Juna-aikataulut
Saint-Ghislain Fexhe-le-Haut-Clocher Juna-aikataulu 9. syyskuuta 2024 klo 6.10
06:31 | Saint-Ghislain | 2:32 1 vaihto 14 pysähtyy IC1706 S445158 Raide 3 | 2:32 | 1 vaihto 14 pysähtyy | IC1706 S445158 Raide 3 | IC1706 Raide 3 | |
06:36 | Quaregnon | ||||||
06:40 | Jemappes | ||||||
06:50 | Mons | ||||||
07:00 | Jurbise | ||||||
07:09 | Soignies | ||||||
07:16 | Braine-Le-Comte | ||||||
07:27 | Hal | ||||||
07:38 | Bruxelles-Midi | ||||||
07:43 | Bruxelles-Central | ||||||
07:49 | Bruxelles-Nord | ||||||
08:10 | Louvain | ||||||
08:24 | Tirlemont | ||||||
08:35 | Landen | ||||||
08:43 | Waremme | ||||||
08:49 | Waremme | S445158 Raide 2 | |||||
09:03 | Fexhe-Le-Haut-Clocher |
07:31 | Saint-Ghislain | 2:32 1 vaihto 14 pysähtyy IC1707 S445159 Raide 3 | 2:32 | 1 vaihto 14 pysähtyy | IC1707 S445159 Raide 3 | IC1707 Raide 3 | |
07:36 | Quaregnon | ||||||
07:40 | Jemappes | ||||||
07:50 | Mons | ||||||
08:00 | Jurbise | ||||||
08:09 | Soignies | ||||||
08:16 | Braine-Le-Comte | ||||||
08:27 | Hal | ||||||
08:38 | Bruxelles-Midi | ||||||
08:43 | Bruxelles-Central | ||||||
08:49 | Bruxelles-Nord | ||||||
09:10 | Louvain | ||||||
09:24 | Tirlemont | ||||||
09:35 | Landen | ||||||
09:43 | Waremme | ||||||
09:49 | Waremme | S445159 Raide 2 | |||||
10:03 | Fexhe-Le-Haut-Clocher |
08:31 | Saint-Ghislain | 2:32 1 vaihto 14 pysähtyy IC1708 S445160 Raide 3 | 2:32 | 1 vaihto 14 pysähtyy | IC1708 S445160 Raide 3 | IC1708 Raide 3 | |
08:36 | Quaregnon | ||||||
08:40 | Jemappes | ||||||
08:50 | Mons | ||||||
09:00 | Jurbise | ||||||
09:09 | Soignies | ||||||
09:16 | Braine-Le-Comte | ||||||
09:26 | Hal | ||||||
09:38 | Bruxelles-Midi | ||||||
09:43 | Bruxelles-Central | ||||||
09:49 | Bruxelles-Nord | ||||||
10:10 | Louvain | ||||||
10:24 | Tirlemont | ||||||
10:35 | Landen | ||||||
10:43 | Waremme | ||||||
10:49 | Waremme | S445160 Raide 2 | |||||
11:03 | Fexhe-Le-Haut-Clocher |
09:31 | Saint-Ghislain | 2:32 1 vaihto 14 pysähtyy IC1709 S445161 Raide 3 | 2:32 | 1 vaihto 14 pysähtyy | IC1709 S445161 Raide 3 | IC1709 Raide 3 | |
09:36 | Quaregnon | ||||||
09:40 | Jemappes | ||||||
09:50 | Mons | ||||||
10:00 | Jurbise | ||||||
10:09 | Soignies | ||||||
10:16 | Braine-Le-Comte | ||||||
10:26 | Hal | ||||||
10:38 | Bruxelles-Midi | ||||||
10:43 | Bruxelles-Central | ||||||
10:49 | Bruxelles-Nord | ||||||
11:10 | Louvain | ||||||
11:24 | Tirlemont | ||||||
11:35 | Landen | ||||||
11:43 | Waremme | ||||||
11:49 | Waremme | S445161 Raide 2 | |||||
12:03 | Fexhe-Le-Haut-Clocher |
10:31 | Saint-Ghislain | 2:32 1 vaihto 14 pysähtyy IC1710 S445162 Raide 3 | 2:32 | 1 vaihto 14 pysähtyy | IC1710 S445162 Raide 3 | IC1710 Raide 3 | |
10:36 | Quaregnon | ||||||
10:40 | Jemappes | ||||||
10:50 | Mons | ||||||
11:00 | Jurbise | ||||||
11:09 | Soignies | ||||||
11:16 | Braine-Le-Comte | ||||||
11:26 | Hal | ||||||
11:38 | Bruxelles-Midi | ||||||
11:43 | Bruxelles-Central | ||||||
11:49 | Bruxelles-Nord | ||||||
12:10 | Louvain | ||||||
12:24 | Tirlemont | ||||||
12:35 | Landen | ||||||
12:43 | Waremme | ||||||
12:49 | Waremme | S445162 Raide 2 | |||||
13:03 | Fexhe-Le-Haut-Clocher |
11:05 | Saint-Ghislain | 2:46 3 vaihtoa 9 pysähtyy IC910 IC3711 IC411 S445184 Raide 1 | 2:46 | 3 vaihtoa 9 pysähtyy | IC910 IC3711 IC411 S445184 Raide 1 | IC910 Raide 1 | |
11:13 | Mons | ||||||
11:19 | Mons | IC3711 Raide 7 | |||||
11:30 | Jurbise | ||||||
11:40 | Soignies | ||||||
11:47 | Braine-Le-Comte | ||||||
12:09 | Bruxelles-Midi | ||||||
12:13 | Bruxelles-Central | ||||||
12:33 | Bruxelles-Central | IC411 Raide 1 | |||||
12:41 | Bruxelles-Nord | ||||||
12:58 | Louvain | ||||||
13:23 | Ans | ||||||
13:41 | Ans | S445184 Raide 5 | |||||
13:51 | Fexhe-Le-Haut-Clocher |
11:31 | Saint-Ghislain | 2:32 1 vaihto 14 pysähtyy IC1711 S445163 Raide 3 | 2:32 | 1 vaihto 14 pysähtyy | IC1711 S445163 Raide 3 | IC1711 Raide 3 | |
11:36 | Quaregnon | ||||||
11:40 | Jemappes | ||||||
11:50 | Mons | ||||||
12:00 | Jurbise | ||||||
12:09 | Soignies | ||||||
12:16 | Braine-Le-Comte | ||||||
12:26 | Hal | ||||||
12:38 | Bruxelles-Midi | ||||||
12:43 | Bruxelles-Central | ||||||
12:49 | Bruxelles-Nord | ||||||
13:10 | Louvain | ||||||
13:24 | Tirlemont | ||||||
13:35 | Landen | ||||||
13:43 | Waremme | ||||||
13:49 | Waremme | S445163 Raide 3 | |||||
14:03 | Fexhe-Le-Haut-Clocher |
12:29 | Saint-Ghislain | 2:34 1 vaihto 14 pysähtyy IC1712 S445164 Raide 4 | 2:34 | 1 vaihto 14 pysähtyy | IC1712 S445164 Raide 4 | IC1712 Raide 4 | |
12:34 | Quaregnon | ||||||
12:38 | Jemappes | ||||||
12:50 | Mons | ||||||
13:00 | Jurbise | ||||||
13:09 | Soignies | ||||||
13:16 | Braine-Le-Comte | ||||||
13:26 | Hal | ||||||
13:38 | Bruxelles-Midi | ||||||
13:43 | Bruxelles-Central | ||||||
13:49 | Bruxelles-Nord | ||||||
14:10 | Louvain | ||||||
14:24 | Tirlemont | ||||||
14:35 | Landen | ||||||
14:43 | Waremme | ||||||
14:49 | Waremme | S445164 Raide 3 | |||||
15:03 | Fexhe-Le-Haut-Clocher |
13:31 | Saint-Ghislain | 2:32 1 vaihto 14 pysähtyy IC1713 S445165 Raide 3 | 2:32 | 1 vaihto 14 pysähtyy | IC1713 S445165 Raide 3 | IC1713 Raide 3 | |
13:36 | Quaregnon | ||||||
13:40 | Jemappes | ||||||
13:50 | Mons | ||||||
14:00 | Jurbise | ||||||
14:09 | Soignies | ||||||
14:16 | Braine-Le-Comte | ||||||
14:26 | Hal | ||||||
14:38 | Bruxelles-Midi | ||||||
14:43 | Bruxelles-Central | ||||||
14:49 | Bruxelles-Nord | ||||||
15:10 | Louvain | ||||||
15:24 | Tirlemont | ||||||
15:35 | Landen | ||||||
15:43 | Waremme | ||||||
15:49 | Waremme | S445165 Raide 3 | |||||
16:03 | Fexhe-Le-Haut-Clocher |
14:31 | Saint-Ghislain | 2:32 1 vaihto 14 pysähtyy IC1714 S445166 Raide 3 | 2:32 | 1 vaihto 14 pysähtyy | IC1714 S445166 Raide 3 | IC1714 Raide 3 | |
14:36 | Quaregnon | ||||||
14:40 | Jemappes | ||||||
14:50 | Mons | ||||||
15:00 | Jurbise | ||||||
15:09 | Soignies | ||||||
15:16 | Braine-Le-Comte | ||||||
15:26 | Hal | ||||||
15:38 | Bruxelles-Midi | ||||||
15:43 | Bruxelles-Central | ||||||
15:49 | Bruxelles-Nord | ||||||
16:10 | Louvain | ||||||
16:24 | Tirlemont | ||||||
16:35 | Landen | ||||||
16:43 | Waremme | ||||||
16:49 | Waremme | S445166 Raide 3 | |||||
17:03 | Fexhe-Le-Haut-Clocher |
15:31 | Saint-Ghislain | 2:32 1 vaihto 14 pysähtyy IC1715 S445167 Raide 3 | 2:32 | 1 vaihto 14 pysähtyy | IC1715 S445167 Raide 3 | IC1715 Raide 3 | |
15:36 | Quaregnon | ||||||
15:40 | Jemappes | ||||||
15:50 | Mons | ||||||
16:00 | Jurbise | ||||||
16:09 | Soignies | ||||||
16:15 | Braine-Le-Comte | ||||||
16:25 | Hal | ||||||
16:37 | Bruxelles-Midi | ||||||
16:42 | Bruxelles-Central | ||||||
16:49 | Bruxelles-Nord | ||||||
17:10 | Louvain | ||||||
17:24 | Tirlemont | ||||||
17:35 | Landen | ||||||
17:43 | Waremme | ||||||
17:49 | Waremme | S445167 Raide 2 | |||||
18:03 | Fexhe-Le-Haut-Clocher |
Matkan kesto
Matka-aika Saint-Ghislain ja Fexhe-le-Haut-Clocher välillä on 2h32