Find rejse
Tog fra Mennecy til Chaponval Togtider 12. juli 2024 kl. 11.50
11:56 | Mennecy | 2:15 3 skift 31 stop DJOVA DLOPA HOPOC HTSOL | 2:15 | 3 skift 31 stop | DJOVA DLOPA HOPOC HTSOL | DJOVA | |
12:01 | Moulin Galant | ||||||
12:06 | Corbeil-Essonnes | ||||||
12:10 | Évry - Val de Seine | ||||||
12:13 | Grand Bourg | ||||||
12:17 | Ris-Orangis | ||||||
12:21 | Viry-Châtillon | ||||||
12:23 | Juvisy | ||||||
12:30 | Juvisy | DLOPA | |||||
12:34 | Vigneux-sur-Seine | ||||||
12:39 | Villeneuve-Saint-Georges | ||||||
12:42 | Villeneuve Triage | ||||||
12:45 | Créteil Pompadour | ||||||
12:48 | Le Vert de Maisons | ||||||
12:51 | Maisons-Alfort - Alfortville | ||||||
12:58 | Paris Gare de Lyon | ||||||
13:03 | Châtelet les Halles | ||||||
13:08 | Paris Gare du Nord | ||||||
13:13 | Stade de France Saint-Denis | ||||||
13:15 | Saint-Denis | ||||||
13:17 | Saint-Denis | HOPOC | |||||
13:21 | Épinay - Villetaneuse | ||||||
13:23 | La Barre Ormesson | ||||||
13:25 | Enghien-les-Bains | ||||||
13:28 | Champ de Courses d'Enghien | ||||||
13:31 | Ermont - Eaubonne | ||||||
13:33 | Cernay | ||||||
13:36 | Franconville - Le Plessis-Bouchard | ||||||
13:40 | Montigny - Beauchamp | ||||||
13:44 | Pierrelaye | ||||||
13:47 | Saint-Ouen-l'Aumône Liesse | ||||||
13:49 | Saint-Ouen-l'Aumône | ||||||
14:05 | Saint-Ouen-l'Aumône | HTSOL | |||||
14:08 | Gare Épluches | ||||||
14:10 | Pont Petit | ||||||
14:12 | Chaponval |
12:56 | Mennecy | 2:49 3 skift 31 stop DJOVA DLOPA HOPOC HTSOL | 2:49 | 3 skift 31 stop | DJOVA DLOPA HOPOC HTSOL | DJOVA | |
13:01 | Moulin Galant | ||||||
13:06 | Corbeil-Essonnes | ||||||
13:10 | Évry - Val de Seine | ||||||
13:13 | Grand Bourg | ||||||
13:17 | Ris-Orangis | ||||||
13:21 | Viry-Châtillon | ||||||
13:23 | Juvisy | ||||||
13:30 | Juvisy | DLOPA | |||||
13:34 | Vigneux-sur-Seine | ||||||
13:39 | Villeneuve-Saint-Georges | ||||||
13:42 | Villeneuve Triage | ||||||
13:45 | Créteil Pompadour | ||||||
13:48 | Le Vert de Maisons | ||||||
13:51 | Maisons-Alfort - Alfortville | ||||||
13:58 | Paris Gare de Lyon | ||||||
14:03 | Châtelet les Halles | ||||||
14:08 | Paris Gare du Nord | ||||||
14:13 | Stade de France Saint-Denis | ||||||
14:15 | Saint-Denis | ||||||
14:17 | Saint-Denis | HOPOC | |||||
14:21 | Épinay - Villetaneuse | ||||||
14:23 | La Barre Ormesson | ||||||
14:25 | Enghien-les-Bains | ||||||
14:28 | Champ de Courses d'Enghien | ||||||
14:31 | Ermont - Eaubonne | ||||||
14:33 | Cernay | ||||||
14:36 | Franconville - Le Plessis-Bouchard | ||||||
14:40 | Montigny - Beauchamp | ||||||
14:43 | Pierrelaye | ||||||
14:47 | Saint-Ouen-l'Aumône Liesse | ||||||
14:49 | Saint-Ouen-l'Aumône | ||||||
15:39 | Saint-Ouen-l'Aumône | HTSOL | |||||
15:42 | Gare Épluches | ||||||
15:44 | Pont Petit | ||||||
15:46 | Chaponval |
13:56 | Mennecy | 2:45 3 skift 34 stop DJOVA DLOPA HPOVA HTOLI | 2:45 | 3 skift 34 stop | DJOVA DLOPA HPOVA HTOLI | DJOVA | |
14:01 | Moulin Galant | ||||||
14:06 | Corbeil-Essonnes | ||||||
14:10 | Évry - Val de Seine | ||||||
14:13 | Grand Bourg | ||||||
14:17 | Ris-Orangis | ||||||
14:21 | Viry-Châtillon | ||||||
14:23 | Juvisy | ||||||
14:30 | Juvisy | DLOPA | |||||
14:34 | Vigneux-sur-Seine | ||||||
14:39 | Villeneuve-Saint-Georges | ||||||
14:42 | Villeneuve Triage | ||||||
14:45 | Créteil Pompadour | ||||||
14:48 | Le Vert de Maisons | ||||||
14:51 | Maisons-Alfort - Alfortville | ||||||
14:58 | Paris Gare de Lyon | ||||||
15:03 | Châtelet les Halles | ||||||
15:08 | Paris Gare du Nord | ||||||
15:13 | Stade de France Saint-Denis | ||||||
15:15 | Saint-Denis | ||||||
15:32 | Saint-Denis | HPOVA | |||||
15:36 | Épinay - Villetaneuse | ||||||
15:38 | La Barre Ormesson | ||||||
15:40 | Enghien-les-Bains | ||||||
15:43 | Champ de Courses d'Enghien | ||||||
15:46 | Ermont - Eaubonne | ||||||
15:48 | Ermont Halte | ||||||
15:50 | Gros Noyer Saint-Prix | ||||||
15:53 | Saint-Leu-la-Forêt | ||||||
15:56 | Vaucelles | ||||||
15:58 | Taverny | ||||||
16:00 | Bessancourt | ||||||
16:03 | Frépillon | ||||||
16:05 | Méry-sur-Oise | ||||||
16:09 | Mériel | ||||||
16:11 | Valmondois | ||||||
16:36 | Valmondois | HTOLI | |||||
16:39 | Auvers-sur-Oise | ||||||
16:42 | Chaponval |
14:56 | Mennecy | 2:41 3 skift 31 stop DJOVA DLOPA HPERA HTOLI | 2:41 | 3 skift 31 stop | DJOVA DLOPA HPERA HTOLI | DJOVA | |
15:01 | Moulin Galant | ||||||
15:06 | Corbeil-Essonnes | ||||||
15:10 | Évry - Val de Seine | ||||||
15:13 | Grand Bourg | ||||||
15:17 | Ris-Orangis | ||||||
15:21 | Viry-Châtillon | ||||||
15:23 | Juvisy | ||||||
15:30 | Juvisy | DLOPA | |||||
15:34 | Vigneux-sur-Seine | ||||||
15:39 | Villeneuve-Saint-Georges | ||||||
15:42 | Villeneuve Triage | ||||||
15:45 | Créteil Pompadour | ||||||
15:48 | Le Vert de Maisons | ||||||
15:51 | Maisons-Alfort - Alfortville | ||||||
15:58 | Paris Gare de Lyon | ||||||
16:03 | Châtelet les Halles | ||||||
16:06 | Paris Gare du Nord | ||||||
16:23 | Paris Gare du Nord | HPERA | |||||
16:31 | Épinay - Villetaneuse | ||||||
16:34 | La Barre Ormesson | ||||||
16:36 | Enghien-les-Bains | ||||||
16:41 | Ermont - Eaubonne | ||||||
16:44 | Ermont Halte | ||||||
16:46 | Gros Noyer Saint-Prix | ||||||
16:49 | Saint-Leu-la-Forêt | ||||||
16:51 | Vaucelles | ||||||
16:53 | Taverny | ||||||
16:56 | Bessancourt | ||||||
16:58 | Frépillon | ||||||
17:01 | Méry-sur-Oise | ||||||
17:04 | Mériel | ||||||
17:07 | Valmondois | ||||||
17:31 | Valmondois | HTOLI | |||||
17:35 | Auvers-sur-Oise | ||||||
17:38 | Chaponval |
15:51 | Mennecy | 2:28 3 skift 31 stop DJOVA DLOPE HOPOC HTSOL | 2:28 | 3 skift 31 stop | DJOVA DLOPE HOPOC HTSOL | DJOVA | |
15:56 | Moulin Galant | ||||||
16:01 | Corbeil-Essonnes | ||||||
16:05 | Évry - Val de Seine | ||||||
16:08 | Grand Bourg | ||||||
16:12 | Ris-Orangis | ||||||
16:16 | Viry-Châtillon | ||||||
16:18 | Juvisy | ||||||
16:29 | Juvisy | DLOPE | |||||
16:33 | Vigneux-sur-Seine | ||||||
16:38 | Villeneuve-Saint-Georges | ||||||
16:41 | Villeneuve Triage | ||||||
16:45 | Créteil Pompadour | ||||||
16:48 | Le Vert de Maisons | ||||||
16:51 | Maisons-Alfort - Alfortville | ||||||
16:58 | Paris Gare de Lyon | ||||||
17:03 | Châtelet les Halles | ||||||
17:08 | Paris Gare du Nord | ||||||
17:13 | Stade de France Saint-Denis | ||||||
17:15 | Saint-Denis | ||||||
17:17 | Saint-Denis | HOPOC | |||||
17:21 | Épinay - Villetaneuse | ||||||
17:23 | La Barre Ormesson | ||||||
17:26 | Enghien-les-Bains | ||||||
17:28 | Champ de Courses d'Enghien | ||||||
17:31 | Ermont - Eaubonne | ||||||
17:33 | Cernay | ||||||
17:36 | Franconville - Le Plessis-Bouchard | ||||||
17:40 | Montigny - Beauchamp | ||||||
17:43 | Pierrelaye | ||||||
17:46 | Saint-Ouen-l'Aumône Liesse | ||||||
17:49 | Saint-Ouen-l'Aumône | ||||||
18:13 | Saint-Ouen-l'Aumône | HTSOL | |||||
18:16 | Gare Épluches | ||||||
18:18 | Pont Petit | ||||||
18:20 | Chaponval |
17:21 | Mennecy | 2:16 3 skift 31 stop DJOVA DLOPE HPERI HTOLI | 2:16 | 3 skift 31 stop | DJOVA DLOPE HPERI HTOLI | DJOVA | |
17:26 | Moulin Galant | ||||||
17:31 | Corbeil-Essonnes | ||||||
17:35 | Évry - Val de Seine | ||||||
17:38 | Grand Bourg | ||||||
17:42 | Ris-Orangis | ||||||
17:46 | Viry-Châtillon | ||||||
17:48 | Juvisy | ||||||
17:59 | Juvisy | DLOPE | |||||
18:03 | Vigneux-sur-Seine | ||||||
18:08 | Villeneuve-Saint-Georges | ||||||
18:11 | Villeneuve Triage | ||||||
18:15 | Créteil Pompadour | ||||||
18:18 | Le Vert de Maisons | ||||||
18:21 | Maisons-Alfort - Alfortville | ||||||
18:28 | Paris Gare de Lyon | ||||||
18:33 | Châtelet les Halles | ||||||
18:36 | Paris Gare du Nord | ||||||
18:38 | Paris Gare du Nord | HPERI | |||||
18:46 | Épinay - Villetaneuse | ||||||
18:49 | La Barre Ormesson | ||||||
18:51 | Enghien-les-Bains | ||||||
18:56 | Ermont - Eaubonne | ||||||
18:58 | Ermont Halte | ||||||
19:00 | Gros Noyer Saint-Prix | ||||||
19:03 | Saint-Leu-la-Forêt | ||||||
19:06 | Vaucelles | ||||||
19:08 | Taverny | ||||||
19:10 | Bessancourt | ||||||
19:13 | Frépillon | ||||||
19:15 | Méry-sur-Oise | ||||||
19:18 | Mériel | ||||||
19:21 | Valmondois | ||||||
19:32 | Valmondois | HTOLI | |||||
19:35 | Auvers-sur-Oise | ||||||
19:38 | Chaponval |
17:51 | Mennecy | 2:28 3 skift 31 stop DJOVA DLOPE HOPOC HTSOL | 2:28 | 3 skift 31 stop | DJOVA DLOPE HOPOC HTSOL | DJOVA | |
17:56 | Moulin Galant | ||||||
18:01 | Corbeil-Essonnes | ||||||
18:05 | Évry - Val de Seine | ||||||
18:08 | Grand Bourg | ||||||
18:12 | Ris-Orangis | ||||||
18:16 | Viry-Châtillon | ||||||
18:18 | Juvisy | ||||||
18:29 | Juvisy | DLOPE | |||||
18:33 | Vigneux-sur-Seine | ||||||
18:38 | Villeneuve-Saint-Georges | ||||||
18:41 | Villeneuve Triage | ||||||
18:45 | Créteil Pompadour | ||||||
18:48 | Le Vert de Maisons | ||||||
18:51 | Maisons-Alfort - Alfortville | ||||||
18:58 | Paris Gare de Lyon | ||||||
19:03 | Châtelet les Halles | ||||||
19:08 | Paris Gare du Nord | ||||||
19:13 | Stade de France Saint-Denis | ||||||
19:15 | Saint-Denis | ||||||
19:17 | Saint-Denis | HOPOC | |||||
19:21 | Épinay - Villetaneuse | ||||||
19:24 | La Barre Ormesson | ||||||
19:26 | Enghien-les-Bains | ||||||
19:28 | Champ de Courses d'Enghien | ||||||
19:31 | Ermont - Eaubonne | ||||||
19:33 | Cernay | ||||||
19:36 | Franconville - Le Plessis-Bouchard | ||||||
19:40 | Montigny - Beauchamp | ||||||
19:43 | Pierrelaye | ||||||
19:46 | Saint-Ouen-l'Aumône Liesse | ||||||
19:49 | Saint-Ouen-l'Aumône | ||||||
20:13 | Saint-Ouen-l'Aumône | HTSOL | |||||
20:16 | Gare Épluches | ||||||
20:18 | Pont Petit | ||||||
20:20 | Chaponval |
18:51 | Mennecy | 2:57 3 skift 31 stop DJOVA DLOPE HOPOC HTRIA | 2:57 | 3 skift 31 stop | DJOVA DLOPE HOPOC HTRIA | DJOVA | |
18:56 | Moulin Galant | ||||||
19:01 | Corbeil-Essonnes | ||||||
19:05 | Évry - Val de Seine | ||||||
19:08 | Grand Bourg | ||||||
19:12 | Ris-Orangis | ||||||
19:16 | Viry-Châtillon | ||||||
19:18 | Juvisy | ||||||
19:29 | Juvisy | DLOPE | |||||
19:33 | Vigneux-sur-Seine | ||||||
19:38 | Villeneuve-Saint-Georges | ||||||
19:41 | Villeneuve Triage | ||||||
19:45 | Créteil Pompadour | ||||||
19:48 | Le Vert de Maisons | ||||||
19:51 | Maisons-Alfort - Alfortville | ||||||
19:58 | Paris Gare de Lyon | ||||||
20:03 | Châtelet les Halles | ||||||
20:08 | Paris Gare du Nord | ||||||
20:13 | Stade de France Saint-Denis | ||||||
20:15 | Saint-Denis | ||||||
20:17 | Saint-Denis | HOPOC | |||||
20:21 | Épinay - Villetaneuse | ||||||
20:23 | La Barre Ormesson | ||||||
20:25 | Enghien-les-Bains | ||||||
20:28 | Champ de Courses d'Enghien | ||||||
20:31 | Ermont - Eaubonne | ||||||
20:33 | Cernay | ||||||
20:36 | Franconville - Le Plessis-Bouchard | ||||||
20:40 | Montigny - Beauchamp | ||||||
20:43 | Pierrelaye | ||||||
20:47 | Saint-Ouen-l'Aumône Liesse | ||||||
20:49 | Saint-Ouen-l'Aumône | ||||||
21:41 | Saint-Ouen-l'Aumône | HTRIA | |||||
21:44 | Gare Épluches | ||||||
21:47 | Pont Petit | ||||||
21:49 | Chaponval |
19:51 | Mennecy | 10:24 3 skift 31 stop DJOVA DLOPE HOPOC HTSOL | 10:24 | 3 skift 31 stop | DJOVA DLOPE HOPOC HTSOL | DJOVA | |
19:56 | Moulin Galant | ||||||
20:01 | Corbeil-Essonnes | ||||||
20:05 | Évry - Val de Seine | ||||||
20:08 | Grand Bourg | ||||||
20:12 | Ris-Orangis | ||||||
20:16 | Viry-Châtillon | ||||||
20:18 | Juvisy | ||||||
20:44 | Juvisy | DLOPE | |||||
20:48 | Vigneux-sur-Seine | ||||||
20:53 | Villeneuve-Saint-Georges | ||||||
20:56 | Villeneuve Triage | ||||||
21:00 | Créteil Pompadour | ||||||
21:03 | Le Vert de Maisons | ||||||
21:06 | Maisons-Alfort - Alfortville | ||||||
21:13 | Paris Gare de Lyon | ||||||
21:18 | Châtelet les Halles | ||||||
21:23 | Paris Gare du Nord | ||||||
21:28 | Stade de France Saint-Denis | ||||||
21:30 | Saint-Denis | ||||||
21:47 | Saint-Denis | HOPOC | |||||
21:51 | Épinay - Villetaneuse | ||||||
21:53 | La Barre Ormesson | ||||||
21:55 | Enghien-les-Bains | ||||||
21:58 | Champ de Courses d'Enghien | ||||||
22:01 | Ermont - Eaubonne | ||||||
22:03 | Cernay | ||||||
22:06 | Franconville - Le Plessis-Bouchard | ||||||
22:10 | Montigny - Beauchamp | ||||||
22:13 | Pierrelaye | ||||||
22:17 | Saint-Ouen-l'Aumône Liesse | ||||||
22:19 | Saint-Ouen-l'Aumône | ||||||
06:09 | Saint-Ouen-l'Aumône | HTSOL | |||||
06:12 | Gare Épluches | ||||||
06:14 | Pont Petit | ||||||
06:16 | Chaponval |
Rejsetid
Rejsetiden mellem Mennecy og Chaponval er 2:01