Essonnes Robinson til Le Val d'Or Tog Køreplan
Mandag den 9. september 2024 kl. 07.00
Essonnes Robinson Corbeil-Essonnes Châtelet les Halles La Défense Le Val d'Or
Essonnes Robinson | 07:39 | 08:09 |
Corbeil-Essonnes | 07:41 | 08:11 |
Tognummer | ROSA | ROSA |
Linje | D | D |
RER | RER | |
Skift | ||
Corbeil-Essonnes | 07:49 | 08:19 |
Le Bras de Fer | 07:52 | 08:22 |
Évry - Courcouronnes | 07:55 | 08:25 |
Orangis Bois de l'Épine | 07:58 | 08:28 |
Grigny Centre | 08:02 | 08:32 |
Viry-Châtillon | 08:05 | 08:35 |
Juvisy | 08:09 | 08:39 |
Vigneux-sur-Seine | 08:13 | 08:43 |
Villeneuve-Saint-Georges | 08:18 | 08:48 |
Maisons-Alfort - Alfortville | 08:27 | 08:57 |
Paris Gare de Lyon | 08:34 | 09:04 |
Châtelet les Halles | 08:38 | 09:08 |
Tognummer | VUPA | UUPA |
Linje | D | D |
RER | RER | |
Skift | ||
Châtelet les Halles | 08:39 | 09:09 |
Auber | 08:42 | 09:12 |
Charles de Gaulle - Etoile | 08:45 | 09:15 |
La Défense | 08:49 | 09:19 |
Tognummer | ZVAL | BORA |
Linje | A | A |
RER | RER | |
Skift | ||
La Défense | 08:52 | 09:22 |
Puteaux | 08:55 | 09:25 |
Le Val d'Or | 08:58 | 09:28 |
Tognummer | SEBU | SEBU |
Linje | L | L |
Transilien | Transilien | |
Rejsetid | 1:19 | 1:19 |
Essonnes Robinson Corbeil-Essonnes Paris Gare de Lyon La Défense Le Val d'Or
Essonnes Robinson | 07:09 | 07:24 | 07:54 |
Corbeil-Essonnes | 07:11 | 07:26 | 07:56 |
Tognummer | ROSA | ROSA | ROSA |
Linje | D | D | D |
RER | RER | RER | |
Skift | |||
Corbeil-Essonnes | 07:19 | 07:34 | 08:04 |
Le Bras de Fer | 07:22 | 07:37 | 08:07 |
Évry - Courcouronnes | 07:25 | 07:40 | 08:10 |
Orangis Bois de l'Épine | 07:28 | 07:43 | 08:13 |
Grigny Centre | 07:33 | 07:47 | 08:17 |
Viry-Châtillon | 07:36 | 07:50 | 08:20 |
Juvisy | 07:39 | 07:54 | 08:24 |
Vigneux-sur-Seine | 07:43 | 07:58 | 08:28 |
Villeneuve-Saint-Georges | 07:48 | 08:03 | 08:33 |
Maisons-Alfort - Alfortville | 07:57 | 08:12 | 08:42 |
Paris Gare de Lyon | 08:02 | 08:17 | 08:47 |
Tognummer | UUPA | VUPA | VUPA |
Linje | D | D | D |
RER | RER | RER | |
Skift | |||
Paris Gare de Lyon | 08:05 | 08:19 | 08:49 |
Châtelet les Halles | 08:09 | 08:23 | 08:53 |
Auber | 08:11 | 08:25 | 08:56 |
Charles de Gaulle - Etoile | 08:15 | 08:29 | 08:59 |
La Défense | 08:18 | 08:32 | 09:03 |
Tognummer | YROC | BORA | TAXE |
Linje | A | A | A |
RER | RER | RER | |
Skift | |||
La Défense | 08:22 | 08:41 | 09:10 |
Puteaux | 08:25 | 08:43 | 09:13 |
Le Val d'Or | 08:28 | 08:47 | 09:17 |
Tognummer | SEBU | SEBU | SEBU |
Linje | L | L | L |
Transilien | Transilien | Transilien | |
Rejsetid | 1:19 | 1:23 | 1:23 |
Tirsdag den 10. september 2024 kl. 07.00
Essonnes Robinson Corbeil-Essonnes Châtelet les Halles La Défense Le Val d'Or
Essonnes Robinson | 07:39 | 08:09 |
Corbeil-Essonnes | 07:41 | 08:11 |
Tognummer | ROSA | ROSA |
Linje | D | D |
RER | RER | |
Skift | ||
Corbeil-Essonnes | 07:49 | 08:19 |
Le Bras de Fer | 07:52 | 08:22 |
Évry - Courcouronnes | 07:55 | 08:25 |
Orangis Bois de l'Épine | 07:58 | 08:28 |
Grigny Centre | 08:02 | 08:32 |
Viry-Châtillon | 08:05 | 08:35 |
Juvisy | 08:09 | 08:39 |
Vigneux-sur-Seine | 08:13 | 08:43 |
Villeneuve-Saint-Georges | 08:18 | 08:48 |
Maisons-Alfort - Alfortville | 08:27 | 08:57 |
Paris Gare de Lyon | 08:34 | 09:04 |
Châtelet les Halles | 08:38 | 09:08 |
Tognummer | VUPA | UUPA |
Linje | D | D |
RER | RER | |
Skift | ||
Châtelet les Halles | 08:39 | 09:09 |
Auber | 08:42 | 09:12 |
Charles de Gaulle - Etoile | 08:45 | 09:15 |
La Défense | 08:49 | 09:19 |
Tognummer | ZVAL | BORA |
Linje | A | A |
RER | RER | |
Skift | ||
La Défense | 08:52 | 09:22 |
Puteaux | 08:55 | 09:25 |
Le Val d'Or | 08:58 | 09:28 |
Tognummer | SEBU | SEBU |
Linje | L | L |
Transilien | Transilien | |
Rejsetid | 1:19 | 1:19 |
Essonnes Robinson Corbeil-Essonnes Paris Gare de Lyon La Défense Le Val d'Or
Essonnes Robinson | 07:09 | 07:24 | 07:54 |
Corbeil-Essonnes | 07:11 | 07:26 | 07:56 |
Tognummer | ROSA | ROSA | ROSA |
Linje | D | D | D |
RER | RER | RER | |
Skift | |||
Corbeil-Essonnes | 07:19 | 07:34 | 08:04 |
Le Bras de Fer | 07:22 | 07:37 | 08:07 |
Évry - Courcouronnes | 07:25 | 07:40 | 08:10 |
Orangis Bois de l'Épine | 07:28 | 07:43 | 08:13 |
Grigny Centre | 07:33 | 07:47 | 08:17 |
Viry-Châtillon | 07:36 | 07:50 | 08:20 |
Juvisy | 07:39 | 07:54 | 08:24 |
Vigneux-sur-Seine | 07:43 | 07:58 | 08:28 |
Villeneuve-Saint-Georges | 07:48 | 08:03 | 08:33 |
Maisons-Alfort - Alfortville | 07:57 | 08:12 | 08:42 |
Paris Gare de Lyon | 08:02 | 08:17 | 08:47 |
Tognummer | UUPA | VUPA | VUPA |
Linje | D | D | D |
RER | RER | RER | |
Skift | |||
Paris Gare de Lyon | 08:05 | 08:19 | 08:49 |
Châtelet les Halles | 08:09 | 08:23 | 08:53 |
Auber | 08:11 | 08:25 | 08:56 |
Charles de Gaulle - Etoile | 08:15 | 08:29 | 08:59 |
La Défense | 08:18 | 08:32 | 09:03 |
Tognummer | YROC | BORA | TAXE |
Linje | A | A | A |
RER | RER | RER | |
Skift | |||
La Défense | 08:22 | 08:41 | 09:10 |
Puteaux | 08:25 | 08:43 | 09:13 |
Le Val d'Or | 08:28 | 08:47 | 09:17 |
Tognummer | SEBU | SEBU | SEBU |
Linje | L | L | L |
Transilien | Transilien | Transilien | |
Rejsetid | 1:19 | 1:23 | 1:23 |
Onsdag den 11. september 2024 kl. 07.00
Essonnes Robinson Corbeil-Essonnes Châtelet les Halles La Défense Le Val d'Or
Essonnes Robinson | 07:39 | 08:09 |
Corbeil-Essonnes | 07:41 | 08:11 |
Tognummer | ROSA | ROSA |
Linje | D | D |
RER | RER | |
Skift | ||
Corbeil-Essonnes | 07:49 | 08:19 |
Le Bras de Fer | 07:52 | 08:22 |
Évry - Courcouronnes | 07:55 | 08:25 |
Orangis Bois de l'Épine | 07:58 | 08:28 |
Grigny Centre | 08:02 | 08:32 |
Viry-Châtillon | 08:05 | 08:35 |
Juvisy | 08:09 | 08:39 |
Vigneux-sur-Seine | 08:13 | 08:43 |
Villeneuve-Saint-Georges | 08:18 | 08:48 |
Maisons-Alfort - Alfortville | 08:27 | 08:57 |
Paris Gare de Lyon | 08:34 | 09:04 |
Châtelet les Halles | 08:38 | 09:08 |
Tognummer | VUPA | UUPA |
Linje | D | D |
RER | RER | |
Skift | ||
Châtelet les Halles | 08:39 | 09:09 |
Auber | 08:42 | 09:12 |
Charles de Gaulle - Etoile | 08:45 | 09:15 |
La Défense | 08:49 | 09:19 |
Tognummer | ZVAL | BORA |
Linje | A | A |
RER | RER | |
Skift | ||
La Défense | 08:52 | 09:22 |
Puteaux | 08:55 | 09:25 |
Le Val d'Or | 08:58 | 09:28 |
Tognummer | SEBU | SEBU |
Linje | L | L |
Transilien | Transilien | |
Rejsetid | 1:19 | 1:19 |
Essonnes Robinson Corbeil-Essonnes Paris Gare de Lyon La Défense Le Val d'Or
Essonnes Robinson | 07:09 | 07:24 | 07:54 |
Corbeil-Essonnes | 07:11 | 07:26 | 07:56 |
Tognummer | ROSA | ROSA | ROSA |
Linje | D | D | D |
RER | RER | RER | |
Skift | |||
Corbeil-Essonnes | 07:19 | 07:34 | 08:04 |
Le Bras de Fer | 07:22 | 07:37 | 08:07 |
Évry - Courcouronnes | 07:25 | 07:40 | 08:10 |
Orangis Bois de l'Épine | 07:28 | 07:43 | 08:13 |
Grigny Centre | 07:33 | 07:47 | 08:17 |
Viry-Châtillon | 07:36 | 07:50 | 08:20 |
Juvisy | 07:39 | 07:54 | 08:24 |
Vigneux-sur-Seine | 07:43 | 07:58 | 08:28 |
Villeneuve-Saint-Georges | 07:48 | 08:03 | 08:33 |
Maisons-Alfort - Alfortville | 07:57 | 08:12 | 08:42 |
Paris Gare de Lyon | 08:02 | 08:17 | 08:47 |
Tognummer | UUPA | VUPA | VUPA |
Linje | D | D | D |
RER | RER | RER | |
Skift | |||
Paris Gare de Lyon | 08:05 | 08:19 | 08:49 |
Châtelet les Halles | 08:09 | 08:23 | 08:53 |
Auber | 08:11 | 08:25 | 08:56 |
Charles de Gaulle - Etoile | 08:15 | 08:29 | 08:59 |
La Défense | 08:18 | 08:32 | 09:03 |
Tognummer | YROC | BORA | TAXE |
Linje | A | A | A |
RER | RER | RER | |
Skift | |||
La Défense | 08:22 | 08:41 | 09:10 |
Puteaux | 08:25 | 08:43 | 09:13 |
Le Val d'Or | 08:28 | 08:47 | 09:17 |
Tognummer | SEBU | SEBU | SEBU |
Linje | L | L | L |
Transilien | Transilien | Transilien | |
Rejsetid | 1:19 | 1:23 | 1:23 |
Torsdag den 12. september 2024 kl. 07.00
Essonnes Robinson Corbeil-Essonnes Châtelet les Halles La Défense Le Val d'Or
Essonnes Robinson | 07:39 | 08:09 |
Corbeil-Essonnes | 07:41 | 08:11 |
Tognummer | ROSA | ROSA |
Linje | D | D |
RER | RER | |
Skift | ||
Corbeil-Essonnes | 07:49 | 08:19 |
Le Bras de Fer | 07:52 | 08:22 |
Évry - Courcouronnes | 07:55 | 08:25 |
Orangis Bois de l'Épine | 07:58 | 08:28 |
Grigny Centre | 08:02 | 08:32 |
Viry-Châtillon | 08:05 | 08:35 |
Juvisy | 08:09 | 08:39 |
Vigneux-sur-Seine | 08:13 | 08:43 |
Villeneuve-Saint-Georges | 08:18 | 08:48 |
Maisons-Alfort - Alfortville | 08:27 | 08:57 |
Paris Gare de Lyon | 08:34 | 09:04 |
Châtelet les Halles | 08:38 | 09:08 |
Tognummer | VUPA | UUPA |
Linje | D | D |
RER | RER | |
Skift | ||
Châtelet les Halles | 08:39 | 09:09 |
Auber | 08:42 | 09:12 |
Charles de Gaulle - Etoile | 08:45 | 09:15 |
La Défense | 08:49 | 09:19 |
Tognummer | ZVAL | BORA |
Linje | A | A |
RER | RER | |
Skift | ||
La Défense | 08:52 | 09:22 |
Puteaux | 08:55 | 09:25 |
Le Val d'Or | 08:58 | 09:28 |
Tognummer | SEBU | SEBU |
Linje | L | L |
Transilien | Transilien | |
Rejsetid | 1:19 | 1:19 |
Essonnes Robinson Corbeil-Essonnes Paris Gare de Lyon La Défense Le Val d'Or
Essonnes Robinson | 07:09 | 07:24 | 07:54 |
Corbeil-Essonnes | 07:11 | 07:26 | 07:56 |
Tognummer | ROSA | ROSA | ROSA |
Linje | D | D | D |
RER | RER | RER | |
Skift | |||
Corbeil-Essonnes | 07:19 | 07:34 | 08:04 |
Le Bras de Fer | 07:22 | 07:37 | 08:07 |
Évry - Courcouronnes | 07:25 | 07:40 | 08:10 |
Orangis Bois de l'Épine | 07:28 | 07:43 | 08:13 |
Grigny Centre | 07:33 | 07:47 | 08:17 |
Viry-Châtillon | 07:36 | 07:50 | 08:20 |
Juvisy | 07:39 | 07:54 | 08:24 |
Vigneux-sur-Seine | 07:43 | 07:58 | 08:28 |
Villeneuve-Saint-Georges | 07:48 | 08:03 | 08:33 |
Maisons-Alfort - Alfortville | 07:57 | 08:12 | 08:42 |
Paris Gare de Lyon | 08:02 | 08:17 | 08:47 |
Tognummer | UUPA | VUPA | VUPA |
Linje | D | D | D |
RER | RER | RER | |
Skift | |||
Paris Gare de Lyon | 08:05 | 08:19 | 08:49 |
Châtelet les Halles | 08:09 | 08:23 | 08:53 |
Auber | 08:11 | 08:25 | 08:56 |
Charles de Gaulle - Etoile | 08:15 | 08:29 | 08:59 |
La Défense | 08:18 | 08:32 | 09:03 |
Tognummer | YROC | BORA | TAXE |
Linje | A | A | A |
RER | RER | RER | |
Skift | |||
La Défense | 08:22 | 08:41 | 09:10 |
Puteaux | 08:25 | 08:43 | 09:13 |
Le Val d'Or | 08:28 | 08:47 | 09:17 |
Tognummer | SEBU | SEBU | SEBU |
Linje | L | L | L |
Transilien | Transilien | Transilien | |
Rejsetid | 1:19 | 1:23 | 1:23 |
Fredag den 13. september 2024 kl. 07.00
Essonnes Robinson Corbeil-Essonnes Châtelet les Halles La Défense Le Val d'Or
Essonnes Robinson | 07:39 | 08:09 |
Corbeil-Essonnes | 07:41 | 08:11 |
Tognummer | ROSA | ROSA |
Linje | D | D |
RER | RER | |
Skift | ||
Corbeil-Essonnes | 07:49 | 08:19 |
Le Bras de Fer | 07:52 | 08:22 |
Évry - Courcouronnes | 07:55 | 08:25 |
Orangis Bois de l'Épine | 07:58 | 08:28 |
Grigny Centre | 08:02 | 08:32 |
Viry-Châtillon | 08:05 | 08:35 |
Juvisy | 08:09 | 08:39 |
Vigneux-sur-Seine | 08:13 | 08:43 |
Villeneuve-Saint-Georges | 08:18 | 08:48 |
Maisons-Alfort - Alfortville | 08:27 | 08:57 |
Paris Gare de Lyon | 08:34 | 09:04 |
Châtelet les Halles | 08:38 | 09:08 |
Tognummer | VUPA | UUPA |
Linje | D | D |
RER | RER | |
Skift | ||
Châtelet les Halles | 08:39 | 09:09 |
Auber | 08:42 | 09:12 |
Charles de Gaulle - Etoile | 08:45 | 09:15 |
La Défense | 08:49 | 09:19 |
Tognummer | ZVAL | BORA |
Linje | A | A |
RER | RER | |
Skift | ||
La Défense | 08:52 | 09:22 |
Puteaux | 08:55 | 09:25 |
Le Val d'Or | 08:58 | 09:28 |
Tognummer | SEBU | SEBU |
Linje | L | L |
Transilien | Transilien | |
Rejsetid | 1:19 | 1:19 |
Essonnes Robinson Corbeil-Essonnes Paris Gare de Lyon La Défense Le Val d'Or
Essonnes Robinson | 07:09 | 07:24 | 07:54 |
Corbeil-Essonnes | 07:11 | 07:26 | 07:56 |
Tognummer | ROSA | ROSA | ROSA |
Linje | D | D | D |
RER | RER | RER | |
Skift | |||
Corbeil-Essonnes | 07:19 | 07:34 | 08:04 |
Le Bras de Fer | 07:22 | 07:37 | 08:07 |
Évry - Courcouronnes | 07:25 | 07:40 | 08:10 |
Orangis Bois de l'Épine | 07:28 | 07:43 | 08:13 |
Grigny Centre | 07:33 | 07:47 | 08:17 |
Viry-Châtillon | 07:36 | 07:50 | 08:20 |
Juvisy | 07:39 | 07:54 | 08:24 |
Vigneux-sur-Seine | 07:43 | 07:58 | 08:28 |
Villeneuve-Saint-Georges | 07:48 | 08:03 | 08:33 |
Maisons-Alfort - Alfortville | 07:57 | 08:12 | 08:42 |
Paris Gare de Lyon | 08:02 | 08:17 | 08:47 |
Tognummer | UUPA | VUPA | VUPA |
Linje | D | D | D |
RER | RER | RER | |
Skift | |||
Paris Gare de Lyon | 08:05 | 08:19 | 08:49 |
Châtelet les Halles | 08:09 | 08:23 | 08:53 |
Auber | 08:11 | 08:25 | 08:56 |
Charles de Gaulle - Etoile | 08:15 | 08:29 | 08:59 |
La Défense | 08:18 | 08:32 | 09:03 |
Tognummer | YROC | BORA | TAXE |
Linje | A | A | A |
RER | RER | RER | |
Skift | |||
La Défense | 08:22 | 08:41 | 09:10 |
Puteaux | 08:25 | 08:43 | 09:13 |
Le Val d'Or | 08:28 | 08:47 | 09:17 |
Tognummer | SEBU | SEBU | SEBU |
Linje | L | L | L |
Transilien | Transilien | Transilien | |
Rejsetid | 1:19 | 1:23 | 1:23 |
Lørdag den 14. september 2024 kl. 07.00
Essonnes Robinson Juvisy Châtelet les Halles La Défense Le Val d'Or
Essonnes Robinson | 10:33 | 11:33 |
Corbeil-Essonnes | 10:36 | 11:36 |
Évry - Val de Seine | 10:40 | 11:40 |
Grand Bourg | 10:43 | 11:43 |
Ris-Orangis | 10:46 | 11:46 |
Viry-Châtillon | 10:50 | 11:50 |
Juvisy | 10:54 | 11:54 |
Tognummer | JUVA | JUVA |
Linje | D | D |
RER | RER | |
Skift | ||
Juvisy | 11:00 | 12:00 |
Vigneux-sur-Seine | 11:04 | 12:04 |
Villeneuve-Saint-Georges | 11:09 | 12:09 |
Villeneuve Triage | 11:12 | 12:12 |
Créteil Pompadour | 11:15 | 12:15 |
Le Vert de Maisons | 11:18 | 12:18 |
Maisons-Alfort - Alfortville | 11:21 | 12:21 |
Paris Gare de Lyon | 11:28 | 12:28 |
Châtelet les Halles | 11:32 | 12:32 |
Tognummer | SOPA | SOPA |
Linje | D | D |
RER | RER | |
Skift | ||
Châtelet les Halles | 11:36 | 12:36 |
Auber | 11:39 | 12:39 |
Charles de Gaulle - Etoile | 11:42 | 12:42 |
La Défense | 11:46 | 12:46 |
Tognummer | UPAC | UPUS |
Linje | A | A |
RER | RER | |
Skift | ||
La Défense | 11:50 | 12:50 |
Puteaux | 11:52 | 12:52 |
Le Val d'Or | 11:56 | 12:56 |
Tognummer | SEBU | SEBU |
Linje | L | L |
Transilien | Transilien | |
Rejsetid | 1:23 | 1:23 |
Essonnes Robinson Juvisy Paris Gare de Lyon La Défense Le Val d'Or
Essonnes Robinson | 07:33 | 08:33 | 09:33 |
Corbeil-Essonnes | 07:36 | 08:36 | 09:36 |
Évry - Val de Seine | 07:40 | 08:40 | 09:40 |
Grand Bourg | 07:43 | 08:43 | 09:43 |
Ris-Orangis | 07:46 | 08:46 | 09:46 |
Viry-Châtillon | 07:50 | 08:50 | 09:50 |
Juvisy | 07:54 | 08:54 | 09:54 |
Tognummer | JUVA | JUVA | JUVA |
Linje | D | D | D |
RER | RER | RER | |
Skift | |||
Juvisy | 08:00 | 09:00 | 10:00 |
Vigneux-sur-Seine | 08:04 | 09:04 | 10:04 |
Villeneuve-Saint-Georges | 08:09 | 09:09 | 10:09 |
Villeneuve Triage | 08:12 | 09:12 | 10:12 |
Créteil Pompadour | 08:15 | 09:15 | 10:15 |
Le Vert de Maisons | 08:18 | 09:18 | 10:18 |
Maisons-Alfort - Alfortville | 08:21 | 09:21 | 10:21 |
Paris Gare de Lyon | 08:27 | 09:27 | 10:27 |
Tognummer | SOPA | LOPA | SOPA |
Linje | D | D | D |
RER | RER | RER | |
Skift | |||
Paris Gare de Lyon | 08:28 | 09:28 | 10:28 |
Châtelet les Halles | 08:32 | 09:32 | 10:32 |
Auber | 08:34 | 09:34 | 10:34 |
Charles de Gaulle - Etoile | 08:37 | 09:37 | 10:37 |
La Défense | 08:41 | 09:41 | 10:41 |
Tognummer | ZEBU | ZEBU | ZEBU |
Linje | A | A | A |
RER | RER | RER | |
Skift | |||
La Défense | 08:50 | 09:50 | 10:50 |
Puteaux | 08:52 | 09:52 | 10:52 |
Le Val d'Or | 08:56 | 09:56 | 10:56 |
Tognummer | SEBU | SEBU | SEBU |
Linje | L | L | L |
Transilien | Transilien | Transilien | |
Rejsetid | 1:23 | 1:23 | 1:23 |
Søndag den 15. september 2024 kl. 07.00
Essonnes Robinson Juvisy Châtelet les Halles La Défense Le Val d'Or
Essonnes Robinson | 10:33 | 11:33 |
Corbeil-Essonnes | 10:36 | 11:36 |
Évry - Val de Seine | 10:40 | 11:40 |
Grand Bourg | 10:43 | 11:43 |
Ris-Orangis | 10:46 | 11:46 |
Viry-Châtillon | 10:50 | 11:50 |
Juvisy | 10:54 | 11:54 |
Tognummer | JUVA | JUVA |
Linje | D | D |
RER | RER | |
Skift | ||
Juvisy | 11:00 | 12:00 |
Vigneux-sur-Seine | 11:04 | 12:04 |
Villeneuve-Saint-Georges | 11:09 | 12:09 |
Villeneuve Triage | 11:12 | 12:12 |
Créteil Pompadour | 11:15 | 12:15 |
Le Vert de Maisons | 11:18 | 12:18 |
Maisons-Alfort - Alfortville | 11:21 | 12:21 |
Paris Gare de Lyon | 11:28 | 12:28 |
Châtelet les Halles | 11:32 | 12:32 |
Tognummer | SOPA | SOPA |
Linje | D | D |
RER | RER | |
Skift | ||
Châtelet les Halles | 11:36 | 12:36 |
Auber | 11:39 | 12:39 |
Charles de Gaulle - Etoile | 11:42 | 12:42 |
La Défense | 11:46 | 12:46 |
Tognummer | UPAC | UPUS |
Linje | A | A |
RER | RER | |
Skift | ||
La Défense | 11:50 | 12:50 |
Puteaux | 11:52 | 12:52 |
Le Val d'Or | 11:56 | 12:56 |
Tognummer | SEBU | SEBU |
Linje | L | L |
Transilien | Transilien | |
Rejsetid | 1:23 | 1:23 |
Essonnes Robinson Juvisy Paris Gare de Lyon La Défense Le Val d'Or
Essonnes Robinson | 07:33 | 08:33 | 09:33 |
Corbeil-Essonnes | 07:36 | 08:36 | 09:36 |
Évry - Val de Seine | 07:40 | 08:40 | 09:40 |
Grand Bourg | 07:43 | 08:43 | 09:43 |
Ris-Orangis | 07:46 | 08:46 | 09:46 |
Viry-Châtillon | 07:50 | 08:50 | 09:50 |
Juvisy | 07:54 | 08:54 | 09:54 |
Tognummer | JUVA | JUVA | JUVA |
Linje | D | D | D |
RER | RER | RER | |
Skift | |||
Juvisy | 08:00 | 09:00 | 10:00 |
Vigneux-sur-Seine | 08:04 | 09:04 | 10:04 |
Villeneuve-Saint-Georges | 08:09 | 09:09 | 10:09 |
Villeneuve Triage | 08:12 | 09:12 | 10:12 |
Créteil Pompadour | 08:15 | 09:15 | 10:15 |
Le Vert de Maisons | 08:18 | 09:18 | 10:18 |
Maisons-Alfort - Alfortville | 08:21 | 09:21 | 10:21 |
Paris Gare de Lyon | 08:27 | 09:27 | 10:27 |
Tognummer | LOPA | LOPA | SOPA |
Linje | D | D | D |
RER | RER | RER | |
Skift | |||
Paris Gare de Lyon | 08:28 | 09:28 | 10:28 |
Châtelet les Halles | 08:32 | 09:32 | 10:32 |
Auber | 08:34 | 09:34 | 10:34 |
Charles de Gaulle - Etoile | 08:37 | 09:37 | 10:37 |
La Défense | 08:41 | 09:41 | 10:41 |
Tognummer | ZEBU | ZEBU | ZEBU |
Linje | A | A | A |
RER | RER | RER | |
Skift | |||
La Défense | 08:50 | 09:50 | 10:50 |
Puteaux | 08:52 | 09:52 | 10:52 |
Le Val d'Or | 08:56 | 09:56 | 10:56 |
Tognummer | SEBU | SEBU | SEBU |
Linje | L | L | L |
Transilien | Transilien | Transilien | |
Rejsetid | 1:23 | 1:23 | 1:23 |