Find rejse
Tog fra La Courneuve - Aubervilliers til Ballancourt Togtider 12. august 2024 kl. 18.00
18:02 | La Courneuve - Aubervilliers | 1:10 2 skift 14 stop BPLOZ CDEBA DBOVO | 1:10 | 2 skift 14 stop | BPLOZ CDEBA DBOVO | BPLOZ | |
18:05 | La Plaine Stade de France | ||||||
18:11 | Paris Gare du Nord | ||||||
18:15 | Châtelet les Halles | ||||||
18:16 | Saint-Michel Notre-Dame | ||||||
18:19 | Saint-Michel Notre-Dame | CDEBA | |||||
18:23 | Paris Austerlitz | ||||||
18:27 | Bibliothèque François Mitterrand | ||||||
18:37 | Juvisy | ||||||
18:40 | Juvisy | DBOVO | |||||
18:43 | Viry-Châtillon | ||||||
18:47 | Ris-Orangis | ||||||
18:50 | Grand Bourg | ||||||
18:53 | Évry - Val de Seine | ||||||
18:59 | Corbeil-Essonnes | ||||||
19:03 | Moulin Galant | ||||||
19:08 | Mennecy | ||||||
19:13 | Ballancourt |
18:05 | La Courneuve - Aubervilliers | 1:22 2 skift 16 stop BKOGO DRUPO DBOVO | 1:22 | 2 skift 16 stop | BKOGO DRUPO DBOVO | BKOGO | |
18:08 | La Plaine Stade de France | ||||||
18:14 | Paris Gare du Nord | ||||||
18:17 | Châtelet les Halles | ||||||
18:19 | Châtelet les Halles | DRUPO | |||||
18:25 | Paris Gare de Lyon | ||||||
18:31 | Maisons-Alfort - Alfortville | ||||||
18:42 | Villeneuve-Saint-Georges | ||||||
18:46 | Vigneux-sur-Seine | ||||||
18:51 | Juvisy | ||||||
18:53 | Viry-Châtillon | ||||||
18:57 | Grigny Centre | ||||||
19:01 | Orangis Bois de l'Épine | ||||||
19:04 | Évry - Courcouronnes | ||||||
19:06 | Le Bras de Fer | ||||||
19:10 | Corbeil-Essonnes | ||||||
19:12 | Corbeil-Essonnes | DBOVO | |||||
19:18 | Moulin Galant | ||||||
19:23 | Mennecy | ||||||
19:28 | Ballancourt |
18:11 | La Courneuve - Aubervilliers | 1:31 2 skift 18 stop BSTAZ DROPE DBOVO | 1:31 | 2 skift 18 stop | BSTAZ DROPE DBOVO | BSTAZ | |
18:14 | La Plaine Stade de France | ||||||
18:20 | Paris Gare du Nord | ||||||
18:23 | Châtelet les Halles | ||||||
18:25 | Châtelet les Halles | DROPE | |||||
18:31 | Paris Gare de Lyon | ||||||
18:38 | Maisons-Alfort - Alfortville | ||||||
18:40 | Le Vert de Maisons | ||||||
18:44 | Créteil Pompadour | ||||||
18:48 | Villeneuve Triage | ||||||
18:51 | Villeneuve-Saint-Georges | ||||||
18:55 | Vigneux-sur-Seine | ||||||
18:59 | Juvisy | ||||||
19:04 | Grigny Centre | ||||||
19:08 | Orangis Bois de l'Épine | ||||||
19:11 | Évry - Courcouronnes | ||||||
19:13 | Le Bras de Fer | ||||||
19:17 | Corbeil-Essonnes | ||||||
19:29 | Corbeil-Essonnes | DBOVO | |||||
19:33 | Moulin Galant | ||||||
19:38 | Mennecy | ||||||
19:43 | Ballancourt |
18:32 | La Courneuve - Aubervilliers | 1:25 2 skift 16 stop BPLOZ DRUPO DBOVO | 1:25 | 2 skift 16 stop | BPLOZ DRUPO DBOVO | BPLOZ | |
18:35 | La Plaine Stade de France | ||||||
18:41 | Paris Gare du Nord | ||||||
18:44 | Châtelet les Halles | ||||||
18:49 | Châtelet les Halles | DRUPO | |||||
18:55 | Paris Gare de Lyon | ||||||
19:01 | Maisons-Alfort - Alfortville | ||||||
19:12 | Villeneuve-Saint-Georges | ||||||
19:16 | Vigneux-sur-Seine | ||||||
19:21 | Juvisy | ||||||
19:23 | Viry-Châtillon | ||||||
19:27 | Grigny Centre | ||||||
19:31 | Orangis Bois de l'Épine | ||||||
19:34 | Évry - Courcouronnes | ||||||
19:36 | Le Bras de Fer | ||||||
19:40 | Corbeil-Essonnes | ||||||
19:44 | Corbeil-Essonnes | DBOVO | |||||
19:48 | Moulin Galant | ||||||
19:53 | Mennecy | ||||||
19:58 | Ballancourt |
19:05 | La Courneuve - Aubervilliers | 1:22 2 skift 16 stop BKOGO DRUPO DBOVO | 1:22 | 2 skift 16 stop | BKOGO DRUPO DBOVO | BKOGO | |
19:08 | La Plaine Stade de France | ||||||
19:14 | Paris Gare du Nord | ||||||
19:17 | Châtelet les Halles | ||||||
19:19 | Châtelet les Halles | DRUPO | |||||
19:25 | Paris Gare de Lyon | ||||||
19:31 | Maisons-Alfort - Alfortville | ||||||
19:42 | Villeneuve-Saint-Georges | ||||||
19:46 | Vigneux-sur-Seine | ||||||
19:51 | Juvisy | ||||||
19:53 | Viry-Châtillon | ||||||
19:57 | Grigny Centre | ||||||
20:01 | Orangis Bois de l'Épine | ||||||
20:04 | Évry - Courcouronnes | ||||||
20:06 | Le Bras de Fer | ||||||
20:10 | Corbeil-Essonnes | ||||||
20:14 | Corbeil-Essonnes | DBOVO | |||||
20:18 | Moulin Galant | ||||||
20:23 | Mennecy | ||||||
20:28 | Ballancourt |
19:41 | La Courneuve - Aubervilliers | 2:16 2 skift 14 stop BSTEQ CELBA DBOVO | 2:16 | 2 skift 14 stop | BSTEQ CELBA DBOVO | BSTEQ | |
19:44 | La Plaine Stade de France | ||||||
19:50 | Paris Gare du Nord | ||||||
19:54 | Châtelet les Halles | ||||||
19:55 | Saint-Michel Notre-Dame | ||||||
19:57 | Saint-Michel Notre-Dame | CELBA | |||||
20:01 | Paris Austerlitz | ||||||
20:04 | Bibliothèque François Mitterrand | ||||||
20:15 | Juvisy | ||||||
21:25 | Juvisy | DBOVO | |||||
21:28 | Viry-Châtillon | ||||||
21:32 | Ris-Orangis | ||||||
21:35 | Grand Bourg | ||||||
21:38 | Évry - Val de Seine | ||||||
21:44 | Corbeil-Essonnes | ||||||
21:48 | Moulin Galant | ||||||
21:53 | Mennecy | ||||||
21:58 | Ballancourt |
Rejsetid
Rejsetiden mellem La Courneuve - Aubervilliers og Ballancourt er 1:10