Juna-aikataulut
Germoir Masnuy-saint-pierre Juna-aikataulu 9. syyskuuta 2024 klo 12.00
12:18 | Germoir | 1:32 2 vaihtoa 6 pysähtyy S53582 S23683 L4083 Raide 2 | 1:32 | 2 vaihtoa 6 pysähtyy | S53582 S23683 L4083 Raide 2 | S53582 Raide 2 | |
12:22 | Etterbeek | ||||||
12:32 | Saint-Job | ||||||
12:46 | Hal | ||||||
12:53 | Hal | S23683 Raide 5 | |||||
13:00 | Tubize | ||||||
13:10 | Braine-Le-Comte | ||||||
13:34 | Braine-Le-Comte | L4083 Raide 3 | |||||
13:41 | Soignies | ||||||
13:50 | Masnuy-Saint-Pierre |
12:49 | Germoir | 1:21 2 vaihtoa 6 pysähtyy S53383 IC1734 L4064 Raide 2 | 1:21 | 2 vaihtoa 6 pysähtyy | S53383 IC1734 L4064 Raide 2 | S53383 Raide 2 | |
12:52 | Etterbeek | ||||||
13:02 | Saint-Job | ||||||
13:16 | Hal | ||||||
13:35 | Hal | IC1734 Raide 5 | |||||
13:47 | Braine-Le-Comte | ||||||
13:54 | Soignies | ||||||
14:02 | Jurbise | ||||||
14:04 | Jurbise | L4064 Raide 3 | |||||
14:10 | Masnuy-Saint-Pierre |
13:18 | Germoir | 2:32 2 vaihtoa 5 pysähtyy S53583 IC1735 L4085 Raide 2 | 2:32 | 2 vaihtoa 5 pysähtyy | S53583 IC1735 L4085 Raide 2 | S53583 Raide 2 | |
13:22 | Etterbeek | ||||||
13:32 | Saint-Job | ||||||
13:46 | Hal | ||||||
14:35 | Hal | IC1735 Raide 5 | |||||
14:47 | Braine-Le-Comte | ||||||
14:52 | Soignies | ||||||
15:41 | Soignies | L4085 Raide 2 | |||||
15:50 | Masnuy-Saint-Pierre |
13:49 | Germoir | 2:21 3 vaihtoa 8 pysähtyy S53384 IC1935 L4864 L4066 Raide 2 | 2:21 | 3 vaihtoa 8 pysähtyy | S53384 IC1935 L4864 L4066 Raide 2 | S53384 Raide 2 | |
13:52 | Etterbeek | ||||||
14:02 | Saint-Job | ||||||
14:16 | Hal | ||||||
14:24 | Hal | IC1935 Raide 3 | |||||
14:35 | Enghien | ||||||
14:42 | Silly | ||||||
14:51 | Ath | ||||||
14:59 | Ath | L4864 Raide 3 | |||||
15:12 | Cambron-Casteau | ||||||
15:20 | Jurbise | ||||||
16:04 | Jurbise | L4066 Raide 3 | |||||
16:10 | Masnuy-Saint-Pierre |
14:18 | Germoir | 1:32 2 vaihtoa 6 pysähtyy S53584 S23685 L4085 Raide 2 | 1:32 | 2 vaihtoa 6 pysähtyy | S53584 S23685 L4085 Raide 2 | S53584 Raide 2 | |
14:22 | Etterbeek | ||||||
14:32 | Saint-Job | ||||||
14:46 | Hal | ||||||
14:53 | Hal | S23685 Raide 5 | |||||
15:00 | Tubize | ||||||
15:10 | Braine-Le-Comte | ||||||
15:34 | Braine-Le-Comte | L4085 Raide 3 | |||||
15:41 | Soignies | ||||||
15:50 | Masnuy-Saint-Pierre |
14:49 | Germoir | 1:21 2 vaihtoa 6 pysähtyy S53385 IC1736 L4066 Raide 2 | 1:21 | 2 vaihtoa 6 pysähtyy | S53385 IC1736 L4066 Raide 2 | S53385 Raide 2 | |
14:52 | Etterbeek | ||||||
15:02 | Saint-Job | ||||||
15:16 | Hal | ||||||
15:35 | Hal | IC1736 Raide 5 | |||||
15:47 | Braine-Le-Comte | ||||||
15:54 | Soignies | ||||||
16:02 | Jurbise | ||||||
16:04 | Jurbise | L4066 Raide 3 | |||||
16:10 | Masnuy-Saint-Pierre |
15:18 | Germoir | 1:52 2 vaihtoa 6 pysähtyy S53585 IC1737 L4067 Raide 2 | 1:52 | 2 vaihtoa 6 pysähtyy | S53585 IC1737 L4067 Raide 2 | S53585 Raide 2 | |
15:22 | Etterbeek | ||||||
15:32 | Saint-Job | ||||||
15:46 | Hal | ||||||
16:35 | Hal | IC1737 Raide 5 | |||||
16:47 | Braine-Le-Comte | ||||||
16:54 | Soignies | ||||||
17:02 | Jurbise | ||||||
17:04 | Jurbise | L4067 Raide 3 | |||||
17:10 | Masnuy-Saint-Pierre |
15:49 | Germoir | 3:01 2 vaihtoa 5 pysähtyy S53386 P8801 L4088 Raide 2 | 3:01 | 2 vaihtoa 5 pysähtyy | S53386 P8801 L4088 Raide 2 | S53386 Raide 2 | |
15:52 | Etterbeek | ||||||
16:02 | Saint-Job | ||||||
16:16 | Hal | ||||||
16:49 | Hal | P8801 Raide 5 | |||||
17:01 | Braine-Le-Comte | ||||||
17:06 | Soignies | ||||||
18:41 | Soignies | L4088 Raide 2 | |||||
18:50 | Masnuy-Saint-Pierre |
16:18 | Germoir | 3:32 2 vaihtoa 5 pysähtyy S53586 P8802 L4089 Raide 2 | 3:32 | 2 vaihtoa 5 pysähtyy | S53586 P8802 L4089 Raide 2 | S53586 Raide 2 | |
16:22 | Etterbeek | ||||||
16:32 | Saint-Job | ||||||
16:46 | Hal | ||||||
17:29 | Hal | P8802 Raide 5 | |||||
17:43 | Braine-Le-Comte | ||||||
17:48 | Soignies | ||||||
19:41 | Soignies | L4089 Raide 2 | |||||
19:50 | Masnuy-Saint-Pierre |
16:36 | Bruxelles-Luxembourg | 1:14 2 vaihtoa 7 pysähtyy IC2436 IC3137 L4087 Raide 1 | 1:14 | 2 vaihtoa 7 pysähtyy | IC2436 IC3137 L4087 Raide 1 | IC2436 Raide 1 | |
16:39 | Bruxelles-Schuman | ||||||
16:49 | Bruxelles-Nord | ||||||
16:54 | Bruxelles-Central | ||||||
16:58 | Bruxelles-Midi | ||||||
17:07 | Bruxelles-Midi | IC3137 Raide 21 | |||||
17:21 | Tubize | ||||||
17:30 | Braine-Le-Comte | ||||||
17:34 | Braine-Le-Comte | L4087 Raide 3 | |||||
17:41 | Soignies | ||||||
17:50 | Masnuy-Saint-Pierre |
16:49 | Germoir | 1:21 2 vaihtoa 6 pysähtyy S53387 P8802 L4068 Raide 2 | 1:21 | 2 vaihtoa 6 pysähtyy | S53387 P8802 L4068 Raide 2 | S53387 Raide 2 | |
16:52 | Etterbeek | ||||||
17:02 | Saint-Job | ||||||
17:16 | Hal | ||||||
17:29 | Hal | P8802 Raide 5 | |||||
17:43 | Braine-Le-Comte | ||||||
17:49 | Soignies | ||||||
17:58 | Jurbise | ||||||
18:04 | Jurbise | L4068 Raide 3 | |||||
18:10 | Masnuy-Saint-Pierre |
Matkan kesto
Matka-aika Germoir ja Masnuy-saint-pierre välillä on 1h47