Coxyde Blaton Viikkoaikataulu
Sunnuntai 8. syyskuuta 2024 klo 7.00
Coxyde Gand-Saint-Pierre Bruxelles-Midi Mons Blaton
Coxyde | 07:56 | 08:56 | 09:56 | 10:56 | 11:56 |
Furnes | 08:01 | 09:01 | 10:01 | 11:01 | 12:01 |
Dixmude | 08:13 | 09:13 | 10:13 | 11:13 | 12:13 |
Kortemark | 08:23 | 09:23 | 10:23 | 11:23 | 12:23 |
Lichtervelde | 08:30 | 09:30 | 10:30 | 11:30 | 12:30 |
Tielt | 08:42 | 09:42 | 10:42 | 11:42 | 12:42 |
Deinze | 08:53 | 09:53 | 10:53 | 11:53 | 12:53 |
De Pinte | 09:00 | 10:00 | 11:00 | 12:00 | 13:00 |
Gand-Saint-Pierre | 09:07 | 10:07 | 11:07 | 12:07 | 13:07 |
3607 | 3608 | 3609 | 3610 | 3611 | |
IC | IC | IC | IC | IC | |
Vaihto | |||||
Gand-Saint-Pierre | 09:25 | 10:25 | 11:25 | 12:25 | 13:25 |
Bruxelles-Midi | 09:53 | 10:53 | 11:53 | 12:53 | 13:53 |
508 | 509 | 510 | 511 | 512 | |
IC | IC | IC | IC | IC | |
Vaihto | |||||
Bruxelles-Midi | 09:56 | 10:55 | 11:56 | 12:55 | 13:56 |
Braine-Le-Comte | 10:17 | 11:17 | 12:17 | 13:17 | 14:17 |
Soignies | 10:23 | 11:23 | 12:23 | 13:23 | 14:23 |
Jurbise | 10:33 | 11:33 | 12:33 | 13:33 | 14:33 |
Mons | 10:42 | 11:42 | 12:42 | 13:42 | 14:42 |
3730 | 3731 | 3732 | 3733 | 3734 | |
IC | IC | IC | IC | IC | |
Vaihto | |||||
Mons | 10:47 | 11:47 | 12:47 | 13:47 | 14:47 |
Jemappes | 10:53 | 11:53 | 12:53 | 13:53 | 14:53 |
Saint-Ghislain | 11:00 | 12:00 | 13:00 | 14:00 | 15:00 |
Blaton | 11:09 | 12:09 | 13:09 | 14:09 | 15:09 |
3831 | 3832 | 3833 | 3834 | 3835 | |
IC | IC | IC | IC | IC | |
Matka-aika | 3:13 | 3:13 | 3:13 | 3:13 | 3:13 |
Maanantai 9. syyskuuta 2024 klo 7.00
Coxyde Gand-Saint-Pierre Bruxelles-Midi Mons Blaton
Coxyde | 07:56 |
Furnes | 08:01 |
Dixmude | 08:13 |
Kortemark | 08:23 |
Lichtervelde | 08:30 |
Tielt | 08:42 |
Deinze | 08:53 |
De Pinte | 09:00 |
Gand-Saint-Pierre | 09:07 |
3030 | |
IC | |
Vaihto | |
Gand-Saint-Pierre | 09:24 |
Bruxelles-Midi | 09:52 |
508 | |
IC | |
Vaihto | |
Bruxelles-Midi | 09:56 |
Braine-Le-Comte | 10:17 |
Soignies | 10:24 |
Jurbise | 10:34 |
Mons | 10:43 |
3730 | |
IC | |
Vaihto | |
Mons | 10:50 |
Jemappes | 10:55 |
Saint-Ghislain | 11:03 |
Blaton | 11:11 |
4660 | |
L | |
Matka-aika | 3:15 |
Coxyde Lichtervelde Courtrai Froyennes Blaton
Coxyde | 07:29 | 08:56 | 09:56 | 10:56 |
Furnes | 07:32 | 09:01 | 10:01 | 11:01 |
Dixmude | 07:44 | 09:13 | 10:13 | 11:13 |
Kortemark | 07:53 | 09:23 | 10:23 | 11:23 |
Lichtervelde | 07:58 | 09:28 | 10:28 | 11:28 |
7995 | 3031 | 3032 | 3033 | |
P | IC | IC | IC | |
Vaihto | ||||
Lichtervelde | 08:18 | 09:37 | 10:37 | 11:37 |
Roulers | 08:25 | 09:44 | 10:44 | 11:44 |
Izegem | 08:31 | 09:51 | 10:51 | 11:51 |
Ingelmunster | 08:35 | 09:55 | 10:55 | 11:55 |
Courtrai | 08:44 | 10:05 | 11:05 | 12:05 |
807 | 2308 | 2309 | 2310 | |
IC | IC | IC | IC | |
Vaihto | ||||
Courtrai | 09:38 | 10:38 | 11:38 | 12:38 |
Mouscron | 09:49 | 10:49 | 11:49 | 12:49 |
Herseaux | 09:54 | 10:54 | 11:54 | 12:54 |
Froyennes | 10:02 | 11:02 | 12:02 | 13:02 |
3209 | 3210 | 3211 | 3212 | |
IC | IC | IC | IC | |
Vaihto | ||||
Froyennes | 10:16 | 11:16 | 12:16 | 13:16 |
Tournai | 10:24 | 11:24 | 12:24 | 13:24 |
Antoing | 10:32 | 11:32 | 12:32 | 13:32 |
Blaton | 10:45 | 11:45 | 12:45 | 13:45 |
4681 | 4682 | 4683 | 4684 | |
L | L | L | L | |
Matka-aika | 3:16 | 2:49 | 2:49 | 2:49 |
Tiistai 10. syyskuuta 2024 klo 7.00
Coxyde Gand-Saint-Pierre Bruxelles-Midi Mons Blaton
Coxyde | 07:56 |
Furnes | 08:01 |
Dixmude | 08:13 |
Kortemark | 08:23 |
Lichtervelde | 08:30 |
Tielt | 08:42 |
Deinze | 08:53 |
De Pinte | 09:00 |
Gand-Saint-Pierre | 09:07 |
3030 | |
IC | |
Vaihto | |
Gand-Saint-Pierre | 09:24 |
Bruxelles-Midi | 09:52 |
508 | |
IC | |
Vaihto | |
Bruxelles-Midi | 09:56 |
Braine-Le-Comte | 10:17 |
Soignies | 10:24 |
Jurbise | 10:34 |
Mons | 10:43 |
3730 | |
IC | |
Vaihto | |
Mons | 10:50 |
Jemappes | 10:55 |
Saint-Ghislain | 11:03 |
Blaton | 11:11 |
4660 | |
L | |
Matka-aika | 3:15 |
Coxyde Lichtervelde Courtrai Froyennes Blaton
Coxyde | 07:29 | 08:56 | 09:56 | 10:56 |
Furnes | 07:32 | 09:01 | 10:01 | 11:01 |
Dixmude | 07:44 | 09:13 | 10:13 | 11:13 |
Kortemark | 07:53 | 09:23 | 10:23 | 11:23 |
Lichtervelde | 07:58 | 09:28 | 10:28 | 11:28 |
7995 | 3031 | 3032 | 3033 | |
P | IC | IC | IC | |
Vaihto | ||||
Lichtervelde | 08:18 | 09:37 | 10:37 | 11:37 |
Roulers | 08:25 | 09:44 | 10:44 | 11:44 |
Izegem | 08:31 | 09:51 | 10:51 | 11:51 |
Ingelmunster | 08:35 | 09:55 | 10:55 | 11:55 |
Courtrai | 08:44 | 10:05 | 11:05 | 12:05 |
807 | 2308 | 2309 | 2310 | |
IC | IC | IC | IC | |
Vaihto | ||||
Courtrai | 09:38 | 10:38 | 11:38 | 12:38 |
Mouscron | 09:49 | 10:49 | 11:49 | 12:49 |
Herseaux | 09:54 | 10:54 | 11:54 | 12:54 |
Froyennes | 10:02 | 11:02 | 12:02 | 13:02 |
3209 | 3210 | 3211 | 3212 | |
IC | IC | IC | IC | |
Vaihto | ||||
Froyennes | 10:16 | 11:16 | 12:16 | 13:16 |
Tournai | 10:24 | 11:24 | 12:24 | 13:24 |
Antoing | 10:32 | 11:32 | 12:32 | 13:32 |
Blaton | 10:45 | 11:45 | 12:45 | 13:45 |
4681 | 4682 | 4683 | 4684 | |
L | L | L | L | |
Matka-aika | 3:16 | 2:49 | 2:49 | 2:49 |
Keskiviikko 11. syyskuuta 2024 klo 7.00
Coxyde Gand-Saint-Pierre Bruxelles-Midi Mons Blaton
Coxyde | 07:56 |
Furnes | 08:01 |
Dixmude | 08:13 |
Kortemark | 08:23 |
Lichtervelde | 08:30 |
Tielt | 08:42 |
Deinze | 08:53 |
De Pinte | 09:00 |
Gand-Saint-Pierre | 09:07 |
3030 | |
IC | |
Vaihto | |
Gand-Saint-Pierre | 09:24 |
Bruxelles-Midi | 09:52 |
508 | |
IC | |
Vaihto | |
Bruxelles-Midi | 09:56 |
Braine-Le-Comte | 10:17 |
Soignies | 10:24 |
Jurbise | 10:34 |
Mons | 10:43 |
3730 | |
IC | |
Vaihto | |
Mons | 10:50 |
Jemappes | 10:55 |
Saint-Ghislain | 11:03 |
Blaton | 11:11 |
4660 | |
L | |
Matka-aika | 3:15 |
Coxyde Lichtervelde Courtrai Froyennes Blaton
Coxyde | 07:29 | 08:56 | 09:56 | 10:56 |
Furnes | 07:32 | 09:01 | 10:01 | 11:01 |
Dixmude | 07:44 | 09:13 | 10:13 | 11:13 |
Kortemark | 07:53 | 09:23 | 10:23 | 11:23 |
Lichtervelde | 07:58 | 09:28 | 10:28 | 11:28 |
7995 | 3031 | 3032 | 3033 | |
P | IC | IC | IC | |
Vaihto | ||||
Lichtervelde | 08:18 | 09:37 | 10:37 | 11:37 |
Roulers | 08:25 | 09:44 | 10:44 | 11:44 |
Izegem | 08:31 | 09:51 | 10:51 | 11:51 |
Ingelmunster | 08:35 | 09:55 | 10:55 | 11:55 |
Courtrai | 08:44 | 10:05 | 11:05 | 12:05 |
807 | 2308 | 2309 | 2310 | |
IC | IC | IC | IC | |
Vaihto | ||||
Courtrai | 09:38 | 10:38 | 11:38 | 12:38 |
Mouscron | 09:49 | 10:49 | 11:49 | 12:49 |
Herseaux | 09:54 | 10:54 | 11:54 | 12:54 |
Froyennes | 10:02 | 11:02 | 12:02 | 13:02 |
3209 | 3210 | 3211 | 3212 | |
IC | IC | IC | IC | |
Vaihto | ||||
Froyennes | 10:16 | 11:16 | 12:16 | 13:16 |
Tournai | 10:24 | 11:24 | 12:24 | 13:24 |
Antoing | 10:32 | 11:32 | 12:32 | 13:32 |
Blaton | 10:45 | 11:45 | 12:45 | 13:45 |
4681 | 4682 | 4683 | 4684 | |
L | L | L | L | |
Matka-aika | 3:16 | 2:49 | 2:49 | 2:49 |
Torstai 12. syyskuuta 2024 klo 7.00
Coxyde Gand-Saint-Pierre Bruxelles-Midi Mons Blaton
Coxyde | 07:56 |
Furnes | 08:01 |
Dixmude | 08:13 |
Kortemark | 08:23 |
Lichtervelde | 08:30 |
Tielt | 08:42 |
Deinze | 08:53 |
De Pinte | 09:00 |
Gand-Saint-Pierre | 09:07 |
3030 | |
IC | |
Vaihto | |
Gand-Saint-Pierre | 09:24 |
Bruxelles-Midi | 09:52 |
508 | |
IC | |
Vaihto | |
Bruxelles-Midi | 09:56 |
Braine-Le-Comte | 10:17 |
Soignies | 10:24 |
Jurbise | 10:34 |
Mons | 10:43 |
3730 | |
IC | |
Vaihto | |
Mons | 10:50 |
Jemappes | 10:55 |
Saint-Ghislain | 11:03 |
Blaton | 11:11 |
4660 | |
L | |
Matka-aika | 3:15 |
Coxyde Lichtervelde Courtrai Froyennes Blaton
Coxyde | 07:29 | 08:56 | 09:56 | 10:56 |
Furnes | 07:32 | 09:01 | 10:01 | 11:01 |
Dixmude | 07:44 | 09:13 | 10:13 | 11:13 |
Kortemark | 07:53 | 09:23 | 10:23 | 11:23 |
Lichtervelde | 07:58 | 09:28 | 10:28 | 11:28 |
7995 | 3031 | 3032 | 3033 | |
P | IC | IC | IC | |
Vaihto | ||||
Lichtervelde | 08:18 | 09:37 | 10:37 | 11:37 |
Roulers | 08:25 | 09:44 | 10:44 | 11:44 |
Izegem | 08:31 | 09:51 | 10:51 | 11:51 |
Ingelmunster | 08:35 | 09:55 | 10:55 | 11:55 |
Courtrai | 08:44 | 10:05 | 11:05 | 12:05 |
807 | 2308 | 2309 | 2310 | |
IC | IC | IC | IC | |
Vaihto | ||||
Courtrai | 09:38 | 10:38 | 11:38 | 12:38 |
Mouscron | 09:49 | 10:49 | 11:49 | 12:49 |
Herseaux | 09:54 | 10:54 | 11:54 | 12:54 |
Froyennes | 10:02 | 11:02 | 12:02 | 13:02 |
3209 | 3210 | 3211 | 3212 | |
IC | IC | IC | IC | |
Vaihto | ||||
Froyennes | 10:16 | 11:16 | 12:16 | 13:16 |
Tournai | 10:24 | 11:24 | 12:24 | 13:24 |
Antoing | 10:32 | 11:32 | 12:32 | 13:32 |
Blaton | 10:45 | 11:45 | 12:45 | 13:45 |
4681 | 4682 | 4683 | 4684 | |
L | L | L | L | |
Matka-aika | 3:16 | 2:49 | 2:49 | 2:49 |
Perjantai 13. syyskuuta 2024 klo 7.00
Coxyde Gand-Saint-Pierre Bruxelles-Midi Mons Blaton
Coxyde | 07:56 |
Furnes | 08:01 |
Dixmude | 08:13 |
Kortemark | 08:23 |
Lichtervelde | 08:30 |
Tielt | 08:42 |
Deinze | 08:53 |
De Pinte | 09:00 |
Gand-Saint-Pierre | 09:07 |
3030 | |
IC | |
Vaihto | |
Gand-Saint-Pierre | 09:24 |
Bruxelles-Midi | 09:52 |
508 | |
IC | |
Vaihto | |
Bruxelles-Midi | 09:56 |
Braine-Le-Comte | 10:17 |
Soignies | 10:24 |
Jurbise | 10:34 |
Mons | 10:43 |
3730 | |
IC | |
Vaihto | |
Mons | 10:50 |
Jemappes | 10:55 |
Saint-Ghislain | 11:03 |
Blaton | 11:11 |
4660 | |
L | |
Matka-aika | 3:15 |
Coxyde Lichtervelde Courtrai Froyennes Blaton
Coxyde | 07:29 | 08:56 | 09:56 | 10:56 |
Furnes | 07:32 | 09:01 | 10:01 | 11:01 |
Dixmude | 07:44 | 09:13 | 10:13 | 11:13 |
Kortemark | 07:53 | 09:23 | 10:23 | 11:23 |
Lichtervelde | 07:58 | 09:28 | 10:28 | 11:28 |
7995 | 3031 | 3032 | 3033 | |
P | IC | IC | IC | |
Vaihto | ||||
Lichtervelde | 08:18 | 09:37 | 10:37 | 11:37 |
Roulers | 08:25 | 09:44 | 10:44 | 11:44 |
Izegem | 08:31 | 09:51 | 10:51 | 11:51 |
Ingelmunster | 08:35 | 09:55 | 10:55 | 11:55 |
Courtrai | 08:44 | 10:05 | 11:05 | 12:05 |
807 | 2308 | 2309 | 2310 | |
IC | IC | IC | IC | |
Vaihto | ||||
Courtrai | 09:38 | 10:38 | 11:38 | 12:38 |
Mouscron | 09:49 | 10:49 | 11:49 | 12:49 |
Herseaux | 09:54 | 10:54 | 11:54 | 12:54 |
Froyennes | 10:02 | 11:02 | 12:02 | 13:02 |
3209 | 3210 | 3211 | 3212 | |
IC | IC | IC | IC | |
Vaihto | ||||
Froyennes | 10:16 | 11:16 | 12:16 | 13:16 |
Tournai | 10:24 | 11:24 | 12:24 | 13:24 |
Antoing | 10:32 | 11:32 | 12:32 | 13:32 |
Blaton | 10:45 | 11:45 | 12:45 | 13:45 |
4681 | 4682 | 4683 | 4684 | |
L | L | L | L | |
Matka-aika | 3:16 | 2:49 | 2:49 | 2:49 |
Lauantai 14. syyskuuta 2024 klo 7.00
Coxyde Gand-Saint-Pierre Bruxelles-Midi Mons Blaton
Coxyde | 07:56 | 08:56 | 09:56 | 10:56 | 11:56 |
Furnes | 08:01 | 09:01 | 10:01 | 11:01 | 12:01 |
Dixmude | 08:13 | 09:13 | 10:13 | 11:13 | 12:13 |
Kortemark | 08:23 | 09:23 | 10:23 | 11:23 | 12:23 |
Lichtervelde | 08:30 | 09:30 | 10:30 | 11:30 | 12:30 |
Tielt | 08:42 | 09:42 | 10:42 | 11:42 | 12:42 |
Deinze | 08:53 | 09:53 | 10:53 | 11:53 | 12:53 |
De Pinte | 09:00 | 10:00 | 11:00 | 12:00 | 13:00 |
Gand-Saint-Pierre | 09:07 | 10:07 | 11:07 | 12:07 | 13:07 |
3607 | 3608 | 3609 | 3610 | 3611 | |
IC | IC | IC | IC | IC | |
Vaihto | |||||
Gand-Saint-Pierre | 09:25 | 10:25 | 11:25 | 12:25 | 13:25 |
Bruxelles-Midi | 09:53 | 10:53 | 11:53 | 12:53 | 13:53 |
508 | 509 | 510 | 511 | 512 | |
IC | IC | IC | IC | IC | |
Vaihto | |||||
Bruxelles-Midi | 09:56 | 10:55 | 11:56 | 12:55 | 13:56 |
Braine-Le-Comte | 10:17 | 11:17 | 12:17 | 13:17 | 14:17 |
Soignies | 10:23 | 11:23 | 12:23 | 13:23 | 14:23 |
Jurbise | 10:33 | 11:33 | 12:33 | 13:33 | 14:33 |
Mons | 10:42 | 11:42 | 12:42 | 13:42 | 14:42 |
3730 | 3731 | 3732 | 3733 | 3734 | |
IC | IC | IC | IC | IC | |
Vaihto | |||||
Mons | 10:47 | 11:47 | 12:47 | 13:47 | 14:47 |
Jemappes | 10:53 | 11:53 | 12:53 | 13:53 | 14:53 |
Saint-Ghislain | 11:00 | 12:00 | 13:00 | 14:00 | 15:00 |
Blaton | 11:09 | 12:09 | 13:09 | 14:09 | 15:09 |
3831 | 3832 | 3833 | 3834 | 3835 | |
IC | IC | IC | IC | IC | |
Matka-aika | 3:13 | 3:13 | 3:13 | 3:13 | 3:13 |