Anvers-Sud Coxyde Viikkoaikataulu
Sunnuntai 8. syyskuuta 2024 klo 7.00
Anvers-Sud Gand-Saint-Pierre Coxyde
Anvers-Sud | 07:17 | 08:17 | 10:05 | 11:05 |
Beveren | 07:27 | 08:27 | - | - |
Saint-Nicolas | 07:36 | 08:36 | 10:27 | 11:27 |
Lokeren | 07:46 | 08:46 | 10:49 | 11:49 |
Gand-Dampoort | 07:59 | 08:59 | 11:05 | 12:05 |
Gand-Saint-Pierre | 08:08 | 09:08 | 11:15 | 12:15 |
1828 | 1829 | 681 | 682 | |
IC | IC | S53 | S53 | |
S | S | |||
Vaihto | ||||
Gand-Saint-Pierre | 08:53 | 09:53 | 11:53 | 12:53 |
De Pinte | 09:01 | 10:01 | 12:01 | 13:01 |
Deinze | 09:09 | 10:09 | 12:09 | 13:09 |
Tielt | 09:19 | 10:19 | 12:19 | 13:19 |
Lichtervelde | 09:32 | 10:32 | 12:32 | 13:32 |
Kortemark | 09:38 | 10:38 | 12:38 | 13:38 |
Dixmude | 09:49 | 10:49 | 12:49 | 13:49 |
Furnes | 10:01 | 11:01 | 13:01 | 14:01 |
Coxyde | 10:04 | 11:04 | 13:04 | 14:04 |
3630 | 3631 | 3633 | 3634 | |
IC | IC | IC | IC | |
Matka-aika | 2:47 | 2:47 | 2:59 | 2:59 |
Anvers-Sud Bruges Lichtervelde Coxyde
Anvers-Sud | 09:17 |
Beveren | 09:27 |
Saint-Nicolas | 09:36 |
Lokeren | 09:46 |
Gand-Dampoort | 09:59 |
Gand-Saint-Pierre | 10:12 |
Bruges | 10:36 |
1830 | |
IC | |
Vaihto | |
Bruges | 10:45 |
Zedelgem | 10:54 |
Torhout | 11:01 |
Lichtervelde | 11:05 |
13078 | |
IC | |
Vaihto | |
Lichtervelde | 11:32 |
Kortemark | 11:38 |
Dixmude | 11:49 |
Furnes | 12:01 |
Coxyde | 12:04 |
3632 | |
IC | |
Matka-aika | 2:47 |
Maanantai 9. syyskuuta 2024 klo 7.00
Anvers-Sud Coxyde
Anvers-Sud | 08:01 | 09:01 | 10:01 | 11:01 | 12:01 |
Saint-Nicolas | 08:17 | 09:17 | 10:17 | 11:17 | 12:16 |
Lokeren | 08:28 | 09:28 | 10:28 | 11:28 | 12:26 |
Gand-Dampoort | 08:41 | 09:41 | 10:41 | 11:41 | 12:41 |
Gand-Saint-Pierre | 08:53 | 09:53 | 10:53 | 11:53 | 12:53 |
De Pinte | 09:01 | 10:01 | 11:01 | 12:01 | 13:01 |
Deinze | 09:09 | 10:09 | 11:09 | 12:09 | 13:09 |
Tielt | 09:19 | 10:19 | 11:19 | 12:19 | 13:19 |
Lichtervelde | 09:32 | 10:32 | 11:32 | 12:32 | 13:32 |
Kortemark | 09:38 | 10:38 | 11:38 | 12:38 | 13:38 |
Dixmude | 09:49 | 10:49 | 11:49 | 12:49 | 13:49 |
Furnes | 10:01 | 11:01 | 12:01 | 13:01 | 14:01 |
Coxyde | 10:04 | 11:04 | 12:04 | 13:04 | 14:04 |
3007 | 3008 | 3009 | 3010 | 3011 | |
IC | IC | IC | IC | IC | |
Matka-aika | 2:03 | 2:03 | 2:03 | 2:03 | 2:03 |
Tiistai 10. syyskuuta 2024 klo 7.00
Anvers-Sud Coxyde
Anvers-Sud | 08:01 | 09:01 | 10:01 | 11:01 | 12:01 |
Saint-Nicolas | 08:17 | 09:17 | 10:17 | 11:17 | 12:16 |
Lokeren | 08:28 | 09:28 | 10:28 | 11:28 | 12:26 |
Gand-Dampoort | 08:41 | 09:41 | 10:41 | 11:41 | 12:41 |
Gand-Saint-Pierre | 08:53 | 09:53 | 10:53 | 11:53 | 12:53 |
De Pinte | 09:01 | 10:01 | 11:01 | 12:01 | 13:01 |
Deinze | 09:09 | 10:09 | 11:09 | 12:09 | 13:09 |
Tielt | 09:19 | 10:19 | 11:19 | 12:19 | 13:19 |
Lichtervelde | 09:32 | 10:32 | 11:32 | 12:32 | 13:32 |
Kortemark | 09:38 | 10:38 | 11:38 | 12:38 | 13:38 |
Dixmude | 09:49 | 10:49 | 11:49 | 12:49 | 13:49 |
Furnes | 10:01 | 11:01 | 12:01 | 13:01 | 14:01 |
Coxyde | 10:04 | 11:04 | 12:04 | 13:04 | 14:04 |
3007 | 3008 | 3009 | 3010 | 3011 | |
IC | IC | IC | IC | IC | |
Matka-aika | 2:03 | 2:03 | 2:03 | 2:03 | 2:03 |
Keskiviikko 11. syyskuuta 2024 klo 7.00
Anvers-Sud Coxyde
Anvers-Sud | 08:01 | 09:01 | 10:01 | 11:01 | 12:01 |
Saint-Nicolas | 08:17 | 09:17 | 10:17 | 11:17 | 12:16 |
Lokeren | 08:28 | 09:28 | 10:28 | 11:28 | 12:26 |
Gand-Dampoort | 08:41 | 09:41 | 10:41 | 11:41 | 12:41 |
Gand-Saint-Pierre | 08:53 | 09:53 | 10:53 | 11:53 | 12:53 |
De Pinte | 09:01 | 10:01 | 11:01 | 12:01 | 13:01 |
Deinze | 09:09 | 10:09 | 11:09 | 12:09 | 13:09 |
Tielt | 09:19 | 10:19 | 11:19 | 12:19 | 13:19 |
Lichtervelde | 09:32 | 10:32 | 11:32 | 12:32 | 13:32 |
Kortemark | 09:38 | 10:38 | 11:38 | 12:38 | 13:38 |
Dixmude | 09:49 | 10:49 | 11:49 | 12:49 | 13:49 |
Furnes | 10:01 | 11:01 | 12:01 | 13:01 | 14:01 |
Coxyde | 10:04 | 11:04 | 12:04 | 13:04 | 14:04 |
3007 | 3008 | 3009 | 3010 | 3011 | |
IC | IC | IC | IC | IC | |
Matka-aika | 2:03 | 2:03 | 2:03 | 2:03 | 2:03 |
Torstai 12. syyskuuta 2024 klo 7.00
Anvers-Sud Coxyde
Anvers-Sud | 08:01 | 09:01 | 10:01 | 11:01 | 12:01 |
Saint-Nicolas | 08:17 | 09:17 | 10:17 | 11:17 | 12:16 |
Lokeren | 08:28 | 09:28 | 10:28 | 11:28 | 12:26 |
Gand-Dampoort | 08:41 | 09:41 | 10:41 | 11:41 | 12:41 |
Gand-Saint-Pierre | 08:53 | 09:53 | 10:53 | 11:53 | 12:53 |
De Pinte | 09:01 | 10:01 | 11:01 | 12:01 | 13:01 |
Deinze | 09:09 | 10:09 | 11:09 | 12:09 | 13:09 |
Tielt | 09:19 | 10:19 | 11:19 | 12:19 | 13:19 |
Lichtervelde | 09:32 | 10:32 | 11:32 | 12:32 | 13:32 |
Kortemark | 09:38 | 10:38 | 11:38 | 12:38 | 13:38 |
Dixmude | 09:49 | 10:49 | 11:49 | 12:49 | 13:49 |
Furnes | 10:01 | 11:01 | 12:01 | 13:01 | 14:01 |
Coxyde | 10:04 | 11:04 | 12:04 | 13:04 | 14:04 |
3007 | 3008 | 3009 | 3010 | 3011 | |
IC | IC | IC | IC | IC | |
Matka-aika | 2:03 | 2:03 | 2:03 | 2:03 | 2:03 |
Perjantai 13. syyskuuta 2024 klo 7.00
Anvers-Sud Coxyde
Anvers-Sud | 08:01 | 09:01 | 10:01 | 11:01 | 12:01 |
Saint-Nicolas | 08:17 | 09:17 | 10:17 | 11:17 | 12:16 |
Lokeren | 08:28 | 09:28 | 10:28 | 11:28 | 12:26 |
Gand-Dampoort | 08:41 | 09:41 | 10:41 | 11:41 | 12:41 |
Gand-Saint-Pierre | 08:53 | 09:53 | 10:53 | 11:53 | 12:53 |
De Pinte | 09:01 | 10:01 | 11:01 | 12:01 | 13:01 |
Deinze | 09:09 | 10:09 | 11:09 | 12:09 | 13:09 |
Tielt | 09:19 | 10:19 | 11:19 | 12:19 | 13:19 |
Lichtervelde | 09:32 | 10:32 | 11:32 | 12:32 | 13:32 |
Kortemark | 09:38 | 10:38 | 11:38 | 12:38 | 13:38 |
Dixmude | 09:49 | 10:49 | 11:49 | 12:49 | 13:49 |
Furnes | 10:01 | 11:01 | 12:01 | 13:01 | 14:01 |
Coxyde | 10:04 | 11:04 | 12:04 | 13:04 | 14:04 |
3007 | 3008 | 3009 | 3010 | 3011 | |
IC | IC | IC | IC | IC | |
Matka-aika | 2:03 | 2:03 | 2:03 | 2:03 | 2:03 |
Lauantai 14. syyskuuta 2024 klo 7.00
Anvers-Sud Gand-Saint-Pierre Coxyde
Anvers-Sud | 07:17 | 08:17 | 09:05 | 11:05 |
Beveren | 07:27 | 08:27 | - | - |
Saint-Nicolas | 07:36 | 08:36 | 09:27 | 11:27 |
Lokeren | 07:46 | 08:46 | 09:49 | 11:49 |
Gand-Dampoort | 07:59 | 08:59 | 10:05 | 12:05 |
Gand-Saint-Pierre | 08:08 | 09:08 | 10:15 | 12:15 |
1828 | 1829 | 680 | 682 | |
IC | IC | S53 | S53 | |
S | S | |||
Vaihto | ||||
Gand-Saint-Pierre | 08:53 | 09:53 | 10:53 | 12:53 |
De Pinte | 09:01 | 10:01 | 11:01 | 13:01 |
Deinze | 09:09 | 10:09 | 11:09 | 13:09 |
Tielt | 09:19 | 10:19 | 11:19 | 13:19 |
Lichtervelde | 09:32 | 10:32 | 11:32 | 13:32 |
Kortemark | 09:38 | 10:38 | 11:38 | 13:38 |
Dixmude | 09:49 | 10:49 | 11:49 | 13:49 |
Furnes | 10:01 | 11:01 | 12:01 | 14:01 |
Coxyde | 10:04 | 11:04 | 12:04 | 14:04 |
3630 | 3631 | 3632 | 3634 | |
IC | IC | IC | IC | |
Matka-aika | 2:47 | 2:47 | 2:59 | 2:59 |
Anvers-Sud Bruges Lichtervelde Coxyde
Anvers-Sud | 09:17 |
Beveren | 09:27 |
Saint-Nicolas | 09:36 |
Lokeren | 09:46 |
Gand-Dampoort | 09:59 |
Gand-Saint-Pierre | 10:12 |
Bruges | 10:36 |
1830 | |
IC | |
Vaihto | |
Bruges | 11:29 |
Zedelgem | 11:38 |
Torhout | 11:45 |
Lichtervelde | 11:49 |
13035 | |
IC | |
Vaihto | |
Lichtervelde | 12:32 |
Kortemark | 12:38 |
Dixmude | 12:49 |
Furnes | 13:01 |
Coxyde | 13:04 |
3633 | |
IC | |
Matka-aika | 3:47 |