Find rejse
Tog fra Lozère til Boissise-le-Roi Togtider 9. september 2024 kl. 05.50
05:57 | Lozère | 1:37 3 skift 15 stop BICAR ANOTE RKUMO DROSA | 1:37 | 3 skift 15 stop | BICAR ANOTE RKUMO DROSA | BICAR | |
05:59 | Palaiseau - Villebon | ||||||
06:01 | Palaiseau | ||||||
06:04 | Massy - Palaiseau | ||||||
06:08 | Antony | ||||||
06:10 | La Croix de Berny | ||||||
06:13 | Bourg-la-Reine | ||||||
06:18 | Cité Universitaire | ||||||
06:21 | Denfert-Rochereau | ||||||
06:23 | Port Royal | ||||||
06:24 | Luxembourg | ||||||
06:27 | Saint-Michel Notre-Dame | ||||||
06:28 | Châtelet les Halles | ||||||
06:31 | Châtelet les Halles | ANOTE | |||||
06:34 | Paris Gare de Lyon | ||||||
06:46 | Paris Gare de Lyon | RKUMO | |||||
07:12 | Melun | ||||||
07:26 | Melun | DROSA | |||||
07:31 | Vosves | ||||||
07:34 | Boissise-le-Roi |
06:12 | Lozère | 1:41 3 skift 26 stop BICAR CDEBA DRUPO DZOSO | 1:41 | 3 skift 26 stop | BICAR CDEBA DRUPO DZOSO | BICAR | |
06:14 | Palaiseau - Villebon | ||||||
06:16 | Palaiseau | ||||||
06:19 | Massy - Palaiseau | ||||||
06:23 | Antony | ||||||
06:25 | La Croix de Berny | ||||||
06:28 | Bourg-la-Reine | ||||||
06:33 | Cité Universitaire | ||||||
06:36 | Denfert-Rochereau | ||||||
06:38 | Port Royal | ||||||
06:39 | Luxembourg | ||||||
06:41 | Saint-Michel Notre-Dame | ||||||
06:43 | Saint-Michel Notre-Dame | CDEBA | |||||
06:47 | Paris Austerlitz | ||||||
06:50 | Bibliothèque François Mitterrand | ||||||
07:01 | Juvisy | ||||||
07:06 | Juvisy | DRUPO | |||||
07:08 | Viry-Châtillon | ||||||
07:12 | Grigny Centre | ||||||
07:16 | Orangis Bois de l'Épine | ||||||
07:19 | Évry - Courcouronnes | ||||||
07:21 | Le Bras de Fer | ||||||
07:25 | Corbeil-Essonnes | ||||||
07:32 | Corbeil-Essonnes | DZOSO | |||||
07:34 | Essonnes Robinson | ||||||
07:37 | Villabé | ||||||
07:40 | Le Plessis Chenet | ||||||
07:42 | Le Coudray-Montceaux | ||||||
07:46 | Saint-Fargeau | ||||||
07:51 | Ponthierry - Pringy | ||||||
07:53 | Boissise-le-Roi |
06:23 | Lozère | 1:41 3 skift 19 stop BISOL ANOTE RGAMO DROSA | 1:41 | 3 skift 19 stop | BISOL ANOTE RGAMO DROSA | BISOL | |
06:25 | Palaiseau - Villebon | ||||||
06:27 | Palaiseau | ||||||
06:30 | Massy - Palaiseau | ||||||
06:35 | Antony | ||||||
06:36 | La Croix de Berny | ||||||
06:39 | Bourg-la-Reine | ||||||
06:41 | Bagneux | ||||||
06:43 | Arcueil - Cachan | ||||||
06:45 | Laplace | ||||||
06:47 | Gentilly | ||||||
06:48 | Cité Universitaire | ||||||
06:51 | Denfert-Rochereau | ||||||
06:53 | Port Royal | ||||||
06:54 | Luxembourg | ||||||
06:57 | Saint-Michel Notre-Dame | ||||||
06:58 | Châtelet les Halles | ||||||
07:01 | Châtelet les Halles | ANOTE | |||||
07:04 | Paris Gare de Lyon | ||||||
07:16 | Paris Gare de Lyon | RGAMO | |||||
07:42 | Melun | ||||||
07:56 | Melun | DROSA | |||||
08:01 | Vosves | ||||||
08:04 | Boissise-le-Roi |
06:35 | Lozère | 1:48 3 skift 30 stop BISOL CDEBO DRUPO DZOSO | 1:48 | 3 skift 30 stop | BISOL CDEBO DRUPO DZOSO | BISOL | |
06:37 | Palaiseau - Villebon | ||||||
06:39 | Palaiseau | ||||||
06:42 | Massy - Palaiseau | ||||||
06:47 | Antony | ||||||
06:48 | La Croix de Berny | ||||||
06:51 | Bourg-la-Reine | ||||||
06:53 | Bagneux | ||||||
06:55 | Arcueil - Cachan | ||||||
06:57 | Laplace | ||||||
06:59 | Gentilly | ||||||
07:00 | Cité Universitaire | ||||||
07:03 | Denfert-Rochereau | ||||||
07:05 | Port Royal | ||||||
07:06 | Luxembourg | ||||||
07:08 | Saint-Michel Notre-Dame | ||||||
07:10 | Saint-Michel Notre-Dame | CDEBO | |||||
07:15 | Paris Austerlitz | ||||||
07:19 | Bibliothèque François Mitterrand | ||||||
07:29 | Juvisy | ||||||
07:36 | Juvisy | DRUPO | |||||
07:38 | Viry-Châtillon | ||||||
07:42 | Grigny Centre | ||||||
07:46 | Orangis Bois de l'Épine | ||||||
07:49 | Évry - Courcouronnes | ||||||
07:51 | Le Bras de Fer | ||||||
07:55 | Corbeil-Essonnes | ||||||
08:02 | Corbeil-Essonnes | DZOSO | |||||
08:04 | Essonnes Robinson | ||||||
08:07 | Villabé | ||||||
08:10 | Le Plessis Chenet | ||||||
08:12 | Le Coudray-Montceaux | ||||||
08:16 | Saint-Fargeau | ||||||
08:21 | Ponthierry - Pringy | ||||||
08:23 | Boissise-le-Roi |
06:59 | Lozère | 1:35 3 skift 21 stop BEMIR ANATO RKUMO DROSA | 1:35 | 3 skift 21 stop | BEMIR ANATO RKUMO DROSA | BEMIR | |
07:01 | Palaiseau - Villebon | ||||||
07:03 | Palaiseau | ||||||
07:06 | Massy - Palaiseau | ||||||
07:09 | Les Baconnets | ||||||
07:10 | Fontaine Michalon | ||||||
07:13 | Antony | ||||||
07:14 | La Croix de Berny | ||||||
07:17 | Bourg-la-Reine | ||||||
07:20 | Bagneux | ||||||
07:22 | Arcueil - Cachan | ||||||
07:24 | Laplace | ||||||
07:25 | Gentilly | ||||||
07:27 | Cité Universitaire | ||||||
07:30 | Denfert-Rochereau | ||||||
07:31 | Port Royal | ||||||
07:33 | Luxembourg | ||||||
07:35 | Saint-Michel Notre-Dame | ||||||
07:37 | Châtelet les Halles | ||||||
07:39 | Châtelet les Halles | ANATO | |||||
07:42 | Paris Gare de Lyon | ||||||
07:46 | Paris Gare de Lyon | RKUMO | |||||
08:12 | Melun | ||||||
08:26 | Melun | DROSA | |||||
08:31 | Vosves | ||||||
08:34 | Boissise-le-Roi |
07:11 | Lozère | 1:53 3 skift 21 stop BEMIR ANATO RGAMO DROSA | 1:53 | 3 skift 21 stop | BEMIR ANATO RGAMO DROSA | BEMIR | |
07:13 | Palaiseau - Villebon | ||||||
07:15 | Palaiseau | ||||||
07:18 | Massy - Palaiseau | ||||||
07:21 | Les Baconnets | ||||||
07:22 | Fontaine Michalon | ||||||
07:25 | Antony | ||||||
07:26 | La Croix de Berny | ||||||
07:29 | Bourg-la-Reine | ||||||
07:32 | Bagneux | ||||||
07:34 | Arcueil - Cachan | ||||||
07:36 | Laplace | ||||||
07:37 | Gentilly | ||||||
07:39 | Cité Universitaire | ||||||
07:42 | Denfert-Rochereau | ||||||
07:43 | Port Royal | ||||||
07:45 | Luxembourg | ||||||
07:47 | Saint-Michel Notre-Dame | ||||||
07:49 | Châtelet les Halles | ||||||
07:50 | Châtelet les Halles | ANATO | |||||
07:53 | Paris Gare de Lyon | ||||||
08:16 | Paris Gare de Lyon | RGAMO | |||||
08:42 | Melun | ||||||
08:56 | Melun | DROSA | |||||
09:01 | Vosves | ||||||
09:04 | Boissise-le-Roi |
07:23 | Lozère | 1:41 3 skift 21 stop BEMIR AOURS RGAMO DROSA | 1:41 | 3 skift 21 stop | BEMIR AOURS RGAMO DROSA | BEMIR | |
07:25 | Palaiseau - Villebon | ||||||
07:27 | Palaiseau | ||||||
07:30 | Massy - Palaiseau | ||||||
07:33 | Les Baconnets | ||||||
07:34 | Fontaine Michalon | ||||||
07:37 | Antony | ||||||
07:38 | La Croix de Berny | ||||||
07:41 | Bourg-la-Reine | ||||||
07:44 | Bagneux | ||||||
07:46 | Arcueil - Cachan | ||||||
07:48 | Laplace | ||||||
07:49 | Gentilly | ||||||
07:51 | Cité Universitaire | ||||||
07:54 | Denfert-Rochereau | ||||||
07:55 | Port Royal | ||||||
07:57 | Luxembourg | ||||||
07:59 | Saint-Michel Notre-Dame | ||||||
08:01 | Châtelet les Halles | ||||||
08:04 | Châtelet les Halles | AOURS | |||||
08:07 | Paris Gare de Lyon | ||||||
08:16 | Paris Gare de Lyon | RGAMO | |||||
08:42 | Melun | ||||||
08:56 | Melun | DROSA | |||||
09:01 | Vosves | ||||||
09:04 | Boissise-le-Roi |
07:35 | Lozère | 1:59 2 skift 33 stop BEMIR DZACO DROSA | 1:59 | 2 skift 33 stop | BEMIR DZACO DROSA | BEMIR | |
07:37 | Palaiseau - Villebon | ||||||
07:39 | Palaiseau | ||||||
07:42 | Massy - Palaiseau | ||||||
07:45 | Les Baconnets | ||||||
07:46 | Fontaine Michalon | ||||||
07:49 | Antony | ||||||
07:50 | La Croix de Berny | ||||||
07:53 | Bourg-la-Reine | ||||||
07:56 | Bagneux | ||||||
07:58 | Arcueil - Cachan | ||||||
08:00 | Laplace | ||||||
08:01 | Gentilly | ||||||
08:03 | Cité Universitaire | ||||||
08:06 | Denfert-Rochereau | ||||||
08:07 | Port Royal | ||||||
08:09 | Luxembourg | ||||||
08:11 | Saint-Michel Notre-Dame | ||||||
08:13 | Châtelet les Halles | ||||||
08:16 | Châtelet les Halles | DZACO | |||||
08:21 | Paris Gare de Lyon | ||||||
08:28 | Maisons-Alfort - Alfortville | ||||||
08:32 | Créteil Pompadour | ||||||
08:39 | Villeneuve-Saint-Georges | ||||||
08:44 | Montgeron - Crosne | ||||||
08:47 | Yerres | ||||||
08:50 | Brunoy | ||||||
08:53 | Boussy-Saint-Antoine | ||||||
08:56 | Combs-la-Ville - Quincy | ||||||
09:01 | Lieusaint - Moissy | ||||||
09:05 | Savigny-le-Temple - Nandy | ||||||
09:09 | Cesson | ||||||
09:13 | Le Mée | ||||||
09:16 | Melun | ||||||
09:26 | Melun | DROSA | |||||
09:31 | Vosves | ||||||
09:34 | Boissise-le-Roi |
07:47 | Lozère | 1:48 2 skift 31 stop BEMIR CELBA DZOVO | 1:48 | 2 skift 31 stop | BEMIR CELBA DZOVO | BEMIR | |
07:49 | Palaiseau - Villebon | ||||||
07:51 | Palaiseau | ||||||
07:54 | Massy - Palaiseau | ||||||
07:57 | Les Baconnets | ||||||
07:58 | Fontaine Michalon | ||||||
08:01 | Antony | ||||||
08:02 | La Croix de Berny | ||||||
08:05 | Bourg-la-Reine | ||||||
08:08 | Bagneux | ||||||
08:10 | Arcueil - Cachan | ||||||
08:12 | Laplace | ||||||
08:13 | Gentilly | ||||||
08:15 | Cité Universitaire | ||||||
08:18 | Denfert-Rochereau | ||||||
08:19 | Port Royal | ||||||
08:21 | Luxembourg | ||||||
08:23 | Saint-Michel Notre-Dame | ||||||
08:25 | Saint-Michel Notre-Dame | CELBA | |||||
08:30 | Paris Austerlitz | ||||||
08:34 | Bibliothèque François Mitterrand | ||||||
08:45 | Juvisy | ||||||
08:55 | Juvisy | DZOVO | |||||
08:58 | Viry-Châtillon | ||||||
09:02 | Ris-Orangis | ||||||
09:05 | Grand Bourg | ||||||
09:08 | Évry - Val de Seine | ||||||
09:14 | Corbeil-Essonnes | ||||||
09:16 | Essonnes Robinson | ||||||
09:19 | Villabé | ||||||
09:22 | Le Plessis Chenet | ||||||
09:24 | Le Coudray-Montceaux | ||||||
09:28 | Saint-Fargeau | ||||||
09:33 | Ponthierry - Pringy | ||||||
09:35 | Boissise-le-Roi |
07:59 | Lozère | 2:05 3 skift 21 stop BEMMY AOMAX RKUMO DROSA | 2:05 | 3 skift 21 stop | BEMMY AOMAX RKUMO DROSA | BEMMY | |
08:01 | Palaiseau - Villebon | ||||||
08:03 | Palaiseau | ||||||
08:06 | Massy - Palaiseau | ||||||
08:09 | Les Baconnets | ||||||
08:10 | Fontaine Michalon | ||||||
08:13 | Antony | ||||||
08:14 | La Croix de Berny | ||||||
08:17 | Bourg-la-Reine | ||||||
08:20 | Bagneux | ||||||
08:22 | Arcueil - Cachan | ||||||
08:24 | Laplace | ||||||
08:25 | Gentilly | ||||||
08:27 | Cité Universitaire | ||||||
08:30 | Denfert-Rochereau | ||||||
08:31 | Port Royal | ||||||
08:33 | Luxembourg | ||||||
08:35 | Saint-Michel Notre-Dame | ||||||
08:37 | Châtelet les Halles | ||||||
08:39 | Châtelet les Halles | AOMAX | |||||
08:42 | Paris Gare de Lyon | ||||||
08:46 | Paris Gare de Lyon | RKUMO | |||||
09:12 | Melun | ||||||
09:56 | Melun | DROSA | |||||
10:01 | Vosves | ||||||
10:04 | Boissise-le-Roi |
08:11 | Lozère | 1:54 2 skift 31 stop BEMMY CELBA DZOVO | 1:54 | 2 skift 31 stop | BEMMY CELBA DZOVO | BEMMY | |
08:13 | Palaiseau - Villebon | ||||||
08:15 | Palaiseau | ||||||
08:18 | Massy - Palaiseau | ||||||
08:21 | Les Baconnets | ||||||
08:22 | Fontaine Michalon | ||||||
08:25 | Antony | ||||||
08:26 | La Croix de Berny | ||||||
08:29 | Bourg-la-Reine | ||||||
08:32 | Bagneux | ||||||
08:34 | Arcueil - Cachan | ||||||
08:36 | Laplace | ||||||
08:37 | Gentilly | ||||||
08:39 | Cité Universitaire | ||||||
08:42 | Denfert-Rochereau | ||||||
08:43 | Port Royal | ||||||
08:45 | Luxembourg | ||||||
08:47 | Saint-Michel Notre-Dame | ||||||
08:55 | Saint-Michel Notre-Dame | CELBA | |||||
09:00 | Paris Austerlitz | ||||||
09:04 | Bibliothèque François Mitterrand | ||||||
09:15 | Juvisy | ||||||
09:25 | Juvisy | DZOVO | |||||
09:28 | Viry-Châtillon | ||||||
09:32 | Ris-Orangis | ||||||
09:35 | Grand Bourg | ||||||
09:38 | Évry - Val de Seine | ||||||
09:44 | Corbeil-Essonnes | ||||||
09:46 | Essonnes Robinson | ||||||
09:49 | Villabé | ||||||
09:52 | Le Plessis Chenet | ||||||
09:54 | Le Coudray-Montceaux | ||||||
09:58 | Saint-Fargeau | ||||||
10:03 | Ponthierry - Pringy | ||||||
10:05 | Boissise-le-Roi |
Rejsetid
Rejsetiden mellem Lozère og Boissise-le-Roi er 1:20