Schänis til Lavorgo Tog Køreplan
Mandag den 9. september 2024 kl. 07.00
Schänis Rapperswil Sg Rapperswil SG Arth-Goldau Lavorgo
Schänis | 07:05 | 08:05 |
Uznach | 07:15 | 08:15 |
Rapperswil Sg | 07:27 | 08:27 |
Tognummer | 102778 | 102778 |
Linje | S6 | S6 |
Skift | ||
Rapperswil SG | 07:56 | 08:56 |
Pfäffikon Sz | 08:02 | 09:02 |
Biberbrugg | 08:20 | 09:20 |
Rothenthurm | 08:29 | 09:29 |
Arth-Goldau | 08:45 | 09:45 |
Tognummer | VAE | VAE |
IR | IR | |
Skift | ||
Arth-Goldau | 08:54 | 10:54 |
Schwyz | 09:02 | 11:02 |
Brunnen | 09:06 | 11:06 |
Flüelen | 09:15 | 11:15 |
Altdorf Ur | 09:18 | 11:18 |
Erstfeld | 09:25 | 11:25 |
Göschenen | 09:51 | 11:51 |
Airolo | 10:02 | 12:02 |
Faido | 10:21 | 12:21 |
Lavorgo | 10:27 | 12:27 |
Linje | IR46 | IR46 |
Rejsetid | 3:22 | 4:22 |
Schänis Rapperswil Sg Biberbrugg Arth-Goldau Lavorgo
Schänis | 07:35 | 08:35 |
Rapperswil Sg | 07:57 | 08:57 |
Tognummer | 102778 | 102778 |
Linje | S17 | S17 |
Skift | ||
Rapperswil Sg | 08:06 | 09:06 |
Samstagern | 08:25 | 09:25 |
Schindellegi-Feusisberg | 08:29 | 09:29 |
Biberbrugg | 08:34 | 09:34 |
Tognummer | 102778 | 102778 |
Linje | S40 | S40 |
Skift | ||
Biberbrugg | 08:38 | 09:38 |
Arth-Goldau | 09:04 | 10:04 |
Tognummer | 102778 | 102778 |
Linje | S31 | S31 |
Skift | ||
Arth-Goldau | 09:54 | 11:54 |
Schwyz | 10:02 | 12:02 |
Brunnen | 10:06 | 12:06 |
Flüelen | 10:15 | 12:15 |
Altdorf Ur | 10:18 | 12:18 |
Erstfeld | 10:25 | 12:25 |
Göschenen | 10:51 | 12:51 |
Airolo | 11:02 | 13:02 |
Faido | 11:21 | 13:21 |
Lavorgo | 11:27 | 13:27 |
Linje | IR26 | IR26 |
Rejsetid | 3:52 | 4:52 |
Schänis Ziegelbrücke Zürich Hb Bellinzona Lavorgo
Schänis | 09:23 |
Ziegelbrücke | 09:27 |
Tognummer | 102778 |
Linje | S17 |
Skift | |
Ziegelbrücke | 09:34 |
Pfäffikon Sz | 09:52 |
Wädenswil | 10:00 |
Zürich Hb | 10:17 |
Tognummer | 102778 |
Linje | S25 |
Skift | |
Zürich Hb | 10:33 |
Zug | 11:00 |
Arth-Goldau | 11:18 |
Bellinzona | 12:12 |
Tognummer | 327 |
EC | |
Skift | |
Bellinzona | 12:59 |
Biasca | 13:14 |
Lavorgo | 13:32 |
Linje | IR46 |
Rejsetid | 4:09 |
Tirsdag den 10. september 2024 kl. 07.00
Schänis Rapperswil Sg Rapperswil SG Arth-Goldau Lavorgo
Schänis | 07:05 | 08:05 |
Uznach | 07:15 | 08:15 |
Rapperswil Sg | 07:27 | 08:27 |
Tognummer | 102778 | 102778 |
Linje | S6 | S6 |
Skift | ||
Rapperswil SG | 07:56 | 08:56 |
Pfäffikon Sz | 08:02 | 09:02 |
Biberbrugg | 08:20 | 09:20 |
Rothenthurm | 08:29 | 09:29 |
Arth-Goldau | 08:45 | 09:45 |
Tognummer | VAE | VAE |
IR | IR | |
Skift | ||
Arth-Goldau | 08:54 | 10:54 |
Schwyz | 09:02 | 11:02 |
Brunnen | 09:06 | 11:06 |
Flüelen | 09:15 | 11:15 |
Altdorf Ur | 09:18 | 11:18 |
Erstfeld | 09:25 | 11:25 |
Göschenen | 09:51 | 11:51 |
Airolo | 10:02 | 12:02 |
Faido | 10:21 | 12:21 |
Lavorgo | 10:27 | 12:27 |
Linje | IR46 | IR46 |
Rejsetid | 3:22 | 4:22 |
Schänis Rapperswil Sg Biberbrugg Arth-Goldau Lavorgo
Schänis | 07:35 | 08:35 |
Rapperswil Sg | 07:57 | 08:57 |
Tognummer | 102778 | 102778 |
Linje | S17 | S17 |
Skift | ||
Rapperswil Sg | 08:06 | 09:06 |
Samstagern | 08:25 | 09:25 |
Schindellegi-Feusisberg | 08:29 | 09:29 |
Biberbrugg | 08:34 | 09:34 |
Tognummer | 102778 | 102778 |
Linje | S40 | S40 |
Skift | ||
Biberbrugg | 08:38 | 09:38 |
Arth-Goldau | 09:04 | 10:04 |
Tognummer | 102778 | 102778 |
Linje | S31 | S31 |
Skift | ||
Arth-Goldau | 09:54 | 11:54 |
Schwyz | 10:02 | 12:02 |
Brunnen | 10:06 | 12:06 |
Flüelen | 10:15 | 12:15 |
Altdorf Ur | 10:18 | 12:18 |
Erstfeld | 10:25 | 12:25 |
Göschenen | 10:51 | 12:51 |
Airolo | 11:02 | 13:02 |
Faido | 11:21 | 13:21 |
Lavorgo | 11:27 | 13:27 |
Linje | IR26 | IR26 |
Rejsetid | 3:52 | 4:52 |
Onsdag den 11. september 2024 kl. 07.00
Schänis Rapperswil Sg Rapperswil SG Arth-Goldau Lavorgo
Schänis | 07:05 | 08:05 |
Uznach | 07:15 | 08:15 |
Rapperswil Sg | 07:27 | 08:27 |
Tognummer | 102778 | 102778 |
Linje | S6 | S6 |
Skift | ||
Rapperswil SG | 07:56 | 08:56 |
Pfäffikon Sz | 08:02 | 09:02 |
Biberbrugg | 08:20 | 09:20 |
Rothenthurm | 08:29 | 09:29 |
Arth-Goldau | 08:45 | 09:45 |
Tognummer | VAE | VAE |
IR | IR | |
Skift | ||
Arth-Goldau | 08:54 | 10:54 |
Schwyz | 09:02 | 11:02 |
Brunnen | 09:06 | 11:06 |
Flüelen | 09:15 | 11:15 |
Altdorf Ur | 09:18 | 11:18 |
Erstfeld | 09:25 | 11:25 |
Göschenen | 09:51 | 11:51 |
Airolo | 10:02 | 12:02 |
Faido | 10:21 | 12:21 |
Lavorgo | 10:27 | 12:27 |
Linje | IR46 | IR46 |
Rejsetid | 3:22 | 4:22 |
Schänis Rapperswil Sg Biberbrugg Arth-Goldau Lavorgo
Schänis | 07:35 |
Rapperswil Sg | 07:57 |
Tognummer | 102778 |
Linje | S17 |
Skift | |
Rapperswil Sg | 08:06 |
Samstagern | 08:25 |
Schindellegi-Feusisberg | 08:29 |
Biberbrugg | 08:34 |
Tognummer | 102778 |
Linje | S40 |
Skift | |
Biberbrugg | 08:38 |
Arth-Goldau | 09:04 |
Tognummer | 102778 |
Linje | S31 |
Skift | |
Arth-Goldau | 09:54 |
Schwyz | 10:02 |
Brunnen | 10:06 |
Flüelen | 10:15 |
Altdorf Ur | 10:18 |
Erstfeld | 10:25 |
Göschenen | 10:51 |
Airolo | 11:02 |
Faido | 11:21 |
Lavorgo | 11:27 |
Linje | IR26 |
Rejsetid | 3:52 |
Torsdag den 12. september 2024 kl. 07.00
Schänis Rapperswil Sg Rapperswil SG Arth-Goldau Lavorgo
Schänis | 07:05 | 08:05 |
Uznach | 07:15 | 08:15 |
Rapperswil Sg | 07:27 | 08:27 |
Tognummer | 102778 | 102778 |
Linje | S6 | S6 |
Skift | ||
Rapperswil SG | 07:56 | 08:56 |
Pfäffikon Sz | 08:02 | 09:02 |
Biberbrugg | 08:20 | 09:20 |
Rothenthurm | 08:29 | 09:29 |
Arth-Goldau | 08:45 | 09:45 |
Tognummer | VAE | VAE |
IR | IR | |
Skift | ||
Arth-Goldau | 08:54 | 10:54 |
Schwyz | 09:02 | 11:02 |
Brunnen | 09:06 | 11:06 |
Flüelen | 09:15 | 11:15 |
Altdorf Ur | 09:18 | 11:18 |
Erstfeld | 09:25 | 11:25 |
Göschenen | 09:51 | 11:51 |
Airolo | 10:02 | 12:02 |
Faido | 10:21 | 12:21 |
Lavorgo | 10:27 | 12:27 |
Linje | IR46 | IR46 |
Rejsetid | 3:22 | 4:22 |
Schänis Rapperswil Sg Biberbrugg Arth-Goldau Lavorgo
Schänis | 07:35 |
Rapperswil Sg | 07:57 |
Tognummer | 102778 |
Linje | S17 |
Skift | |
Rapperswil Sg | 08:06 |
Samstagern | 08:25 |
Schindellegi-Feusisberg | 08:29 |
Biberbrugg | 08:34 |
Tognummer | 102778 |
Linje | S40 |
Skift | |
Biberbrugg | 08:38 |
Arth-Goldau | 09:04 |
Tognummer | 102778 |
Linje | S31 |
Skift | |
Arth-Goldau | 09:54 |
Schwyz | 10:02 |
Brunnen | 10:06 |
Flüelen | 10:15 |
Altdorf Ur | 10:18 |
Erstfeld | 10:25 |
Göschenen | 10:51 |
Airolo | 11:02 |
Faido | 11:21 |
Lavorgo | 11:27 |
Linje | IR26 |
Rejsetid | 3:52 |
Fredag den 13. september 2024 kl. 07.00
Schänis Rapperswil Sg Rapperswil SG Arth-Goldau Lavorgo
Schänis | 07:05 | 08:05 |
Uznach | 07:15 | 08:15 |
Rapperswil Sg | 07:27 | 08:27 |
Tognummer | 102778 | 102778 |
Linje | S6 | S6 |
Skift | ||
Rapperswil SG | 07:56 | 08:56 |
Pfäffikon Sz | 08:02 | 09:02 |
Biberbrugg | 08:20 | 09:20 |
Rothenthurm | 08:29 | 09:29 |
Arth-Goldau | 08:45 | 09:45 |
Tognummer | VAE | VAE |
IR | IR | |
Skift | ||
Arth-Goldau | 08:54 | 10:54 |
Schwyz | 09:02 | 11:02 |
Brunnen | 09:06 | 11:06 |
Flüelen | 09:15 | 11:15 |
Altdorf Ur | 09:18 | 11:18 |
Erstfeld | 09:25 | 11:25 |
Göschenen | 09:51 | 11:51 |
Airolo | 10:02 | 12:02 |
Faido | 10:21 | 12:21 |
Lavorgo | 10:27 | 12:27 |
Linje | IR46 | IR46 |
Rejsetid | 3:22 | 4:22 |
Schänis Rapperswil Sg Biberbrugg Arth-Goldau Lavorgo
Schänis | 07:35 |
Rapperswil Sg | 07:57 |
Tognummer | 102778 |
Linje | S17 |
Skift | |
Rapperswil Sg | 08:06 |
Samstagern | 08:25 |
Schindellegi-Feusisberg | 08:29 |
Biberbrugg | 08:34 |
Tognummer | 102778 |
Linje | S40 |
Skift | |
Biberbrugg | 08:38 |
Arth-Goldau | 09:04 |
Tognummer | 102778 |
Linje | S31 |
Skift | |
Arth-Goldau | 09:54 |
Schwyz | 10:02 |
Brunnen | 10:06 |
Flüelen | 10:15 |
Altdorf Ur | 10:18 |
Erstfeld | 10:25 |
Göschenen | 10:51 |
Airolo | 11:02 |
Faido | 11:21 |
Lavorgo | 11:27 |
Linje | IR26 |
Rejsetid | 3:52 |
Lørdag den 14. september 2024 kl. 07.00
Schänis Rapperswil Sg Arth-Goldau Lavorgo
Schänis | 07:05 | 09:05 |
Uznach | 07:15 | 09:15 |
Rapperswil Sg | 07:27 | 09:27 |
Tognummer | 102778 | 102778 |
Linje | S6 | S6 |
Skift | ||
Rapperswil Sg | 07:56 | 09:56 |
Pfäffikon Sz | 08:02 | 10:02 |
Biberbrugg | 08:20 | 10:20 |
Rothenthurm | 08:29 | 10:29 |
Arth-Goldau | 08:45 | 10:45 |
Tognummer | VAE | VAE |
IR | IR | |
Skift | ||
Arth-Goldau | 08:54 | 10:54 |
Schwyz | 09:02 | 11:02 |
Brunnen | 09:06 | 11:06 |
Flüelen | 09:15 | 11:15 |
Altdorf Ur | 09:18 | 11:18 |
Erstfeld | 09:25 | 11:25 |
Göschenen | 09:51 | 11:51 |
Airolo | 10:02 | 12:02 |
Faido | 10:21 | 12:21 |
Lavorgo | 10:27 | 12:27 |
Linje | IR46 | IR46 |
Rejsetid | 3:22 | 3:22 |
Schänis Rapperswil Sg Biberbrugg Arth-Goldau Lavorgo
Schänis | 07:35 |
Rapperswil Sg | 07:57 |
Tognummer | 102778 |
Linje | S17 |
Skift | |
Rapperswil Sg | 08:06 |
Samstagern | 08:25 |
Schindellegi-Feusisberg | 08:29 |
Biberbrugg | 08:34 |
Tognummer | 102778 |
Linje | S40 |
Skift | |
Biberbrugg | 08:38 |
Arth-Goldau | 09:04 |
Tognummer | 102778 |
Linje | S31 |
Skift | |
Arth-Goldau | 09:54 |
Schwyz | 10:02 |
Brunnen | 10:06 |
Flüelen | 10:15 |
Altdorf Ur | 10:18 |
Erstfeld | 10:25 |
Göschenen | 10:51 |
Airolo | 11:02 |
Faido | 11:21 |
Lavorgo | 11:27 |
Linje | IR26 |
Rejsetid | 3:52 |
Søndag den 15. september 2024 kl. 07.00
Schänis Rapperswil Sg Arth-Goldau Lavorgo
Schänis | 07:05 | 09:05 |
Uznach | 07:15 | 09:15 |
Rapperswil Sg | 07:27 | 09:27 |
Tognummer | 102778 | 102778 |
Linje | S6 | S6 |
Skift | ||
Rapperswil Sg | 07:56 | 09:56 |
Pfäffikon Sz | 08:02 | 10:02 |
Biberbrugg | 08:20 | 10:20 |
Rothenthurm | 08:29 | 10:29 |
Arth-Goldau | 08:45 | 10:45 |
Tognummer | VAE | VAE |
IR | IR | |
Skift | ||
Arth-Goldau | 08:54 | 10:54 |
Schwyz | 09:02 | 11:02 |
Brunnen | 09:06 | 11:06 |
Flüelen | 09:15 | 11:15 |
Altdorf Ur | 09:18 | 11:18 |
Erstfeld | 09:25 | 11:25 |
Göschenen | 09:51 | 11:51 |
Airolo | 10:02 | 12:02 |
Faido | 10:21 | 12:21 |
Lavorgo | 10:27 | 12:27 |
Linje | IR46 | IR46 |
Rejsetid | 3:22 | 3:22 |
Schänis Rapperswil Sg Biberbrugg Arth-Goldau Lavorgo
Schänis | 07:35 |
Rapperswil Sg | 07:57 |
Tognummer | 102778 |
Linje | S17 |
Skift | |
Rapperswil Sg | 08:06 |
Samstagern | 08:25 |
Schindellegi-Feusisberg | 08:29 |
Biberbrugg | 08:34 |
Tognummer | 102778 |
Linje | S40 |
Skift | |
Biberbrugg | 08:38 |
Arth-Goldau | 09:04 |
Tognummer | 102778 |
Linje | S31 |
Skift | |
Arth-Goldau | 09:54 |
Schwyz | 10:02 |
Brunnen | 10:06 |
Flüelen | 10:15 |
Altdorf Ur | 10:18 |
Erstfeld | 10:25 |
Göschenen | 10:51 |
Airolo | 11:02 |
Faido | 11:21 |
Lavorgo | 11:27 |
Linje | IR26 |
Rejsetid | 3:52 |