembourg Germoir
Marchienne-Zone | 07:05 | 08:14 |
Charleroi-Central | 07:11 | 08:20 |
Tognummer | 7755 | 7750 |
Linje | S63 | S63 |
S | S | |
Skift | ||
Charleroi-Central | 07:35 | 08:35 |
Court-Saint-Etienne | 08:02 | 09:02 |
Ottignies | 08:07 | 09:07 |
Tognummer | 5707 | 5708 |
Linje | IC | IC |
Skift | ||
Ottignies | 08:13 | 09:13 |
Bruxelles-Luxembourg | 08:33 | 09:33 |
Tognummer | 2428 | 2429 |
Linje | IC | IC |
Skift | ||
Bruxelles-Luxembourg | 08:46 | 09:46 |
Germoir | 08:49 | 09:49 |
Tognummer | 3379 | 3380 |
Linje | S5 | S5 |
S | S | |
Rejsetid | 1:44 | 1:35 |
Lørdag den 14. september 2024 kl. 07.00
Marchienne-Au-Pont Vilvorde Germoir
Marchienne-Au-Pont | 08:10 | 10:10 | 11:10 |
Luttre | 08:20 | 10:20 | 11:20 |
Nivelles | 08:30 | 10:30 | 11:30 |
Braine-L'alleud | 08:41 | 10:41 | 11:41 |
Bruxelles-Midi | 08:59 | 10:59 | 11:59 |
Bruxelles-Central | 09:04 | 11:04 | 12:04 |
Bruxelles-Nord | 09:10 | 11:10 | 12:10 |
Vilvorde | 09:18 | 11:18 | 12:18 |
Tognummer | 3108 | 3110 | 3111 |
Linje | IC | IC | IC |
Skift | |||
Vilvorde | 09:20 | 11:20 | 12:20 |
Bordet | 09:30 | 11:30 | 12:30 |
Meiser | 09:35 | 11:35 | 12:35 |
Bruxelles-Schuman | 09:40 | 11:40 | 12:40 |
Bruxelles-Luxembourg | 09:44 | 11:44 | 12:44 |
Germoir | 09:47 | 11:47 | 12:47 |
Tognummer | 3380 | 3382 | 3383 |
Linje | S5 | S5 | S5 |
S | S | S | |
Rejsetid | 1:37 | 1:37 | 1:37 |
Marchienne-Au-Pont La louvière-Sud Hal Germoir
Marchienne-Au-Pont | 09:15 |
La louvière-Sud | 09:28 |
Tognummer | 3830 |
Linje | IC |
Skift | |
La louvière-Sud | 09:35 |
La louvière-Centre | 09:40 |
Ecaussinnes | 09:53 |
Braine-Le-Comte | 10:04 |
Tubize | 10:12 |
Hal | 10:17 |
Tognummer | 3409 |
Linje | IC |
Skift | |
Hal | 10:45 |
Saint-Job | 11:00 |
Etterbeek | 11:09 |
Germoir | 11:12 |
Tognummer | 3360 |
Linje | S5 |
S | |
Rejsetid | 1:57 |
Marchienne-Zone Charleroi-Central Vilvorde Germoir
Marchienne-Zone | 08:31 |
Charleroi-Central | 08:38 |
Tognummer | 19823 |
Linje | S63 |
S | |
Skift | |
Charleroi-Central | 09:05 |
Marchienne-Au-Pont | 09:10 |
Luttre | 09:20 |
Nivelles | 09:30 |
Braine-L'alleud | 09:41 |
Bruxelles-Midi | 09:59 |
Bruxelles-Central | 10:04 |
Bruxelles-Nord | 10:10 |
Vilvorde | 10:18 |
Tognummer | 3109 |
Linje | IC |
Skift | |
Vilvorde | 10:20 |
Bordet | 10:30 |
Meiser | 10:35 |
Bruxelles-Schuman | 10:40 |
Bruxelles-Luxembourg | 10:44 |
Germoir | 10:47 |
Tognummer | 3381 |
Linje | S5 |
S | |
Rejsetid | 2:16 |
Søndag den 15. september 2024 kl. 07.00
Marchienne-Au-Pont Vilvorde Germoir
Marchienne-Au-Pont | 08:10 | 10:10 | 11:10 |
Luttre | 08:20 | 10:20 | 11:20 |
Nivelles | 08:30 | 10:30 | 11:30 |
Braine-L'alleud | 08:41 | 10:41 | 11:41 |
Bruxelles-Midi | 08:59 | 10:59 | 11:59 |
Bruxelles-Central | 09:04 | 11:04 | 12:04 |
Bruxelles-Nord | 09:10 | 11:10 | 12:10 |
Vilvorde | 09:18 | 11:18 | 12:18 |
Tognummer | 3108 | 3110 | 3111 |
Linje | IC | IC | IC |
Skift | |||
Vilvorde | 09:20 | 11:20 | 12:20 |
Bordet | 09:30 | 11:30 | 12:30 |
Meiser | 09:35 | 11:35 | 12:35 |
Bruxelles-Schuman | 09:40 | 11:40 | 12:40 |
Bruxelles-Luxembourg | 09:44 | 11:44 | 12:44 |
Germoir | 09:47 | 11:47 | 12:47 |
Tognummer | 3380 | 3382 | 3383 |
Linje | S5 | S5 | S5 |
S | S | S | |
Rejsetid | 1:37 | 1:37 | 1:37 |
Marchienne-Au-Pont La louvière-Sud Hal Germoir
Marchienne-Au-Pont | 09:15 |
La louvière-Sud | 09:28 |
Tognummer | 3830 |
Linje | IC |
Skift | |
La louvière-Sud | 09:36 |
La louvière-Centre | 09:42 |
Ecaussinnes | 09:55 |
Braine-Le-Comte | 10:04 |
Tubize | 10:12 |
Hal | 10:17 |
Tognummer | 3409 |
Linje | IC |
Skift | |
Hal | 10:45 |
Saint-Job | 11:00 |
Etterbeek | 11:09 |
Germoir | 11:12 |
Tognummer | 3360 |
Linje | S5 |
S | |
Rejsetid | 1:57 |
Marchienne-Zone Charleroi-Central Vilvorde Germoir
Marchienne-Zone | 08:31 |
Charleroi-Central | 08:38 |
Tognummer | 19823 |
Linje | S63 |
S | |
Skift | |
Charleroi-Central | 09:05 |
Marchienne-Au-Pont | 09:10 |
Luttre | 09:20 |
Nivelles | 09:30 |
Braine-L'alleud | 09:41 |
Bruxelles-Midi | 09:59 |
Bruxelles-Central | 10:04 |
Bruxelles-Nord | 10:10 |
Vilvorde | 10:18 |
Tognummer | 3109 |
Linje | IC |
Skift | |
Vilvorde | 10:20 |
Bordet | 10:30 |
Meiser | 10:35 |
Bruxelles-Schuman | 10:40 |
Bruxelles-Luxembourg | 10:44 |
Germoir | 10:47 |
Tognummer | 3381 |
Linje | S5 |
S | |
Rejsetid | 2:16 |