Illnau til Ambrì-piotta Tog Køreplan
Mandag den 9. september 2024 kl. 07.00
Illnau Zürich Hb Ambrì-Piotta
Illnau | 07:02 | 09:32 |
Effretikon | 07:09 | 09:39 |
Zürich Hb | 07:25 | 09:55 |
Tognummer | 102778 | 102778 |
Linje | S3 | S3 |
Skift | ||
Zürich Hb | 08:05 | 10:05 |
Zug | 08:30 | 10:30 |
Arth-Goldau | 08:54 | 10:54 |
Schwyz | 09:02 | 11:02 |
Brunnen | 09:06 | 11:06 |
Flüelen | 09:15 | 11:15 |
Altdorf Ur | 09:18 | 11:18 |
Erstfeld | 09:25 | 11:25 |
Göschenen | 09:51 | 11:51 |
Airolo | 10:02 | 12:02 |
Ambrì-Piotta | 10:09 | 12:09 |
Linje | IR46 | IR46 |
Rejsetid | 3:07 | 2:37 |
Illnau Zürich Hb Arth-Goldau Ambrì-Piotta
Illnau | 07:14 |
Effretikon | 07:21 |
Wallisellen | 07:29 |
Zürich Oerlikon | 07:34 |
Zürich Hb | 07:39 |
Tognummer | 102778 |
Linje | S19 |
Skift | |
Zürich Hb | 08:33 |
Zug | 09:00 |
Arth-Goldau | 09:16 |
Tognummer | 311 |
EC | |
Skift | |
Arth-Goldau | 09:54 |
Schwyz | 10:02 |
Brunnen | 10:06 |
Flüelen | 10:15 |
Altdorf Ur | 10:18 |
Erstfeld | 10:25 |
Göschenen | 10:51 |
Airolo | 11:02 |
Ambrì-Piotta | 11:09 |
Linje | IR26 |
Rejsetid | 3:55 |
Illnau Zürich Hb Bellinzona Ambrì-Piotta
Illnau | 08:32 |
Effretikon | 08:39 |
Zürich Hb | 08:55 |
Tognummer | 102778 |
Linje | S3 |
Skift | |
Zürich Hb | 09:05 |
Zug | 09:30 |
Arth-Goldau | 09:49 |
Bellinzona | 10:42 |
Linje | IC2 |
Skift | |
Bellinzona | 10:59 |
Biasca | 11:14 |
Faido | 11:39 |
Ambrì-Piotta | 11:49 |
Linje | IR46 |
Rejsetid | 3:17 |
Tirsdag den 10. september 2024 kl. 07.00
Illnau Zürich Hb Ambrì-Piotta
Illnau | 07:02 | 09:32 |
Effretikon | 07:09 | 09:39 |
Zürich Hb | 07:25 | 09:55 |
Tognummer | 102778 | 102778 |
Linje | S3 | S3 |
Skift | ||
Zürich Hb | 08:05 | 10:05 |
Zug | 08:30 | 10:30 |
Arth-Goldau | 08:54 | 10:54 |
Schwyz | 09:02 | 11:02 |
Brunnen | 09:06 | 11:06 |
Flüelen | 09:15 | 11:15 |
Altdorf Ur | 09:18 | 11:18 |
Erstfeld | 09:25 | 11:25 |
Göschenen | 09:51 | 11:51 |
Airolo | 10:02 | 12:02 |
Ambrì-Piotta | 10:09 | 12:09 |
Linje | IR46 | IR46 |
Rejsetid | 3:07 | 2:37 |
Illnau Zürich Hb Arth-Goldau Ambrì-Piotta
Illnau | 07:14 |
Effretikon | 07:21 |
Wallisellen | 07:29 |
Zürich Oerlikon | 07:34 |
Zürich Hb | 07:39 |
Tognummer | 102778 |
Linje | S19 |
Skift | |
Zürich Hb | 08:33 |
Zug | 09:00 |
Arth-Goldau | 09:16 |
Tognummer | 311 |
EC | |
Skift | |
Arth-Goldau | 09:54 |
Schwyz | 10:02 |
Brunnen | 10:06 |
Flüelen | 10:15 |
Altdorf Ur | 10:18 |
Erstfeld | 10:25 |
Göschenen | 10:51 |
Airolo | 11:02 |
Ambrì-Piotta | 11:09 |
Linje | IR26 |
Rejsetid | 3:55 |
Illnau Zürich Hb Bellinzona Ambrì-Piotta
Illnau | 08:32 |
Effretikon | 08:39 |
Zürich Hb | 08:55 |
Tognummer | 102778 |
Linje | S3 |
Skift | |
Zürich Hb | 09:05 |
Zug | 09:30 |
Arth-Goldau | 09:49 |
Bellinzona | 10:42 |
Linje | IC2 |
Skift | |
Bellinzona | 10:59 |
Biasca | 11:14 |
Faido | 11:39 |
Ambrì-Piotta | 11:49 |
Linje | IR46 |
Rejsetid | 3:17 |
Onsdag den 11. september 2024 kl. 07.00
Illnau Zürich Hb Ambrì-Piotta
Illnau | 07:02 | 09:32 |
Effretikon | 07:09 | 09:39 |
Zürich Hb | 07:25 | 09:55 |
Tognummer | 102778 | 102778 |
Linje | S3 | S3 |
Skift | ||
Zürich Hb | 08:05 | 10:05 |
Zug | 08:30 | 10:30 |
Arth-Goldau | 08:54 | 10:54 |
Schwyz | 09:02 | 11:02 |
Brunnen | 09:06 | 11:06 |
Flüelen | 09:15 | 11:15 |
Altdorf Ur | 09:18 | 11:18 |
Erstfeld | 09:25 | 11:25 |
Göschenen | 09:51 | 11:51 |
Airolo | 10:02 | 12:02 |
Ambrì-Piotta | 10:09 | 12:09 |
Linje | IR46 | IR46 |
Rejsetid | 3:07 | 2:37 |
Illnau Zürich Hb Arth-Goldau Ambrì-Piotta
Illnau | 07:14 |
Effretikon | 07:21 |
Wallisellen | 07:29 |
Zürich Oerlikon | 07:34 |
Zürich Hb | 07:39 |
Tognummer | 102778 |
Linje | S19 |
Skift | |
Zürich Hb | 08:33 |
Zug | 09:00 |
Arth-Goldau | 09:16 |
Tognummer | 311 |
EC | |
Skift | |
Arth-Goldau | 09:54 |
Schwyz | 10:02 |
Brunnen | 10:06 |
Flüelen | 10:15 |
Altdorf Ur | 10:18 |
Erstfeld | 10:25 |
Göschenen | 10:51 |
Airolo | 11:02 |
Ambrì-Piotta | 11:09 |
Linje | IR26 |
Rejsetid | 3:55 |
Illnau Zürich Hb Bellinzona Ambrì-Piotta
Illnau | 08:32 |
Effretikon | 08:39 |
Zürich Hb | 08:55 |
Tognummer | 102778 |
Linje | S3 |
Skift | |
Zürich Hb | 09:05 |
Zug | 09:30 |
Arth-Goldau | 09:49 |
Bellinzona | 10:42 |
Linje | IC2 |
Skift | |
Bellinzona | 10:59 |
Biasca | 11:14 |
Faido | 11:39 |
Ambrì-Piotta | 11:49 |
Linje | IR46 |
Rejsetid | 3:17 |
Torsdag den 12. september 2024 kl. 07.00
Illnau Zürich Hb Ambrì-Piotta
Illnau | 07:02 | 09:32 |
Effretikon | 07:09 | 09:39 |
Zürich Hb | 07:25 | 09:55 |
Tognummer | 102778 | 102778 |
Linje | S3 | S3 |
Skift | ||
Zürich Hb | 08:05 | 10:05 |
Zug | 08:30 | 10:30 |
Arth-Goldau | 08:54 | 10:54 |
Schwyz | 09:02 | 11:02 |
Brunnen | 09:06 | 11:06 |
Flüelen | 09:15 | 11:15 |
Altdorf Ur | 09:18 | 11:18 |
Erstfeld | 09:25 | 11:25 |
Göschenen | 09:51 | 11:51 |
Airolo | 10:02 | 12:02 |
Ambrì-Piotta | 10:09 | 12:09 |
Linje | IR46 | IR46 |
Rejsetid | 3:07 | 2:37 |
Illnau Zürich Hb Arth-Goldau Ambrì-Piotta
Illnau | 07:14 |
Effretikon | 07:21 |
Wallisellen | 07:29 |
Zürich Oerlikon | 07:34 |
Zürich Hb | 07:39 |
Tognummer | 102778 |
Linje | S19 |
Skift | |
Zürich Hb | 08:33 |
Zug | 09:00 |
Arth-Goldau | 09:16 |
Tognummer | 311 |
EC | |
Skift | |
Arth-Goldau | 09:54 |
Schwyz | 10:02 |
Brunnen | 10:06 |
Flüelen | 10:15 |
Altdorf Ur | 10:18 |
Erstfeld | 10:25 |
Göschenen | 10:51 |
Airolo | 11:02 |
Ambrì-Piotta | 11:09 |
Linje | IR26 |
Rejsetid | 3:55 |
Illnau Zürich Hb Bellinzona Ambrì-Piotta
Illnau | 08:32 |
Effretikon | 08:39 |
Zürich Hb | 08:55 |
Tognummer | 102778 |
Linje | S3 |
Skift | |
Zürich Hb | 09:05 |
Zug | 09:30 |
Arth-Goldau | 09:49 |
Bellinzona | 10:42 |
Linje | IC2 |
Skift | |
Bellinzona | 10:59 |
Biasca | 11:14 |
Faido | 11:39 |
Ambrì-Piotta | 11:49 |
Linje | IR46 |
Rejsetid | 3:17 |
Fredag den 13. september 2024 kl. 07.00
Illnau Zürich Hb Ambrì-Piotta
Illnau | 07:02 | 09:32 |
Effretikon | 07:09 | 09:39 |
Zürich Hb | 07:25 | 09:55 |
Tognummer | 102778 | 102778 |
Linje | S3 | S3 |
Skift | ||
Zürich Hb | 08:05 | 10:05 |
Zug | 08:30 | 10:30 |
Arth-Goldau | 08:54 | 10:54 |
Schwyz | 09:02 | 11:02 |
Brunnen | 09:06 | 11:06 |
Flüelen | 09:15 | 11:15 |
Altdorf Ur | 09:18 | 11:18 |
Erstfeld | 09:25 | 11:25 |
Göschenen | 09:51 | 11:51 |
Airolo | 10:02 | 12:02 |
Ambrì-Piotta | 10:09 | 12:09 |
Linje | IR46 | IR46 |
Rejsetid | 3:07 | 2:37 |
Illnau Zürich Hb Arth-Goldau Ambrì-Piotta
Illnau | 07:14 |
Effretikon | 07:21 |
Wallisellen | 07:29 |
Zürich Oerlikon | 07:34 |
Zürich Hb | 07:39 |
Tognummer | 102778 |
Linje | S19 |
Skift | |
Zürich Hb | 08:33 |
Zug | 09:00 |
Arth-Goldau | 09:16 |
Tognummer | 311 |
EC | |
Skift | |
Arth-Goldau | 09:54 |
Schwyz | 10:02 |
Brunnen | 10:06 |
Flüelen | 10:15 |
Altdorf Ur | 10:18 |
Erstfeld | 10:25 |
Göschenen | 10:51 |
Airolo | 11:02 |
Ambrì-Piotta | 11:09 |
Linje | IR26 |
Rejsetid | 3:55 |
Illnau Zürich Hb Bellinzona Ambrì-Piotta
Illnau | 08:32 |
Effretikon | 08:39 |
Zürich Hb | 08:55 |
Tognummer | 102778 |
Linje | S3 |
Skift | |
Zürich Hb | 09:05 |
Zug | 09:30 |
Arth-Goldau | 09:49 |
Bellinzona | 10:42 |
Linje | IC2 |
Skift | |
Bellinzona | 10:59 |
Biasca | 11:14 |
Faido | 11:39 |
Ambrì-Piotta | 11:49 |
Linje | IR46 |
Rejsetid | 3:17 |