Juna-aikataulut
Malines Mont-saint-guibert Juna-aikataulu 9. syyskuuta 2024 klo 14.40
14:48 | Malines | 1:51 2 vaihtoa 7 pysähtyy IC4113 IC5736 P8655 Raide 3 | 1:51 | 2 vaihtoa 7 pysähtyy | IC4113 IC5736 P8655 Raide 3 | IC4113 Raide 3 | |
14:56 | Boortmeerbeek | ||||||
15:00 | Haacht | ||||||
15:08 | Wijgmaal | ||||||
15:13 | Louvain | ||||||
15:19 | Louvain | IC5736 Raide 5 | |||||
15:25 | Heverlee | ||||||
15:40 | Wavre | ||||||
15:47 | Ottignies | ||||||
16:33 | Ottignies | P8655 Raide 5 | |||||
16:39 | Mont-Saint-Guibert |
15:06 | Malines | 2:05 2 vaihtoa 8 pysähtyy S53386 IC2115 L6267 Raide 6 | 2:05 | 2 vaihtoa 8 pysähtyy | S53386 IC2115 L6267 Raide 6 | S53386 Raide 6 | |
15:13 | Weerde | ||||||
15:17 | Eppegem | ||||||
15:23 | Vilvorde | ||||||
15:32 | Bordet | ||||||
15:37 | Meiser | ||||||
15:42 | Bruxelles-Schuman | ||||||
15:44 | Bruxelles-Luxembourg | ||||||
15:55 | Bruxelles-Luxembourg | IC2115 Raide 3 | |||||
16:15 | Ottignies | ||||||
17:05 | Ottignies | L6267 Raide 3 | |||||
17:11 | Mont-Saint-Guibert |
15:08 | Malines | 2:38 2 vaihtoa 8 pysähtyy IC2614 IC2516 L6287 Raide 12 | 2:38 | 2 vaihtoa 8 pysähtyy | IC2614 IC2516 L6287 Raide 12 | IC2614 Raide 12 | |
15:19 | Brussels airport-Zaventem | ||||||
16:17 | Brussels airport-Zaventem | IC2516 Raide 2 | |||||
16:26 | Bordet | ||||||
16:33 | Bruxelles-Schuman | ||||||
16:38 | Bruxelles-Luxembourg | ||||||
16:42 | Etterbeek | ||||||
17:02 | Ottignies | ||||||
17:13 | Gembloux | ||||||
17:33 | Gembloux | L6287 Raide 2 | |||||
17:38 | Ernage | ||||||
17:46 | Mont-Saint-Guibert |
15:14 | Malines | 3:32 2 vaihtoa 12 pysähtyy IC4536 IC915 L6288 Raide 11 | 3:32 | 2 vaihtoa 12 pysähtyy | IC4536 IC915 L6288 Raide 11 | IC4536 Raide 11 | |
15:32 | Bruxelles-Nord | ||||||
15:37 | Bruxelles-Central | ||||||
15:45 | Bruxelles-Midi | ||||||
16:00 | Braine-L'alleud | ||||||
16:12 | Nivelles | ||||||
16:22 | Luttre | ||||||
16:31 | Marchienne-Au-Pont | ||||||
16:36 | Charleroi-Central | ||||||
16:50 | Charleroi-Central | IC915 Raide 7 | |||||
17:02 | Tamines | ||||||
17:22 | Namur | ||||||
18:04 | Namur | L6288 Raide 9 | |||||
18:33 | Gembloux | ||||||
18:38 | Ernage | ||||||
18:46 | Mont-Saint-Guibert |
15:22 | Malines | 3:49 2 vaihtoa 8 pysähtyy L2785 S203086 L6269 Raide 3 | 3:49 | 2 vaihtoa 8 pysähtyy | L2785 S203086 L6269 Raide 3 | L2785 Raide 3 | |
15:34 | Boortmeerbeek | ||||||
15:38 | Haacht | ||||||
15:53 | Louvain | ||||||
15:57 | Louvain | S203086 Raide D | |||||
16:03 | Heverlee | ||||||
16:17 | Florival | ||||||
16:22 | Gastuche | ||||||
16:28 | Wavre | ||||||
16:37 | Ottignies | ||||||
19:05 | Ottignies | L6269 Raide 3 | |||||
19:11 | Mont-Saint-Guibert |
15:48 | Malines | 3:57 3 vaihtoa 9 pysähtyy IC4114 IC5737 P8601 L6289 Raide 3 | 3:57 | 3 vaihtoa 9 pysähtyy | IC4114 IC5737 P8601 L6289 Raide 3 | IC4114 Raide 3 | |
15:56 | Boortmeerbeek | ||||||
16:00 | Haacht | ||||||
16:08 | Wijgmaal | ||||||
16:13 | Louvain | ||||||
16:19 | Louvain | IC5737 Raide 5 | |||||
16:25 | Heverlee | ||||||
16:40 | Wavre | ||||||
16:47 | Ottignies | ||||||
16:55 | Ottignies | P8601 Raide 5 | |||||
17:07 | Gembloux | ||||||
19:32 | Gembloux | L6289 Raide 2 | |||||
19:37 | Ernage | ||||||
19:45 | Mont-Saint-Guibert |
15:58 | Malines | 1:13 2 vaihtoa 5 pysähtyy IC3437 P8601 L6267 Raide 12 | 1:13 | 2 vaihtoa 5 pysähtyy | IC3437 P8601 L6267 Raide 12 | IC3437 Raide 12 | |
16:08 | Vilvorde | ||||||
16:16 | Bruxelles-Nord | ||||||
16:21 | Bruxelles-Nord | P8601 Raide 7 | |||||
16:29 | Bruxelles-Schuman | ||||||
16:33 | Bruxelles-Luxembourg | ||||||
16:53 | Ottignies | ||||||
17:05 | Ottignies | L6267 Raide 3 | |||||
17:11 | Mont-Saint-Guibert |
16:14 | Malines | 1:27 2 vaihtoa 4 pysähtyy IC4537 IC2116 P8657 Raide 11 | 1:27 | 2 vaihtoa 4 pysähtyy | IC4537 IC2116 P8657 Raide 11 | IC4537 Raide 11 | |
16:29 | Bruxelles-Nord | ||||||
16:43 | Bruxelles-Nord | IC2116 Raide 7 | |||||
16:51 | Bruxelles-Schuman | ||||||
16:55 | Bruxelles-Luxembourg | ||||||
17:15 | Ottignies | ||||||
17:35 | Ottignies | P8657 Raide 3 | |||||
17:41 | Mont-Saint-Guibert |
16:44 | Malines | 2:27 2 vaihtoa 4 pysähtyy IC2038 IC2417 L6269 Raide 11 | 2:27 | 2 vaihtoa 4 pysähtyy | IC2038 IC2417 L6269 Raide 11 | IC2038 Raide 11 | |
16:58 | Bruxelles-Nord | ||||||
17:13 | Bruxelles-Nord | IC2417 Raide 7 | |||||
17:21 | Bruxelles-Schuman | ||||||
17:25 | Bruxelles-Luxembourg | ||||||
17:46 | Ottignies | ||||||
19:05 | Ottignies | L6269 Raide 3 | |||||
19:11 | Mont-Saint-Guibert |
17:07 | Malines | 3:39 2 vaihtoa 10 pysähtyy S53388 IC2117 L6290 Raide 6 | 3:39 | 2 vaihtoa 10 pysähtyy | S53388 IC2117 L6290 Raide 6 | S53388 Raide 6 | |
17:13 | Weerde | ||||||
17:17 | Eppegem | ||||||
17:23 | Vilvorde | ||||||
17:32 | Bordet | ||||||
17:37 | Meiser | ||||||
17:42 | Bruxelles-Schuman | ||||||
17:44 | Bruxelles-Luxembourg | ||||||
17:56 | Bruxelles-Luxembourg | IC2117 Raide 3 | |||||
18:17 | Ottignies | ||||||
18:29 | Gembloux | ||||||
20:33 | Gembloux | L6290 Raide 2 | |||||
20:38 | Ernage | ||||||
20:46 | Mont-Saint-Guibert |
17:14 | Malines | 4:31 2 vaihtoa 12 pysähtyy IC4538 IC917 L6291 Raide 12 | 4:31 | 2 vaihtoa 12 pysähtyy | IC4538 IC917 L6291 Raide 12 | IC4538 Raide 12 | |
17:34 | Bruxelles-Nord | ||||||
17:39 | Bruxelles-Central | ||||||
17:45 | Bruxelles-Midi | ||||||
18:00 | Braine-L'alleud | ||||||
18:12 | Nivelles | ||||||
18:22 | Luttre | ||||||
18:31 | Marchienne-Au-Pont | ||||||
18:36 | Charleroi-Central | ||||||
18:50 | Charleroi-Central | IC917 Raide 7 | |||||
19:02 | Tamines | ||||||
19:22 | Namur | ||||||
21:04 | Namur | L6291 Raide 9 | |||||
21:32 | Gembloux | ||||||
21:37 | Ernage | ||||||
21:45 | Mont-Saint-Guibert |
Matkan kesto
Matka-aika Malines ja Mont-saint-guibert välillä on 1h20