Juna-aikataulut
Erps-kwerps Saint-Ghislain Juna-aikataulu 9. syyskuuta 2024 klo 4.50
04:54 | Erps-Kwerps | 1:59 2 vaihtoa 14 pysähtyy S23676 IC3726 IC927 Raide 1 | 1:59 | 2 vaihtoa 14 pysähtyy | S23676 IC3726 IC927 Raide 1 | S23676 Raide 1 | |
04:58 | Kortenberg | ||||||
05:05 | Zaventem | ||||||
05:08 | Diegem | ||||||
05:16 | Schaerbeek | ||||||
05:23 | Bruxelles-Nord | ||||||
05:27 | Bruxelles-Central | ||||||
05:34 | Bruxelles-Midi | ||||||
05:48 | Buizingen | ||||||
05:53 | Hal | ||||||
06:00 | Tubize | ||||||
06:11 | Braine-Le-Comte | ||||||
06:17 | Braine-Le-Comte | IC3726 Raide 6 | |||||
06:24 | Soignies | ||||||
06:34 | Jurbise | ||||||
06:43 | Mons | ||||||
06:46 | Mons | IC927 Raide 2 | |||||
06:53 | Saint-Ghislain |
05:54 | Erps-Kwerps | 1:59 2 vaihtoa 14 pysähtyy S23677 IC3727 IC928 Raide 1 | 1:59 | 2 vaihtoa 14 pysähtyy | S23677 IC3727 IC928 Raide 1 | S23677 Raide 1 | |
05:58 | Kortenberg | ||||||
06:05 | Zaventem | ||||||
06:08 | Diegem | ||||||
06:16 | Schaerbeek | ||||||
06:24 | Bruxelles-Nord | ||||||
06:28 | Bruxelles-Central | ||||||
06:34 | Bruxelles-Midi | ||||||
06:48 | Buizingen | ||||||
06:53 | Hal | ||||||
07:00 | Tubize | ||||||
07:10 | Braine-Le-Comte | ||||||
07:17 | Braine-Le-Comte | IC3727 Raide 6 | |||||
07:24 | Soignies | ||||||
07:34 | Jurbise | ||||||
07:43 | Mons | ||||||
07:46 | Mons | IC928 Raide 1 | |||||
07:53 | Saint-Ghislain |
06:36 | Erps-Kwerps | 1:53 1 vaihto 11 pysähtyy S23755 IC1728 Raide 4 | 1:53 | 1 vaihto 11 pysähtyy | S23755 IC1728 Raide 4 | S23755 Raide 4 | |
06:43 | Herent | ||||||
06:48 | Louvain | ||||||
06:53 | Louvain | IC1728 Raide 2 | |||||
07:12 | Bruxelles-Nord | ||||||
07:17 | Bruxelles-Central | ||||||
07:25 | Bruxelles-Midi | ||||||
07:35 | Hal | ||||||
07:47 | Braine-Le-Comte | ||||||
07:54 | Soignies | ||||||
08:03 | Jurbise | ||||||
08:14 | Mons | ||||||
08:20 | Jemappes | ||||||
08:29 | Saint-Ghislain |
06:54 | Erps-Kwerps | 2:08 2 vaihtoa 17 pysähtyy S23678 IC3728 L4658 Raide 1 | 2:08 | 2 vaihtoa 17 pysähtyy | S23678 IC3728 L4658 Raide 1 | S23678 Raide 1 | |
06:58 | Kortenberg | ||||||
07:05 | Zaventem | ||||||
07:08 | Diegem | ||||||
07:16 | Schaerbeek | ||||||
07:22 | Bruxelles-Nord | ||||||
07:26 | Bruxelles-Central | ||||||
07:34 | Bruxelles-Midi | ||||||
07:48 | Buizingen | ||||||
07:53 | Hal | ||||||
07:57 | Lembeek | ||||||
08:01 | Tubize | ||||||
08:06 | Hennuyères | ||||||
08:12 | Braine-Le-Comte | ||||||
08:18 | Braine-Le-Comte | IC3728 Raide 6 | |||||
08:24 | Soignies | ||||||
08:34 | Jurbise | ||||||
08:43 | Mons | ||||||
08:50 | Mons | L4658 Raide 3 | |||||
08:55 | Jemappes | ||||||
09:02 | Saint-Ghislain |
07:24 | Erps-Kwerps | 2:06 1 vaihto 15 pysähtyy S23778 IC1729 Raide 1 | 2:06 | 1 vaihto 15 pysähtyy | S23778 IC1729 Raide 1 | S23778 Raide 1 | |
07:28 | Kortenberg | ||||||
07:35 | Zaventem | ||||||
07:38 | Diegem | ||||||
07:46 | Schaerbeek | ||||||
07:52 | Bruxelles-Nord | ||||||
07:56 | Bruxelles-Central | ||||||
08:03 | Bruxelles-Midi | ||||||
08:17 | Buizingen | ||||||
08:19 | Hal | ||||||
08:35 | Hal | IC1729 Raide 5 | |||||
08:47 | Braine-Le-Comte | ||||||
08:54 | Soignies | ||||||
09:03 | Jurbise | ||||||
09:16 | Mons | ||||||
09:22 | Jemappes | ||||||
09:26 | Quaregnon | ||||||
09:30 | Saint-Ghislain |
07:54 | Erps-Kwerps | 1:59 2 vaihtoa 14 pysähtyy S23679 IC3729 IC930 Raide 1 | 1:59 | 2 vaihtoa 14 pysähtyy | S23679 IC3729 IC930 Raide 1 | S23679 Raide 1 | |
07:58 | Kortenberg | ||||||
08:05 | Zaventem | ||||||
08:08 | Diegem | ||||||
08:16 | Schaerbeek | ||||||
08:23 | Bruxelles-Nord | ||||||
08:27 | Bruxelles-Central | ||||||
08:36 | Bruxelles-Midi | ||||||
08:50 | Buizingen | ||||||
08:54 | Hal | ||||||
09:01 | Tubize | ||||||
09:11 | Braine-Le-Comte | ||||||
09:17 | Braine-Le-Comte | IC3729 Raide 6 | |||||
09:24 | Soignies | ||||||
09:34 | Jurbise | ||||||
09:43 | Mons | ||||||
09:46 | Mons | IC930 Raide 3 | |||||
09:53 | Saint-Ghislain |
08:24 | Erps-Kwerps | 2:06 1 vaihto 15 pysähtyy S23779 IC1730 Raide 1 | 2:06 | 1 vaihto 15 pysähtyy | S23779 IC1730 Raide 1 | S23779 Raide 1 | |
08:28 | Kortenberg | ||||||
08:35 | Zaventem | ||||||
08:38 | Diegem | ||||||
08:46 | Schaerbeek | ||||||
08:52 | Bruxelles-Nord | ||||||
08:56 | Bruxelles-Central | ||||||
09:03 | Bruxelles-Midi | ||||||
09:17 | Buizingen | ||||||
09:19 | Hal | ||||||
09:35 | Hal | IC1730 Raide 5 | |||||
09:47 | Braine-Le-Comte | ||||||
09:54 | Soignies | ||||||
10:03 | Jurbise | ||||||
10:16 | Mons | ||||||
10:22 | Jemappes | ||||||
10:26 | Quaregnon | ||||||
10:30 | Saint-Ghislain |
08:54 | Erps-Kwerps | 1:59 2 vaihtoa 14 pysähtyy S23680 IC3730 IC931 Raide 1 | 1:59 | 2 vaihtoa 14 pysähtyy | S23680 IC3730 IC931 Raide 1 | S23680 Raide 1 | |
08:58 | Kortenberg | ||||||
09:05 | Zaventem | ||||||
09:08 | Diegem | ||||||
09:16 | Schaerbeek | ||||||
09:23 | Bruxelles-Nord | ||||||
09:27 | Bruxelles-Central | ||||||
09:34 | Bruxelles-Midi | ||||||
09:48 | Buizingen | ||||||
09:53 | Hal | ||||||
10:00 | Tubize | ||||||
10:10 | Braine-Le-Comte | ||||||
10:17 | Braine-Le-Comte | IC3730 Raide 7 | |||||
10:24 | Soignies | ||||||
10:34 | Jurbise | ||||||
10:43 | Mons | ||||||
10:46 | Mons | IC931 Raide 3 | |||||
10:53 | Saint-Ghislain |
09:24 | Erps-Kwerps | 2:06 1 vaihto 15 pysähtyy S23780 IC1731 Raide 1 | 2:06 | 1 vaihto 15 pysähtyy | S23780 IC1731 Raide 1 | S23780 Raide 1 | |
09:28 | Kortenberg | ||||||
09:35 | Zaventem | ||||||
09:38 | Diegem | ||||||
09:46 | Schaerbeek | ||||||
09:52 | Bruxelles-Nord | ||||||
09:56 | Bruxelles-Central | ||||||
10:03 | Bruxelles-Midi | ||||||
10:17 | Buizingen | ||||||
10:19 | Hal | ||||||
10:35 | Hal | IC1731 Raide 5 | |||||
10:47 | Braine-Le-Comte | ||||||
10:54 | Soignies | ||||||
11:03 | Jurbise | ||||||
11:16 | Mons | ||||||
11:22 | Jemappes | ||||||
11:26 | Quaregnon | ||||||
11:30 | Saint-Ghislain |
09:36 | Erps-Kwerps | 1:54 1 vaihto 12 pysähtyy S23758 IC1731 Raide 4 | 1:54 | 1 vaihto 12 pysähtyy | S23758 IC1731 Raide 4 | S23758 Raide 4 | |
09:43 | Herent | ||||||
09:48 | Louvain | ||||||
09:53 | Louvain | IC1731 Raide 2 | |||||
10:13 | Bruxelles-Nord | ||||||
10:18 | Bruxelles-Central | ||||||
10:25 | Bruxelles-Midi | ||||||
10:35 | Hal | ||||||
10:47 | Braine-Le-Comte | ||||||
10:54 | Soignies | ||||||
11:03 | Jurbise | ||||||
11:16 | Mons | ||||||
11:22 | Jemappes | ||||||
11:26 | Quaregnon | ||||||
11:30 | Saint-Ghislain |
09:54 | Erps-Kwerps | 1:59 2 vaihtoa 14 pysähtyy S23681 IC3731 IC932 Raide 1 | 1:59 | 2 vaihtoa 14 pysähtyy | S23681 IC3731 IC932 Raide 1 | S23681 Raide 1 | |
09:58 | Kortenberg | ||||||
10:05 | Zaventem | ||||||
10:08 | Diegem | ||||||
10:16 | Schaerbeek | ||||||
10:23 | Bruxelles-Nord | ||||||
10:27 | Bruxelles-Central | ||||||
10:34 | Bruxelles-Midi | ||||||
10:48 | Buizingen | ||||||
10:53 | Hal | ||||||
11:00 | Tubize | ||||||
11:10 | Braine-Le-Comte | ||||||
11:17 | Braine-Le-Comte | IC3731 Raide 6 | |||||
11:24 | Soignies | ||||||
11:34 | Jurbise | ||||||
11:43 | Mons | ||||||
11:46 | Mons | IC932 Raide 4 | |||||
11:53 | Saint-Ghislain |
Matkan kesto
Matka-aika Erps-kwerps ja Saint-Ghislain välillä on 1h52