Juna-aikataulut
Audenarde Liège-Guillemins Juna-aikataulu 9. syyskuuta 2024 klo 19.10
19:32 | Audenarde | 2:34 1 vaihto 10 pysähtyy IC2317 IC1719 Raide 2 | 2:34 | 1 vaihto 10 pysähtyy | IC2317 IC1719 Raide 2 | IC2317 Raide 2 | |
19:45 | Zottegem | ||||||
20:01 | Denderleeuw | ||||||
20:23 | Bruxelles-Midi | ||||||
20:28 | Bruxelles-Central | ||||||
20:32 | Bruxelles-Nord | ||||||
20:49 | Bruxelles-Nord | IC1719 Raide 6 | |||||
21:10 | Louvain | ||||||
21:24 | Tirlemont | ||||||
21:35 | Landen | ||||||
21:45 | Waremme | ||||||
21:58 | Ans | ||||||
22:06 | Liège-Guillemins |
20:04 | Audenarde | 3:05 1 vaihto 15 pysähtyy IC5119 IC2421 Raide 2 | 3:05 | 1 vaihto 15 pysähtyy | IC5119 IC2421 Raide 2 | IC5119 Raide 2 | |
20:18 | Zottegem | ||||||
20:26 | Burst | ||||||
20:37 | Denderleeuw | ||||||
20:57 | Bruxelles-Midi | ||||||
21:01 | Bruxelles-Central | ||||||
21:07 | Bruxelles-Central | IC2421 Raide 3 | |||||
21:12 | Bruxelles-Nord | ||||||
21:20 | Bruxelles-Schuman | ||||||
21:25 | Bruxelles-Luxembourg | ||||||
21:47 | Ottignies | ||||||
22:03 | Gembloux | ||||||
22:19 | Namur | ||||||
22:33 | Andenne | ||||||
22:41 | Statte | ||||||
22:46 | Huy | ||||||
23:00 | Flémalle-Haute | ||||||
23:09 | Liège-Guillemins |
20:32 | Audenarde | 3:36 1 vaihto 14 pysähtyy IC2318 IC2422 Raide 2 | 3:36 | 1 vaihto 14 pysähtyy | IC2318 IC2422 Raide 2 | IC2318 Raide 2 | |
20:45 | Zottegem | ||||||
21:01 | Denderleeuw | ||||||
21:23 | Bruxelles-Midi | ||||||
21:27 | Bruxelles-Central | ||||||
22:07 | Bruxelles-Central | IC2422 Raide 3 | |||||
22:12 | Bruxelles-Nord | ||||||
22:20 | Bruxelles-Schuman | ||||||
22:25 | Bruxelles-Luxembourg | ||||||
22:47 | Ottignies | ||||||
23:03 | Gembloux | ||||||
23:20 | Namur | ||||||
23:34 | Andenne | ||||||
23:42 | Statte | ||||||
23:45 | Huy | ||||||
23:59 | Flémalle-Haute | ||||||
00:08 | Liège-Guillemins |
20:33 | Audenarde | 2:26 1 vaihto 8 pysähtyy S51770 IC520 Raide 4 | 2:26 | 1 vaihto 8 pysähtyy | S51770 IC520 Raide 4 | S51770 Raide 4 | |
20:42 | Zingem | ||||||
20:46 | Gavere-Asper | ||||||
20:55 | De Pinte | ||||||
21:03 | Gand-Saint-Pierre | ||||||
21:24 | Gand-Saint-Pierre | IC520 Raide 10 | |||||
21:55 | Bruxelles-Midi | ||||||
22:00 | Bruxelles-Central | ||||||
22:07 | Bruxelles-Nord | ||||||
22:26 | Louvain | ||||||
22:59 | Liège-Guillemins |
21:32 | Audenarde | 2:48 1 vaihto 10 pysähtyy IC2319 IC521 Raide 2 | 2:48 | 1 vaihto 10 pysähtyy | IC2319 IC521 Raide 2 | IC2319 Raide 2 | |
21:45 | Zottegem | ||||||
22:01 | Denderleeuw | ||||||
22:23 | Bruxelles-Midi | ||||||
22:28 | Bruxelles-Central | ||||||
22:32 | Bruxelles-Nord | ||||||
23:07 | Bruxelles-Nord | IC521 | |||||
23:26 | Louvain | ||||||
23:41 | Tirlemont | ||||||
23:51 | Landen | ||||||
00:01 | Waremme | ||||||
00:13 | Ans | ||||||
00:20 | Liège-Guillemins |
21:33 | Audenarde | 8:49 2 vaihtoa 21 pysähtyy S51771 IC3620 S445155 Raide 4 | 8:49 | 2 vaihtoa 21 pysähtyy | S51771 IC3620 S445155 Raide 4 | S51771 Raide 4 | |
21:42 | Zingem | ||||||
21:46 | Gavere-Asper | ||||||
21:55 | De Pinte | ||||||
22:03 | Gand-Saint-Pierre | ||||||
22:12 | Gand-Saint-Pierre | IC3620 Raide 9 | |||||
22:25 | Wetteren | ||||||
22:29 | Schellebelle | ||||||
22:37 | Lede | ||||||
22:43 | Alost | ||||||
22:47 | Erembodegem | ||||||
22:53 | Denderleeuw | ||||||
22:57 | Liedekerke | ||||||
23:15 | Bruxelles-Midi | ||||||
23:19 | Bruxelles-Central | ||||||
23:25 | Bruxelles-Nord | ||||||
23:38 | Brussels airport-Zaventem | ||||||
23:54 | Louvain | ||||||
00:09 | Tirlemont | ||||||
00:23 | Landen | ||||||
05:39 | Landen | S445155 Raide 2 | |||||
05:49 | Waremme | ||||||
06:07 | Voroux | ||||||
06:15 | Ans | ||||||
06:22 | Liège-Guillemins |
22:32 | Audenarde | 8:04 2 vaihtoa 14 pysähtyy IC2320 S11994 IC3804 Raide 2 | 8:04 | 2 vaihtoa 14 pysähtyy | IC2320 S11994 IC3804 Raide 2 | IC2320 Raide 2 | |
22:45 | Zottegem | ||||||
23:01 | Denderleeuw | ||||||
23:17 | Bruxelles-Midi | ||||||
23:32 | Bruxelles-Midi | S11994 Raide 19 | |||||
00:10 | Luttre | ||||||
00:21 | Marchienne-Au-Pont | ||||||
00:25 | Charleroi-Central | ||||||
05:13 | Charleroi-Central | IC3804 Raide 7 | |||||
05:19 | Châtelet | ||||||
05:26 | Tamines | ||||||
05:30 | Auvelais | ||||||
05:34 | Jemeppe-Sur-Sambre | ||||||
05:52 | Namur | ||||||
06:05 | Andenne | ||||||
06:16 | Huy | ||||||
06:28 | Flémalle-Haute | ||||||
06:36 | Liège-Guillemins |
22:33 | Audenarde | 8:27 1 vaihto 8 pysähtyy S51772 IC504 Raide 4 | 8:27 | 1 vaihto 8 pysähtyy | S51772 IC504 Raide 4 | S51772 Raide 4 | |
22:42 | Zingem | ||||||
22:46 | Gavere-Asper | ||||||
22:55 | De Pinte | ||||||
23:03 | Gand-Saint-Pierre | ||||||
05:23 | Gand-Saint-Pierre | IC504 Raide 10 | |||||
05:55 | Bruxelles-Midi | ||||||
06:00 | Bruxelles-Central | ||||||
06:07 | Bruxelles-Nord | ||||||
06:25 | Louvain | ||||||
07:00 | Liège-Guillemins |
Matkan kesto
Matka-aika Audenarde ja Liège-Guillemins välillä on 1h58