Find rejse
Tog fra Les Baconnets til Montgeroult - Courcelles Togtider 9. september 2024 kl. 08.00
09:40 | Les Baconnets | 8:49 2 skift 18 stop BKFON BICOR JGETA | 8:49 | 2 skift 18 stop | BKFON BICOR JGETA | BKFON | |
09:42 | Massy - Verrières | ||||||
09:43 | Massy - Palaiseau | ||||||
16:14 | Massy - Palaiseau | BICOR | |||||
16:19 | Antony | ||||||
16:21 | La Croix de Berny | ||||||
16:24 | Bourg-la-Reine | ||||||
16:30 | Cité Universitaire | ||||||
16:33 | Denfert-Rochereau | ||||||
16:34 | Port Royal | ||||||
16:36 | Luxembourg | ||||||
16:38 | Saint-Michel Notre-Dame | ||||||
16:40 | Châtelet les Halles | ||||||
17:46 | Paris Saint Lazare | JGETA | |||||
17:57 | Argenteuil | ||||||
18:01 | Val d'Argenteuil | ||||||
18:07 | Herblay | ||||||
18:12 | Conflans-Sainte-Honorine | ||||||
18:20 | Pontoise | ||||||
18:24 | Osny | ||||||
18:28 | Boissy-l'Aillerie | ||||||
18:30 | Montgeroult - Courcelles |
10:53 | Les Baconnets | 1:56 2 skift 31 stop BERIC HOPOC JGOCA | 1:56 | 2 skift 31 stop | BERIC HOPOC JGOCA | BERIC | |
10:55 | Fontaine Michalon | ||||||
10:57 | Antony | ||||||
10:59 | La Croix de Berny | ||||||
11:00 | Parc de Sceaux | ||||||
11:03 | Bourg-la-Reine | ||||||
11:05 | Bagneux | ||||||
11:07 | Arcueil - Cachan | ||||||
11:09 | Laplace | ||||||
11:11 | Gentilly | ||||||
11:12 | Cité Universitaire | ||||||
11:15 | Denfert-Rochereau | ||||||
11:17 | Port Royal | ||||||
11:18 | Luxembourg | ||||||
11:21 | Saint-Michel Notre-Dame | ||||||
11:23 | Châtelet les Halles | ||||||
11:26 | Paris Gare du Nord | ||||||
11:41 | Paris Gare du Nord | HOPOC | |||||
11:47 | Saint-Denis | ||||||
11:51 | Épinay - Villetaneuse | ||||||
11:53 | La Barre Ormesson | ||||||
11:55 | Enghien-les-Bains | ||||||
11:58 | Champ de Courses d'Enghien | ||||||
12:01 | Ermont - Eaubonne | ||||||
12:03 | Cernay | ||||||
12:06 | Franconville - Le Plessis-Bouchard | ||||||
12:10 | Montigny - Beauchamp | ||||||
12:13 | Pierrelaye | ||||||
12:17 | Saint-Ouen-l'Aumône Liesse | ||||||
12:20 | Saint-Ouen-l'Aumône | ||||||
12:22 | Pontoise | ||||||
12:39 | Pontoise | JGOCA | |||||
12:44 | Osny | ||||||
12:48 | Boissy-l'Aillerie | ||||||
12:50 | Montgeroult - Courcelles |
12:23 | Les Baconnets | 1:56 2 skift 31 stop BERIO HOPOC JGOCA | 1:56 | 2 skift 31 stop | BERIO HOPOC JGOCA | BERIO | |
12:25 | Fontaine Michalon | ||||||
12:27 | Antony | ||||||
12:29 | La Croix de Berny | ||||||
12:30 | Parc de Sceaux | ||||||
12:33 | Bourg-la-Reine | ||||||
12:35 | Bagneux | ||||||
12:37 | Arcueil - Cachan | ||||||
12:39 | Laplace | ||||||
12:41 | Gentilly | ||||||
12:42 | Cité Universitaire | ||||||
12:45 | Denfert-Rochereau | ||||||
12:47 | Port Royal | ||||||
12:48 | Luxembourg | ||||||
12:51 | Saint-Michel Notre-Dame | ||||||
12:53 | Châtelet les Halles | ||||||
12:56 | Paris Gare du Nord | ||||||
13:11 | Paris Gare du Nord | HOPOC | |||||
13:17 | Saint-Denis | ||||||
13:21 | Épinay - Villetaneuse | ||||||
13:23 | La Barre Ormesson | ||||||
13:25 | Enghien-les-Bains | ||||||
13:28 | Champ de Courses d'Enghien | ||||||
13:31 | Ermont - Eaubonne | ||||||
13:33 | Cernay | ||||||
13:36 | Franconville - Le Plessis-Bouchard | ||||||
13:40 | Montigny - Beauchamp | ||||||
13:44 | Pierrelaye | ||||||
13:47 | Saint-Ouen-l'Aumône Liesse | ||||||
13:50 | Saint-Ouen-l'Aumône | ||||||
13:52 | Pontoise | ||||||
14:09 | Pontoise | JGOCA | |||||
14:14 | Osny | ||||||
14:18 | Boissy-l'Aillerie | ||||||
14:20 | Montgeroult - Courcelles |
14:23 | Les Baconnets | 1:51 2 skift 31 stop BERIO HOPOC JGOCA | 1:51 | 2 skift 31 stop | BERIO HOPOC JGOCA | BERIO | |
14:25 | Fontaine Michalon | ||||||
14:27 | Antony | ||||||
14:29 | La Croix de Berny | ||||||
14:30 | Parc de Sceaux | ||||||
14:33 | Bourg-la-Reine | ||||||
14:35 | Bagneux | ||||||
14:37 | Arcueil - Cachan | ||||||
14:39 | Laplace | ||||||
14:41 | Gentilly | ||||||
14:42 | Cité Universitaire | ||||||
14:45 | Denfert-Rochereau | ||||||
14:47 | Port Royal | ||||||
14:48 | Luxembourg | ||||||
14:51 | Saint-Michel Notre-Dame | ||||||
14:53 | Châtelet les Halles | ||||||
14:56 | Paris Gare du Nord | ||||||
15:11 | Paris Gare du Nord | HOPOC | |||||
15:17 | Saint-Denis | ||||||
15:21 | Épinay - Villetaneuse | ||||||
15:23 | La Barre Ormesson | ||||||
15:25 | Enghien-les-Bains | ||||||
15:28 | Champ de Courses d'Enghien | ||||||
15:31 | Ermont - Eaubonne | ||||||
15:33 | Cernay | ||||||
15:36 | Franconville - Le Plessis-Bouchard | ||||||
15:40 | Montigny - Beauchamp | ||||||
15:43 | Pierrelaye | ||||||
15:47 | Saint-Ouen-l'Aumône Liesse | ||||||
15:50 | Saint-Ouen-l'Aumône | ||||||
15:52 | Pontoise | ||||||
16:05 | Pontoise | JGOCA | |||||
16:10 | Osny | ||||||
16:13 | Boissy-l'Aillerie | ||||||
16:15 | Montgeroult - Courcelles |
15:23 | Les Baconnets | 2:03 2 skift 31 stop BERIO HOPOC JGETA | 2:03 | 2 skift 31 stop | BERIO HOPOC JGETA | BERIO | |
15:25 | Fontaine Michalon | ||||||
15:27 | Antony | ||||||
15:29 | La Croix de Berny | ||||||
15:30 | Parc de Sceaux | ||||||
15:33 | Bourg-la-Reine | ||||||
15:35 | Bagneux | ||||||
15:37 | Arcueil - Cachan | ||||||
15:39 | Laplace | ||||||
15:41 | Gentilly | ||||||
15:42 | Cité Universitaire | ||||||
15:45 | Denfert-Rochereau | ||||||
15:47 | Port Royal | ||||||
15:48 | Luxembourg | ||||||
15:51 | Saint-Michel Notre-Dame | ||||||
15:53 | Châtelet les Halles | ||||||
15:56 | Paris Gare du Nord | ||||||
16:11 | Paris Gare du Nord | HOPOC | |||||
16:16 | Saint-Denis | ||||||
16:20 | Épinay - Villetaneuse | ||||||
16:22 | La Barre Ormesson | ||||||
16:25 | Enghien-les-Bains | ||||||
16:27 | Champ de Courses d'Enghien | ||||||
16:30 | Ermont - Eaubonne | ||||||
16:32 | Cernay | ||||||
16:35 | Franconville - Le Plessis-Bouchard | ||||||
16:39 | Montigny - Beauchamp | ||||||
16:43 | Pierrelaye | ||||||
16:46 | Saint-Ouen-l'Aumône Liesse | ||||||
16:49 | Saint-Ouen-l'Aumône | ||||||
16:51 | Pontoise | ||||||
17:17 | Pontoise | JGETA | |||||
17:21 | Osny | ||||||
17:25 | Boissy-l'Aillerie | ||||||
17:27 | Montgeroult - Courcelles |
15:53 | Les Baconnets | 4:48 2 skift 31 stop BERSE HOPOC JGOCA | 4:48 | 2 skift 31 stop | BERSE HOPOC JGOCA | BERSE | |
15:55 | Fontaine Michalon | ||||||
15:57 | Antony | ||||||
15:59 | La Croix de Berny | ||||||
16:00 | Parc de Sceaux | ||||||
16:03 | Bourg-la-Reine | ||||||
16:05 | Bagneux | ||||||
16:07 | Arcueil - Cachan | ||||||
16:09 | Laplace | ||||||
16:11 | Gentilly | ||||||
16:12 | Cité Universitaire | ||||||
16:15 | Denfert-Rochereau | ||||||
16:17 | Port Royal | ||||||
16:18 | Luxembourg | ||||||
16:21 | Saint-Michel Notre-Dame | ||||||
16:23 | Châtelet les Halles | ||||||
16:26 | Paris Gare du Nord | ||||||
19:41 | Paris Gare du Nord | HOPOC | |||||
19:47 | Saint-Denis | ||||||
19:51 | Épinay - Villetaneuse | ||||||
19:53 | La Barre Ormesson | ||||||
19:55 | Enghien-les-Bains | ||||||
19:58 | Champ de Courses d'Enghien | ||||||
20:01 | Ermont - Eaubonne | ||||||
20:03 | Cernay | ||||||
20:06 | Franconville - Le Plessis-Bouchard | ||||||
20:10 | Montigny - Beauchamp | ||||||
20:13 | Pierrelaye | ||||||
20:17 | Saint-Ouen-l'Aumône Liesse | ||||||
20:20 | Saint-Ouen-l'Aumône | ||||||
20:22 | Pontoise | ||||||
20:34 | Pontoise | JGOCA | |||||
20:37 | Osny | ||||||
20:41 | Boissy-l'Aillerie | ||||||
20:42 | Montgeroult - Courcelles |
15:54 | Les Baconnets | 1:32 2 skift 18 stop BKALI BEPIN JGETA | 1:32 | 2 skift 18 stop | BKALI BEPIN JGETA | BKALI | |
15:56 | Massy - Verrières | ||||||
15:58 | Massy - Palaiseau | ||||||
16:00 | Massy - Palaiseau | BEPIN | |||||
16:05 | Antony | ||||||
16:07 | La Croix de Berny | ||||||
16:10 | Bourg-la-Reine | ||||||
16:15 | Cité Universitaire | ||||||
16:18 | Denfert-Rochereau | ||||||
16:20 | Port Royal | ||||||
16:21 | Luxembourg | ||||||
16:24 | Saint-Michel Notre-Dame | ||||||
16:25 | Châtelet les Halles | ||||||
16:44 | Paris Saint Lazare | JGETA | |||||
16:54 | Argenteuil | ||||||
16:58 | Val d'Argenteuil | ||||||
17:04 | Herblay | ||||||
17:08 | Conflans-Sainte-Honorine | ||||||
17:17 | Pontoise | ||||||
17:21 | Osny | ||||||
17:25 | Boissy-l'Aillerie | ||||||
17:27 | Montgeroult - Courcelles |
16:50 | Les Baconnets | 1:39 2 skift 29 stop BECCI HODDA JGETA | 1:39 | 2 skift 29 stop | BECCI HODDA JGETA | BECCI | |
16:51 | Fontaine Michalon | ||||||
16:54 | Antony | ||||||
16:55 | La Croix de Berny | ||||||
16:57 | Parc de Sceaux | ||||||
16:59 | Bourg-la-Reine | ||||||
17:02 | Bagneux | ||||||
17:04 | Arcueil - Cachan | ||||||
17:06 | Laplace | ||||||
17:07 | Gentilly | ||||||
17:09 | Cité Universitaire | ||||||
17:12 | Denfert-Rochereau | ||||||
17:13 | Port Royal | ||||||
17:15 | Luxembourg | ||||||
17:17 | Saint-Michel Notre-Dame | ||||||
17:20 | Châtelet les Halles | ||||||
17:23 | Paris Gare du Nord | ||||||
17:26 | Paris Gare du Nord | HODDA | |||||
17:32 | Saint-Denis | ||||||
17:36 | Épinay - Villetaneuse | ||||||
17:40 | Enghien-les-Bains | ||||||
17:45 | Ermont - Eaubonne | ||||||
17:47 | Cernay | ||||||
17:50 | Franconville - Le Plessis-Bouchard | ||||||
17:54 | Montigny - Beauchamp | ||||||
17:58 | Pierrelaye | ||||||
18:01 | Saint-Ouen-l'Aumône Liesse | ||||||
18:04 | Saint-Ouen-l'Aumône | ||||||
18:06 | Pontoise | ||||||
18:20 | Pontoise | JGETA | |||||
18:24 | Osny | ||||||
18:28 | Boissy-l'Aillerie | ||||||
18:30 | Montgeroult - Courcelles |
17:02 | Les Baconnets | 2:27 2 skift 29 stop BECCI HODDA JGETA | 2:27 | 2 skift 29 stop | BECCI HODDA JGETA | BECCI | |
17:03 | Fontaine Michalon | ||||||
17:06 | Antony | ||||||
17:07 | La Croix de Berny | ||||||
17:09 | Parc de Sceaux | ||||||
17:11 | Bourg-la-Reine | ||||||
17:14 | Bagneux | ||||||
17:16 | Arcueil - Cachan | ||||||
17:18 | Laplace | ||||||
17:19 | Gentilly | ||||||
17:21 | Cité Universitaire | ||||||
17:24 | Denfert-Rochereau | ||||||
17:25 | Port Royal | ||||||
17:27 | Luxembourg | ||||||
17:29 | Saint-Michel Notre-Dame | ||||||
17:32 | Châtelet les Halles | ||||||
17:35 | Paris Gare du Nord | ||||||
17:41 | Paris Gare du Nord | HODDA | |||||
17:47 | Saint-Denis | ||||||
17:51 | Épinay - Villetaneuse | ||||||
17:55 | Enghien-les-Bains | ||||||
18:00 | Ermont - Eaubonne | ||||||
18:02 | Cernay | ||||||
18:05 | Franconville - Le Plessis-Bouchard | ||||||
18:09 | Montigny - Beauchamp | ||||||
18:13 | Pierrelaye | ||||||
18:16 | Saint-Ouen-l'Aumône Liesse | ||||||
18:19 | Saint-Ouen-l'Aumône | ||||||
18:22 | Pontoise | ||||||
19:20 | Pontoise | JGETA | |||||
19:24 | Osny | ||||||
19:28 | Boissy-l'Aillerie | ||||||
19:30 | Montgeroult - Courcelles |
23:09 | Les Baconnets | 8:55 2 skift 39 stop BKANE CNORA JGOCA | 8:55 | 2 skift 39 stop | BKANE CNORA JGOCA | BKANE | |
23:11 | Massy - Verrières | ||||||
05:13 | Massy - Verrières | CNORA | |||||
05:16 | Chemin d'Antony | ||||||
05:20 | Rungis la Fraternelle | ||||||
05:23 | Pont de Rungis Aéroport d'Orly | ||||||
05:27 | Orly Ville | ||||||
05:29 | Les Saules | ||||||
05:34 | Choisy-le-Roi | ||||||
05:37 | Les Ardoines | ||||||
05:40 | Vitry-sur-Seine | ||||||
05:43 | Ivry-sur-Seine | ||||||
05:46 | Bibliothèque François Mitterrand | ||||||
05:49 | Paris Austerlitz | ||||||
05:53 | Saint-Michel Notre-Dame | ||||||
05:56 | Musée d'Orsay | ||||||
05:59 | Invalides | ||||||
06:01 | Pont de l'Alma | ||||||
06:03 | Champ de Mars Tour Eiffel | ||||||
06:06 | Avenue du Président Kennedy Maison de Radio France | ||||||
06:07 | Boulainvilliers | ||||||
06:10 | Avenue Henri Martin | ||||||
06:11 | Avenue Foch | ||||||
06:15 | Neuilly Porte Maillot | ||||||
06:18 | Péreire Levallois | ||||||
06:21 | Porte de Clichy | ||||||
06:24 | Saint-Ouen | ||||||
06:28 | Les Grésillons | ||||||
06:30 | Gennevilliers | ||||||
06:33 | Épinay-sur-Seine | ||||||
06:36 | Saint-Gratien | ||||||
06:40 | Ermont - Eaubonne | ||||||
06:43 | Cernay | ||||||
06:45 | Franconville - Le Plessis-Bouchard | ||||||
06:49 | Montigny - Beauchamp | ||||||
06:53 | Pierrelaye | ||||||
06:56 | Saint-Ouen-l'Aumône Liesse | ||||||
07:00 | Saint-Ouen-l'Aumône | ||||||
07:02 | Pontoise | ||||||
07:54 | Pontoise | JGOCA | |||||
08:00 | Osny | ||||||
08:03 | Boissy-l'Aillerie | ||||||
08:05 | Montgeroult - Courcelles |
23:45 | Les Baconnets | 8:19 2 skift 27 stop BETOU HOPOC JGOCA | 8:19 | 2 skift 27 stop | BETOU HOPOC JGOCA | BETOU | |
23:47 | Fontaine Michalon | ||||||
23:49 | Antony | ||||||
23:51 | La Croix de Berny | ||||||
23:52 | Parc de Sceaux | ||||||
23:55 | Bourg-la-Reine | ||||||
00:00 | Cité Universitaire | ||||||
00:03 | Denfert-Rochereau | ||||||
00:05 | Port Royal | ||||||
00:06 | Luxembourg | ||||||
00:09 | Saint-Michel Notre-Dame | ||||||
00:11 | Châtelet les Halles | ||||||
00:14 | Paris Gare du Nord | ||||||
05:41 | Paris Gare du Nord | HOPOC | |||||
05:47 | Saint-Denis | ||||||
05:51 | Épinay - Villetaneuse | ||||||
05:53 | La Barre Ormesson | ||||||
05:55 | Enghien-les-Bains | ||||||
05:58 | Champ de Courses d'Enghien | ||||||
06:01 | Ermont - Eaubonne | ||||||
06:03 | Cernay | ||||||
06:06 | Franconville - Le Plessis-Bouchard | ||||||
06:10 | Montigny - Beauchamp | ||||||
06:13 | Pierrelaye | ||||||
06:17 | Saint-Ouen-l'Aumône Liesse | ||||||
06:20 | Saint-Ouen-l'Aumône | ||||||
06:22 | Pontoise | ||||||
07:54 | Pontoise | JGOCA | |||||
08:00 | Osny | ||||||
08:03 | Boissy-l'Aillerie | ||||||
08:05 | Montgeroult - Courcelles |
Rejsetid
Rejsetiden mellem Les Baconnets og Montgeroult - Courcelles er 1:39