Varese Casbeno til Valmadonna Tog Køreplan
Søndag den 8. september 2024 kl. 07.00
Varese Casbeno Milano Bovisa Politecnico Pavia Valmadonna
Varese Casbeno | 19:11 | 21:11 |
Varese Nord | 19:16 | 21:20 |
Malnate | 19:22 | 21:26 |
Vedano Olona | - | 21:29 |
Venegono superiore - castiglione olona | - | 21:32 |
Venegono Inferiore | - | 21:35 |
Tradate | 19:34 | 21:39 |
Abbiate Guazzone | - | 21:41 |
Locate varesino - carbonate | - | 21:44 |
Mozzate | - | 21:47 |
Cislago | - | 21:51 |
Gerenzano - turate | - | 21:55 |
Saronno | 19:48 | 22:01 |
Milano Bovisa Politecnico | 20:00 | 22:13 |
Tognummer | 900078 | 900084 |
Linje | RE1 | R22 |
Skift | ||
Milano Bovisa Politecnico | 20:25 | 22:25 |
Milano Lancetti | 20:31 | 22:31 |
Milano Porta Garibaldi Sotterranea | 20:34 | 22:34 |
Milano Repubblica | 20:36 | 22:36 |
Milano Porta Venezia | 20:38 | 22:38 |
Milano Dateo | 20:41 | 22:41 |
Milano Porta Vittoria | 20:45 | 22:45 |
Milano Rogoredo | 20:54 | 22:54 |
Locate Triulzi | 21:01 | 23:01 |
Pieve Emanuele | 21:05 | 23:05 |
Villamaggiore | 21:08 | 23:08 |
Certosa di Pavia | 21:13 | 23:13 |
Pavia | 21:26 | 23:26 |
Tognummer | 24371 | 24379 |
Linje | S13 | S13 |
Skift | ||
Pavia | 05:05 | 06:05 |
Sairano | 05:13 | 06:13 |
Sairano Zinasco | 05:16 | 06:16 |
Zinasco Nuovo | 05:20 | 06:20 |
Pieve Albignola | 05:24 | 06:24 |
Sannazzaro | 05:30 | 06:30 |
Ferrera Lomellina | 05:35 | 06:35 |
Lomello | 05:41 | 06:41 |
Mede | 05:48 | 06:48 |
Torreberetti | 05:57 | 06:57 |
Valenza | 06:03 | 07:03 |
Valmadonna | 06:10 | 07:10 |
Tognummer | 10561 | 10563 |
Linje | R35 | R35 |
Rejsetid | 10:58 | 9:58 |
Varese Casbeno Saronno Albairate-Vermezzo Mortara Valmadonna
Varese Casbeno | 12:11 |
Varese Nord | 12:16 |
Malnate | 12:22 |
Tradate | 12:34 |
Saronno | 12:47 |
Tognummer | 900044 |
Linje | RE1 |
Skift | |
Saronno | 15:05 |
Saronno Sud | 15:09 |
Ceriano laghetto - solaro | 15:13 |
Ceriano Laghetto Parco Delle Groane | 15:15 |
Cesano Maderno | 15:22 |
Seveso Baruccana | 15:24 |
Seregno | 15:34 |
Desio | 15:38 |
Lissone-Muggio' | 15:42 |
Monza | 15:47 |
Sesto S.giovanni | 15:53 |
Milano Greco Pirelli | 15:58 |
Milano Lambrate | 16:05 |
Milano Forlanini | 16:10 |
Milano Porta Romana | 16:17 |
Milano tibaldi universita' bocconi | 16:21 |
Milano Romolo | 16:25 |
Milano S.cristoforo | 16:32 |
Corsico | 16:36 |
Cesano Boscone | 16:39 |
Trezzano Sul Naviglio | 16:43 |
Gaggiano | 16:47 |
Albairate-Vermezzo | 16:54 |
Tognummer | 24907 |
Linje | S9 |
Skift | |
Albairate-Vermezzo | 17:00 |
Abbiategrasso | 17:05 |
Vigevano | 17:14 |
Parona Lomellina | 17:20 |
Mortara | 17:27 |
Tognummer | 10061 |
Linje | R31 |
Skift | |
Mortara | 17:32 |
Olevano | 17:37 |
Valle Lomellina | 17:43 |
Sartirana | 17:47 |
Torreberetti | 17:52 |
Valenza | 17:57 |
Valmadonna | 18:04 |
Tognummer | 11293 |
Linje | R25 |
Rejsetid | 5:52 |
Mandag den 9. september 2024 kl. 07.00
Varese Casbeno Milano Bovisa Politecnico Pavia Valmadonna
Varese Casbeno | 09:11 | 12:11 | 13:41 |
Varese Nord | 09:16 | 12:16 | 13:50 |
Malnate | 09:22 | 12:22 | 13:56 |
Vedano Olona | - | - | 13:59 |
Venegono superiore - castiglione olona | - | - | 14:02 |
Venegono Inferiore | - | - | 14:05 |
Tradate | 09:34 | 12:34 | 14:09 |
Abbiate Guazzone | - | - | 14:11 |
Locate varesino - carbonate | - | - | 14:14 |
Mozzate | - | - | 14:17 |
Cislago | - | - | 14:21 |
Gerenzano - turate | - | - | 14:25 |
Saronno | 09:48 | 12:48 | 14:31 |
Milano Bovisa Politecnico | 10:00 | 13:00 | 14:43 |
Tognummer | 900030 | 900044 | 901048 |
Linje | RE1 | RE1 | R22 |
Skift | |||
Milano Bovisa Politecnico | 10:25 | 13:25 | 14:55 |
Milano Lancetti | 10:31 | 13:31 | 15:01 |
Milano Porta Garibaldi Sotterranea | 10:34 | 13:34 | 15:04 |
Milano Repubblica | 10:36 | 13:36 | 15:06 |
Milano Porta Venezia | 10:38 | 13:38 | 15:08 |
Milano Dateo | 10:41 | 13:41 | 15:11 |
Milano Porta Vittoria | 10:45 | 13:45 | 15:15 |
Milano Rogoredo | 10:54 | 13:54 | 15:24 |
Locate Triulzi | 11:01 | 14:01 | 15:31 |
Pieve Emanuele | 11:05 | 14:05 | 15:35 |
Villamaggiore | 11:08 | 14:08 | 15:38 |
Certosa di Pavia | 11:13 | 14:13 | 15:43 |
Pavia | 11:26 | 14:26 | 15:56 |
Tognummer | 24331 | 24343 | 24349 |
Linje | S13 | S13 | S13 |
Skift | |||
Pavia | 12:05 | 15:05 | 16:05 |
Sairano | 12:13 | 15:13 | 16:13 |
Sairano Zinasco | 12:16 | 15:16 | 16:16 |
Zinasco Nuovo | 12:20 | 15:20 | 16:20 |
Pieve Albignola | 12:24 | 15:24 | 16:24 |
Sannazzaro | 12:30 | 15:30 | 16:30 |
Ferrera Lomellina | 12:35 | 15:35 | 16:35 |
Lomello | 12:41 | 15:41 | 16:41 |
Mede | 12:48 | 15:48 | 16:48 |
Torreberetti | 12:57 | 15:57 | 16:57 |
Valenza | 13:03 | 16:03 | 17:03 |
Valmadonna | 13:10 | 16:10 | 17:10 |
Tognummer | 10575 | 10581 | 10583 |
Linje | R35 | R35 | R35 |
Rejsetid | 3:58 | 3:58 | 3:29 |
Varese Casbeno Milano Bovisa Politecnico Pavia Alessandria Valmadonna
Varese Casbeno | 13:11 |
Varese Nord | 13:20 |
Malnate | 13:26 |
Vedano Olona | 13:29 |
Venegono superiore - castiglione olona | 13:32 |
Venegono Inferiore | 13:35 |
Tradate | 13:39 |
Abbiate Guazzone | 13:41 |
Locate varesino - carbonate | 13:44 |
Mozzate | 13:47 |
Cislago | 13:51 |
Gerenzano - turate | 13:55 |
Saronno | 14:01 |
Milano Bovisa Politecnico | 14:13 |
Tognummer | 900046 |
Linje | R22 |
Skift | |
Milano Bovisa Politecnico | 14:25 |
Milano Lancetti | 14:31 |
Milano Porta Garibaldi Sotterranea | 14:34 |
Milano Repubblica | 14:36 |
Milano Porta Venezia | 14:38 |
Milano Dateo | 14:41 |
Milano Porta Vittoria | 14:45 |
Milano Rogoredo | 14:54 |
Locate Triulzi | 15:01 |
Pieve Emanuele | 15:05 |
Villamaggiore | 15:08 |
Certosa di Pavia | 15:13 |
Pavia | 15:26 |
Tognummer | 24347 |
Linje | S13 |
Skift | |
Pavia | 15:59 |
Pizzale-Lungavilla | 16:10 |
Voghera | 16:17 |
Tortona | 16:28 |
Alessandria | 16:54 |
Tognummer | 2331 |
Linje | RE13 |
Skift | |
Alessandria | 17:40 |
Valmadonna | 17:47 |
Tognummer | 10586 |
Linje | R35 |
Rejsetid | 4:35 |
Varese Casbeno Saronno Albairate-Vermezzo Mortara Valmadonna
Varese Casbeno | 10:11 |
Varese Nord | 10:16 |
Malnate | 10:22 |
Tradate | 10:34 |
Saronno | 10:47 |
Tognummer | 900036 |
Linje | RE1 |
Skift | |
Saronno | 11:05 |
Saronno Sud | 11:09 |
Ceriano laghetto - solaro | 11:13 |
Cesano Maderno | 11:22 |
Seveso Baruccana | 11:24 |
Seregno | 11:34 |
Desio | 11:38 |
Lissone-Muggio' | 11:42 |
Monza | 11:47 |
Sesto S.giovanni | 11:53 |
Milano Greco Pirelli | 11:58 |
Milano Lambrate | 12:05 |
Milano Forlanini | 12:10 |
Milano Porta Romana | 12:17 |
Milano tibaldi universita' bocconi | 12:21 |
Milano Romolo | 12:25 |
Milano S.cristoforo | 12:32 |
Corsico | 12:36 |
Cesano Boscone | 12:39 |
Trezzano Sul Naviglio | 12:43 |
Gaggiano | 12:47 |
Albairate-Vermezzo | 12:54 |
Tognummer | 24941 |
Linje | S9 |
Skift | |
Albairate-Vermezzo | 13:30 |
Abbiategrasso | 13:35 |
Vigevano | 13:45 |
Parona Lomellina | 13:52 |
Mortara | 13:59 |
Tognummer | 10047 |
Linje | R31 |
Skift | |
Mortara | 15:32 |
Olevano | 15:37 |
Valle Lomellina | 15:43 |
Sartirana | 15:47 |
Torreberetti | 15:52 |
Valenza | 15:57 |
Valmadonna | 16:04 |
Tognummer | 11269 |
Linje | R25 |
Rejsetid | 5:52 |
Tirsdag den 10. september 2024 kl. 07.00
Varese Casbeno Milano Bovisa Politecnico Pavia Valmadonna
Varese Casbeno | 09:11 | 12:11 | 13:41 |
Varese Nord | 09:16 | 12:16 | 13:50 |
Malnate | 09:22 | 12:22 | 13:56 |
Vedano Olona | - | - | 13:59 |
Venegono superiore - castiglione olona | - | - | 14:02 |
Venegono Inferiore | - | - | 14:05 |
Tradate | 09:34 | 12:34 | 14:09 |
Abbiate Guazzone | - | - | 14:11 |
Locate varesino - carbonate | - | - | 14:14 |
Mozzate | - | - | 14:17 |
Cislago | - | - | 14:21 |
Gerenzano - turate | - | - | 14:25 |
Saronno | 09:48 | 12:48 | 14:31 |
Milano Bovisa Politecnico | 10:00 | 13:00 | 14:43 |
Tognummer | 900030 | 900044 | 901048 |
Linje | RE1 | RE1 | R22 |
Skift | |||
Milano Bovisa Politecnico | 10:25 | 13:25 | 14:55 |
Milano Lancetti | 10:31 | 13:31 | 15:01 |
Milano Porta Garibaldi Sotterranea | 10:34 | 13:34 | 15:04 |
Milano Repubblica | 10:36 | 13:36 | 15:06 |
Milano Porta Venezia | 10:38 | 13:38 | 15:08 |
Milano Dateo | 10:41 | 13:41 | 15:11 |
Milano Porta Vittoria | 10:45 | 13:45 | 15:15 |
Milano Rogoredo | 10:54 | 13:54 | 15:24 |
Locate Triulzi | 11:01 | 14:01 | 15:31 |
Pieve Emanuele | 11:05 | 14:05 | 15:35 |
Villamaggiore | 11:08 | 14:08 | 15:38 |
Certosa di Pavia | 11:13 | 14:13 | 15:43 |
Pavia | 11:26 | 14:26 | 15:56 |
Tognummer | 24331 | 24343 | 24349 |
Linje | S13 | S13 | S13 |
Skift | |||
Pavia | 12:05 | 15:05 | 16:05 |
Sairano | 12:13 | 15:13 | 16:13 |
Sairano Zinasco | 12:16 | 15:16 | 16:16 |
Zinasco Nuovo | 12:20 | 15:20 | 16:20 |
Pieve Albignola | 12:24 | 15:24 | 16:24 |
Sannazzaro | 12:30 | 15:30 | 16:30 |
Ferrera Lomellina | 12:35 | 15:35 | 16:35 |
Lomello | 12:41 | 15:41 | 16:41 |
Mede | 12:48 | 15:48 | 16:48 |
Torreberetti | 12:57 | 15:57 | 16:57 |
Valenza | 13:03 | 16:03 | 17:03 |
Valmadonna | 13:10 | 16:10 | 17:10 |
Tognummer | 10575 | 10581 | 10583 |
Linje | R35 | R35 | R35 |
Rejsetid | 3:58 | 3:58 | 3:29 |
Varese Casbeno Milano Bovisa Politecnico Pavia Alessandria Valmadonna
Varese Casbeno | 13:11 |
Varese Nord | 13:20 |
Malnate | 13:26 |
Vedano Olona | 13:29 |
Venegono superiore - castiglione olona | 13:32 |
Venegono Inferiore | 13:35 |
Tradate | 13:39 |
Abbiate Guazzone | 13:41 |
Locate varesino - carbonate | 13:44 |
Mozzate | 13:47 |
Cislago | 13:51 |
Gerenzano - turate | 13:55 |
Saronno | 14:01 |
Milano Bovisa Politecnico | 14:13 |
Tognummer | 900046 |
Linje | R22 |
Skift | |
Milano Bovisa Politecnico | 14:25 |
Milano Lancetti | 14:31 |
Milano Porta Garibaldi Sotterranea | 14:34 |
Milano Repubblica | 14:36 |
Milano Porta Venezia | 14:38 |
Milano Dateo | 14:41 |
Milano Porta Vittoria | 14:45 |
Milano Rogoredo | 14:54 |
Locate Triulzi | 15:01 |
Pieve Emanuele | 15:05 |
Villamaggiore | 15:08 |
Certosa di Pavia | 15:13 |
Pavia | 15:26 |
Tognummer | 24347 |
Linje | S13 |
Skift | |
Pavia | 15:59 |
Pizzale-Lungavilla | 16:10 |
Voghera | 16:17 |
Tortona | 16:28 |
Alessandria | 16:54 |
Tognummer | 2331 |
Linje | RE13 |
Skift | |
Alessandria | 17:40 |
Valmadonna | 17:47 |
Tognummer | 10586 |
Linje | R35 |
Rejsetid | 4:35 |
Varese Casbeno Saronno Albairate-Vermezzo Mortara Valmadonna
Varese Casbeno | 10:11 |
Varese Nord | 10:16 |
Malnate | 10:22 |
Tradate | 10:34 |
Saronno | 10:47 |
Tognummer | 900036 |
Linje | RE1 |
Skift | |
Saronno | 11:05 |
Saronno Sud | 11:09 |
Ceriano laghetto - solaro | 11:13 |
Cesano Maderno | 11:22 |
Seveso Baruccana | 11:24 |
Seregno | 11:34 |
Desio | 11:38 |
Lissone-Muggio' | 11:42 |
Monza | 11:47 |
Sesto S.giovanni | 11:53 |
Milano Greco Pirelli | 11:58 |
Milano Lambrate | 12:05 |
Milano Forlanini | 12:10 |
Milano Porta Romana | 12:17 |
Milano tibaldi universita' bocconi | 12:21 |
Milano Romolo | 12:25 |
Milano S.cristoforo | 12:32 |
Corsico | 12:36 |
Cesano Boscone | 12:39 |
Trezzano Sul Naviglio | 12:43 |
Gaggiano | 12:47 |
Albairate-Vermezzo | 12:54 |
Tognummer | 24941 |
Linje | S9 |
Skift | |
Albairate-Vermezzo | 13:30 |
Abbiategrasso | 13:35 |
Vigevano | 13:45 |
Parona Lomellina | 13:52 |
Mortara | 13:59 |
Tognummer | 10047 |
Linje | R31 |
Skift | |
Mortara | 15:32 |
Olevano | 15:37 |
Valle Lomellina | 15:43 |
Sartirana | 15:47 |
Torreberetti | 15:52 |
Valenza | 15:57 |
Valmadonna | 16:04 |
Tognummer | 11269 |
Linje | R25 |
Rejsetid | 5:52 |
Onsdag den 11. september 2024 kl. 07.00
Varese Casbeno Saronno Albairate-Vermezzo Valmadonna
Varese Casbeno | 10:11 |
Varese Nord | 10:16 |
Malnate | 10:22 |
Tradate | 10:34 |
Saronno | 10:47 |
Tognummer | 900036 |
Linje | RE1 |
Skift | |
Saronno | 11:05 |
Saronno Sud | 11:09 |
Ceriano laghetto - solaro | 11:13 |
Cesano Maderno | 11:22 |
Seveso Baruccana | 11:24 |
Seregno | 11:34 |
Desio | 11:38 |
Lissone-Muggio' | 11:42 |
Monza | 11:47 |
Sesto S.giovanni | 11:53 |
Milano Greco Pirelli | 11:58 |
Milano Lambrate | 12:05 |
Milano Forlanini | 12:10 |
Milano Porta Romana | 12:17 |
Milano tibaldi universita' bocconi | 12:21 |
Milano Romolo | 12:25 |
Milano S.cristoforo | 12:32 |
Corsico | 12:36 |
Cesano Boscone | 12:39 |
Trezzano Sul Naviglio | 12:43 |
Gaggiano | 12:47 |
Albairate-Vermezzo | 12:54 |
Tognummer | 24941 |
Linje | S9 |
Skift | |
Albairate-Vermezzo | 13:00 |
Abbiategrasso | 13:05 |
Vigevano | 13:14 |
Parona Lomellina | 13:20 |
Mortara | 13:28 |
Olevano | 13:34 |
Valle Lomellina | 13:40 |
Sartirana | 13:45 |
Torreberetti | 13:50 |
Valenza | 13:55 |
Valmadonna | 14:02 |
Tognummer | 10043 |
Linje | R31 |
Rejsetid | 3:50 |
Varese Casbeno Milano Bovisa Politecnico Milano Rogoredo Pavia Valmadonna
Varese Casbeno | 07:11 | 07:41 |
Varese Nord | 07:16 | 07:46 |
Malnate | 07:22 | 07:52 |
Tradate | 07:34 | 08:04 |
Saronno | 07:48 | 08:18 |
Milano Bovisa Politecnico | 08:00 | 08:30 |
Tognummer | 900020 | 902024 |
Linje | RE1 | RE1 |
Skift | ||
Milano Bovisa Politecnico | 08:06 | 08:36 |
Milano Lancetti | 08:12 | 08:42 |
Milano Porta Garibaldi Sotterranea | 08:15 | 08:45 |
Milano Repubblica | 08:17 | 08:47 |
Milano Porta Venezia | 08:19 | 08:49 |
Milano Dateo | 08:22 | 08:52 |
Milano Porta Vittoria | 08:26 | 08:56 |
Milano Rogoredo | 08:33 | 09:03 |
Tognummer | 24123 | 24125 |
Linje | S1 | S1 |
Skift | ||
Milano Rogoredo | 08:38 | 09:05 |
Pavia | 08:57 | 09:25 |
Tognummer | 2317 | 10459 |
Linje | RE13 | R34 |
Skift | ||
Pavia | 09:05 | 12:05 |
Sairano | 09:13 | 12:13 |
Sairano Zinasco | 09:16 | 12:16 |
Zinasco Nuovo | 09:20 | 12:20 |
Pieve Albignola | 09:24 | 12:24 |
Sannazzaro | 09:30 | 12:30 |
Ferrera Lomellina | 09:35 | 12:35 |
Lomello | 09:41 | 12:41 |
Mede | 09:48 | 12:48 |
Torreberetti | 09:57 | 12:57 |
Valenza | 10:03 | 13:03 |
Valmadonna | 10:10 | 13:10 |
Tognummer | 10569 | 10575 |
Linje | R35 | R35 |
Rejsetid | 2:58 | 5:28 |
Varese Casbeno Milano Bovisa Politecnico Pavia Alessandria Valmadonna
Varese Casbeno | 08:11 | 11:11 |
Varese Nord | 08:16 | 11:20 |
Malnate | 08:22 | 11:26 |
Vedano Olona | - | 11:29 |
Venegono superiore - castiglione olona | - | 11:32 |
Venegono Inferiore | - | 11:35 |
Tradate | 08:34 | 11:39 |
Abbiate Guazzone | - | 11:41 |
Locate varesino - carbonate | - | 11:44 |
Mozzate | - | 11:47 |
Cislago | - | 11:51 |
Gerenzano - turate | - | 11:55 |
Saronno | 08:48 | 12:01 |
Milano Bovisa Politecnico | 09:00 | 12:13 |
Tognummer | 900026 | 900040 |
Linje | RE1 | R22 |
Skift | ||
Milano Bovisa Politecnico | 09:25 | 12:25 |
Milano Lancetti | 09:31 | 12:31 |
Milano Porta Garibaldi Sotterranea | 09:34 | 12:34 |
Milano Repubblica | 09:36 | 12:36 |
Milano Porta Venezia | 09:38 | 12:38 |
Milano Dateo | 09:41 | 12:41 |
Milano Porta Vittoria | 09:45 | 12:45 |
Milano Rogoredo | 09:54 | 12:54 |
Locate Triulzi | 10:01 | 13:01 |
Pieve Emanuele | 10:05 | 13:05 |
Villamaggiore | 10:08 | 13:08 |
Certosa di Pavia | 10:13 | 13:13 |
Pavia | 10:26 | 13:26 |
Tognummer | 24327 | 24339 |
Linje | S13 | S13 |
Skift | ||
Pavia | 11:59 | 13:59 |
Pizzale-Lungavilla | 12:10 | 14:10 |
Voghera | 12:17 | 14:17 |
Tortona | 12:28 | 14:28 |
Alessandria | 12:54 | 14:54 |
Tognummer | 2323 | 2327 |
Linje | RE13 | RE13 |
Skift | ||
Alessandria | 13:40 | 15:40 |
Valmadonna | 13:47 | 15:47 |
Tognummer | 10578 | 10582 |
Linje | R35 | R35 |
Rejsetid | 5:35 | 4:35 |
Torsdag den 12. september 2024 kl. 07.00
Varese Casbeno Saronno Albairate-Vermezzo Valmadonna
Varese Casbeno | 10:11 |
Varese Nord | 10:16 |
Malnate | 10:22 |
Tradate | 10:34 |
Saronno | 10:47 |
Tognummer | 900036 |
Linje | RE1 |
Skift | |
Saronno | 11:05 |
Saronno Sud | 11:09 |
Ceriano laghetto - solaro | 11:13 |
Cesano Maderno | 11:22 |
Seveso Baruccana | 11:24 |
Seregno | 11:34 |
Desio | 11:38 |
Lissone-Muggio' | 11:42 |
Monza | 11:47 |
Sesto S.giovanni | 11:53 |
Milano Greco Pirelli | 11:58 |
Milano Lambrate | 12:05 |
Milano Forlanini | 12:10 |
Milano Porta Romana | 12:17 |
Milano tibaldi universita' bocconi | 12:21 |
Milano Romolo | 12:25 |
Milano S.cristoforo | 12:32 |
Corsico | 12:36 |
Cesano Boscone | 12:39 |
Trezzano Sul Naviglio | 12:43 |
Gaggiano | 12:47 |
Albairate-Vermezzo | 12:54 |
Tognummer | 24941 |
Linje | S9 |
Skift | |
Albairate-Vermezzo | 13:00 |
Abbiategrasso | 13:05 |
Vigevano | 13:14 |
Parona Lomellina | 13:20 |
Mortara | 13:28 |
Olevano | 13:34 |
Valle Lomellina | 13:40 |
Sartirana | 13:45 |
Torreberetti | 13:50 |
Valenza | 13:55 |
Valmadonna | 14:02 |
Tognummer | 10043 |
Linje | R31 |
Rejsetid | 3:50 |
Varese Casbeno Milano Bovisa Politecnico Milano Rogoredo Pavia Valmadonna
Varese Casbeno | 07:11 | 07:41 |
Varese Nord | 07:16 | 07:46 |
Malnate | 07:22 | 07:52 |
Tradate | 07:34 | 08:04 |
Saronno | 07:48 | 08:18 |
Milano Bovisa Politecnico | 08:00 | 08:30 |
Tognummer | 900020 | 902024 |
Linje | RE1 | RE1 |
Skift | ||
Milano Bovisa Politecnico | 08:06 | 08:36 |
Milano Lancetti | 08:12 | 08:42 |
Milano Porta Garibaldi Sotterranea | 08:15 | 08:45 |
Milano Repubblica | 08:17 | 08:47 |
Milano Porta Venezia | 08:19 | 08:49 |
Milano Dateo | 08:22 | 08:52 |
Milano Porta Vittoria | 08:26 | 08:56 |
Milano Rogoredo | 08:33 | 09:03 |
Tognummer | 24123 | 24125 |
Linje | S1 | S1 |
Skift | ||
Milano Rogoredo | 08:38 | 09:05 |
Pavia | 08:57 | 09:25 |
Tognummer | 2317 | 10459 |
Linje | RE13 | R34 |
Skift | ||
Pavia | 09:05 | 12:05 |
Sairano | 09:13 | 12:13 |
Sairano Zinasco | 09:16 | 12:16 |
Zinasco Nuovo | 09:20 | 12:20 |
Pieve Albignola | 09:24 | 12:24 |
Sannazzaro | 09:30 | 12:30 |
Ferrera Lomellina | 09:35 | 12:35 |
Lomello | 09:41 | 12:41 |
Mede | 09:48 | 12:48 |
Torreberetti | 09:57 | 12:57 |
Valenza | 10:03 | 13:03 |
Valmadonna | 10:10 | 13:10 |
Tognummer | 10569 | 10575 |
Linje | R35 | R35 |
Rejsetid | 2:58 | 5:28 |
Varese Casbeno Milano Bovisa Politecnico Pavia Alessandria Valmadonna
Varese Casbeno | 08:11 | 11:11 |
Varese Nord | 08:16 | 11:20 |
Malnate | 08:22 | 11:26 |
Vedano Olona | - | 11:29 |
Venegono superiore - castiglione olona | - | 11:32 |
Venegono Inferiore | - | 11:35 |
Tradate | 08:34 | 11:39 |
Abbiate Guazzone | - | 11:41 |
Locate varesino - carbonate | - | 11:44 |
Mozzate | - | 11:47 |
Cislago | - | 11:51 |
Gerenzano - turate | - | 11:55 |
Saronno | 08:48 | 12:01 |
Milano Bovisa Politecnico | 09:00 | 12:13 |
Tognummer | 900026 | 900040 |
Linje | RE1 | R22 |
Skift | ||
Milano Bovisa Politecnico | 09:25 | 12:25 |
Milano Lancetti | 09:31 | 12:31 |
Milano Porta Garibaldi Sotterranea | 09:34 | 12:34 |
Milano Repubblica | 09:36 | 12:36 |
Milano Porta Venezia | 09:38 | 12:38 |
Milano Dateo | 09:41 | 12:41 |
Milano Porta Vittoria | 09:45 | 12:45 |
Milano Rogoredo | 09:54 | 12:54 |
Locate Triulzi | 10:01 | 13:01 |
Pieve Emanuele | 10:05 | 13:05 |
Villamaggiore | 10:08 | 13:08 |
Certosa di Pavia | 10:13 | 13:13 |
Pavia | 10:26 | 13:26 |
Tognummer | 24327 | 24339 |
Linje | S13 | S13 |
Skift | ||
Pavia | 11:59 | 13:59 |
Pizzale-Lungavilla | 12:10 | 14:10 |
Voghera | 12:17 | 14:17 |
Tortona | 12:28 | 14:28 |
Alessandria | 12:54 | 14:54 |
Tognummer | 2323 | 2327 |
Linje | RE13 | RE13 |
Skift | ||
Alessandria | 13:40 | 15:40 |
Valmadonna | 13:47 | 15:47 |
Tognummer | 10578 | 10582 |
Linje | R35 | R35 |
Rejsetid | 5:35 | 4:35 |
Fredag den 13. september 2024 kl. 07.00
Varese Casbeno Saronno Albairate-Vermezzo Valmadonna
Varese Casbeno | 10:11 |
Varese Nord | 10:16 |
Malnate | 10:22 |
Tradate | 10:34 |
Saronno | 10:47 |
Tognummer | 900036 |
Linje | RE1 |
Skift | |
Saronno | 11:05 |
Saronno Sud | 11:09 |
Ceriano laghetto - solaro | 11:13 |
Cesano Maderno | 11:22 |
Seveso Baruccana | 11:24 |
Seregno | 11:34 |
Desio | 11:38 |
Lissone-Muggio' | 11:42 |
Monza | 11:47 |
Sesto S.giovanni | 11:53 |
Milano Greco Pirelli | 11:58 |
Milano Lambrate | 12:05 |
Milano Forlanini | 12:10 |
Milano Porta Romana | 12:17 |
Milano tibaldi universita' bocconi | 12:21 |
Milano Romolo | 12:25 |
Milano S.cristoforo | 12:32 |
Corsico | 12:36 |
Cesano Boscone | 12:39 |
Trezzano Sul Naviglio | 12:43 |
Gaggiano | 12:47 |
Albairate-Vermezzo | 12:54 |
Tognummer | 24941 |
Linje | S9 |
Skift | |
Albairate-Vermezzo | 13:00 |
Abbiategrasso | 13:05 |
Vigevano | 13:14 |
Parona Lomellina | 13:20 |
Mortara | 13:28 |
Olevano | 13:34 |
Valle Lomellina | 13:40 |
Sartirana | 13:45 |
Torreberetti | 13:50 |
Valenza | 13:55 |
Valmadonna | 14:02 |
Tognummer | 10043 |
Linje | R31 |
Rejsetid | 3:50 |
Varese Casbeno Milano Bovisa Politecnico Milano Rogoredo Pavia Valmadonna
Varese Casbeno | 07:11 | 07:41 |
Varese Nord | 07:16 | 07:46 |
Malnate | 07:22 | 07:52 |
Tradate | 07:34 | 08:04 |
Saronno | 07:48 | 08:18 |
Milano Bovisa Politecnico | 08:00 | 08:30 |
Tognummer | 900020 | 902024 |
Linje | RE1 | RE1 |
Skift | ||
Milano Bovisa Politecnico | 08:06 | 08:36 |
Milano Lancetti | 08:12 | 08:42 |
Milano Porta Garibaldi Sotterranea | 08:15 | 08:45 |
Milano Repubblica | 08:17 | 08:47 |
Milano Porta Venezia | 08:19 | 08:49 |
Milano Dateo | 08:22 | 08:52 |
Milano Porta Vittoria | 08:26 | 08:56 |
Milano Rogoredo | 08:33 | 09:03 |
Tognummer | 24123 | 24125 |
Linje | S1 | S1 |
Skift | ||
Milano Rogoredo | 08:38 | 09:05 |
Pavia | 08:57 | 09:25 |
Tognummer | 2317 | 10459 |
Linje | RE13 | R34 |
Skift | ||
Pavia | 09:05 | 12:05 |
Sairano | 09:13 | 12:13 |
Sairano Zinasco | 09:16 | 12:16 |
Zinasco Nuovo | 09:20 | 12:20 |
Pieve Albignola | 09:24 | 12:24 |
Sannazzaro | 09:30 | 12:30 |
Ferrera Lomellina | 09:35 | 12:35 |
Lomello | 09:41 | 12:41 |
Mede | 09:48 | 12:48 |
Torreberetti | 09:57 | 12:57 |
Valenza | 10:03 | 13:03 |
Valmadonna | 10:10 | 13:10 |
Tognummer | 10569 | 10575 |
Linje | R35 | R35 |
Rejsetid | 2:58 | 5:28 |
Varese Casbeno Milano Bovisa Politecnico Pavia Alessandria Valmadonna
Varese Casbeno | 08:11 | 11:11 |
Varese Nord | 08:16 | 11:20 |
Malnate | 08:22 | 11:26 |
Vedano Olona | - | 11:29 |
Venegono superiore - castiglione olona | - | 11:32 |
Venegono Inferiore | - | 11:35 |
Tradate | 08:34 | 11:39 |
Abbiate Guazzone | - | 11:41 |
Locate varesino - carbonate | - | 11:44 |
Mozzate | - | 11:47 |
Cislago | - | 11:51 |
Gerenzano - turate | - | 11:55 |
Saronno | 08:48 | 12:01 |
Milano Bovisa Politecnico | 09:00 | 12:13 |
Tognummer | 900026 | 900040 |
Linje | RE1 | R22 |
Skift | ||
Milano Bovisa Politecnico | 09:25 | 12:25 |
Milano Lancetti | 09:31 | 12:31 |
Milano Porta Garibaldi Sotterranea | 09:34 | 12:34 |
Milano Repubblica | 09:36 | 12:36 |
Milano Porta Venezia | 09:38 | 12:38 |
Milano Dateo | 09:41 | 12:41 |
Milano Porta Vittoria | 09:45 | 12:45 |
Milano Rogoredo | 09:54 | 12:54 |
Locate Triulzi | 10:01 | 13:01 |
Pieve Emanuele | 10:05 | 13:05 |
Villamaggiore | 10:08 | 13:08 |
Certosa di Pavia | 10:13 | 13:13 |
Pavia | 10:26 | 13:26 |
Tognummer | 24327 | 24339 |
Linje | S13 | S13 |
Skift | ||
Pavia | 11:59 | 13:59 |
Pizzale-Lungavilla | 12:10 | 14:10 |
Voghera | 12:17 | 14:17 |
Tortona | 12:28 | 14:28 |
Alessandria | 12:54 | 14:54 |
Tognummer | 2323 | 2327 |
Linje | RE13 | RE13 |
Skift | ||
Alessandria | 13:40 | 15:40 |
Valmadonna | 13:47 | 15:47 |
Tognummer | 10578 | 10582 |
Linje | R35 | R35 |
Rejsetid | 5:35 | 4:35 |
Lørdag den 14. september 2024 kl. 07.00
Varese Casbeno Milano Bovisa Politecnico Pavia Valmadonna
Varese Casbeno | 08:11 | 11:11 |
Varese Nord | 08:16 | 11:20 |
Malnate | 08:22 | 11:26 |
Vedano Olona | - | 11:29 |
Venegono superiore - castiglione olona | - | 11:32 |
Venegono Inferiore | - | 11:35 |
Tradate | 08:34 | 11:39 |
Abbiate Guazzone | - | 11:41 |
Locate varesino - carbonate | - | 11:44 |
Mozzate | - | 11:47 |
Cislago | - | 11:51 |
Gerenzano - turate | - | 11:55 |
Saronno | 08:48 | 12:01 |
Milano Bovisa Politecnico | 09:00 | 12:13 |
Tognummer | 900026 | 900040 |
Linje | RE1 | R22 |
Skift | ||
Milano Bovisa Politecnico | 09:25 | 12:25 |
Milano Lancetti | 09:31 | 12:31 |
Milano Porta Garibaldi Sotterranea | 09:34 | 12:34 |
Milano Repubblica | 09:36 | 12:36 |
Milano Porta Venezia | 09:38 | 12:38 |
Milano Dateo | 09:41 | 12:41 |
Milano Porta Vittoria | 09:45 | 12:45 |
Milano Rogoredo | 09:54 | 12:54 |
Locate Triulzi | 10:01 | 13:01 |
Pieve Emanuele | 10:05 | 13:05 |
Villamaggiore | 10:08 | 13:08 |
Certosa di Pavia | 10:13 | 13:13 |
Pavia | 10:26 | 13:21 |
Tognummer | 24427 | 24439 |
Linje | S13 | S13 |
Skift | ||
Pavia | 12:05 | 14:05 |
Sairano | 12:13 | 14:13 |
Sairano Zinasco | 12:16 | 14:16 |
Zinasco Nuovo | 12:20 | 14:20 |
Pieve Albignola | 12:24 | 14:24 |
Sannazzaro | 12:30 | 14:30 |
Ferrera Lomellina | 12:35 | 14:35 |
Lomello | 12:41 | 14:41 |
Mede | 12:48 | 14:48 |
Torreberetti | 12:57 | 14:57 |
Valenza | 13:03 | 15:03 |
Valmadonna | 13:10 | 15:10 |
Tognummer | 10575 | 10579 |
Linje | R35 | R35 |
Rejsetid | 4:58 | 3:58 |
Varese Casbeno Saronno Albairate-Vermezzo Valmadonna
Varese Casbeno | 10:11 |
Varese Nord | 10:16 |
Malnate | 10:22 |
Tradate | 10:34 |
Saronno | 10:47 |
Tognummer | 900036 |
Linje | RE1 |
Skift | |
Saronno | 11:05 |
Saronno Sud | 11:09 |
Ceriano laghetto - solaro | 11:13 |
Cesano Maderno | 11:22 |
Seveso Baruccana | 11:24 |
Seregno | 11:34 |
Desio | 11:38 |
Lissone-Muggio' | 11:42 |
Monza | 11:47 |
Sesto S.giovanni | 11:53 |
Milano Greco Pirelli | 11:58 |
Milano Lambrate | 12:05 |
Milano Forlanini | 12:10 |
Milano Porta Romana | 12:17 |
Milano tibaldi universita' bocconi | 12:21 |
Milano Romolo | 12:25 |
Milano S.cristoforo | 12:32 |
Corsico | 12:36 |
Cesano Boscone | 12:39 |
Trezzano Sul Naviglio | 12:43 |
Gaggiano | 12:47 |
Albairate-Vermezzo | 12:54 |
Tognummer | 24941 |
Linje | S9 |
Skift | |
Albairate-Vermezzo | 13:00 |
Abbiategrasso | 13:05 |
Vigevano | 13:14 |
Parona Lomellina | 13:20 |
Mortara | 13:28 |
Olevano | 13:34 |
Valle Lomellina | 13:40 |
Sartirana | 13:45 |
Torreberetti | 13:50 |
Valenza | 13:55 |
Valmadonna | 14:02 |
Tognummer | 10043 |
Linje | R31 |
Rejsetid | 3:50 |
Varese Casbeno Milano Bovisa Politecnico Milano Rogoredo Pavia Valmadonna
Varese Casbeno | 07:11 |
Varese Nord | 07:16 |
Malnate | 07:22 |
Tradate | 07:34 |
Saronno | 07:48 |
Milano Bovisa Politecnico | 08:00 |
Tognummer | 900020 |
Linje | RE1 |
Skift | |
Milano Bovisa Politecnico | 08:06 |
Milano Lancetti | 08:12 |
Milano Porta Garibaldi Sotterranea | 08:15 |
Milano Repubblica | 08:17 |
Milano Porta Venezia | 08:19 |
Milano Dateo | 08:22 |
Milano Porta Vittoria | 08:26 |
Milano Rogoredo | 08:33 |
Tognummer | 24123 |
Linje | S1 |
Skift | |
Milano Rogoredo | 08:38 |
Pavia | 08:57 |
Tognummer | 2317 |
Linje | RE13 |
Skift | |
Pavia | 09:05 |
Sairano | 09:13 |
Sairano Zinasco | 09:16 |
Zinasco Nuovo | 09:20 |
Pieve Albignola | 09:24 |
Sannazzaro | 09:30 |
Ferrera Lomellina | 09:35 |
Lomello | 09:41 |
Mede | 09:48 |
Torreberetti | 09:57 |
Valenza | 10:03 |
Valmadonna | 10:10 |
Tognummer | 10569 |
Linje | R35 |
Rejsetid | 2:58 |
Varese Casbeno Milano Bovisa Politecnico Pavia Alessandria Valmadonna
Varese Casbeno | 09:11 |
Varese Nord | 09:16 |
Malnate | 09:22 |
Tradate | 09:34 |
Saronno | 09:48 |
Milano Bovisa Politecnico | 10:00 |
Tognummer | 900030 |
Linje | RE1 |
Skift | |
Milano Bovisa Politecnico | 10:25 |
Milano Lancetti | 10:31 |
Milano Porta Garibaldi Sotterranea | 10:34 |
Milano Repubblica | 10:36 |
Milano Porta Venezia | 10:38 |
Milano Dateo | 10:41 |
Milano Porta Vittoria | 10:45 |
Milano Rogoredo | 10:54 |
Locate Triulzi | 11:01 |
Pieve Emanuele | 11:05 |
Villamaggiore | 11:08 |
Certosa di Pavia | 11:13 |
Pavia | 11:26 |
Tognummer | 24431 |
Linje | S13 |
Skift | |
Pavia | 11:59 |
Pizzale-Lungavilla | 12:10 |
Voghera | 12:17 |
Tortona | 12:28 |
Alessandria | 12:54 |
Tognummer | 2323 |
Linje | RE13 |
Skift | |
Alessandria | 13:40 |
Valmadonna | 13:47 |
Tognummer | 10578 |
Linje | R35 |
Rejsetid | 4:35 |