Audenarde Arlon Viikkoaikataulu
Maanantai 9. syyskuuta 2024 klo 7.00
Audenarde Bruxelles-Central Arlon
Audenarde | 07:02 | 08:02 | 08:32 | 09:02 |
Zottegem | 07:17 | 08:17 | 08:45 | 09:17 |
Burst | 07:25 | 08:25 | - | 09:25 |
Anderlecht | - | - | 09:14 | - |
Denderleeuw | 07:36 | 08:36 | 09:01 | 09:36 |
Bruxelles-Midi | 07:55 | 08:56 | 09:23 | 09:57 |
Bruxelles-Central | 07:59 | 09:00 | 09:27 | 10:01 |
5106 | 5107 | 2306 | 5108 | |
IC | IC | IC | IC | |
Vaihto | ||||
Bruxelles-Central | 10:38 | 09:38 | 10:38 | 11:38 |
Bruxelles-Nord | 10:44 | 09:44 | 10:44 | 11:44 |
Bruxelles-Schuman | 10:52 | 09:52 | 10:52 | 11:52 |
Bruxelles-Luxembourg | 10:56 | 09:56 | 10:56 | 11:56 |
Ottignies | 11:17 | 10:17 | 11:17 | 12:17 |
Gembloux | 11:31 | 10:31 | 11:31 | 12:31 |
Namur | 11:47 | 10:47 | 11:47 | 12:47 |
Ciney | 12:04 | 11:04 | 12:04 | 13:04 |
Marloie | 12:23 | 11:23 | 12:23 | 13:23 |
Rochefort-Jemelle | 12:29 | 11:29 | 12:29 | 13:29 |
Libramont | 12:56 | 11:56 | 12:56 | 13:56 |
Marbehan | 13:10 | 12:10 | 13:10 | 14:10 |
Arlon | 13:22 | 12:22 | 13:22 | 14:22 |
2110 | 2109 | 2110 | 2111 | |
IC | IC | IC | IC | |
Matka-aika | 6:20 | 4:20 | 4:50 | 5:20 |
Audenarde Brussels airport-Zaventem Yvoir Libramont Arlon
Audenarde | 07:32 |
Zottegem | 07:45 |
Denderleeuw | 08:01 |
Anderlecht | 08:14 |
Bruxelles-Midi | 08:22 |
Bruxelles-Central | 08:27 |
Bruxelles-Nord | 08:34 |
Brussels airport-Zaventem | 08:47 |
2305 | |
IC | |
Vaihto | |
Brussels airport-Zaventem | 09:17 |
Bordet | 09:26 |
Bruxelles-Schuman | 09:33 |
Bruxelles-Luxembourg | 09:38 |
Etterbeek | 09:42 |
Ottignies | 10:02 |
Gembloux | 10:15 |
Namur | 10:31 |
Jambes | 10:36 |
Lustin | 10:45 |
Godinne | 10:50 |
Yvoir | 10:55 |
2509 | |
IC | |
Vaihto | |
Yvoir | 11:15 |
Dinant | 11:23 |
Anseremme | 11:28 |
Gendron-Celles | 11:36 |
Houyet | 11:42 |
Beauraing | 11:51 |
Bertrix | 12:36 |
Libramont | 12:46 |
6060 | |
L | |
Vaihto | |
Libramont | 13:21 |
Marbehan | 13:38 |
Arlon | 13:55 |
5863 | |
L | |
Matka-aika | 6:23 |
Tiistai 10. syyskuuta 2024 klo 7.00
Audenarde Bruxelles-Central Arlon
Audenarde | 07:02 | 08:02 | 08:32 | 09:02 |
Zottegem | 07:17 | 08:17 | 08:45 | 09:17 |
Burst | 07:25 | 08:25 | - | 09:25 |
Anderlecht | - | - | 09:14 | - |
Denderleeuw | 07:36 | 08:36 | 09:01 | 09:36 |
Bruxelles-Midi | 07:55 | 08:56 | 09:23 | 09:57 |
Bruxelles-Central | 07:59 | 09:00 | 09:27 | 10:01 |
5106 | 5107 | 2306 | 5108 | |
IC | IC | IC | IC | |
Vaihto | ||||
Bruxelles-Central | 10:38 | 09:38 | 10:38 | 11:38 |
Bruxelles-Nord | 10:44 | 09:44 | 10:44 | 11:44 |
Bruxelles-Schuman | 10:52 | 09:52 | 10:52 | 11:52 |
Bruxelles-Luxembourg | 10:56 | 09:56 | 10:56 | 11:56 |
Ottignies | 11:17 | 10:17 | 11:17 | 12:17 |
Gembloux | 11:31 | 10:31 | 11:31 | 12:31 |
Namur | 11:47 | 10:47 | 11:47 | 12:47 |
Ciney | 12:04 | 11:04 | 12:04 | 13:04 |
Marloie | 12:23 | 11:23 | 12:23 | 13:23 |
Rochefort-Jemelle | 12:29 | 11:29 | 12:29 | 13:29 |
Libramont | 12:56 | 11:56 | 12:56 | 13:56 |
Marbehan | 13:10 | 12:10 | 13:10 | 14:10 |
Arlon | 13:22 | 12:22 | 13:22 | 14:22 |
2110 | 2109 | 2110 | 2111 | |
IC | IC | IC | IC | |
Matka-aika | 6:20 | 4:20 | 4:50 | 5:20 |
Audenarde Brussels airport-Zaventem Yvoir Libramont Arlon
Audenarde | 07:32 |
Zottegem | 07:45 |
Denderleeuw | 08:01 |
Anderlecht | 08:14 |
Bruxelles-Midi | 08:22 |
Bruxelles-Central | 08:27 |
Bruxelles-Nord | 08:34 |
Brussels airport-Zaventem | 08:47 |
2305 | |
IC | |
Vaihto | |
Brussels airport-Zaventem | 09:17 |
Bordet | 09:26 |
Bruxelles-Schuman | 09:33 |
Bruxelles-Luxembourg | 09:38 |
Etterbeek | 09:42 |
Ottignies | 10:02 |
Gembloux | 10:15 |
Namur | 10:31 |
Jambes | 10:36 |
Lustin | 10:45 |
Godinne | 10:50 |
Yvoir | 10:55 |
2509 | |
IC | |
Vaihto | |
Yvoir | 11:15 |
Dinant | 11:23 |
Anseremme | 11:28 |
Gendron-Celles | 11:36 |
Houyet | 11:42 |
Beauraing | 11:51 |
Bertrix | 12:36 |
Libramont | 12:46 |
6060 | |
L | |
Vaihto | |
Libramont | 13:21 |
Marbehan | 13:38 |
Arlon | 13:55 |
5863 | |
L | |
Matka-aika | 6:23 |
Keskiviikko 11. syyskuuta 2024 klo 7.00
Audenarde Bruxelles-Central Arlon
Audenarde | 07:02 | 07:32 | 08:02 | 08:32 |
Zottegem | 07:17 | 07:45 | 08:17 | 08:45 |
Burst | 07:25 | - | 08:25 | - |
Anderlecht | - | 08:14 | - | 09:14 |
Denderleeuw | 07:36 | 08:01 | 08:36 | 09:01 |
Bruxelles-Midi | 07:55 | 08:22 | 08:56 | 09:23 |
Bruxelles-Central | 07:59 | 08:26 | 09:00 | 09:27 |
5106 | 2305 | 5107 | 2306 | |
IC | IC | IC | IC | |
Vaihto | ||||
Bruxelles-Central | 08:38 | 09:38 | 10:38 | 11:38 |
Bruxelles-Nord | 08:44 | 09:44 | 10:44 | 11:44 |
Bruxelles-Schuman | 08:52 | 09:52 | 10:52 | 11:52 |
Bruxelles-Luxembourg | 08:56 | 09:56 | 10:56 | 11:56 |
Ottignies | 09:17 | 10:17 | 11:17 | 12:17 |
Gembloux | 09:31 | 10:31 | 11:31 | 12:31 |
Namur | 09:47 | 10:47 | 11:47 | 12:47 |
Ciney | 10:04 | 11:04 | 12:04 | 13:04 |
Marloie | 10:23 | 11:23 | 12:23 | 13:23 |
Rochefort-Jemelle | 10:29 | 11:29 | 12:29 | 13:29 |
Libramont | 10:56 | 11:56 | 12:56 | 13:56 |
Marbehan | 11:10 | 12:10 | 13:10 | 14:10 |
Arlon | 11:22 | 12:22 | 13:22 | 14:22 |
2108 | 2109 | 2110 | 2111 | |
IC | IC | IC | IC | |
Matka-aika | 4:20 | 4:50 | 5:20 | 5:50 |
Audenarde Bruxelles-Central Namur Libramont Arlon
Audenarde | 09:02 |
Zottegem | 09:17 |
Burst | 09:25 |
Denderleeuw | 09:36 |
Bruxelles-Midi | 09:57 |
Bruxelles-Central | 10:01 |
5108 | |
IC | |
Vaihto | |
Bruxelles-Central | 10:07 |
Bruxelles-Nord | 10:12 |
Bruxelles-Schuman | 10:20 |
Bruxelles-Luxembourg | 10:25 |
Ottignies | 10:47 |
Gembloux | 11:03 |
Namur | 11:17 |
2410 | |
IC | |
Vaihto | |
Namur | 11:52 |
Jambes | 11:57 |
Lustin | 12:06 |
Dinant | 12:23 |
Anseremme | 12:28 |
Gendron-Celles | 12:36 |
Houyet | 12:42 |
Beauraing | 12:51 |
Bertrix | 13:36 |
Libramont | 13:46 |
6061 | |
L | |
Vaihto | |
Libramont | 14:21 |
Marbehan | 14:39 |
Arlon | 14:56 |
5864 | |
L | |
Matka-aika | 5:54 |
Torstai 12. syyskuuta 2024 klo 7.00
Audenarde Bruxelles-Central Arlon
Audenarde | 07:02 | 07:32 | 08:02 | 08:32 |
Zottegem | 07:17 | 07:45 | 08:17 | 08:45 |
Burst | 07:25 | - | 08:25 | - |
Anderlecht | - | 08:14 | - | 09:14 |
Denderleeuw | 07:36 | 08:01 | 08:36 | 09:01 |
Bruxelles-Midi | 07:55 | 08:22 | 08:56 | 09:23 |
Bruxelles-Central | 07:59 | 08:26 | 09:00 | 09:27 |
5106 | 2305 | 5107 | 2306 | |
IC | IC | IC | IC | |
Vaihto | ||||
Bruxelles-Central | 08:38 | 09:38 | 10:38 | 11:38 |
Bruxelles-Nord | 08:44 | 09:44 | 10:44 | 11:44 |
Bruxelles-Schuman | 08:52 | 09:52 | 10:52 | 11:52 |
Bruxelles-Luxembourg | 08:56 | 09:56 | 10:56 | 11:56 |
Ottignies | 09:17 | 10:17 | 11:17 | 12:17 |
Gembloux | 09:31 | 10:31 | 11:31 | 12:31 |
Namur | 09:47 | 10:47 | 11:47 | 12:47 |
Ciney | 10:04 | 11:04 | 12:04 | 13:04 |
Marloie | 10:23 | 11:23 | 12:23 | 13:23 |
Rochefort-Jemelle | 10:29 | 11:29 | 12:29 | 13:29 |
Libramont | 10:56 | 11:56 | 12:56 | 13:56 |
Marbehan | 11:10 | 12:10 | 13:10 | 14:10 |
Arlon | 11:22 | 12:22 | 13:22 | 14:22 |
2108 | 2109 | 2110 | 2111 | |
IC | IC | IC | IC | |
Matka-aika | 4:20 | 4:50 | 5:20 | 5:50 |
Audenarde Bruxelles-Central Namur Libramont Arlon
Audenarde | 09:02 |
Zottegem | 09:17 |
Burst | 09:25 |
Denderleeuw | 09:36 |
Bruxelles-Midi | 09:57 |
Bruxelles-Central | 10:01 |
5108 | |
IC | |
Vaihto | |
Bruxelles-Central | 10:07 |
Bruxelles-Nord | 10:12 |
Bruxelles-Schuman | 10:20 |
Bruxelles-Luxembourg | 10:25 |
Ottignies | 10:47 |
Gembloux | 11:03 |
Namur | 11:17 |
2410 | |
IC | |
Vaihto | |
Namur | 11:52 |
Jambes | 11:57 |
Lustin | 12:06 |
Dinant | 12:23 |
Anseremme | 12:28 |
Gendron-Celles | 12:36 |
Houyet | 12:42 |
Beauraing | 12:51 |
Bertrix | 13:36 |
Libramont | 13:46 |
6061 | |
L | |
Vaihto | |
Libramont | 14:21 |
Marbehan | 14:39 |
Arlon | 14:56 |
5864 | |
L | |
Matka-aika | 5:54 |
Perjantai 13. syyskuuta 2024 klo 7.00
Audenarde Bruxelles-Central Arlon
Audenarde | 07:02 | 07:32 | 08:02 | 08:32 |
Zottegem | 07:17 | 07:45 | 08:17 | 08:45 |
Burst | 07:25 | - | 08:25 | - |
Anderlecht | - | 08:14 | - | 09:14 |
Denderleeuw | 07:36 | 08:01 | 08:36 | 09:01 |
Bruxelles-Midi | 07:55 | 08:22 | 08:56 | 09:23 |
Bruxelles-Central | 07:59 | 08:26 | 09:00 | 09:27 |
5106 | 2305 | 5107 | 2306 | |
IC | IC | IC | IC | |
Vaihto | ||||
Bruxelles-Central | 08:38 | 09:38 | 10:38 | 11:38 |
Bruxelles-Nord | 08:44 | 09:44 | 10:44 | 11:44 |
Bruxelles-Schuman | 08:52 | 09:52 | 10:52 | 11:52 |
Bruxelles-Luxembourg | 08:56 | 09:56 | 10:56 | 11:56 |
Ottignies | 09:17 | 10:17 | 11:17 | 12:17 |
Gembloux | 09:31 | 10:31 | 11:31 | 12:31 |
Namur | 09:47 | 10:47 | 11:47 | 12:47 |
Ciney | 10:04 | 11:04 | 12:04 | 13:04 |
Marloie | 10:23 | 11:23 | 12:23 | 13:23 |
Rochefort-Jemelle | 10:29 | 11:29 | 12:29 | 13:29 |
Libramont | 10:56 | 11:56 | 12:56 | 13:56 |
Marbehan | 11:10 | 12:10 | 13:10 | 14:10 |
Arlon | 11:22 | 12:22 | 13:22 | 14:22 |
2108 | 2109 | 2110 | 2111 | |
IC | IC | IC | IC | |
Matka-aika | 4:20 | 4:50 | 5:20 | 5:50 |
Audenarde Bruxelles-Central Namur Libramont Arlon
Audenarde | 09:02 |
Zottegem | 09:17 |
Burst | 09:25 |
Denderleeuw | 09:36 |
Bruxelles-Midi | 09:57 |
Bruxelles-Central | 10:01 |
5108 | |
IC | |
Vaihto | |
Bruxelles-Central | 10:07 |
Bruxelles-Nord | 10:12 |
Bruxelles-Schuman | 10:20 |
Bruxelles-Luxembourg | 10:25 |
Ottignies | 10:47 |
Gembloux | 11:03 |
Namur | 11:17 |
2410 | |
IC | |
Vaihto | |
Namur | 11:52 |
Jambes | 11:57 |
Lustin | 12:06 |
Dinant | 12:23 |
Anseremme | 12:28 |
Gendron-Celles | 12:36 |
Houyet | 12:42 |
Beauraing | 12:51 |
Bertrix | 13:36 |
Libramont | 13:46 |
6061 | |
L | |
Vaihto | |
Libramont | 14:21 |
Marbehan | 14:39 |
Arlon | 14:56 |
5864 | |
L | |
Matka-aika | 5:54 |
Lauantai 14. syyskuuta 2024 klo 7.00
Audenarde Bruxelles-Nord Arlon
Audenarde | 07:29 | 08:29 | 09:29 | 12:29 |
Munkzwalm | 07:37 | 08:37 | 09:37 | 12:37 |
Zottegem | 07:45 | 08:45 | 09:45 | 12:45 |
Denderleeuw | 08:01 | 09:01 | 10:01 | 13:01 |
Bruxelles-Midi | 08:23 | 09:23 | 10:23 | 13:23 |
Bruxelles-Central | 08:28 | 09:28 | 10:28 | 13:28 |
Bruxelles-Nord | 08:32 | 09:32 | 10:32 | 13:32 |
2305 | 2306 | 2307 | 2310 | |
IC | IC | IC | IC | |
Vaihto | ||||
Bruxelles-Nord | 09:28 | 10:28 | 11:28 | 14:28 |
Ottignies | 10:17 | 11:17 | 12:17 | 15:17 |
Gembloux | 10:31 | 11:31 | 12:31 | 15:31 |
Namur | 10:47 | 11:47 | 12:47 | 15:47 |
Ciney | 11:03 | 12:03 | 13:03 | 16:03 |
Marloie | 11:22 | 12:22 | 13:22 | 16:22 |
Rochefort-Jemelle | 11:29 | 12:29 | 13:29 | 16:29 |
Libramont | 11:56 | 12:56 | 13:56 | 16:56 |
Marbehan | 12:10 | 13:10 | 14:10 | 17:10 |
Arlon | 12:22 | 13:22 | 14:22 | 17:22 |
2109 | 2110 | 2111 | 2114 | |
IC | IC | IC | IC | |
Matka-aika | 4:53 | 4:53 | 4:53 | 4:53 |
Audenarde Gand-Saint-Pierre Liège-Guillemins Marloie Libramont Arlon
Audenarde | 09:33 |
Zingem | 09:42 |
Gavere-Asper | 09:46 |
De Pinte | 09:55 |
Gand-Saint-Pierre | 10:03 |
759 | |
S51 | |
S | |
Vaihto | |
Gand-Saint-Pierre | 10:25 |
Bruxelles-Midi | 10:56 |
Bruxelles-Central | 11:01 |
Bruxelles-Nord | 11:07 |
Louvain | 11:27 |
Liège-Guillemins | 12:00 |
509 | |
IC | |
Vaihto | |
Liège-Guillemins | 12:13 |
Angleur | 12:18 |
Méry | 12:28 |
Hony | 12:31 |
Rivage | 12:42 |
Comblain-La-Tour | 12:47 |
Sy | 12:57 |
Bomal | 13:02 |
Barvaux | 13:06 |
Marche-En-Famenne | 13:20 |
Marloie | 13:24 |
5561 | |
L | |
Vaihto | |
Marloie | 14:28 |
Rochefort-Jemelle | 14:34 |
Forrières | 14:38 |
Libramont | 15:02 |
964 | |
L | |
Vaihto | |
Libramont | 15:21 |
Marbehan | 15:38 |
Arlon | 15:55 |
5865 | |
L | |
Matka-aika | 6:22 |
Sunnuntai 15. syyskuuta 2024 klo 7.00
Audenarde Bruxelles-Central Arlon
Audenarde | 07:29 |
Munkzwalm | 07:37 |
Zottegem | 07:45 |
Denderleeuw | 08:01 |
Bruxelles-Midi | 08:23 |
Bruxelles-Central | 08:27 |
2305 | |
IC | |
Vaihto | |
Bruxelles-Central | 09:21 |
Bruxelles-Nord | 09:27 |
Ottignies | 10:17 |
Gembloux | 10:31 |
Namur | 10:47 |
Ciney | 11:03 |
Marloie | 11:22 |
Rochefort-Jemelle | 11:29 |
Libramont | 11:56 |
Marbehan | 12:10 |
Arlon | 12:22 |
2109 | |
IC | |
Matka-aika | 4:53 |
Audenarde Bruxelles-Nord Arlon
Audenarde | 08:29 | 09:29 | 11:29 |
Munkzwalm | 08:37 | 09:37 | 11:37 |
Zottegem | 08:45 | 09:45 | 11:45 |
Denderleeuw | 09:01 | 10:01 | 12:01 |
Bruxelles-Midi | 09:23 | 10:23 | 12:23 |
Bruxelles-Central | 09:28 | 10:28 | 12:28 |
Bruxelles-Nord | 09:32 | 10:32 | 12:32 |
2306 | 2307 | 2309 | |
IC | IC | IC | |
Vaihto | |||
Bruxelles-Nord | 10:27 | 11:27 | 13:27 |
Ottignies | 11:17 | 12:17 | 14:17 |
Gembloux | 11:31 | 12:31 | 14:31 |
Namur | 11:47 | 12:47 | 14:47 |
Ciney | 12:04 | 13:03 | 15:04 |
Marloie | 12:23 | 13:22 | 15:23 |
Rochefort-Jemelle | 12:29 | 13:29 | 15:29 |
Libramont | 12:56 | 13:56 | 15:56 |
Marbehan | 13:10 | 14:10 | 16:10 |
Arlon | 13:22 | 14:22 | 16:22 |
2110 | 2111 | 2113 | |
IC | IC | IC | |
Matka-aika | 4:53 | 4:53 | 4:53 |
Audenarde Gand-Saint-Pierre Liège-Guillemins Marloie Libramont Arlon
Audenarde | 09:33 |
Zingem | 09:42 |
Gavere-Asper | 09:46 |
De Pinte | 09:55 |
Gand-Saint-Pierre | 10:03 |
759 | |
S51 | |
S | |
Vaihto | |
Gand-Saint-Pierre | 10:25 |
Bruxelles-Midi | 10:56 |
Bruxelles-Central | 11:01 |
Bruxelles-Nord | 11:07 |
Louvain | 11:27 |
Liège-Guillemins | 12:00 |
509 | |
IC | |
Vaihto | |
Liège-Guillemins | 12:13 |
Angleur | 12:18 |
Méry | 12:28 |
Hony | 12:31 |
Rivage | 12:42 |
Comblain-La-Tour | 12:47 |
Sy | 12:57 |
Bomal | 13:02 |
Barvaux | 13:06 |
Marche-En-Famenne | 13:20 |
Marloie | 13:24 |
5561 | |
L | |
Vaihto | |
Marloie | 14:28 |
Rochefort-Jemelle | 14:34 |
Forrières | 14:38 |
Libramont | 15:02 |
964 | |
L | |
Vaihto | |
Libramont | 15:21 |
Marbehan | 15:38 |
Arlon | 15:55 |
5865 | |
L | |
Matka-aika | 6:22 |