Audenarde Yves-Gomezèe Viikkoaikataulu
Sunnuntai 4. elokuuta 2024 klo 7.00
Audenarde Bruxelles-Midi Nivelles Charleroi-Central Yves-Gomezée
Audenarde | 07:29 | 09:29 | 11:29 | 13:29 | 15:29 |
Munkzwalm | 07:37 | 09:37 | 11:37 | 13:37 | 15:37 |
Zottegem | 07:45 | 09:45 | 11:45 | 13:45 | 15:45 |
Denderleeuw | 08:01 | 10:01 | 12:01 | 14:01 | 16:01 |
Bruxelles-Midi | 08:17 | 10:17 | 12:17 | 14:17 | 16:17 |
2305 | 2307 | 2309 | 2311 | 2313 | |
IC | IC | IC | IC | IC | |
Vaihto | |||||
Bruxelles-Midi | 09:07 | 11:07 | 13:07 | 15:07 | 17:07 |
Braine-L'alleud | 09:23 | 11:23 | 13:23 | 15:23 | 17:23 |
Lillois | 09:29 | 11:29 | 13:29 | 15:29 | 17:29 |
Nivelles | 09:36 | 11:36 | 13:36 | 15:36 | 17:36 |
3129 | 3131 | 3133 | 3135 | 3137 | |
IC | IC | IC | IC | IC | |
Vaihto | |||||
Nivelles | 09:46 | 11:46 | 13:46 | 15:46 | 17:46 |
Luttre | 09:55 | 11:55 | 13:55 | 15:55 | 17:55 |
Marchienne-Au-Pont | 10:04 | 12:04 | 14:04 | 16:04 | 18:04 |
Charleroi-Central | 10:10 | 12:10 | 14:10 | 16:10 | 18:10 |
13772 | 13774 | 13776 | 13778 | 13780 | |
IC | IC | IC | IC | IC | |
Vaihto | |||||
Charleroi-Central | 10:15 | 12:15 | 14:15 | 16:15 | 18:15 |
Walcourt | 10:46 | 12:46 | 14:46 | 16:46 | 18:46 |
Yves-Gomezée | 10:53 | 12:53 | 14:53 | 16:53 | 18:53 |
3910 | 3912 | 3914 | 3916 | 3918 | |
S64 | S64 | S64 | S64 | S64 | |
S | S | S | S | S | |
Matka-aika | 3:24 | 3:24 | 3:24 | 3:24 | 3:24 |
Maanantai 5. elokuuta 2024 klo 7.00
Audenarde Bruxelles-Midi La louvière-Sud Charleroi-Central Walcourt Yves-Gomezée
Audenarde | 07:32 | 08:32 |
Zottegem | 07:45 | 08:45 |
Denderleeuw | 08:01 | 09:01 |
Anderlecht | 08:14 | 09:14 |
Bruxelles-Midi | 08:19 | 09:20 |
2305 | 2306 | |
IC | IC | |
Vaihto | ||
Bruxelles-Midi | 08:30 | 09:30 |
Hal | 08:41 | 09:41 |
Tubize | 08:47 | 09:47 |
Braine-Le-Comte | 08:58 | 09:58 |
Ecaussinnes | 09:04 | 10:04 |
La louvière-Centre | 09:18 | 10:18 |
La louvière-Sud | 09:22 | 10:22 |
3429 | 3430 | |
IC | IC | |
Vaihto | ||
La louvière-Sud | 09:31 | 10:31 |
Charleroi-Central | 09:47 | 10:47 |
908 | 909 | |
IC | IC | |
Vaihto | ||
Charleroi-Central | 11:21 | 12:21 |
Walcourt | 11:46 | 12:46 |
3911 | 3912 | |
S64 | S64 | |
S | S | |
Vaihto | ||
Walcourt | 12:47 | 13:47 |
Yves-Gomezée | 12:54 | 13:54 |
3912 | 3913 | |
S64 | S64 | |
S | S | |
Matka-aika | 5:22 | 5:22 |
Audenarde Bruxelles-Midi Nivelles Charleroi-Central Walcourt Yves-Gomezée
Audenarde | 07:02 |
Zottegem | 07:17 |
Burst | 07:25 |
Denderleeuw | 07:36 |
Bruxelles-Midi | 07:52 |
5106 | |
IC | |
Vaihto | |
Bruxelles-Midi | 08:15 |
Braine-L'alleud | 08:31 |
Nivelles | 08:40 |
2029 | |
IC | |
Vaihto | |
Nivelles | 08:52 |
Luttre | 09:02 |
Roux | 09:11 |
Marchienne-Au-Pont | 09:15 |
Charleroi-Central | 09:21 |
13811 | |
L | |
Vaihto | |
Charleroi-Central | 10:21 |
Walcourt | 10:46 |
3910 | |
S64 | |
S | |
Vaihto | |
Walcourt | 11:47 |
Yves-Gomezée | 11:54 |
3911 | |
S64 | |
S | |
Matka-aika | 4:52 |
Audenarde Zottegem Bruxelles-Midi Ottignies Charleroi-Central Yves-Gomezée
Audenarde | 14:19 | 15:19 |
Zottegem | 14:34 | 15:34 |
1663 | 1664 | |
L | L | |
Vaihto | ||
Zottegem | 14:49 | 15:49 |
Herzele | 14:56 | 15:56 |
Burst | 15:01 | 16:01 |
Haaltert | 15:09 | 16:09 |
Denderleeuw | 15:17 | 16:17 |
Liedekerke | 15:21 | 16:21 |
Anderlecht | 15:31 | 16:31 |
Bruxelles-Midi | 15:36 | 16:36 |
2264 | 2265 | |
S3 | S3 | |
S | S | |
Vaihto | ||
Bruxelles-Midi | 15:42 | 16:49 |
Bruxelles-Central | 15:46 | 16:53 |
Bruxelles-Nord | 15:52 | 16:59 |
Bruxelles-Schuman | 16:00 | 17:07 |
Bruxelles-Luxembourg | 16:03 | 17:10 |
Etterbeek | 16:07 | 17:14 |
Watermael | 16:10 | 17:17 |
Boitsfort | 16:13 | 17:20 |
Groenendaal | 16:18 | - |
Hoeilaart | 16:21 | - |
La Hulpe | 16:26 | - |
Genval | 16:29 | 17:33 |
Rixensart | 16:32 | - |
Profondsart | 16:35 | - |
Ottignies | 16:40 | 17:42 |
6565 | 6566 | |
S8 | S8 | |
S | S | |
Vaihto | ||
Ottignies | 16:50 | 17:50 |
Court-Saint-Etienne | 16:55 | 17:55 |
Fleurus | 17:13 | 18:13 |
Charleroi-Central | 17:24 | 18:24 |
5737 | 5738 | |
IC | IC | |
Vaihto | ||
Charleroi-Central | 18:21 | 18:39 |
Ham-Sur-Heure | - | 18:56 |
Berzée | - | 19:03 |
Pry | - | 19:07 |
Walcourt | 18:47 | 19:10 |
Yves-Gomezée | 18:54 | 19:17 |
3918 | 8765 | |
S64 | P | |
S | ||
Matka-aika | 4:35 | 3:58 |
Tiistai 6. elokuuta 2024 klo 7.00
Audenarde Bruxelles-Midi La louvière-Sud Charleroi-Central Walcourt Yves-Gomezée
Audenarde | 07:32 | 08:32 |
Zottegem | 07:45 | 08:45 |
Denderleeuw | 08:01 | 09:01 |
Anderlecht | 08:14 | 09:14 |
Bruxelles-Midi | 08:19 | 09:20 |
2305 | 2306 | |
IC | IC | |
Vaihto | ||
Bruxelles-Midi | 08:30 | 09:30 |
Hal | 08:41 | 09:41 |
Tubize | 08:47 | 09:47 |
Braine-Le-Comte | 08:58 | 09:58 |
Ecaussinnes | 09:04 | 10:04 |
La louvière-Centre | 09:18 | 10:18 |
La louvière-Sud | 09:22 | 10:22 |
3429 | 3430 | |
IC | IC | |
Vaihto | ||
La louvière-Sud | 09:31 | 10:31 |
Charleroi-Central | 09:47 | 10:47 |
908 | 909 | |
IC | IC | |
Vaihto | ||
Charleroi-Central | 11:21 | 12:21 |
Walcourt | 11:46 | 12:46 |
3911 | 3912 | |
S64 | S64 | |
S | S | |
Vaihto | ||
Walcourt | 12:47 | 13:47 |
Yves-Gomezée | 12:54 | 13:54 |
3912 | 3913 | |
S64 | S64 | |
S | S | |
Matka-aika | 5:22 | 5:22 |
Audenarde Bruxelles-Midi Nivelles Charleroi-Central Walcourt Yves-Gomezée
Audenarde | 07:02 |
Zottegem | 07:17 |
Burst | 07:25 |
Denderleeuw | 07:36 |
Bruxelles-Midi | 07:52 |
5106 | |
IC | |
Vaihto | |
Bruxelles-Midi | 08:15 |
Braine-L'alleud | 08:31 |
Nivelles | 08:40 |
2029 | |
IC | |
Vaihto | |
Nivelles | 08:52 |
Luttre | 09:02 |
Roux | 09:11 |
Marchienne-Au-Pont | 09:15 |
Charleroi-Central | 09:21 |
13811 | |
L | |
Vaihto | |
Charleroi-Central | 10:21 |
Walcourt | 10:46 |
3910 | |
S64 | |
S | |
Vaihto | |
Walcourt | 11:47 |
Yves-Gomezée | 11:54 |
3911 | |
S64 | |
S | |
Matka-aika | 4:52 |
Audenarde Zottegem Bruxelles-Midi Ottignies Charleroi-Central Yves-Gomezée
Audenarde | 14:19 | 15:19 |
Zottegem | 14:34 | 15:34 |
1663 | 1664 | |
L | L | |
Vaihto | ||
Zottegem | 14:49 | 15:49 |
Herzele | 14:56 | 15:56 |
Burst | 15:01 | 16:01 |
Haaltert | 15:09 | 16:09 |
Denderleeuw | 15:17 | 16:17 |
Liedekerke | 15:21 | 16:21 |
Anderlecht | 15:31 | 16:31 |
Bruxelles-Midi | 15:36 | 16:36 |
2264 | 2265 | |
S3 | S3 | |
S | S | |
Vaihto | ||
Bruxelles-Midi | 15:42 | 16:49 |
Bruxelles-Central | 15:46 | 16:53 |
Bruxelles-Nord | 15:52 | 16:59 |
Bruxelles-Schuman | 16:00 | 17:07 |
Bruxelles-Luxembourg | 16:03 | 17:10 |
Etterbeek | 16:07 | 17:14 |
Watermael | 16:10 | 17:17 |
Boitsfort | 16:13 | 17:20 |
Groenendaal | 16:18 | - |
Hoeilaart | 16:21 | - |
La Hulpe | 16:26 | - |
Genval | 16:29 | 17:33 |
Rixensart | 16:32 | - |
Profondsart | 16:35 | - |
Ottignies | 16:40 | 17:42 |
6565 | 6566 | |
S8 | S8 | |
S | S | |
Vaihto | ||
Ottignies | 16:50 | 17:50 |
Court-Saint-Etienne | 16:55 | 17:55 |
Fleurus | 17:13 | 18:13 |
Charleroi-Central | 17:24 | 18:24 |
5737 | 5738 | |
IC | IC | |
Vaihto | ||
Charleroi-Central | 18:21 | 18:39 |
Ham-Sur-Heure | - | 18:56 |
Berzée | - | 19:03 |
Pry | - | 19:07 |
Walcourt | 18:47 | 19:10 |
Yves-Gomezée | 18:54 | 19:17 |
3918 | 8765 | |
S64 | P | |
S | ||
Matka-aika | 4:35 | 3:58 |
Keskiviikko 7. elokuuta 2024 klo 7.00
Audenarde Bruxelles-Midi La louvière-Sud Charleroi-Central Walcourt Yves-Gomezée
Audenarde | 07:32 | 08:32 |
Zottegem | 07:45 | 08:45 |
Denderleeuw | 08:01 | 09:01 |
Anderlecht | 08:14 | 09:14 |
Bruxelles-Midi | 08:19 | 09:20 |
2305 | 2306 | |
IC | IC | |
Vaihto | ||
Bruxelles-Midi | 08:30 | 09:30 |
Hal | 08:41 | 09:41 |
Tubize | 08:47 | 09:47 |
Braine-Le-Comte | 08:58 | 09:58 |
Ecaussinnes | 09:04 | 10:04 |
La louvière-Centre | 09:18 | 10:18 |
La louvière-Sud | 09:22 | 10:22 |
3429 | 3430 | |
IC | IC | |
Vaihto | ||
La louvière-Sud | 09:31 | 10:31 |
Charleroi-Central | 09:47 | 10:47 |
908 | 909 | |
IC | IC | |
Vaihto | ||
Charleroi-Central | 11:21 | 12:21 |
Walcourt | 11:46 | 12:46 |
3911 | 3912 | |
S64 | S64 | |
S | S | |
Vaihto | ||
Walcourt | 12:47 | 13:47 |
Yves-Gomezée | 12:54 | 13:54 |
3912 | 3913 | |
S64 | S64 | |
S | S | |
Matka-aika | 5:22 | 5:22 |
Audenarde Bruxelles-Midi Nivelles Charleroi-Central Walcourt Yves-Gomezée
Audenarde | 07:02 |
Zottegem | 07:17 |
Burst | 07:25 |
Denderleeuw | 07:36 |
Bruxelles-Midi | 07:52 |
5106 | |
IC | |
Vaihto | |
Bruxelles-Midi | 08:15 |
Braine-L'alleud | 08:31 |
Nivelles | 08:40 |
2029 | |
IC | |
Vaihto | |
Nivelles | 08:52 |
Luttre | 09:02 |
Roux | 09:11 |
Marchienne-Au-Pont | 09:15 |
Charleroi-Central | 09:21 |
13811 | |
L | |
Vaihto | |
Charleroi-Central | 10:21 |
Walcourt | 10:46 |
3910 | |
S64 | |
S | |
Vaihto | |
Walcourt | 11:47 |
Yves-Gomezée | 11:54 |
3911 | |
S64 | |
S | |
Matka-aika | 4:52 |
Audenarde Zottegem Bruxelles-Midi Ottignies Charleroi-Central Yves-Gomezée
Audenarde | 14:19 | 15:19 |
Zottegem | 14:34 | 15:34 |
1663 | 1664 | |
L | L | |
Vaihto | ||
Zottegem | 14:49 | 15:49 |
Herzele | 14:56 | 15:56 |
Burst | 15:01 | 16:01 |
Haaltert | 15:09 | 16:09 |
Denderleeuw | 15:17 | 16:17 |
Liedekerke | 15:21 | 16:21 |
Anderlecht | 15:31 | 16:31 |
Bruxelles-Midi | 15:36 | 16:36 |
2264 | 2265 | |
S3 | S3 | |
S | S | |
Vaihto | ||
Bruxelles-Midi | 15:42 | 16:49 |
Bruxelles-Central | 15:46 | 16:53 |
Bruxelles-Nord | 15:52 | 16:59 |
Bruxelles-Schuman | 16:00 | 17:07 |
Bruxelles-Luxembourg | 16:03 | 17:10 |
Etterbeek | 16:07 | 17:14 |
Watermael | 16:10 | 17:17 |
Boitsfort | 16:13 | 17:20 |
Groenendaal | 16:18 | - |
Hoeilaart | 16:21 | - |
La Hulpe | 16:26 | - |
Genval | 16:29 | 17:33 |
Rixensart | 16:32 | - |
Profondsart | 16:35 | - |
Ottignies | 16:40 | 17:42 |
6565 | 6566 | |
S8 | S8 | |
S | S | |
Vaihto | ||
Ottignies | 16:50 | 17:50 |
Court-Saint-Etienne | 16:55 | 17:55 |
Fleurus | 17:13 | 18:13 |
Charleroi-Central | 17:24 | 18:24 |
5737 | 5738 | |
IC | IC | |
Vaihto | ||
Charleroi-Central | 18:21 | 18:39 |
Ham-Sur-Heure | - | 18:56 |
Berzée | - | 19:03 |
Pry | - | 19:07 |
Walcourt | 18:47 | 19:10 |
Yves-Gomezée | 18:54 | 19:17 |
3918 | 8765 | |
S64 | P | |
S | ||
Matka-aika | 4:35 | 3:58 |
Torstai 8. elokuuta 2024 klo 7.00
Audenarde Bruxelles-Midi La louvière-Sud Charleroi-Central Walcourt Yves-Gomezée
Audenarde | 07:32 | 08:32 |
Zottegem | 07:45 | 08:45 |
Denderleeuw | 08:01 | 09:01 |
Anderlecht | 08:14 | 09:14 |
Bruxelles-Midi | 08:19 | 09:20 |
2305 | 2306 | |
IC | IC | |
Vaihto | ||
Bruxelles-Midi | 08:30 | 09:30 |
Hal | 08:41 | 09:41 |
Tubize | 08:47 | 09:47 |
Braine-Le-Comte | 08:58 | 09:58 |
Ecaussinnes | 09:04 | 10:04 |
La louvière-Centre | 09:18 | 10:18 |
La louvière-Sud | 09:22 | 10:22 |
3429 | 3430 | |
IC | IC | |
Vaihto | ||
La louvière-Sud | 09:31 | 10:31 |
Charleroi-Central | 09:47 | 10:47 |
908 | 909 | |
IC | IC | |
Vaihto | ||
Charleroi-Central | 11:21 | 12:21 |
Walcourt | 11:46 | 12:46 |
3911 | 3912 | |
S64 | S64 | |
S | S | |
Vaihto | ||
Walcourt | 12:47 | 13:47 |
Yves-Gomezée | 12:54 | 13:54 |
3912 | 3913 | |
S64 | S64 | |
S | S | |
Matka-aika | 5:22 | 5:22 |
Audenarde Bruxelles-Midi Nivelles Charleroi-Central Walcourt Yves-Gomezée
Audenarde | 07:02 |
Zottegem | 07:17 |
Burst | 07:25 |
Denderleeuw | 07:36 |
Bruxelles-Midi | 07:52 |
5106 | |
IC | |
Vaihto | |
Bruxelles-Midi | 08:15 |
Braine-L'alleud | 08:31 |
Nivelles | 08:40 |
2029 | |
IC | |
Vaihto | |
Nivelles | 08:52 |
Luttre | 09:02 |
Roux | 09:11 |
Marchienne-Au-Pont | 09:15 |
Charleroi-Central | 09:21 |
13811 | |
L | |
Vaihto | |
Charleroi-Central | 10:21 |
Walcourt | 10:46 |
3910 | |
S64 | |
S | |
Vaihto | |
Walcourt | 11:47 |
Yves-Gomezée | 11:54 |
3911 | |
S64 | |
S | |
Matka-aika | 4:52 |
Audenarde Zottegem Bruxelles-Midi Ottignies Charleroi-Central Yves-Gomezée
Audenarde | 14:19 | 15:19 |
Zottegem | 14:34 | 15:34 |
1663 | 1664 | |
L | L | |
Vaihto | ||
Zottegem | 14:49 | 15:49 |
Herzele | 14:56 | 15:56 |
Burst | 15:01 | 16:01 |
Haaltert | 15:09 | 16:09 |
Denderleeuw | 15:17 | 16:17 |
Liedekerke | 15:21 | 16:21 |
Anderlecht | 15:31 | 16:31 |
Bruxelles-Midi | 15:36 | 16:36 |
2264 | 2265 | |
S3 | S3 | |
S | S | |
Vaihto | ||
Bruxelles-Midi | 15:42 | 16:49 |
Bruxelles-Central | 15:46 | 16:53 |
Bruxelles-Nord | 15:52 | 16:59 |
Bruxelles-Schuman | 16:00 | 17:07 |
Bruxelles-Luxembourg | 16:03 | 17:10 |
Etterbeek | 16:07 | 17:14 |
Watermael | 16:10 | 17:17 |
Boitsfort | 16:13 | 17:20 |
Groenendaal | 16:18 | - |
Hoeilaart | 16:21 | - |
La Hulpe | 16:26 | - |
Genval | 16:29 | 17:33 |
Rixensart | 16:32 | - |
Profondsart | 16:35 | - |
Ottignies | 16:40 | 17:42 |
6565 | 6566 | |
S8 | S8 | |
S | S | |
Vaihto | ||
Ottignies | 16:50 | 17:50 |
Court-Saint-Etienne | 16:55 | 17:55 |
Fleurus | 17:13 | 18:13 |
Charleroi-Central | 17:24 | 18:24 |
5737 | 5738 | |
IC | IC | |
Vaihto | ||
Charleroi-Central | 18:21 | 18:39 |
Ham-Sur-Heure | - | 18:56 |
Berzée | - | 19:03 |
Pry | - | 19:07 |
Walcourt | 18:47 | 19:10 |
Yves-Gomezée | 18:54 | 19:17 |
3918 | 8765 | |
S64 | P | |
S | ||
Matka-aika | 4:35 | 3:58 |
Perjantai 9. elokuuta 2024 klo 7.00
Audenarde Bruxelles-Midi La louvière-Sud Charleroi-Central Walcourt Yves-Gomezée
Audenarde | 07:32 | 08:32 |
Zottegem | 07:45 | 08:45 |
Denderleeuw | 08:01 | 09:01 |
Anderlecht | 08:14 | 09:14 |
Bruxelles-Midi | 08:19 | 09:20 |
2305 | 2306 | |
IC | IC | |
Vaihto | ||
Bruxelles-Midi | 08:30 | 09:30 |
Hal | 08:41 | 09:41 |
Tubize | 08:47 | 09:47 |
Braine-Le-Comte | 08:58 | 09:58 |
Ecaussinnes | 09:04 | 10:04 |
La louvière-Centre | 09:18 | 10:18 |
La louvière-Sud | 09:22 | 10:22 |
3429 | 3430 | |
IC | IC | |
Vaihto | ||
La louvière-Sud | 09:31 | 10:31 |
Charleroi-Central | 09:47 | 10:47 |
908 | 909 | |
IC | IC | |
Vaihto | ||
Charleroi-Central | 11:21 | 12:21 |
Walcourt | 11:46 | 12:46 |
3911 | 3912 | |
S64 | S64 | |
S | S | |
Vaihto | ||
Walcourt | 12:47 | 13:47 |
Yves-Gomezée | 12:54 | 13:54 |
3912 | 3913 | |
S64 | S64 | |
S | S | |
Matka-aika | 5:22 | 5:22 |
Audenarde Bruxelles-Midi Nivelles Charleroi-Central Walcourt Yves-Gomezée
Audenarde | 07:02 |
Zottegem | 07:17 |
Burst | 07:25 |
Denderleeuw | 07:36 |
Bruxelles-Midi | 07:52 |
5106 | |
IC | |
Vaihto | |
Bruxelles-Midi | 08:15 |
Braine-L'alleud | 08:31 |
Nivelles | 08:40 |
2029 | |
IC | |
Vaihto | |
Nivelles | 08:52 |
Luttre | 09:02 |
Roux | 09:11 |
Marchienne-Au-Pont | 09:15 |
Charleroi-Central | 09:21 |
13811 | |
L | |
Vaihto | |
Charleroi-Central | 10:21 |
Walcourt | 10:46 |
3910 | |
S64 | |
S | |
Vaihto | |
Walcourt | 11:47 |
Yves-Gomezée | 11:54 |
3911 | |
S64 | |
S | |
Matka-aika | 4:52 |
Audenarde Zottegem Bruxelles-Midi Ottignies Charleroi-Central Yves-Gomezée
Audenarde | 14:19 | 15:19 |
Zottegem | 14:34 | 15:34 |
1663 | 1664 | |
L | L | |
Vaihto | ||
Zottegem | 14:49 | 15:49 |
Herzele | 14:56 | 15:56 |
Burst | 15:01 | 16:01 |
Haaltert | 15:09 | 16:09 |
Denderleeuw | 15:17 | 16:17 |
Liedekerke | 15:21 | 16:21 |
Anderlecht | 15:31 | 16:31 |
Bruxelles-Midi | 15:36 | 16:36 |
2264 | 2265 | |
S3 | S3 | |
S | S | |
Vaihto | ||
Bruxelles-Midi | 15:42 | 16:49 |
Bruxelles-Central | 15:46 | 16:53 |
Bruxelles-Nord | 15:52 | 16:59 |
Bruxelles-Schuman | 16:00 | 17:07 |
Bruxelles-Luxembourg | 16:03 | 17:10 |
Etterbeek | 16:07 | 17:14 |
Watermael | 16:10 | 17:17 |
Boitsfort | 16:13 | 17:20 |
Groenendaal | 16:18 | - |
Hoeilaart | 16:21 | - |
La Hulpe | 16:26 | - |
Genval | 16:29 | 17:33 |
Rixensart | 16:32 | - |
Profondsart | 16:35 | - |
Ottignies | 16:40 | 17:42 |
6565 | 6566 | |
S8 | S8 | |
S | S | |
Vaihto | ||
Ottignies | 16:50 | 17:50 |
Court-Saint-Etienne | 16:55 | 17:55 |
Fleurus | 17:13 | 18:13 |
Charleroi-Central | 17:24 | 18:24 |
5737 | 5738 | |
IC | IC | |
Vaihto | ||
Charleroi-Central | 18:21 | 18:39 |
Ham-Sur-Heure | - | 18:56 |
Berzée | - | 19:03 |
Pry | - | 19:07 |
Walcourt | 18:47 | 19:10 |
Yves-Gomezée | 18:54 | 19:17 |
3918 | 8765 | |
S64 | P | |
S | ||
Matka-aika | 4:35 | 3:58 |