Juna-aikataulut
Aiseau Mortsel-liersesteenweg Juna-aikataulu 9. syyskuuta 2024 klo 6.10
06:12 | Aiseau | 2:31 3 vaihtoa 16 pysähtyy S614155 P7690 P7600 S11956 Raide 2 | 2:31 | 3 vaihtoa 16 pysähtyy | S614155 P7690 P7600 S11956 Raide 2 | S614155 Raide 2 | |
06:15 | Tamines | ||||||
06:18 | Auvelais | ||||||
06:25 | Auvelais | P7690 Raide 2 | |||||
06:30 | Jemeppe-Sur-Sambre | ||||||
06:46 | Gembloux | ||||||
06:51 | Gembloux | P7600 Raide 3 | |||||
07:05 | Ottignies | ||||||
07:27 | Bruxelles-Luxembourg | ||||||
07:30 | Bruxelles-Schuman | ||||||
07:38 | Bruxelles-Nord | ||||||
07:49 | Bruxelles-Nord | S11956 Raide 10 | |||||
07:53 | Schaerbeek | ||||||
08:00 | Vilvorde | ||||||
08:16 | Malines | ||||||
08:21 | Malines-Nekkerspoel | ||||||
08:27 | Sint-Katelijne-Waver | ||||||
08:31 | Duffel | ||||||
08:36 | Kontich-Lint | ||||||
08:40 | Hove | ||||||
08:43 | Mortsel-Liersesteenweg |
06:25 | Aiseau | 2:26 2 vaihtoa 11 pysähtyy S614577 IC2006 S11780 Raide 1 | 2:26 | 2 vaihtoa 11 pysähtyy | S614577 IC2006 S11780 Raide 1 | S614577 Raide 1 | |
06:34 | Châtelet | ||||||
06:44 | Charleroi-Central | ||||||
06:53 | Charleroi-Central | IC2006 Raide 4 | |||||
06:59 | Marchienne-Au-Pont | ||||||
07:10 | Luttre | ||||||
07:19 | Nivelles | ||||||
07:30 | Braine-L'alleud | ||||||
07:47 | Bruxelles-Midi | ||||||
07:52 | Bruxelles-Central | ||||||
08:02 | Bruxelles-Nord | ||||||
08:18 | Malines | ||||||
08:30 | Anvers-Berchem | ||||||
08:44 | Anvers-Berchem | S11780 Raide 5 | |||||
08:51 | Mortsel-Liersesteenweg |
06:36 | Aiseau | 2:36 2 vaihtoa 17 pysähtyy S614555 P7723 IC3308 Raide 2 | 2:36 | 2 vaihtoa 17 pysähtyy | S614555 P7723 IC3308 Raide 2 | S614555 Raide 2 | |
06:39 | Tamines | ||||||
06:49 | Tamines | P7723 Raide 1 | |||||
06:57 | Châtelet | ||||||
07:06 | Charleroi-Central | ||||||
07:12 | Marchienne-Au-Pont | ||||||
07:22 | Luttre | ||||||
07:27 | Obaix-Buzet | ||||||
07:35 | Nivelles | ||||||
07:45 | Braine-L'alleud | ||||||
07:50 | Waterloo | ||||||
07:55 | Rhode-Saint-Genèse | ||||||
08:04 | Uccle-Calevoet | ||||||
08:14 | Bruxelles-Midi | ||||||
08:18 | Bruxelles-Central | ||||||
08:31 | Bruxelles-Central | IC3308 Raide 5 | |||||
08:38 | Bruxelles-Nord | ||||||
08:48 | Vilvorde | ||||||
08:58 | Malines | ||||||
09:02 | Malines-Nekkerspoel | ||||||
09:12 | Mortsel-Oude god |
06:44 | Aiseau | 2:33 2 vaihtoa 11 pysähtyy S614177 IC4507 S11981 Raide 1 | 2:33 | 2 vaihtoa 11 pysähtyy | S614177 IC4507 S11981 Raide 1 | S614177 Raide 1 | |
06:54 | Châtelet | ||||||
07:05 | Charleroi-Central | ||||||
07:24 | Charleroi-Central | IC4507 Raide 4 | |||||
07:30 | Marchienne-Au-Pont | ||||||
07:40 | Luttre | ||||||
07:50 | Nivelles | ||||||
08:01 | Braine-L'alleud | ||||||
08:18 | Bruxelles-Midi | ||||||
08:23 | Bruxelles-Central | ||||||
08:31 | Bruxelles-Nord | ||||||
08:48 | Malines | ||||||
09:00 | Anvers-Berchem | ||||||
09:10 | Anvers-Berchem | S11981 Raide 5 | |||||
09:17 | Mortsel-Liersesteenweg |
07:12 | Aiseau | 2:31 3 vaihtoa 15 pysähtyy S614156 P7692 IC2428 S11957 Raide 2 | 2:31 | 3 vaihtoa 15 pysähtyy | S614156 P7692 IC2428 S11957 Raide 2 | S614156 Raide 2 | |
07:15 | Tamines | ||||||
07:21 | Jemeppe-Sur-Sambre | ||||||
07:37 | Jemeppe-Sur-Sambre | P7692 Raide 2 | |||||
07:53 | Gembloux | ||||||
07:59 | Gembloux | IC2428 Raide 3 | |||||
08:13 | Ottignies | ||||||
08:36 | Bruxelles-Luxembourg | ||||||
08:39 | Bruxelles-Schuman | ||||||
08:47 | Bruxelles-Nord | ||||||
08:49 | Bruxelles-Nord | S11957 Raide 10 | |||||
08:53 | Schaerbeek | ||||||
09:00 | Vilvorde | ||||||
09:16 | Malines | ||||||
09:21 | Malines-Nekkerspoel | ||||||
09:27 | Sint-Katelijne-Waver | ||||||
09:31 | Duffel | ||||||
09:36 | Kontich-Lint | ||||||
09:40 | Hove | ||||||
09:43 | Mortsel-Liersesteenweg |
07:25 | Aiseau | 2:26 2 vaihtoa 11 pysähtyy S614578 IC2007 S11781 Raide 1 | 2:26 | 2 vaihtoa 11 pysähtyy | S614578 IC2007 S11781 Raide 1 | S614578 Raide 1 | |
07:34 | Châtelet | ||||||
07:44 | Charleroi-Central | ||||||
07:53 | Charleroi-Central | IC2007 Raide 4 | |||||
07:59 | Marchienne-Au-Pont | ||||||
08:10 | Luttre | ||||||
08:19 | Nivelles | ||||||
08:30 | Braine-L'alleud | ||||||
08:49 | Bruxelles-Midi | ||||||
08:54 | Bruxelles-Central | ||||||
09:02 | Bruxelles-Nord | ||||||
09:18 | Malines | ||||||
09:30 | Anvers-Berchem | ||||||
09:44 | Anvers-Berchem | S11781 Raide 5 | |||||
09:51 | Mortsel-Liersesteenweg |
07:36 | Aiseau | 2:36 2 vaihtoa 12 pysähtyy S614556 IC2129 IC3309 Raide 2 | 2:36 | 2 vaihtoa 12 pysähtyy | S614556 IC2129 IC3309 Raide 2 | S614556 Raide 2 | |
07:40 | Tamines | ||||||
07:47 | Jemeppe-Sur-Sambre | ||||||
07:59 | Floreffe | ||||||
08:11 | Namur | ||||||
08:15 | Namur | IC2129 Raide 9 | |||||
08:29 | Gembloux | ||||||
08:43 | Ottignies | ||||||
09:06 | Bruxelles-Luxembourg | ||||||
09:09 | Bruxelles-Schuman | ||||||
09:17 | Bruxelles-Nord | ||||||
09:38 | Bruxelles-Nord | IC3309 Raide 11 | |||||
09:48 | Vilvorde | ||||||
09:58 | Malines | ||||||
10:02 | Malines-Nekkerspoel | ||||||
10:12 | Mortsel-Oude god |
07:50 | Aiseau | 2:27 2 vaihtoa 11 pysähtyy S614178 IC4508 S11982 Raide 1 | 2:27 | 2 vaihtoa 11 pysähtyy | S614178 IC4508 S11982 Raide 1 | S614178 Raide 1 | |
07:59 | Châtelet | ||||||
08:07 | Charleroi-Central | ||||||
08:24 | Charleroi-Central | IC4508 Raide 5 | |||||
08:30 | Marchienne-Au-Pont | ||||||
08:40 | Luttre | ||||||
08:50 | Nivelles | ||||||
09:01 | Braine-L'alleud | ||||||
09:19 | Bruxelles-Midi | ||||||
09:24 | Bruxelles-Central | ||||||
09:32 | Bruxelles-Nord | ||||||
09:48 | Malines | ||||||
10:00 | Anvers-Berchem | ||||||
10:10 | Anvers-Berchem | S11982 Raide 5 | |||||
10:17 | Mortsel-Liersesteenweg |
08:25 | Aiseau | 2:26 2 vaihtoa 11 pysähtyy S614579 IC2008 S11782 Raide 1 | 2:26 | 2 vaihtoa 11 pysähtyy | S614579 IC2008 S11782 Raide 1 | S614579 Raide 1 | |
08:34 | Châtelet | ||||||
08:44 | Charleroi-Central | ||||||
08:50 | Charleroi-Central | IC2008 Raide 5 | |||||
08:56 | Marchienne-Au-Pont | ||||||
09:10 | Luttre | ||||||
09:19 | Nivelles | ||||||
09:30 | Braine-L'alleud | ||||||
09:49 | Bruxelles-Midi | ||||||
09:54 | Bruxelles-Central | ||||||
10:02 | Bruxelles-Nord | ||||||
10:18 | Malines | ||||||
10:30 | Anvers-Berchem | ||||||
10:44 | Anvers-Berchem | S11782 Raide 5 | |||||
10:51 | Mortsel-Liersesteenweg |
08:50 | Aiseau | 2:27 2 vaihtoa 11 pysähtyy S614179 IC4509 S11983 Raide 1 | 2:27 | 2 vaihtoa 11 pysähtyy | S614179 IC4509 S11983 Raide 1 | S614179 Raide 1 | |
08:59 | Châtelet | ||||||
09:07 | Charleroi-Central | ||||||
09:24 | Charleroi-Central | IC4509 Raide 5 | |||||
09:30 | Marchienne-Au-Pont | ||||||
09:40 | Luttre | ||||||
09:50 | Nivelles | ||||||
10:01 | Braine-L'alleud | ||||||
10:19 | Bruxelles-Midi | ||||||
10:24 | Bruxelles-Central | ||||||
10:32 | Bruxelles-Nord | ||||||
10:48 | Malines | ||||||
11:00 | Anvers-Berchem | ||||||
11:10 | Anvers-Berchem | S11983 Raide 5 | |||||
11:17 | Mortsel-Liersesteenweg |
09:25 | Aiseau | 2:26 2 vaihtoa 11 pysähtyy S614580 IC2009 S11783 Raide 1 | 2:26 | 2 vaihtoa 11 pysähtyy | S614580 IC2009 S11783 Raide 1 | S614580 Raide 1 | |
09:34 | Châtelet | ||||||
09:44 | Charleroi-Central | ||||||
09:50 | Charleroi-Central | IC2009 Raide 4 | |||||
09:56 | Marchienne-Au-Pont | ||||||
10:10 | Luttre | ||||||
10:19 | Nivelles | ||||||
10:30 | Braine-L'alleud | ||||||
10:49 | Bruxelles-Midi | ||||||
10:54 | Bruxelles-Central | ||||||
11:02 | Bruxelles-Nord | ||||||
11:18 | Malines | ||||||
11:30 | Anvers-Berchem | ||||||
11:44 | Anvers-Berchem | S11783 Raide 5 | |||||
11:51 | Mortsel-Liersesteenweg |
Matkan kesto
Matka-aika Aiseau ja Mortsel-liersesteenweg välillä on 2h09