Find rejse
Tog fra Ermont - Eaubonne til Garches - Marnes-la-Coquette Togtider 9. september 2024 kl. 08.20
08:25 | Ermont - Eaubonne | 50 min 2 skift 9 stop JPAPE LVASA LSEBU | 50 min | 2 skift 9 stop | JPAPE LVASA LSEBU | JPAPE | |
08:28 | Sannois | ||||||
08:32 | Argenteuil | ||||||
08:36 | Le Stade | ||||||
08:38 | Colombes | ||||||
08:42 | Bois-Colombes | ||||||
08:44 | Asnières-sur-Seine | ||||||
08:51 | Asnières-sur-Seine | LVASA | |||||
08:56 | La Défense | ||||||
09:00 | Suresnes Mont Valérien | ||||||
09:03 | Saint-Cloud | ||||||
09:12 | Saint-Cloud | LSEBU | |||||
09:15 | Garches - Marnes-la-Coquette |
08:35 | Ermont - Eaubonne | 48 min 2 skift 9 stop JPAPE LVASA LSEBU | 48 min | 2 skift 9 stop | JPAPE LVASA LSEBU | JPAPE | |
08:38 | Sannois | ||||||
08:43 | Argenteuil | ||||||
08:46 | Le Stade | ||||||
08:49 | Colombes | ||||||
08:53 | Bois-Colombes | ||||||
08:54 | Asnières-sur-Seine | ||||||
09:01 | Asnières-sur-Seine | LVASA | |||||
09:07 | La Défense | ||||||
09:10 | Suresnes Mont Valérien | ||||||
09:14 | Saint-Cloud | ||||||
09:20 | Saint-Cloud | LSEBU | |||||
09:23 | Garches - Marnes-la-Coquette |
08:45 | Ermont - Eaubonne | 50 min 2 skift 9 stop JPAPE LVASA LSEBU | 50 min | 2 skift 9 stop | JPAPE LVASA LSEBU | JPAPE | |
08:48 | Sannois | ||||||
08:52 | Argenteuil | ||||||
08:56 | Le Stade | ||||||
08:58 | Colombes | ||||||
09:02 | Bois-Colombes | ||||||
09:04 | Asnières-sur-Seine | ||||||
09:12 | Asnières-sur-Seine | LVASA | |||||
09:18 | La Défense | ||||||
09:23 | Suresnes Mont Valérien | ||||||
09:27 | Saint-Cloud | ||||||
09:32 | Saint-Cloud | LSEBU | |||||
09:35 | Garches - Marnes-la-Coquette |
08:55 | Ermont - Eaubonne | 50 min 2 skift 9 stop JPAPE LVASA LSEBU | 50 min | 2 skift 9 stop | JPAPE LVASA LSEBU | JPAPE | |
08:58 | Sannois | ||||||
09:03 | Argenteuil | ||||||
09:06 | Le Stade | ||||||
09:09 | Colombes | ||||||
09:13 | Bois-Colombes | ||||||
09:14 | Asnières-sur-Seine | ||||||
09:21 | Asnières-sur-Seine | LVASA | |||||
09:26 | La Défense | ||||||
09:30 | Suresnes Mont Valérien | ||||||
09:34 | Saint-Cloud | ||||||
09:42 | Saint-Cloud | LSEBU | |||||
09:45 | Garches - Marnes-la-Coquette |
09:05 | Ermont - Eaubonne | 48 min 2 skift 9 stop JPAPE LVASA LSEBU | 48 min | 2 skift 9 stop | JPAPE LVASA LSEBU | JPAPE | |
09:08 | Sannois | ||||||
09:12 | Argenteuil | ||||||
09:16 | Le Stade | ||||||
09:18 | Colombes | ||||||
09:22 | Bois-Colombes | ||||||
09:24 | Asnières-sur-Seine | ||||||
09:31 | Asnières-sur-Seine | LVASA | |||||
09:37 | La Défense | ||||||
09:40 | Suresnes Mont Valérien | ||||||
09:44 | Saint-Cloud | ||||||
09:50 | Saint-Cloud | LSEBU | |||||
09:53 | Garches - Marnes-la-Coquette |
09:15 | Ermont - Eaubonne | 52 min 2 skift 9 stop JPAPE LVASA LSEBU | 52 min | 2 skift 9 stop | JPAPE LVASA LSEBU | JPAPE | |
09:17 | Sannois | ||||||
09:22 | Argenteuil | ||||||
09:25 | Le Stade | ||||||
09:27 | Colombes | ||||||
09:30 | Bois-Colombes | ||||||
09:32 | Asnières-sur-Seine | ||||||
09:42 | Asnières-sur-Seine | LVASA | |||||
09:48 | La Défense | ||||||
09:53 | Suresnes Mont Valérien | ||||||
09:57 | Saint-Cloud | ||||||
10:04 | Saint-Cloud | LSEBU | |||||
10:07 | Garches - Marnes-la-Coquette |
09:19 | Ermont - Eaubonne | 48 min 3 skift 11 stop HAREP BKARI AYROC LSEBU | 48 min | 3 skift 11 stop | HAREP BKARI AYROC LSEBU | HAREP | |
09:23 | Enghien-les-Bains | ||||||
09:25 | La Barre Ormesson | ||||||
09:27 | Épinay - Villetaneuse | ||||||
09:36 | Paris Gare du Nord | ||||||
09:38 | Paris Gare du Nord | BKARI | |||||
09:41 | Châtelet les Halles | ||||||
09:42 | Châtelet les Halles | AYROC | |||||
09:45 | Auber | ||||||
09:48 | Charles de Gaulle - Etoile | ||||||
09:52 | La Défense | ||||||
09:56 | La Défense | LSEBU | |||||
09:58 | Puteaux | ||||||
10:02 | Le Val d'Or | ||||||
10:04 | Saint-Cloud | ||||||
10:07 | Garches - Marnes-la-Coquette |
09:30 | Ermont - Eaubonne | 53 min 1 skift 13 stop JPAPE LSEBU | 53 min | 1 skift 13 stop | JPAPE LSEBU | JPAPE | |
09:32 | Sannois | ||||||
09:36 | Argenteuil | ||||||
09:39 | Le Stade | ||||||
09:41 | Colombes | ||||||
09:44 | Bois-Colombes | ||||||
09:46 | Asnières-sur-Seine | ||||||
09:53 | Paris Saint Lazare | ||||||
09:59 | Paris Saint Lazare | LSEBU | |||||
10:05 | Bécon les Bruyères | ||||||
10:08 | Courbevoie | ||||||
10:11 | La Défense | ||||||
10:13 | Puteaux | ||||||
10:17 | Le Val d'Or | ||||||
10:20 | Saint-Cloud | ||||||
10:23 | Garches - Marnes-la-Coquette |
09:45 | Ermont - Eaubonne | 52 min 1 skift 13 stop JPAPE LSEBU | 52 min | 1 skift 13 stop | JPAPE LSEBU | JPAPE | |
09:47 | Sannois | ||||||
09:51 | Argenteuil | ||||||
09:54 | Le Stade | ||||||
09:56 | Colombes | ||||||
09:59 | Bois-Colombes | ||||||
10:01 | Asnières-sur-Seine | ||||||
10:09 | Paris Saint Lazare | ||||||
10:14 | Paris Saint Lazare | LSEBU | |||||
10:20 | Bécon les Bruyères | ||||||
10:23 | Courbevoie | ||||||
10:26 | La Défense | ||||||
10:28 | Puteaux | ||||||
10:32 | Le Val d'Or | ||||||
10:34 | Saint-Cloud | ||||||
10:37 | Garches - Marnes-la-Coquette |
10:00 | Ermont - Eaubonne | 52 min 1 skift 13 stop JPAPE LSEBU | 52 min | 1 skift 13 stop | JPAPE LSEBU | JPAPE | |
10:02 | Sannois | ||||||
10:06 | Argenteuil | ||||||
10:09 | Le Stade | ||||||
10:11 | Colombes | ||||||
10:14 | Bois-Colombes | ||||||
10:17 | Asnières-sur-Seine | ||||||
10:23 | Paris Saint Lazare | ||||||
10:29 | Paris Saint Lazare | LSEBU | |||||
10:35 | Bécon les Bruyères | ||||||
10:38 | Courbevoie | ||||||
10:41 | La Défense | ||||||
10:43 | Puteaux | ||||||
10:47 | Le Val d'Or | ||||||
10:49 | Saint-Cloud | ||||||
10:52 | Garches - Marnes-la-Coquette |
10:14 | Ermont - Eaubonne | 53 min 2 skift 12 stop JPAPE LNOPE LSEBU | 53 min | 2 skift 12 stop | JPAPE LNOPE LSEBU | JPAPE | |
10:16 | Sannois | ||||||
10:20 | Argenteuil | ||||||
10:23 | Le Stade | ||||||
10:25 | Colombes | ||||||
10:28 | Bois-Colombes | ||||||
10:30 | Asnières-sur-Seine | ||||||
10:34 | Asnières-sur-Seine | LNOPE | |||||
10:35 | Bécon les Bruyères | ||||||
10:50 | Bécon les Bruyères | LSEBU | |||||
10:53 | Courbevoie | ||||||
10:56 | La Défense | ||||||
10:58 | Puteaux | ||||||
11:02 | Le Val d'Or | ||||||
11:04 | Saint-Cloud | ||||||
11:07 | Garches - Marnes-la-Coquette |
Rejsetid
Rejsetiden mellem Ermont - Eaubonne og Garches - Marnes-la-Coquette er 40 minutter