Audenarde Mont-saint-guibert Viikkoaikataulu
Sunnuntai 4. elokuuta 2024 klo 7.00
Audenarde Bruxelles-Nord Gembloux Mont-Saint-Guibert
Audenarde | 07:29 | 08:29 |
Munkzwalm | 07:37 | 08:37 |
Zottegem | 07:45 | 08:45 |
Denderleeuw | 08:01 | 09:01 |
Bruxelles-Midi | 08:23 | 09:23 |
Bruxelles-Central | 08:28 | 09:28 |
Bruxelles-Nord | 08:32 | 09:32 |
2305 | 2306 | |
IC | IC | |
Vaihto | ||
Bruxelles-Nord | 08:43 | 09:43 |
Bruxelles-Schuman | 08:51 | 09:51 |
Bruxelles-Luxembourg | 08:56 | 09:56 |
Ottignies | 09:17 | 10:17 |
Gembloux | 09:29 | 10:29 |
2108 | 2109 | |
IC | IC | |
Vaihto | ||
Gembloux | 09:37 | 11:37 |
Ernage | 09:42 | 11:42 |
Mont-Saint-Guibert | 09:50 | 11:50 |
6279 | 6281 | |
L | L | |
Matka-aika | 2:21 | 3:21 |
Audenarde Bruxelles-Nord Ottignies Mont-Saint-Guibert
Audenarde | 09:29 |
Munkzwalm | 09:37 |
Zottegem | 09:45 |
Denderleeuw | 10:01 |
Bruxelles-Midi | 10:23 |
Bruxelles-Central | 10:28 |
Bruxelles-Nord | 10:32 |
2307 | |
IC | |
Vaihto | |
Bruxelles-Nord | 10:43 |
Bruxelles-Schuman | 10:51 |
Bruxelles-Luxembourg | 10:56 |
Ottignies | 11:15 |
2110 | |
IC | |
Vaihto | |
Ottignies | 12:04 |
Mont-Saint-Guibert | 12:10 |
6262 | |
L | |
Matka-aika | 2:41 |
Audenarde Courtrai Gand-Saint-Pierre Bruxelles-Nord Gembloux Mont-Saint-Guibert
Audenarde | 09:32 |
Courtrai | 09:49 |
2331 | |
IC | |
Vaihto | |
Courtrai | 09:58 |
Waregem | 10:08 |
Gand-Saint-Pierre | 10:24 |
731 | |
IC | |
Vaihto | |
Gand-Saint-Pierre | 10:40 |
Bruxelles-Midi | 11:12 |
Bruxelles-Central | 11:17 |
Bruxelles-Nord | 11:21 |
1509 | |
IC | |
Vaihto | |
Bruxelles-Nord | 12:14 |
Bruxelles-Schuman | 12:22 |
Bruxelles-Luxembourg | 12:27 |
Ottignies | 12:48 |
Gembloux | 12:59 |
2512 | |
IC | |
Vaihto | |
Gembloux | 13:37 |
Ernage | 13:42 |
Mont-Saint-Guibert | 13:50 |
6283 | |
L | |
Matka-aika | 4:18 |
Audenarde De Pinte Gand-Saint-Pierre Bruxelles-Nord Ottignies Mont-Saint-Guibert
Audenarde | 07:33 |
Zingem | 07:42 |
Gavere-Asper | 07:46 |
De Pinte | 07:54 |
757 | |
S51 | |
S | |
Vaihto | |
De Pinte | 08:00 |
Gand-Saint-Pierre | 08:07 |
3606 | |
IC | |
Vaihto | |
Gand-Saint-Pierre | 08:25 |
Bruxelles-Midi | 08:56 |
Bruxelles-Central | 09:01 |
Bruxelles-Nord | 09:05 |
507 | |
IC | |
Vaihto | |
Bruxelles-Nord | 09:14 |
Bruxelles-Schuman | 09:22 |
Bruxelles-Luxembourg | 09:27 |
Ottignies | 09:46 |
2509 | |
IC | |
Vaihto | |
Ottignies | 10:04 |
Mont-Saint-Guibert | 10:10 |
6260 | |
L | |
Matka-aika | 2:37 |
Maanantai 5. elokuuta 2024 klo 7.00
Audenarde Bruxelles-Nord Ottignies Mont-Saint-Guibert
Audenarde | 07:02 | 07:32 | 08:32 |
Zottegem | 07:17 | 07:45 | 08:45 |
Burst | 07:25 | - | - |
Anderlecht | - | 08:14 | 09:14 |
Denderleeuw | 07:36 | 08:01 | 09:01 |
Bruxelles-Midi | 07:55 | 08:22 | 09:23 |
Bruxelles-Central | 08:00 | 08:27 | 09:28 |
Bruxelles-Nord | 08:04 | 08:31 | 09:32 |
5106 | 2305 | 2306 | |
IC | IC | IC | |
Vaihto | |||
Bruxelles-Nord | 08:13 | 08:44 | 09:44 |
Bruxelles-Schuman | 08:21 | 08:52 | 09:52 |
Bruxelles-Luxembourg | 08:26 | 08:56 | 09:56 |
Ottignies | 08:47 | 09:15 | 10:15 |
2408 | 2108 | 2109 | |
IC | IC | IC | |
Vaihto | |||
Ottignies | 09:05 | 10:05 | 11:05 |
Mont-Saint-Guibert | 09:11 | 10:11 | 11:11 |
6259 | 6260 | 6261 | |
L | L | L | |
Matka-aika | 2:09 | 2:39 | 2:39 |
Audenarde Zottegem Bruxelles-Midi Ottignies Mont-Saint-Guibert
Audenarde | 10:19 |
Zottegem | 10:34 |
1659 | |
L | |
Vaihto | |
Zottegem | 10:49 |
Herzele | 10:56 |
Burst | 11:01 |
Haaltert | 11:09 |
Denderleeuw | 11:17 |
Liedekerke | 11:21 |
Anderlecht | 11:31 |
Bruxelles-Midi | 11:36 |
2260 | |
S3 | |
S | |
Vaihto | |
Bruxelles-Midi | 11:42 |
Bruxelles-Central | 11:46 |
Bruxelles-Nord | 11:52 |
Bruxelles-Schuman | 12:00 |
Bruxelles-Luxembourg | 12:03 |
Etterbeek | 12:07 |
Watermael | 12:10 |
Boitsfort | 12:13 |
Groenendaal | 12:18 |
Hoeilaart | 12:21 |
La Hulpe | 12:26 |
Genval | 12:29 |
Rixensart | 12:32 |
Profondsart | 12:35 |
Ottignies | 12:40 |
6561 | |
S8 | |
S | |
Vaihto | |
Ottignies | 13:05 |
Mont-Saint-Guibert | 13:11 |
6263 | |
L | |
Matka-aika | 2:52 |
Audenarde Zottegem Bruxelles-Midi Ottignies Gembloux Mont-Saint-Guibert
Audenarde | 09:19 |
Zottegem | 09:34 |
1658 | |
L | |
Vaihto | |
Zottegem | 09:49 |
Herzele | 09:56 |
Burst | 10:01 |
Haaltert | 10:09 |
Denderleeuw | 10:17 |
Liedekerke | 10:21 |
Anderlecht | 10:31 |
Bruxelles-Midi | 10:36 |
2259 | |
S3 | |
S | |
Vaihto | |
Bruxelles-Midi | 10:42 |
Bruxelles-Central | 10:46 |
Bruxelles-Nord | 10:52 |
Bruxelles-Schuman | 11:00 |
Bruxelles-Luxembourg | 11:03 |
Etterbeek | 11:07 |
Watermael | 11:10 |
Boitsfort | 11:13 |
Groenendaal | 11:18 |
Hoeilaart | 11:21 |
La Hulpe | 11:26 |
Genval | 11:29 |
Rixensart | 11:32 |
Profondsart | 11:35 |
Ottignies | 11:40 |
6560 | |
S8 | |
S | |
Vaihto | |
Ottignies | 12:02 |
Gembloux | 12:13 |
2511 | |
IC | |
Vaihto | |
Gembloux | 12:32 |
Ernage | 12:37 |
Mont-Saint-Guibert | 12:45 |
6282 | |
L | |
Matka-aika | 3:26 |
Tiistai 6. elokuuta 2024 klo 7.00
Audenarde Bruxelles-Nord Ottignies Mont-Saint-Guibert
Audenarde | 07:02 | 07:32 | 08:32 |
Zottegem | 07:17 | 07:45 | 08:45 |
Burst | 07:25 | - | - |
Anderlecht | - | 08:14 | 09:14 |
Denderleeuw | 07:36 | 08:01 | 09:01 |
Bruxelles-Midi | 07:55 | 08:22 | 09:23 |
Bruxelles-Central | 08:00 | 08:27 | 09:28 |
Bruxelles-Nord | 08:04 | 08:31 | 09:32 |
5106 | 2305 | 2306 | |
IC | IC | IC | |
Vaihto | |||
Bruxelles-Nord | 08:13 | 08:44 | 09:44 |
Bruxelles-Schuman | 08:21 | 08:52 | 09:52 |
Bruxelles-Luxembourg | 08:26 | 08:56 | 09:56 |
Ottignies | 08:47 | 09:15 | 10:15 |
2408 | 2108 | 2109 | |
IC | IC | IC | |
Vaihto | |||
Ottignies | 09:05 | 10:05 | 11:05 |
Mont-Saint-Guibert | 09:11 | 10:11 | 11:11 |
6259 | 6260 | 6261 | |
L | L | L | |
Matka-aika | 2:09 | 2:39 | 2:39 |
Audenarde Zottegem Bruxelles-Midi Ottignies Mont-Saint-Guibert
Audenarde | 10:19 |
Zottegem | 10:34 |
1659 | |
L | |
Vaihto | |
Zottegem | 10:49 |
Herzele | 10:56 |
Burst | 11:01 |
Haaltert | 11:09 |
Denderleeuw | 11:17 |
Liedekerke | 11:21 |
Anderlecht | 11:31 |
Bruxelles-Midi | 11:36 |
2260 | |
S3 | |
S | |
Vaihto | |
Bruxelles-Midi | 11:42 |
Bruxelles-Central | 11:46 |
Bruxelles-Nord | 11:52 |
Bruxelles-Schuman | 12:00 |
Bruxelles-Luxembourg | 12:03 |
Etterbeek | 12:07 |
Watermael | 12:10 |
Boitsfort | 12:13 |
Groenendaal | 12:18 |
Hoeilaart | 12:21 |
La Hulpe | 12:26 |
Genval | 12:29 |
Rixensart | 12:32 |
Profondsart | 12:35 |
Ottignies | 12:40 |
6561 | |
S8 | |
S | |
Vaihto | |
Ottignies | 13:05 |
Mont-Saint-Guibert | 13:11 |
6263 | |
L | |
Matka-aika | 2:52 |
Audenarde Zottegem Bruxelles-Midi Ottignies Gembloux Mont-Saint-Guibert
Audenarde | 09:19 |
Zottegem | 09:34 |
1658 | |
L | |
Vaihto | |
Zottegem | 09:49 |
Herzele | 09:56 |
Burst | 10:01 |
Haaltert | 10:09 |
Denderleeuw | 10:17 |
Liedekerke | 10:21 |
Anderlecht | 10:31 |
Bruxelles-Midi | 10:36 |
2259 | |
S3 | |
S | |
Vaihto | |
Bruxelles-Midi | 10:42 |
Bruxelles-Central | 10:46 |
Bruxelles-Nord | 10:52 |
Bruxelles-Schuman | 11:00 |
Bruxelles-Luxembourg | 11:03 |
Etterbeek | 11:07 |
Watermael | 11:10 |
Boitsfort | 11:13 |
Groenendaal | 11:18 |
Hoeilaart | 11:21 |
La Hulpe | 11:26 |
Genval | 11:29 |
Rixensart | 11:32 |
Profondsart | 11:35 |
Ottignies | 11:40 |
6560 | |
S8 | |
S | |
Vaihto | |
Ottignies | 12:02 |
Gembloux | 12:13 |
2511 | |
IC | |
Vaihto | |
Gembloux | 12:32 |
Ernage | 12:37 |
Mont-Saint-Guibert | 12:45 |
6282 | |
L | |
Matka-aika | 3:26 |
Keskiviikko 7. elokuuta 2024 klo 7.00
Audenarde Bruxelles-Nord Ottignies Mont-Saint-Guibert
Audenarde | 07:02 | 07:32 | 08:32 |
Zottegem | 07:17 | 07:45 | 08:45 |
Burst | 07:25 | - | - |
Anderlecht | - | 08:14 | 09:14 |
Denderleeuw | 07:36 | 08:01 | 09:01 |
Bruxelles-Midi | 07:55 | 08:22 | 09:23 |
Bruxelles-Central | 08:00 | 08:27 | 09:28 |
Bruxelles-Nord | 08:04 | 08:31 | 09:32 |
5106 | 2305 | 2306 | |
IC | IC | IC | |
Vaihto | |||
Bruxelles-Nord | 08:13 | 08:44 | 09:44 |
Bruxelles-Schuman | 08:21 | 08:52 | 09:52 |
Bruxelles-Luxembourg | 08:26 | 08:56 | 09:56 |
Ottignies | 08:47 | 09:15 | 10:15 |
2408 | 2108 | 2109 | |
IC | IC | IC | |
Vaihto | |||
Ottignies | 09:05 | 10:05 | 11:05 |
Mont-Saint-Guibert | 09:11 | 10:11 | 11:11 |
6259 | 6260 | 6261 | |
L | L | L | |
Matka-aika | 2:09 | 2:39 | 2:39 |
Audenarde Zottegem Bruxelles-Midi Ottignies Mont-Saint-Guibert
Audenarde | 10:19 |
Zottegem | 10:34 |
1659 | |
L | |
Vaihto | |
Zottegem | 10:49 |
Herzele | 10:56 |
Burst | 11:01 |
Haaltert | 11:09 |
Denderleeuw | 11:17 |
Liedekerke | 11:21 |
Anderlecht | 11:31 |
Bruxelles-Midi | 11:36 |
2260 | |
S3 | |
S | |
Vaihto | |
Bruxelles-Midi | 11:42 |
Bruxelles-Central | 11:46 |
Bruxelles-Nord | 11:52 |
Bruxelles-Schuman | 12:00 |
Bruxelles-Luxembourg | 12:03 |
Etterbeek | 12:07 |
Watermael | 12:10 |
Boitsfort | 12:13 |
Groenendaal | 12:18 |
Hoeilaart | 12:21 |
La Hulpe | 12:26 |
Genval | 12:29 |
Rixensart | 12:32 |
Profondsart | 12:35 |
Ottignies | 12:40 |
6561 | |
S8 | |
S | |
Vaihto | |
Ottignies | 13:05 |
Mont-Saint-Guibert | 13:11 |
6263 | |
L | |
Matka-aika | 2:52 |
Audenarde Zottegem Bruxelles-Midi Ottignies Gembloux Mont-Saint-Guibert
Audenarde | 09:19 |
Zottegem | 09:34 |
1658 | |
L | |
Vaihto | |
Zottegem | 09:49 |
Herzele | 09:56 |
Burst | 10:01 |
Haaltert | 10:09 |
Denderleeuw | 10:17 |
Liedekerke | 10:21 |
Anderlecht | 10:31 |
Bruxelles-Midi | 10:36 |
2259 | |
S3 | |
S | |
Vaihto | |
Bruxelles-Midi | 10:42 |
Bruxelles-Central | 10:46 |
Bruxelles-Nord | 10:52 |
Bruxelles-Schuman | 11:00 |
Bruxelles-Luxembourg | 11:03 |
Etterbeek | 11:07 |
Watermael | 11:10 |
Boitsfort | 11:13 |
Groenendaal | 11:18 |
Hoeilaart | 11:21 |
La Hulpe | 11:26 |
Genval | 11:29 |
Rixensart | 11:32 |
Profondsart | 11:35 |
Ottignies | 11:40 |
6560 | |
S8 | |
S | |
Vaihto | |
Ottignies | 12:02 |
Gembloux | 12:13 |
2511 | |
IC | |
Vaihto | |
Gembloux | 12:32 |
Ernage | 12:37 |
Mont-Saint-Guibert | 12:45 |
6282 | |
L | |
Matka-aika | 3:26 |
Torstai 8. elokuuta 2024 klo 7.00
Audenarde Bruxelles-Nord Ottignies Mont-Saint-Guibert
Audenarde | 07:02 | 07:32 | 08:32 |
Zottegem | 07:17 | 07:45 | 08:45 |
Burst | 07:25 | - | - |
Anderlecht | - | 08:14 | 09:14 |
Denderleeuw | 07:36 | 08:01 | 09:01 |
Bruxelles-Midi | 07:55 | 08:22 | 09:23 |
Bruxelles-Central | 08:00 | 08:27 | 09:28 |
Bruxelles-Nord | 08:04 | 08:31 | 09:32 |
5106 | 2305 | 2306 | |
IC | IC | IC | |
Vaihto | |||
Bruxelles-Nord | 08:13 | 08:44 | 09:44 |
Bruxelles-Schuman | 08:21 | 08:52 | 09:52 |
Bruxelles-Luxembourg | 08:26 | 08:56 | 09:56 |
Ottignies | 08:47 | 09:15 | 10:15 |
2408 | 2108 | 2109 | |
IC | IC | IC | |
Vaihto | |||
Ottignies | 09:05 | 10:05 | 11:05 |
Mont-Saint-Guibert | 09:11 | 10:11 | 11:11 |
6259 | 6260 | 6261 | |
L | L | L | |
Matka-aika | 2:09 | 2:39 | 2:39 |
Audenarde Zottegem Bruxelles-Midi Ottignies Mont-Saint-Guibert
Audenarde | 10:19 |
Zottegem | 10:34 |
1659 | |
L | |
Vaihto | |
Zottegem | 10:49 |
Herzele | 10:56 |
Burst | 11:01 |
Haaltert | 11:09 |
Denderleeuw | 11:17 |
Liedekerke | 11:21 |
Anderlecht | 11:31 |
Bruxelles-Midi | 11:36 |
2260 | |
S3 | |
S | |
Vaihto | |
Bruxelles-Midi | 11:42 |
Bruxelles-Central | 11:46 |
Bruxelles-Nord | 11:52 |
Bruxelles-Schuman | 12:00 |
Bruxelles-Luxembourg | 12:03 |
Etterbeek | 12:07 |
Watermael | 12:10 |
Boitsfort | 12:13 |
Groenendaal | 12:18 |
Hoeilaart | 12:21 |
La Hulpe | 12:26 |
Genval | 12:29 |
Rixensart | 12:32 |
Profondsart | 12:35 |
Ottignies | 12:40 |
6561 | |
S8 | |
S | |
Vaihto | |
Ottignies | 13:05 |
Mont-Saint-Guibert | 13:11 |
6263 | |
L | |
Matka-aika | 2:52 |
Audenarde Zottegem Bruxelles-Midi Ottignies Gembloux Mont-Saint-Guibert
Audenarde | 09:19 |
Zottegem | 09:34 |
1658 | |
L | |
Vaihto | |
Zottegem | 09:49 |
Herzele | 09:56 |
Burst | 10:01 |
Haaltert | 10:09 |
Denderleeuw | 10:17 |
Liedekerke | 10:21 |
Anderlecht | 10:31 |
Bruxelles-Midi | 10:36 |
2259 | |
S3 | |
S | |
Vaihto | |
Bruxelles-Midi | 10:42 |
Bruxelles-Central | 10:46 |
Bruxelles-Nord | 10:52 |
Bruxelles-Schuman | 11:00 |
Bruxelles-Luxembourg | 11:03 |
Etterbeek | 11:07 |
Watermael | 11:10 |
Boitsfort | 11:13 |
Groenendaal | 11:18 |
Hoeilaart | 11:21 |
La Hulpe | 11:26 |
Genval | 11:29 |
Rixensart | 11:32 |
Profondsart | 11:35 |
Ottignies | 11:40 |
6560 | |
S8 | |
S | |
Vaihto | |
Ottignies | 12:02 |
Gembloux | 12:13 |
2511 | |
IC | |
Vaihto | |
Gembloux | 12:32 |
Ernage | 12:37 |
Mont-Saint-Guibert | 12:45 |
6282 | |
L | |
Matka-aika | 3:26 |
Perjantai 9. elokuuta 2024 klo 7.00
Audenarde Bruxelles-Nord Ottignies Mont-Saint-Guibert
Audenarde | 07:02 | 07:32 | 08:32 |
Zottegem | 07:17 | 07:45 | 08:45 |
Burst | 07:25 | - | - |
Anderlecht | - | 08:14 | 09:14 |
Denderleeuw | 07:36 | 08:01 | 09:01 |
Bruxelles-Midi | 07:55 | 08:22 | 09:23 |
Bruxelles-Central | 08:00 | 08:27 | 09:28 |
Bruxelles-Nord | 08:04 | 08:31 | 09:32 |
5106 | 2305 | 2306 | |
IC | IC | IC | |
Vaihto | |||
Bruxelles-Nord | 08:13 | 08:44 | 09:44 |
Bruxelles-Schuman | 08:21 | 08:52 | 09:52 |
Bruxelles-Luxembourg | 08:26 | 08:56 | 09:56 |
Ottignies | 08:47 | 09:15 | 10:15 |
2408 | 2108 | 2109 | |
IC | IC | IC | |
Vaihto | |||
Ottignies | 09:05 | 10:05 | 11:05 |
Mont-Saint-Guibert | 09:11 | 10:11 | 11:11 |
6259 | 6260 | 6261 | |
L | L | L | |
Matka-aika | 2:09 | 2:39 | 2:39 |
Audenarde Zottegem Bruxelles-Midi Ottignies Mont-Saint-Guibert
Audenarde | 10:19 |
Zottegem | 10:34 |
1659 | |
L | |
Vaihto | |
Zottegem | 10:49 |
Herzele | 10:56 |
Burst | 11:01 |
Haaltert | 11:09 |
Denderleeuw | 11:17 |
Liedekerke | 11:21 |
Anderlecht | 11:31 |
Bruxelles-Midi | 11:36 |
2260 | |
S3 | |
S | |
Vaihto | |
Bruxelles-Midi | 11:42 |
Bruxelles-Central | 11:46 |
Bruxelles-Nord | 11:52 |
Bruxelles-Schuman | 12:00 |
Bruxelles-Luxembourg | 12:03 |
Etterbeek | 12:07 |
Watermael | 12:10 |
Boitsfort | 12:13 |
Groenendaal | 12:18 |
Hoeilaart | 12:21 |
La Hulpe | 12:26 |
Genval | 12:29 |
Rixensart | 12:32 |
Profondsart | 12:35 |
Ottignies | 12:40 |
6561 | |
S8 | |
S | |
Vaihto | |
Ottignies | 13:05 |
Mont-Saint-Guibert | 13:11 |
6263 | |
L | |
Matka-aika | 2:52 |
Audenarde Zottegem Bruxelles-Midi Ottignies Gembloux Mont-Saint-Guibert
Audenarde | 09:19 |
Zottegem | 09:34 |
1658 | |
L | |
Vaihto | |
Zottegem | 09:49 |
Herzele | 09:56 |
Burst | 10:01 |
Haaltert | 10:09 |
Denderleeuw | 10:17 |
Liedekerke | 10:21 |
Anderlecht | 10:31 |
Bruxelles-Midi | 10:36 |
2259 | |
S3 | |
S | |
Vaihto | |
Bruxelles-Midi | 10:42 |
Bruxelles-Central | 10:46 |
Bruxelles-Nord | 10:52 |
Bruxelles-Schuman | 11:00 |
Bruxelles-Luxembourg | 11:03 |
Etterbeek | 11:07 |
Watermael | 11:10 |
Boitsfort | 11:13 |
Groenendaal | 11:18 |
Hoeilaart | 11:21 |
La Hulpe | 11:26 |
Genval | 11:29 |
Rixensart | 11:32 |
Profondsart | 11:35 |
Ottignies | 11:40 |
6560 | |
S8 | |
S | |
Vaihto | |
Ottignies | 12:02 |
Gembloux | 12:13 |
2511 | |
IC | |
Vaihto | |
Gembloux | 12:32 |
Ernage | 12:37 |
Mont-Saint-Guibert | 12:45 |
6282 | |
L | |
Matka-aika | 3:26 |
Lauantai 10. elokuuta 2024 klo 7.00
Audenarde Bruxelles-Nord Gembloux Mont-Saint-Guibert
Audenarde | 07:29 | 08:29 |
Munkzwalm | 07:37 | 08:37 |
Zottegem | 07:45 | 08:45 |
Denderleeuw | 08:01 | 09:01 |
Bruxelles-Midi | 08:23 | 09:23 |
Bruxelles-Central | 08:28 | 09:28 |
Bruxelles-Nord | 08:32 | 09:32 |
2305 | 2306 | |
IC | IC | |
Vaihto | ||
Bruxelles-Nord | 08:46 | 09:46 |
Bruxelles-Schuman | 08:53 | 09:53 |
Bruxelles-Luxembourg | 08:58 | 09:58 |
Ottignies | 09:17 | 10:17 |
Gembloux | 09:29 | 10:29 |
2108 | 2109 | |
IC | IC | |
Vaihto | ||
Gembloux | 09:37 | 11:37 |
Ernage | 09:42 | 11:42 |
Mont-Saint-Guibert | 09:50 | 11:50 |
6279 | 6281 | |
L | L | |
Matka-aika | 2:21 | 3:21 |
Audenarde Bruxelles-Nord Ottignies Mont-Saint-Guibert
Audenarde | 09:29 |
Munkzwalm | 09:37 |
Zottegem | 09:45 |
Denderleeuw | 10:01 |
Bruxelles-Midi | 10:23 |
Bruxelles-Central | 10:28 |
Bruxelles-Nord | 10:32 |
2307 | |
IC | |
Vaihto | |
Bruxelles-Nord | 10:46 |
Bruxelles-Schuman | 10:53 |
Bruxelles-Luxembourg | 10:58 |
Ottignies | 11:15 |
2110 | |
IC | |
Vaihto | |
Ottignies | 12:04 |
Mont-Saint-Guibert | 12:10 |
6262 | |
L | |
Matka-aika | 2:41 |
Audenarde Gand-Saint-Pierre Bruxelles-Nord Gembloux Mont-Saint-Guibert
Audenarde | 09:33 |
Zingem | 09:42 |
Gavere-Asper | 09:46 |
De Pinte | 09:55 |
Gand-Saint-Pierre | 10:03 |
759 | |
S51 | |
S | |
Vaihto | |
Gand-Saint-Pierre | 10:25 |
Bruxelles-Midi | 10:56 |
Bruxelles-Central | 11:01 |
Bruxelles-Nord | 11:05 |
509 | |
IC | |
Vaihto | |
Bruxelles-Nord | 11:14 |
Bruxelles-Schuman | 11:22 |
Bruxelles-Luxembourg | 11:27 |
Ottignies | 11:48 |
Gembloux | 11:59 |
2511 | |
IC | |
Vaihto | |
Gembloux | 13:37 |
Ernage | 13:42 |
Mont-Saint-Guibert | 13:50 |
6283 | |
L | |
Matka-aika | 4:17 |
Audenarde De Pinte Gand-Saint-Pierre Bruxelles-Nord Ottignies Mont-Saint-Guibert
Audenarde | 07:33 |
Zingem | 07:42 |
Gavere-Asper | 07:46 |
De Pinte | 07:54 |
757 | |
S51 | |
S | |
Vaihto | |
De Pinte | 08:00 |
Gand-Saint-Pierre | 08:07 |
3606 | |
IC | |
Vaihto | |
Gand-Saint-Pierre | 08:25 |
Bruxelles-Midi | 08:56 |
Bruxelles-Central | 09:01 |
Bruxelles-Nord | 09:05 |
507 | |
IC | |
Vaihto | |
Bruxelles-Nord | 09:14 |
Bruxelles-Schuman | 09:22 |
Bruxelles-Luxembourg | 09:27 |
Ottignies | 09:46 |
2509 | |
IC | |
Vaihto | |
Ottignies | 10:04 |
Mont-Saint-Guibert | 10:10 |
6260 | |
L | |
Matka-aika | 2:37 |