Juna-aikataulut
Villers-la-Ville Dolhain-Gileppe Juna-aikataulu 9. syyskuuta 2024 klo 11.50
12:41 | Villers-La-Ville | 3:17 3 vaihtoa 11 pysähtyy S614562 IC3812 IC512 S415036 Raide 2 | 3:17 | 3 vaihtoa 11 pysähtyy | S614562 IC3812 IC512 S415036 Raide 2 | S614562 Raide 2 | |
12:55 | Fleurus | ||||||
13:07 | Charleroi-Ouest | ||||||
13:10 | Charleroi-Central | ||||||
13:19 | Charleroi-Central | IC3812 Raide 7 | |||||
13:30 | Tamines | ||||||
13:53 | Namur | ||||||
14:06 | Andenne | ||||||
14:15 | Huy | ||||||
14:27 | Flémalle-Haute | ||||||
14:35 | Liège-Guillemins | ||||||
15:02 | Liège-Guillemins | IC512 Raide 1 | |||||
15:23 | Verviers-Central | ||||||
15:34 | Welkenraedt | ||||||
15:53 | Welkenraedt | S415036 Raide 5 | |||||
15:58 | Dolhain-Gileppe |
13:18 | Villers-La-Ville | 3:40 3 vaihtoa 15 pysähtyy S614583 S206463 IC413 S415037 Raide 2 | 3:40 | 3 vaihtoa 15 pysähtyy | S614583 S206463 IC413 S415037 Raide 2 | S614583 Raide 2 | |
13:31 | Court-Saint-Etienne | ||||||
13:41 | Ottignies | ||||||
13:48 | Bierges-Walibi | ||||||
14:02 | Bierges-Walibi | S206463 Raide 2 | |||||
14:05 | Wavre | ||||||
14:08 | Basse-Wavre | ||||||
14:14 | Archennes | ||||||
14:22 | Sint-Joris-Weert | ||||||
14:31 | Heverlee | ||||||
14:35 | Louvain | ||||||
14:59 | Louvain | IC413 Raide 3 | |||||
15:25 | Ans | ||||||
15:36 | Liège-Guillemins | ||||||
15:40 | Angleur | ||||||
15:55 | Pepinster | ||||||
16:01 | Verviers-Central | ||||||
16:11 | Welkenraedt | ||||||
16:53 | Welkenraedt | S415037 Raide 5 | |||||
16:58 | Dolhain-Gileppe |
14:18 | Villers-La-Ville | 2:44 2 vaihtoa 14 pysähtyy S614584 IC2414 S415016 Raide 2 | 2:44 | 2 vaihtoa 14 pysähtyy | S614584 IC2414 S415016 Raide 2 | S614584 Raide 2 | |
14:31 | Court-Saint-Etienne | ||||||
14:38 | Ottignies | ||||||
14:47 | Ottignies | IC2414 Raide 3 | |||||
15:03 | Gembloux | ||||||
15:19 | Namur | ||||||
15:33 | Andenne | ||||||
15:41 | Statte | ||||||
15:46 | Huy | ||||||
16:00 | Flémalle-Haute | ||||||
16:09 | Liège-Guillemins | ||||||
16:18 | Liège-Guillemins | S415016 Raide 6 | |||||
16:23 | Angleur | ||||||
16:30 | Chaudfontaine | ||||||
16:41 | Nessonvaux | ||||||
16:47 | Pepinster | ||||||
16:53 | Verviers-Central | ||||||
17:02 | Dolhain-Gileppe |
14:41 | Villers-La-Ville | 3:01 3 vaihtoa 11 pysähtyy S614564 IC3814 IC514 L6888 Raide 2 | 3:01 | 3 vaihtoa 11 pysähtyy | S614564 IC3814 IC514 L6888 Raide 2 | S614564 Raide 2 | |
14:55 | Fleurus | ||||||
15:07 | Charleroi-Ouest | ||||||
15:10 | Charleroi-Central | ||||||
15:19 | Charleroi-Central | IC3814 Raide 7 | |||||
15:30 | Tamines | ||||||
15:52 | Namur | ||||||
16:05 | Andenne | ||||||
16:16 | Huy | ||||||
16:28 | Flémalle-Haute | ||||||
16:36 | Liège-Guillemins | ||||||
17:02 | Liège-Guillemins | IC514 Raide 1 | |||||
17:23 | Verviers-Central | ||||||
17:34 | Welkenraedt | ||||||
17:37 | Welkenraedt | L6888 Raide 2 | |||||
17:42 | Dolhain-Gileppe |
15:18 | Villers-La-Ville | 2:44 2 vaihtoa 14 pysähtyy S614585 IC2415 S415017 Raide 2 | 2:44 | 2 vaihtoa 14 pysähtyy | S614585 IC2415 S415017 Raide 2 | S614585 Raide 2 | |
15:31 | Court-Saint-Etienne | ||||||
15:38 | Ottignies | ||||||
15:47 | Ottignies | IC2415 Raide 3 | |||||
16:03 | Gembloux | ||||||
16:19 | Namur | ||||||
16:33 | Andenne | ||||||
16:41 | Statte | ||||||
16:46 | Huy | ||||||
17:00 | Flémalle-Haute | ||||||
17:09 | Liège-Guillemins | ||||||
17:18 | Liège-Guillemins | S415017 Raide 3 | |||||
17:23 | Angleur | ||||||
17:30 | Chaudfontaine | ||||||
17:41 | Nessonvaux | ||||||
17:47 | Pepinster | ||||||
17:53 | Verviers-Central | ||||||
18:02 | Dolhain-Gileppe |
15:41 | Villers-La-Ville | 3:21 2 vaihtoa 14 pysähtyy S614565 IC3815 S415018 Raide 2 | 3:21 | 2 vaihtoa 14 pysähtyy | S614565 IC3815 S415018 Raide 2 | S614565 Raide 2 | |
15:55 | Fleurus | ||||||
16:07 | Charleroi-Ouest | ||||||
16:10 | Charleroi-Central | ||||||
16:19 | Charleroi-Central | IC3815 Raide 7 | |||||
16:30 | Tamines | ||||||
16:52 | Namur | ||||||
17:05 | Andenne | ||||||
17:16 | Huy | ||||||
17:28 | Flémalle-Haute | ||||||
17:36 | Liège-Guillemins | ||||||
18:18 | Liège-Guillemins | S415018 Raide 3 | |||||
18:23 | Angleur | ||||||
18:30 | Chaudfontaine | ||||||
18:41 | Nessonvaux | ||||||
18:47 | Pepinster | ||||||
18:53 | Verviers-Central | ||||||
19:02 | Dolhain-Gileppe |
16:41 | Villers-La-Ville | 3:17 3 vaihtoa 11 pysähtyy S614566 IC3816 IC516 S415040 Raide 2 | 3:17 | 3 vaihtoa 11 pysähtyy | S614566 IC3816 IC516 S415040 Raide 2 | S614566 Raide 2 | |
16:55 | Fleurus | ||||||
17:07 | Charleroi-Ouest | ||||||
17:10 | Charleroi-Central | ||||||
17:19 | Charleroi-Central | IC3816 Raide 7 | |||||
17:30 | Tamines | ||||||
17:52 | Namur | ||||||
18:05 | Andenne | ||||||
18:16 | Huy | ||||||
18:28 | Flémalle-Haute | ||||||
18:36 | Liège-Guillemins | ||||||
19:02 | Liège-Guillemins | IC516 Raide 1 | |||||
19:23 | Verviers-Central | ||||||
19:34 | Welkenraedt | ||||||
19:53 | Welkenraedt | S415040 Raide 5 | |||||
19:58 | Dolhain-Gileppe |
17:18 | Villers-La-Ville | 2:44 2 vaihtoa 14 pysähtyy S614587 IC2417 S415019 Raide 2 | 2:44 | 2 vaihtoa 14 pysähtyy | S614587 IC2417 S415019 Raide 2 | S614587 Raide 2 | |
17:31 | Court-Saint-Etienne | ||||||
17:38 | Ottignies | ||||||
17:49 | Ottignies | IC2417 Raide 5 | |||||
18:03 | Gembloux | ||||||
18:19 | Namur | ||||||
18:33 | Andenne | ||||||
18:41 | Statte | ||||||
18:46 | Huy | ||||||
19:00 | Flémalle-Haute | ||||||
19:09 | Liège-Guillemins | ||||||
19:18 | Liège-Guillemins | S415019 Raide 2 | |||||
19:23 | Angleur | ||||||
19:30 | Chaudfontaine | ||||||
19:41 | Nessonvaux | ||||||
19:47 | Pepinster | ||||||
19:53 | Verviers-Central | ||||||
20:02 | Dolhain-Gileppe |
17:41 | Villers-La-Ville | 3:22 2 vaihtoa 13 pysähtyy S614567 IC3817 S415020 Raide 2 | 3:22 | 2 vaihtoa 13 pysähtyy | S614567 IC3817 S415020 Raide 2 | S614567 Raide 2 | |
17:55 | Fleurus | ||||||
18:07 | Charleroi-Ouest | ||||||
18:10 | Charleroi-Central | ||||||
18:19 | Charleroi-Central | IC3817 Raide 7 | |||||
18:30 | Tamines | ||||||
18:52 | Namur | ||||||
19:05 | Andenne | ||||||
19:16 | Huy | ||||||
19:28 | Flémalle-Haute | ||||||
19:36 | Liège-Guillemins | ||||||
20:22 | Liège-Guillemins | S415020 Raide 2 | |||||
20:27 | Angleur | ||||||
20:34 | Chaudfontaine | ||||||
20:50 | Pepinster | ||||||
20:55 | Verviers-Central | ||||||
21:03 | Dolhain-Gileppe |
18:41 | Villers-La-Ville | 3:17 3 vaihtoa 11 pysähtyy S614568 IC3818 IC518 S415042 Raide 2 | 3:17 | 3 vaihtoa 11 pysähtyy | S614568 IC3818 IC518 S415042 Raide 2 | S614568 Raide 2 | |
18:55 | Fleurus | ||||||
19:07 | Charleroi-Ouest | ||||||
19:10 | Charleroi-Central | ||||||
19:19 | Charleroi-Central | IC3818 Raide 7 | |||||
19:30 | Tamines | ||||||
19:52 | Namur | ||||||
20:05 | Andenne | ||||||
20:16 | Huy | ||||||
20:28 | Flémalle-Haute | ||||||
20:36 | Liège-Guillemins | ||||||
21:02 | Liège-Guillemins | IC518 Raide 1 | |||||
21:23 | Verviers-Central | ||||||
21:34 | Welkenraedt | ||||||
21:53 | Welkenraedt | S415042 Raide 5 | |||||
21:58 | Dolhain-Gileppe |
19:41 | Villers-La-Ville | 3:17 3 vaihtoa 11 pysähtyy S614569 IC3819 IC519 S415043 Raide 2 | 3:17 | 3 vaihtoa 11 pysähtyy | S614569 IC3819 IC519 S415043 Raide 2 | S614569 Raide 2 | |
19:55 | Fleurus | ||||||
20:07 | Charleroi-Ouest | ||||||
20:10 | Charleroi-Central | ||||||
20:19 | Charleroi-Central | IC3819 Raide 7 | |||||
20:30 | Tamines | ||||||
20:52 | Namur | ||||||
21:05 | Andenne | ||||||
21:16 | Huy | ||||||
21:28 | Flémalle-Haute | ||||||
21:36 | Liège-Guillemins | ||||||
22:02 | Liège-Guillemins | IC519 Raide 1 | |||||
22:23 | Verviers-Central | ||||||
22:34 | Welkenraedt | ||||||
22:53 | Welkenraedt | S415043 Raide 5 | |||||
22:58 | Dolhain-Gileppe |
Matkan kesto
Matka-aika Villers-la-Ville ja Dolhain-Gileppe välillä on 2h40