Uitgeest to Capelle Schollevaar Train Timetable
Saturday, 7 September 2024 at 07:00
Uitgeest Capelle Schollevaar
Uitgeest | 07:18 | 07:48 | 08:18 |
Krommenie-Assendelft | 07:22 | 07:52 | 08:22 |
Wormerveer | 07:26 | 07:56 | 08:26 |
Zaandijk Zaanse Schans | 07:29 | 07:59 | 08:29 |
Koog aan de Zaan | 07:32 | 08:02 | 08:32 |
Zaandam | 07:35 | 08:05 | 08:35 |
Amsterdam Sloterdijk | 07:41 | 08:11 | 08:41 |
Amsterdam Centraal | 07:49 | 08:19 | 08:49 |
Amsterdam Muiderpoort | 07:54 | 08:24 | 08:54 |
Amsterdam Amstel | 07:58 | 08:28 | 08:58 |
Duivendrecht | 08:01 | 08:31 | 09:01 |
Amsterdam Bijlmer ArenA | 08:04 | 08:34 | 09:04 |
Amsterdam Holendrecht | 08:06 | 08:36 | 09:06 |
Abcoude | 08:10 | 08:40 | 09:10 |
Breukelen | 08:18 | 08:48 | 09:18 |
Woerden | 08:28 | 08:58 | 09:28 |
Gouda Goverwelle | 08:37 | 09:07 | 09:37 |
Gouda | 08:41 | 09:11 | 09:41 |
Nieuwerkerk a/d IJssel | 08:48 | 09:18 | 09:48 |
Capelle Schollevaar | 08:51 | 09:21 | 09:51 |
Number | 4027 | 4029 | 4031 |
Sprinter | Sprinter | Sprinter | |
Duration | 1 h 33 | 1 h 33 | 1 h 33 |
Uitgeest Haarlem Rotterdam Centraal Capelle Schollevaar
Uitgeest | 07:21 | 07:50 |
Heemskerk | 07:25 | 07:54 |
Beverwijk | 07:29 | 07:58 |
Driehuis | 07:34 | 08:03 |
Santpoort Noord | 07:37 | 08:06 |
Santpoort Zuid | 07:40 | 08:09 |
Bloemendaal | 07:43 | 08:12 |
Haarlem | 07:47 | 08:16 |
Number | 4812 | 4814 |
Sprinter | Sprinter | |
Change | ||
Haarlem | 07:51 | 08:21 |
Heemstede-Aerdenhout | 07:56 | 08:26 |
Leiden Centraal | 08:15 | 08:45 |
Den Haag Laan v NOI | 08:24 | 08:54 |
Den Haag HS | 08:29 | 08:59 |
Delft | 08:35 | 09:05 |
Schiedam Centrum | 08:43 | 09:13 |
Rotterdam Centraal | 08:48 | 09:18 |
Number | 2218 | 2220 |
Intercity | Intercity | |
Change | ||
Rotterdam Centraal | 08:54 | 09:24 |
Rotterdam Noord | 08:59 | 09:29 |
Rotterdam Alexander | 09:04 | 09:34 |
Capelle Schollevaar | 09:07 | 09:37 |
Number | 4026 | 4028 |
Sprinter | Sprinter | |
Duration | 1 h 46 | 1 h 47 |
Sunday, 8 September 2024 at 07:00
Uitgeest Capelle Schollevaar
Uitgeest | 07:18 | 07:48 | 08:18 |
Krommenie-Assendelft | 07:22 | 07:52 | 08:22 |
Wormerveer | 07:26 | 07:56 | 08:26 |
Zaandijk Zaanse Schans | 07:29 | 07:59 | 08:29 |
Koog aan de Zaan | 07:32 | 08:02 | 08:32 |
Zaandam | 07:35 | 08:05 | 08:35 |
Amsterdam Sloterdijk | 07:41 | 08:11 | 08:41 |
Amsterdam Centraal | 07:49 | 08:19 | 08:49 |
Amsterdam Muiderpoort | 07:54 | 08:24 | 08:54 |
Amsterdam Amstel | 07:58 | 08:28 | 08:58 |
Duivendrecht | 08:01 | 08:31 | 09:01 |
Amsterdam Bijlmer ArenA | 08:04 | 08:34 | 09:04 |
Amsterdam Holendrecht | 08:06 | 08:36 | 09:06 |
Abcoude | 08:10 | 08:40 | 09:10 |
Breukelen | 08:18 | 08:48 | 09:18 |
Woerden | 08:28 | 08:58 | 09:28 |
Gouda Goverwelle | 08:37 | 09:07 | 09:37 |
Gouda | 08:41 | 09:11 | 09:41 |
Nieuwerkerk a/d IJssel | 08:48 | 09:18 | 09:48 |
Capelle Schollevaar | 08:51 | 09:21 | 09:51 |
Number | 4027 | 4029 | 4031 |
Sprinter | Sprinter | Sprinter | |
Duration | 1 h 33 | 1 h 33 | 1 h 33 |
Uitgeest Haarlem Rotterdam Centraal Capelle Schollevaar
Uitgeest | 07:21 | 07:50 |
Heemskerk | 07:25 | 07:54 |
Beverwijk | 07:29 | 07:59 |
Driehuis | 07:34 | 08:04 |
Santpoort Noord | 07:37 | 08:07 |
Santpoort Zuid | 07:40 | 08:10 |
Bloemendaal | 07:43 | 08:13 |
Haarlem | 07:47 | 08:17 |
Number | 4812 | 4814 |
Sprinter | Sprinter | |
Change | ||
Haarlem | 07:51 | 08:21 |
Heemstede-Aerdenhout | 07:56 | 08:26 |
Leiden Centraal | 08:15 | 08:45 |
Den Haag Laan v NOI | 08:24 | 08:54 |
Den Haag HS | 08:29 | 08:59 |
Delft | 08:35 | 09:05 |
Schiedam Centrum | 08:43 | 09:13 |
Rotterdam Centraal | 08:48 | 09:18 |
Number | 2218 | 2220 |
Intercity | Intercity | |
Change | ||
Rotterdam Centraal | 08:54 | 09:24 |
Rotterdam Noord | 08:59 | 09:29 |
Rotterdam Alexander | 09:04 | 09:34 |
Capelle Schollevaar | 09:07 | 09:37 |
Number | 4026 | 4028 |
Sprinter | Sprinter | |
Duration | 1 h 46 | 1 h 47 |
Monday, 9 September 2024 at 07:00
Uitgeest Capelle Schollevaar
Uitgeest | 07:18 | 07:48 | 08:18 |
Krommenie-Assendelft | 07:22 | 07:53 | 08:22 |
Wormerveer | 07:26 | 07:56 | 08:26 |
Zaandijk Zaanse Schans | 07:29 | 07:59 | 08:29 |
Koog aan de Zaan | 07:32 | 08:02 | 08:32 |
Zaandam | 07:35 | 08:05 | 08:35 |
Amsterdam Sloterdijk | 07:41 | 08:11 | 08:41 |
Amsterdam Centraal | 07:49 | 08:19 | 08:49 |
Amsterdam Muiderpoort | 07:54 | 08:24 | 08:54 |
Amsterdam Amstel | 07:58 | 08:28 | 08:58 |
Duivendrecht | 08:01 | 08:31 | 09:01 |
Amsterdam Bijlmer ArenA | 08:04 | 08:34 | 09:04 |
Amsterdam Holendrecht | 08:06 | 08:36 | 09:06 |
Abcoude | 08:10 | 08:40 | 09:10 |
Breukelen | 08:18 | 08:48 | 09:18 |
Woerden | 08:28 | 08:58 | 09:28 |
Gouda Goverwelle | 08:37 | 09:07 | 09:37 |
Gouda | 08:41 | 09:11 | 09:41 |
Nieuwerkerk a/d IJssel | 08:48 | 09:18 | 09:48 |
Capelle Schollevaar | 08:51 | 09:21 | 09:51 |
Number | 4027 | 4029 | 4031 |
Sprinter | Sprinter | Sprinter | |
Duration | 1 h 33 | 1 h 33 | 1 h 33 |
Uitgeest Haarlem Rotterdam Centraal Capelle Schollevaar
Uitgeest | 07:19 | 07:49 |
Heemskerk | 07:23 | 07:53 |
Beverwijk | 07:28 | 07:58 |
Driehuis | 07:32 | 08:02 |
Santpoort Noord | 07:35 | 08:05 |
Santpoort Zuid | 07:38 | 08:08 |
Bloemendaal | 07:41 | 08:11 |
Haarlem | 07:45 | 08:15 |
Number | 4812 | 4814 |
Sprinter | Sprinter | |
Change | ||
Haarlem | 07:51 | 08:21 |
Heemstede-Aerdenhout | 07:56 | 08:26 |
Leiden Centraal | 08:15 | 08:45 |
Den Haag Laan v NOI | 08:24 | 08:54 |
Den Haag HS | 08:29 | 08:59 |
Delft | 08:35 | 09:06 |
Schiedam Centrum | 08:43 | 09:13 |
Rotterdam Centraal | 08:48 | 09:18 |
Number | 2218 | 2320 |
Intercity | Intercity | |
Change | ||
Rotterdam Centraal | 08:54 | 09:24 |
Rotterdam Noord | 08:59 | 09:29 |
Rotterdam Alexander | 09:04 | 09:34 |
Capelle Schollevaar | 09:07 | 09:37 |
Number | 4026 | 4028 |
Sprinter | Sprinter | |
Duration | 1 h 48 | 1 h 48 |
Tuesday, 10 September 2024 at 07:00
Uitgeest Capelle Schollevaar
Uitgeest | 07:18 | 07:48 | 08:18 |
Krommenie-Assendelft | 07:22 | 07:52 | 08:22 |
Wormerveer | 07:26 | 07:56 | 08:26 |
Zaandijk Zaanse Schans | 07:29 | 07:59 | 08:29 |
Koog aan de Zaan | 07:32 | 08:02 | 08:32 |
Zaandam | 07:35 | 08:05 | 08:35 |
Amsterdam Sloterdijk | 07:41 | 08:11 | 08:41 |
Amsterdam Centraal | 07:49 | 08:19 | 08:49 |
Amsterdam Muiderpoort | 07:54 | 08:24 | 08:54 |
Amsterdam Amstel | 07:58 | 08:28 | 08:58 |
Duivendrecht | 08:01 | 08:31 | 09:01 |
Amsterdam Bijlmer ArenA | 08:04 | 08:34 | 09:04 |
Amsterdam Holendrecht | 08:06 | 08:36 | 09:06 |
Abcoude | 08:10 | 08:40 | 09:10 |
Breukelen | 08:18 | 08:48 | 09:18 |
Woerden | 08:28 | 08:58 | 09:28 |
Gouda Goverwelle | 08:37 | 09:07 | 09:37 |
Gouda | 08:41 | 09:11 | 09:41 |
Nieuwerkerk a/d IJssel | 08:48 | 09:18 | 09:48 |
Capelle Schollevaar | 08:51 | 09:21 | 09:51 |
Number | 4027 | 4029 | 4031 |
Sprinter | Sprinter | Sprinter | |
Duration | 1 h 33 | 1 h 33 | 1 h 33 |
Uitgeest Haarlem Rotterdam Centraal Capelle Schollevaar
Uitgeest | 07:19 | 07:49 |
Heemskerk | 07:23 | 07:53 |
Beverwijk | 07:28 | 07:58 |
Driehuis | 07:32 | 08:02 |
Santpoort Noord | 07:35 | 08:05 |
Santpoort Zuid | 07:38 | 08:08 |
Bloemendaal | 07:41 | 08:11 |
Haarlem | 07:45 | 08:15 |
Number | 4812 | 4814 |
Sprinter | Sprinter | |
Change | ||
Haarlem | 07:51 | 08:21 |
Heemstede-Aerdenhout | 07:56 | 08:26 |
Leiden Centraal | 08:15 | 08:45 |
Den Haag Laan v NOI | 08:24 | 08:54 |
Den Haag HS | 08:29 | 08:59 |
Delft | 08:35 | 09:06 |
Schiedam Centrum | 08:43 | 09:13 |
Rotterdam Centraal | 08:48 | 09:18 |
Number | 2218 | 2320 |
Intercity | Intercity | |
Change | ||
Rotterdam Centraal | 08:54 | 09:24 |
Rotterdam Noord | 08:59 | 09:29 |
Rotterdam Alexander | 09:04 | 09:34 |
Capelle Schollevaar | 09:07 | 09:37 |
Number | 4026 | 4028 |
Sprinter | Sprinter | |
Duration | 1 h 48 | 1 h 48 |
Wednesday, 11 September 2024 at 07:00
Uitgeest Capelle Schollevaar
Uitgeest | 07:18 | 07:48 | 08:18 |
Krommenie-Assendelft | 07:22 | 07:53 | 08:22 |
Wormerveer | 07:26 | 07:56 | 08:26 |
Zaandijk Zaanse Schans | 07:29 | 07:59 | 08:29 |
Koog aan de Zaan | 07:32 | 08:02 | 08:32 |
Zaandam | 07:35 | 08:05 | 08:35 |
Amsterdam Sloterdijk | 07:41 | 08:11 | 08:41 |
Amsterdam Centraal | 07:49 | 08:19 | 08:49 |
Amsterdam Muiderpoort | 07:54 | 08:24 | 08:54 |
Amsterdam Amstel | 07:58 | 08:28 | 08:58 |
Duivendrecht | 08:01 | 08:31 | 09:01 |
Amsterdam Bijlmer ArenA | 08:04 | 08:34 | 09:04 |
Amsterdam Holendrecht | 08:06 | 08:36 | 09:06 |
Abcoude | 08:10 | 08:40 | 09:10 |
Breukelen | 08:18 | 08:48 | 09:18 |
Woerden | 08:28 | 08:58 | 09:28 |
Gouda Goverwelle | 08:37 | 09:07 | 09:37 |
Gouda | 08:41 | 09:11 | 09:41 |
Nieuwerkerk a/d IJssel | 08:48 | 09:18 | 09:48 |
Capelle Schollevaar | 08:51 | 09:21 | 09:51 |
Number | 4027 | 4029 | 4031 |
Sprinter | Sprinter | Sprinter | |
Duration | 1 h 33 | 1 h 33 | 1 h 33 |
Uitgeest Haarlem Rotterdam Centraal Capelle Schollevaar
Uitgeest | 07:19 | 07:49 |
Heemskerk | 07:23 | 07:53 |
Beverwijk | 07:28 | 07:58 |
Driehuis | 07:32 | 08:02 |
Santpoort Noord | 07:35 | 08:05 |
Santpoort Zuid | 07:38 | 08:08 |
Bloemendaal | 07:41 | 08:11 |
Haarlem | 07:45 | 08:15 |
Number | 4812 | 4814 |
Sprinter | Sprinter | |
Change | ||
Haarlem | 07:51 | 08:21 |
Heemstede-Aerdenhout | 07:56 | 08:26 |
Leiden Centraal | 08:15 | 08:45 |
Den Haag Laan v NOI | 08:24 | 08:54 |
Den Haag HS | 08:29 | 08:59 |
Delft | 08:35 | 09:06 |
Schiedam Centrum | 08:43 | 09:13 |
Rotterdam Centraal | 08:48 | 09:18 |
Number | 2218 | 2320 |
Intercity | Intercity | |
Change | ||
Rotterdam Centraal | 08:54 | 09:24 |
Rotterdam Noord | 08:59 | 09:29 |
Rotterdam Alexander | 09:04 | 09:34 |
Capelle Schollevaar | 09:07 | 09:37 |
Number | 4026 | 4028 |
Sprinter | Sprinter | |
Duration | 1 h 48 | 1 h 48 |
Thursday, 12 September 2024 at 07:00
Uitgeest Capelle Schollevaar
Uitgeest | 07:18 | 07:48 | 08:18 |
Krommenie-Assendelft | 07:22 | 07:52 | 08:22 |
Wormerveer | 07:26 | 07:56 | 08:26 |
Zaandijk Zaanse Schans | 07:29 | 07:59 | 08:29 |
Koog aan de Zaan | 07:32 | 08:02 | 08:32 |
Zaandam | 07:35 | 08:05 | 08:35 |
Amsterdam Sloterdijk | 07:41 | 08:11 | 08:41 |
Amsterdam Centraal | 07:49 | 08:19 | 08:49 |
Amsterdam Muiderpoort | 07:54 | 08:24 | 08:54 |
Amsterdam Amstel | 07:58 | 08:28 | 08:58 |
Duivendrecht | 08:01 | 08:31 | 09:01 |
Amsterdam Bijlmer ArenA | 08:04 | 08:34 | 09:04 |
Amsterdam Holendrecht | 08:06 | 08:36 | 09:06 |
Abcoude | 08:10 | 08:40 | 09:10 |
Breukelen | 08:18 | 08:48 | 09:18 |
Woerden | 08:28 | 08:58 | 09:28 |
Gouda Goverwelle | 08:37 | 09:07 | 09:37 |
Gouda | 08:41 | 09:11 | 09:41 |
Nieuwerkerk a/d IJssel | 08:48 | 09:18 | 09:48 |
Capelle Schollevaar | 08:51 | 09:21 | 09:51 |
Number | 4027 | 4029 | 4031 |
Sprinter | Sprinter | Sprinter | |
Duration | 1 h 33 | 1 h 33 | 1 h 33 |
Uitgeest Haarlem Rotterdam Centraal Capelle Schollevaar
Uitgeest | 07:19 | 07:49 |
Heemskerk | 07:23 | 07:53 |
Beverwijk | 07:28 | 07:58 |
Driehuis | 07:32 | 08:02 |
Santpoort Noord | 07:35 | 08:05 |
Santpoort Zuid | 07:38 | 08:08 |
Bloemendaal | 07:41 | 08:11 |
Haarlem | 07:45 | 08:15 |
Number | 4812 | 4814 |
Sprinter | Sprinter | |
Change | ||
Haarlem | 07:51 | 08:21 |
Heemstede-Aerdenhout | 07:56 | 08:26 |
Leiden Centraal | 08:15 | 08:45 |
Den Haag Laan v NOI | 08:24 | 08:54 |
Den Haag HS | 08:29 | 08:59 |
Delft | 08:35 | 09:06 |
Schiedam Centrum | 08:43 | 09:13 |
Rotterdam Centraal | 08:48 | 09:18 |
Number | 2218 | 2320 |
Intercity | Intercity | |
Change | ||
Rotterdam Centraal | 08:54 | 09:24 |
Rotterdam Noord | 08:59 | 09:29 |
Rotterdam Alexander | 09:04 | 09:34 |
Capelle Schollevaar | 09:07 | 09:37 |
Number | 4026 | 4028 |
Sprinter | Sprinter | |
Duration | 1 h 48 | 1 h 48 |
Friday, 13 September 2024 at 07:00
Uitgeest Capelle Schollevaar
Uitgeest | 07:18 | 07:48 | 08:18 |
Krommenie-Assendelft | 07:22 | 07:52 | 08:22 |
Wormerveer | 07:26 | 07:56 | 08:26 |
Zaandijk Zaanse Schans | 07:29 | 07:59 | 08:29 |
Koog aan de Zaan | 07:32 | 08:02 | 08:32 |
Zaandam | 07:35 | 08:05 | 08:35 |
Amsterdam Sloterdijk | 07:41 | 08:11 | 08:41 |
Amsterdam Centraal | 07:49 | 08:19 | 08:49 |
Amsterdam Muiderpoort | 07:54 | 08:24 | 08:54 |
Amsterdam Amstel | 07:58 | 08:28 | 08:58 |
Duivendrecht | 08:01 | 08:31 | 09:01 |
Amsterdam Bijlmer ArenA | 08:04 | 08:34 | 09:04 |
Amsterdam Holendrecht | 08:06 | 08:36 | 09:06 |
Abcoude | 08:10 | 08:40 | 09:10 |
Breukelen | 08:18 | 08:48 | 09:18 |
Woerden | 08:28 | 08:58 | 09:28 |
Gouda Goverwelle | 08:37 | 09:07 | 09:37 |
Gouda | 08:41 | 09:11 | 09:41 |
Nieuwerkerk a/d IJssel | 08:48 | 09:18 | 09:48 |
Capelle Schollevaar | 08:51 | 09:21 | 09:51 |
Number | 4027 | 4029 | 4031 |
Sprinter | Sprinter | Sprinter | |
Duration | 1 h 33 | 1 h 33 | 1 h 33 |
Uitgeest Haarlem Rotterdam Centraal Capelle Schollevaar
Uitgeest | 07:20 | 07:49 |
Heemskerk | 07:24 | 07:53 |
Beverwijk | 07:28 | 07:58 |
Driehuis | 07:33 | 08:02 |
Santpoort Noord | 07:36 | 08:05 |
Santpoort Zuid | 07:39 | 08:08 |
Bloemendaal | 07:42 | 08:11 |
Haarlem | 07:46 | 08:15 |
Number | 4812 | 4814 |
Sprinter | Sprinter | |
Change | ||
Haarlem | 07:51 | 08:21 |
Heemstede-Aerdenhout | 07:56 | 08:26 |
Leiden Centraal | 08:15 | 08:45 |
Den Haag Laan v NOI | 08:24 | 08:54 |
Den Haag HS | 08:29 | 08:59 |
Delft | 08:35 | 09:06 |
Schiedam Centrum | 08:43 | 09:13 |
Rotterdam Centraal | 08:48 | 09:18 |
Number | 2218 | 2320 |
Intercity | Intercity | |
Change | ||
Rotterdam Centraal | 08:54 | 09:24 |
Rotterdam Noord | 08:59 | 09:29 |
Rotterdam Alexander | 09:04 | 09:34 |
Capelle Schollevaar | 09:07 | 09:37 |
Number | 4026 | 4028 |
Sprinter | Sprinter | |
Duration | 1 h 47 | 1 h 48 |