Juna-aikataulut
Hatlerdorf (Dornbirn) Bahnhof Schleinbach Bahnhst Juna-aikataulu 7. syyskuuta 2024 klo 20.40
20:54 | Dornbirn Hatlerdorf Bahnhof | 10:15 3 vaihtoa 32 pysähtyy S125822 A3447 A13461 S224246 Raide 2 | 10:15 | 3 vaihtoa 32 pysähtyy | S125822 A3447 A13461 S224246 Raide 2 | S125822 Raide 2 | |
20:58 | Dornbirn Bahnhof | ||||||
21:51 | Dornbirn Bahnhof | A3447 Raide 2 | |||||
21:58 | Hohenems Bahnhof | ||||||
22:04 | Götzis Bahnhof | ||||||
22:12 | Rankweil Bahnhof | ||||||
22:27 | Feldkirch Bahnhof | ||||||
22:42 | Bludenz Bahnhof | ||||||
23:10 | Langen a. A. Bahnhof | ||||||
23:20 | St. Anton a. A. Bahnhof | ||||||
23:48 | Landeck-Zams Bahnhof | ||||||
00:02 | Imst-Pitztal Bahnhof | ||||||
00:13 | Ötztal-Bahnhof | ||||||
00:44 | Innsbruck Hauptbahnhof | ||||||
02:55 | Salzburg Hauptbahnhof 7 | ||||||
03:11 | Salzburg Hauptbahnhof 2 | A13461 Raide 2 | |||||
03:29 | Neumarkt Bahnhof 1 | ||||||
03:54 | Vöcklabruck Bahnhof | ||||||
04:00 | Attnang-Puchheim Bahnhof | ||||||
04:16 | Wels Hauptbahnhof | ||||||
04:32 | Linz/Donau Hauptbahnhof | ||||||
04:45 | St. Valentin Bahnhof | ||||||
05:07 | Amstetten Bahnhof | ||||||
05:32 | St. Pölten Hauptbahnhof | ||||||
05:45 | Tullnerfeld Bahnhof | ||||||
05:58 | Wien Meidling | ||||||
06:09 | Wien Meidling | S224246 Raide 3 | |||||
06:12 | Wien Matzleinsdorfer Platz | ||||||
06:15 | Wien Hauptbahnhof | ||||||
06:22 | Wien Mitte-Landstraße | ||||||
06:26 | Wien Praterstern | ||||||
06:31 | Wien Handelskai | ||||||
06:35 | Wien Floridsdorf | ||||||
06:42 | Wien Leopoldau | ||||||
06:49 | Kapellerfeld Bahnhof | ||||||
07:03 | Wolkersdorf Bahnhof | ||||||
07:09 | Schleinbach Bahnhof |
21:24 | Dornbirn Hatlerdorf Bahnhof | 10:22 4 vaihtoa 25 pysähtyy S125824 S35793 A9440467 A3463 S224272 Raide 2 | 10:22 | 4 vaihtoa 25 pysähtyy | S125824 S35793 A9440467 A3463 S224272 Raide 2 | S125824 Raide 2 | |
21:29 | Dornbirn Bahnhof | ||||||
21:36 | Wolfurt Bahnhof | ||||||
21:39 | Lauterach Bahnhof | ||||||
21:41 | Bregenz Riedenburg Bahnhof | ||||||
21:50 | Bregenz Riedenburg Bahnhof | S35793 Raide 1 | |||||
22:00 | Lustenau Bahnhof | ||||||
22:04 | St.Margrethen Bahnhof | ||||||
22:49 | St.Margrethen Bahnhof | A9440467 | |||||
23:24 | Feldkirch Bahnhof | ||||||
23:40 | Bludenz Bahnhof | ||||||
00:36 | Landeck-Zams Bahnhof | ||||||
01:28 | Innsbruck Hauptbahnhof | ||||||
03:43 | Salzburg Hauptbahnhof 4 | ||||||
04:48 | Linz/Donau Hauptbahnhof | ||||||
05:10 | Linz/Donau Hauptbahnhof | A3463 Raide 5 | |||||
06:00 | St. Pölten Hauptbahnhof | ||||||
06:29 | Wien Meidling | ||||||
06:34 | Wien Hauptbahnhof | ||||||
06:58 | Wien Rennweg | S224272 Raide 2 | |||||
07:01 | Wien Mitte-Landstraße | ||||||
07:05 | Wien Praterstern | ||||||
07:10 | Wien Handelskai | ||||||
07:15 | Wien Floridsdorf | ||||||
07:22 | Wien Leopoldau | ||||||
07:27 | Gerasdorf Bahnhof | ||||||
07:30 | Kapellerfeld Bahnhof | ||||||
07:33 | Seyring Bahnhof | ||||||
07:36 | Obersdorf Bahnhof | ||||||
07:40 | Wolkersdorf Bahnhof | ||||||
07:46 | Schleinbach Bahnhof |
21:35 | Dornbirn Hatlerdorf Bahnhof | 11:29 3 vaihtoa 26 pysähtyy S15685 A94467 A1769 S224326 Raide 1 | 11:29 | 3 vaihtoa 26 pysähtyy | S15685 A94467 A1769 S224326 Raide 1 | S15685 Raide 1 | |
21:39 | Hohenems Bahnhof | ||||||
21:42 | Altach Bahnhof | ||||||
21:45 | Götzis Bahnhof | ||||||
21:51 | Sulz-Röthis Bahnhof | ||||||
21:54 | Rankweil Bahnhof | ||||||
21:57 | Feldkirch Amberg Bahnhof | ||||||
22:00 | Feldkirch Bahnhof | ||||||
23:24 | Feldkirch Bahnhof | A94467 Raide 2 | |||||
23:40 | Bludenz Bahnhof | ||||||
00:36 | Landeck-Zams Bahnhof | ||||||
01:28 | Innsbruck Hauptbahnhof | ||||||
04:33 | Salzburg Hauptbahnhof 4 | ||||||
05:20 | Attnang-Puchheim Bahnhof | ||||||
05:41 | Wels Hauptbahnhof | ||||||
05:58 | Linz/Donau Hauptbahnhof | ||||||
06:17 | Linz/Donau Hauptbahnhof | A1769 Raide 9 | |||||
07:03 | St. Pölten Hauptbahnhof | ||||||
07:25 | Wien Meidling | ||||||
08:09 | Wien Meidling | S224326 Raide 3 | |||||
08:12 | Wien Matzleinsdorfer Platz | ||||||
08:15 | Wien Hauptbahnhof | ||||||
08:22 | Wien Mitte-Landstraße | ||||||
08:26 | Wien Praterstern | ||||||
08:31 | Wien Handelskai | ||||||
08:35 | Wien Floridsdorf | ||||||
08:42 | Wien Leopoldau | ||||||
08:49 | Kapellerfeld Bahnhof | ||||||
08:59 | Wolkersdorf Bahnhof | ||||||
09:02 | Ulrichskirchen Bahnhof | ||||||
09:04 | Schleinbach Bahnhof |
22:05 | Dornbirn Hatlerdorf Bahnhof | 15:59 2 vaihtoa 30 pysähtyy S125823 A3765 S224526 Raide 1 | 15:59 | 2 vaihtoa 30 pysähtyy | S125823 A3765 S224526 Raide 1 | S125823 Raide 1 | |
22:09 | Hohenems Bahnhof | ||||||
22:12 | Altach Bahnhof | ||||||
22:15 | Götzis Bahnhof | ||||||
22:21 | Sulz-Röthis Bahnhof | ||||||
22:24 | Rankweil Bahnhof | ||||||
22:27 | Feldkirch Amberg Bahnhof | ||||||
22:30 | Feldkirch Bahnhof | ||||||
06:13 | Feldkirch Bahnhof | A3765 Raide 3 | |||||
06:26 | Bludenz Bahnhof | ||||||
06:52 | Langen a. A. Bahnhof | ||||||
07:03 | St. Anton a. A. Bahnhof | ||||||
07:27 | Landeck-Zams Bahnhof | ||||||
07:40 | Imst-Pitztal Bahnhof | ||||||
07:51 | Ötztal-Bahnhof | ||||||
08:17 | Innsbruck Hauptbahnhof | ||||||
08:43 | Wörgl Hbf | ||||||
08:53 | Kufstein Bahnhof | ||||||
10:07 | Salzburg Hauptbahnhof 4 | ||||||
11:17 | Linz/Donau Hauptbahnhof | ||||||
12:03 | St. Pölten Hauptbahnhof | ||||||
12:25 | Wien Meidling | ||||||
13:09 | Wien Meidling | S224526 Raide 3 | |||||
13:12 | Wien Matzleinsdorfer Platz | ||||||
13:15 | Wien Hauptbahnhof | ||||||
13:22 | Wien Mitte-Landstraße | ||||||
13:26 | Wien Praterstern | ||||||
13:31 | Wien Handelskai | ||||||
13:35 | Wien Floridsdorf | ||||||
13:42 | Wien Leopoldau | ||||||
13:49 | Kapellerfeld Bahnhof | ||||||
13:59 | Wolkersdorf Bahnhof | ||||||
14:02 | Ulrichskirchen Bahnhof | ||||||
14:04 | Schleinbach Bahnhof |
22:35 | Dornbirn Hatlerdorf Bahnhof | 16:29 2 vaihtoa 28 pysähtyy S125825 A3863 S224566 Raide 1 | 16:29 | 2 vaihtoa 28 pysähtyy | S125825 A3863 S224566 Raide 1 | S125825 Raide 1 | |
22:39 | Hohenems Bahnhof | ||||||
22:42 | Altach Bahnhof | ||||||
22:45 | Götzis Bahnhof | ||||||
22:51 | Sulz-Röthis Bahnhof | ||||||
22:54 | Rankweil Bahnhof | ||||||
22:57 | Feldkirch Amberg Bahnhof | ||||||
23:00 | Feldkirch Bahnhof | ||||||
07:17 | Feldkirch Bahnhof | A3863 Raide 3 | |||||
07:30 | Bludenz Bahnhof | ||||||
07:56 | Langen a. A. Bahnhof | ||||||
08:27 | Landeck-Zams Bahnhof | ||||||
08:40 | Imst-Pitztal Bahnhof | ||||||
09:14 | Innsbruck Hauptbahnhof | ||||||
09:31 | Jenbach Bahnhof | ||||||
09:45 | Wörgl Hbf | ||||||
11:07 | Salzburg Hauptbahnhof 4 | ||||||
12:17 | Linz/Donau Hauptbahnhof | ||||||
13:03 | St. Pölten Hauptbahnhof | ||||||
13:25 | Wien Meidling | ||||||
14:09 | Wien Meidling | S224566 Raide 3 | |||||
14:12 | Wien Matzleinsdorfer Platz | ||||||
14:15 | Wien Hauptbahnhof | ||||||
14:22 | Wien Mitte-Landstraße | ||||||
14:26 | Wien Praterstern | ||||||
14:31 | Wien Handelskai | ||||||
14:35 | Wien Floridsdorf | ||||||
14:42 | Wien Leopoldau | ||||||
14:49 | Kapellerfeld Bahnhof | ||||||
14:59 | Wolkersdorf Bahnhof | ||||||
15:02 | Ulrichskirchen Bahnhof | ||||||
15:04 | Schleinbach Bahnhof |
23:05 | Dornbirn Hatlerdorf Bahnhof | 16:59 2 vaihtoa 28 pysähtyy S15691 A11161 S224606 Raide 1 | 16:59 | 2 vaihtoa 28 pysähtyy | S15691 A11161 S224606 Raide 1 | S15691 Raide 1 | |
23:09 | Hohenems Bahnhof | ||||||
23:12 | Altach Bahnhof | ||||||
23:15 | Götzis Bahnhof | ||||||
23:21 | Sulz-Röthis Bahnhof | ||||||
23:24 | Rankweil Bahnhof | ||||||
23:27 | Feldkirch Amberg Bahnhof | ||||||
23:30 | Feldkirch Bahnhof | ||||||
08:17 | Feldkirch Bahnhof | A11161 Raide 2 | |||||
08:30 | Bludenz Bahnhof | ||||||
09:03 | St. Anton a. A. Bahnhof | ||||||
09:27 | Landeck-Zams Bahnhof | ||||||
09:48 | Ötztal-Bahnhof | ||||||
10:16 | Innsbruck Hauptbahnhof | ||||||
10:43 | Wörgl Hbf | ||||||
10:53 | Kufstein Bahnhof | ||||||
12:07 | Salzburg Hauptbahnhof 4 | ||||||
13:17 | Linz/Donau Hauptbahnhof | ||||||
14:03 | St. Pölten Hauptbahnhof | ||||||
14:25 | Wien Meidling | ||||||
15:09 | Wien Meidling | S224606 Raide 4 | |||||
15:12 | Wien Matzleinsdorfer Platz | ||||||
15:15 | Wien Hauptbahnhof | ||||||
15:22 | Wien Mitte-Landstraße | ||||||
15:26 | Wien Praterstern | ||||||
15:31 | Wien Handelskai | ||||||
15:35 | Wien Floridsdorf | ||||||
15:42 | Wien Leopoldau | ||||||
15:49 | Kapellerfeld Bahnhof | ||||||
15:59 | Wolkersdorf Bahnhof | ||||||
16:02 | Ulrichskirchen Bahnhof | ||||||
16:04 | Schleinbach Bahnhof |
23:35 | Dornbirn Hatlerdorf Bahnhof | 17:29 2 vaihtoa 28 pysähtyy S125827 A3865 S224646 Raide 1 | 17:29 | 2 vaihtoa 28 pysähtyy | S125827 A3865 S224646 Raide 1 | S125827 Raide 1 | |
23:39 | Hohenems Bahnhof | ||||||
23:42 | Altach Bahnhof | ||||||
23:45 | Götzis Bahnhof | ||||||
23:51 | Sulz-Röthis Bahnhof | ||||||
23:54 | Rankweil Bahnhof | ||||||
23:57 | Feldkirch Amberg Bahnhof | ||||||
00:00 | Feldkirch Bahnhof | ||||||
09:17 | Feldkirch Bahnhof | A3865 Raide 3 | |||||
09:30 | Bludenz Bahnhof | ||||||
09:56 | Langen a. A. Bahnhof | ||||||
10:27 | Landeck-Zams Bahnhof | ||||||
10:40 | Imst-Pitztal Bahnhof | ||||||
11:14 | Innsbruck Hauptbahnhof | ||||||
11:31 | Jenbach Bahnhof | ||||||
11:45 | Wörgl Hbf | ||||||
13:07 | Salzburg Hauptbahnhof 4 | ||||||
14:17 | Linz/Donau Hauptbahnhof | ||||||
15:03 | St. Pölten Hauptbahnhof | ||||||
15:25 | Wien Meidling | ||||||
16:09 | Wien Meidling | S224646 Raide 4 | |||||
16:12 | Wien Matzleinsdorfer Platz | ||||||
16:15 | Wien Hauptbahnhof | ||||||
16:22 | Wien Mitte-Landstraße | ||||||
16:26 | Wien Praterstern | ||||||
16:31 | Wien Handelskai | ||||||
16:35 | Wien Floridsdorf | ||||||
16:42 | Wien Leopoldau | ||||||
16:49 | Kapellerfeld Bahnhof | ||||||
16:59 | Wolkersdorf Bahnhof | ||||||
17:02 | Ulrichskirchen Bahnhof | ||||||
17:04 | Schleinbach Bahnhof |
Matkan kesto
Matka-aika Hatlerdorf (Dornbirn) Bahnhof ja Schleinbach Bahnhst välillä on 7h44