Find rejse
Tog fra Limay til Malesherbes Togtider 9. september 2024 kl. 18.40
18:43 | Limay | 3:13 3 skift 41 stop JPACK ANANI DROPE DBOVO | 3:13 | 3 skift 41 stop | JPACK ANANI DROPE DBOVO | JPACK | |
18:46 | Issou - Porcheville | ||||||
18:49 | Gargenville | ||||||
18:52 | Juziers | ||||||
18:56 | Meulan - Hardricourt | ||||||
18:59 | Thun le Paradis | ||||||
19:02 | Vaux-sur-Seine | ||||||
19:06 | Triel-sur-Seine | ||||||
19:09 | Chanteloup-les-Vignes | ||||||
19:12 | Andrésy | ||||||
19:14 | Maurecourt | ||||||
19:16 | Conflans Fin d'Oise | ||||||
19:19 | Conflans Fin d'Oise | ANANI | |||||
19:22 | Achères Ville | ||||||
19:28 | Maisons-Laffitte | ||||||
19:30 | Sartrouville | ||||||
19:33 | Houilles - Carrières-sur-Seine | ||||||
19:39 | Nanterre Préfecture | ||||||
19:41 | La Défense | ||||||
19:45 | Charles de Gaulle - Etoile | ||||||
19:49 | Auber | ||||||
19:52 | Châtelet les Halles | ||||||
19:55 | Paris Gare de Lyon | ||||||
20:01 | Paris Gare de Lyon | DROPE | |||||
20:08 | Maisons-Alfort - Alfortville | ||||||
20:10 | Le Vert de Maisons | ||||||
20:14 | Créteil Pompadour | ||||||
20:18 | Villeneuve Triage | ||||||
20:21 | Villeneuve-Saint-Georges | ||||||
20:25 | Vigneux-sur-Seine | ||||||
20:29 | Juvisy | ||||||
20:34 | Grigny Centre | ||||||
20:38 | Orangis Bois de l'Épine | ||||||
20:41 | Évry - Courcouronnes | ||||||
20:43 | Le Bras de Fer | ||||||
20:47 | Corbeil-Essonnes | ||||||
21:14 | Corbeil-Essonnes | DBOVO | |||||
21:18 | Moulin Galant | ||||||
21:23 | Mennecy | ||||||
21:28 | Ballancourt | ||||||
21:33 | La Ferté-Alais | ||||||
21:39 | Boutigny | ||||||
21:44 | Maisse | ||||||
21:47 | Buno - Gironville | ||||||
21:50 | Boigneville | ||||||
21:56 | Malesherbes |
18:45 | Limay | 3:11 3 skift 41 stop JMICE NPOMI CELBA DBOVO | 3:11 | 3 skift 41 stop | JMICE NPOMI CELBA DBOVO | JMICE | |
18:48 | Mantes Station | ||||||
18:50 | Mantes-la-Jolie | ||||||
18:52 | Mantes-la-Jolie | NPOMI | |||||
19:01 | Épône - Mézières | ||||||
19:07 | Nézel - Aulnay | ||||||
19:11 | Maule | ||||||
19:15 | Mareil-sur-Mauldre | ||||||
19:19 | Beynes | ||||||
19:26 | Plaisir - Grignon | ||||||
19:29 | Plaisir - Les Clayes | ||||||
19:32 | Villepreux - Les Clayes | ||||||
19:37 | Fontenay-le-Fleury | ||||||
19:40 | Saint-Cyr | ||||||
19:46 | Versailles Chantiers | ||||||
19:49 | Viroflay Rive Gauche | ||||||
19:54 | Viroflay Rive Gauche | CELBA | |||||
19:56 | Chaville - Vélizy | ||||||
20:01 | Meudon Val Fleury | ||||||
20:04 | Issy | ||||||
20:07 | Issy Val de Seine | ||||||
20:10 | Pont du Garigliano - Hôpital Européen G. Pompidou | ||||||
20:13 | Javel | ||||||
20:16 | Champ de Mars Tour Eiffel | ||||||
20:19 | Pont de l'Alma | ||||||
20:21 | Invalides | ||||||
20:24 | Musée d'Orsay | ||||||
20:27 | Saint-Michel Notre-Dame | ||||||
20:31 | Paris Austerlitz | ||||||
20:34 | Bibliothèque François Mitterrand | ||||||
20:45 | Juvisy | ||||||
20:55 | Juvisy | DBOVO | |||||
20:58 | Viry-Châtillon | ||||||
21:02 | Ris-Orangis | ||||||
21:05 | Grand Bourg | ||||||
21:08 | Évry - Val de Seine | ||||||
21:14 | Corbeil-Essonnes | ||||||
21:18 | Moulin Galant | ||||||
21:23 | Mennecy | ||||||
21:28 | Ballancourt | ||||||
21:33 | La Ferté-Alais | ||||||
21:39 | Boutigny | ||||||
21:44 | Maisse | ||||||
21:47 | Buno - Gironville | ||||||
21:50 | Boigneville | ||||||
21:56 | Malesherbes |
19:03 | Limay | 3:23 3 skift 17 stop JMICE TER13154 CDEBA DBOVO | 3:23 | 3 skift 17 stop | JMICE TER13154 CDEBA DBOVO | JMICE | |
19:06 | Mantes Station | ||||||
19:08 | Mantes-la-Jolie | ||||||
19:17 | Mantes-la-Jolie | TER13154 | |||||
19:49 | Paris Saint-Lazare | ||||||
20:20 | Bibliothèque François Mitterrand | CDEBA | |||||
20:31 | Juvisy | ||||||
21:25 | Juvisy | DBOVO | |||||
21:28 | Viry-Châtillon | ||||||
21:32 | Ris-Orangis | ||||||
21:35 | Grand Bourg | ||||||
21:38 | Évry - Val de Seine | ||||||
21:44 | Corbeil-Essonnes | ||||||
21:48 | Moulin Galant | ||||||
21:53 | Mennecy | ||||||
21:58 | Ballancourt | ||||||
22:03 | La Ferté-Alais | ||||||
22:09 | Boutigny | ||||||
22:14 | Maisse | ||||||
22:17 | Buno - Gironville | ||||||
22:20 | Boigneville | ||||||
22:26 | Malesherbes |
19:25 | Limay | 3:31 2 skift 29 stop JPACK CDEBA DBOVO | 3:31 | 2 skift 29 stop | JPACK CDEBA DBOVO | JPACK | |
19:28 | Issou - Porcheville | ||||||
19:31 | Gargenville | ||||||
19:34 | Juziers | ||||||
19:39 | Meulan - Hardricourt | ||||||
19:41 | Thun le Paradis | ||||||
19:45 | Vaux-sur-Seine | ||||||
19:49 | Triel-sur-Seine | ||||||
19:52 | Chanteloup-les-Vignes | ||||||
19:55 | Andrésy | ||||||
19:57 | Maurecourt | ||||||
20:00 | Conflans Fin d'Oise | ||||||
20:02 | Conflans-Sainte-Honorine | ||||||
20:09 | Cormeilles-en-Parisis | ||||||
20:14 | Argenteuil | ||||||
20:25 | Paris Saint Lazare | ||||||
20:50 | Bibliothèque François Mitterrand | CDEBA | |||||
21:01 | Juvisy | ||||||
21:56 | Juvisy | DBOVO | |||||
21:58 | Viry-Châtillon | ||||||
22:03 | Ris-Orangis | ||||||
22:06 | Grand Bourg | ||||||
22:09 | Évry - Val de Seine | ||||||
22:14 | Corbeil-Essonnes | ||||||
22:18 | Moulin Galant | ||||||
22:23 | Mennecy | ||||||
22:28 | Ballancourt | ||||||
22:33 | La Ferté-Alais | ||||||
22:39 | Boutigny | ||||||
22:44 | Maisse | ||||||
22:47 | Buno - Gironville | ||||||
22:50 | Boigneville | ||||||
22:56 | Malesherbes |
20:06 | Limay | 3:44 3 skift 37 stop JPUCA ANANI DRUVE DBOVO | 3:44 | 3 skift 37 stop | JPUCA ANANI DRUVE DBOVO | JPUCA | |
20:09 | Issou - Porcheville | ||||||
20:12 | Gargenville | ||||||
20:15 | Juziers | ||||||
20:19 | Meulan - Hardricourt | ||||||
20:22 | Thun le Paradis | ||||||
20:25 | Vaux-sur-Seine | ||||||
20:29 | Triel-sur-Seine | ||||||
20:32 | Chanteloup-les-Vignes | ||||||
20:35 | Andrésy | ||||||
20:37 | Maurecourt | ||||||
20:39 | Conflans Fin d'Oise | ||||||
20:47 | Conflans Fin d'Oise | ANANI | |||||
20:50 | Achères Ville | ||||||
20:56 | Maisons-Laffitte | ||||||
20:58 | Sartrouville | ||||||
21:01 | Houilles - Carrières-sur-Seine | ||||||
21:07 | Nanterre Préfecture | ||||||
21:09 | La Défense | ||||||
21:13 | Charles de Gaulle - Etoile | ||||||
21:16 | Auber | ||||||
21:19 | Châtelet les Halles | ||||||
21:21 | Paris Gare de Lyon | ||||||
21:25 | Paris Gare de Lyon | DRUVE | |||||
21:31 | Maisons-Alfort - Alfortville | ||||||
21:42 | Villeneuve-Saint-Georges | ||||||
21:46 | Vigneux-sur-Seine | ||||||
21:50 | Juvisy | ||||||
21:54 | Ris-Orangis | ||||||
21:58 | Grand Bourg | ||||||
22:01 | Évry - Val de Seine | ||||||
22:06 | Corbeil-Essonnes | ||||||
23:08 | Corbeil-Essonnes | DBOVO | |||||
23:13 | Moulin Galant | ||||||
23:17 | Mennecy | ||||||
23:23 | Ballancourt | ||||||
23:28 | La Ferté-Alais | ||||||
23:34 | Boutigny | ||||||
23:38 | Maisse | ||||||
23:41 | Buno - Gironville | ||||||
23:45 | Boigneville | ||||||
23:51 | Malesherbes |
20:23 | Limay | 10:43 3 skift 41 stop JMICE NPOMI CELBA DBOVO | 10:43 | 3 skift 41 stop | JMICE NPOMI CELBA DBOVO | JMICE | |
20:26 | Mantes Station | ||||||
20:28 | Mantes-la-Jolie | ||||||
20:53 | Mantes-la-Jolie | NPOMI | |||||
21:01 | Épône - Mézières | ||||||
21:06 | Nézel - Aulnay | ||||||
21:11 | Maule | ||||||
21:15 | Mareil-sur-Mauldre | ||||||
21:19 | Beynes | ||||||
21:26 | Plaisir - Grignon | ||||||
21:29 | Plaisir - Les Clayes | ||||||
21:32 | Villepreux - Les Clayes | ||||||
21:37 | Fontenay-le-Fleury | ||||||
21:40 | Saint-Cyr | ||||||
21:46 | Versailles Chantiers | ||||||
21:49 | Viroflay Rive Gauche | ||||||
21:54 | Viroflay Rive Gauche | CELBA | |||||
21:56 | Chaville - Vélizy | ||||||
22:01 | Meudon Val Fleury | ||||||
22:04 | Issy | ||||||
22:07 | Issy Val de Seine | ||||||
22:10 | Pont du Garigliano - Hôpital Européen G. Pompidou | ||||||
22:13 | Javel | ||||||
22:16 | Champ de Mars Tour Eiffel | ||||||
22:19 | Pont de l'Alma | ||||||
22:21 | Invalides | ||||||
22:24 | Musée d'Orsay | ||||||
22:27 | Saint-Michel Notre-Dame | ||||||
22:31 | Paris Austerlitz | ||||||
22:34 | Bibliothèque François Mitterrand | ||||||
22:45 | Juvisy | ||||||
06:04 | Juvisy | DBOVO | |||||
06:07 | Viry-Châtillon | ||||||
06:12 | Ris-Orangis | ||||||
06:15 | Grand Bourg | ||||||
06:18 | Évry - Val de Seine | ||||||
06:23 | Corbeil-Essonnes | ||||||
06:28 | Moulin Galant | ||||||
06:32 | Mennecy | ||||||
06:38 | Ballancourt | ||||||
06:43 | La Ferté-Alais | ||||||
06:49 | Boutigny | ||||||
06:53 | Maisse | ||||||
06:56 | Buno - Gironville | ||||||
07:00 | Boigneville | ||||||
07:06 | Malesherbes |
21:07 | Limay | 12:04 3 skift 42 stop JPUCA ANANI DROPO DBOVO | 12:04 | 3 skift 42 stop | JPUCA ANANI DROPO DBOVO | JPUCA | |
21:10 | Issou - Porcheville | ||||||
21:13 | Gargenville | ||||||
21:16 | Juziers | ||||||
21:20 | Meulan - Hardricourt | ||||||
21:22 | Thun le Paradis | ||||||
21:26 | Vaux-sur-Seine | ||||||
21:30 | Triel-sur-Seine | ||||||
21:33 | Chanteloup-les-Vignes | ||||||
21:35 | Andrésy | ||||||
21:38 | Maurecourt | ||||||
21:40 | Conflans Fin d'Oise | ||||||
21:47 | Conflans Fin d'Oise | ANANI | |||||
21:50 | Achères Ville | ||||||
21:56 | Maisons-Laffitte | ||||||
21:58 | Sartrouville | ||||||
22:01 | Houilles - Carrières-sur-Seine | ||||||
22:07 | Nanterre Préfecture | ||||||
22:09 | La Défense | ||||||
22:14 | Charles de Gaulle - Etoile | ||||||
22:17 | Auber | ||||||
22:20 | Châtelet les Halles | ||||||
22:22 | Paris Gare de Lyon | ||||||
22:29 | Paris Gare de Lyon | DROPO | |||||
22:36 | Maisons-Alfort - Alfortville | ||||||
22:38 | Le Vert de Maisons | ||||||
22:42 | Créteil Pompadour | ||||||
22:46 | Villeneuve Triage | ||||||
22:49 | Villeneuve-Saint-Georges | ||||||
22:53 | Vigneux-sur-Seine | ||||||
22:57 | Juvisy | ||||||
23:00 | Viry-Châtillon | ||||||
23:03 | Grigny Centre | ||||||
23:07 | Orangis Bois de l'Épine | ||||||
23:10 | Évry - Courcouronnes | ||||||
23:12 | Le Bras de Fer | ||||||
23:16 | Corbeil-Essonnes | ||||||
08:29 | Corbeil-Essonnes | DBOVO | |||||
08:33 | Moulin Galant | ||||||
08:38 | Mennecy | ||||||
08:43 | Ballancourt | ||||||
08:48 | La Ferté-Alais | ||||||
08:54 | Boutigny | ||||||
08:59 | Maisse | ||||||
09:02 | Buno - Gironville | ||||||
09:05 | Boigneville | ||||||
09:11 | Malesherbes |
22:17 | Limay | 8:49 4 skift 35 stop JMOCA JPALE ANOTE DROPO DBOVO | 8:49 | 4 skift 35 stop | JMOCA JPALE ANOTE DROPO DBOVO | JMOCA | |
22:19 | Mantes Station | ||||||
22:46 | Mantes Station | JPALE | |||||
22:53 | Épône - Mézières | ||||||
22:58 | Aubergenville Élisabethville | ||||||
23:03 | Les Mureaux | ||||||
23:08 | Les Clairières de Verneuil | ||||||
23:14 | Vernouillet - Verneuil | ||||||
23:18 | Villennes-sur-Seine | ||||||
23:22 | Poissy | ||||||
23:31 | Houilles - Carrières-sur-Seine | ||||||
23:46 | Houilles - Carrières-sur-Seine | ANOTE | |||||
23:52 | Nanterre Préfecture | ||||||
23:54 | La Défense | ||||||
23:59 | Charles de Gaulle - Etoile | ||||||
00:02 | Auber | ||||||
00:05 | Châtelet les Halles | ||||||
00:07 | Paris Gare de Lyon | ||||||
05:01 | Paris Gare de Lyon | DROPO | |||||
05:08 | Maisons-Alfort - Alfortville | ||||||
05:10 | Le Vert de Maisons | ||||||
05:14 | Créteil Pompadour | ||||||
05:18 | Villeneuve Triage | ||||||
05:21 | Villeneuve-Saint-Georges | ||||||
05:25 | Vigneux-sur-Seine | ||||||
05:29 | Juvisy | ||||||
05:31 | Viry-Châtillon | ||||||
06:07 | Viry-Châtillon | DBOVO | |||||
06:12 | Ris-Orangis | ||||||
06:15 | Grand Bourg | ||||||
06:18 | Évry - Val de Seine | ||||||
06:23 | Corbeil-Essonnes | ||||||
06:28 | Moulin Galant | ||||||
06:32 | Mennecy | ||||||
06:38 | Ballancourt | ||||||
06:43 | La Ferté-Alais | ||||||
06:49 | Boutigny | ||||||
06:53 | Maisse | ||||||
06:56 | Buno - Gironville | ||||||
07:00 | Boigneville | ||||||
07:06 | Malesherbes |
Rejsetid
Rejsetiden mellem Limay og Malesherbes er 2:25