Find rejse
Tog fra Mantes Station til Le Mée Togtider 9. september 2024 kl. 08.10
08:20 | Mantes Station | 2:06 2 skift 22 stop JPELE ANATO DZACO | 2:06 | 2 skift 22 stop | JPELE ANATO DZACO | JPELE | |
08:28 | Épône - Mézières | ||||||
08:34 | Aubergenville Élisabethville | ||||||
08:41 | Les Mureaux | ||||||
08:48 | Vernouillet - Verneuil | ||||||
09:01 | Houilles - Carrières-sur-Seine | ||||||
09:05 | Houilles - Carrières-sur-Seine | ANATO | |||||
09:11 | Nanterre Préfecture | ||||||
09:13 | La Défense | ||||||
09:18 | Charles de Gaulle - Etoile | ||||||
09:21 | Auber | ||||||
09:24 | Châtelet les Halles | ||||||
09:26 | Paris Gare de Lyon | ||||||
09:36 | Paris Gare de Lyon | DZACO | |||||
09:43 | Maisons-Alfort - Alfortville | ||||||
09:47 | Créteil Pompadour | ||||||
09:54 | Villeneuve-Saint-Georges | ||||||
09:59 | Montgeron - Crosne | ||||||
10:02 | Yerres | ||||||
10:05 | Brunoy | ||||||
10:08 | Boussy-Saint-Antoine | ||||||
10:11 | Combs-la-Ville - Quincy | ||||||
10:16 | Lieusaint - Moissy | ||||||
10:20 | Savigny-le-Temple - Nandy | ||||||
10:24 | Cesson | ||||||
10:27 | Le Mée |
08:40 | Mantes Station | 2:02 2 skift 22 stop JPELE ANOTE DZACO | 2:02 | 2 skift 22 stop | JPELE ANOTE DZACO | JPELE | |
08:47 | Épône - Mézières | ||||||
08:53 | Aubergenville Élisabethville | ||||||
08:59 | Les Mureaux | ||||||
09:06 | Vernouillet - Verneuil | ||||||
09:19 | Houilles - Carrières-sur-Seine | ||||||
09:24 | Houilles - Carrières-sur-Seine | ANOTE | |||||
09:30 | Nanterre Préfecture | ||||||
09:33 | La Défense | ||||||
09:37 | Charles de Gaulle - Etoile | ||||||
09:40 | Auber | ||||||
09:43 | Châtelet les Halles | ||||||
09:46 | Paris Gare de Lyon | ||||||
09:51 | Paris Gare de Lyon | DZACO | |||||
09:58 | Maisons-Alfort - Alfortville | ||||||
10:02 | Créteil Pompadour | ||||||
10:09 | Villeneuve-Saint-Georges | ||||||
10:14 | Montgeron - Crosne | ||||||
10:17 | Yerres | ||||||
10:20 | Brunoy | ||||||
10:23 | Boussy-Saint-Antoine | ||||||
10:26 | Combs-la-Ville - Quincy | ||||||
10:31 | Lieusaint - Moissy | ||||||
10:35 | Savigny-le-Temple - Nandy | ||||||
10:39 | Cesson | ||||||
10:42 | Le Mée |
08:46 | Mantes Station | 2:11 2 skift 33 stop JPUCA ANATO DZACO | 2:11 | 2 skift 33 stop | JPUCA ANATO DZACO | JPUCA | |
08:49 | Limay | ||||||
08:52 | Issou - Porcheville | ||||||
08:55 | Gargenville | ||||||
08:59 | Juziers | ||||||
09:03 | Meulan - Hardricourt | ||||||
09:05 | Thun le Paradis | ||||||
09:09 | Vaux-sur-Seine | ||||||
09:13 | Triel-sur-Seine | ||||||
09:16 | Chanteloup-les-Vignes | ||||||
09:19 | Andrésy | ||||||
09:21 | Maurecourt | ||||||
09:23 | Conflans Fin d'Oise | ||||||
09:27 | Conflans Fin d'Oise | ANATO | |||||
09:30 | Achères Ville | ||||||
09:36 | Maisons-Laffitte | ||||||
09:38 | Sartrouville | ||||||
09:41 | Houilles - Carrières-sur-Seine | ||||||
09:47 | Nanterre Préfecture | ||||||
09:50 | La Défense | ||||||
09:54 | Charles de Gaulle - Etoile | ||||||
09:57 | Auber | ||||||
10:00 | Châtelet les Halles | ||||||
10:02 | Paris Gare de Lyon | ||||||
10:06 | Paris Gare de Lyon | DZACO | |||||
10:13 | Maisons-Alfort - Alfortville | ||||||
10:17 | Créteil Pompadour | ||||||
10:24 | Villeneuve-Saint-Georges | ||||||
10:29 | Montgeron - Crosne | ||||||
10:32 | Yerres | ||||||
10:35 | Brunoy | ||||||
10:38 | Boussy-Saint-Antoine | ||||||
10:41 | Combs-la-Ville - Quincy | ||||||
10:46 | Lieusaint - Moissy | ||||||
10:50 | Savigny-le-Temple - Nandy | ||||||
10:54 | Cesson | ||||||
10:57 | Le Mée |
09:24 | Mantes Station | 2:03 3 skift 23 stop JPUCA ANATO RKUMO DFACA | 2:03 | 3 skift 23 stop | JPUCA ANATO RKUMO DFACA | JPUCA | |
09:27 | Limay | ||||||
09:30 | Issou - Porcheville | ||||||
09:33 | Gargenville | ||||||
09:37 | Juziers | ||||||
09:41 | Meulan - Hardricourt | ||||||
09:43 | Thun le Paradis | ||||||
09:47 | Vaux-sur-Seine | ||||||
09:51 | Triel-sur-Seine | ||||||
09:54 | Chanteloup-les-Vignes | ||||||
09:57 | Andrésy | ||||||
09:59 | Maurecourt | ||||||
10:01 | Conflans Fin d'Oise | ||||||
10:08 | Conflans Fin d'Oise | ANATO | |||||
10:10 | Achères Ville | ||||||
10:16 | Maisons-Laffitte | ||||||
10:18 | Sartrouville | ||||||
10:21 | Houilles - Carrières-sur-Seine | ||||||
10:27 | Nanterre Préfecture | ||||||
10:30 | La Défense | ||||||
10:34 | Charles de Gaulle - Etoile | ||||||
10:37 | Auber | ||||||
10:40 | Châtelet les Halles | ||||||
10:42 | Paris Gare de Lyon | ||||||
10:46 | Paris Gare de Lyon | RKUMO | |||||
11:12 | Melun | ||||||
11:25 | Melun | DFACA | |||||
11:27 | Le Mée |
09:49 | Mantes Station | 2:11 2 skift 25 stop JPALE ANATO DZACO | 2:11 | 2 skift 25 stop | JPALE ANATO DZACO | JPALE | |
09:56 | Épône - Mézières | ||||||
10:00 | Aubergenville Élisabethville | ||||||
10:06 | Les Mureaux | ||||||
10:10 | Les Clairières de Verneuil | ||||||
10:14 | Vernouillet - Verneuil | ||||||
10:19 | Villennes-sur-Seine | ||||||
10:24 | Poissy | ||||||
10:32 | Houilles - Carrières-sur-Seine | ||||||
10:41 | Houilles - Carrières-sur-Seine | ANATO | |||||
10:47 | Nanterre Préfecture | ||||||
10:50 | La Défense | ||||||
10:54 | Charles de Gaulle - Etoile | ||||||
10:57 | Auber | ||||||
11:00 | Châtelet les Halles | ||||||
11:02 | Paris Gare de Lyon | ||||||
11:09 | Paris Gare de Lyon | DZACO | |||||
11:16 | Maisons-Alfort - Alfortville | ||||||
11:20 | Créteil Pompadour | ||||||
11:27 | Villeneuve-Saint-Georges | ||||||
11:32 | Montgeron - Crosne | ||||||
11:35 | Yerres | ||||||
11:38 | Brunoy | ||||||
11:41 | Boussy-Saint-Antoine | ||||||
11:44 | Combs-la-Ville - Quincy | ||||||
11:49 | Lieusaint - Moissy | ||||||
11:53 | Savigny-le-Temple - Nandy | ||||||
11:57 | Cesson | ||||||
12:00 | Le Mée |
10:21 | Mantes Station | 2:06 3 skift 23 stop JPUCA ANATO RKUMO DDACA | 2:06 | 3 skift 23 stop | JPUCA ANATO RKUMO DDACA | JPUCA | |
10:24 | Limay | ||||||
10:27 | Issou - Porcheville | ||||||
10:30 | Gargenville | ||||||
10:33 | Juziers | ||||||
10:37 | Meulan - Hardricourt | ||||||
10:39 | Thun le Paradis | ||||||
10:43 | Vaux-sur-Seine | ||||||
10:47 | Triel-sur-Seine | ||||||
10:50 | Chanteloup-les-Vignes | ||||||
10:52 | Andrésy | ||||||
10:55 | Maurecourt | ||||||
10:56 | Conflans Fin d'Oise | ||||||
11:05 | Conflans Fin d'Oise | ANATO | |||||
11:08 | Achères Ville | ||||||
11:14 | Maisons-Laffitte | ||||||
11:16 | Sartrouville | ||||||
11:21 | Houilles - Carrières-sur-Seine | ||||||
11:27 | Nanterre Préfecture | ||||||
11:30 | La Défense | ||||||
11:34 | Charles de Gaulle - Etoile | ||||||
11:37 | Auber | ||||||
11:40 | Châtelet les Halles | ||||||
11:42 | Paris Gare de Lyon | ||||||
11:46 | Paris Gare de Lyon | RKUMO | |||||
12:12 | Melun | ||||||
12:25 | Melun | DDACA | |||||
12:27 | Le Mée |
10:48 | Mantes Station | 2:09 3 skift 23 stop JPUCA ANATO RGAMO DFACA | 2:09 | 3 skift 23 stop | JPUCA ANATO RGAMO DFACA | JPUCA | |
10:51 | Limay | ||||||
10:54 | Issou - Porcheville | ||||||
10:57 | Gargenville | ||||||
11:00 | Juziers | ||||||
11:04 | Meulan - Hardricourt | ||||||
11:06 | Thun le Paradis | ||||||
11:10 | Vaux-sur-Seine | ||||||
11:14 | Triel-sur-Seine | ||||||
11:17 | Chanteloup-les-Vignes | ||||||
11:19 | Andrésy | ||||||
11:22 | Maurecourt | ||||||
11:23 | Conflans Fin d'Oise | ||||||
11:25 | Conflans Fin d'Oise | ANATO | |||||
11:28 | Achères Ville | ||||||
11:34 | Maisons-Laffitte | ||||||
11:36 | Sartrouville | ||||||
11:41 | Houilles - Carrières-sur-Seine | ||||||
11:47 | Nanterre Préfecture | ||||||
11:50 | La Défense | ||||||
11:54 | Charles de Gaulle - Etoile | ||||||
11:57 | Auber | ||||||
12:00 | Châtelet les Halles | ||||||
12:02 | Paris Gare de Lyon | ||||||
12:16 | Paris Gare de Lyon | RGAMO | |||||
12:42 | Melun | ||||||
12:55 | Melun | DFACA | |||||
12:57 | Le Mée |
11:18 | Mantes Station | 2:09 3 skift 23 stop JPUCA ANATO RKUMO DFACA | 2:09 | 3 skift 23 stop | JPUCA ANATO RKUMO DFACA | JPUCA | |
11:21 | Limay | ||||||
11:24 | Issou - Porcheville | ||||||
11:27 | Gargenville | ||||||
11:30 | Juziers | ||||||
11:34 | Meulan - Hardricourt | ||||||
11:36 | Thun le Paradis | ||||||
11:40 | Vaux-sur-Seine | ||||||
11:44 | Triel-sur-Seine | ||||||
11:47 | Chanteloup-les-Vignes | ||||||
11:49 | Andrésy | ||||||
11:52 | Maurecourt | ||||||
11:53 | Conflans Fin d'Oise | ||||||
12:05 | Conflans Fin d'Oise | ANATO | |||||
12:08 | Achères Ville | ||||||
12:14 | Maisons-Laffitte | ||||||
12:16 | Sartrouville | ||||||
12:21 | Houilles - Carrières-sur-Seine | ||||||
12:27 | Nanterre Préfecture | ||||||
12:30 | La Défense | ||||||
12:34 | Charles de Gaulle - Etoile | ||||||
12:37 | Auber | ||||||
12:40 | Châtelet les Halles | ||||||
12:42 | Paris Gare de Lyon | ||||||
12:46 | Paris Gare de Lyon | RKUMO | |||||
13:12 | Melun | ||||||
13:25 | Melun | DFACA | |||||
13:27 | Le Mée |
11:19 | Mantes Station | 2:11 2 skift 25 stop JPALE ANATO DZACO | 2:11 | 2 skift 25 stop | JPALE ANATO DZACO | JPALE | |
11:26 | Épône - Mézières | ||||||
11:31 | Aubergenville Élisabethville | ||||||
11:38 | Les Mureaux | ||||||
11:42 | Les Clairières de Verneuil | ||||||
11:46 | Vernouillet - Verneuil | ||||||
11:51 | Villennes-sur-Seine | ||||||
11:56 | Poissy | ||||||
12:05 | Houilles - Carrières-sur-Seine | ||||||
12:09 | Houilles - Carrières-sur-Seine | ANATO | |||||
12:15 | Nanterre Préfecture | ||||||
12:18 | La Défense | ||||||
12:22 | Charles de Gaulle - Etoile | ||||||
12:25 | Auber | ||||||
12:28 | Châtelet les Halles | ||||||
12:30 | Paris Gare de Lyon | ||||||
12:39 | Paris Gare de Lyon | DZACO | |||||
12:46 | Maisons-Alfort - Alfortville | ||||||
12:50 | Créteil Pompadour | ||||||
12:57 | Villeneuve-Saint-Georges | ||||||
13:02 | Montgeron - Crosne | ||||||
13:05 | Yerres | ||||||
13:08 | Brunoy | ||||||
13:11 | Boussy-Saint-Antoine | ||||||
13:14 | Combs-la-Ville - Quincy | ||||||
13:19 | Lieusaint - Moissy | ||||||
13:23 | Savigny-le-Temple - Nandy | ||||||
13:27 | Cesson | ||||||
13:30 | Le Mée |
11:48 | Mantes Station | 2:09 3 skift 23 stop JPUCA ANATO RGAMO DFACA | 2:09 | 3 skift 23 stop | JPUCA ANATO RGAMO DFACA | JPUCA | |
11:51 | Limay | ||||||
11:54 | Issou - Porcheville | ||||||
11:57 | Gargenville | ||||||
12:00 | Juziers | ||||||
12:05 | Meulan - Hardricourt | ||||||
12:07 | Thun le Paradis | ||||||
12:10 | Vaux-sur-Seine | ||||||
12:14 | Triel-sur-Seine | ||||||
12:17 | Chanteloup-les-Vignes | ||||||
12:20 | Andrésy | ||||||
12:22 | Maurecourt | ||||||
12:24 | Conflans Fin d'Oise | ||||||
12:25 | Conflans Fin d'Oise | ANATO | |||||
12:28 | Achères Ville | ||||||
12:34 | Maisons-Laffitte | ||||||
12:36 | Sartrouville | ||||||
12:41 | Houilles - Carrières-sur-Seine | ||||||
12:47 | Nanterre Préfecture | ||||||
12:50 | La Défense | ||||||
12:54 | Charles de Gaulle - Etoile | ||||||
12:57 | Auber | ||||||
13:00 | Châtelet les Halles | ||||||
13:02 | Paris Gare de Lyon | ||||||
13:16 | Paris Gare de Lyon | RGAMO | |||||
13:42 | Melun | ||||||
13:55 | Melun | DFACA | |||||
13:57 | Le Mée |
12:10 | Mantes Station | 2:04 2 skift 25 stop JPOLO ANATO DZACO | 2:04 | 2 skift 25 stop | JPOLO ANATO DZACO | JPOLO | |
12:19 | Épône - Mézières | ||||||
12:23 | Aubergenville Élisabethville | ||||||
12:29 | Les Mureaux | ||||||
12:33 | Les Clairières de Verneuil | ||||||
12:36 | Vernouillet - Verneuil | ||||||
12:41 | Villennes-sur-Seine | ||||||
12:45 | Poissy | ||||||
12:53 | Houilles - Carrières-sur-Seine | ||||||
13:01 | Houilles - Carrières-sur-Seine | ANATO | |||||
13:07 | Nanterre Préfecture | ||||||
13:10 | La Défense | ||||||
13:14 | Charles de Gaulle - Etoile | ||||||
13:17 | Auber | ||||||
13:20 | Châtelet les Halles | ||||||
13:22 | Paris Gare de Lyon | ||||||
13:24 | Paris Gare de Lyon | DZACO | |||||
13:31 | Maisons-Alfort - Alfortville | ||||||
13:35 | Créteil Pompadour | ||||||
13:42 | Villeneuve-Saint-Georges | ||||||
13:47 | Montgeron - Crosne | ||||||
13:50 | Yerres | ||||||
13:53 | Brunoy | ||||||
13:56 | Boussy-Saint-Antoine | ||||||
13:59 | Combs-la-Ville - Quincy | ||||||
14:04 | Lieusaint - Moissy | ||||||
14:08 | Savigny-le-Temple - Nandy | ||||||
14:12 | Cesson | ||||||
14:15 | Le Mée |
Rejsetid
Rejsetiden mellem Mantes Station og Le Mée er 1:54