Find rejse
Tog fra Saint-Fargeau til Sannois Togtider 9. september 2024 kl. 11.40
12:21 | Saint-Fargeau | 1:46 2 skift 16 stop DJUVA CLARA JEAPE | 1:46 | 2 skift 16 stop | DJUVA CLARA JEAPE | DJUVA | |
12:25 | Le Coudray-Montceaux | ||||||
12:27 | Le Plessis Chenet | ||||||
12:30 | Villabé | ||||||
12:33 | Essonnes Robinson | ||||||
12:36 | Corbeil-Essonnes | ||||||
12:40 | Évry - Val de Seine | ||||||
12:43 | Grand Bourg | ||||||
12:46 | Ris-Orangis | ||||||
12:50 | Viry-Châtillon | ||||||
12:54 | Juvisy | ||||||
12:59 | Juvisy | CLARA | |||||
13:10 | Bibliothèque François Mitterrand | ||||||
13:48 | Paris Saint Lazare | JEAPE | |||||
13:54 | Asnières-sur-Seine | ||||||
13:57 | Bois-Colombes | ||||||
13:59 | Colombes | ||||||
14:01 | Le Stade | ||||||
14:04 | Argenteuil | ||||||
14:07 | Sannois |
13:21 | Saint-Fargeau | 1:46 2 skift 16 stop DJUVA CLARA JEAPE | 1:46 | 2 skift 16 stop | DJUVA CLARA JEAPE | DJUVA | |
13:25 | Le Coudray-Montceaux | ||||||
13:27 | Le Plessis Chenet | ||||||
13:30 | Villabé | ||||||
13:33 | Essonnes Robinson | ||||||
13:36 | Corbeil-Essonnes | ||||||
13:40 | Évry - Val de Seine | ||||||
13:43 | Grand Bourg | ||||||
13:46 | Ris-Orangis | ||||||
13:50 | Viry-Châtillon | ||||||
13:54 | Juvisy | ||||||
13:59 | Juvisy | CLARA | |||||
14:10 | Bibliothèque François Mitterrand | ||||||
14:48 | Paris Saint Lazare | JEAPE | |||||
14:54 | Asnières-sur-Seine | ||||||
14:57 | Bois-Colombes | ||||||
14:59 | Colombes | ||||||
15:01 | Le Stade | ||||||
15:04 | Argenteuil | ||||||
15:07 | Sannois |
14:21 | Saint-Fargeau | 1:46 2 skift 16 stop DJUVA CLARA JEAPE | 1:46 | 2 skift 16 stop | DJUVA CLARA JEAPE | DJUVA | |
14:25 | Le Coudray-Montceaux | ||||||
14:27 | Le Plessis Chenet | ||||||
14:30 | Villabé | ||||||
14:33 | Essonnes Robinson | ||||||
14:36 | Corbeil-Essonnes | ||||||
14:40 | Évry - Val de Seine | ||||||
14:43 | Grand Bourg | ||||||
14:46 | Ris-Orangis | ||||||
14:50 | Viry-Châtillon | ||||||
14:54 | Juvisy | ||||||
14:57 | Juvisy | CLARA | |||||
15:10 | Bibliothèque François Mitterrand | ||||||
15:48 | Paris Saint Lazare | JEAPE | |||||
15:54 | Asnières-sur-Seine | ||||||
15:57 | Bois-Colombes | ||||||
15:59 | Colombes | ||||||
16:01 | Le Stade | ||||||
16:04 | Argenteuil | ||||||
16:07 | Sannois |
15:08 | Saint-Fargeau | 1:50 4 skift 14 stop DZOVO RPUMA DFACA HFOGI JPAPE | 1:50 | 4 skift 14 stop | DZOVO RPUMA DFACA HFOGI JPAPE | DZOVO | |
15:12 | Ponthierry - Pringy | ||||||
15:15 | Boissise-le-Roi | ||||||
15:18 | Vosves | ||||||
15:24 | Melun | ||||||
15:45 | Melun | RPUMA | |||||
16:13 | Paris Gare de Lyon | ||||||
16:20 | Paris Gare de Lyon | DFACA | |||||
16:24 | Châtelet les Halles | ||||||
16:28 | Paris Gare du Nord | ||||||
16:33 | Stade de France Saint-Denis | ||||||
16:36 | Saint-Denis | ||||||
16:37 | Saint-Denis | HFOGI | |||||
16:41 | Épinay - Villetaneuse | ||||||
16:43 | La Barre Ormesson | ||||||
16:46 | Enghien-les-Bains | ||||||
16:48 | Champ de Courses d'Enghien | ||||||
16:50 | Ermont - Eaubonne | ||||||
16:57 | Ermont - Eaubonne | JPAPE | |||||
16:59 | Sannois |
15:21 | Saint-Fargeau | 1:40 2 skift 16 stop DJUVA CSARA JEAPE | 1:40 | 2 skift 16 stop | DJUVA CSARA JEAPE | DJUVA | |
15:25 | Le Coudray-Montceaux | ||||||
15:27 | Le Plessis Chenet | ||||||
15:30 | Villabé | ||||||
15:33 | Essonnes Robinson | ||||||
15:36 | Corbeil-Essonnes | ||||||
15:40 | Évry - Val de Seine | ||||||
15:43 | Grand Bourg | ||||||
15:47 | Ris-Orangis | ||||||
15:51 | Viry-Châtillon | ||||||
15:53 | Juvisy | ||||||
16:00 | Juvisy | CSARA | |||||
16:11 | Bibliothèque François Mitterrand | ||||||
16:40 | Paris Saint Lazare | JEAPE | |||||
16:46 | Asnières-sur-Seine | ||||||
16:48 | Bois-Colombes | ||||||
16:51 | Colombes | ||||||
16:54 | Le Stade | ||||||
16:57 | Argenteuil | ||||||
17:01 | Sannois |
16:01 | Saint-Fargeau | 1:38 3 skift 23 stop DJUVA DVUPA HFOGI JPAPE | 1:38 | 3 skift 23 stop | DJUVA DVUPA HFOGI JPAPE | DJUVA | |
16:05 | Le Coudray-Montceaux | ||||||
16:07 | Le Plessis Chenet | ||||||
16:10 | Villabé | ||||||
16:13 | Essonnes Robinson | ||||||
16:16 | Corbeil-Essonnes | ||||||
16:20 | Évry - Val de Seine | ||||||
16:23 | Grand Bourg | ||||||
16:27 | Ris-Orangis | ||||||
16:31 | Viry-Châtillon | ||||||
16:33 | Juvisy | ||||||
16:39 | Juvisy | DVUPA | |||||
16:43 | Vigneux-sur-Seine | ||||||
16:48 | Villeneuve-Saint-Georges | ||||||
16:57 | Maisons-Alfort - Alfortville | ||||||
17:04 | Paris Gare de Lyon | ||||||
17:09 | Châtelet les Halles | ||||||
17:13 | Paris Gare du Nord | ||||||
17:18 | Stade de France Saint-Denis | ||||||
17:20 | Saint-Denis | ||||||
17:22 | Saint-Denis | HFOGI | |||||
17:26 | Épinay - Villetaneuse | ||||||
17:28 | La Barre Ormesson | ||||||
17:31 | Enghien-les-Bains | ||||||
17:33 | Champ de Courses d'Enghien | ||||||
17:35 | Ermont - Eaubonne | ||||||
17:37 | Ermont - Eaubonne | JPAPE | |||||
17:39 | Sannois |
16:31 | Saint-Fargeau | 1:38 3 skift 23 stop DJUVA DVUPA HFOGI JPAPE | 1:38 | 3 skift 23 stop | DJUVA DVUPA HFOGI JPAPE | DJUVA | |
16:35 | Le Coudray-Montceaux | ||||||
16:37 | Le Plessis Chenet | ||||||
16:40 | Villabé | ||||||
16:43 | Essonnes Robinson | ||||||
16:46 | Corbeil-Essonnes | ||||||
16:50 | Évry - Val de Seine | ||||||
16:53 | Grand Bourg | ||||||
16:57 | Ris-Orangis | ||||||
17:01 | Viry-Châtillon | ||||||
17:03 | Juvisy | ||||||
17:09 | Juvisy | DVUPA | |||||
17:13 | Vigneux-sur-Seine | ||||||
17:18 | Villeneuve-Saint-Georges | ||||||
17:27 | Maisons-Alfort - Alfortville | ||||||
17:34 | Paris Gare de Lyon | ||||||
17:39 | Châtelet les Halles | ||||||
17:43 | Paris Gare du Nord | ||||||
17:48 | Stade de France Saint-Denis | ||||||
17:50 | Saint-Denis | ||||||
17:52 | Saint-Denis | HFOGI | |||||
17:56 | Épinay - Villetaneuse | ||||||
17:58 | La Barre Ormesson | ||||||
18:01 | Enghien-les-Bains | ||||||
18:03 | Champ de Courses d'Enghien | ||||||
18:05 | Ermont - Eaubonne | ||||||
18:07 | Ermont - Eaubonne | JPAPE | |||||
18:09 | Sannois |
16:53 | Saint-Fargeau | 1:27 3 skift 6 stop DZOVO RPOMA JMICE JEAPE | 1:27 | 3 skift 6 stop | DZOVO RPOMA JMICE JEAPE | DZOVO | |
16:57 | Ponthierry - Pringy | ||||||
17:00 | Boissise-le-Roi | ||||||
17:03 | Vosves | ||||||
17:09 | Melun | ||||||
17:15 | Melun | RPOMA | |||||
17:43 | Paris Gare de Lyon | ||||||
18:05 | Paris Saint Lazare | JMICE | |||||
18:14 | Argenteuil | ||||||
18:17 | Argenteuil | JEAPE | |||||
18:21 | Sannois |
16:57 | Saint-Fargeau | 1:42 3 skift 24 stop DROSA DVUPA HFOGI JPAPE | 1:42 | 3 skift 24 stop | DROSA DVUPA HFOGI JPAPE | DROSA | |
17:01 | Le Coudray-Montceaux | ||||||
17:03 | Le Plessis Chenet | ||||||
17:06 | Villabé | ||||||
17:09 | Essonnes Robinson | ||||||
17:11 | Corbeil-Essonnes | ||||||
17:19 | Corbeil-Essonnes | DVUPA | |||||
17:22 | Le Bras de Fer | ||||||
17:25 | Évry - Courcouronnes | ||||||
17:28 | Orangis Bois de l'Épine | ||||||
17:32 | Grigny Centre | ||||||
17:35 | Viry-Châtillon | ||||||
17:39 | Juvisy | ||||||
17:43 | Vigneux-sur-Seine | ||||||
17:48 | Villeneuve-Saint-Georges | ||||||
17:57 | Maisons-Alfort - Alfortville | ||||||
18:04 | Paris Gare de Lyon | ||||||
18:09 | Châtelet les Halles | ||||||
18:13 | Paris Gare du Nord | ||||||
18:18 | Stade de France Saint-Denis | ||||||
18:20 | Saint-Denis | ||||||
18:22 | Saint-Denis | HFOGI | |||||
18:26 | Épinay - Villetaneuse | ||||||
18:28 | La Barre Ormesson | ||||||
18:31 | Enghien-les-Bains | ||||||
18:33 | Champ de Courses d'Enghien | ||||||
18:35 | Ermont - Eaubonne | ||||||
18:37 | Ermont - Eaubonne | JPAPE | |||||
18:39 | Sannois |
17:12 | Saint-Fargeau | 1:47 3 skift 24 stop DROSA DVUPA HFOGI JPAPE | 1:47 | 3 skift 24 stop | DROSA DVUPA HFOGI JPAPE | DROSA | |
17:16 | Le Coudray-Montceaux | ||||||
17:18 | Le Plessis Chenet | ||||||
17:21 | Villabé | ||||||
17:24 | Essonnes Robinson | ||||||
17:26 | Corbeil-Essonnes | ||||||
17:34 | Corbeil-Essonnes | DVUPA | |||||
17:37 | Le Bras de Fer | ||||||
17:40 | Évry - Courcouronnes | ||||||
17:43 | Orangis Bois de l'Épine | ||||||
17:47 | Grigny Centre | ||||||
17:50 | Viry-Châtillon | ||||||
17:54 | Juvisy | ||||||
17:58 | Vigneux-sur-Seine | ||||||
18:03 | Villeneuve-Saint-Georges | ||||||
18:12 | Maisons-Alfort - Alfortville | ||||||
18:19 | Paris Gare de Lyon | ||||||
18:24 | Châtelet les Halles | ||||||
18:28 | Paris Gare du Nord | ||||||
18:33 | Stade de France Saint-Denis | ||||||
18:35 | Saint-Denis | ||||||
18:37 | Saint-Denis | HFOGI | |||||
18:41 | Épinay - Villetaneuse | ||||||
18:43 | La Barre Ormesson | ||||||
18:46 | Enghien-les-Bains | ||||||
18:48 | Champ de Courses d'Enghien | ||||||
18:50 | Ermont - Eaubonne | ||||||
18:57 | Ermont - Eaubonne | JPAPE | |||||
18:59 | Sannois |
17:27 | Saint-Fargeau | 1:42 3 skift 24 stop DROSA DVUPA HFOGI JPAPE | 1:42 | 3 skift 24 stop | DROSA DVUPA HFOGI JPAPE | DROSA | |
17:31 | Le Coudray-Montceaux | ||||||
17:33 | Le Plessis Chenet | ||||||
17:36 | Villabé | ||||||
17:39 | Essonnes Robinson | ||||||
17:41 | Corbeil-Essonnes | ||||||
17:49 | Corbeil-Essonnes | DVUPA | |||||
17:52 | Le Bras de Fer | ||||||
17:55 | Évry - Courcouronnes | ||||||
17:58 | Orangis Bois de l'Épine | ||||||
18:02 | Grigny Centre | ||||||
18:05 | Viry-Châtillon | ||||||
18:09 | Juvisy | ||||||
18:13 | Vigneux-sur-Seine | ||||||
18:18 | Villeneuve-Saint-Georges | ||||||
18:27 | Maisons-Alfort - Alfortville | ||||||
18:34 | Paris Gare de Lyon | ||||||
18:39 | Châtelet les Halles | ||||||
18:43 | Paris Gare du Nord | ||||||
18:48 | Stade de France Saint-Denis | ||||||
18:50 | Saint-Denis | ||||||
18:52 | Saint-Denis | HFOGI | |||||
18:56 | Épinay - Villetaneuse | ||||||
18:58 | La Barre Ormesson | ||||||
19:01 | Enghien-les-Bains | ||||||
19:03 | Champ de Courses d'Enghien | ||||||
19:05 | Ermont - Eaubonne | ||||||
19:07 | Ermont - Eaubonne | JPAPE | |||||
19:09 | Sannois |
Rejsetid
Rejsetiden mellem Saint-Fargeau og Sannois er 1:31