Gros Noyer Saint-Prix til Villabé Tog Køreplan
Søndag den 8. september 2024 kl. 07.00
Gros Noyer Saint-Prix Paris Gare du Nord Saint-Michel Notre-Dame Juvisy Villabé
Gros Noyer Saint-Prix | 07:37 | 08:38 | 09:08 | 09:38 | 10:07 |
Ermont Halte | 07:39 | 08:40 | 09:10 | 09:39 | 10:09 |
Ermont - Eaubonne | 07:42 | 08:42 | 09:12 | 09:42 | 10:12 |
Champ de Courses d'Enghien | 07:45 | 08:45 | 09:15 | 09:45 | 10:14 |
Enghien-les-Bains | 07:47 | 08:47 | 09:17 | 09:47 | 10:17 |
La Barre Ormesson | 07:50 | 08:50 | 09:19 | 09:49 | 10:19 |
Épinay - Villetaneuse | 07:52 | 08:52 | 09:22 | 09:52 | 10:21 |
Saint-Denis | 07:56 | 08:56 | 09:25 | 09:55 | 10:25 |
Paris Gare du Nord | 08:02 | 09:02 | 09:32 | 10:02 | 10:31 |
Tognummer | AVOP | AVOP | AVOL | AVOP | AVOL |
Linje | H | H | H | H | H |
Transilien | Transilien | Transilien | Transilien | Transilien | |
Skift | |||||
Paris Gare du Nord | 08:05 | 09:05 | 09:35 | 10:05 | 10:35 |
Châtelet les Halles | 08:08 | 09:08 | 09:38 | 10:08 | 10:38 |
Saint-Michel Notre-Dame | 08:10 | 09:10 | 09:40 | 10:10 | 10:40 |
Tognummer | PIRE | PIRE | PISE | PIRE | PIER |
Linje | B | B | B | B | B |
RER | RER | RER | RER | RER | |
Skift | |||||
Saint-Michel Notre-Dame | 08:11 | 09:11 | 09:41 | 10:11 | 10:41 |
Paris Austerlitz | 08:15 | 09:15 | 09:45 | 10:15 | 10:45 |
Bibliothèque François Mitterrand | 08:19 | 09:19 | 09:49 | 10:19 | 10:49 |
Juvisy | 08:29 | 09:29 | 09:59 | 10:29 | 10:59 |
Tognummer | DEBA | DEBA | DEBA | DEBA | DEBA |
Linje | C | C | C | C | C |
RER | RER | RER | RER | RER | |
Skift | |||||
Juvisy | 08:35 | 09:35 | 10:35 | 10:35 | 11:35 |
Viry-Châtillon | 08:38 | 09:38 | 10:38 | 10:38 | 11:38 |
Ris-Orangis | 08:42 | 09:42 | 10:42 | 10:42 | 11:42 |
Grand Bourg | 08:45 | 09:45 | 10:45 | 10:45 | 11:45 |
Évry - Val de Seine | 08:48 | 09:48 | 10:48 | 10:48 | 11:48 |
Corbeil-Essonnes | 08:53 | 09:53 | 10:53 | 10:53 | 11:53 |
Essonnes Robinson | 08:56 | 09:56 | 10:56 | 10:56 | 11:56 |
Villabé | 08:58 | 09:58 | 10:58 | 10:58 | 11:58 |
Tognummer | ZOVO | ZOVO | ZOVO | ZOVO | ZOVO |
Linje | D | D | D | D | D |
RER | RER | RER | RER | RER | |
Rejsetid | 1:20 | 1:20 | 1:50 | 1:20 | 1:51 |
Mandag den 9. september 2024 kl. 07.00
Gros Noyer Saint-Prix Paris Gare du Nord Corbeil-Essonnes Villabé
Gros Noyer Saint-Prix | 07:04 | 07:43 | 07:49 | 07:58 |
Ermont Halte | 07:05 | 07:45 | 07:51 | 08:00 |
Ermont - Eaubonne | 07:08 | 07:49 | 07:53 | 08:04 |
Champ de Courses d'Enghien | 07:11 | - | 07:56 | - |
Enghien-les-Bains | 07:13 | 07:53 | 07:58 | 08:08 |
La Barre Ormesson | 07:15 | 07:55 | 08:00 | 08:10 |
Épinay - Villetaneuse | 07:18 | 07:57 | 08:03 | 08:12 |
Saint-Denis | 07:22 | - | 08:07 | - |
Paris Gare du Nord | 07:29 | 08:06 | 08:14 | 08:21 |
Tognummer | AEVI | AREP | AFOI | AREV |
Linje | H | H | H | H |
Transilien | Transilien | Transilien | Transilien | |
Skift | ||||
Paris Gare du Nord | 07:30 | 08:15 | 08:15 | 08:30 |
Châtelet les Halles | 07:34 | 08:19 | 08:19 | 08:34 |
Paris Gare de Lyon | 07:40 | 08:25 | 08:25 | 08:40 |
Maisons-Alfort - Alfortville | 07:46 | 08:31 | 08:31 | 08:46 |
Villeneuve-Saint-Georges | 07:57 | 08:42 | 08:42 | 08:57 |
Vigneux-sur-Seine | 08:01 | 08:46 | 08:46 | 09:01 |
Juvisy | 08:06 | 08:51 | 08:51 | 09:06 |
Viry-Châtillon | 08:08 | 08:53 | 08:53 | 09:08 |
Grigny Centre | 08:12 | 08:57 | 08:57 | 09:12 |
Orangis Bois de l'Épine | 08:16 | 09:01 | 09:01 | 09:16 |
Évry - Courcouronnes | 08:19 | 09:04 | 09:04 | 09:19 |
Le Bras de Fer | 08:21 | 09:06 | 09:06 | 09:21 |
Corbeil-Essonnes | 08:25 | 09:10 | 09:10 | 09:25 |
Tognummer | RUPO | RUPO | RUPO | RUPO |
Linje | D | D | D | D |
RER | RER | RER | RER | |
Skift | ||||
Corbeil-Essonnes | 09:02 | 09:14 | 09:14 | 09:44 |
Essonnes Robinson | 09:04 | 09:16 | 09:16 | 09:46 |
Villabé | 09:06 | 09:18 | 09:18 | 09:48 |
Tognummer | ZOSO | ZOVO | ZOVO | ZOVO |
Linje | D | D | D | D |
RER | RER | RER | RER | |
Rejsetid | 2:02 | 1:35 | 1:29 | 1:50 |
Gros Noyer Saint-Prix Paris Gare du Nord Melun Villabé
Gros Noyer Saint-Prix | 08:04 |
Ermont Halte | 08:06 |
Ermont - Eaubonne | 08:08 |
Champ de Courses d'Enghien | 08:11 |
Enghien-les-Bains | 08:13 |
La Barre Ormesson | 08:15 |
Épinay - Villetaneuse | 08:18 |
Saint-Denis | 08:22 |
Paris Gare du Nord | 08:29 |
Tognummer | AFOI |
Linje | H |
Transilien | |
Skift | |
Paris Gare du Nord | 08:42 |
Châtelet les Halles | 08:46 |
Paris Gare de Lyon | 08:51 |
Maisons-Alfort - Alfortville | 08:58 |
Créteil Pompadour | 09:02 |
Villeneuve-Saint-Georges | 09:09 |
Montgeron - Crosne | 09:14 |
Yerres | 09:17 |
Brunoy | 09:20 |
Boussy-Saint-Antoine | 09:23 |
Combs-la-Ville - Quincy | 09:26 |
Lieusaint - Moissy | 09:31 |
Savigny-le-Temple - Nandy | 09:35 |
Cesson | 09:39 |
Le Mée | 09:43 |
Melun | 09:46 |
Tognummer | ZACO |
Linje | D |
RER | |
Skift | |
Melun | 09:56 |
Vosves | 10:01 |
Boissise-le-Roi | 10:05 |
Ponthierry - Pringy | 10:07 |
Saint-Fargeau | 10:12 |
Le Coudray-Montceaux | 10:16 |
Le Plessis Chenet | 10:18 |
Villabé | 10:21 |
Tognummer | ROSA |
Linje | D |
RER | |
Rejsetid | 2:16 |
Tirsdag den 10. september 2024 kl. 07.00
Gros Noyer Saint-Prix Paris Gare du Nord Corbeil-Essonnes Villabé
Gros Noyer Saint-Prix | 07:04 | 07:43 | 07:49 | 07:58 |
Ermont Halte | 07:05 | 07:45 | 07:51 | 08:00 |
Ermont - Eaubonne | 07:08 | 07:49 | 07:53 | 08:04 |
Champ de Courses d'Enghien | 07:11 | - | 07:56 | - |
Enghien-les-Bains | 07:13 | 07:53 | 07:58 | 08:08 |
La Barre Ormesson | 07:15 | 07:55 | 08:00 | 08:10 |
Épinay - Villetaneuse | 07:18 | 07:57 | 08:03 | 08:12 |
Saint-Denis | 07:22 | - | 08:07 | - |
Paris Gare du Nord | 07:29 | 08:06 | 08:14 | 08:21 |
Tognummer | AEVI | AREP | AFOI | AREV |
Linje | H | H | H | H |
Transilien | Transilien | Transilien | Transilien | |
Skift | ||||
Paris Gare du Nord | 07:30 | 08:15 | 08:15 | 08:30 |
Châtelet les Halles | 07:34 | 08:19 | 08:19 | 08:34 |
Paris Gare de Lyon | 07:40 | 08:25 | 08:25 | 08:40 |
Maisons-Alfort - Alfortville | 07:46 | 08:31 | 08:31 | 08:46 |
Villeneuve-Saint-Georges | 07:57 | 08:42 | 08:42 | 08:57 |
Vigneux-sur-Seine | 08:01 | 08:46 | 08:46 | 09:01 |
Juvisy | 08:06 | 08:51 | 08:51 | 09:06 |
Viry-Châtillon | 08:08 | 08:53 | 08:53 | 09:08 |
Grigny Centre | 08:12 | 08:57 | 08:57 | 09:12 |
Orangis Bois de l'Épine | 08:16 | 09:01 | 09:01 | 09:16 |
Évry - Courcouronnes | 08:19 | 09:04 | 09:04 | 09:19 |
Le Bras de Fer | 08:21 | 09:06 | 09:06 | 09:21 |
Corbeil-Essonnes | 08:25 | 09:10 | 09:10 | 09:25 |
Tognummer | RUPO | RUPO | RUPO | RUPO |
Linje | D | D | D | D |
RER | RER | RER | RER | |
Skift | ||||
Corbeil-Essonnes | 09:02 | 09:14 | 09:14 | 09:44 |
Essonnes Robinson | 09:04 | 09:16 | 09:16 | 09:46 |
Villabé | 09:06 | 09:18 | 09:18 | 09:48 |
Tognummer | ZOSO | ZOVO | ZOVO | ZOVO |
Linje | D | D | D | D |
RER | RER | RER | RER | |
Rejsetid | 2:02 | 1:35 | 1:29 | 1:50 |
Gros Noyer Saint-Prix Paris Gare du Nord Melun Villabé
Gros Noyer Saint-Prix | 08:04 |
Ermont Halte | 08:06 |
Ermont - Eaubonne | 08:08 |
Champ de Courses d'Enghien | 08:11 |
Enghien-les-Bains | 08:13 |
La Barre Ormesson | 08:15 |
Épinay - Villetaneuse | 08:18 |
Saint-Denis | 08:22 |
Paris Gare du Nord | 08:29 |
Tognummer | AFOI |
Linje | H |
Transilien | |
Skift | |
Paris Gare du Nord | 08:42 |
Châtelet les Halles | 08:46 |
Paris Gare de Lyon | 08:51 |
Maisons-Alfort - Alfortville | 08:58 |
Créteil Pompadour | 09:02 |
Villeneuve-Saint-Georges | 09:09 |
Montgeron - Crosne | 09:14 |
Yerres | 09:17 |
Brunoy | 09:20 |
Boussy-Saint-Antoine | 09:23 |
Combs-la-Ville - Quincy | 09:26 |
Lieusaint - Moissy | 09:31 |
Savigny-le-Temple - Nandy | 09:35 |
Cesson | 09:39 |
Le Mée | 09:43 |
Melun | 09:46 |
Tognummer | ZACO |
Linje | D |
RER | |
Skift | |
Melun | 09:56 |
Vosves | 10:01 |
Boissise-le-Roi | 10:05 |
Ponthierry - Pringy | 10:07 |
Saint-Fargeau | 10:12 |
Le Coudray-Montceaux | 10:16 |
Le Plessis Chenet | 10:18 |
Villabé | 10:21 |
Tognummer | ROSA |
Linje | D |
RER | |
Rejsetid | 2:16 |
Onsdag den 11. september 2024 kl. 07.00
Gros Noyer Saint-Prix Paris Gare du Nord Corbeil-Essonnes Villabé
Gros Noyer Saint-Prix | 07:04 | 07:13 | 07:19 | 07:28 | 08:04 |
Ermont Halte | 07:05 | 07:15 | 07:21 | 07:30 | 08:06 |
Ermont - Eaubonne | 07:08 | 07:19 | 07:23 | 07:34 | 08:08 |
Champ de Courses d'Enghien | 07:11 | - | 07:26 | - | 08:11 |
Enghien-les-Bains | 07:13 | 07:23 | 07:28 | 07:38 | 08:13 |
La Barre Ormesson | 07:15 | 07:25 | 07:30 | 07:40 | 08:15 |
Épinay - Villetaneuse | 07:18 | 07:27 | 07:33 | 07:42 | 08:18 |
Saint-Denis | 07:22 | - | 07:37 | - | 08:22 |
Paris Gare du Nord | 07:29 | 07:36 | 07:44 | 07:51 | 08:29 |
Tognummer | AEVI | AREP | AFOI | AREV | AFOI |
Linje | H | H | H | H | H |
Transilien | Transilien | Transilien | Transilien | Transilien | |
Skift | |||||
Paris Gare du Nord | 07:30 | 07:45 | 07:51 | 08:00 | 08:36 |
Châtelet les Halles | 07:34 | 07:49 | 07:55 | 08:04 | 08:40 |
Paris Gare de Lyon | 07:40 | 07:55 | 08:01 | 08:10 | 08:46 |
Maisons-Alfort - Alfortville | 07:46 | 08:01 | 08:08 | 08:16 | 08:53 |
Le Vert de Maisons | - | - | 08:10 | - | 08:55 |
Créteil Pompadour | - | - | 08:14 | - | 08:59 |
Villeneuve Triage | - | - | 08:18 | - | 09:03 |
Villeneuve-Saint-Georges | 07:57 | 08:12 | 08:21 | 08:27 | 09:06 |
Vigneux-sur-Seine | 08:01 | 08:16 | 08:25 | 08:31 | 09:10 |
Juvisy | 08:06 | 08:21 | 08:29 | 08:36 | 09:14 |
Viry-Châtillon | 08:08 | 08:23 | - | 08:38 | - |
Grigny Centre | 08:12 | 08:27 | 08:34 | 08:42 | 09:19 |
Orangis Bois de l'Épine | 08:16 | 08:31 | 08:38 | 08:46 | 09:23 |
Évry - Courcouronnes | 08:19 | 08:34 | 08:41 | 08:49 | 09:26 |
Le Bras de Fer | 08:21 | 08:36 | 08:43 | 08:51 | 09:28 |
Corbeil-Essonnes | 08:25 | 08:40 | 08:47 | 08:55 | 09:32 |
Tognummer | RUPO | RUPO | ROPE | RUPO | ROPE |
Linje | D | D | D | D | D |
RER | RER | RER | RER | RER | |
Skift | |||||
Corbeil-Essonnes | 08:32 | 08:47 | 09:02 | 09:14 | 09:44 |
Essonnes Robinson | 08:35 | 08:49 | 09:04 | 09:16 | 09:46 |
Villabé | 08:37 | 08:51 | 09:06 | 09:18 | 09:48 |
Tognummer | ZOSO | ZOSO | ZOSO | ZOVO | ZOVO |
Linje | D | D | D | D | D |
RER | RER | RER | RER | RER | |
Rejsetid | 1:33 | 1:38 | 1:47 | 1:50 | 1:44 |
Torsdag den 12. september 2024 kl. 07.00
Gros Noyer Saint-Prix Paris Gare du Nord Corbeil-Essonnes Villabé
Gros Noyer Saint-Prix | 07:04 | 07:13 | 07:19 | 07:28 | 08:04 |
Ermont Halte | 07:05 | 07:15 | 07:21 | 07:30 | 08:06 |
Ermont - Eaubonne | 07:08 | 07:19 | 07:23 | 07:34 | 08:08 |
Champ de Courses d'Enghien | 07:11 | - | 07:26 | - | 08:11 |
Enghien-les-Bains | 07:13 | 07:23 | 07:28 | 07:38 | 08:13 |
La Barre Ormesson | 07:15 | 07:25 | 07:30 | 07:40 | 08:15 |
Épinay - Villetaneuse | 07:18 | 07:27 | 07:33 | 07:42 | 08:18 |
Saint-Denis | 07:22 | - | 07:37 | - | 08:22 |
Paris Gare du Nord | 07:29 | 07:36 | 07:44 | 07:51 | 08:29 |
Tognummer | AEVI | AREP | AFOI | AREV | AFOI |
Linje | H | H | H | H | H |
Transilien | Transilien | Transilien | Transilien | Transilien | |
Skift | |||||
Paris Gare du Nord | 07:30 | 07:45 | 07:51 | 08:00 | 08:36 |
Châtelet les Halles | 07:34 | 07:49 | 07:55 | 08:04 | 08:40 |
Paris Gare de Lyon | 07:40 | 07:55 | 08:01 | 08:10 | 08:46 |
Maisons-Alfort - Alfortville | 07:46 | 08:01 | 08:08 | 08:16 | 08:53 |
Le Vert de Maisons | - | - | 08:10 | - | 08:55 |
Créteil Pompadour | - | - | 08:14 | - | 08:59 |
Villeneuve Triage | - | - | 08:18 | - | 09:03 |
Villeneuve-Saint-Georges | 07:57 | 08:12 | 08:21 | 08:27 | 09:06 |
Vigneux-sur-Seine | 08:01 | 08:16 | 08:25 | 08:31 | 09:10 |
Juvisy | 08:06 | 08:21 | 08:29 | 08:36 | 09:14 |
Viry-Châtillon | 08:08 | 08:23 | - | 08:38 | - |
Grigny Centre | 08:12 | 08:27 | 08:34 | 08:42 | 09:19 |
Orangis Bois de l'Épine | 08:16 | 08:31 | 08:38 | 08:46 | 09:23 |
Évry - Courcouronnes | 08:19 | 08:34 | 08:41 | 08:49 | 09:26 |
Le Bras de Fer | 08:21 | 08:36 | 08:43 | 08:51 | 09:28 |
Corbeil-Essonnes | 08:25 | 08:40 | 08:47 | 08:55 | 09:32 |
Tognummer | RUPO | RUPO | ROPE | RUPO | ROPE |
Linje | D | D | D | D | D |
RER | RER | RER | RER | RER | |
Skift | |||||
Corbeil-Essonnes | 08:32 | 08:47 | 09:02 | 09:14 | 09:44 |
Essonnes Robinson | 08:35 | 08:49 | 09:04 | 09:16 | 09:46 |
Villabé | 08:37 | 08:51 | 09:06 | 09:18 | 09:48 |
Tognummer | ZOSO | ZOSO | ZOSO | ZOVO | ZOVO |
Linje | D | D | D | D | D |
RER | RER | RER | RER | RER | |
Rejsetid | 1:33 | 1:38 | 1:47 | 1:50 | 1:44 |
Fredag den 13. september 2024 kl. 07.00
Gros Noyer Saint-Prix Paris Gare du Nord Corbeil-Essonnes Villabé
Gros Noyer Saint-Prix | 07:04 | 07:13 | 07:19 | 07:28 | 08:04 |
Ermont Halte | 07:05 | 07:15 | 07:21 | 07:30 | 08:06 |
Ermont - Eaubonne | 07:08 | 07:19 | 07:23 | 07:34 | 08:08 |
Champ de Courses d'Enghien | 07:11 | - | 07:26 | - | 08:11 |
Enghien-les-Bains | 07:13 | 07:23 | 07:28 | 07:38 | 08:13 |
La Barre Ormesson | 07:15 | 07:25 | 07:30 | 07:40 | 08:15 |
Épinay - Villetaneuse | 07:18 | 07:27 | 07:33 | 07:42 | 08:18 |
Saint-Denis | 07:22 | - | 07:37 | - | 08:22 |
Paris Gare du Nord | 07:29 | 07:36 | 07:44 | 07:51 | 08:29 |
Tognummer | AEVI | AREP | AFOI | AREV | AFOI |
Linje | H | H | H | H | H |
Transilien | Transilien | Transilien | Transilien | Transilien | |
Skift | |||||
Paris Gare du Nord | 07:30 | 07:45 | 07:51 | 08:00 | 08:36 |
Châtelet les Halles | 07:34 | 07:49 | 07:55 | 08:04 | 08:40 |
Paris Gare de Lyon | 07:40 | 07:55 | 08:01 | 08:10 | 08:46 |
Maisons-Alfort - Alfortville | 07:46 | 08:01 | 08:08 | 08:16 | 08:53 |
Le Vert de Maisons | - | - | 08:10 | - | 08:55 |
Créteil Pompadour | - | - | 08:14 | - | 08:59 |
Villeneuve Triage | - | - | 08:18 | - | 09:03 |
Villeneuve-Saint-Georges | 07:57 | 08:12 | 08:21 | 08:27 | 09:06 |
Vigneux-sur-Seine | 08:01 | 08:16 | 08:25 | 08:31 | 09:10 |
Juvisy | 08:06 | 08:21 | 08:29 | 08:36 | 09:14 |
Viry-Châtillon | 08:08 | 08:23 | - | 08:38 | - |
Grigny Centre | 08:12 | 08:27 | 08:34 | 08:42 | 09:19 |
Orangis Bois de l'Épine | 08:16 | 08:31 | 08:38 | 08:46 | 09:23 |
Évry - Courcouronnes | 08:19 | 08:34 | 08:41 | 08:49 | 09:26 |
Le Bras de Fer | 08:21 | 08:36 | 08:43 | 08:51 | 09:28 |
Corbeil-Essonnes | 08:25 | 08:40 | 08:47 | 08:55 | 09:32 |
Tognummer | RUPO | RUPO | ROPE | RUPO | ROPE |
Linje | D | D | D | D | D |
RER | RER | RER | RER | RER | |
Skift | |||||
Corbeil-Essonnes | 08:32 | 08:47 | 09:02 | 09:14 | 09:44 |
Essonnes Robinson | 08:35 | 08:49 | 09:04 | 09:16 | 09:46 |
Villabé | 08:37 | 08:51 | 09:06 | 09:18 | 09:48 |
Tognummer | ZOSO | ZOSO | ZOSO | ZOVO | ZOVO |
Linje | D | D | D | D | D |
RER | RER | RER | RER | RER | |
Rejsetid | 1:33 | 1:38 | 1:47 | 1:50 | 1:44 |
Lørdag den 14. september 2024 kl. 07.00
Gros Noyer Saint-Prix Paris Gare du Nord Corbeil-Essonnes Villabé
Gros Noyer Saint-Prix | 07:08 | 08:08 | 08:38 | 09:38 |
Ermont Halte | 07:10 | 08:10 | 08:40 | 09:39 |
Ermont - Eaubonne | 07:12 | 08:12 | 08:42 | 09:42 |
Champ de Courses d'Enghien | 07:15 | 08:15 | 08:45 | 09:45 |
Enghien-les-Bains | 07:17 | 08:17 | 08:47 | 09:47 |
La Barre Ormesson | 07:20 | 08:20 | 08:50 | 09:49 |
Épinay - Villetaneuse | 07:22 | 08:22 | 08:52 | 09:52 |
Saint-Denis | 07:26 | 08:26 | 08:56 | 09:55 |
Paris Gare du Nord | 07:32 | 08:32 | 09:02 | 10:02 |
Tognummer | AVOP | AVOP | AVOP | AVOP |
Linje | H | H | H | H |
Transilien | Transilien | Transilien | Transilien | |
Skift | ||||
Paris Gare du Nord | 07:36 | 08:36 | 09:06 | 10:06 |
Châtelet les Halles | 07:40 | 08:40 | 09:10 | 10:10 |
Paris Gare de Lyon | 07:46 | 08:46 | 09:16 | 10:16 |
Maisons-Alfort - Alfortville | 07:53 | 08:53 | 09:23 | 10:23 |
Le Vert de Maisons | 07:55 | 08:55 | 09:25 | 10:25 |
Créteil Pompadour | 07:59 | 08:59 | 09:29 | 10:29 |
Villeneuve Triage | 08:03 | 09:03 | 09:33 | 10:33 |
Villeneuve-Saint-Georges | 08:07 | 09:06 | 09:36 | 10:36 |
Vigneux-sur-Seine | 08:12 | 09:11 | 09:41 | 10:41 |
Juvisy | 08:15 | 09:14 | 09:45 | 10:45 |
Viry-Châtillon | 08:18 | 09:17 | 09:47 | 10:47 |
Grigny Centre | 08:21 | 09:20 | 09:51 | 10:51 |
Orangis Bois de l'Épine | 08:25 | 09:24 | 09:54 | 10:54 |
Évry - Courcouronnes | 08:28 | 09:27 | 09:57 | 10:57 |
Le Bras de Fer | 08:30 | 09:29 | 09:59 | 10:59 |
Corbeil-Essonnes | 08:33 | 09:33 | 10:03 | 11:03 |
Tognummer | ROPO | ROPO | ROPO | ROPO |
Linje | D | D | D | D |
RER | RER | RER | RER | |
Skift | ||||
Corbeil-Essonnes | 08:53 | 09:53 | 10:53 | 11:53 |
Essonnes Robinson | 08:56 | 09:56 | 10:56 | 11:56 |
Villabé | 08:58 | 09:58 | 10:58 | 11:58 |
Tognummer | ZOVO | ZOVO | ZOVO | ZOVO |
Linje | D | D | D | D |
RER | RER | RER | RER | |
Rejsetid | 1:50 | 1:50 | 2:20 | 2:20 |
Gros Noyer Saint-Prix Paris Gare du Nord Melun Villabé
Gros Noyer Saint-Prix | 09:08 |
Ermont Halte | 09:10 |
Ermont - Eaubonne | 09:12 |
Champ de Courses d'Enghien | 09:15 |
Enghien-les-Bains | 09:17 |
La Barre Ormesson | 09:19 |
Épinay - Villetaneuse | 09:22 |
Saint-Denis | 09:25 |
Paris Gare du Nord | 09:32 |
Tognummer | AVOL |
Linje | H |
Transilien | |
Skift | |
Paris Gare du Nord | 09:45 |
Châtelet les Halles | 09:49 |
Paris Gare de Lyon | 09:54 |
Maisons-Alfort - Alfortville | 10:01 |
Créteil Pompadour | 10:05 |
Villeneuve-Saint-Georges | 10:12 |
Montgeron - Crosne | 10:17 |
Yerres | 10:20 |
Brunoy | 10:23 |
Boussy-Saint-Antoine | 10:26 |
Combs-la-Ville - Quincy | 10:29 |
Lieusaint - Moissy | 10:34 |
Savigny-le-Temple - Nandy | 10:38 |
Cesson | 10:42 |
Le Mée | 10:46 |
Melun | 10:49 |
Tognummer | ZACO |
Linje | D |
RER | |
Skift | |
Melun | 11:05 |
Vosves | 11:10 |
Boissise-le-Roi | 11:14 |
Ponthierry - Pringy | 11:16 |
Saint-Fargeau | 11:21 |
Le Coudray-Montceaux | 11:25 |
Le Plessis Chenet | 11:27 |
Villabé | 11:30 |
Tognummer | JUVA |
Linje | D |
RER | |
Rejsetid | 2:21 |