Cottbus Hbf til Karstädt Tog Køreplan
Mandag den 9. september 2024 kl. 07.00
Cottbus, Hauptbahnhof Berlin Hauptbahnhof Güstrow, Bahnhof Schwerin, Hauptbahnhof Karstädt (PR), Bahnhof
Cottbus, Hauptbahnhof | 07:03 |
Kolkwitz, Bahnhof | 07:08 |
Kunersdorf (SPN), Bahnhof | 07:12 |
Vetschau, Bahnhof | 07:17 |
Raddusch, Bahnhof | 07:21 |
Lübbenau, Bahnhof | 07:27 |
Lübben, Bahnhof | 07:34 |
Brand, Tropical Islands Bhf | 07:42 |
S Königs Wusterhausen Bhf | 07:58 |
S Ostkreuz Bhf (Berlin) | 08:20 |
S Ostbahnhof (Berlin) | 08:25 |
Alexanderplatz Bhf (Berlin) | 08:29 |
Friedrichstr. Bhf (Berlin) | 08:33 |
Berlin Hauptbahnhof | 08:35 |
Linje | RE2 |
Skift | |
Berlin Hauptbahnhof | 08:46 |
Gesundbrunnen Bhf (Berlin) | 08:55 |
S Oranienburg Bhf | 09:16 |
Gransee, Bahnhof | 09:33 |
Dannenwalde (bei Gransee), Bahnhof | 09:39 |
Neustrelitz, Hauptbahnhof | 10:06 |
Kratzeburg, Bahnhof | 10:16 |
Waren (Müritz), Bahnhof | 10:30 |
Langhagen, Bahnhof | 10:44 |
Güstrow, Bahnhof | 11:00 |
Linje | RE5 |
Skift | |
Güstrow, Bahnhof | 22:08 |
Bützow | 22:19 |
Blankenberg(Meckl) | 22:32 |
Ventschow | 22:39 |
Bad Kleinen, Bahnhof | 23:06 |
Schwerin, Hauptbahnhof | 23:18 |
Linje | RE4 |
Skift | |
Schwerin, Hauptbahnhof | 05:00 |
Schwerin, Bahnhof Mitte | 05:02 |
Schwerin, Bahnhof Süd | 05:07 |
Holthusen, Bahnhof | 05:10 |
Sülstorf, Bahnhof | 05:15 |
Rastow, Bahnhof | 05:20 |
Lüblow(Meckl), Bahnhof | 05:25 |
Ludwigslust, Bahnhof | 05:33 |
Grabow (Mecklenburg), Bahnhof | 05:39 |
Karstädt (PR), Bahnhof | 05:48 |
Linje | RE8 |
Rejsetid | 22:45 |
Tirsdag den 10. september 2024 kl. 07.00
Cottbus, Hauptbahnhof Berlin Hauptbahnhof Güstrow, Bahnhof Schwerin, Hauptbahnhof Karstädt (PR), Bahnhof
Cottbus, Hauptbahnhof | 07:03 |
Kolkwitz, Bahnhof | 07:08 |
Kunersdorf (SPN), Bahnhof | 07:12 |
Vetschau, Bahnhof | 07:17 |
Raddusch, Bahnhof | 07:21 |
Lübbenau, Bahnhof | 07:27 |
Lübben, Bahnhof | 07:34 |
Brand, Tropical Islands Bhf | 07:42 |
S Königs Wusterhausen Bhf | 07:58 |
S Ostkreuz Bhf (Berlin) | 08:20 |
S Ostbahnhof (Berlin) | 08:25 |
Alexanderplatz Bhf (Berlin) | 08:29 |
Friedrichstr. Bhf (Berlin) | 08:33 |
Berlin Hauptbahnhof | 08:35 |
Linje | RE2 |
Skift | |
Berlin Hauptbahnhof | 08:46 |
Gesundbrunnen Bhf (Berlin) | 08:55 |
S Oranienburg Bhf | 09:16 |
Gransee, Bahnhof | 09:33 |
Dannenwalde (bei Gransee), Bahnhof | 09:39 |
Neustrelitz, Hauptbahnhof | 10:06 |
Kratzeburg, Bahnhof | 10:16 |
Waren (Müritz), Bahnhof | 10:30 |
Langhagen, Bahnhof | 10:44 |
Güstrow, Bahnhof | 11:00 |
Linje | RE5 |
Skift | |
Güstrow, Bahnhof | 22:08 |
Bützow | 22:19 |
Blankenberg(Meckl) | 22:32 |
Ventschow | 22:39 |
Bad Kleinen, Bahnhof | 23:06 |
Schwerin, Hauptbahnhof | 23:18 |
Linje | RE4 |
Skift | |
Schwerin, Hauptbahnhof | 05:00 |
Schwerin, Bahnhof Mitte | 05:02 |
Schwerin, Bahnhof Süd | 05:07 |
Holthusen, Bahnhof | 05:10 |
Sülstorf, Bahnhof | 05:15 |
Rastow, Bahnhof | 05:20 |
Lüblow(Meckl), Bahnhof | 05:25 |
Ludwigslust, Bahnhof | 05:33 |
Grabow (Mecklenburg), Bahnhof | 05:39 |
Karstädt (PR), Bahnhof | 05:48 |
Linje | RE8 |
Rejsetid | 22:45 |
Onsdag den 11. september 2024 kl. 07.00
Cottbus, Hauptbahnhof Berlin Hauptbahnhof Güstrow, Bahnhof Bad Kleinen, Bahnhof Karstädt (PR), Bahnhof
Cottbus, Hauptbahnhof | 07:03 |
Kolkwitz, Bahnhof | 07:08 |
Kunersdorf (SPN), Bahnhof | 07:12 |
Vetschau, Bahnhof | 07:17 |
Raddusch, Bahnhof | 07:21 |
Lübbenau, Bahnhof | 07:27 |
Lübben, Bahnhof | 07:34 |
Brand, Tropical Islands Bhf | 07:42 |
S Königs Wusterhausen Bhf | 07:58 |
S Ostkreuz Bhf (Berlin) | 08:20 |
S Ostbahnhof (Berlin) | 08:25 |
Alexanderplatz Bhf (Berlin) | 08:29 |
Friedrichstr. Bhf (Berlin) | 08:33 |
Berlin Hauptbahnhof | 08:35 |
Linje | RE2 |
Skift | |
Berlin Hauptbahnhof | 08:46 |
Gesundbrunnen Bhf (Berlin) | 08:55 |
S Oranienburg Bhf | 09:16 |
Gransee, Bahnhof | 09:33 |
Dannenwalde (bei Gransee), Bahnhof | 09:39 |
Neustrelitz, Hauptbahnhof | 10:06 |
Kratzeburg, Bahnhof | 10:16 |
Waren (Müritz), Bahnhof | 10:30 |
Langhagen, Bahnhof | 10:44 |
Güstrow, Bahnhof | 11:00 |
Linje | RE5 |
Skift | |
Güstrow, Bahnhof | 20:08 |
Bützow | 20:19 |
Blankenberg(Meckl) | 20:32 |
Ventschow | 20:39 |
Bad Kleinen, Bahnhof | 20:46 |
Linje | RE4 |
Skift | |
Bad Kleinen, Bahnhof | 21:39 |
Lübstorf, Bahnhof | 21:44 |
Schwerin, Hauptbahnhof | 22:00 |
Schwerin, Bahnhof Mitte | 22:02 |
Schwerin, Bahnhof Süd | 22:07 |
Holthusen, Bahnhof | 22:10 |
Sülstorf, Bahnhof | 22:15 |
Rastow, Bahnhof | 22:20 |
Lüblow(Meckl), Bahnhof | 22:25 |
Ludwigslust, Bahnhof | 22:33 |
Grabow (Mecklenburg), Bahnhof | 22:39 |
Karstädt (PR), Bahnhof | 22:48 |
Linje | RE8 |
Rejsetid | 15:45 |
Cottbus, Hauptbahnhof Berlin Hauptbahnhof Güstrow, Bahnhof Schwerin, Hauptbahnhof Karstädt (PR), Bahnhof
Cottbus, Hauptbahnhof | 08:04 |
Vetschau, Bahnhof | 08:17 |
Raddusch, Bahnhof | 08:21 |
Lübbenau, Bahnhof | 08:27 |
Lübben, Bahnhof | 08:34 |
Brand, Tropical Islands Bhf | 08:42 |
S Königs Wusterhausen Bhf | 08:58 |
S Ostkreuz Bhf (Berlin) | 09:20 |
S Ostbahnhof (Berlin) | 09:25 |
Alexanderplatz Bhf (Berlin) | 09:29 |
Friedrichstr. Bhf (Berlin) | 09:33 |
Berlin Hauptbahnhof | 09:35 |
Linje | RE2 |
Skift | |
Berlin Hauptbahnhof | 10:47 |
Gesundbrunnen Bhf (Berlin) | 10:55 |
S Oranienburg Bhf | 11:16 |
Gransee, Bahnhof | 11:33 |
Dannenwalde (bei Gransee), Bahnhof | 11:39 |
Neustrelitz, Hauptbahnhof | 12:06 |
Kratzeburg, Bahnhof | 12:16 |
Waren (Müritz), Bahnhof | 12:30 |
Langhagen, Bahnhof | 12:44 |
Güstrow, Bahnhof | 13:00 |
Linje | RE5 |
Skift | |
Güstrow, Bahnhof | 22:08 |
Bützow | 22:19 |
Blankenberg(Meckl) | 22:32 |
Ventschow | 22:39 |
Bad Kleinen, Bahnhof | 23:06 |
Schwerin, Hauptbahnhof | 23:18 |
Linje | RE4 |
Skift | |
Schwerin, Hauptbahnhof | 05:00 |
Schwerin, Bahnhof Mitte | 05:02 |
Schwerin, Bahnhof Süd | 05:07 |
Holthusen, Bahnhof | 05:10 |
Sülstorf, Bahnhof | 05:15 |
Rastow, Bahnhof | 05:20 |
Lüblow(Meckl), Bahnhof | 05:25 |
Ludwigslust, Bahnhof | 05:33 |
Grabow (Mecklenburg), Bahnhof | 05:39 |
Karstädt (PR), Bahnhof | 05:48 |
Linje | RE8 |
Rejsetid | 21:44 |
Lørdag den 14. september 2024 kl. 07.00
Cottbus, Hauptbahnhof Berlin Hauptbahnhof Güstrow, Bahnhof Schwerin, Hauptbahnhof Karstädt (PR), Bahnhof
Cottbus, Hauptbahnhof | 07:03 |
Kunersdorf (SPN), Bahnhof | 07:12 |
Vetschau, Bahnhof | 07:17 |
Raddusch, Bahnhof | 07:21 |
Lübbenau, Bahnhof | 07:27 |
Lübben, Bahnhof | 07:34 |
Brand, Tropical Islands Bhf | 07:42 |
S Königs Wusterhausen Bhf | 07:58 |
S Ostkreuz Bhf (Berlin) | 08:20 |
S Ostbahnhof (Berlin) | 08:25 |
Alexanderplatz Bhf (Berlin) | 08:29 |
Friedrichstr. Bhf (Berlin) | 08:33 |
Berlin Hauptbahnhof | 08:35 |
Linje | RE2 |
Skift | |
Berlin Hauptbahnhof | 08:46 |
Gesundbrunnen Bhf (Berlin) | 08:55 |
S Oranienburg Bhf | 09:16 |
Gransee, Bahnhof | 09:33 |
Dannenwalde (bei Gransee), Bahnhof | 09:39 |
Neustrelitz, Hauptbahnhof | 10:06 |
Kratzeburg, Bahnhof | 10:16 |
Waren (Müritz), Bahnhof | 10:30 |
Langhagen, Bahnhof | 10:44 |
Güstrow, Bahnhof | 11:00 |
Linje | RE5 |
Skift | |
Güstrow, Bahnhof | 22:08 |
Bützow | 22:19 |
Blankenberg(Meckl) | 22:32 |
Ventschow | 22:39 |
Bad Kleinen, Bahnhof | 23:06 |
Schwerin, Hauptbahnhof | 23:18 |
Linje | RE4 |
Skift | |
Schwerin, Hauptbahnhof | 05:00 |
Schwerin, Bahnhof Mitte | 05:02 |
Schwerin, Bahnhof Süd | 05:07 |
Holthusen, Bahnhof | 05:10 |
Sülstorf, Bahnhof | 05:15 |
Rastow, Bahnhof | 05:20 |
Lüblow(Meckl), Bahnhof | 05:25 |
Ludwigslust, Bahnhof | 05:33 |
Grabow (Mecklenburg), Bahnhof | 05:39 |
Karstädt (PR), Bahnhof | 05:48 |
Linje | RE8 |
Rejsetid | 22:45 |
Søndag den 15. september 2024 kl. 07.00
Cottbus, Hauptbahnhof Berlin Hauptbahnhof Güstrow, Bahnhof Schwerin, Hauptbahnhof Karstädt (PR), Bahnhof
Cottbus, Hauptbahnhof | 07:03 |
Kunersdorf (SPN), Bahnhof | 07:12 |
Vetschau, Bahnhof | 07:17 |
Raddusch, Bahnhof | 07:21 |
Lübbenau, Bahnhof | 07:27 |
Lübben, Bahnhof | 07:34 |
Brand, Tropical Islands Bhf | 07:42 |
S Königs Wusterhausen Bhf | 07:58 |
S Ostkreuz Bhf (Berlin) | 08:20 |
S Ostbahnhof (Berlin) | 08:25 |
Alexanderplatz Bhf (Berlin) | 08:29 |
Friedrichstr. Bhf (Berlin) | 08:33 |
Berlin Hauptbahnhof | 08:35 |
Linje | RE2 |
Skift | |
Berlin Hauptbahnhof | 08:46 |
Gesundbrunnen Bhf (Berlin) | 08:55 |
S Oranienburg Bhf | 09:16 |
Gransee, Bahnhof | 09:33 |
Dannenwalde (bei Gransee), Bahnhof | 09:39 |
Neustrelitz, Hauptbahnhof | 10:06 |
Kratzeburg, Bahnhof | 10:16 |
Waren (Müritz), Bahnhof | 10:30 |
Langhagen, Bahnhof | 10:44 |
Güstrow, Bahnhof | 11:00 |
Linje | RE5 |
Skift | |
Güstrow, Bahnhof | 22:08 |
Bützow | 22:19 |
Blankenberg(Meckl) | 22:32 |
Ventschow | 22:39 |
Bad Kleinen, Bahnhof | 23:06 |
Schwerin, Hauptbahnhof | 23:18 |
Linje | RE4 |
Skift | |
Schwerin, Hauptbahnhof | 05:00 |
Schwerin, Bahnhof Mitte | 05:02 |
Schwerin, Bahnhof Süd | 05:07 |
Holthusen, Bahnhof | 05:10 |
Sülstorf, Bahnhof | 05:15 |
Rastow, Bahnhof | 05:20 |
Lüblow(Meckl), Bahnhof | 05:25 |
Ludwigslust, Bahnhof | 05:33 |
Grabow (Mecklenburg), Bahnhof | 05:39 |
Karstädt (PR), Bahnhof | 05:48 |
Linje | RE8 |
Rejsetid | 22:45 |