Audenarde Rochefort-Jemelle Viikkoaikataulu
Sunnuntai 4. elokuuta 2024 klo 7.00
Audenarde Bruxelles-Nord Rochefort-Jemelle
Audenarde | 07:29 | 08:29 | 09:29 |
Munkzwalm | 07:37 | 08:37 | 09:37 |
Zottegem | 07:45 | 08:45 | 09:45 |
Denderleeuw | 08:01 | 09:01 | 10:01 |
Bruxelles-Midi | 08:23 | 09:23 | 10:23 |
Bruxelles-Central | 08:28 | 09:28 | 10:28 |
Bruxelles-Nord | 08:32 | 09:32 | 10:32 |
2305 | 2306 | 2307 | |
IC | IC | IC | |
Vaihto | |||
Bruxelles-Nord | 08:43 | 09:43 | 10:43 |
Bruxelles-Schuman | 08:51 | 09:51 | 10:51 |
Bruxelles-Luxembourg | 08:56 | 09:56 | 10:56 |
Ottignies | 09:17 | 10:17 | 11:17 |
Gembloux | 09:31 | 10:31 | 11:31 |
Namur | 09:47 | 10:47 | 11:47 |
Ciney | 10:03 | 11:03 | 12:03 |
Marloie | 10:22 | 11:22 | 12:22 |
Rochefort-Jemelle | 10:27 | 11:27 | 12:27 |
2108 | 2109 | 2110 | |
IC | IC | IC | |
Matka-aika | 2:58 | 2:58 | 2:58 |
Audenarde Courtrai Gand-Saint-Pierre Bruxelles-Nord Rochefort-Jemelle
Audenarde | 10:32 | 11:32 |
Courtrai | 10:49 | 11:49 |
2332 | 2333 | |
IC | IC | |
Vaihto | ||
Courtrai | 10:58 | 11:58 |
Waregem | 11:08 | 12:08 |
Gand-Saint-Pierre | 11:24 | 12:24 |
732 | 733 | |
IC | IC | |
Vaihto | ||
Gand-Saint-Pierre | 11:40 | 12:40 |
Bruxelles-Midi | 12:12 | 13:12 |
Bruxelles-Central | 12:17 | 13:17 |
Bruxelles-Nord | 12:21 | 13:21 |
1510 | 1511 | |
IC | IC | |
Vaihto | ||
Bruxelles-Nord | 12:43 | 13:43 |
Bruxelles-Schuman | 12:51 | 13:51 |
Bruxelles-Luxembourg | 12:56 | 13:56 |
Ottignies | 13:17 | 14:17 |
Gembloux | 13:31 | 14:31 |
Namur | 13:47 | 14:47 |
Ciney | 14:03 | 15:03 |
Marloie | 14:22 | 15:22 |
Rochefort-Jemelle | 14:27 | 15:27 |
2112 | 2113 | |
IC | IC | |
Matka-aika | 3:55 | 3:55 |
Maanantai 5. elokuuta 2024 klo 7.00
Audenarde Bruxelles-Nord Rochefort-Jemelle
Audenarde | 07:02 | 10:32 | 11:32 | 12:32 |
Zottegem | 07:17 | 10:45 | 11:45 | 12:45 |
Burst | 07:25 | - | - | - |
Anderlecht | - | 11:14 | 12:14 | 13:14 |
Denderleeuw | 07:36 | 11:01 | 12:01 | 13:01 |
Bruxelles-Midi | 07:55 | 11:23 | 12:23 | 13:23 |
Bruxelles-Central | 08:00 | 11:28 | 12:28 | 13:28 |
Bruxelles-Nord | 08:04 | 11:32 | 12:32 | 13:32 |
5106 | 2308 | 2309 | 2310 | |
IC | IC | IC | IC | |
Vaihto | ||||
Bruxelles-Nord | 08:44 | 11:44 | 12:44 | 13:44 |
Bruxelles-Schuman | 08:52 | 11:52 | 12:52 | 13:52 |
Bruxelles-Luxembourg | 08:56 | 11:56 | 12:56 | 13:56 |
Ottignies | 09:17 | 12:17 | 13:17 | 14:17 |
Gembloux | 09:31 | 12:31 | 13:31 | 14:31 |
Namur | 09:47 | 12:47 | 13:47 | 14:47 |
Ciney | 10:04 | 13:04 | 14:04 | 15:04 |
Marloie | 10:23 | 13:23 | 14:23 | 15:23 |
Rochefort-Jemelle | 10:28 | 13:28 | 14:28 | 15:28 |
2108 | 2111 | 2112 | 2113 | |
IC | IC | IC | IC | |
Matka-aika | 3:26 | 2:56 | 2:56 | 2:56 |
Audenarde De Pinte Gand-Saint-Pierre Liège-Guillemins Marloie Rochefort-Jemelle
Audenarde | 12:33 |
Zingem | 12:42 |
Gavere-Asper | 12:46 |
De Pinte | 12:54 |
762 | |
S51 | |
S | |
Vaihto | |
De Pinte | 13:00 |
Gand-Saint-Pierre | 13:07 |
3034 | |
IC | |
Vaihto | |
Gand-Saint-Pierre | 13:24 |
Bruxelles-Midi | 13:55 |
Bruxelles-Central | 14:00 |
Bruxelles-Nord | 14:07 |
Louvain | 14:26 |
Liège-Guillemins | 14:59 |
512 | |
IC | |
Vaihto | |
Liège-Guillemins | 15:12 |
Angleur | 15:17 |
Hony | 15:30 |
Esneux | 15:33 |
Rivage | 15:42 |
Comblain-La-Tour | 15:47 |
Sy | 15:57 |
Bomal | 16:02 |
Barvaux | 16:06 |
Marche-En-Famenne | 16:20 |
Marloie | 16:24 |
5564 | |
L | |
Vaihto | |
Marloie | 16:46 |
Rochefort-Jemelle | 16:53 |
8681 | |
P | |
Matka-aika | 4:20 |
Tiistai 6. elokuuta 2024 klo 7.00
Audenarde Bruxelles-Nord Rochefort-Jemelle
Audenarde | 07:02 | 10:32 | 11:32 | 12:32 |
Zottegem | 07:17 | 10:45 | 11:45 | 12:45 |
Burst | 07:25 | - | - | - |
Anderlecht | - | 11:14 | 12:14 | 13:14 |
Denderleeuw | 07:36 | 11:01 | 12:01 | 13:01 |
Bruxelles-Midi | 07:55 | 11:23 | 12:23 | 13:23 |
Bruxelles-Central | 08:00 | 11:28 | 12:28 | 13:28 |
Bruxelles-Nord | 08:04 | 11:32 | 12:32 | 13:32 |
5106 | 2308 | 2309 | 2310 | |
IC | IC | IC | IC | |
Vaihto | ||||
Bruxelles-Nord | 08:44 | 11:44 | 12:44 | 13:44 |
Bruxelles-Schuman | 08:52 | 11:52 | 12:52 | 13:52 |
Bruxelles-Luxembourg | 08:56 | 11:56 | 12:56 | 13:56 |
Ottignies | 09:17 | 12:17 | 13:17 | 14:17 |
Gembloux | 09:31 | 12:31 | 13:31 | 14:31 |
Namur | 09:47 | 12:47 | 13:47 | 14:47 |
Ciney | 10:04 | 13:04 | 14:04 | 15:04 |
Marloie | 10:23 | 13:23 | 14:23 | 15:23 |
Rochefort-Jemelle | 10:28 | 13:28 | 14:28 | 15:28 |
2108 | 2111 | 2112 | 2113 | |
IC | IC | IC | IC | |
Matka-aika | 3:26 | 2:56 | 2:56 | 2:56 |
Audenarde De Pinte Gand-Saint-Pierre Liège-Guillemins Marloie Rochefort-Jemelle
Audenarde | 12:33 |
Zingem | 12:42 |
Gavere-Asper | 12:46 |
De Pinte | 12:54 |
762 | |
S51 | |
S | |
Vaihto | |
De Pinte | 13:00 |
Gand-Saint-Pierre | 13:07 |
3034 | |
IC | |
Vaihto | |
Gand-Saint-Pierre | 13:24 |
Bruxelles-Midi | 13:55 |
Bruxelles-Central | 14:00 |
Bruxelles-Nord | 14:07 |
Louvain | 14:26 |
Liège-Guillemins | 14:59 |
512 | |
IC | |
Vaihto | |
Liège-Guillemins | 15:12 |
Angleur | 15:17 |
Hony | 15:30 |
Esneux | 15:33 |
Rivage | 15:42 |
Comblain-La-Tour | 15:47 |
Sy | 15:57 |
Bomal | 16:02 |
Barvaux | 16:06 |
Marche-En-Famenne | 16:20 |
Marloie | 16:24 |
5564 | |
L | |
Vaihto | |
Marloie | 16:46 |
Rochefort-Jemelle | 16:53 |
8681 | |
P | |
Matka-aika | 4:20 |
Keskiviikko 7. elokuuta 2024 klo 7.00
Audenarde Bruxelles-Nord Rochefort-Jemelle
Audenarde | 07:02 | 10:32 | 11:32 | 12:32 |
Zottegem | 07:17 | 10:45 | 11:45 | 12:45 |
Burst | 07:25 | - | - | - |
Anderlecht | - | 11:14 | 12:14 | 13:14 |
Denderleeuw | 07:36 | 11:01 | 12:01 | 13:01 |
Bruxelles-Midi | 07:55 | 11:23 | 12:23 | 13:23 |
Bruxelles-Central | 08:00 | 11:28 | 12:28 | 13:28 |
Bruxelles-Nord | 08:04 | 11:32 | 12:32 | 13:32 |
5106 | 2308 | 2309 | 2310 | |
IC | IC | IC | IC | |
Vaihto | ||||
Bruxelles-Nord | 08:44 | 11:44 | 12:44 | 13:44 |
Bruxelles-Schuman | 08:52 | 11:52 | 12:52 | 13:52 |
Bruxelles-Luxembourg | 08:56 | 11:56 | 12:56 | 13:56 |
Ottignies | 09:17 | 12:17 | 13:17 | 14:17 |
Gembloux | 09:31 | 12:31 | 13:31 | 14:31 |
Namur | 09:47 | 12:47 | 13:47 | 14:47 |
Ciney | 10:04 | 13:04 | 14:04 | 15:04 |
Marloie | 10:23 | 13:23 | 14:23 | 15:23 |
Rochefort-Jemelle | 10:28 | 13:28 | 14:28 | 15:28 |
2108 | 2111 | 2112 | 2113 | |
IC | IC | IC | IC | |
Matka-aika | 3:26 | 2:56 | 2:56 | 2:56 |
Audenarde De Pinte Gand-Saint-Pierre Liège-Guillemins Marloie Rochefort-Jemelle
Audenarde | 12:33 |
Zingem | 12:42 |
Gavere-Asper | 12:46 |
De Pinte | 12:54 |
762 | |
S51 | |
S | |
Vaihto | |
De Pinte | 13:00 |
Gand-Saint-Pierre | 13:07 |
3034 | |
IC | |
Vaihto | |
Gand-Saint-Pierre | 13:24 |
Bruxelles-Midi | 13:55 |
Bruxelles-Central | 14:00 |
Bruxelles-Nord | 14:07 |
Louvain | 14:26 |
Liège-Guillemins | 14:59 |
512 | |
IC | |
Vaihto | |
Liège-Guillemins | 15:12 |
Angleur | 15:17 |
Hony | 15:30 |
Esneux | 15:33 |
Rivage | 15:42 |
Comblain-La-Tour | 15:47 |
Sy | 15:57 |
Bomal | 16:02 |
Barvaux | 16:06 |
Marche-En-Famenne | 16:20 |
Marloie | 16:24 |
5564 | |
L | |
Vaihto | |
Marloie | 16:46 |
Rochefort-Jemelle | 16:53 |
8681 | |
P | |
Matka-aika | 4:20 |
Torstai 8. elokuuta 2024 klo 7.00
Audenarde Bruxelles-Nord Rochefort-Jemelle
Audenarde | 07:02 | 10:32 | 11:32 | 12:32 |
Zottegem | 07:17 | 10:45 | 11:45 | 12:45 |
Burst | 07:25 | - | - | - |
Anderlecht | - | 11:14 | 12:14 | 13:14 |
Denderleeuw | 07:36 | 11:01 | 12:01 | 13:01 |
Bruxelles-Midi | 07:55 | 11:23 | 12:23 | 13:23 |
Bruxelles-Central | 08:00 | 11:28 | 12:28 | 13:28 |
Bruxelles-Nord | 08:04 | 11:32 | 12:32 | 13:32 |
5106 | 2308 | 2309 | 2310 | |
IC | IC | IC | IC | |
Vaihto | ||||
Bruxelles-Nord | 08:44 | 11:44 | 12:44 | 13:44 |
Bruxelles-Schuman | 08:52 | 11:52 | 12:52 | 13:52 |
Bruxelles-Luxembourg | 08:56 | 11:56 | 12:56 | 13:56 |
Ottignies | 09:17 | 12:17 | 13:17 | 14:17 |
Gembloux | 09:31 | 12:31 | 13:31 | 14:31 |
Namur | 09:47 | 12:47 | 13:47 | 14:47 |
Ciney | 10:04 | 13:04 | 14:04 | 15:04 |
Marloie | 10:23 | 13:23 | 14:23 | 15:23 |
Rochefort-Jemelle | 10:28 | 13:28 | 14:28 | 15:28 |
2108 | 2111 | 2112 | 2113 | |
IC | IC | IC | IC | |
Matka-aika | 3:26 | 2:56 | 2:56 | 2:56 |
Audenarde De Pinte Gand-Saint-Pierre Liège-Guillemins Marloie Rochefort-Jemelle
Audenarde | 12:33 |
Zingem | 12:42 |
Gavere-Asper | 12:46 |
De Pinte | 12:54 |
762 | |
S51 | |
S | |
Vaihto | |
De Pinte | 13:00 |
Gand-Saint-Pierre | 13:07 |
3034 | |
IC | |
Vaihto | |
Gand-Saint-Pierre | 13:24 |
Bruxelles-Midi | 13:55 |
Bruxelles-Central | 14:00 |
Bruxelles-Nord | 14:07 |
Louvain | 14:26 |
Liège-Guillemins | 14:59 |
512 | |
IC | |
Vaihto | |
Liège-Guillemins | 15:12 |
Angleur | 15:17 |
Hony | 15:30 |
Esneux | 15:33 |
Rivage | 15:42 |
Comblain-La-Tour | 15:47 |
Sy | 15:57 |
Bomal | 16:02 |
Barvaux | 16:06 |
Marche-En-Famenne | 16:20 |
Marloie | 16:24 |
5564 | |
L | |
Vaihto | |
Marloie | 16:46 |
Rochefort-Jemelle | 16:53 |
8681 | |
P | |
Matka-aika | 4:20 |
Perjantai 9. elokuuta 2024 klo 7.00
Audenarde Bruxelles-Nord Rochefort-Jemelle
Audenarde | 07:02 | 10:32 | 11:32 | 12:32 |
Zottegem | 07:17 | 10:45 | 11:45 | 12:45 |
Burst | 07:25 | - | - | - |
Anderlecht | - | 11:14 | 12:14 | 13:14 |
Denderleeuw | 07:36 | 11:01 | 12:01 | 13:01 |
Bruxelles-Midi | 07:55 | 11:23 | 12:23 | 13:23 |
Bruxelles-Central | 08:00 | 11:28 | 12:28 | 13:28 |
Bruxelles-Nord | 08:04 | 11:32 | 12:32 | 13:32 |
5106 | 2308 | 2309 | 2310 | |
IC | IC | IC | IC | |
Vaihto | ||||
Bruxelles-Nord | 08:44 | 11:44 | 12:44 | 13:44 |
Bruxelles-Schuman | 08:52 | 11:52 | 12:52 | 13:52 |
Bruxelles-Luxembourg | 08:56 | 11:56 | 12:56 | 13:56 |
Ottignies | 09:17 | 12:17 | 13:17 | 14:17 |
Gembloux | 09:31 | 12:31 | 13:31 | 14:31 |
Namur | 09:47 | 12:47 | 13:47 | 14:47 |
Ciney | 10:04 | 13:04 | 14:04 | 15:04 |
Marloie | 10:23 | 13:23 | 14:23 | 15:23 |
Rochefort-Jemelle | 10:28 | 13:28 | 14:28 | 15:28 |
2108 | 2111 | 2112 | 2113 | |
IC | IC | IC | IC | |
Matka-aika | 3:26 | 2:56 | 2:56 | 2:56 |
Audenarde De Pinte Gand-Saint-Pierre Liège-Guillemins Marloie Rochefort-Jemelle
Audenarde | 12:33 |
Zingem | 12:42 |
Gavere-Asper | 12:46 |
De Pinte | 12:54 |
762 | |
S51 | |
S | |
Vaihto | |
De Pinte | 13:00 |
Gand-Saint-Pierre | 13:07 |
3034 | |
IC | |
Vaihto | |
Gand-Saint-Pierre | 13:24 |
Bruxelles-Midi | 13:55 |
Bruxelles-Central | 14:00 |
Bruxelles-Nord | 14:07 |
Louvain | 14:26 |
Liège-Guillemins | 14:59 |
512 | |
IC | |
Vaihto | |
Liège-Guillemins | 15:12 |
Angleur | 15:17 |
Hony | 15:30 |
Esneux | 15:33 |
Rivage | 15:42 |
Comblain-La-Tour | 15:47 |
Sy | 15:57 |
Bomal | 16:02 |
Barvaux | 16:06 |
Marche-En-Famenne | 16:20 |
Marloie | 16:24 |
5564 | |
L | |
Vaihto | |
Marloie | 16:46 |
Rochefort-Jemelle | 16:53 |
8681 | |
P | |
Matka-aika | 4:20 |
Lauantai 10. elokuuta 2024 klo 7.00
Audenarde Bruxelles-Nord Rochefort-Jemelle
Audenarde | 07:29 | 08:29 | 09:29 | 12:29 |
Munkzwalm | 07:37 | 08:37 | 09:37 | 12:37 |
Zottegem | 07:45 | 08:45 | 09:45 | 12:45 |
Denderleeuw | 08:01 | 09:01 | 10:01 | 13:01 |
Bruxelles-Midi | 08:23 | 09:23 | 10:23 | 13:23 |
Bruxelles-Central | 08:28 | 09:28 | 10:28 | 13:28 |
Bruxelles-Nord | 08:32 | 09:32 | 10:32 | 13:32 |
2305 | 2306 | 2307 | 2310 | |
IC | IC | IC | IC | |
Vaihto | ||||
Bruxelles-Nord | 08:46 | 09:46 | 10:46 | 13:46 |
Bruxelles-Schuman | 08:53 | 09:53 | 10:53 | 13:53 |
Bruxelles-Luxembourg | 08:58 | 09:58 | 10:58 | 13:58 |
Ottignies | 09:17 | 10:17 | 11:17 | 14:17 |
Gembloux | 09:31 | 10:31 | 11:31 | 14:31 |
Namur | 09:47 | 10:47 | 11:47 | 14:47 |
Ciney | 10:03 | 11:03 | 12:03 | 15:03 |
Marloie | 10:22 | 11:22 | 12:22 | 15:22 |
Rochefort-Jemelle | 10:27 | 11:27 | 12:27 | 15:27 |
2108 | 2109 | 2110 | 2113 | |
IC | IC | IC | IC | |
Matka-aika | 2:58 | 2:58 | 2:58 | 2:58 |
Audenarde Gand-Saint-Pierre Bruxelles-Nord Rochefort-Jemelle
Audenarde | 10:33 |
Zingem | 10:42 |
Gavere-Asper | 10:46 |
De Pinte | 10:55 |
Gand-Saint-Pierre | 11:03 |
760 | |
S51 | |
S | |
Vaihto | |
Gand-Saint-Pierre | 11:25 |
Bruxelles-Midi | 11:56 |
Bruxelles-Central | 12:01 |
Bruxelles-Nord | 12:05 |
510 | |
IC | |
Vaihto | |
Bruxelles-Nord | 12:46 |
Bruxelles-Schuman | 12:53 |
Bruxelles-Luxembourg | 12:58 |
Ottignies | 13:17 |
Gembloux | 13:31 |
Namur | 13:47 |
Ciney | 14:03 |
Marloie | 14:22 |
Rochefort-Jemelle | 14:27 |
2112 | |
IC | |
Matka-aika | 3:54 |