Coxyde Aiseau Viikkoaikataulu
Sunnuntai 8. syyskuuta 2024 klo 7.00
Coxyde Gand-Saint-Pierre Bruxelles-Central Namur Aiseau
Coxyde | 07:56 | 08:56 | 09:56 | 10:56 | 11:56 |
Furnes | 08:01 | 09:01 | 10:01 | 11:01 | 12:01 |
Dixmude | 08:13 | 09:13 | 10:13 | 11:13 | 12:13 |
Kortemark | 08:23 | 09:23 | 10:23 | 11:23 | 12:23 |
Lichtervelde | 08:30 | 09:30 | 10:30 | 11:30 | 12:30 |
Tielt | 08:42 | 09:42 | 10:42 | 11:42 | 12:42 |
Deinze | 08:53 | 09:53 | 10:53 | 11:53 | 12:53 |
De Pinte | 09:00 | 10:00 | 11:00 | 12:00 | 13:00 |
Gand-Saint-Pierre | 09:07 | 10:07 | 11:07 | 12:07 | 13:07 |
3607 | 3608 | 3609 | 3610 | 3611 | |
IC | IC | IC | IC | IC | |
Vaihto | |||||
Gand-Saint-Pierre | 09:25 | 10:25 | 11:25 | 12:25 | 13:25 |
Bruxelles-Midi | 09:56 | 10:56 | 11:56 | 12:56 | 13:56 |
Bruxelles-Central | 10:00 | 11:00 | 12:00 | 13:00 | 14:00 |
508 | 509 | 510 | 511 | 512 | |
IC | IC | IC | IC | IC | |
Vaihto | |||||
Bruxelles-Central | 10:07 | 11:07 | 12:07 | 13:07 | 14:07 |
Bruxelles-Nord | 10:14 | 11:14 | 12:14 | 13:14 | 14:14 |
Bruxelles-Schuman | 10:22 | 11:22 | 12:22 | 13:22 | 14:22 |
Bruxelles-Luxembourg | 10:26 | 11:26 | 12:26 | 13:26 | 14:26 |
Ottignies | 10:47 | 11:47 | 12:47 | 13:47 | 14:47 |
Gembloux | 11:01 | 12:01 | 13:01 | 14:01 | 15:01 |
Namur | 11:13 | 12:13 | 13:13 | 14:13 | 15:13 |
2510 | 2511 | 2512 | 2513 | 2514 | |
IC | IC | IC | IC | IC | |
Vaihto | |||||
Namur | 11:53 | 12:53 | 13:53 | 14:53 | 15:53 |
Flawinne | 12:00 | 13:00 | 14:00 | 15:00 | 16:00 |
Jemeppe-Sur-Sambre | 12:16 | 13:16 | 14:16 | 15:16 | 16:16 |
Tamines | 12:25 | 13:25 | 14:25 | 15:25 | 16:25 |
Aiseau | 12:28 | 13:28 | 14:28 | 15:28 | 16:28 |
4583 | 4584 | 4585 | 4586 | 4587 | |
S61 | S61 | S61 | S61 | S61 | |
S | S | S | S | S | |
Matka-aika | 4:32 | 4:32 | 4:32 | 4:32 | 4:32 |
Maanantai 9. syyskuuta 2024 klo 7.00
Coxyde De Pinte Bruxelles-Midi Charleroi-Central Aiseau
Coxyde | 07:29 |
Furnes | 07:32 |
Dixmude | 07:44 |
Kortemark | 07:53 |
Lichtervelde | 08:01 |
Tielt | 08:13 |
Aarsele | 08:19 |
Deinze | 08:27 |
De Pinte | 08:33 |
7995 | |
P | |
Vaihto | |
De Pinte | 08:45 |
Gand-Saint-Pierre | 08:55 |
Bruxelles-Midi | 09:24 |
408 | |
IC | |
Vaihto | |
Bruxelles-Midi | 09:45 |
Braine-L'alleud | 10:00 |
Nivelles | 10:12 |
Luttre | 10:22 |
Marchienne-Au-Pont | 10:31 |
Charleroi-Central | 10:36 |
4530 | |
IC | |
Vaihto | |
Charleroi-Central | 10:54 |
Châtelet | 11:03 |
Aiseau | 11:12 |
4160 | |
S61 | |
S | |
Matka-aika | 3:43 |
Coxyde Gand-Saint-Pierre Bruxelles-Midi Charleroi-Central Aiseau
Coxyde | 07:56 | 08:56 | 09:56 | 10:56 |
Furnes | 08:01 | 09:01 | 10:01 | 11:01 |
Dixmude | 08:13 | 09:13 | 10:13 | 11:13 |
Kortemark | 08:23 | 09:23 | 10:23 | 11:23 |
Lichtervelde | 08:30 | 09:30 | 10:30 | 11:30 |
Tielt | 08:42 | 09:42 | 10:42 | 11:42 |
Deinze | 08:53 | 09:53 | 10:53 | 11:53 |
De Pinte | 09:00 | 10:00 | 11:00 | 12:00 |
Gand-Saint-Pierre | 09:07 | 10:07 | 11:07 | 12:07 |
3030 | 3031 | 3032 | 3033 | |
IC | IC | IC | IC | |
Vaihto | ||||
Gand-Saint-Pierre | 09:24 | 10:24 | 11:24 | 12:24 |
Bruxelles-Midi | 09:52 | 10:52 | 11:52 | 12:52 |
508 | 509 | 510 | 511 | |
IC | IC | IC | IC | |
Vaihto | ||||
Bruxelles-Midi | 10:15 | 11:15 | 12:15 | 13:15 |
Braine-L'alleud | 10:31 | 11:31 | 12:31 | 13:31 |
Nivelles | 10:43 | 11:43 | 12:43 | 13:43 |
Luttre | 10:53 | 11:53 | 12:53 | 13:53 |
Marchienne-Au-Pont | 11:02 | 12:02 | 13:02 | 14:02 |
Charleroi-Central | 11:07 | 12:07 | 13:07 | 14:07 |
2031 | 2032 | 2033 | 2034 | |
IC | IC | IC | IC | |
Vaihto | ||||
Charleroi-Central | 11:16 | 12:16 | 13:16 | 14:16 |
Châtelet | 11:27 | 12:27 | 13:27 | 14:27 |
Aiseau | 11:36 | 12:36 | 13:36 | 14:36 |
4560 | 4561 | 4562 | 4563 | |
S61 | S61 | S61 | S61 | |
S | S | S | S | |
Matka-aika | 3:40 | 3:40 | 3:40 | 3:40 |
Tiistai 10. syyskuuta 2024 klo 7.00
Coxyde De Pinte Bruxelles-Midi Charleroi-Central Aiseau
Coxyde | 07:29 |
Furnes | 07:32 |
Dixmude | 07:44 |
Kortemark | 07:53 |
Lichtervelde | 08:01 |
Tielt | 08:13 |
Aarsele | 08:19 |
Deinze | 08:27 |
De Pinte | 08:33 |
7995 | |
P | |
Vaihto | |
De Pinte | 08:45 |
Gand-Saint-Pierre | 08:55 |
Bruxelles-Midi | 09:24 |
408 | |
IC | |
Vaihto | |
Bruxelles-Midi | 09:45 |
Braine-L'alleud | 10:00 |
Nivelles | 10:12 |
Luttre | 10:22 |
Marchienne-Au-Pont | 10:31 |
Charleroi-Central | 10:36 |
4530 | |
IC | |
Vaihto | |
Charleroi-Central | 10:54 |
Châtelet | 11:03 |
Aiseau | 11:12 |
4160 | |
S61 | |
S | |
Matka-aika | 3:43 |
Coxyde Gand-Saint-Pierre Bruxelles-Midi Charleroi-Central Aiseau
Coxyde | 07:56 | 08:56 | 09:56 | 10:56 |
Furnes | 08:01 | 09:01 | 10:01 | 11:01 |
Dixmude | 08:13 | 09:13 | 10:13 | 11:13 |
Kortemark | 08:23 | 09:23 | 10:23 | 11:23 |
Lichtervelde | 08:30 | 09:30 | 10:30 | 11:30 |
Tielt | 08:42 | 09:42 | 10:42 | 11:42 |
Deinze | 08:53 | 09:53 | 10:53 | 11:53 |
De Pinte | 09:00 | 10:00 | 11:00 | 12:00 |
Gand-Saint-Pierre | 09:07 | 10:07 | 11:07 | 12:07 |
3030 | 3031 | 3032 | 3033 | |
IC | IC | IC | IC | |
Vaihto | ||||
Gand-Saint-Pierre | 09:24 | 10:24 | 11:24 | 12:24 |
Bruxelles-Midi | 09:52 | 10:52 | 11:52 | 12:52 |
508 | 509 | 510 | 511 | |
IC | IC | IC | IC | |
Vaihto | ||||
Bruxelles-Midi | 10:15 | 11:15 | 12:15 | 13:15 |
Braine-L'alleud | 10:31 | 11:31 | 12:31 | 13:31 |
Nivelles | 10:43 | 11:43 | 12:43 | 13:43 |
Luttre | 10:53 | 11:53 | 12:53 | 13:53 |
Marchienne-Au-Pont | 11:02 | 12:02 | 13:02 | 14:02 |
Charleroi-Central | 11:07 | 12:07 | 13:07 | 14:07 |
2031 | 2032 | 2033 | 2034 | |
IC | IC | IC | IC | |
Vaihto | ||||
Charleroi-Central | 11:16 | 12:16 | 13:16 | 14:16 |
Châtelet | 11:27 | 12:27 | 13:27 | 14:27 |
Aiseau | 11:36 | 12:36 | 13:36 | 14:36 |
4560 | 4561 | 4562 | 4563 | |
S61 | S61 | S61 | S61 | |
S | S | S | S | |
Matka-aika | 3:40 | 3:40 | 3:40 | 3:40 |
Keskiviikko 11. syyskuuta 2024 klo 7.00
Coxyde De Pinte Bruxelles-Midi Charleroi-Central Aiseau
Coxyde | 07:29 |
Furnes | 07:32 |
Dixmude | 07:44 |
Kortemark | 07:53 |
Lichtervelde | 08:01 |
Tielt | 08:13 |
Aarsele | 08:19 |
Deinze | 08:27 |
De Pinte | 08:33 |
7995 | |
P | |
Vaihto | |
De Pinte | 08:45 |
Gand-Saint-Pierre | 08:55 |
Bruxelles-Midi | 09:24 |
408 | |
IC | |
Vaihto | |
Bruxelles-Midi | 09:45 |
Braine-L'alleud | 10:00 |
Nivelles | 10:12 |
Luttre | 10:22 |
Marchienne-Au-Pont | 10:31 |
Charleroi-Central | 10:36 |
4530 | |
IC | |
Vaihto | |
Charleroi-Central | 10:54 |
Châtelet | 11:03 |
Aiseau | 11:12 |
4160 | |
S61 | |
S | |
Matka-aika | 3:43 |
Coxyde Gand-Saint-Pierre Bruxelles-Midi Charleroi-Central Aiseau
Coxyde | 07:56 | 08:56 | 09:56 | 10:56 |
Furnes | 08:01 | 09:01 | 10:01 | 11:01 |
Dixmude | 08:13 | 09:13 | 10:13 | 11:13 |
Kortemark | 08:23 | 09:23 | 10:23 | 11:23 |
Lichtervelde | 08:30 | 09:30 | 10:30 | 11:30 |
Tielt | 08:42 | 09:42 | 10:42 | 11:42 |
Deinze | 08:53 | 09:53 | 10:53 | 11:53 |
De Pinte | 09:00 | 10:00 | 11:00 | 12:00 |
Gand-Saint-Pierre | 09:07 | 10:07 | 11:07 | 12:07 |
3030 | 3031 | 3032 | 3033 | |
IC | IC | IC | IC | |
Vaihto | ||||
Gand-Saint-Pierre | 09:24 | 10:24 | 11:24 | 12:24 |
Bruxelles-Midi | 09:52 | 10:52 | 11:52 | 12:52 |
508 | 509 | 510 | 511 | |
IC | IC | IC | IC | |
Vaihto | ||||
Bruxelles-Midi | 10:15 | 11:15 | 12:15 | 13:15 |
Braine-L'alleud | 10:31 | 11:31 | 12:31 | 13:31 |
Nivelles | 10:43 | 11:43 | 12:43 | 13:43 |
Luttre | 10:53 | 11:53 | 12:53 | 13:53 |
Marchienne-Au-Pont | 11:02 | 12:02 | 13:02 | 14:02 |
Charleroi-Central | 11:07 | 12:07 | 13:07 | 14:07 |
2031 | 2032 | 2033 | 2034 | |
IC | IC | IC | IC | |
Vaihto | ||||
Charleroi-Central | 11:16 | 12:16 | 13:16 | 14:16 |
Châtelet | 11:27 | 12:27 | 13:27 | 14:27 |
Aiseau | 11:36 | 12:36 | 13:36 | 14:36 |
4560 | 4561 | 4562 | 4563 | |
S61 | S61 | S61 | S61 | |
S | S | S | S | |
Matka-aika | 3:40 | 3:40 | 3:40 | 3:40 |
Torstai 12. syyskuuta 2024 klo 7.00
Coxyde De Pinte Bruxelles-Midi Charleroi-Central Aiseau
Coxyde | 07:29 |
Furnes | 07:32 |
Dixmude | 07:44 |
Kortemark | 07:53 |
Lichtervelde | 08:01 |
Tielt | 08:13 |
Aarsele | 08:19 |
Deinze | 08:27 |
De Pinte | 08:33 |
7995 | |
P | |
Vaihto | |
De Pinte | 08:45 |
Gand-Saint-Pierre | 08:55 |
Bruxelles-Midi | 09:24 |
408 | |
IC | |
Vaihto | |
Bruxelles-Midi | 09:45 |
Braine-L'alleud | 10:00 |
Nivelles | 10:12 |
Luttre | 10:22 |
Marchienne-Au-Pont | 10:31 |
Charleroi-Central | 10:36 |
4530 | |
IC | |
Vaihto | |
Charleroi-Central | 10:54 |
Châtelet | 11:03 |
Aiseau | 11:12 |
4160 | |
S61 | |
S | |
Matka-aika | 3:43 |
Coxyde Gand-Saint-Pierre Bruxelles-Midi Charleroi-Central Aiseau
Coxyde | 07:56 | 08:56 | 09:56 | 10:56 |
Furnes | 08:01 | 09:01 | 10:01 | 11:01 |
Dixmude | 08:13 | 09:13 | 10:13 | 11:13 |
Kortemark | 08:23 | 09:23 | 10:23 | 11:23 |
Lichtervelde | 08:30 | 09:30 | 10:30 | 11:30 |
Tielt | 08:42 | 09:42 | 10:42 | 11:42 |
Deinze | 08:53 | 09:53 | 10:53 | 11:53 |
De Pinte | 09:00 | 10:00 | 11:00 | 12:00 |
Gand-Saint-Pierre | 09:07 | 10:07 | 11:07 | 12:07 |
3030 | 3031 | 3032 | 3033 | |
IC | IC | IC | IC | |
Vaihto | ||||
Gand-Saint-Pierre | 09:24 | 10:24 | 11:24 | 12:24 |
Bruxelles-Midi | 09:52 | 10:52 | 11:52 | 12:52 |
508 | 509 | 510 | 511 | |
IC | IC | IC | IC | |
Vaihto | ||||
Bruxelles-Midi | 10:15 | 11:15 | 12:15 | 13:15 |
Braine-L'alleud | 10:31 | 11:31 | 12:31 | 13:31 |
Nivelles | 10:43 | 11:43 | 12:43 | 13:43 |
Luttre | 10:53 | 11:53 | 12:53 | 13:53 |
Marchienne-Au-Pont | 11:02 | 12:02 | 13:02 | 14:02 |
Charleroi-Central | 11:07 | 12:07 | 13:07 | 14:07 |
2031 | 2032 | 2033 | 2034 | |
IC | IC | IC | IC | |
Vaihto | ||||
Charleroi-Central | 11:16 | 12:16 | 13:16 | 14:16 |
Châtelet | 11:27 | 12:27 | 13:27 | 14:27 |
Aiseau | 11:36 | 12:36 | 13:36 | 14:36 |
4560 | 4561 | 4562 | 4563 | |
S61 | S61 | S61 | S61 | |
S | S | S | S | |
Matka-aika | 3:40 | 3:40 | 3:40 | 3:40 |
Perjantai 13. syyskuuta 2024 klo 7.00
Coxyde De Pinte Bruxelles-Midi Charleroi-Central Aiseau
Coxyde | 07:29 |
Furnes | 07:32 |
Dixmude | 07:44 |
Kortemark | 07:53 |
Lichtervelde | 08:01 |
Tielt | 08:13 |
Aarsele | 08:19 |
Deinze | 08:27 |
De Pinte | 08:33 |
7995 | |
P | |
Vaihto | |
De Pinte | 08:45 |
Gand-Saint-Pierre | 08:55 |
Bruxelles-Midi | 09:24 |
408 | |
IC | |
Vaihto | |
Bruxelles-Midi | 09:45 |
Braine-L'alleud | 09:59 |
Nivelles | 10:10 |
Luttre | 10:21 |
Marchienne-Au-Pont | 10:31 |
Charleroi-Central | 10:37 |
4530 | |
IC | |
Vaihto | |
Charleroi-Central | 10:54 |
Châtelet | 11:03 |
Aiseau | 11:12 |
4160 | |
S61 | |
S | |
Matka-aika | 3:43 |
Coxyde Gand-Saint-Pierre Bruxelles-Midi Charleroi-Central Aiseau
Coxyde | 07:56 | 08:56 | 09:56 | 10:56 |
Furnes | 08:01 | 09:01 | 10:01 | 11:01 |
Dixmude | 08:13 | 09:13 | 10:13 | 11:13 |
Kortemark | 08:23 | 09:23 | 10:23 | 11:23 |
Lichtervelde | 08:30 | 09:30 | 10:30 | 11:30 |
Tielt | 08:42 | 09:42 | 10:42 | 11:42 |
Deinze | 08:53 | 09:53 | 10:53 | 11:53 |
De Pinte | 09:00 | 10:00 | 11:00 | 12:00 |
Gand-Saint-Pierre | 09:07 | 10:07 | 11:07 | 12:07 |
3030 | 3031 | 3032 | 3033 | |
IC | IC | IC | IC | |
Vaihto | ||||
Gand-Saint-Pierre | 09:24 | 10:24 | 11:24 | 12:24 |
Bruxelles-Midi | 09:52 | 10:52 | 11:52 | 12:52 |
508 | 509 | 510 | 511 | |
IC | IC | IC | IC | |
Vaihto | ||||
Bruxelles-Midi | 10:15 | 11:15 | 12:15 | 13:15 |
Braine-L'alleud | 10:30 | 11:30 | 12:30 | 13:30 |
Nivelles | 10:41 | 11:41 | 12:41 | 13:41 |
Luttre | 10:52 | 11:52 | 12:52 | 13:52 |
Marchienne-Au-Pont | 11:02 | 12:02 | 13:02 | 14:02 |
Charleroi-Central | 11:08 | 12:08 | 13:08 | 14:08 |
2031 | 2032 | 2033 | 2034 | |
IC | IC | IC | IC | |
Vaihto | ||||
Charleroi-Central | 11:16 | 12:16 | 13:16 | 14:16 |
Châtelet | 11:27 | 12:27 | 13:27 | 14:27 |
Aiseau | 11:36 | 12:36 | 13:36 | 14:36 |
4560 | 4561 | 4562 | 4563 | |
S61 | S61 | S61 | S61 | |
S | S | S | S | |
Matka-aika | 3:40 | 3:40 | 3:40 | 3:40 |
Lauantai 14. syyskuuta 2024 klo 7.00
Coxyde Gand-Saint-Pierre Bruxelles-Midi Charleroi-Central Aiseau
Coxyde | 07:56 | 08:56 | 09:56 | 10:56 | 11:56 |
Furnes | 08:01 | 09:01 | 10:01 | 11:01 | 12:01 |
Dixmude | 08:13 | 09:13 | 10:13 | 11:13 | 12:13 |
Kortemark | 08:23 | 09:23 | 10:23 | 11:23 | 12:23 |
Lichtervelde | 08:30 | 09:30 | 10:30 | 11:30 | 12:30 |
Tielt | 08:42 | 09:42 | 10:42 | 11:42 | 12:42 |
Deinze | 08:53 | 09:53 | 10:53 | 11:53 | 12:53 |
De Pinte | 09:00 | 10:00 | 11:00 | 12:00 | 13:00 |
Gand-Saint-Pierre | 09:07 | 10:07 | 11:07 | 12:07 | 13:07 |
3607 | 3608 | 3609 | 3610 | 3611 | |
IC | IC | IC | IC | IC | |
Vaihto | |||||
Gand-Saint-Pierre | 09:25 | 10:25 | 11:25 | 12:25 | 13:25 |
Bruxelles-Midi | 09:53 | 10:53 | 11:53 | 12:53 | 13:53 |
508 | 509 | 510 | 511 | 512 | |
IC | IC | IC | IC | IC | |
Vaihto | |||||
Bruxelles-Midi | 10:07 | 11:07 | 12:07 | 13:07 | 14:07 |
Braine-L'alleud | 10:22 | 11:22 | 12:22 | 13:22 | 14:22 |
Nivelles | 10:34 | 11:34 | 12:34 | 13:34 | 14:34 |
Luttre | 10:44 | 11:44 | 12:44 | 13:44 | 14:44 |
Marchienne-Au-Pont | 10:53 | 11:53 | 12:53 | 13:53 | 14:53 |
Charleroi-Central | 10:57 | 11:57 | 12:57 | 13:57 | 14:57 |
3130 | 3131 | 3132 | 3133 | 3134 | |
IC | IC | IC | IC | IC | |
Vaihto | |||||
Charleroi-Central | 11:17 | 12:17 | 13:17 | 14:17 | 15:17 |
Châtelet | 11:25 | 12:25 | 13:25 | 14:25 | 15:25 |
Aiseau | 11:33 | 12:33 | 13:33 | 14:33 | 15:33 |
4560 | 4561 | 4562 | 4563 | 4564 | |
S61 | S61 | S61 | S61 | S61 | |
S | S | S | S | S | |
Matka-aika | 3:37 | 3:37 | 3:37 | 3:37 | 3:37 |