Arcades Chaudfontaine Viikkoaikataulu
Tiistai 27. elokuuta 2024 klo 7.00
Watermael Bruxelles-Nord Liège-Guillemins Chaudfontaine
Watermael | 07:45 | 08:45 | 09:45 |
Etterbeek | 07:48 | 08:48 | 09:48 |
Bruxelles-Luxembourg | 07:53 | 08:52 | 09:52 |
Bruxelles-Schuman | 07:56 | 08:55 | 09:55 |
Bruxelles-Nord | 08:03 | 09:02 | 10:02 |
6578 | 6579 | 6580 | |
S8 | S8 | S8 | |
S | S | S | |
Vaihto | |||
Bruxelles-Nord | 08:07 | 09:07 | 10:07 |
Louvain | 08:26 | 09:26 | 10:26 |
Liège-Guillemins | 08:59 | 09:59 | 10:59 |
506 | 507 | 508 | |
IC | IC | IC | |
Vaihto | |||
Liège-Guillemins | 09:18 | 10:18 | 11:18 |
Angleur | 09:23 | 10:23 | 11:23 |
Chaudfontaine | 09:29 | 10:29 | 11:29 |
5009 | 5010 | 5011 | |
S41 | S41 | S41 | |
S | S | S | |
Matka-aika | 1:44 | 1:44 | 1:44 |
Watermael Ottignies Liège-Carré Chaudfontaine
Watermael | 08:16 | 10:10 |
Boitsfort | 08:19 | 10:13 |
Groenendaal | - | 10:18 |
Hoeilaart | - | 10:21 |
La Hulpe | - | 10:26 |
Genval | 08:32 | 10:29 |
Rixensart | - | 10:32 |
Profondsart | - | 10:35 |
Ottignies | 08:42 | 10:40 |
6557 | 6559 | |
S8 | S8 | |
S | S | |
Vaihto | ||
Ottignies | 08:49 | 10:47 |
Gembloux | 09:03 | 11:03 |
Namur | 09:20 | 11:20 |
Andenne | 09:34 | 11:34 |
Statte | 09:42 | 11:42 |
Huy | 09:45 | 11:45 |
Flémalle-Haute | 09:59 | 11:59 |
Liège-Guillemins | 10:11 | 12:11 |
Liège-Carré | 10:15 | 12:15 |
2408 | 2410 | |
IC | IC | |
Vaihto | ||
Liège-Carré | 11:11 | 13:11 |
Liège-Guillemins | 11:18 | 13:18 |
Angleur | 11:23 | 13:23 |
Chaudfontaine | 11:29 | 13:29 |
5011 | 5013 | |
S41 | S41 | |
S | S | |
Matka-aika | 3:13 | 3:19 |
Keskiviikko 28. elokuuta 2024 klo 7.00
Watermael Bruxelles-Nord Liège-Guillemins Chaudfontaine
Watermael | 07:45 | 10:45 |
Etterbeek | 07:48 | 10:48 |
Bruxelles-Luxembourg | 07:53 | 10:52 |
Bruxelles-Schuman | 07:56 | 10:55 |
Bruxelles-Nord | 08:03 | 11:02 |
6578 | 6581 | |
S8 | S8 | |
S | S | |
Vaihto | ||
Bruxelles-Nord | 08:07 | 11:07 |
Louvain | 08:26 | 11:26 |
Liège-Guillemins | 08:59 | 11:59 |
506 | 509 | |
IC | IC | |
Vaihto | ||
Liège-Guillemins | 09:18 | 12:18 |
Angleur | 09:23 | 12:23 |
Chaudfontaine | 09:29 | 12:29 |
5009 | 5012 | |
S41 | S41 | |
S | S | |
Matka-aika | 1:44 | 1:44 |
Watermael Ottignies Liège-Carré Chaudfontaine
Watermael | 08:16 | 09:10 |
Boitsfort | 08:19 | 09:13 |
Groenendaal | - | 09:18 |
Hoeilaart | - | 09:21 |
La Hulpe | - | 09:26 |
Genval | 08:32 | 09:29 |
Rixensart | - | 09:32 |
Profondsart | - | 09:35 |
Ottignies | 08:42 | 09:40 |
6557 | 6558 | |
S8 | S8 | |
S | S | |
Vaihto | ||
Ottignies | 08:49 | 09:47 |
Gembloux | 09:03 | 10:03 |
Namur | 09:20 | 10:20 |
Andenne | 09:34 | 10:34 |
Statte | 09:42 | 10:42 |
Huy | 09:45 | 10:45 |
Flémalle-Haute | 09:59 | 10:59 |
Liège-Guillemins | 10:11 | 11:11 |
Liège-Carré | 10:15 | 11:15 |
2408 | 2409 | |
IC | IC | |
Vaihto | ||
Liège-Carré | 11:11 | 13:11 |
Liège-Guillemins | 11:18 | 13:18 |
Angleur | 11:23 | 13:23 |
Chaudfontaine | 11:29 | 13:29 |
5011 | 5013 | |
S41 | S41 | |
S | S | |
Matka-aika | 3:13 | 4:19 |
Watermael Ottignies Flémalle-Haute Herstal Liège-Saint-Lambert Chaudfontaine
Watermael | 10:10 |
Boitsfort | 10:13 |
Groenendaal | 10:18 |
Hoeilaart | 10:21 |
La Hulpe | 10:26 |
Genval | 10:29 |
Rixensart | 10:32 |
Profondsart | 10:35 |
Ottignies | 10:40 |
6559 | |
S8 | |
S | |
Vaihto | |
Ottignies | 10:47 |
Gembloux | 11:03 |
Namur | 11:20 |
Andenne | 11:34 |
Statte | 11:42 |
Huy | 11:45 |
Flémalle-Haute | 11:58 |
2410 | |
IC | |
Vaihto | |
Flémalle-Haute | 12:27 |
Liège-Guillemins | 12:38 |
Liège-Carré | 12:43 |
Liège-Saint-Lambert | 12:48 |
Herstal | 12:53 |
3810 | |
IC | |
Vaihto | |
Herstal | 13:05 |
Liège-Saint-Lambert | 13:11 |
3835 | |
IC | |
Vaihto | |
Liège-Saint-Lambert | 14:08 |
Liège-Carré | 14:11 |
Liège-Guillemins | 14:18 |
Angleur | 14:23 |
Chaudfontaine | 14:29 |
5014 | |
S41 | |
S | |
Matka-aika | 4:19 |
Torstai 29. elokuuta 2024 klo 7.00
Watermael Bruxelles-Nord Liège-Guillemins Chaudfontaine
Watermael | 07:45 | 08:45 |
Etterbeek | 07:48 | 08:48 |
Bruxelles-Luxembourg | 07:53 | 08:52 |
Bruxelles-Schuman | 07:56 | 08:55 |
Bruxelles-Nord | 08:03 | 09:02 |
6578 | 6579 | |
S8 | S8 | |
S | S | |
Vaihto | ||
Bruxelles-Nord | 08:07 | 09:07 |
Louvain | 08:26 | 09:26 |
Liège-Guillemins | 08:59 | 09:59 |
506 | 507 | |
IC | IC | |
Vaihto | ||
Liège-Guillemins | 09:18 | 10:18 |
Angleur | 09:23 | 10:23 |
Chaudfontaine | 09:29 | 10:29 |
5009 | 5010 | |
S41 | S41 | |
S | S | |
Matka-aika | 1:44 | 1:44 |
Watermael Ottignies Liège-Carré Chaudfontaine
Watermael | 09:10 |
Boitsfort | 09:13 |
Groenendaal | 09:18 |
Hoeilaart | 09:21 |
La Hulpe | 09:26 |
Genval | 09:29 |
Rixensart | 09:32 |
Profondsart | 09:35 |
Ottignies | 09:40 |
6558 | |
S8 | |
S | |
Vaihto | |
Ottignies | 09:47 |
Gembloux | 10:03 |
Namur | 10:20 |
Andenne | 10:34 |
Statte | 10:42 |
Huy | 10:45 |
Flémalle-Haute | 10:59 |
Liège-Guillemins | 11:11 |
Liège-Carré | 11:15 |
2409 | |
IC | |
Vaihto | |
Liège-Carré | 13:11 |
Liège-Guillemins | 13:18 |
Angleur | 13:23 |
Chaudfontaine | 13:29 |
5013 | |
S41 | |
S | |
Matka-aika | 4:19 |
Perjantai 30. elokuuta 2024 klo 7.00
Watermael Bruxelles-Nord Liège-Guillemins Chaudfontaine
Watermael | 07:45 |
Etterbeek | 07:48 |
Bruxelles-Luxembourg | 07:53 |
Bruxelles-Schuman | 07:56 |
Bruxelles-Nord | 08:03 |
6578 | |
S8 | |
S | |
Vaihto | |
Bruxelles-Nord | 08:07 |
Louvain | 08:26 |
Liège-Guillemins | 08:59 |
506 | |
IC | |
Vaihto | |
Liège-Guillemins | 09:18 |
Angleur | 09:23 |
Chaudfontaine | 09:29 |
5009 | |
S41 | |
S | |
Matka-aika | 1:44 |
Watermael Bruxelles-Nord Welkenraedt Chaudfontaine
Watermael | 08:45 |
Etterbeek | 08:48 |
Bruxelles-Luxembourg | 08:52 |
Bruxelles-Schuman | 08:55 |
Bruxelles-Nord | 09:02 |
6579 | |
S8 | |
S | |
Vaihto | |
Bruxelles-Nord | 09:07 |
Louvain | 09:26 |
Liège-Guillemins | 10:02 |
Verviers-Central | 10:23 |
Welkenraedt | 10:34 |
507 | |
IC | |
Vaihto | |
Welkenraedt | 10:53 |
Verviers-Central | 11:08 |
Pepinster | 11:13 |
Nessonvaux | 11:19 |
Chaudfontaine | 11:29 |
5031 | |
S41 | |
S | |
Matka-aika | 2:44 |
Arcades Hal Ans Pepinster Chaudfontaine
Arcades | 09:01 |
Saint-Job | 09:09 |
Beersel | 09:16 |
Hal | 09:24 |
3479 | |
S7 | |
S | |
Vaihto | |
Hal | 09:26 |
Bruxelles-Midi | 09:38 |
Bruxelles-Central | 09:43 |
Bruxelles-Nord | 09:49 |
Louvain | 10:10 |
Tirlemont | 10:24 |
Landen | 10:35 |
Waremme | 10:45 |
Ans | 10:56 |
1708 | |
IC | |
Vaihto | |
Ans | 11:26 |
Liège-Guillemins | 11:36 |
Angleur | 11:40 |
Pepinster | 11:54 |
409 | |
IC | |
Vaihto | |
Pepinster | 12:13 |
Nessonvaux | 12:19 |
Chaudfontaine | 12:29 |
5032 | |
S41 | |
S | |
Matka-aika | 3:28 |
Lauantai 31. elokuuta 2024 klo 7.00
Watermael Bruxelles-Nord Liège-Guillemins Chaudfontaine
Watermael | 07:43 | 08:43 |
Etterbeek | 07:48 | 08:48 |
Bruxelles-Luxembourg | 07:52 | 08:52 |
Bruxelles-Schuman | 07:55 | 08:55 |
Bruxelles-Nord | 08:02 | 09:02 |
2527 | 2528 | |
IC | IC | |
Vaihto | ||
Bruxelles-Nord | 08:07 | 09:07 |
Louvain | 08:27 | 09:27 |
Liège-Guillemins | 09:00 | 10:00 |
506 | 507 | |
IC | IC | |
Vaihto | ||
Liège-Guillemins | 09:18 | 10:18 |
Angleur | 09:23 | 10:23 |
Chaudfontaine | 09:29 | 10:29 |
5009 | 5010 | |
S41 | S41 | |
S | S | |
Matka-aika | 1:46 | 1:46 |
Watermael Bruxelles-Nord Welkenraedt Chaudfontaine
Watermael | 09:43 | 10:43 | 11:43 |
Etterbeek | 09:48 | 10:48 | 11:48 |
Bruxelles-Luxembourg | 09:52 | 10:52 | 11:52 |
Bruxelles-Schuman | 09:55 | 10:55 | 11:55 |
Bruxelles-Nord | 10:02 | 11:02 | 12:02 |
2529 | 2530 | 2531 | |
IC | IC | IC | |
Vaihto | |||
Bruxelles-Nord | 10:07 | 11:07 | 12:07 |
Louvain | 10:27 | 11:27 | 12:27 |
Liège-Guillemins | 11:03 | 12:03 | 13:03 |
Verviers-Central | 11:24 | 12:24 | 13:24 |
Welkenraedt | 11:35 | 12:35 | 13:35 |
508 | 509 | 510 | |
IC | IC | IC | |
Vaihto | |||
Welkenraedt | 11:53 | 12:53 | 13:53 |
Verviers-Central | 12:08 | 13:08 | 14:08 |
Pepinster | 12:13 | 13:13 | 14:13 |
Nessonvaux | 12:19 | 13:19 | 14:19 |
Chaudfontaine | 12:29 | 13:29 | 14:29 |
5032 | 5033 | 5034 | |
S41 | S41 | S41 | |
S | S | S | |
Matka-aika | 2:46 | 2:46 | 2:46 |
Sunnuntai 1. syyskuuta 2024 klo 7.00
Watermael Bruxelles-Nord Liège-Guillemins Chaudfontaine
Watermael | 07:43 | 08:43 |
Etterbeek | 07:48 | 08:48 |
Bruxelles-Luxembourg | 07:52 | 08:52 |
Bruxelles-Schuman | 07:55 | 08:55 |
Bruxelles-Nord | 08:02 | 09:02 |
2527 | 2528 | |
IC | IC | |
Vaihto | ||
Bruxelles-Nord | 08:07 | 09:07 |
Louvain | 08:27 | 09:27 |
Liège-Guillemins | 09:00 | 10:00 |
506 | 507 | |
IC | IC | |
Vaihto | ||
Liège-Guillemins | 09:18 | 10:18 |
Angleur | 09:23 | 10:23 |
Chaudfontaine | 09:29 | 10:29 |
5009 | 5010 | |
S41 | S41 | |
S | S | |
Matka-aika | 1:46 | 1:46 |
Watermael Bruxelles-Nord Welkenraedt Chaudfontaine
Watermael | 09:43 | 10:43 | 11:43 |
Etterbeek | 09:48 | 10:48 | 11:48 |
Bruxelles-Luxembourg | 09:52 | 10:52 | 11:52 |
Bruxelles-Schuman | 09:55 | 10:55 | 11:55 |
Bruxelles-Nord | 10:02 | 11:02 | 12:02 |
2529 | 2530 | 2531 | |
IC | IC | IC | |
Vaihto | |||
Bruxelles-Nord | 10:07 | 11:07 | 12:07 |
Louvain | 10:27 | 11:27 | 12:27 |
Liège-Guillemins | 11:03 | 12:03 | 13:03 |
Verviers-Central | 11:24 | 12:24 | 13:24 |
Welkenraedt | 11:35 | 12:35 | 13:35 |
508 | 509 | 510 | |
IC | IC | IC | |
Vaihto | |||
Welkenraedt | 11:53 | 12:53 | 13:53 |
Verviers-Central | 12:08 | 13:08 | 14:08 |
Pepinster | 12:13 | 13:13 | 14:13 |
Nessonvaux | 12:19 | 13:19 | 14:19 |
Chaudfontaine | 12:29 | 13:29 | 14:29 |
5032 | 5033 | 5034 | |
S41 | S41 | S41 | |
S | S | S | |
Matka-aika | 2:46 | 2:46 | 2:46 |
Maanantai 2. syyskuuta 2024 klo 7.00
Watermael Bruxelles-Nord Liège-Guillemins Chaudfontaine
Watermael | 07:45 | 08:45 |
Etterbeek | 07:48 | 08:48 |
Bruxelles-Luxembourg | 07:53 | 08:52 |
Bruxelles-Schuman | 07:56 | 08:55 |
Bruxelles-Nord | 08:03 | 09:02 |
6578 | 6579 | |
S8 | S8 | |
S | S | |
Vaihto | ||
Bruxelles-Nord | 08:07 | 09:07 |
Louvain | 08:26 | 09:26 |
Liège-Guillemins | 08:59 | 09:59 |
506 | 507 | |
IC | IC | |
Vaihto | ||
Liège-Guillemins | 09:18 | 10:18 |
Angleur | 09:23 | 10:23 |
Chaudfontaine | 09:29 | 10:29 |
5009 | 5010 | |
S41 | S41 | |
S | S | |
Matka-aika | 1:44 | 1:44 |
Watermael Ottignies Liège-Carré Chaudfontaine
Watermael | 09:10 |
Boitsfort | 09:13 |
Groenendaal | 09:18 |
Hoeilaart | 09:21 |
La Hulpe | 09:26 |
Genval | 09:29 |
Rixensart | 09:32 |
Profondsart | 09:35 |
Ottignies | 09:40 |
6558 | |
S8 | |
S | |
Vaihto | |
Ottignies | 09:47 |
Gembloux | 10:03 |
Namur | 10:19 |
Andenne | 10:33 |
Statte | 10:41 |
Huy | 10:46 |
Flémalle-Haute | 11:00 |
Liège-Guillemins | 11:11 |
Liège-Carré | 11:15 |
2409 | |
IC | |
Vaihto | |
Liège-Carré | 12:11 |
Liège-Guillemins | 12:18 |
Angleur | 12:23 |
Chaudfontaine | 12:29 |
5012 | |
S41 | |
S | |
Matka-aika | 3:19 |
Delta Bruxelles-Luxembourg Bruxelles-Nord Angleur Chaudfontaine
Delta | 07:18 |
Etterbeek | 07:22 |
Bruxelles-Luxembourg | 07:25 |
3477 | |
S7 | |
S | |
Vaihto | |
Bruxelles-Luxembourg | 07:27 |
Bruxelles-Schuman | 07:30 |
Bruxelles-Nord | 07:38 |
7600 | |
P | |
Vaihto | |
Bruxelles-Nord | 07:40 |
Louvain | 07:58 |
Ans | 08:24 |
Liège-Guillemins | 08:36 |
Angleur | 08:39 |
406 | |
IC | |
Vaihto | |
Angleur | 08:46 |
Chaudfontaine | 08:53 |
5357 | |
S41 | |
S | |
Matka-aika | 1:35 |