Rathenow til Frankfurt (Oder) Tog Køreplan
Mandag den 9. september 2024 kl. 07.00
Rathenow, Bahnhof Berlin Hauptbahnhof S Erkner Bhf Frankfurt (Oder), Bahnhof
Rathenow, Bahnhof | 07:06 | 08:02 | 09:07 | 10:02 | 11:02 |
Nennhausen, Bahnhof | 07:14 | - | 09:14 | - | - |
Buschow, Bahnhof | 07:20 | 08:20 | - | 10:20 | - |
Elstal, Bahnhof | - | 08:39 | - | 10:39 | 11:38 |
Wustermark, Bahnhof | 07:34 | 08:34 | 09:34 | 10:34 | 11:33 |
Dallgow-Döberitz, Bahnhof | 07:42 | 08:43 | 09:42 | 10:43 | 11:42 |
Berlin, Staaken Bhf | 07:46 | 08:47 | 09:46 | 10:47 | 11:46 |
S Spandau Bhf (Berlin) | 07:51 | 08:53 | 09:51 | 10:52 | 11:51 |
Jungfernheide Bhf (Berlin) | 07:56 | 08:58 | 09:56 | 10:58 | - |
Berlin Hauptbahnhof | 08:01 | 09:02 | 10:01 | 11:02 | 12:01 |
Linje | RE4 | RE4 | RE4 | RE4 | RE4 |
Skift | |||||
Berlin Hauptbahnhof | 08:03 | 09:16 | 10:16 | 11:16 | 12:16 |
Friedrichstr. Bhf (Berlin) | 08:06 | 09:18 | 10:18 | 11:18 | 12:18 |
S Hackescher Markt (Berlin) | 08:08 | 09:20 | 10:20 | 11:20 | 12:20 |
Alexanderplatz Bhf (Berlin) | 08:10 | 09:22 | 10:22 | 11:22 | 12:22 |
Jannowitzbrücke (Berlin) | 08:12 | 09:24 | 10:24 | 11:24 | 12:24 |
S Ostbahnhof (Berlin) | 08:17 | 09:27 | 10:27 | 11:27 | 12:27 |
Warschauer Str. (Berlin) | 08:19 | 09:29 | 10:29 | 11:29 | 12:29 |
S Ostkreuz Bhf (Berlin) | 08:22 | 09:32 | 10:32 | 11:32 | 12:32 |
S Rummelsburg (Berlin) | 08:23 | 09:33 | 10:33 | 11:33 | 12:33 |
S Betriebsbahnhof Rummelsburg (Berlin) | 08:26 | 09:36 | 10:36 | 11:36 | 12:36 |
S Karlshorst (Berlin) | 08:29 | 09:39 | 10:39 | 11:39 | 12:39 |
S Wuhlheide (Berlin) | 08:33 | 09:43 | 10:43 | 11:43 | 12:43 |
S Köpenick (Berlin) | 08:36 | 09:46 | 10:46 | 11:46 | 12:46 |
S Hirschgarten (Berlin) | 08:38 | 09:48 | 10:48 | 11:48 | 12:48 |
S Friedrichshagen (Berlin) | 08:40 | 09:50 | 10:50 | 11:50 | 12:50 |
S Rahnsdorf (Berlin) | 08:45 | 09:55 | 10:55 | 11:55 | 12:55 |
S Wilhelmshagen (Berlin) | 08:48 | 09:58 | 10:58 | 11:58 | 12:58 |
S Erkner Bhf | 08:51 | 10:01 | 11:01 | 12:01 | 13:01 |
Linje | S3 | S3 | S3 | S3 | S3 |
Skift | |||||
S Erkner Bhf | 09:31 | 10:31 | 11:31 | 12:31 | 13:31 |
Grünheide, Fangschleuse Bhf | 09:35 | 10:35 | 11:35 | 12:35 | 13:35 |
Hangelsberg, Bahnhof | 09:41 | 10:41 | 11:41 | 12:41 | 13:41 |
Fürstenwalde, Bahnhof | 09:48 | 10:48 | 11:48 | 12:48 | 13:48 |
Frankfurt (Oder), Bahnhof | 10:05 | 11:05 | 12:05 | 13:05 | 14:05 |
Linje | RE1 | RE1 | RE1 | RE1 | RE1 |
Rejsetid | 2:59 | 3:03 | 2:58 | 3:03 | 3:03 |
Tirsdag den 10. september 2024 kl. 07.00
Rathenow, Bahnhof Berlin Hauptbahnhof S Erkner Bhf Frankfurt (Oder), Bahnhof
Rathenow, Bahnhof | 07:06 | 08:02 | 09:07 | 10:02 | 11:02 |
Nennhausen, Bahnhof | 07:14 | - | 09:14 | - | - |
Buschow, Bahnhof | 07:20 | 08:20 | - | 10:20 | - |
Elstal, Bahnhof | - | 08:39 | - | 10:39 | 11:38 |
Wustermark, Bahnhof | 07:34 | 08:34 | 09:34 | 10:34 | 11:33 |
Dallgow-Döberitz, Bahnhof | 07:42 | 08:43 | 09:42 | 10:43 | 11:42 |
Berlin, Staaken Bhf | 07:46 | 08:47 | 09:46 | 10:47 | 11:46 |
S Spandau Bhf (Berlin) | 07:51 | 08:53 | 09:51 | 10:52 | 11:51 |
Jungfernheide Bhf (Berlin) | 07:56 | 08:58 | 09:56 | 10:58 | - |
Berlin Hauptbahnhof | 08:01 | 09:02 | 10:01 | 11:02 | 12:01 |
Linje | RE4 | RE4 | RE4 | RE4 | RE4 |
Skift | |||||
Berlin Hauptbahnhof | 08:03 | 09:16 | 10:16 | 11:16 | 12:16 |
Friedrichstr. Bhf (Berlin) | 08:06 | 09:18 | 10:18 | 11:18 | 12:18 |
S Hackescher Markt (Berlin) | 08:08 | 09:20 | 10:20 | 11:20 | 12:20 |
Alexanderplatz Bhf (Berlin) | 08:10 | 09:22 | 10:22 | 11:22 | 12:22 |
Jannowitzbrücke (Berlin) | 08:12 | 09:24 | 10:24 | 11:24 | 12:24 |
S Ostbahnhof (Berlin) | 08:17 | 09:27 | 10:27 | 11:27 | 12:27 |
Warschauer Str. (Berlin) | 08:19 | 09:29 | 10:29 | 11:29 | 12:29 |
S Ostkreuz Bhf (Berlin) | 08:22 | 09:32 | 10:32 | 11:32 | 12:32 |
S Rummelsburg (Berlin) | 08:23 | 09:33 | 10:33 | 11:33 | 12:33 |
S Betriebsbahnhof Rummelsburg (Berlin) | 08:26 | 09:36 | 10:36 | 11:36 | 12:36 |
S Karlshorst (Berlin) | 08:29 | 09:39 | 10:39 | 11:39 | 12:39 |
S Wuhlheide (Berlin) | 08:33 | 09:43 | 10:43 | 11:43 | 12:43 |
S Köpenick (Berlin) | 08:36 | 09:46 | 10:46 | 11:46 | 12:46 |
S Hirschgarten (Berlin) | 08:38 | 09:48 | 10:48 | 11:48 | 12:48 |
S Friedrichshagen (Berlin) | 08:40 | 09:50 | 10:50 | 11:50 | 12:50 |
S Rahnsdorf (Berlin) | 08:45 | 09:55 | 10:55 | 11:55 | 12:55 |
S Wilhelmshagen (Berlin) | 08:48 | 09:58 | 10:58 | 11:58 | 12:58 |
S Erkner Bhf | 08:51 | 10:01 | 11:01 | 12:01 | 13:01 |
Linje | S3 | S3 | S3 | S3 | S3 |
Skift | |||||
S Erkner Bhf | 09:31 | 10:31 | 11:31 | 12:31 | 13:31 |
Grünheide, Fangschleuse Bhf | 09:35 | 10:35 | 11:35 | 12:35 | 13:35 |
Hangelsberg, Bahnhof | 09:41 | 10:41 | 11:41 | 12:41 | 13:41 |
Fürstenwalde, Bahnhof | 09:48 | 10:48 | 11:48 | 12:48 | 13:48 |
Frankfurt (Oder), Bahnhof | 10:05 | 11:05 | 12:05 | 13:05 | 14:05 |
Linje | RE1 | RE1 | RE1 | RE1 | RE1 |
Rejsetid | 2:59 | 3:03 | 2:58 | 3:03 | 3:03 |
Onsdag den 11. september 2024 kl. 07.00
Rathenow, Bahnhof Berlin Hauptbahnhof S Erkner Bhf Frankfurt (Oder), Bahnhof
Rathenow, Bahnhof | 07:06 | 08:02 | 09:07 | 10:02 | 11:02 |
Nennhausen, Bahnhof | 07:14 | - | 09:14 | - | - |
Buschow, Bahnhof | 07:20 | 08:20 | - | 10:20 | - |
Elstal, Bahnhof | - | 08:39 | - | 10:39 | 11:38 |
Wustermark, Bahnhof | 07:34 | 08:34 | 09:34 | 10:34 | 11:33 |
Dallgow-Döberitz, Bahnhof | 07:42 | 08:43 | 09:42 | 10:43 | 11:42 |
Berlin, Staaken Bhf | 07:46 | 08:47 | 09:46 | 10:47 | 11:46 |
S Spandau Bhf (Berlin) | 07:51 | 08:53 | 09:51 | 10:52 | 11:51 |
Jungfernheide Bhf (Berlin) | 07:56 | 08:58 | 09:56 | 10:58 | - |
Berlin Hauptbahnhof | 08:01 | 09:02 | 10:01 | 11:02 | 12:01 |
Linje | RE4 | RE4 | RE4 | RE4 | RE4 |
Skift | |||||
Berlin Hauptbahnhof | 08:03 | 09:16 | 10:16 | 11:16 | 12:16 |
Friedrichstr. Bhf (Berlin) | 08:06 | 09:18 | 10:18 | 11:18 | 12:18 |
S Hackescher Markt (Berlin) | 08:08 | 09:20 | 10:20 | 11:20 | 12:20 |
Alexanderplatz Bhf (Berlin) | 08:10 | 09:22 | 10:22 | 11:22 | 12:22 |
Jannowitzbrücke (Berlin) | 08:12 | 09:24 | 10:24 | 11:24 | 12:24 |
S Ostbahnhof (Berlin) | 08:17 | 09:27 | 10:27 | 11:27 | 12:27 |
Warschauer Str. (Berlin) | 08:19 | 09:29 | 10:29 | 11:29 | 12:29 |
S Ostkreuz Bhf (Berlin) | 08:22 | 09:32 | 10:32 | 11:32 | 12:32 |
S Rummelsburg (Berlin) | 08:23 | 09:33 | 10:33 | 11:33 | 12:33 |
S Betriebsbahnhof Rummelsburg (Berlin) | 08:26 | 09:36 | 10:36 | 11:36 | 12:36 |
S Karlshorst (Berlin) | 08:29 | 09:39 | 10:39 | 11:39 | 12:39 |
S Wuhlheide (Berlin) | 08:33 | 09:43 | 10:43 | 11:43 | 12:43 |
S Köpenick (Berlin) | 08:36 | 09:46 | 10:46 | 11:46 | 12:46 |
S Hirschgarten (Berlin) | 08:38 | 09:48 | 10:48 | 11:48 | 12:48 |
S Friedrichshagen (Berlin) | 08:40 | 09:50 | 10:50 | 11:50 | 12:50 |
S Rahnsdorf (Berlin) | 08:45 | 09:55 | 10:55 | 11:55 | 12:55 |
S Wilhelmshagen (Berlin) | 08:48 | 09:58 | 10:58 | 11:58 | 12:58 |
S Erkner Bhf | 08:51 | 10:01 | 11:01 | 12:01 | 13:01 |
Linje | S3 | S3 | S3 | S3 | S3 |
Skift | |||||
S Erkner Bhf | 09:31 | 10:31 | 11:31 | 12:31 | 13:31 |
Grünheide, Fangschleuse Bhf | 09:35 | 10:35 | 11:35 | 12:35 | 13:35 |
Hangelsberg, Bahnhof | 09:41 | 10:41 | 11:41 | 12:41 | 13:41 |
Fürstenwalde, Bahnhof | 09:48 | 10:48 | 11:48 | 12:48 | 13:48 |
Frankfurt (Oder), Bahnhof | 10:05 | 11:05 | 12:05 | 13:05 | 14:05 |
Linje | RE1 | RE1 | RE1 | RE1 | RE1 |
Rejsetid | 2:59 | 3:03 | 2:58 | 3:03 | 3:03 |
Torsdag den 12. september 2024 kl. 07.00
Rathenow, Bahnhof Berlin Hauptbahnhof S Erkner Bhf Frankfurt (Oder), Bahnhof
Rathenow, Bahnhof | 07:06 | 08:02 | 09:07 | 10:02 | 11:02 |
Nennhausen, Bahnhof | 07:14 | - | 09:14 | - | - |
Buschow, Bahnhof | 07:20 | 08:20 | - | 10:20 | - |
Elstal, Bahnhof | - | 08:39 | - | 10:39 | 11:38 |
Wustermark, Bahnhof | 07:34 | 08:34 | 09:34 | 10:34 | 11:33 |
Dallgow-Döberitz, Bahnhof | 07:42 | 08:43 | 09:42 | 10:43 | 11:42 |
Berlin, Staaken Bhf | 07:46 | 08:47 | 09:46 | 10:47 | 11:46 |
S Spandau Bhf (Berlin) | 07:51 | 08:53 | 09:51 | 10:52 | 11:51 |
Jungfernheide Bhf (Berlin) | 07:56 | 08:58 | 09:56 | 10:58 | - |
Berlin Hauptbahnhof | 08:01 | 09:02 | 10:01 | 11:02 | 12:01 |
Linje | RE4 | RE4 | RE4 | RE4 | RE4 |
Skift | |||||
Berlin Hauptbahnhof | 08:03 | 09:16 | 10:16 | 11:16 | 12:16 |
Friedrichstr. Bhf (Berlin) | 08:06 | 09:18 | 10:18 | 11:18 | 12:18 |
S Hackescher Markt (Berlin) | 08:08 | 09:20 | 10:20 | 11:20 | 12:20 |
Alexanderplatz Bhf (Berlin) | 08:10 | 09:22 | 10:22 | 11:22 | 12:22 |
Jannowitzbrücke (Berlin) | 08:12 | 09:24 | 10:24 | 11:24 | 12:24 |
S Ostbahnhof (Berlin) | 08:17 | 09:27 | 10:27 | 11:27 | 12:27 |
Warschauer Str. (Berlin) | 08:19 | 09:29 | 10:29 | 11:29 | 12:29 |
S Ostkreuz Bhf (Berlin) | 08:22 | 09:32 | 10:32 | 11:32 | 12:32 |
S Rummelsburg (Berlin) | 08:23 | 09:33 | 10:33 | 11:33 | 12:33 |
S Betriebsbahnhof Rummelsburg (Berlin) | 08:26 | 09:36 | 10:36 | 11:36 | 12:36 |
S Karlshorst (Berlin) | 08:29 | 09:39 | 10:39 | 11:39 | 12:39 |
S Wuhlheide (Berlin) | 08:33 | 09:43 | 10:43 | 11:43 | 12:43 |
S Köpenick (Berlin) | 08:36 | 09:46 | 10:46 | 11:46 | 12:46 |
S Hirschgarten (Berlin) | 08:38 | 09:48 | 10:48 | 11:48 | 12:48 |
S Friedrichshagen (Berlin) | 08:40 | 09:50 | 10:50 | 11:50 | 12:50 |
S Rahnsdorf (Berlin) | 08:45 | 09:55 | 10:55 | 11:55 | 12:55 |
S Wilhelmshagen (Berlin) | 08:48 | 09:58 | 10:58 | 11:58 | 12:58 |
S Erkner Bhf | 08:51 | 10:01 | 11:01 | 12:01 | 13:01 |
Linje | S3 | S3 | S3 | S3 | S3 |
Skift | |||||
S Erkner Bhf | 09:31 | 10:31 | 11:31 | 12:31 | 13:31 |
Grünheide, Fangschleuse Bhf | 09:35 | 10:35 | 11:35 | 12:35 | 13:35 |
Hangelsberg, Bahnhof | 09:41 | 10:41 | 11:41 | 12:41 | 13:41 |
Fürstenwalde, Bahnhof | 09:48 | 10:48 | 11:48 | 12:48 | 13:48 |
Frankfurt (Oder), Bahnhof | 10:05 | 11:05 | 12:05 | 13:05 | 14:05 |
Linje | RE1 | RE1 | RE1 | RE1 | RE1 |
Rejsetid | 2:59 | 3:03 | 2:58 | 3:03 | 3:03 |
Fredag den 13. september 2024 kl. 07.00
Rathenow, Bahnhof Berlin Hauptbahnhof S Erkner Bhf Frankfurt (Oder), Bahnhof
Rathenow, Bahnhof | 07:06 | 08:02 | 09:07 | 10:02 | 11:02 |
Nennhausen, Bahnhof | 07:14 | - | 09:14 | - | - |
Buschow, Bahnhof | 07:20 | 08:20 | - | 10:20 | - |
Elstal, Bahnhof | - | 08:39 | - | 10:39 | 11:38 |
Wustermark, Bahnhof | 07:34 | 08:34 | 09:34 | 10:34 | 11:33 |
Dallgow-Döberitz, Bahnhof | 07:42 | 08:43 | 09:42 | 10:43 | 11:42 |
Berlin, Staaken Bhf | 07:46 | 08:47 | 09:46 | 10:47 | 11:46 |
S Spandau Bhf (Berlin) | 07:51 | 08:53 | 09:51 | 10:52 | 11:51 |
Jungfernheide Bhf (Berlin) | 07:56 | 08:58 | 09:56 | 10:58 | - |
Berlin Hauptbahnhof | 08:01 | 09:02 | 10:01 | 11:02 | 12:01 |
Linje | RE4 | RE4 | RE4 | RE4 | RE4 |
Skift | |||||
Berlin Hauptbahnhof | 08:03 | 09:16 | 10:16 | 11:16 | 12:16 |
Friedrichstr. Bhf (Berlin) | 08:06 | 09:18 | 10:18 | 11:18 | 12:18 |
S Hackescher Markt (Berlin) | 08:08 | 09:20 | 10:20 | 11:20 | 12:20 |
Alexanderplatz Bhf (Berlin) | 08:10 | 09:22 | 10:22 | 11:22 | 12:22 |
Jannowitzbrücke (Berlin) | 08:12 | 09:24 | 10:24 | 11:24 | 12:24 |
S Ostbahnhof (Berlin) | 08:17 | 09:27 | 10:27 | 11:27 | 12:27 |
Warschauer Str. (Berlin) | 08:19 | 09:29 | 10:29 | 11:29 | 12:29 |
S Ostkreuz Bhf (Berlin) | 08:22 | 09:32 | 10:32 | 11:32 | 12:32 |
S Rummelsburg (Berlin) | 08:23 | 09:33 | 10:33 | 11:33 | 12:33 |
S Betriebsbahnhof Rummelsburg (Berlin) | 08:26 | 09:36 | 10:36 | 11:36 | 12:36 |
S Karlshorst (Berlin) | 08:29 | 09:39 | 10:39 | 11:39 | 12:39 |
S Wuhlheide (Berlin) | 08:33 | 09:43 | 10:43 | 11:43 | 12:43 |
S Köpenick (Berlin) | 08:36 | 09:46 | 10:46 | 11:46 | 12:46 |
S Hirschgarten (Berlin) | 08:38 | 09:48 | 10:48 | 11:48 | 12:48 |
S Friedrichshagen (Berlin) | 08:40 | 09:50 | 10:50 | 11:50 | 12:50 |
S Rahnsdorf (Berlin) | 08:45 | 09:55 | 10:55 | 11:55 | 12:55 |
S Wilhelmshagen (Berlin) | 08:48 | 09:58 | 10:58 | 11:58 | 12:58 |
S Erkner Bhf | 08:51 | 10:01 | 11:01 | 12:01 | 13:01 |
Linje | S3 | S3 | S3 | S3 | S3 |
Skift | |||||
S Erkner Bhf | 09:31 | 10:31 | 11:31 | 12:31 | 13:31 |
Grünheide, Fangschleuse Bhf | 09:35 | 10:35 | 11:35 | 12:35 | 13:35 |
Hangelsberg, Bahnhof | 09:41 | 10:41 | 11:41 | 12:41 | 13:41 |
Fürstenwalde, Bahnhof | 09:48 | 10:48 | 11:48 | 12:48 | 13:48 |
Frankfurt (Oder), Bahnhof | 10:05 | 11:05 | 12:05 | 13:05 | 14:05 |
Linje | RE1 | RE1 | RE1 | RE1 | RE1 |
Rejsetid | 2:59 | 3:03 | 2:58 | 3:03 | 3:03 |
Lørdag den 14. september 2024 kl. 07.00
Rathenow, Bahnhof Berlin Hauptbahnhof S Erkner Bhf Frankfurt (Oder), Bahnhof
Rathenow, Bahnhof | 07:06 | 08:02 | 09:07 | 10:02 | 11:02 |
Nennhausen, Bahnhof | 07:14 | - | 09:14 | - | - |
Buschow, Bahnhof | 07:20 | 08:20 | - | 10:20 | - |
Elstal, Bahnhof | - | 08:39 | - | 10:39 | 11:38 |
Wustermark, Bahnhof | 07:34 | 08:34 | 09:34 | 10:34 | 11:33 |
Dallgow-Döberitz, Bahnhof | 07:42 | 08:43 | 09:42 | 10:43 | 11:42 |
Berlin, Staaken Bhf | 07:46 | 08:47 | 09:46 | 10:47 | 11:46 |
S Spandau Bhf (Berlin) | 07:51 | 08:53 | 09:51 | 10:52 | 11:51 |
Jungfernheide Bhf (Berlin) | 07:56 | 08:58 | 09:56 | 10:58 | - |
Berlin Hauptbahnhof | 08:01 | 09:02 | 10:01 | 11:02 | 12:01 |
Linje | RE4 | RE4 | RE4 | RE4 | RE4 |
Skift | |||||
Berlin Hauptbahnhof | 08:06 | 09:06 | 10:06 | 11:06 | 12:06 |
Friedrichstr. Bhf (Berlin) | 08:08 | 09:08 | 10:08 | 11:08 | 12:08 |
S Hackescher Markt (Berlin) | 08:10 | 09:10 | 10:10 | 11:10 | 12:10 |
Alexanderplatz Bhf (Berlin) | 08:12 | 09:12 | 10:12 | 11:12 | 12:12 |
Jannowitzbrücke (Berlin) | 08:14 | 09:14 | 10:14 | 11:14 | 12:14 |
S Ostbahnhof (Berlin) | 08:17 | 09:17 | 10:17 | 11:17 | 12:17 |
Warschauer Str. (Berlin) | 08:19 | 09:19 | 10:19 | 11:19 | 12:19 |
S Ostkreuz Bhf (Berlin) | 08:22 | 09:22 | 10:22 | 11:22 | 12:22 |
S Rummelsburg (Berlin) | 08:23 | 09:23 | 10:23 | 11:23 | 12:23 |
S Betriebsbahnhof Rummelsburg (Berlin) | 08:26 | 09:26 | 10:26 | 11:26 | 12:26 |
S Karlshorst (Berlin) | 08:29 | 09:29 | 10:29 | 11:29 | 12:29 |
S Wuhlheide (Berlin) | 08:33 | 09:33 | 10:33 | 11:33 | 12:33 |
S Köpenick (Berlin) | 08:36 | 09:36 | 10:36 | 11:36 | 12:36 |
S Hirschgarten (Berlin) | 08:38 | 09:38 | 10:38 | 11:38 | 12:38 |
S Friedrichshagen (Berlin) | 08:40 | 09:40 | 10:40 | 11:40 | 12:40 |
S Rahnsdorf (Berlin) | 08:45 | 09:45 | 10:45 | 11:45 | 12:45 |
S Wilhelmshagen (Berlin) | 08:48 | 09:48 | 10:48 | 11:48 | 12:48 |
S Erkner Bhf | 08:51 | 09:51 | 10:51 | 11:51 | 12:51 |
Linje | S3 | S3 | S3 | S3 | S3 |
Skift | |||||
S Erkner Bhf | 09:31 | 10:31 | 11:31 | 12:31 | 13:31 |
Grünheide, Fangschleuse Bhf | 09:35 | 10:35 | 11:35 | 12:35 | 13:35 |
Hangelsberg, Bahnhof | 09:41 | 10:41 | 11:41 | 12:41 | 13:41 |
Fürstenwalde, Bahnhof | 09:48 | 10:48 | 11:48 | 12:48 | 13:48 |
Frankfurt (Oder), Bahnhof | 10:05 | 11:05 | 12:05 | 13:05 | 14:05 |
Linje | RE1 | RE1 | RE1 | RE1 | RE1 |
Rejsetid | 2:59 | 3:03 | 2:58 | 3:03 | 3:03 |
Søndag den 15. september 2024 kl. 07.00
Rathenow, Bahnhof Berlin Hauptbahnhof S Erkner Bhf Frankfurt (Oder), Bahnhof
Rathenow, Bahnhof | 07:06 | 08:02 | 09:07 | 10:02 | 11:02 |
Nennhausen, Bahnhof | 07:14 | - | 09:14 | - | - |
Buschow, Bahnhof | 07:20 | 08:20 | - | 10:20 | - |
Elstal, Bahnhof | - | 08:39 | - | 10:39 | 11:38 |
Wustermark, Bahnhof | 07:34 | 08:34 | 09:34 | 10:34 | 11:33 |
Dallgow-Döberitz, Bahnhof | 07:42 | 08:43 | 09:42 | 10:43 | 11:42 |
Berlin, Staaken Bhf | 07:46 | 08:47 | 09:46 | 10:47 | 11:46 |
S Spandau Bhf (Berlin) | 07:51 | 08:53 | 09:51 | 10:52 | 11:51 |
Jungfernheide Bhf (Berlin) | 07:56 | 08:58 | 09:56 | 10:58 | - |
Berlin Hauptbahnhof | 08:01 | 09:02 | 10:01 | 11:02 | 12:01 |
Linje | RE4 | RE4 | RE4 | RE4 | RE4 |
Skift | |||||
Berlin Hauptbahnhof | 08:16 | 09:06 | 10:06 | 11:06 | 12:06 |
Friedrichstr. Bhf (Berlin) | 08:18 | 09:08 | 10:08 | 11:08 | 12:08 |
S Hackescher Markt (Berlin) | 08:20 | 09:10 | 10:10 | 11:10 | 12:10 |
Alexanderplatz Bhf (Berlin) | 08:22 | 09:12 | 10:12 | 11:12 | 12:12 |
Jannowitzbrücke (Berlin) | 08:24 | 09:14 | 10:14 | 11:14 | 12:14 |
S Ostbahnhof (Berlin) | 08:27 | 09:17 | 10:17 | 11:17 | 12:17 |
Warschauer Str. (Berlin) | 08:29 | 09:19 | 10:19 | 11:19 | 12:19 |
S Ostkreuz Bhf (Berlin) | 08:32 | 09:22 | 10:22 | 11:22 | 12:22 |
S Rummelsburg (Berlin) | 08:33 | 09:23 | 10:23 | 11:23 | 12:23 |
S Betriebsbahnhof Rummelsburg (Berlin) | 08:36 | 09:26 | 10:26 | 11:26 | 12:26 |
S Karlshorst (Berlin) | 08:39 | 09:29 | 10:29 | 11:29 | 12:29 |
S Wuhlheide (Berlin) | 08:43 | 09:33 | 10:33 | 11:33 | 12:33 |
S Köpenick (Berlin) | 08:46 | 09:36 | 10:36 | 11:36 | 12:36 |
S Hirschgarten (Berlin) | 08:48 | 09:38 | 10:38 | 11:38 | 12:38 |
S Friedrichshagen (Berlin) | 08:50 | 09:40 | 10:40 | 11:40 | 12:40 |
S Rahnsdorf (Berlin) | 08:55 | 09:45 | 10:45 | 11:45 | 12:45 |
S Wilhelmshagen (Berlin) | 08:58 | 09:48 | 10:48 | 11:48 | 12:48 |
S Erkner Bhf | 09:01 | 09:51 | 10:51 | 11:51 | 12:51 |
Linje | S3 | S3 | S3 | S3 | S3 |
Skift | |||||
S Erkner Bhf | 09:31 | 10:31 | 11:31 | 12:31 | 13:31 |
Grünheide, Fangschleuse Bhf | 09:35 | 10:35 | 11:35 | 12:35 | 13:35 |
Hangelsberg, Bahnhof | 09:41 | 10:41 | 11:41 | 12:41 | 13:41 |
Fürstenwalde, Bahnhof | 09:48 | 10:48 | 11:48 | 12:48 | 13:48 |
Frankfurt (Oder), Bahnhof | 10:05 | 11:05 | 12:05 | 13:05 | 14:05 |
Linje | RE1 | RE1 | RE1 | RE1 | RE1 |
Rejsetid | 2:59 | 3:03 | 2:58 | 3:03 | 3:03 |