Audenarde Dixmude Viikkoaikataulu
Sunnuntai 4. elokuuta 2024 klo 7.00
Audenarde De Pinte Dixmude
Audenarde | 07:33 | 09:33 |
Zingem | 07:42 | 09:42 |
Gavere-Asper | 07:46 | 09:46 |
De Pinte | 07:54 | 09:54 |
757 | 759 | |
S51 | S51 | |
S | S | |
Vaihto | ||
De Pinte | 08:01 | 10:01 |
Deinze | 08:09 | 10:09 |
Tielt | 08:19 | 10:19 |
Lichtervelde | 08:32 | 10:32 |
Kortemark | 08:38 | 10:38 |
Dixmude | 08:47 | 10:47 |
3629 | 3631 | |
IC | IC | |
Matka-aika | 1:14 | 1:14 |
Audenarde Lichtervelde Dixmude
Audenarde | 08:32 | 10:32 | 11:32 |
Courtrai | 08:57 | 10:57 | 11:57 |
Ingelmunster | 09:08 | 11:08 | 12:08 |
Izegem | 09:12 | 11:12 | 12:12 |
Roulers | 09:18 | 11:18 | 12:18 |
Lichtervelde | 09:25 | 11:25 | 12:25 |
2330 | 2332 | 2333 | |
IC | IC | IC | |
Vaihto | |||
Lichtervelde | 09:32 | 11:32 | 12:32 |
Kortemark | 09:38 | 11:38 | 12:38 |
Dixmude | 09:47 | 11:47 | 12:47 |
3630 | 3632 | 3633 | |
IC | IC | IC | |
Matka-aika | 1:15 | 1:15 | 1:15 |
Maanantai 5. elokuuta 2024 klo 7.00
Audenarde Lichtervelde Dixmude
Audenarde | 07:31 | 08:32 | 11:32 | 12:32 | 13:32 |
Courtrai | 07:55 | 08:55 | 11:55 | 12:55 | 13:55 |
Ingelmunster | 08:06 | 09:06 | 12:06 | 13:06 | 14:06 |
Izegem | 08:10 | 09:10 | 12:10 | 13:10 | 14:10 |
Roulers | 08:17 | 09:17 | 12:17 | 13:17 | 14:17 |
Lichtervelde | 08:23 | 09:23 | 12:23 | 13:23 | 14:23 |
2329 | 2330 | 2333 | 2334 | 2335 | |
IC | IC | IC | IC | IC | |
Vaihto | |||||
Lichtervelde | 09:00 | 09:32 | 12:32 | 13:32 | 14:32 |
Kortemark | 09:06 | 09:38 | 12:38 | 13:38 | 14:38 |
Dixmude | 09:15 | 09:47 | 12:47 | 13:47 | 14:47 |
18161 | 3007 | 3010 | 3011 | 3012 | |
EXP | IC | IC | IC | IC | |
Matka-aika | 1:44 | 1:15 | 1:15 | 1:15 | 1:15 |
Tiistai 6. elokuuta 2024 klo 7.00
Audenarde Lichtervelde Dixmude
Audenarde | 07:31 | 08:32 | 11:32 | 12:32 | 13:32 |
Courtrai | 07:55 | 08:55 | 11:55 | 12:55 | 13:55 |
Ingelmunster | 08:06 | 09:06 | 12:06 | 13:06 | 14:06 |
Izegem | 08:10 | 09:10 | 12:10 | 13:10 | 14:10 |
Roulers | 08:17 | 09:17 | 12:17 | 13:17 | 14:17 |
Lichtervelde | 08:23 | 09:23 | 12:23 | 13:23 | 14:23 |
2329 | 2330 | 2333 | 2334 | 2335 | |
IC | IC | IC | IC | IC | |
Vaihto | |||||
Lichtervelde | 09:00 | 09:32 | 12:32 | 13:32 | 14:32 |
Kortemark | 09:06 | 09:38 | 12:38 | 13:38 | 14:38 |
Dixmude | 09:15 | 09:47 | 12:47 | 13:47 | 14:47 |
18161 | 3007 | 3010 | 3011 | 3012 | |
EXP | IC | IC | IC | IC | |
Matka-aika | 1:44 | 1:15 | 1:15 | 1:15 | 1:15 |
Keskiviikko 7. elokuuta 2024 klo 7.00
Audenarde Lichtervelde Dixmude
Audenarde | 07:31 | 08:32 | 11:32 | 12:32 | 13:32 |
Courtrai | 07:55 | 08:55 | 11:55 | 12:55 | 13:55 |
Ingelmunster | 08:06 | 09:06 | 12:06 | 13:06 | 14:06 |
Izegem | 08:10 | 09:10 | 12:10 | 13:10 | 14:10 |
Roulers | 08:17 | 09:17 | 12:17 | 13:17 | 14:17 |
Lichtervelde | 08:23 | 09:23 | 12:23 | 13:23 | 14:23 |
2329 | 2330 | 2333 | 2334 | 2335 | |
IC | IC | IC | IC | IC | |
Vaihto | |||||
Lichtervelde | 09:00 | 09:32 | 12:32 | 13:32 | 14:32 |
Kortemark | 09:06 | 09:38 | 12:38 | 13:38 | 14:38 |
Dixmude | 09:15 | 09:47 | 12:47 | 13:47 | 14:47 |
18161 | 3007 | 3010 | 3011 | 3012 | |
EXP | IC | IC | IC | IC | |
Matka-aika | 1:44 | 1:15 | 1:15 | 1:15 | 1:15 |
Torstai 8. elokuuta 2024 klo 7.00
Audenarde Lichtervelde Dixmude
Audenarde | 07:31 | 08:32 | 11:32 | 12:32 | 13:32 |
Courtrai | 07:55 | 08:55 | 11:55 | 12:55 | 13:55 |
Ingelmunster | 08:06 | 09:06 | 12:06 | 13:06 | 14:06 |
Izegem | 08:10 | 09:10 | 12:10 | 13:10 | 14:10 |
Roulers | 08:17 | 09:17 | 12:17 | 13:17 | 14:17 |
Lichtervelde | 08:23 | 09:23 | 12:23 | 13:23 | 14:23 |
2329 | 2330 | 2333 | 2334 | 2335 | |
IC | IC | IC | IC | IC | |
Vaihto | |||||
Lichtervelde | 09:00 | 09:32 | 12:32 | 13:32 | 14:32 |
Kortemark | 09:06 | 09:38 | 12:38 | 13:38 | 14:38 |
Dixmude | 09:15 | 09:47 | 12:47 | 13:47 | 14:47 |
18161 | 3007 | 3010 | 3011 | 3012 | |
EXP | IC | IC | IC | IC | |
Matka-aika | 1:44 | 1:15 | 1:15 | 1:15 | 1:15 |
Perjantai 9. elokuuta 2024 klo 7.00
Audenarde Lichtervelde Dixmude
Audenarde | 07:31 | 08:32 | 11:32 | 12:32 | 13:32 |
Courtrai | 07:55 | 08:55 | 11:55 | 12:55 | 13:55 |
Ingelmunster | 08:06 | 09:06 | 12:06 | 13:06 | 14:06 |
Izegem | 08:10 | 09:10 | 12:10 | 13:10 | 14:10 |
Roulers | 08:17 | 09:17 | 12:17 | 13:17 | 14:17 |
Lichtervelde | 08:23 | 09:23 | 12:23 | 13:23 | 14:23 |
2329 | 2330 | 2333 | 2334 | 2335 | |
IC | IC | IC | IC | IC | |
Vaihto | |||||
Lichtervelde | 09:00 | 09:32 | 12:32 | 13:32 | 14:32 |
Kortemark | 09:06 | 09:38 | 12:38 | 13:38 | 14:38 |
Dixmude | 09:15 | 09:47 | 12:47 | 13:47 | 14:47 |
18161 | 3007 | 3010 | 3011 | 3012 | |
EXP | IC | IC | IC | IC | |
Matka-aika | 1:44 | 1:15 | 1:15 | 1:15 | 1:15 |
Lauantai 10. elokuuta 2024 klo 7.00
Audenarde De Pinte Dixmude
Audenarde | 07:33 | 08:33 | 09:33 |
Zingem | 07:42 | 08:42 | 09:42 |
Gavere-Asper | 07:46 | 08:46 | 09:46 |
De Pinte | 07:54 | 08:54 | 09:54 |
757 | 758 | 759 | |
S51 | S51 | S51 | |
S | S | S | |
Vaihto | |||
De Pinte | 08:04 | 09:04 | 10:04 |
Deinze | 08:11 | 09:11 | 10:11 |
Tielt | 08:21 | 09:21 | 10:21 |
Lichtervelde | 08:33 | 09:33 | 10:33 |
Kortemark | 08:39 | 09:39 | 10:39 |
Dixmude | 08:48 | 09:48 | 10:48 |
3629 | 3630 | 3631 | |
IC | IC | IC | |
Matka-aika | 1:15 | 1:15 | 1:15 |
Audenarde Courtrai Lichtervelde Dixmude
Audenarde | 10:32 | 11:32 |
Courtrai | 10:49 | 11:49 |
2332 | 2333 | |
IC | IC | |
Vaihto | ||
Courtrai | 10:57 | 11:57 |
Ingelmunster | 11:08 | 12:08 |
Izegem | 11:12 | 12:12 |
Roulers | 11:18 | 12:18 |
Lichtervelde | 11:25 | 12:25 |
2332 | 2333 | |
IC | IC | |
Vaihto | ||
Lichtervelde | 11:33 | 12:33 |
Kortemark | 11:39 | 12:39 |
Dixmude | 11:48 | 12:48 |
3632 | 3633 | |
IC | IC | |
Matka-aika | 1:16 | 1:16 |