Alcanadre til Betanzos-Infesta Tog Køreplan
Mandag den 9. september 2024 kl. 07.00
Alcanadre Logroño Miranda de Ebro Medina del Campo Medina del Campo Alta Velocidad Betanzos-Infesta
Alcanadre | 08:01 |
Logroño | 08:23 |
Tognummer | 16071 |
Regional Exprés. | |
Skift | |
Logroño | 12:53 |
Haro | 13:37 |
Miranda de Ebro | 13:51 |
Tognummer | 37438 |
Media Distancia | |
Skift | |
Miranda de Ebro | 14:45 |
Burgos-Rosa Manzano | 15:41 |
Valladolid | 17:00 |
Medina del Campo | 17:26 |
Tognummer | 00632 |
Alvia | |
Skift | |
Medina del Campo Alta Velocidad | 19:24 |
Zamora | 19:52 |
PUEBLA DE SANABRIA LLEGADA | 20:25 |
A GUDIÑA-PORTA DE GALICIA | 20:45 |
Ourense | 21:28 |
Santiago de Compostela | 22:13 |
A Coruña | 22:52 |
Betanzos-Infesta | 23:15 |
Tognummer | 04175 |
Alvia | |
Rejsetid | 15:14 |
Alcanadre Tudela de Navarra Miranda de Ebro Segovia Guiomar Lugo Betanzos-Infesta
Alcanadre | 20:50 |
Feculas-Navarra | 20:54 |
Castejon de Ebro | 21:34 |
Tudela de Navarra | 21:46 |
Tognummer | 18078 |
Regional Exprés. | |
Skift | |
Tudela de Navarra | 07:07 |
Castejon de Ebro | 07:30 |
Pamplona/Iruña | 08:38 |
Vitoria/gasteiz | 09:54 |
Miranda de Ebro | 10:22 |
Tognummer | 18071 |
Regional Exprés. | |
Skift | |
Miranda de Ebro | 11:05 |
Burgos-Rosa Manzano | 12:08 |
Valladolid | 12:50 |
Segovia Guiomar | 13:26 |
Tognummer | 04086 |
Alvia | |
Skift | |
Segovia Guiomar | 13:46 |
Medina del Campo Alta Velocidad | 14:15 |
Zamora | 14:42 |
PUEBLA DE SANABRIA LLEGADA | 15:16 |
A GUDIÑA-PORTA DE GALICIA | 15:37 |
Ourense | 16:32 |
Monforte de Lemos | 17:22 |
Sarria | 17:55 |
Lugo | 18:25 |
Tognummer | 04325 |
Alvia | |
Skift | |
Lugo | 21:48 |
Teixeiro | 22:30 |
Curtis | 22:38 |
Betanzos-Infesta | 23:02 |
Tognummer | 12646 |
Media Distancia | |
Rejsetid | 26:12 |
Alcanadre Zaragoza-Delicias Madrid-Puerta de Atocha Madrid - Atocha Cercanias Aranjuez Madrid-Chamartin Betanzos-Infesta
Alcanadre | 15:28 |
Castejon de Ebro | 16:07 |
Zaragoza-Delicias | 17:11 |
Tognummer | 18076 |
Regional Exprés. | |
Skift | |
Zaragoza-Delicias | 17:45 |
Calatayud | 18:10 |
Madrid-Puerta de Atocha | 19:12 |
Tognummer | 03162 |
AVE | |
Skift | |
Madrid - Atocha Cercanias | 19:31 |
Aranjuez | 20:10 |
Tognummer | 18036 |
Media Distancia | |
Skift | |
Aranjuez | 20:30 |
Madrid - Atocha Cercanias | 21:09 |
Madrid-Chamartin | 21:22 |
Tognummer | 18037 |
Media Distancia | |
Skift | |
Madrid-Chamartin | 08:00 |
Segovia Guiomar | 08:29 |
Medina del Campo Alta Velocidad | 08:57 |
Zamora | 09:22 |
PUEBLA DE SANABRIA LLEGADA | 09:54 |
A GUDIÑA-PORTA DE GALICIA | 10:12 |
Ourense | 10:55 |
Santiago de Compostela | 11:40 |
A Coruña | 12:21 |
Betanzos-Infesta | 12:47 |
Tognummer | 04095 |
Alvia | |
Rejsetid | 21:19 |
Tirsdag den 10. september 2024 kl. 07.00
Alcanadre Logroño Miranda de Ebro Medina del Campo Medina del Campo Alta Velocidad Betanzos-Infesta
Alcanadre | 08:01 |
Logroño | 08:23 |
Tognummer | 16071 |
Regional Exprés. | |
Skift | |
Logroño | 12:53 |
Haro | 13:37 |
Miranda de Ebro | 13:51 |
Tognummer | 37438 |
Media Distancia | |
Skift | |
Miranda de Ebro | 14:45 |
Burgos-Rosa Manzano | 15:41 |
Valladolid | 17:00 |
Medina del Campo | 17:26 |
Tognummer | 00632 |
Alvia | |
Skift | |
Medina del Campo Alta Velocidad | 19:24 |
Zamora | 19:52 |
PUEBLA DE SANABRIA LLEGADA | 20:25 |
A GUDIÑA-PORTA DE GALICIA | 20:45 |
Ourense | 21:28 |
Santiago de Compostela | 22:13 |
A Coruña | 22:52 |
Betanzos-Infesta | 23:15 |
Tognummer | 04175 |
Alvia | |
Rejsetid | 15:14 |
Alcanadre Tudela de Navarra Medina del Campo Medina del Campo Alta Velocidad A Coruña Betanzos-Infesta
Alcanadre | 20:50 |
Feculas-Navarra | 20:54 |
Castejon de Ebro | 21:34 |
Tudela de Navarra | 21:46 |
Tognummer | 18078 |
Regional Exprés. | |
Skift | |
Tudela de Navarra | 11:58 |
Castejon de Ebro | 12:11 |
Tafalla | 12:38 |
Pamplona/Iruña | 13:08 |
Vitoria/gasteiz | 14:03 |
Miranda de Ebro | 14:45 |
Burgos-Rosa Manzano | 15:41 |
Valladolid | 17:00 |
Medina del Campo | 17:26 |
Tognummer | 00632 |
Alvia | |
Skift | |
Medina del Campo Alta Velocidad | 18:03 |
Zamora | 18:27 |
PUEBLA DE SANABRIA LLEGADA | 18:56 |
A GUDIÑA-PORTA DE GALICIA | 19:13 |
Ourense | 19:53 |
Santiago de Compostela | 20:35 |
A Coruña | 21:04 |
Tognummer | 04775 |
AVE | |
Skift | |
A Coruña | 22:52 |
Betanzos-Infesta | 23:15 |
Tognummer | 37175 |
Media Distancia | |
Rejsetid | 26:25 |
Alcanadre Zaragoza-Delicias Madrid-Puerta de Atocha Madrid - Atocha Cercanias Aranjuez Madrid-Chamartin Betanzos-Infesta
Alcanadre | 15:28 |
Castejon de Ebro | 16:07 |
Zaragoza-Delicias | 17:11 |
Tognummer | 18076 |
Regional Exprés. | |
Skift | |
Zaragoza-Delicias | 17:45 |
Calatayud | 18:10 |
Madrid-Puerta de Atocha | 19:12 |
Tognummer | 03162 |
AVE | |
Skift | |
Madrid - Atocha Cercanias | 19:31 |
Aranjuez | 20:10 |
Tognummer | 18036 |
Media Distancia | |
Skift | |
Aranjuez | 20:30 |
Madrid - Atocha Cercanias | 21:09 |
Madrid-Chamartin | 21:22 |
Tognummer | 18037 |
Media Distancia | |
Skift | |
Madrid-Chamartin | 08:00 |
Segovia Guiomar | 08:29 |
Medina del Campo Alta Velocidad | 08:57 |
Zamora | 09:22 |
PUEBLA DE SANABRIA LLEGADA | 09:54 |
A GUDIÑA-PORTA DE GALICIA | 10:12 |
Ourense | 10:55 |
Santiago de Compostela | 11:40 |
A Coruña | 12:21 |
Betanzos-Infesta | 12:47 |
Tognummer | 04095 |
Alvia | |
Rejsetid | 21:19 |
Onsdag den 11. september 2024 kl. 07.00
Alcanadre Logroño Miranda de Ebro Medina del Campo Medina del Campo Alta Velocidad Betanzos-Infesta
Alcanadre | 08:01 |
Logroño | 08:23 |
Tognummer | 16071 |
Regional Exprés. | |
Skift | |
Logroño | 12:53 |
Haro | 13:37 |
Miranda de Ebro | 13:51 |
Tognummer | 37438 |
Media Distancia | |
Skift | |
Miranda de Ebro | 14:45 |
Burgos-Rosa Manzano | 15:41 |
Valladolid | 17:00 |
Medina del Campo | 17:26 |
Tognummer | 00632 |
Alvia | |
Skift | |
Medina del Campo Alta Velocidad | 19:24 |
Zamora | 19:52 |
PUEBLA DE SANABRIA LLEGADA | 20:25 |
A GUDIÑA-PORTA DE GALICIA | 20:45 |
Ourense | 21:28 |
Santiago de Compostela | 22:13 |
A Coruña | 22:52 |
Betanzos-Infesta | 23:15 |
Tognummer | 04175 |
Alvia | |
Rejsetid | 15:14 |
Alcanadre Tudela de Navarra Miranda de Ebro Segovia Guiomar Lugo Betanzos-Infesta
Alcanadre | 20:50 |
Feculas-Navarra | 20:54 |
Castejon de Ebro | 21:34 |
Tudela de Navarra | 21:46 |
Tognummer | 18078 |
Regional Exprés. | |
Skift | |
Tudela de Navarra | 07:07 |
Castejon de Ebro | 07:30 |
Pamplona/Iruña | 08:38 |
Vitoria/gasteiz | 09:54 |
Miranda de Ebro | 10:22 |
Tognummer | 18071 |
Regional Exprés. | |
Skift | |
Miranda de Ebro | 11:05 |
Burgos-Rosa Manzano | 12:08 |
Valladolid | 12:50 |
Segovia Guiomar | 13:26 |
Tognummer | 04086 |
Alvia | |
Skift | |
Segovia Guiomar | 13:46 |
Medina del Campo Alta Velocidad | 14:15 |
Zamora | 14:42 |
PUEBLA DE SANABRIA LLEGADA | 15:16 |
A GUDIÑA-PORTA DE GALICIA | 15:37 |
Ourense | 16:32 |
Monforte de Lemos | 17:22 |
Sarria | 17:55 |
Lugo | 18:25 |
Tognummer | 04325 |
Alvia | |
Skift | |
Lugo | 21:48 |
Teixeiro | 22:30 |
Curtis | 22:38 |
Betanzos-Infesta | 23:02 |
Tognummer | 12646 |
Media Distancia | |
Rejsetid | 26:12 |
Alcanadre Zaragoza-Delicias Madrid-Puerta de Atocha Madrid - Atocha Cercanias Aranjuez Madrid-Chamartin Betanzos-Infesta
Alcanadre | 15:28 |
Castejon de Ebro | 16:07 |
Zaragoza-Delicias | 17:11 |
Tognummer | 18076 |
Regional Exprés. | |
Skift | |
Zaragoza-Delicias | 17:45 |
Calatayud | 18:10 |
Madrid-Puerta de Atocha | 19:12 |
Tognummer | 03162 |
AVE | |
Skift | |
Madrid - Atocha Cercanias | 19:31 |
Aranjuez | 20:10 |
Tognummer | 18036 |
Media Distancia | |
Skift | |
Aranjuez | 20:30 |
Madrid - Atocha Cercanias | 21:09 |
Madrid-Chamartin | 21:22 |
Tognummer | 18037 |
Media Distancia | |
Skift | |
Madrid-Chamartin | 08:00 |
Segovia Guiomar | 08:29 |
Medina del Campo Alta Velocidad | 08:57 |
Zamora | 09:22 |
PUEBLA DE SANABRIA LLEGADA | 09:54 |
A GUDIÑA-PORTA DE GALICIA | 10:12 |
Ourense | 10:55 |
Santiago de Compostela | 11:40 |
A Coruña | 12:21 |
Betanzos-Infesta | 12:47 |
Tognummer | 04095 |
Alvia | |
Rejsetid | 21:19 |
Torsdag den 12. september 2024 kl. 07.00
Alcanadre Logroño Miranda de Ebro Monforte de Lemos Betanzos-Infesta
Alcanadre | 08:01 |
Logroño | 08:23 |
Tognummer | 16071 |
Regional Exprés. | |
Skift | |
Logroño | 12:53 |
Haro | 13:37 |
Miranda de Ebro | 13:51 |
Tognummer | 00438 |
Alvia | |
Skift | |
Miranda de Ebro | 14:26 |
Burgos-Rosa Manzano | 15:35 |
Palencia | 16:12 |
León | 16:57 |
Astorga | 17:37 |
Bembibre | 18:20 |
Ponferrada | 18:36 |
O Barco de Valdeorras | 19:15 |
A Rua-Petin | 19:27 |
San Clodio-Quiroga | 19:49 |
Monforte de Lemos | 20:12 |
Tognummer | 00626 |
Alvia | |
Skift | |
Monforte de Lemos | 20:42 |
Lugo | 21:48 |
Teixeiro | 22:30 |
Curtis | 22:38 |
Betanzos-Infesta | 23:02 |
Tognummer | 12646 |
Media Distancia | |
Rejsetid | 15:01 |
Alcanadre Tudela de Navarra Miranda de Ebro Segovia Guiomar Betanzos-Infesta
Alcanadre | 20:50 |
Feculas-Navarra | 20:54 |
Castejon de Ebro | 21:34 |
Tudela de Navarra | 21:46 |
Tognummer | 18078 |
Regional Exprés. | |
Skift | |
Tudela de Navarra | 07:07 |
Castejon de Ebro | 07:30 |
Pamplona/Iruña | 08:38 |
Vitoria/gasteiz | 09:54 |
Miranda de Ebro | 10:22 |
Tognummer | 18071 |
Regional Exprés. | |
Skift | |
Miranda de Ebro | 11:05 |
Burgos-Rosa Manzano | 12:08 |
Valladolid | 12:50 |
Segovia Guiomar | 13:26 |
Tognummer | 04086 |
Alvia | |
Skift | |
Segovia Guiomar | 18:55 |
Medina del Campo Alta Velocidad | 19:24 |
Zamora | 19:52 |
PUEBLA DE SANABRIA LLEGADA | 20:25 |
A GUDIÑA-PORTA DE GALICIA | 20:45 |
Ourense | 21:28 |
Santiago de Compostela | 22:13 |
A Coruña | 22:52 |
Betanzos-Infesta | 23:15 |
Tognummer | 04175 |
Alvia | |
Rejsetid | 26:25 |
Alcanadre Zaragoza-Delicias Madrid-Puerta de Atocha Madrid - Atocha Cercanias Aranjuez Madrid-Chamartin Betanzos-Infesta
Alcanadre | 15:28 |
Castejon de Ebro | 16:07 |
Zaragoza-Delicias | 17:11 |
Tognummer | 18076 |
Regional Exprés. | |
Skift | |
Zaragoza-Delicias | 17:45 |
Calatayud | 18:10 |
Madrid-Puerta de Atocha | 19:12 |
Tognummer | 03162 |
AVE | |
Skift | |
Madrid - Atocha Cercanias | 19:31 |
Aranjuez | 20:10 |
Tognummer | 18036 |
Media Distancia | |
Skift | |
Aranjuez | 20:30 |
Madrid - Atocha Cercanias | 21:09 |
Madrid-Chamartin | 21:22 |
Tognummer | 18037 |
Media Distancia | |
Skift | |
Madrid-Chamartin | 08:00 |
Segovia Guiomar | 08:29 |
Medina del Campo Alta Velocidad | 08:57 |
Zamora | 09:22 |
PUEBLA DE SANABRIA LLEGADA | 09:54 |
A GUDIÑA-PORTA DE GALICIA | 10:12 |
Ourense | 10:55 |
Santiago de Compostela | 11:40 |
A Coruña | 12:21 |
Betanzos-Infesta | 12:47 |
Tognummer | 04095 |
Alvia | |
Rejsetid | 21:19 |
Fredag den 13. september 2024 kl. 07.00
Alcanadre Logroño Miranda de Ebro Monforte de Lemos Betanzos-Infesta
Alcanadre | 08:01 |
Logroño | 08:23 |
Tognummer | 16071 |
Regional Exprés. | |
Skift | |
Logroño | 12:53 |
Haro | 13:37 |
Miranda de Ebro | 13:51 |
Tognummer | 00438 |
Alvia | |
Skift | |
Miranda de Ebro | 14:26 |
Burgos-Rosa Manzano | 15:35 |
Palencia | 16:12 |
León | 16:57 |
Astorga | 17:37 |
Bembibre | 18:20 |
Ponferrada | 18:36 |
O Barco de Valdeorras | 19:15 |
A Rua-Petin | 19:27 |
San Clodio-Quiroga | 19:49 |
Monforte de Lemos | 20:12 |
Tognummer | 00622 |
Alvia | |
Skift | |
Monforte de Lemos | 20:42 |
Lugo | 21:48 |
Teixeiro | 22:30 |
Curtis | 22:38 |
Betanzos-Infesta | 23:02 |
Tognummer | 12646 |
Media Distancia | |
Rejsetid | 15:01 |
Alcanadre Zaragoza-Delicias Madrid-Puerta de Atocha Madrid - Atocha Cercanias Aranjuez Madrid-Chamartin Betanzos-Infesta
Alcanadre | 15:28 | 17:22 |
Castejon de Ebro | 16:07 | 18:01 |
Zaragoza-Delicias | 17:11 | 19:12 |
Tognummer | 18076 | 16070 |
Regional Exprés. | Regional Exprés. | |
Skift | ||
Zaragoza-Delicias | 17:45 | 19:45 |
Calatayud | 18:10 | 20:10 |
Madrid-Puerta de Atocha | 19:12 | 21:12 |
Tognummer | 03162 | 03182 |
AVE | AVE | |
Skift | ||
Madrid - Atocha Cercanias | 19:31 | 21:42 |
Aranjuez | 20:10 | 22:20 |
Tognummer | 18036 | 17000 |
Media Distancia | Media Distancia | |
Skift | ||
Aranjuez | 20:30 | 09:30 |
Madrid - Atocha Cercanias | 21:09 | 10:09 |
Madrid-Chamartin | 21:22 | 10:22 |
Tognummer | 18037 | 18049 |
Media Distancia | Media Distancia | |
Skift | ||
Madrid-Chamartin | 08:00 | 18:25 |
Segovia Guiomar | 08:29 | 18:55 |
Medina del Campo Alta Velocidad | 08:57 | 19:24 |
Zamora | 09:22 | 19:52 |
PUEBLA DE SANABRIA LLEGADA | 09:54 | 20:25 |
A GUDIÑA-PORTA DE GALICIA | 10:12 | 20:45 |
Ourense | 10:55 | 21:28 |
Santiago de Compostela | 11:40 | 22:13 |
A Coruña | 12:21 | 22:52 |
Betanzos-Infesta | 12:47 | 23:15 |
Tognummer | 04095 | 04175 |
Alvia | Alvia | |
Rejsetid | 21:19 | 29:53 |
Lørdag den 14. september 2024 kl. 07.00
Alcanadre Tudela de Navarra Medina del Campo Medina del Campo Alta Velocidad Santiago de Compostela A Coruña Betanzos-Infesta
Alcanadre | 20:50 |
Feculas-Navarra | 20:54 |
Castejon de Ebro | 21:34 |
Tudela de Navarra | 21:46 |
Tognummer | 18078 |
Regional Exprés. | |
Skift | |
Tudela de Navarra | 11:58 |
Castejon de Ebro | 12:11 |
Tafalla | 12:38 |
Pamplona/Iruña | 13:08 |
Vitoria/gasteiz | 14:03 |
Miranda de Ebro | 14:45 |
Burgos-Rosa Manzano | 15:41 |
Valladolid | 17:00 |
Medina del Campo | 17:26 |
Tognummer | 00632 |
Alvia | |
Skift | |
Medina del Campo Alta Velocidad | 18:03 |
Zamora | 18:27 |
PUEBLA DE SANABRIA LLEGADA | 18:56 |
A GUDIÑA-PORTA DE GALICIA | 19:13 |
Ourense | 19:53 |
Santiago de Compostela | 20:32 |
Tognummer | 04975 |
AVE | |
Skift | |
Santiago de Compostela | 22:13 |
A Coruña | 22:42 |
Tognummer | 34175 |
Avant | |
Skift | |
A Coruña | 22:52 |
Betanzos-Infesta | 23:15 |
Tognummer | 37175 |
Media Distancia | |
Rejsetid | 26:25 |
Alcanadre Zaragoza-Delicias Madrid-Puerta de Atocha Cuenca Fernando Zobel Ourense Betanzos-Infesta
Alcanadre | 15:28 |
Castejon de Ebro | 16:07 |
Zaragoza-Delicias | 17:11 |
Tognummer | 18076 |
Regional Exprés. | |
Skift | |
Zaragoza-Delicias | 17:45 |
Calatayud | 18:10 |
Madrid-Puerta de Atocha | 19:12 |
Tognummer | 03162 |
AVE | |
Skift | |
Madrid-Puerta de Atocha | 19:40 |
Cuenca Fernando Zobel | 20:40 |
Tognummer | 05990 |
AVE | |
Skift | |
Cuenca Fernando Zobel | 08:48 |
Madrid-Chamartin | 10:04 |
Zamora | 11:09 |
Ourense | 12:17 |
Tognummer | 05273 |
AVE | |
Skift | |
Ourense | 19:40 |
Lugo | 21:48 |
Teixeiro | 22:30 |
Curtis | 22:38 |
Betanzos-Infesta | 23:02 |
Tognummer | 12646 |
Media Distancia | |
Rejsetid | 31:34 |
Søndag den 15. september 2024 kl. 07.00
Alcanadre Tudela de Navarra Monforte de Lemos Betanzos-Infesta
Alcanadre | 20:50 |
Feculas-Navarra | 20:54 |
Castejon de Ebro | 21:34 |
Tudela de Navarra | 21:46 |
Tognummer | 18078 |
Regional Exprés. | |
Skift | |
Tudela de Navarra | 11:58 |
Castejon de Ebro | 12:11 |
Tafalla | 12:38 |
Pamplona/Iruña | 13:08 |
Vitoria/gasteiz | 14:03 |
Miranda de Ebro | 14:26 |
Burgos-Rosa Manzano | 15:35 |
Palencia | 16:12 |
León | 16:57 |
Astorga | 17:37 |
Bembibre | 18:20 |
Ponferrada | 18:36 |
O Barco de Valdeorras | 19:15 |
A Rua-Petin | 19:27 |
San Clodio-Quiroga | 19:49 |
Monforte de Lemos | 20:12 |
Tognummer | 00626 |
Alvia | |
Skift | |
Monforte de Lemos | 20:42 |
Lugo | 21:48 |
Teixeiro | 22:30 |
Curtis | 22:38 |
Betanzos-Infesta | 23:02 |
Tognummer | 12646 |
Media Distancia | |
Rejsetid | 26:12 |
Alcanadre Zaragoza-Delicias Madrid-Puerta de Atocha Madrid - Atocha Cercanias Aranjuez Madrid-Chamartin Betanzos-Infesta
Alcanadre | 15:28 |
Castejon de Ebro | 16:07 |
Zaragoza-Delicias | 17:11 |
Tognummer | 18076 |
Regional Exprés. | |
Skift | |
Zaragoza-Delicias | 17:45 |
Calatayud | 18:10 |
Madrid-Puerta de Atocha | 19:12 |
Tognummer | 03162 |
AVE | |
Skift | |
Madrid - Atocha Cercanias | 19:31 |
Aranjuez | 20:10 |
Tognummer | 18036 |
Media Distancia | |
Skift | |
Aranjuez | 20:30 |
Madrid - Atocha Cercanias | 21:09 |
Madrid-Chamartin | 21:22 |
Tognummer | 18037 |
Media Distancia | |
Skift | |
Madrid-Chamartin | 08:00 |
Segovia Guiomar | 08:29 |
Medina del Campo Alta Velocidad | 08:57 |
Zamora | 09:22 |
PUEBLA DE SANABRIA LLEGADA | 09:54 |
A GUDIÑA-PORTA DE GALICIA | 10:12 |
Ourense | 10:55 |
Santiago de Compostela | 11:40 |
A Coruña | 12:21 |
Betanzos-Infesta | 12:47 |
Tognummer | 04095 |
Alvia | |
Rejsetid | 21:19 |