Juna-aikataulut
Mont-saint-guibert Sint-denijs-boekel Juna-aikataulu 9. syyskuuta 2024 klo 7.00
07:22 | Mont-Saint-Guibert | 2:14 3 vaihtoa 9 pysähtyy P7654 IC2128 IC2331 L1680 Raide 1 | 2:14 | 3 vaihtoa 9 pysähtyy | P7654 IC2128 IC2331 L1680 Raide 1 | P7654 Raide 1 | |
07:28 | Ottignies | ||||||
07:43 | Ottignies | IC2128 Raide 1 | |||||
08:06 | Bruxelles-Luxembourg | ||||||
08:09 | Bruxelles-Schuman | ||||||
08:19 | Bruxelles-Nord | ||||||
08:23 | Bruxelles-Central | ||||||
08:32 | Bruxelles-Central | IC2331 Raide 4 | |||||
08:39 | Bruxelles-Midi | ||||||
08:46 | Anderlecht | ||||||
09:00 | Denderleeuw | ||||||
09:15 | Zottegem | ||||||
09:27 | Zottegem | L1680 Raide 5 | |||||
09:36 | Sint-Denijs-Boekel |
07:46 | Mont-Saint-Guibert | 2:39 3 vaihtoa 11 pysähtyy L6277 P7602 IC5130 L1659 Raide 1 | 2:39 | 3 vaihtoa 11 pysähtyy | L6277 P7602 IC5130 L1659 Raide 1 | L6277 Raide 1 | |
07:52 | Ottignies | ||||||
08:05 | Ottignies | P7602 Raide 2 | |||||
08:27 | Bruxelles-Luxembourg | ||||||
08:30 | Bruxelles-Schuman | ||||||
08:40 | Bruxelles-Nord | ||||||
08:45 | Bruxelles-Central | ||||||
08:49 | Bruxelles-Midi | ||||||
09:03 | Bruxelles-Midi | IC5130 Raide 9 | |||||
09:19 | Liedekerke | ||||||
09:25 | Denderleeuw | ||||||
09:36 | Burst | ||||||
09:45 | Zottegem | ||||||
09:56 | Audenarde | ||||||
10:19 | Audenarde | L1659 Raide 2 | |||||
10:25 | Sint-Denijs-Boekel |
08:29 | Mont-Saint-Guibert | 2:56 3 vaihtoa 10 pysähtyy P7652 IC2129 IC2332 L1660 Raide 1 | 2:56 | 3 vaihtoa 10 pysähtyy | P7652 IC2129 IC2332 L1660 Raide 1 | P7652 Raide 1 | |
08:35 | Ottignies | ||||||
08:43 | Ottignies | IC2129 Raide 2 | |||||
09:06 | Bruxelles-Luxembourg | ||||||
09:09 | Bruxelles-Schuman | ||||||
09:19 | Bruxelles-Nord | ||||||
09:23 | Bruxelles-Central | ||||||
09:32 | Bruxelles-Central | IC2332 Raide 4 | |||||
09:39 | Bruxelles-Midi | ||||||
09:46 | Anderlecht | ||||||
10:00 | Denderleeuw | ||||||
10:18 | Zottegem | ||||||
10:29 | Audenarde | ||||||
11:19 | Audenarde | L1660 Raide 2 | |||||
11:25 | Sint-Denijs-Boekel |
08:46 | Mont-Saint-Guibert | 2:50 3 vaihtoa 9 pysähtyy L6278 P7629 IC5131 L1682 Raide 1 | 2:50 | 3 vaihtoa 9 pysähtyy | L6278 P7629 IC5131 L1682 Raide 1 | L6278 Raide 1 | |
08:52 | Ottignies | ||||||
09:04 | Ottignies | P7629 Raide 2 | |||||
09:27 | Bruxelles-Luxembourg | ||||||
09:30 | Bruxelles-Schuman | ||||||
09:44 | Bruxelles-Nord | ||||||
09:48 | Bruxelles-Central | ||||||
10:00 | Bruxelles-Central | IC5131 Raide 4 | |||||
10:07 | Bruxelles-Midi | ||||||
10:25 | Denderleeuw | ||||||
10:36 | Burst | ||||||
10:43 | Zottegem | ||||||
11:27 | Zottegem | L1682 Raide 5 | |||||
11:36 | Sint-Denijs-Boekel |
09:46 | Mont-Saint-Guibert | 2:50 3 vaihtoa 9 pysähtyy L6279 IC2430 IC5132 L1683 Raide 1 | 2:50 | 3 vaihtoa 9 pysähtyy | L6279 IC2430 IC5132 L1683 Raide 1 | L6279 Raide 1 | |
09:52 | Ottignies | ||||||
10:13 | Ottignies | IC2430 Raide 2 | |||||
10:36 | Bruxelles-Luxembourg | ||||||
10:39 | Bruxelles-Schuman | ||||||
10:48 | Bruxelles-Nord | ||||||
10:52 | Bruxelles-Central | ||||||
11:00 | Bruxelles-Central | IC5132 Raide 4 | |||||
11:07 | Bruxelles-Midi | ||||||
11:25 | Denderleeuw | ||||||
11:36 | Burst | ||||||
11:43 | Zottegem | ||||||
12:27 | Zottegem | L1683 Raide 5 | |||||
12:36 | Sint-Denijs-Boekel |
10:12 | Mont-Saint-Guibert | 2:24 3 vaihtoa 11 pysähtyy L6260 IC2131 IC2334 L1683 Raide 2 | 2:24 | 3 vaihtoa 11 pysähtyy | L6260 IC2131 IC2334 L1683 Raide 2 | L6260 Raide 2 | |
10:22 | Ernage | ||||||
10:25 | Gembloux | ||||||
10:29 | Gembloux | IC2131 Raide 3 | |||||
10:43 | Ottignies | ||||||
11:06 | Bruxelles-Luxembourg | ||||||
11:09 | Bruxelles-Schuman | ||||||
11:19 | Bruxelles-Nord | ||||||
11:23 | Bruxelles-Central | ||||||
11:32 | Bruxelles-Central | IC2334 Raide 4 | |||||
11:39 | Bruxelles-Midi | ||||||
11:46 | Anderlecht | ||||||
12:00 | Denderleeuw | ||||||
12:15 | Zottegem | ||||||
12:27 | Zottegem | L1683 Raide 5 | |||||
12:36 | Sint-Denijs-Boekel |
10:47 | Mont-Saint-Guibert | 2:49 3 vaihtoa 13 pysähtyy L6280 IC2431 S32283 L1684 Raide 1 | 2:49 | 3 vaihtoa 13 pysähtyy | L6280 IC2431 S32283 L1684 Raide 1 | L6280 Raide 1 | |
10:53 | Ottignies | ||||||
11:13 | Ottignies | IC2431 Raide 2 | |||||
11:36 | Bruxelles-Luxembourg | ||||||
11:39 | Bruxelles-Schuman | ||||||
11:48 | Bruxelles-Nord | ||||||
11:53 | Bruxelles-Central | ||||||
11:57 | Bruxelles-Midi | ||||||
12:23 | Bruxelles-Midi | S32283 Raide 10 | |||||
12:29 | Anderlecht | ||||||
12:39 | Liedekerke | ||||||
12:44 | Denderleeuw | ||||||
12:51 | Haaltert | ||||||
12:59 | Burst | ||||||
13:05 | Herzele | ||||||
13:11 | Zottegem | ||||||
13:27 | Zottegem | L1684 Raide 5 | |||||
13:36 | Sint-Denijs-Boekel |
11:12 | Mont-Saint-Guibert | 3:13 3 vaihtoa 12 pysähtyy L6261 IC2132 IC2335 L1663 Raide 2 | 3:13 | 3 vaihtoa 12 pysähtyy | L6261 IC2132 IC2335 L1663 Raide 2 | L6261 Raide 2 | |
11:22 | Ernage | ||||||
11:25 | Gembloux | ||||||
11:29 | Gembloux | IC2132 Raide 3 | |||||
11:43 | Ottignies | ||||||
12:06 | Bruxelles-Luxembourg | ||||||
12:09 | Bruxelles-Schuman | ||||||
12:19 | Bruxelles-Nord | ||||||
12:23 | Bruxelles-Central | ||||||
12:32 | Bruxelles-Central | IC2335 Raide 4 | |||||
12:39 | Bruxelles-Midi | ||||||
12:46 | Anderlecht | ||||||
13:00 | Denderleeuw | ||||||
13:18 | Zottegem | ||||||
13:29 | Audenarde | ||||||
14:19 | Audenarde | L1663 Raide 2 | |||||
14:25 | Sint-Denijs-Boekel |
11:46 | Mont-Saint-Guibert | 2:50 3 vaihtoa 9 pysähtyy L6281 IC2432 IC5134 L1685 Raide 1 | 2:50 | 3 vaihtoa 9 pysähtyy | L6281 IC2432 IC5134 L1685 Raide 1 | L6281 Raide 1 | |
11:52 | Ottignies | ||||||
12:13 | Ottignies | IC2432 Raide 2 | |||||
12:36 | Bruxelles-Luxembourg | ||||||
12:39 | Bruxelles-Schuman | ||||||
12:48 | Bruxelles-Nord | ||||||
12:52 | Bruxelles-Central | ||||||
13:00 | Bruxelles-Central | IC5134 Raide 4 | |||||
13:07 | Bruxelles-Midi | ||||||
13:25 | Denderleeuw | ||||||
13:36 | Burst | ||||||
13:43 | Zottegem | ||||||
14:27 | Zottegem | L1685 Raide 5 | |||||
14:36 | Sint-Denijs-Boekel |
12:12 | Mont-Saint-Guibert | 3:13 3 vaihtoa 12 pysähtyy L6262 IC2133 IC2336 L1664 Raide 2 | 3:13 | 3 vaihtoa 12 pysähtyy | L6262 IC2133 IC2336 L1664 Raide 2 | L6262 Raide 2 | |
12:22 | Ernage | ||||||
12:25 | Gembloux | ||||||
12:29 | Gembloux | IC2133 Raide 3 | |||||
12:43 | Ottignies | ||||||
13:06 | Bruxelles-Luxembourg | ||||||
13:09 | Bruxelles-Schuman | ||||||
13:19 | Bruxelles-Nord | ||||||
13:23 | Bruxelles-Central | ||||||
13:32 | Bruxelles-Central | IC2336 Raide 4 | |||||
13:39 | Bruxelles-Midi | ||||||
13:46 | Anderlecht | ||||||
14:00 | Denderleeuw | ||||||
14:18 | Zottegem | ||||||
14:29 | Audenarde | ||||||
15:19 | Audenarde | L1664 Raide 2 | |||||
15:25 | Sint-Denijs-Boekel |
12:46 | Mont-Saint-Guibert | 2:50 3 vaihtoa 9 pysähtyy L6282 IC2433 IC5135 L1686 Raide 1 | 2:50 | 3 vaihtoa 9 pysähtyy | L6282 IC2433 IC5135 L1686 Raide 1 | L6282 Raide 1 | |
12:52 | Ottignies | ||||||
13:13 | Ottignies | IC2433 Raide 2 | |||||
13:36 | Bruxelles-Luxembourg | ||||||
13:39 | Bruxelles-Schuman | ||||||
13:48 | Bruxelles-Nord | ||||||
13:52 | Bruxelles-Central | ||||||
14:00 | Bruxelles-Central | IC5135 Raide 4 | |||||
14:07 | Bruxelles-Midi | ||||||
14:25 | Denderleeuw | ||||||
14:36 | Burst | ||||||
14:43 | Zottegem | ||||||
15:27 | Zottegem | L1686 Raide 5 | |||||
15:36 | Sint-Denijs-Boekel |
Matkan kesto
Matka-aika Mont-saint-guibert ja Sint-denijs-boekel välillä on 2h07