Bordet Dixmude Viikkoaikataulu
Maanantai 9. syyskuuta 2024 klo 7.00
Bordet Malines Anvers-Berchem Dixmude
Bordet | 07:28 | 08:28 |
Vilvorde | 07:37 | 08:37 |
Eppegem | 07:42 | 08:42 |
Weerde | 07:46 | 08:46 |
Malines | 07:52 | 08:52 |
3356 | 3357 | |
S5 | S5 | |
S | S | |
Vaihto | ||
Malines | 07:54 | 08:54 |
Anvers-Berchem | 08:06 | 09:06 |
2628 | 2629 | |
IC | IC | |
Vaihto | ||
Anvers-Berchem | 10:56 | 09:56 |
Anvers-Sud | 11:01 | 10:01 |
Saint-Nicolas | 11:17 | 10:17 |
Lokeren | 11:28 | 10:28 |
Gand-Dampoort | 11:41 | 10:41 |
Gand-Saint-Pierre | 11:53 | 10:53 |
De Pinte | 12:01 | 11:01 |
Deinze | 12:09 | 11:09 |
Tielt | 12:19 | 11:19 |
Lichtervelde | 12:32 | 11:32 |
Kortemark | 12:38 | 11:38 |
Dixmude | 12:47 | 11:47 |
3010 | 3009 | |
IC | IC | |
Matka-aika | 5:19 | 3:19 |
Bordet Malines Saint-Nicolas Dixmude
Bordet | 07:58 | 08:58 |
Vilvorde | 08:10 | 09:10 |
Eppegem | 08:15 | 09:15 |
Weerde | 08:19 | 09:19 |
Malines | 08:25 | 09:25 |
3457 | 3458 | |
S7 | S7 | |
S | S | |
Vaihto | ||
Malines | 08:41 | 09:41 |
Willebroek | 08:54 | 09:54 |
Puurs | 09:01 | 10:01 |
Bornem | 09:06 | 10:06 |
Tamise | 09:11 | 10:11 |
Saint-Nicolas | 09:18 | 10:18 |
2758 | 2759 | |
L | L | |
Vaihto | ||
Saint-Nicolas | 16:17 | 11:17 |
Lokeren | 16:28 | 11:28 |
Gand-Dampoort | 16:41 | 11:41 |
Gand-Saint-Pierre | 16:53 | 11:53 |
De Pinte | 17:01 | 12:01 |
Deinze | 17:09 | 12:09 |
Tielt | 17:19 | 12:19 |
Lichtervelde | 17:32 | 12:32 |
Kortemark | 17:38 | 12:38 |
Dixmude | 17:47 | 12:47 |
3015 | 3010 | |
IC | IC | |
Matka-aika | 9:49 | 3:49 |
Bordet Bruxelles-Schuman Bruxelles-Central Gand-Saint-Pierre Dixmude
Bordet | 08:18 |
Meiser | 08:23 |
Bruxelles-Schuman | 08:27 |
3279 | |
S9 | |
S | |
Vaihto | |
Bruxelles-Schuman | 08:30 |
Bruxelles-Nord | 08:40 |
Bruxelles-Central | 08:44 |
7602 | |
P | |
Vaihto | |
Bruxelles-Central | 08:49 |
Bruxelles-Midi | 08:56 |
Gand-Saint-Pierre | 09:24 |
1530 | |
IC | |
Vaihto | |
Gand-Saint-Pierre | 09:53 |
De Pinte | 10:01 |
Deinze | 10:09 |
Tielt | 10:19 |
Lichtervelde | 10:32 |
Kortemark | 10:38 |
Dixmude | 10:47 |
3008 | |
IC | |
Matka-aika | 2:29 |
Tiistai 10. syyskuuta 2024 klo 7.00
Bordet Malines Anvers-Berchem Dixmude
Bordet | 07:28 | 07:58 | 08:28 |
Vilvorde | 07:37 | 08:10 | 08:37 |
Eppegem | 07:42 | 08:15 | 08:42 |
Weerde | 07:46 | 08:19 | 08:46 |
Malines | 07:52 | 08:25 | 08:52 |
3356 | 3457 | 3357 | |
S5 | S7 | S5 | |
S | S | S | |
Vaihto | |||
Malines | 07:54 | 08:29 | 08:54 |
Malines-Nekkerspoel | - | 08:33 | - |
Mortsel-Oude god | - | 08:44 | - |
Anvers-Berchem | 08:06 | 08:48 | 09:06 |
2628 | 3107 | 2629 | |
IC | IC | IC | |
Vaihto | |||
Anvers-Berchem | 10:56 | 08:56 | 10:56 |
Anvers-Sud | 11:01 | 09:01 | 11:01 |
Saint-Nicolas | 11:17 | 09:17 | 11:17 |
Lokeren | 11:28 | 09:28 | 11:28 |
Gand-Dampoort | 11:41 | 09:41 | 11:41 |
Gand-Saint-Pierre | 11:53 | 09:53 | 11:53 |
De Pinte | 12:01 | 10:01 | 12:01 |
Deinze | 12:09 | 10:09 | 12:09 |
Tielt | 12:19 | 10:19 | 12:19 |
Lichtervelde | 12:32 | 10:32 | 12:32 |
Kortemark | 12:38 | 10:38 | 12:38 |
Dixmude | 12:47 | 10:47 | 12:47 |
3010 | 3008 | 3010 | |
IC | IC | IC | |
Matka-aika | 5:19 | 2:49 | 4:19 |
Bordet Malines Saint-Nicolas Dixmude
Bordet | 10:58 |
Vilvorde | 11:10 |
Eppegem | 11:15 |
Weerde | 11:19 |
Malines | 11:25 |
3460 | |
S7 | |
S | |
Vaihto | |
Malines | 11:41 |
Willebroek | 11:54 |
Puurs | 12:01 |
Bornem | 12:06 |
Tamise | 12:11 |
Saint-Nicolas | 12:18 |
2761 | |
L | |
Vaihto | |
Saint-Nicolas | 14:16 |
Lokeren | 14:26 |
Gand-Dampoort | 14:41 |
Gand-Saint-Pierre | 14:53 |
De Pinte | 15:01 |
Deinze | 15:09 |
Tielt | 15:19 |
Lichtervelde | 15:32 |
Kortemark | 15:38 |
Dixmude | 15:47 |
3013 | |
IC | |
Matka-aika | 4:49 |
Bordet Brussels airport-Zaventem Bruxelles-Midi Gand-Saint-Pierre Dixmude
Bordet | 11:03 |
Brussels airport-Zaventem | 11:13 |
4009 | |
S19 | |
S | |
Vaihto | |
Brussels airport-Zaventem | 11:25 |
Bruxelles-Nord | 11:37 |
Bruxelles-Central | 11:41 |
Bruxelles-Midi | 11:45 |
3634 | |
IC | |
Vaihto | |
Bruxelles-Midi | 11:53 |
Gand-Saint-Pierre | 12:21 |
1533 | |
IC | |
Vaihto | |
Gand-Saint-Pierre | 12:53 |
De Pinte | 13:01 |
Deinze | 13:09 |
Tielt | 13:19 |
Lichtervelde | 13:32 |
Kortemark | 13:38 |
Dixmude | 13:47 |
3011 | |
IC | |
Matka-aika | 2:44 |
Keskiviikko 11. syyskuuta 2024 klo 7.00
Bordet Malines Anvers-Berchem Dixmude
Bordet | 07:28 | 08:28 |
Vilvorde | 07:37 | 08:37 |
Eppegem | 07:42 | 08:42 |
Weerde | 07:46 | 08:46 |
Malines | 07:52 | 08:52 |
3356 | 3357 | |
S5 | S5 | |
S | S | |
Vaihto | ||
Malines | 07:54 | 08:54 |
Anvers-Berchem | 08:06 | 09:06 |
2628 | 2629 | |
IC | IC | |
Vaihto | ||
Anvers-Berchem | 08:56 | 11:56 |
Anvers-Sud | 09:01 | 12:01 |
Saint-Nicolas | 09:17 | 12:16 |
Lokeren | 09:28 | 12:26 |
Gand-Dampoort | 09:41 | 12:41 |
Gand-Saint-Pierre | 09:53 | 12:53 |
De Pinte | 10:01 | 13:01 |
Deinze | 10:09 | 13:09 |
Tielt | 10:19 | 13:19 |
Lichtervelde | 10:32 | 13:32 |
Kortemark | 10:38 | 13:38 |
Dixmude | 10:47 | 13:47 |
3008 | 3011 | |
IC | IC | |
Matka-aika | 3:19 | 5:19 |
Bordet Malines Saint-Nicolas Dixmude
Bordet | 07:58 | 10:58 |
Vilvorde | 08:10 | 11:10 |
Eppegem | 08:15 | 11:15 |
Weerde | 08:19 | 11:19 |
Malines | 08:25 | 11:25 |
3457 | 3460 | |
S7 | S7 | |
S | S | |
Vaihto | ||
Malines | 08:41 | 11:41 |
Willebroek | 08:54 | 11:54 |
Puurs | 09:01 | 12:01 |
Bornem | 09:06 | 12:06 |
Tamise | 09:11 | 12:11 |
Saint-Nicolas | 09:18 | 12:18 |
2758 | 2761 | |
L | L | |
Vaihto | ||
Saint-Nicolas | 10:17 | 14:16 |
Lokeren | 10:28 | 14:26 |
Gand-Dampoort | 10:41 | 14:41 |
Gand-Saint-Pierre | 10:53 | 14:53 |
De Pinte | 11:01 | 15:01 |
Deinze | 11:09 | 15:09 |
Tielt | 11:19 | 15:19 |
Lichtervelde | 11:32 | 15:32 |
Kortemark | 11:38 | 15:38 |
Dixmude | 11:47 | 15:47 |
3009 | 3013 | |
IC | IC | |
Matka-aika | 3:49 | 4:49 |
Bordet Bruxelles-Schuman Bruxelles-Central Gand-Saint-Pierre Dixmude
Bordet | 07:18 |
Meiser | 07:23 |
Bruxelles-Schuman | 07:27 |
3278 | |
S9 | |
S | |
Vaihto | |
Bruxelles-Schuman | 07:30 |
Bruxelles-Nord | 07:40 |
Bruxelles-Central | 07:44 |
7600 | |
P | |
Vaihto | |
Bruxelles-Central | 07:49 |
Bruxelles-Midi | 07:55 |
Gand-Saint-Pierre | 08:23 |
1529 | |
IC | |
Vaihto | |
Gand-Saint-Pierre | 08:53 |
De Pinte | 09:01 |
Deinze | 09:09 |
Tielt | 09:19 |
Lichtervelde | 09:32 |
Kortemark | 09:38 |
Dixmude | 09:47 |
3007 | |
IC | |
Matka-aika | 2:29 |
Torstai 12. syyskuuta 2024 klo 7.00
Bordet Malines Anvers-Berchem Dixmude
Bordet | 07:28 | 08:28 |
Vilvorde | 07:37 | 08:37 |
Eppegem | 07:42 | 08:42 |
Weerde | 07:46 | 08:46 |
Malines | 07:52 | 08:52 |
3356 | 3357 | |
S5 | S5 | |
S | S | |
Vaihto | ||
Malines | 07:54 | 08:54 |
Anvers-Berchem | 08:06 | 09:06 |
2628 | 2629 | |
IC | IC | |
Vaihto | ||
Anvers-Berchem | 08:56 | 11:56 |
Anvers-Sud | 09:01 | 12:01 |
Saint-Nicolas | 09:17 | 12:16 |
Lokeren | 09:28 | 12:26 |
Gand-Dampoort | 09:41 | 12:41 |
Gand-Saint-Pierre | 09:53 | 12:53 |
De Pinte | 10:01 | 13:01 |
Deinze | 10:09 | 13:09 |
Tielt | 10:19 | 13:19 |
Lichtervelde | 10:32 | 13:32 |
Kortemark | 10:38 | 13:38 |
Dixmude | 10:47 | 13:47 |
3008 | 3011 | |
IC | IC | |
Matka-aika | 3:19 | 5:19 |
Bordet Malines Saint-Nicolas Dixmude
Bordet | 07:58 | 10:58 |
Vilvorde | 08:10 | 11:10 |
Eppegem | 08:15 | 11:15 |
Weerde | 08:19 | 11:19 |
Malines | 08:25 | 11:25 |
3457 | 3460 | |
S7 | S7 | |
S | S | |
Vaihto | ||
Malines | 08:41 | 11:41 |
Willebroek | 08:54 | 11:54 |
Puurs | 09:01 | 12:01 |
Bornem | 09:06 | 12:06 |
Tamise | 09:11 | 12:11 |
Saint-Nicolas | 09:18 | 12:18 |
2758 | 2761 | |
L | L | |
Vaihto | ||
Saint-Nicolas | 10:17 | 14:16 |
Lokeren | 10:28 | 14:26 |
Gand-Dampoort | 10:41 | 14:41 |
Gand-Saint-Pierre | 10:53 | 14:53 |
De Pinte | 11:01 | 15:01 |
Deinze | 11:09 | 15:09 |
Tielt | 11:19 | 15:19 |
Lichtervelde | 11:32 | 15:32 |
Kortemark | 11:38 | 15:38 |
Dixmude | 11:47 | 15:47 |
3009 | 3013 | |
IC | IC | |
Matka-aika | 3:49 | 4:49 |
Bordet Bruxelles-Schuman Bruxelles-Central Gand-Saint-Pierre Dixmude
Bordet | 07:18 |
Meiser | 07:23 |
Bruxelles-Schuman | 07:27 |
3278 | |
S9 | |
S | |
Vaihto | |
Bruxelles-Schuman | 07:30 |
Bruxelles-Nord | 07:40 |
Bruxelles-Central | 07:44 |
7600 | |
P | |
Vaihto | |
Bruxelles-Central | 07:49 |
Bruxelles-Midi | 07:55 |
Gand-Saint-Pierre | 08:23 |
1529 | |
IC | |
Vaihto | |
Gand-Saint-Pierre | 08:53 |
De Pinte | 09:01 |
Deinze | 09:09 |
Tielt | 09:19 |
Lichtervelde | 09:32 |
Kortemark | 09:38 |
Dixmude | 09:47 |
3007 | |
IC | |
Matka-aika | 2:29 |
Perjantai 13. syyskuuta 2024 klo 7.00
Bordet Malines Anvers-Berchem Dixmude
Bordet | 07:28 | 08:28 |
Vilvorde | 07:37 | 08:37 |
Eppegem | 07:42 | 08:42 |
Weerde | 07:46 | 08:46 |
Malines | 07:52 | 08:52 |
3356 | 3357 | |
S5 | S5 | |
S | S | |
Vaihto | ||
Malines | 07:54 | 08:54 |
Anvers-Berchem | 08:06 | 09:06 |
2628 | 2629 | |
IC | IC | |
Vaihto | ||
Anvers-Berchem | 08:56 | 11:56 |
Anvers-Sud | 09:01 | 12:01 |
Saint-Nicolas | 09:17 | 12:16 |
Lokeren | 09:28 | 12:26 |
Gand-Dampoort | 09:41 | 12:41 |
Gand-Saint-Pierre | 09:53 | 12:53 |
De Pinte | 10:01 | 13:01 |
Deinze | 10:09 | 13:09 |
Tielt | 10:19 | 13:19 |
Lichtervelde | 10:32 | 13:32 |
Kortemark | 10:38 | 13:38 |
Dixmude | 10:47 | 13:47 |
3008 | 3011 | |
IC | IC | |
Matka-aika | 3:19 | 5:19 |
Bordet Malines Saint-Nicolas Dixmude
Bordet | 07:58 | 10:58 |
Vilvorde | 08:10 | 11:10 |
Eppegem | 08:15 | 11:15 |
Weerde | 08:19 | 11:19 |
Malines | 08:25 | 11:25 |
3457 | 3460 | |
S7 | S7 | |
S | S | |
Vaihto | ||
Malines | 08:41 | 11:41 |
Willebroek | 08:54 | 11:54 |
Puurs | 09:01 | 12:01 |
Bornem | 09:06 | 12:06 |
Tamise | 09:11 | 12:11 |
Saint-Nicolas | 09:18 | 12:18 |
2758 | 2761 | |
L | L | |
Vaihto | ||
Saint-Nicolas | 10:17 | 14:16 |
Lokeren | 10:28 | 14:26 |
Gand-Dampoort | 10:41 | 14:41 |
Gand-Saint-Pierre | 10:53 | 14:53 |
De Pinte | 11:01 | 15:01 |
Deinze | 11:09 | 15:09 |
Tielt | 11:19 | 15:19 |
Lichtervelde | 11:32 | 15:32 |
Kortemark | 11:38 | 15:38 |
Dixmude | 11:47 | 15:47 |
3009 | 3013 | |
IC | IC | |
Matka-aika | 3:49 | 4:49 |
Bordet Bruxelles-Schuman Bruxelles-Central Gand-Saint-Pierre Dixmude
Bordet | 07:18 |
Meiser | 07:23 |
Bruxelles-Schuman | 07:27 |
3278 | |
S9 | |
S | |
Vaihto | |
Bruxelles-Schuman | 07:30 |
Bruxelles-Nord | 07:40 |
Bruxelles-Central | 07:44 |
7600 | |
P | |
Vaihto | |
Bruxelles-Central | 07:49 |
Bruxelles-Midi | 07:55 |
Gand-Saint-Pierre | 08:23 |
1529 | |
IC | |
Vaihto | |
Gand-Saint-Pierre | 08:53 |
De Pinte | 09:01 |
Deinze | 09:09 |
Tielt | 09:19 |
Lichtervelde | 09:32 |
Kortemark | 09:38 |
Dixmude | 09:47 |
3007 | |
IC | |
Matka-aika | 2:29 |
Lauantai 14. syyskuuta 2024 klo 7.00
Bordet Brussels airport-Zaventem Dixmude
Bordet | 07:51 | 08:51 |
Brussels airport-Zaventem | 08:00 | 09:00 |
4006 | 4007 | |
S19 | S19 | |
S | S | |
Vaihto | ||
Brussels airport-Zaventem | 08:25 | 09:25 |
Bruxelles-Nord | 08:37 | 09:37 |
Bruxelles-Central | 08:41 | 09:41 |
Bruxelles-Midi | 08:48 | 09:48 |
Liedekerke | 09:03 | 10:03 |
Denderleeuw | 09:09 | 10:09 |
Erembodegem | 09:14 | 10:14 |
Alost | 09:19 | 10:19 |
Lede | 09:24 | 10:24 |
Schellebelle | 09:32 | 10:32 |
Wetteren | 09:36 | 10:36 |
Gand-Saint-Pierre | 09:53 | 10:53 |
De Pinte | 10:01 | 11:01 |
Deinze | 10:09 | 11:09 |
Tielt | 10:19 | 11:19 |
Lichtervelde | 10:32 | 11:32 |
Kortemark | 10:38 | 11:38 |
Dixmude | 10:47 | 11:47 |
3631 | 3632 | |
IC | IC | |
Matka-aika | 2:56 | 2:56 |
Bordet Bruxelles-Luxembourg Bruxelles-Central Dixmude
Bordet | 07:13 |
Bruxelles-Schuman | 07:20 |
Bruxelles-Luxembourg | 07:22 |
4028 | |
S19 | |
S | |
Vaihto | |
Bruxelles-Central | 07:41 |
Bruxelles-Midi | 07:48 |
Liedekerke | 08:03 |
Denderleeuw | 08:09 |
Erembodegem | 08:14 |
Alost | 08:19 |
Lede | 08:24 |
Schellebelle | 08:32 |
Wetteren | 08:36 |
Gand-Saint-Pierre | 08:53 |
De Pinte | 09:01 |
Deinze | 09:09 |
Tielt | 09:19 |
Lichtervelde | 09:32 |
Kortemark | 09:38 |
Dixmude | 09:47 |
3630 | |
IC | |
Matka-aika | 2:34 |
Haren-Sud Bruxelles-Midi Dixmude
Haren-Sud | 09:41 | 10:41 |
Schaerbeek | 09:46 | 10:46 |
Bruxelles-Nord | 09:52 | 10:52 |
Bruxelles-Central | 09:56 | 10:56 |
Bruxelles-Midi | 10:00 | 11:00 |
3780 | 3781 | |
S2 | S2 | |
S | S | |
Vaihto | ||
Bruxelles-Midi | 10:48 | 11:48 |
Liedekerke | 11:03 | 12:03 |
Denderleeuw | 11:09 | 12:09 |
Erembodegem | 11:14 | 12:14 |
Alost | 11:19 | 12:19 |
Lede | 11:24 | 12:24 |
Schellebelle | 11:32 | 12:32 |
Wetteren | 11:36 | 12:36 |
Gand-Saint-Pierre | 11:53 | 12:53 |
De Pinte | 12:01 | 13:01 |
Deinze | 12:09 | 13:09 |
Tielt | 12:19 | 13:19 |
Lichtervelde | 12:32 | 13:32 |
Kortemark | 12:38 | 13:38 |
Dixmude | 12:47 | 13:47 |
3633 | 3634 | |
IC | IC | |
Matka-aika | 3:06 | 3:06 |
Sunnuntai 15. syyskuuta 2024 klo 7.00
Bordet Brussels airport-Zaventem Dixmude
Bordet | 07:51 | 08:51 |
Brussels airport-Zaventem | 08:00 | 09:00 |
4006 | 4007 | |
S19 | S19 | |
S | S | |
Vaihto | ||
Brussels airport-Zaventem | 08:25 | 09:25 |
Bruxelles-Nord | 08:37 | 09:37 |
Bruxelles-Central | 08:41 | 09:41 |
Bruxelles-Midi | 08:48 | 09:48 |
Liedekerke | 09:03 | 10:03 |
Denderleeuw | 09:09 | 10:09 |
Erembodegem | 09:14 | 10:14 |
Alost | 09:19 | 10:19 |
Lede | 09:24 | 10:24 |
Schellebelle | 09:32 | 10:32 |
Wetteren | 09:36 | 10:36 |
Gand-Saint-Pierre | 09:53 | 10:53 |
De Pinte | 10:01 | 11:01 |
Deinze | 10:09 | 11:09 |
Tielt | 10:19 | 11:19 |
Lichtervelde | 10:32 | 11:32 |
Kortemark | 10:38 | 11:38 |
Dixmude | 10:47 | 11:47 |
3631 | 3632 | |
IC | IC | |
Matka-aika | 2:56 | 2:56 |
Bordet Bruxelles-Luxembourg Bruxelles-Central Dixmude
Bordet | 07:13 |
Bruxelles-Schuman | 07:20 |
Bruxelles-Luxembourg | 07:22 |
4028 | |
S19 | |
S | |
Vaihto | |
Bruxelles-Central | 07:41 |
Bruxelles-Midi | 07:48 |
Liedekerke | 08:03 |
Denderleeuw | 08:09 |
Erembodegem | 08:14 |
Alost | 08:19 |
Lede | 08:24 |
Schellebelle | 08:32 |
Wetteren | 08:36 |
Gand-Saint-Pierre | 08:53 |
De Pinte | 09:01 |
Deinze | 09:09 |
Tielt | 09:19 |
Lichtervelde | 09:32 |
Kortemark | 09:38 |
Dixmude | 09:47 |
3630 | |
IC | |
Matka-aika | 2:34 |
Haren-Sud Bruxelles-Midi Dixmude
Haren-Sud | 09:41 | 10:41 |
Schaerbeek | 09:46 | 10:46 |
Bruxelles-Nord | 09:52 | 10:52 |
Bruxelles-Central | 09:56 | 10:56 |
Bruxelles-Midi | 10:00 | 11:00 |
3780 | 3781 | |
S2 | S2 | |
S | S | |
Vaihto | ||
Bruxelles-Midi | 10:48 | 11:48 |
Liedekerke | 11:03 | 12:03 |
Denderleeuw | 11:09 | 12:09 |
Erembodegem | 11:14 | 12:14 |
Alost | 11:19 | 12:19 |
Lede | 11:24 | 12:24 |
Schellebelle | 11:32 | 12:32 |
Wetteren | 11:36 | 12:36 |
Gand-Saint-Pierre | 11:53 | 12:53 |
De Pinte | 12:01 | 13:01 |
Deinze | 12:09 | 13:09 |
Tielt | 12:19 | 13:19 |
Lichtervelde | 12:32 | 13:32 |
Kortemark | 12:38 | 13:38 |
Dixmude | 12:47 | 13:47 |
3633 | 3634 | |
IC | IC | |
Matka-aika | 3:06 | 3:06 |