Dieni til Biel/Bienne Tog Køreplan
Søndag den 8. september 2024 kl. 07.00
Dieni Andermatt Göschenen Olten Biel/Bienne
Dieni | 07:36 |
Oberalppass | 07:53 |
Andermatt | 08:22 |
Tognummer | 45 |
R | |
Skift | |
Andermatt | 08:29 |
Göschenen | 08:44 |
Tognummer | 44 |
R | |
Skift | |
Göschenen | 09:09 |
Erstfeld | 09:34 |
Flüelen | 09:44 |
Brunnen | 09:55 |
Schwyz | 09:59 |
Arth-Goldau | 10:15 |
Luzern | 10:54 |
Olten | 11:28 |
Linje | IR26 |
Skift | |
Olten | 11:40 |
Solothurn | 11:58 |
Biel/Bienne | 12:13 |
Linje | IC5 |
Rejsetid | 4:37 |
Dieni Andermatt Göschenen Zürich Hb Biel/Bienne
Dieni | 08:36 |
Oberalppass | 08:53 |
Andermatt | 09:22 |
Tognummer | 45 |
R | |
Skift | |
Andermatt | 09:29 |
Göschenen | 09:44 |
Tognummer | 44 |
R | |
Skift | |
Göschenen | 10:09 |
Erstfeld | 10:34 |
Flüelen | 10:44 |
Brunnen | 10:55 |
Schwyz | 10:59 |
Arth-Goldau | 11:15 |
Zug | 11:31 |
Zürich Hb | 11:55 |
Linje | IR46 |
Skift | |
Zürich Hb | 12:04 |
Aarau | 12:30 |
Olten | 12:40 |
Solothurn | 12:58 |
Biel/Bienne | 13:13 |
Linje | IC5 |
Rejsetid | 4:37 |
Dieni Disentis/Mustér Chur Zürich Hb Biel/Bienne
Dieni | 07:10 | 08:10 | 09:10 |
Disentis/Mustér | 07:39 | 08:39 | 09:39 |
Tognummer | 45 | 45 | 45 |
R | R | R | |
Skift | |||
Disentis/Mustér | 07:44 | 08:44 | 09:44 |
Rabius-Surrein | 07:57 | 08:57 | 09:57 |
Trun | 08:02 | 09:02 | 10:02 |
Tavanasa-Breil/Brigels | 08:09 | 09:09 | 10:09 |
Ilanz | 08:24 | 09:24 | 10:24 |
Versam-Safien | 08:38 | 09:38 | 10:38 |
Domat/Ems | 08:54 | 09:54 | 10:54 |
Chur | 09:02 | 10:02 | 11:02 |
Tognummer | 7 | 7 | 7 |
RE | RE | RE | |
Skift | |||
Chur | 09:08 | 10:08 | 11:08 |
Landquart | 09:18 | 10:18 | 11:18 |
Sargans | 09:27 | 10:27 | 11:27 |
Zürich Hb | 10:22 | 11:22 | 12:22 |
Tognummer | 900 | ||
Linje | IC3 | IC3 | |
IC | |||
Skift | |||
Zürich Hb | 10:29 | 11:29 | 12:29 |
Olten | 11:02 | 12:02 | 13:02 |
Oensingen | 11:14 | 12:14 | 13:14 |
Solothurn | 11:26 | 12:26 | 13:26 |
Grenchen Süd | 11:34 | 12:34 | 13:34 |
Biel/Bienne | 11:43 | 12:43 | 13:43 |
Linje | IC5 | IC5 | IC5 |
Rejsetid | 4:33 | 4:33 | 4:33 |
Mandag den 9. september 2024 kl. 07.00
Dieni Andermatt Göschenen Olten Biel/Bienne
Dieni | 07:36 |
Oberalppass | 07:53 |
Andermatt | 08:22 |
Tognummer | 45 |
R | |
Skift | |
Andermatt | 08:29 |
Göschenen | 08:44 |
Tognummer | 44 |
R | |
Skift | |
Göschenen | 09:09 |
Erstfeld | 09:34 |
Flüelen | 09:44 |
Brunnen | 09:55 |
Schwyz | 09:59 |
Arth-Goldau | 10:15 |
Luzern | 10:54 |
Olten | 11:28 |
Linje | IR26 |
Skift | |
Olten | 11:40 |
Solothurn | 11:58 |
Biel/Bienne | 12:13 |
Linje | IC5 |
Rejsetid | 4:37 |
Dieni Andermatt Göschenen Zürich Hb Biel/Bienne
Dieni | 08:36 |
Oberalppass | 08:53 |
Andermatt | 09:22 |
Tognummer | 45 |
R | |
Skift | |
Andermatt | 09:29 |
Göschenen | 09:44 |
Tognummer | 44 |
R | |
Skift | |
Göschenen | 10:09 |
Erstfeld | 10:34 |
Flüelen | 10:44 |
Brunnen | 10:55 |
Schwyz | 10:59 |
Arth-Goldau | 11:15 |
Zug | 11:31 |
Zürich Hb | 11:55 |
Linje | IR46 |
Skift | |
Zürich Hb | 12:04 |
Aarau | 12:30 |
Olten | 12:40 |
Solothurn | 12:58 |
Biel/Bienne | 13:13 |
Linje | IC5 |
Rejsetid | 4:37 |
Dieni Disentis/Mustér Chur Zürich Hb Biel/Bienne
Dieni | 07:10 | 08:10 | 09:10 |
Disentis/Mustér | 07:39 | 08:39 | 09:39 |
Tognummer | 45 | 45 | 45 |
R | R | R | |
Skift | |||
Disentis/Mustér | 07:44 | 08:44 | 09:44 |
Rabius-Surrein | 07:57 | 08:57 | 09:57 |
Trun | 08:02 | 09:02 | 10:02 |
Tavanasa-Breil/Brigels | 08:09 | 09:09 | 10:09 |
Ilanz | 08:24 | 09:24 | 10:24 |
Versam-Safien | 08:38 | 09:38 | 10:38 |
Domat/Ems | 08:54 | 09:54 | 10:54 |
Chur | 09:02 | 10:02 | 11:02 |
Tognummer | 7 | 7 | 7 |
RE | RE | RE | |
Skift | |||
Chur | 09:08 | 10:08 | 11:08 |
Landquart | 09:18 | 10:18 | 11:18 |
Sargans | 09:27 | 10:27 | 11:27 |
Zürich Hb | 10:22 | 11:22 | 12:22 |
Linje | IC3 | IC3 | IC3 |
Skift | |||
Zürich Hb | 10:29 | 11:29 | 12:29 |
Olten | 11:02 | 12:02 | 13:02 |
Oensingen | 11:14 | 12:14 | 13:14 |
Solothurn | 11:26 | 12:26 | 13:26 |
Grenchen Süd | 11:34 | 12:34 | 13:34 |
Biel/Bienne | 11:43 | 12:43 | 13:43 |
Linje | IC5 | IC5 | IC5 |
Rejsetid | 4:33 | 4:33 | 4:33 |
Tirsdag den 10. september 2024 kl. 07.00
Dieni Andermatt Göschenen Olten Biel/Bienne
Dieni | 07:36 |
Oberalppass | 07:53 |
Andermatt | 08:22 |
Tognummer | 45 |
R | |
Skift | |
Andermatt | 08:29 |
Göschenen | 08:44 |
Tognummer | 44 |
R | |
Skift | |
Göschenen | 09:09 |
Erstfeld | 09:34 |
Flüelen | 09:44 |
Brunnen | 09:55 |
Schwyz | 09:59 |
Arth-Goldau | 10:15 |
Luzern | 10:54 |
Olten | 11:28 |
Linje | IR26 |
Skift | |
Olten | 11:40 |
Solothurn | 11:58 |
Biel/Bienne | 12:13 |
Linje | IC5 |
Rejsetid | 4:37 |
Dieni Andermatt Göschenen Zürich Hb Biel/Bienne
Dieni | 08:36 |
Oberalppass | 08:53 |
Andermatt | 09:22 |
Tognummer | 45 |
R | |
Skift | |
Andermatt | 09:29 |
Göschenen | 09:44 |
Tognummer | 44 |
R | |
Skift | |
Göschenen | 10:09 |
Erstfeld | 10:34 |
Flüelen | 10:44 |
Brunnen | 10:55 |
Schwyz | 10:59 |
Arth-Goldau | 11:15 |
Zug | 11:31 |
Zürich Hb | 11:55 |
Linje | IR46 |
Skift | |
Zürich Hb | 12:04 |
Aarau | 12:30 |
Olten | 12:40 |
Solothurn | 12:58 |
Biel/Bienne | 13:13 |
Linje | IC5 |
Rejsetid | 4:37 |
Dieni Disentis/Mustér Chur Zürich Hb Biel/Bienne
Dieni | 07:10 | 08:10 | 09:10 |
Disentis/Mustér | 07:39 | 08:39 | 09:39 |
Tognummer | 45 | 45 | 45 |
R | R | R | |
Skift | |||
Disentis/Mustér | 07:44 | 08:44 | 09:44 |
Rabius-Surrein | 07:57 | 08:57 | 09:57 |
Trun | 08:02 | 09:02 | 10:02 |
Tavanasa-Breil/Brigels | 08:09 | 09:09 | 10:09 |
Ilanz | 08:24 | 09:24 | 10:24 |
Versam-Safien | 08:38 | 09:38 | 10:38 |
Domat/Ems | 08:54 | 09:54 | 10:54 |
Chur | 09:02 | 10:02 | 11:02 |
Tognummer | 7 | 7 | 7 |
RE | RE | RE | |
Skift | |||
Chur | 09:08 | 10:08 | 11:08 |
Landquart | 09:18 | 10:18 | 11:18 |
Sargans | 09:27 | 10:27 | 11:27 |
Zürich Hb | 10:22 | 11:22 | 12:22 |
Linje | IC3 | IC3 | IC3 |
Skift | |||
Zürich Hb | 10:30 | 11:30 | 12:30 |
Olten | 11:02 | 12:02 | 13:02 |
Oensingen | 11:14 | 12:14 | 13:14 |
Solothurn | 11:26 | 12:26 | 13:26 |
Grenchen Süd | 11:34 | 12:34 | 13:34 |
Biel/Bienne | 11:43 | 12:43 | 13:43 |
Linje | IC5 | IC5 | IC5 |
Rejsetid | 4:33 | 4:33 | 4:33 |
Onsdag den 11. september 2024 kl. 07.00
Dieni Andermatt Göschenen Olten Biel/Bienne
Dieni | 07:36 |
Oberalppass | 07:53 |
Andermatt | 08:22 |
Tognummer | 45 |
R | |
Skift | |
Andermatt | 08:29 |
Göschenen | 08:44 |
Tognummer | 44 |
R | |
Skift | |
Göschenen | 09:09 |
Erstfeld | 09:34 |
Flüelen | 09:44 |
Brunnen | 09:55 |
Schwyz | 09:59 |
Arth-Goldau | 10:15 |
Luzern | 10:54 |
Olten | 11:28 |
Linje | IR26 |
Skift | |
Olten | 11:40 |
Solothurn | 11:58 |
Biel/Bienne | 12:13 |
Linje | IC5 |
Rejsetid | 4:37 |
Dieni Andermatt Göschenen Zürich Hb Biel/Bienne
Dieni | 08:36 |
Oberalppass | 08:53 |
Andermatt | 09:22 |
Tognummer | 45 |
R | |
Skift | |
Andermatt | 09:29 |
Göschenen | 09:44 |
Tognummer | 44 |
R | |
Skift | |
Göschenen | 10:09 |
Erstfeld | 10:34 |
Flüelen | 10:44 |
Brunnen | 10:55 |
Schwyz | 10:59 |
Arth-Goldau | 11:15 |
Zug | 11:31 |
Zürich Hb | 11:55 |
Linje | IR46 |
Skift | |
Zürich Hb | 12:04 |
Aarau | 12:30 |
Olten | 12:40 |
Solothurn | 12:58 |
Biel/Bienne | 13:13 |
Linje | IC5 |
Rejsetid | 4:37 |
Dieni Disentis/Mustér Chur Zürich Hb Biel/Bienne
Dieni | 07:10 | 08:10 | 09:10 |
Disentis/Mustér | 07:39 | 08:39 | 09:39 |
Tognummer | 45 | 45 | 45 |
R | R | R | |
Skift | |||
Disentis/Mustér | 07:44 | 08:44 | 09:44 |
Rabius-Surrein | 07:57 | 08:57 | 09:57 |
Trun | 08:02 | 09:02 | 10:02 |
Tavanasa-Breil/Brigels | 08:09 | 09:09 | 10:09 |
Ilanz | 08:24 | 09:24 | 10:24 |
Versam-Safien | 08:38 | 09:38 | 10:38 |
Domat/Ems | 08:54 | 09:54 | 10:54 |
Chur | 09:02 | 10:02 | 11:02 |
Tognummer | 7 | 7 | 7 |
RE | RE | RE | |
Skift | |||
Chur | 09:08 | 10:08 | 11:08 |
Landquart | 09:18 | 10:18 | 11:18 |
Sargans | 09:27 | 10:27 | 11:27 |
Zürich Hb | 10:22 | 11:22 | 12:22 |
Linje | IC3 | IC3 | IC3 |
Skift | |||
Zürich Hb | 10:30 | 11:30 | 12:30 |
Olten | 11:02 | 12:02 | 13:02 |
Oensingen | 11:14 | 12:14 | 13:14 |
Solothurn | 11:26 | 12:26 | 13:26 |
Grenchen Süd | 11:34 | 12:34 | 13:34 |
Biel/Bienne | 11:43 | 12:43 | 13:43 |
Linje | IC5 | IC5 | IC5 |
Rejsetid | 4:33 | 4:33 | 4:33 |
Torsdag den 12. september 2024 kl. 07.00
Dieni Andermatt Göschenen Olten Biel/Bienne
Dieni | 07:36 |
Oberalppass | 07:53 |
Andermatt | 08:22 |
Tognummer | 45 |
R | |
Skift | |
Andermatt | 08:29 |
Göschenen | 08:44 |
Tognummer | 44 |
R | |
Skift | |
Göschenen | 09:09 |
Erstfeld | 09:34 |
Flüelen | 09:44 |
Brunnen | 09:55 |
Schwyz | 09:59 |
Arth-Goldau | 10:15 |
Luzern | 10:54 |
Olten | 11:28 |
Linje | IR26 |
Skift | |
Olten | 11:40 |
Solothurn | 11:58 |
Biel/Bienne | 12:13 |
Linje | IC5 |
Rejsetid | 4:37 |
Dieni Andermatt Göschenen Zürich Hb Biel/Bienne
Dieni | 08:36 |
Oberalppass | 08:53 |
Andermatt | 09:22 |
Tognummer | 45 |
R | |
Skift | |
Andermatt | 09:29 |
Göschenen | 09:44 |
Tognummer | 44 |
R | |
Skift | |
Göschenen | 10:09 |
Erstfeld | 10:34 |
Flüelen | 10:44 |
Brunnen | 10:55 |
Schwyz | 10:59 |
Arth-Goldau | 11:15 |
Zug | 11:31 |
Zürich Hb | 11:55 |
Linje | IR46 |
Skift | |
Zürich Hb | 12:04 |
Aarau | 12:30 |
Olten | 12:40 |
Solothurn | 12:58 |
Biel/Bienne | 13:13 |
Linje | IC5 |
Rejsetid | 4:37 |
Dieni Disentis/Mustér Chur Zürich Hb Biel/Bienne
Dieni | 07:10 | 08:10 | 09:10 |
Disentis/Mustér | 07:39 | 08:39 | 09:39 |
Tognummer | 45 | 45 | 45 |
R | R | R | |
Skift | |||
Disentis/Mustér | 07:44 | 08:44 | 09:44 |
Rabius-Surrein | 07:57 | 08:57 | 09:57 |
Trun | 08:02 | 09:02 | 10:02 |
Tavanasa-Breil/Brigels | 08:09 | 09:09 | 10:09 |
Ilanz | 08:24 | 09:24 | 10:24 |
Versam-Safien | 08:38 | 09:38 | 10:38 |
Domat/Ems | 08:54 | 09:54 | 10:54 |
Chur | 09:02 | 10:02 | 11:02 |
Tognummer | 7 | 7 | 7 |
RE | RE | RE | |
Skift | |||
Chur | 09:08 | 10:08 | 11:08 |
Landquart | 09:18 | 10:18 | 11:18 |
Sargans | 09:27 | 10:27 | 11:27 |
Zürich Hb | 10:22 | 11:22 | 12:22 |
Linje | IC3 | IC3 | IC3 |
Skift | |||
Zürich Hb | 10:30 | 11:30 | 12:30 |
Olten | 11:02 | 12:02 | 13:02 |
Oensingen | 11:14 | 12:14 | 13:14 |
Solothurn | 11:26 | 12:26 | 13:26 |
Grenchen Süd | 11:34 | 12:34 | 13:34 |
Biel/Bienne | 11:43 | 12:43 | 13:43 |
Linje | IC5 | IC5 | IC5 |
Rejsetid | 4:33 | 4:33 | 4:33 |
Fredag den 13. september 2024 kl. 07.00
Dieni Andermatt Göschenen Olten Biel/Bienne
Dieni | 07:36 |
Oberalppass | 07:53 |
Andermatt | 08:22 |
Tognummer | 45 |
R | |
Skift | |
Andermatt | 08:29 |
Göschenen | 08:44 |
Tognummer | 44 |
R | |
Skift | |
Göschenen | 09:09 |
Erstfeld | 09:34 |
Flüelen | 09:44 |
Brunnen | 09:55 |
Schwyz | 09:59 |
Arth-Goldau | 10:15 |
Luzern | 10:54 |
Olten | 11:28 |
Linje | IR26 |
Skift | |
Olten | 11:40 |
Solothurn | 11:58 |
Biel/Bienne | 12:13 |
Linje | IC5 |
Rejsetid | 4:37 |
Dieni Andermatt Göschenen Zürich Hb Biel/Bienne
Dieni | 08:36 |
Oberalppass | 08:53 |
Andermatt | 09:22 |
Tognummer | 45 |
R | |
Skift | |
Andermatt | 09:29 |
Göschenen | 09:44 |
Tognummer | 44 |
R | |
Skift | |
Göschenen | 10:09 |
Erstfeld | 10:34 |
Flüelen | 10:44 |
Brunnen | 10:55 |
Schwyz | 10:59 |
Arth-Goldau | 11:15 |
Zug | 11:31 |
Zürich Hb | 11:55 |
Linje | IR46 |
Skift | |
Zürich Hb | 12:04 |
Aarau | 12:30 |
Olten | 12:40 |
Solothurn | 12:58 |
Biel/Bienne | 13:13 |
Linje | IC5 |
Rejsetid | 4:37 |
Dieni Disentis/Mustér Chur Zürich Hb Biel/Bienne
Dieni | 07:10 | 08:10 | 09:10 |
Disentis/Mustér | 07:39 | 08:39 | 09:39 |
Tognummer | 45 | 45 | 45 |
R | R | R | |
Skift | |||
Disentis/Mustér | 07:44 | 08:44 | 09:44 |
Rabius-Surrein | 07:57 | 08:57 | 09:57 |
Trun | 08:02 | 09:02 | 10:02 |
Tavanasa-Breil/Brigels | 08:09 | 09:09 | 10:09 |
Ilanz | 08:24 | 09:24 | 10:24 |
Versam-Safien | 08:38 | 09:38 | 10:38 |
Domat/Ems | 08:54 | 09:54 | 10:54 |
Chur | 09:02 | 10:02 | 11:02 |
Tognummer | 7 | 7 | 7 |
RE | RE | RE | |
Skift | |||
Chur | 09:08 | 10:08 | 11:08 |
Landquart | 09:18 | 10:18 | 11:18 |
Sargans | 09:27 | 10:27 | 11:27 |
Zürich Hb | 10:22 | 11:22 | 12:22 |
Linje | IC3 | IC3 | IC3 |
Skift | |||
Zürich Hb | 10:30 | 11:30 | 12:30 |
Olten | 11:02 | 12:02 | 13:02 |
Oensingen | 11:14 | 12:14 | 13:14 |
Solothurn | 11:26 | 12:26 | 13:26 |
Grenchen Süd | 11:34 | 12:34 | 13:34 |
Biel/Bienne | 11:43 | 12:43 | 13:43 |
Linje | IC5 | IC5 | IC5 |
Rejsetid | 4:33 | 4:33 | 4:33 |
Lørdag den 14. september 2024 kl. 07.00
Dieni Andermatt Göschenen Olten Biel/Bienne
Dieni | 07:36 |
Oberalppass | 07:53 |
Andermatt | 08:22 |
Tognummer | 45 |
R | |
Skift | |
Andermatt | 08:29 |
Göschenen | 08:44 |
Tognummer | 44 |
R | |
Skift | |
Göschenen | 09:09 |
Erstfeld | 09:34 |
Flüelen | 09:44 |
Brunnen | 09:55 |
Schwyz | 09:59 |
Arth-Goldau | 10:15 |
Luzern | 10:54 |
Olten | 11:28 |
Linje | IR26 |
Skift | |
Olten | 11:35 |
Solothurn | 11:58 |
Biel/Bienne | 12:13 |
Linje | IC5 |
Rejsetid | 4:37 |
Dieni Andermatt Göschenen Zürich Hb Biel/Bienne
Dieni | 08:36 |
Oberalppass | 08:53 |
Andermatt | 09:22 |
Tognummer | 45 |
R | |
Skift | |
Andermatt | 09:29 |
Göschenen | 09:44 |
Tognummer | 44 |
R | |
Skift | |
Göschenen | 10:09 |
Erstfeld | 10:34 |
Flüelen | 10:44 |
Brunnen | 10:55 |
Schwyz | 10:59 |
Arth-Goldau | 11:15 |
Zug | 11:31 |
Zürich Hb | 11:55 |
Linje | IR46 |
Skift | |
Zürich Hb | 12:02 |
Olten | 12:35 |
Solothurn | 12:58 |
Biel/Bienne | 13:13 |
Linje | IC5 |
Rejsetid | 4:37 |
Dieni Disentis/Mustér Reichenau-Tamins Chur Zürich Hb Biel/Bienne
Dieni | 07:10 | 08:10 | 09:10 |
Disentis/Mustér | 07:39 | 08:39 | 09:39 |
Tognummer | 45 | 45 | 45 |
R | R | R | |
Skift | |||
Disentis/Mustér | 07:44 | 08:44 | 09:44 |
Rabius-Surrein | 07:57 | 08:57 | 09:57 |
Trun | 08:02 | 09:02 | 10:02 |
Tavanasa-Breil/Brigels | 08:09 | 09:09 | 10:09 |
Ilanz | 08:24 | 09:24 | 10:24 |
Versam-Safien | 08:38 | 09:38 | 10:38 |
Reichenau-Tamins | 08:49 | 09:49 | 10:49 |
Tognummer | 7 | 7 | 7 |
RE | RE | RE | |
Skift | |||
Reichenau-Tamins | 08:53 | 09:53 | 10:53 |
Domat/Ems | 08:58 | 09:58 | 10:58 |
Chur | 09:04 | 10:04 | 11:04 |
Linje | IR38 | IR38 | IR38 |
Skift | |||
Chur | 09:08 | 10:08 | 11:08 |
Landquart | 09:18 | 10:18 | 11:18 |
Sargans | 09:27 | 10:27 | 11:27 |
Zürich Hb | 10:22 | 11:22 | 12:22 |
Tognummer | 900 | ||
Linje | IC3 | IC3 | |
IC | |||
Skift | |||
Zürich Hb | 10:30 | 11:30 | 12:30 |
Olten | 11:02 | 12:02 | 13:02 |
Oensingen | 11:14 | 12:14 | 13:14 |
Solothurn | 11:26 | 12:26 | 13:26 |
Grenchen Süd | 11:34 | 12:34 | 13:34 |
Biel/Bienne | 11:43 | 12:43 | 13:43 |
Linje | IC5 | IC5 | IC5 |
Rejsetid | 4:33 | 4:33 | 4:33 |