Find rejse
Tog fra Pibrac til Brassac-les-Mines - Sainte-Florine Togtider 30. juli 2024 kl. 06.00
07:35 | Pibrac | 7:59 3 skift 25 stop TER870402 TER871204 TER873840 Intercités15944 | 7:59 | 3 skift 25 stop | TER870402 TER871204 TER873840 Intercités15944 Tilføj til kurv | TER870402 | |
07:40 | Colomiers Lycée International | ||||||
07:43 | Colomiers | ||||||
07:48 | Lardenne | ||||||
07:52 | Saint-Cyprien Arènes | ||||||
07:56 | Gallieni-Cancéropôle | ||||||
08:01 | Saint-Agne | ||||||
08:06 | Toulouse Matabiau | ||||||
08:57 | Toulouse Matabiau | TER871204 | |||||
09:18 | Saint-Sulpice | ||||||
09:28 | Lisle-sur-Tarn | ||||||
09:37 | Gaillac | ||||||
10:26 | Najac | ||||||
10:43 | Villefranche-de-Rouergue | ||||||
10:57 | Salles-Courbatiès | ||||||
11:12 | Capdenac | ||||||
11:19 | Figeac | ||||||
11:34 | Bagnac | ||||||
11:41 | Maurs | ||||||
12:05 | Le Rouget | ||||||
12:29 | Aurillac | ||||||
13:30 | Aurillac | TER873840 | |||||
13:44 | Vic-sur-Cère | ||||||
14:02 | Le Lioran | ||||||
14:13 | Murat | ||||||
14:22 | Neussargues | ||||||
14:44 | Neussargues | Intercités15944 | |||||
15:10 | Massiac - Blesle | ||||||
15:29 | Arvant | ||||||
15:34 | Brassac-les-Mines - Sainte-Florine |
08:07 | Pibrac | 10:28 2 skift 25 stop TER870302 Intercités4655 TER877952 | 10:28 | 2 skift 25 stop | TER870302 Intercités4655 TER877952 Tilføj til kurv | TER870302 | |
08:12 | Colomiers Lycée International | ||||||
08:16 | Colomiers | ||||||
08:22 | Saint-Cyprien Arènes | ||||||
08:27 | Gallieni-Cancéropôle | ||||||
08:33 | Saint-Agne | ||||||
08:38 | Toulouse Matabiau | ||||||
08:43 | Toulouse Matabiau | Intercités4655 | |||||
09:30 | Carcassonne | ||||||
10:03 | Narbonne | ||||||
10:18 | Béziers | ||||||
11:00 | Montpellier Saint-Roch | ||||||
11:25 | Nîmes Centre | ||||||
14:21 | Nîmes Centre | TER877952 | |||||
14:38 | Saint-Geniès-de-Malgoirès | ||||||
14:55 | Alès | ||||||
15:12 | Grand-Combe la Pise | ||||||
15:37 | Génolhac | ||||||
15:50 | Villefort | ||||||
16:11 | La Bastide-St-Laurent-les-B. | ||||||
16:31 | Langogne | ||||||
16:50 | Chapeauroux | ||||||
17:13 | Alleyras | ||||||
17:29 | Monistrol-d'Allier | ||||||
17:54 | Langeac | ||||||
18:03 | Saint-Georges-d'Aurac | ||||||
18:22 | Brioude | ||||||
18:31 | Arvant | ||||||
18:35 | Brassac-les-Mines - Sainte-Florine |
08:36 | Pibrac | 10:56 3 skift 28 stop TER870404 Intercités3650 TER873939 TER873804 | 10:56 | 3 skift 28 stop | TER870404 Intercités3650 TER873939 TER873804 Tilføj til kurv | TER870404 | |
08:40 | Colomiers Lycée International | ||||||
08:43 | Colomiers | ||||||
08:48 | Lardenne | ||||||
08:51 | Saint-Cyprien Arènes | ||||||
08:56 | Gallieni-Cancéropôle | ||||||
09:01 | Saint-Agne | ||||||
09:06 | Toulouse Matabiau | ||||||
10:27 | Toulouse Matabiau | Intercités3650 | |||||
11:00 | Montauban Ville Bourbon | ||||||
11:13 | Caussade | ||||||
11:43 | Cahors | ||||||
12:12 | Gourdon | ||||||
12:29 | Souillac | ||||||
12:55 | Brive-la-Gaillarde | ||||||
14:10 | Brive-la-Gaillarde | TER873939 | |||||
14:27 | Les Quatre-Routes | ||||||
14:34 | Saint-Denis-Près-Martel | ||||||
14:39 | Vayrac | ||||||
14:43 | Bétaille | ||||||
14:48 | Puybrun | ||||||
14:54 | Bretenoux - Biars | ||||||
15:04 | Laval-de-Cère | ||||||
15:35 | Laroquebrou | ||||||
15:56 | Aurillac | ||||||
17:45 | Aurillac | TER873804 | |||||
17:59 | Vic-sur-Cère | ||||||
18:17 | Le Lioran | ||||||
18:32 | Murat | ||||||
18:41 | Neussargues | ||||||
19:08 | Massiac - Blesle | ||||||
19:27 | Arvant | ||||||
19:32 | Brassac-les-Mines - Sainte-Florine |
10:06 | Pibrac | 10:24 4 skift 26 stop TER870320 Intercités4657 TGV5500 TER875740 TER874221 | 10:24 | 4 skift 26 stop | TER870320 Intercités4657 TGV5500 TER875740 TER874221 Tilføj til kurv | TER870320 | |
10:11 | Colomiers Lycée International | ||||||
10:15 | Colomiers | ||||||
10:21 | Saint-Cyprien Arènes | ||||||
10:26 | Gallieni-Cancéropôle | ||||||
10:31 | Saint-Agne | ||||||
10:40 | Toulouse Matabiau | ||||||
10:43 | Toulouse Matabiau | Intercités4657 | |||||
11:31 | Carcassonne | ||||||
12:04 | Narbonne | ||||||
12:38 | Sète | ||||||
13:00 | Montpellier Saint-Roch | ||||||
13:24 | Nîmes Centre | ||||||
14:27 | Nîmes Centre | TGV5500 | |||||
15:14 | Valence TGV Rhône-Alpes Sud | ||||||
15:50 | Lyon Part Dieu | ||||||
16:34 | Lyon Part Dieu | TER875740 | |||||
17:10 | Tarare | ||||||
17:43 | Roanne | ||||||
18:28 | Vichy | ||||||
18:50 | Riom - Châtel-Guyon | ||||||
18:59 | Clermont-Ferrand | ||||||
19:37 | Clermont-Ferrand | TER874221 | |||||
19:41 | Clermont la Pardieu | ||||||
19:46 | Sarliève - Cournon | ||||||
19:49 | Le Cendre - Orcet | ||||||
19:54 | Les Martres-de-Veyre | ||||||
19:58 | Vic-le-Comte | ||||||
20:05 | Parent - Coudes - Champeix | ||||||
20:15 | Issoire | ||||||
20:22 | Le Breuil-sur-Couze | ||||||
20:30 | Brassac-les-Mines - Sainte-Florine |
12:36 | Pibrac | 9:05 3 skift 46 stop TER870408 TER876257 TER876420 TER873994 | 9:05 | 3 skift 46 stop | TER870408 TER876257 TER876420 TER873994 Tilføj til kurv | TER870408 | |
12:40 | Colomiers Lycée International | ||||||
12:44 | Colomiers | ||||||
12:48 | Lardenne | ||||||
12:52 | Saint-Cyprien Arènes | ||||||
12:56 | Gallieni-Cancéropôle | ||||||
13:01 | Saint-Agne | ||||||
13:06 | Toulouse Matabiau | ||||||
13:14 | Toulouse Matabiau | TER876257 | |||||
13:20 | Montaudran | ||||||
13:25 | Labège Innopole | ||||||
13:32 | Escalquens | ||||||
13:39 | Baziège | ||||||
13:46 | Villefranche-de-Lauragais | ||||||
13:59 | Castelnaudary | ||||||
14:08 | Bram | ||||||
14:21 | Carcassonne | ||||||
14:40 | Lézignan-Corbières | ||||||
14:54 | Narbonne | ||||||
15:06 | Narbonne | TER876420 | |||||
15:26 | Béziers | ||||||
15:39 | Agde | ||||||
15:58 | Sète | ||||||
16:03 | Frontignan | ||||||
16:22 | Montpellier Saint-Roch | ||||||
16:30 | Baillargues | ||||||
16:39 | Lunel | ||||||
16:46 | Vergèze - Codognan | ||||||
16:56 | Nîmes Centre | ||||||
17:01 | Nîmes Centre | TER873994 | |||||
17:14 | Fons - Saint-Mamert | ||||||
17:19 | Saint-Geniès-de-Malgoirès | ||||||
17:23 | Nozières - Brignon | ||||||
17:50 | Alès | ||||||
18:13 | Grand-Combe la Pise | ||||||
18:18 | La Levade | ||||||
18:25 | Sainte-Cécile-d'Andorge | ||||||
18:33 | Chamborigaud | ||||||
18:43 | Génolhac | ||||||
18:57 | Villefort | ||||||
19:16 | La Bastide-St-Laurent-les-B. | ||||||
19:24 | Luc | ||||||
19:39 | Langogne | ||||||
19:58 | Chapeauroux | ||||||
20:21 | Alleyras | ||||||
20:38 | Monistrol-d'Allier | ||||||
21:02 | Langeac | ||||||
21:10 | Saint-Georges-d'Aurac | ||||||
21:29 | Brioude | ||||||
21:37 | Arvant | ||||||
21:41 | Brassac-les-Mines - Sainte-Florine |
Rejsetid
Rejsetiden mellem Pibrac og Brassac-les-Mines - Sainte-Florine er 7:15