Juna-aikataulut
Simonis Sterpenich-frontiere Juna-aikataulu 9. syyskuuta 2024 klo 6.00
06:47 | Simonis | 3:58 2 vaihtoa 15 pysähtyy S103856 IC2107 L5910 Raide 2 | 3:58 | 2 vaihtoa 15 pysähtyy | S103856 IC2107 L5910 Raide 2 | S103856 Raide 2 | |
06:50 | Bruxelles-Ouest | ||||||
06:55 | Bruxelles-Midi | ||||||
07:33 | Bruxelles-Midi | IC2107 Raide 12 | |||||
07:38 | Bruxelles-Central | ||||||
07:44 | Bruxelles-Nord | ||||||
07:52 | Bruxelles-Schuman | ||||||
07:56 | Bruxelles-Luxembourg | ||||||
08:17 | Ottignies | ||||||
08:31 | Gembloux | ||||||
08:47 | Namur | ||||||
09:04 | Ciney | ||||||
09:23 | Marloie | ||||||
09:29 | Rochefort-Jemelle | ||||||
09:56 | Libramont | ||||||
10:10 | Marbehan | ||||||
10:22 | Arlon | ||||||
10:36 | Arlon | L5910 Raide 4 | |||||
10:45 | Kleinbettingen (Lu) |
07:11 | Jette | 5:03 4 vaihtoa 20 pysähtyy S42178 IC2507 L6058 L5861 L5812 Raide 2 | 5:03 | 4 vaihtoa 20 pysähtyy | S42178 IC2507 L6058 L5861 L5812 Raide 2 | S42178 Raide 2 | |
07:16 | Bockstael | ||||||
07:25 | Bruxelles-Schuman | ||||||
07:28 | Bruxelles-Luxembourg | ||||||
07:31 | Etterbeek | ||||||
07:42 | Etterbeek | IC2507 Raide 4 | |||||
08:02 | Ottignies | ||||||
08:15 | Gembloux | ||||||
08:31 | Namur | ||||||
08:36 | Jambes | ||||||
08:45 | Lustin | ||||||
08:50 | Godinne | ||||||
08:55 | Yvoir | ||||||
09:15 | Yvoir | L6058 Raide 2 | |||||
09:23 | Dinant | ||||||
09:28 | Anseremme | ||||||
09:36 | Gendron-Celles | ||||||
09:42 | Houyet | ||||||
09:51 | Beauraing | ||||||
10:36 | Bertrix | ||||||
10:46 | Libramont | ||||||
11:21 | Libramont | L5861 Raide 3 | |||||
11:38 | Marbehan | ||||||
11:55 | Arlon | ||||||
12:05 | Arlon | L5812 Raide 5 | |||||
12:14 | Kleinbettingen (Lu) |
07:47 | Simonis | 4:58 2 vaihtoa 15 pysähtyy S103857 IC2109 L5912 Raide 2 | 4:58 | 2 vaihtoa 15 pysähtyy | S103857 IC2109 L5912 Raide 2 | S103857 Raide 2 | |
07:50 | Bruxelles-Ouest | ||||||
07:55 | Bruxelles-Midi | ||||||
09:33 | Bruxelles-Midi | IC2109 Raide 10 | |||||
09:38 | Bruxelles-Central | ||||||
09:44 | Bruxelles-Nord | ||||||
09:52 | Bruxelles-Schuman | ||||||
09:56 | Bruxelles-Luxembourg | ||||||
10:17 | Ottignies | ||||||
10:31 | Gembloux | ||||||
10:47 | Namur | ||||||
11:04 | Ciney | ||||||
11:23 | Marloie | ||||||
11:29 | Rochefort-Jemelle | ||||||
11:56 | Libramont | ||||||
12:10 | Marbehan | ||||||
12:22 | Arlon | ||||||
12:36 | Arlon | L5912 Raide 5 | |||||
12:45 | Kleinbettingen (Lu) |
08:11 | Jette | 6:03 4 vaihtoa 21 pysähtyy S42179 IC2508 L6059 L5961 L5814 Raide 2 | 6:03 | 4 vaihtoa 21 pysähtyy | S42179 IC2508 L6059 L5961 L5814 Raide 2 | S42179 Raide 2 | |
08:16 | Bockstael | ||||||
08:25 | Bruxelles-Schuman | ||||||
08:28 | Bruxelles-Luxembourg | ||||||
08:31 | Etterbeek | ||||||
08:42 | Etterbeek | IC2508 Raide 4 | |||||
09:02 | Ottignies | ||||||
09:15 | Gembloux | ||||||
09:31 | Namur | ||||||
09:36 | Jambes | ||||||
09:45 | Lustin | ||||||
09:50 | Godinne | ||||||
09:55 | Yvoir | ||||||
10:15 | Yvoir | L6059 Raide 2 | |||||
10:23 | Dinant | ||||||
10:28 | Anseremme | ||||||
10:36 | Gendron-Celles | ||||||
10:42 | Houyet | ||||||
10:51 | Beauraing | ||||||
11:28 | Bertrix | ||||||
12:06 | Bertrix | L5961 Raide 3 | |||||
12:36 | Virton | ||||||
13:02 | Athus | ||||||
13:07 | Messancy | ||||||
13:18 | Arlon | ||||||
14:05 | Arlon | L5814 Raide 4 | |||||
14:14 | Kleinbettingen (Lu) |
08:14 | Simonis | 8:30 3 vaihtoa 18 pysähtyy S103878 S47076 IC2112 L5836 Raide 1 | 8:30 | 3 vaihtoa 18 pysähtyy | S103878 S47076 IC2112 L5836 Raide 1 | S103878 Raide 1 | |
08:20 | Jette | ||||||
08:28 | Jette | S47076 Raide 2 | |||||
08:33 | Bockstael | ||||||
08:39 | Bruxelles-Schuman | ||||||
12:52 | Bruxelles-Schuman | IC2112 Raide 2 | |||||
12:56 | Bruxelles-Luxembourg | ||||||
13:17 | Ottignies | ||||||
13:31 | Gembloux | ||||||
13:47 | Namur | ||||||
14:04 | Ciney | ||||||
14:23 | Marloie | ||||||
14:29 | Rochefort-Jemelle | ||||||
14:56 | Libramont | ||||||
15:10 | Marbehan | ||||||
15:29 | Arlon | ||||||
15:49 | Luxembourg (Lu) | ||||||
16:23 | Luxembourg (Lu) | L5836 | |||||
16:29 | Bertrange Strassen (Lu) | ||||||
16:33 | Mamer-Lycée (lu) | ||||||
16:36 | Mamer (Lu) | ||||||
16:40 | Capellen (Lu) | ||||||
16:44 | Kleinbettingen (Lu) |
08:47 | Simonis | 3:58 2 vaihtoa 15 pysähtyy S103858 IC2109 L5912 Raide 2 | 3:58 | 2 vaihtoa 15 pysähtyy | S103858 IC2109 L5912 Raide 2 | S103858 Raide 2 | |
08:50 | Bruxelles-Ouest | ||||||
08:55 | Bruxelles-Midi | ||||||
09:33 | Bruxelles-Midi | IC2109 Raide 10 | |||||
09:38 | Bruxelles-Central | ||||||
09:44 | Bruxelles-Nord | ||||||
09:52 | Bruxelles-Schuman | ||||||
09:56 | Bruxelles-Luxembourg | ||||||
10:17 | Ottignies | ||||||
10:31 | Gembloux | ||||||
10:47 | Namur | ||||||
11:04 | Ciney | ||||||
11:23 | Marloie | ||||||
11:29 | Rochefort-Jemelle | ||||||
11:56 | Libramont | ||||||
12:10 | Marbehan | ||||||
12:22 | Arlon | ||||||
12:36 | Arlon | L5912 Raide 5 | |||||
12:45 | Kleinbettingen (Lu) |
09:47 | Simonis | 3:58 2 vaihtoa 15 pysähtyy S103859 IC2110 L5913 Raide 2 | 3:58 | 2 vaihtoa 15 pysähtyy | S103859 IC2110 L5913 Raide 2 | S103859 Raide 2 | |
09:50 | Bruxelles-Ouest | ||||||
09:55 | Bruxelles-Midi | ||||||
10:33 | Bruxelles-Midi | IC2110 Raide 11 | |||||
10:38 | Bruxelles-Central | ||||||
10:44 | Bruxelles-Nord | ||||||
10:52 | Bruxelles-Schuman | ||||||
10:56 | Bruxelles-Luxembourg | ||||||
11:17 | Ottignies | ||||||
11:31 | Gembloux | ||||||
11:47 | Namur | ||||||
12:04 | Ciney | ||||||
12:23 | Marloie | ||||||
12:29 | Rochefort-Jemelle | ||||||
12:56 | Libramont | ||||||
13:10 | Marbehan | ||||||
13:22 | Arlon | ||||||
13:36 | Arlon | L5913 Raide 5 | |||||
13:45 | Kleinbettingen (Lu) |
10:11 | Jette | 5:34 4 vaihtoa 20 pysähtyy S42181 IC2510 L6061 L5864 L5915 Raide 2 | 5:34 | 4 vaihtoa 20 pysähtyy | S42181 IC2510 L6061 L5864 L5915 Raide 2 | S42181 Raide 2 | |
10:16 | Bockstael | ||||||
10:25 | Bruxelles-Schuman | ||||||
10:28 | Bruxelles-Luxembourg | ||||||
10:31 | Etterbeek | ||||||
10:42 | Etterbeek | IC2510 Raide 4 | |||||
11:02 | Ottignies | ||||||
11:15 | Gembloux | ||||||
11:31 | Namur | ||||||
11:36 | Jambes | ||||||
11:45 | Lustin | ||||||
11:50 | Godinne | ||||||
11:55 | Yvoir | ||||||
12:15 | Yvoir | L6061 Raide 2 | |||||
12:23 | Dinant | ||||||
12:28 | Anseremme | ||||||
12:36 | Gendron-Celles | ||||||
12:42 | Houyet | ||||||
12:51 | Beauraing | ||||||
13:36 | Bertrix | ||||||
13:46 | Libramont | ||||||
14:21 | Libramont | L5864 Raide 2 | |||||
14:39 | Marbehan | ||||||
14:56 | Arlon | ||||||
15:36 | Arlon | L5915 Raide 5 | |||||
15:45 | Kleinbettingen (Lu) |
12:47 | Simonis | 3:27 2 vaihtoa 9 pysähtyy S103862 P7613 L5816 Raide 2 | 3:27 | 2 vaihtoa 9 pysähtyy | S103862 P7613 L5816 Raide 2 | S103862 Raide 2 | |
12:50 | Bruxelles-Ouest | ||||||
12:55 | Bruxelles-Midi | ||||||
13:07 | Bruxelles-Midi | P7613 Raide 12 | |||||
13:12 | Bruxelles-Central | ||||||
13:22 | Bruxelles-Nord | ||||||
13:30 | Bruxelles-Schuman | ||||||
13:35 | Bruxelles-Luxembourg | ||||||
14:21 | Namur | ||||||
15:18 | Libramont | ||||||
15:41 | Arlon | ||||||
16:05 | Arlon | L5816 Raide 5 | |||||
16:14 | Kleinbettingen (Lu) |
14:14 | Simonis | 3:31 3 vaihtoa 13 pysähtyy S103884 IC3236 IC2114 L5917 Raide 1 | 3:31 | 3 vaihtoa 13 pysähtyy | S103884 IC3236 IC2114 L5917 Raide 1 | S103884 Raide 1 | |
14:20 | Jette | ||||||
14:25 | Jette | IC3236 Raide 4 | |||||
14:31 | Bruxelles-Nord | ||||||
14:44 | Bruxelles-Nord | IC2114 Raide 7 | |||||
14:52 | Bruxelles-Schuman | ||||||
14:56 | Bruxelles-Luxembourg | ||||||
15:17 | Ottignies | ||||||
15:30 | Gembloux | ||||||
15:45 | Namur | ||||||
16:01 | Ciney | ||||||
16:20 | Marloie | ||||||
16:26 | Rochefort-Jemelle | ||||||
16:56 | Libramont | ||||||
17:10 | Marbehan | ||||||
17:22 | Arlon | ||||||
17:36 | Arlon | L5917 Raide 5 | |||||
17:45 | Kleinbettingen (Lu) |
14:47 | Simonis | 3:58 2 vaihtoa 15 pysähtyy S103864 IC2115 L5918 Raide 2 | 3:58 | 2 vaihtoa 15 pysähtyy | S103864 IC2115 L5918 Raide 2 | S103864 Raide 2 | |
14:50 | Bruxelles-Ouest | ||||||
14:55 | Bruxelles-Midi | ||||||
15:32 | Bruxelles-Midi | IC2115 Raide 10 | |||||
15:37 | Bruxelles-Central | ||||||
15:43 | Bruxelles-Nord | ||||||
15:51 | Bruxelles-Schuman | ||||||
15:55 | Bruxelles-Luxembourg | ||||||
16:17 | Ottignies | ||||||
16:30 | Gembloux | ||||||
16:46 | Namur | ||||||
17:04 | Ciney | ||||||
17:23 | Marloie | ||||||
17:29 | Rochefort-Jemelle | ||||||
17:56 | Libramont | ||||||
18:10 | Marbehan | ||||||
18:22 | Arlon | ||||||
18:36 | Arlon | L5918 Raide 3 | |||||
18:45 | Kleinbettingen (Lu) |
Matkan kesto
Matka-aika Simonis ja Sterpenich-frontiere välillä on 3h01