Find rejse
Tog fra Essonnes Robinson til Le Val d'Or Togtider 9. september 2024 kl. 11.00
11:33 | Essonnes Robinson | 1:28 3 skift 18 stop DJUVA DSOPA AZUPE LSEBU | 1:28 | 3 skift 18 stop | DJUVA DSOPA AZUPE LSEBU | DJUVA | |
11:36 | Corbeil-Essonnes | ||||||
11:40 | Évry - Val de Seine | ||||||
11:43 | Grand Bourg | ||||||
11:46 | Ris-Orangis | ||||||
11:50 | Viry-Châtillon | ||||||
11:54 | Juvisy | ||||||
12:00 | Juvisy | DSOPA | |||||
12:04 | Vigneux-sur-Seine | ||||||
12:09 | Villeneuve-Saint-Georges | ||||||
12:12 | Villeneuve Triage | ||||||
12:15 | Créteil Pompadour | ||||||
12:18 | Le Vert de Maisons | ||||||
12:21 | Maisons-Alfort - Alfortville | ||||||
12:27 | Paris Gare de Lyon | ||||||
12:29 | Paris Gare de Lyon | AZUPE | |||||
12:32 | Châtelet les Halles | ||||||
12:35 | Auber | ||||||
12:38 | Charles de Gaulle - Etoile | ||||||
12:41 | La Défense | ||||||
12:56 | La Défense | LSEBU | |||||
12:58 | Puteaux | ||||||
13:01 | Le Val d'Or |
11:56 | Essonnes Robinson | 1:50 3 skift 14 stop DZOVO RPUMA AUZAR LSEBU | 1:50 | 3 skift 14 stop | DZOVO RPUMA AUZAR LSEBU | DZOVO | |
11:59 | Villabé | ||||||
12:02 | Le Plessis Chenet | ||||||
12:04 | Le Coudray-Montceaux | ||||||
12:08 | Saint-Fargeau | ||||||
12:12 | Ponthierry - Pringy | ||||||
12:15 | Boissise-le-Roi | ||||||
12:18 | Vosves | ||||||
12:24 | Melun | ||||||
12:45 | Melun | RPUMA | |||||
13:13 | Paris Gare de Lyon | ||||||
13:17 | Paris Gare de Lyon | AUZAR | |||||
13:20 | Châtelet les Halles | ||||||
13:23 | Auber | ||||||
13:26 | Charles de Gaulle - Etoile | ||||||
13:29 | La Défense | ||||||
13:41 | La Défense | LSEBU | |||||
13:43 | Puteaux | ||||||
13:46 | Le Val d'Or |
12:33 | Essonnes Robinson | 1:28 3 skift 18 stop DJUVA DLOPA AZUPE LSEBU | 1:28 | 3 skift 18 stop | DJUVA DLOPA AZUPE LSEBU | DJUVA | |
12:36 | Corbeil-Essonnes | ||||||
12:40 | Évry - Val de Seine | ||||||
12:43 | Grand Bourg | ||||||
12:46 | Ris-Orangis | ||||||
12:50 | Viry-Châtillon | ||||||
12:54 | Juvisy | ||||||
13:00 | Juvisy | DLOPA | |||||
13:04 | Vigneux-sur-Seine | ||||||
13:09 | Villeneuve-Saint-Georges | ||||||
13:12 | Villeneuve Triage | ||||||
13:15 | Créteil Pompadour | ||||||
13:18 | Le Vert de Maisons | ||||||
13:21 | Maisons-Alfort - Alfortville | ||||||
13:27 | Paris Gare de Lyon | ||||||
13:29 | Paris Gare de Lyon | AZUPE | |||||
13:32 | Châtelet les Halles | ||||||
13:35 | Auber | ||||||
13:38 | Charles de Gaulle - Etoile | ||||||
13:41 | La Défense | ||||||
13:56 | La Défense | LSEBU | |||||
13:58 | Puteaux | ||||||
14:01 | Le Val d'Or |
12:56 | Essonnes Robinson | 1:50 3 skift 14 stop DZOVO RPUMA AUZAR LSEBU | 1:50 | 3 skift 14 stop | DZOVO RPUMA AUZAR LSEBU | DZOVO | |
12:59 | Villabé | ||||||
13:02 | Le Plessis Chenet | ||||||
13:04 | Le Coudray-Montceaux | ||||||
13:08 | Saint-Fargeau | ||||||
13:12 | Ponthierry - Pringy | ||||||
13:15 | Boissise-le-Roi | ||||||
13:18 | Vosves | ||||||
13:24 | Melun | ||||||
13:45 | Melun | RPUMA | |||||
14:13 | Paris Gare de Lyon | ||||||
14:17 | Paris Gare de Lyon | AUZAR | |||||
14:20 | Châtelet les Halles | ||||||
14:23 | Auber | ||||||
14:26 | Charles de Gaulle - Etoile | ||||||
14:29 | La Défense | ||||||
14:41 | La Défense | LSEBU | |||||
14:43 | Puteaux | ||||||
14:46 | Le Val d'Or |
13:33 | Essonnes Robinson | 1:28 3 skift 18 stop DJUVA DLOPA AZUPE LSEBU | 1:28 | 3 skift 18 stop | DJUVA DLOPA AZUPE LSEBU | DJUVA | |
13:36 | Corbeil-Essonnes | ||||||
13:40 | Évry - Val de Seine | ||||||
13:43 | Grand Bourg | ||||||
13:46 | Ris-Orangis | ||||||
13:50 | Viry-Châtillon | ||||||
13:54 | Juvisy | ||||||
14:00 | Juvisy | DLOPA | |||||
14:04 | Vigneux-sur-Seine | ||||||
14:09 | Villeneuve-Saint-Georges | ||||||
14:12 | Villeneuve Triage | ||||||
14:15 | Créteil Pompadour | ||||||
14:18 | Le Vert de Maisons | ||||||
14:21 | Maisons-Alfort - Alfortville | ||||||
14:27 | Paris Gare de Lyon | ||||||
14:29 | Paris Gare de Lyon | AZUPE | |||||
14:32 | Châtelet les Halles | ||||||
14:35 | Auber | ||||||
14:38 | Charles de Gaulle - Etoile | ||||||
14:41 | La Défense | ||||||
14:56 | La Défense | LSEBU | |||||
14:58 | Puteaux | ||||||
15:01 | Le Val d'Or |
14:33 | Essonnes Robinson | 1:28 3 skift 18 stop DJUVA DLOPA AZUMO LSEBU | 1:28 | 3 skift 18 stop | DJUVA DLOPA AZUMO LSEBU | DJUVA | |
14:36 | Corbeil-Essonnes | ||||||
14:40 | Évry - Val de Seine | ||||||
14:43 | Grand Bourg | ||||||
14:46 | Ris-Orangis | ||||||
14:50 | Viry-Châtillon | ||||||
14:54 | Juvisy | ||||||
15:00 | Juvisy | DLOPA | |||||
15:04 | Vigneux-sur-Seine | ||||||
15:09 | Villeneuve-Saint-Georges | ||||||
15:12 | Villeneuve Triage | ||||||
15:15 | Créteil Pompadour | ||||||
15:18 | Le Vert de Maisons | ||||||
15:21 | Maisons-Alfort - Alfortville | ||||||
15:27 | Paris Gare de Lyon | ||||||
15:29 | Paris Gare de Lyon | AZUMO | |||||
15:32 | Châtelet les Halles | ||||||
15:35 | Auber | ||||||
15:38 | Charles de Gaulle - Etoile | ||||||
15:41 | La Défense | ||||||
15:56 | La Défense | LSEBU | |||||
15:58 | Puteaux | ||||||
16:01 | Le Val d'Or |
14:56 | Essonnes Robinson | 1:49 3 skift 14 stop DZOVO RPUMA AUZEL LSEBU | 1:49 | 3 skift 14 stop | DZOVO RPUMA AUZEL LSEBU | DZOVO | |
14:59 | Villabé | ||||||
15:02 | Le Plessis Chenet | ||||||
15:04 | Le Coudray-Montceaux | ||||||
15:08 | Saint-Fargeau | ||||||
15:12 | Ponthierry - Pringy | ||||||
15:15 | Boissise-le-Roi | ||||||
15:18 | Vosves | ||||||
15:24 | Melun | ||||||
15:45 | Melun | RPUMA | |||||
16:13 | Paris Gare de Lyon | ||||||
16:17 | Paris Gare de Lyon | AUZEL | |||||
16:20 | Châtelet les Halles | ||||||
16:23 | Auber | ||||||
16:26 | Charles de Gaulle - Etoile | ||||||
16:29 | La Défense | ||||||
16:40 | La Défense | LSEBU | |||||
16:42 | Puteaux | ||||||
16:45 | Le Val d'Or |
15:33 | Essonnes Robinson | 1:27 3 skift 18 stop DJUVA DLOPA AZUMO LSEBU | 1:27 | 3 skift 18 stop | DJUVA DLOPA AZUMO LSEBU | DJUVA | |
15:36 | Corbeil-Essonnes | ||||||
15:40 | Évry - Val de Seine | ||||||
15:43 | Grand Bourg | ||||||
15:47 | Ris-Orangis | ||||||
15:51 | Viry-Châtillon | ||||||
15:53 | Juvisy | ||||||
16:00 | Juvisy | DLOPA | |||||
16:04 | Vigneux-sur-Seine | ||||||
16:09 | Villeneuve-Saint-Georges | ||||||
16:12 | Villeneuve Triage | ||||||
16:15 | Créteil Pompadour | ||||||
16:18 | Le Vert de Maisons | ||||||
16:21 | Maisons-Alfort - Alfortville | ||||||
16:27 | Paris Gare de Lyon | ||||||
16:29 | Paris Gare de Lyon | AZUMO | |||||
16:32 | Châtelet les Halles | ||||||
16:35 | Auber | ||||||
16:38 | Charles de Gaulle - Etoile | ||||||
16:41 | La Défense | ||||||
16:55 | La Défense | LSEBU | |||||
16:57 | Puteaux | ||||||
17:00 | Le Val d'Or |
16:13 | Essonnes Robinson | 1:25 3 skift 15 stop DJUVA DVUPA ATAXE LSEBU | 1:25 | 3 skift 15 stop | DJUVA DVUPA ATAXE LSEBU | DJUVA | |
16:16 | Corbeil-Essonnes | ||||||
16:20 | Évry - Val de Seine | ||||||
16:23 | Grand Bourg | ||||||
16:27 | Ris-Orangis | ||||||
16:31 | Viry-Châtillon | ||||||
16:33 | Juvisy | ||||||
16:39 | Juvisy | DVUPA | |||||
16:43 | Vigneux-sur-Seine | ||||||
16:48 | Villeneuve-Saint-Georges | ||||||
16:57 | Maisons-Alfort - Alfortville | ||||||
17:02 | Paris Gare de Lyon | ||||||
17:04 | Paris Gare de Lyon | ATAXE | |||||
17:07 | Châtelet les Halles | ||||||
17:10 | Auber | ||||||
17:13 | Charles de Gaulle - Etoile | ||||||
17:17 | La Défense | ||||||
17:33 | La Défense | LSEBU | |||||
17:35 | Puteaux | ||||||
17:38 | Le Val d'Or |
16:43 | Essonnes Robinson | 1:15 3 skift 15 stop DJUVA DVUPA AUZEL LSEBU | 1:15 | 3 skift 15 stop | DJUVA DVUPA AUZEL LSEBU | DJUVA | |
16:46 | Corbeil-Essonnes | ||||||
16:50 | Évry - Val de Seine | ||||||
16:53 | Grand Bourg | ||||||
16:57 | Ris-Orangis | ||||||
17:01 | Viry-Châtillon | ||||||
17:03 | Juvisy | ||||||
17:09 | Juvisy | DVUPA | |||||
17:13 | Vigneux-sur-Seine | ||||||
17:18 | Villeneuve-Saint-Georges | ||||||
17:27 | Maisons-Alfort - Alfortville | ||||||
17:32 | Paris Gare de Lyon | ||||||
17:34 | Paris Gare de Lyon | AUZEL | |||||
17:37 | Châtelet les Halles | ||||||
17:40 | Auber | ||||||
17:43 | Charles de Gaulle - Etoile | ||||||
17:47 | La Défense | ||||||
17:52 | La Défense | LSEBU | |||||
17:55 | Puteaux | ||||||
17:58 | Le Val d'Or |
16:54 | Essonnes Robinson | 1:23 3 skift 16 stop DROSA DVUPA AYSTO LSEBU | 1:23 | 3 skift 16 stop | DROSA DVUPA AYSTO LSEBU | DROSA | |
16:56 | Corbeil-Essonnes | ||||||
17:05 | Corbeil-Essonnes | DVUPA | |||||
17:08 | Le Bras de Fer | ||||||
17:11 | Évry - Courcouronnes | ||||||
17:14 | Orangis Bois de l'Épine | ||||||
17:17 | Grigny Centre | ||||||
17:20 | Viry-Châtillon | ||||||
17:24 | Juvisy | ||||||
17:28 | Vigneux-sur-Seine | ||||||
17:33 | Villeneuve-Saint-Georges | ||||||
17:42 | Maisons-Alfort - Alfortville | ||||||
17:47 | Paris Gare de Lyon | ||||||
17:49 | Paris Gare de Lyon | AYSTO | |||||
17:52 | Châtelet les Halles | ||||||
17:55 | Auber | ||||||
17:58 | Charles de Gaulle - Etoile | ||||||
18:02 | La Défense | ||||||
18:11 | La Défense | LSEBU | |||||
18:13 | Puteaux | ||||||
18:17 | Le Val d'Or |
Rejsetid
Rejsetiden mellem Essonnes Robinson og Le Val d'Or er 1:15