Coxyde Saint-denis-bovesse Viikkoaikataulu
Sunnuntai 8. syyskuuta 2024 klo 7.00
Coxyde Gand-Saint-Pierre Bruxelles-Central Gembloux Saint-Denis-Bovesse
Coxyde | 07:56 | 09:56 | 11:56 |
Furnes | 08:01 | 10:01 | 12:01 |
Dixmude | 08:13 | 10:13 | 12:13 |
Kortemark | 08:23 | 10:23 | 12:23 |
Lichtervelde | 08:30 | 10:30 | 12:30 |
Tielt | 08:42 | 10:42 | 12:42 |
Deinze | 08:53 | 10:53 | 12:53 |
De Pinte | 09:00 | 11:00 | 13:00 |
Gand-Saint-Pierre | 09:07 | 11:07 | 13:07 |
3607 | 3609 | 3611 | |
IC | IC | IC | |
Vaihto | |||
Gand-Saint-Pierre | 09:25 | 11:25 | 13:25 |
Bruxelles-Midi | 09:56 | 11:56 | 13:56 |
Bruxelles-Central | 10:00 | 12:00 | 14:00 |
508 | 510 | 512 | |
IC | IC | IC | |
Vaihto | |||
Bruxelles-Central | 10:07 | 12:07 | 14:07 |
Bruxelles-Nord | 10:14 | 12:14 | 14:14 |
Bruxelles-Schuman | 10:22 | 12:22 | 14:22 |
Bruxelles-Luxembourg | 10:26 | 12:26 | 14:26 |
Ottignies | 10:47 | 12:47 | 14:47 |
Gembloux | 10:58 | 12:58 | 14:58 |
2510 | 2512 | 2514 | |
IC | IC | IC | |
Vaihto | |||
Gembloux | 12:34 | 14:34 | 16:34 |
Saint-Denis-Bovesse | 12:44 | 14:44 | 16:44 |
6262 | 6264 | 6266 | |
L | L | L | |
Matka-aika | 4:48 | 4:48 | 4:48 |
Coxyde Gand-Saint-Pierre Bruxelles-Central Namur Saint-Denis-Bovesse
Coxyde | 08:56 | 10:56 |
Furnes | 09:01 | 11:01 |
Dixmude | 09:13 | 11:13 |
Kortemark | 09:23 | 11:23 |
Lichtervelde | 09:30 | 11:30 |
Tielt | 09:42 | 11:42 |
Deinze | 09:53 | 11:53 |
De Pinte | 10:00 | 12:00 |
Gand-Saint-Pierre | 10:07 | 12:07 |
3608 | 3610 | |
IC | IC | |
Vaihto | ||
Gand-Saint-Pierre | 10:25 | 12:25 |
Bruxelles-Midi | 10:56 | 12:56 |
Bruxelles-Central | 11:00 | 13:00 |
509 | 511 | |
IC | IC | |
Vaihto | ||
Bruxelles-Central | 11:07 | 13:07 |
Bruxelles-Nord | 11:14 | 13:14 |
Bruxelles-Schuman | 11:22 | 13:22 |
Bruxelles-Luxembourg | 11:26 | 13:26 |
Ottignies | 11:47 | 13:47 |
Gembloux | 12:01 | 14:01 |
Namur | 12:13 | 14:13 |
2511 | 2513 | |
IC | IC | |
Vaihto | ||
Namur | 13:03 | 15:03 |
Saint-Denis-Bovesse | 13:13 | 15:13 |
6283 | 6285 | |
L | L | |
Matka-aika | 4:17 | 4:17 |
Maanantai 9. syyskuuta 2024 klo 7.00
Coxyde De Pinte Bruxelles-Nord Namur Saint-Denis-Bovesse
Coxyde | 07:29 |
Furnes | 07:32 |
Dixmude | 07:44 |
Kortemark | 07:53 |
Lichtervelde | 08:01 |
Tielt | 08:13 |
Aarsele | 08:19 |
Deinze | 08:27 |
De Pinte | 08:33 |
7995 | |
P | |
Vaihto | |
De Pinte | 08:45 |
Gand-Saint-Pierre | 08:55 |
Bruxelles-Midi | 09:28 |
Bruxelles-Central | 09:33 |
Bruxelles-Nord | 09:37 |
408 | |
IC | |
Vaihto | |
Bruxelles-Nord | 09:44 |
Bruxelles-Schuman | 09:52 |
Bruxelles-Luxembourg | 09:56 |
Ottignies | 10:17 |
Gembloux | 10:31 |
Namur | 10:44 |
2109 | |
IC | |
Vaihto | |
Namur | 11:04 |
Saint-Denis-Bovesse | 11:14 |
6281 | |
L | |
Matka-aika | 3:45 |
Coxyde Gand-Saint-Pierre Bruxelles-Nord Ottignies Saint-Denis-Bovesse
Coxyde | 07:56 | 08:56 | 09:56 | 10:56 |
Furnes | 08:01 | 09:01 | 10:01 | 11:01 |
Dixmude | 08:13 | 09:13 | 10:13 | 11:13 |
Kortemark | 08:23 | 09:23 | 10:23 | 11:23 |
Lichtervelde | 08:30 | 09:30 | 10:30 | 11:30 |
Tielt | 08:42 | 09:42 | 10:42 | 11:42 |
Deinze | 08:53 | 09:53 | 10:53 | 11:53 |
De Pinte | 09:00 | 10:00 | 11:00 | 12:00 |
Gand-Saint-Pierre | 09:07 | 10:07 | 11:07 | 12:07 |
3030 | 3031 | 3032 | 3033 | |
IC | IC | IC | IC | |
Vaihto | ||||
Gand-Saint-Pierre | 09:24 | 10:24 | 11:24 | 12:24 |
Bruxelles-Midi | 09:55 | 10:55 | 11:55 | 12:55 |
Bruxelles-Central | 10:00 | 11:00 | 12:00 | 13:00 |
Bruxelles-Nord | 10:04 | 11:04 | 12:04 | 13:04 |
508 | 509 | 510 | 511 | |
IC | IC | IC | IC | |
Vaihto | ||||
Bruxelles-Nord | 10:12 | 11:12 | 12:12 | 13:12 |
Bruxelles-Schuman | 10:20 | 11:20 | 12:20 | 13:20 |
Bruxelles-Luxembourg | 10:25 | 11:25 | 12:25 | 13:25 |
Ottignies | 10:45 | 11:45 | 12:45 | 13:45 |
2410 | 2411 | 2412 | 2413 | |
IC | IC | IC | IC | |
Vaihto | ||||
Ottignies | 11:05 | 12:05 | 13:05 | 14:05 |
Mont-Saint-Guibert | 11:12 | 12:12 | 13:12 | 14:12 |
Ernage | 11:22 | 12:22 | 13:22 | 14:22 |
Gembloux | 11:34 | 12:34 | 13:34 | 14:34 |
Saint-Denis-Bovesse | 11:44 | 12:44 | 13:44 | 14:44 |
6261 | 6262 | 6263 | 6264 | |
L | L | L | L | |
Matka-aika | 3:48 | 3:48 | 3:48 | 3:48 |
Tiistai 10. syyskuuta 2024 klo 7.00
Coxyde De Pinte Bruxelles-Nord Namur Saint-Denis-Bovesse
Coxyde | 07:29 |
Furnes | 07:32 |
Dixmude | 07:44 |
Kortemark | 07:53 |
Lichtervelde | 08:01 |
Tielt | 08:13 |
Aarsele | 08:19 |
Deinze | 08:27 |
De Pinte | 08:33 |
7995 | |
P | |
Vaihto | |
De Pinte | 08:45 |
Gand-Saint-Pierre | 08:55 |
Bruxelles-Midi | 09:28 |
Bruxelles-Central | 09:33 |
Bruxelles-Nord | 09:37 |
408 | |
IC | |
Vaihto | |
Bruxelles-Nord | 09:44 |
Bruxelles-Schuman | 09:52 |
Bruxelles-Luxembourg | 09:56 |
Ottignies | 10:17 |
Gembloux | 10:31 |
Namur | 10:44 |
2109 | |
IC | |
Vaihto | |
Namur | 11:04 |
Saint-Denis-Bovesse | 11:14 |
6281 | |
L | |
Matka-aika | 3:45 |
Coxyde Gand-Saint-Pierre Bruxelles-Nord Ottignies Saint-Denis-Bovesse
Coxyde | 07:56 | 08:56 | 09:56 | 10:56 |
Furnes | 08:01 | 09:01 | 10:01 | 11:01 |
Dixmude | 08:13 | 09:13 | 10:13 | 11:13 |
Kortemark | 08:23 | 09:23 | 10:23 | 11:23 |
Lichtervelde | 08:30 | 09:30 | 10:30 | 11:30 |
Tielt | 08:42 | 09:42 | 10:42 | 11:42 |
Deinze | 08:53 | 09:53 | 10:53 | 11:53 |
De Pinte | 09:00 | 10:00 | 11:00 | 12:00 |
Gand-Saint-Pierre | 09:07 | 10:07 | 11:07 | 12:07 |
3030 | 3031 | 3032 | 3033 | |
IC | IC | IC | IC | |
Vaihto | ||||
Gand-Saint-Pierre | 09:24 | 10:24 | 11:24 | 12:24 |
Bruxelles-Midi | 09:55 | 10:55 | 11:55 | 12:55 |
Bruxelles-Central | 10:00 | 11:00 | 12:00 | 13:00 |
Bruxelles-Nord | 10:04 | 11:04 | 12:04 | 13:04 |
508 | 509 | 510 | 511 | |
IC | IC | IC | IC | |
Vaihto | ||||
Bruxelles-Nord | 10:12 | 11:12 | 12:12 | 13:12 |
Bruxelles-Schuman | 10:20 | 11:20 | 12:20 | 13:20 |
Bruxelles-Luxembourg | 10:25 | 11:25 | 12:25 | 13:25 |
Ottignies | 10:45 | 11:45 | 12:45 | 13:45 |
2410 | 2411 | 2412 | 2413 | |
IC | IC | IC | IC | |
Vaihto | ||||
Ottignies | 11:05 | 12:05 | 13:05 | 14:05 |
Mont-Saint-Guibert | 11:12 | 12:12 | 13:12 | 14:12 |
Ernage | 11:22 | 12:22 | 13:22 | 14:22 |
Gembloux | 11:34 | 12:34 | 13:34 | 14:34 |
Saint-Denis-Bovesse | 11:44 | 12:44 | 13:44 | 14:44 |
6261 | 6262 | 6263 | 6264 | |
L | L | L | L | |
Matka-aika | 3:48 | 3:48 | 3:48 | 3:48 |
Keskiviikko 11. syyskuuta 2024 klo 7.00
Coxyde De Pinte Bruxelles-Nord Gembloux Saint-Denis-Bovesse
Coxyde | 07:29 |
Furnes | 07:32 |
Dixmude | 07:44 |
Kortemark | 07:53 |
Lichtervelde | 08:01 |
Tielt | 08:13 |
Aarsele | 08:19 |
Deinze | 08:27 |
De Pinte | 08:33 |
7995 | |
P | |
Vaihto | |
De Pinte | 08:45 |
Gand-Saint-Pierre | 08:55 |
Bruxelles-Midi | 09:28 |
Bruxelles-Central | 09:33 |
Bruxelles-Nord | 09:37 |
408 | |
IC | |
Vaihto | |
Bruxelles-Nord | 09:44 |
Bruxelles-Schuman | 09:52 |
Bruxelles-Luxembourg | 09:56 |
Ottignies | 10:17 |
Gembloux | 10:29 |
2109 | |
IC | |
Vaihto | |
Gembloux | 10:34 |
Saint-Denis-Bovesse | 10:44 |
6260 | |
L | |
Matka-aika | 3:15 |
Coxyde Gand-Saint-Pierre Bruxelles-Nord Ottignies Saint-Denis-Bovesse
Coxyde | 07:56 | 08:56 | 09:56 | 10:56 |
Furnes | 08:01 | 09:01 | 10:01 | 11:01 |
Dixmude | 08:13 | 09:13 | 10:13 | 11:13 |
Kortemark | 08:23 | 09:23 | 10:23 | 11:23 |
Lichtervelde | 08:30 | 09:30 | 10:30 | 11:30 |
Tielt | 08:42 | 09:42 | 10:42 | 11:42 |
Deinze | 08:53 | 09:53 | 10:53 | 11:53 |
De Pinte | 09:00 | 10:00 | 11:00 | 12:00 |
Gand-Saint-Pierre | 09:07 | 10:07 | 11:07 | 12:07 |
3030 | 3031 | 3032 | 3033 | |
IC | IC | IC | IC | |
Vaihto | ||||
Gand-Saint-Pierre | 09:24 | 10:24 | 11:24 | 12:24 |
Bruxelles-Midi | 09:55 | 10:55 | 11:55 | 12:55 |
Bruxelles-Central | 10:00 | 11:00 | 12:00 | 13:00 |
Bruxelles-Nord | 10:04 | 11:04 | 12:04 | 13:04 |
508 | 509 | 510 | 511 | |
IC | IC | IC | IC | |
Vaihto | ||||
Bruxelles-Nord | 10:12 | 11:12 | 12:12 | 13:12 |
Bruxelles-Schuman | 10:20 | 11:20 | 12:20 | 13:20 |
Bruxelles-Luxembourg | 10:25 | 11:25 | 12:25 | 13:25 |
Ottignies | 10:45 | 11:45 | 12:45 | 13:45 |
2410 | 2411 | 2412 | 2413 | |
IC | IC | IC | IC | |
Vaihto | ||||
Ottignies | 11:05 | 12:05 | 13:05 | 14:05 |
Mont-Saint-Guibert | 11:12 | 12:12 | 13:12 | 14:12 |
Ernage | 11:22 | 12:22 | 13:22 | 14:22 |
Gembloux | 11:34 | 12:34 | 13:34 | 14:34 |
Saint-Denis-Bovesse | 11:44 | 12:44 | 13:44 | 14:44 |
6261 | 6262 | 6263 | 6264 | |
L | L | L | L | |
Matka-aika | 3:48 | 3:48 | 3:48 | 3:48 |
Torstai 12. syyskuuta 2024 klo 7.00
Coxyde De Pinte Bruxelles-Nord Gembloux Saint-Denis-Bovesse
Coxyde | 07:29 |
Furnes | 07:32 |
Dixmude | 07:44 |
Kortemark | 07:53 |
Lichtervelde | 08:01 |
Tielt | 08:13 |
Aarsele | 08:19 |
Deinze | 08:27 |
De Pinte | 08:33 |
7995 | |
P | |
Vaihto | |
De Pinte | 08:45 |
Gand-Saint-Pierre | 08:55 |
Bruxelles-Midi | 09:28 |
Bruxelles-Central | 09:33 |
Bruxelles-Nord | 09:37 |
408 | |
IC | |
Vaihto | |
Bruxelles-Nord | 09:44 |
Bruxelles-Schuman | 09:52 |
Bruxelles-Luxembourg | 09:56 |
Ottignies | 10:17 |
Gembloux | 10:29 |
2109 | |
IC | |
Vaihto | |
Gembloux | 10:34 |
Saint-Denis-Bovesse | 10:44 |
6260 | |
L | |
Matka-aika | 3:15 |
Coxyde Gand-Saint-Pierre Bruxelles-Nord Ottignies Saint-Denis-Bovesse
Coxyde | 07:56 | 08:56 | 09:56 | 10:56 |
Furnes | 08:01 | 09:01 | 10:01 | 11:01 |
Dixmude | 08:13 | 09:13 | 10:13 | 11:13 |
Kortemark | 08:23 | 09:23 | 10:23 | 11:23 |
Lichtervelde | 08:30 | 09:30 | 10:30 | 11:30 |
Tielt | 08:42 | 09:42 | 10:42 | 11:42 |
Deinze | 08:53 | 09:53 | 10:53 | 11:53 |
De Pinte | 09:00 | 10:00 | 11:00 | 12:00 |
Gand-Saint-Pierre | 09:07 | 10:07 | 11:07 | 12:07 |
3030 | 3031 | 3032 | 3033 | |
IC | IC | IC | IC | |
Vaihto | ||||
Gand-Saint-Pierre | 09:24 | 10:24 | 11:24 | 12:24 |
Bruxelles-Midi | 09:55 | 10:55 | 11:55 | 12:55 |
Bruxelles-Central | 10:00 | 11:00 | 12:00 | 13:00 |
Bruxelles-Nord | 10:04 | 11:04 | 12:04 | 13:04 |
508 | 509 | 510 | 511 | |
IC | IC | IC | IC | |
Vaihto | ||||
Bruxelles-Nord | 10:12 | 11:12 | 12:12 | 13:12 |
Bruxelles-Schuman | 10:20 | 11:20 | 12:20 | 13:20 |
Bruxelles-Luxembourg | 10:25 | 11:25 | 12:25 | 13:25 |
Ottignies | 10:45 | 11:45 | 12:45 | 13:45 |
2410 | 2411 | 2412 | 2413 | |
IC | IC | IC | IC | |
Vaihto | ||||
Ottignies | 11:05 | 12:05 | 13:05 | 14:05 |
Mont-Saint-Guibert | 11:12 | 12:12 | 13:12 | 14:12 |
Ernage | 11:22 | 12:22 | 13:22 | 14:22 |
Gembloux | 11:34 | 12:34 | 13:34 | 14:34 |
Saint-Denis-Bovesse | 11:44 | 12:44 | 13:44 | 14:44 |
6261 | 6262 | 6263 | 6264 | |
L | L | L | L | |
Matka-aika | 3:48 | 3:48 | 3:48 | 3:48 |
Perjantai 13. syyskuuta 2024 klo 7.00
Coxyde De Pinte Bruxelles-Nord Gembloux Saint-Denis-Bovesse
Coxyde | 07:29 |
Furnes | 07:32 |
Dixmude | 07:44 |
Kortemark | 07:53 |
Lichtervelde | 08:01 |
Tielt | 08:13 |
Aarsele | 08:19 |
Deinze | 08:27 |
De Pinte | 08:33 |
7995 | |
P | |
Vaihto | |
De Pinte | 08:45 |
Gand-Saint-Pierre | 08:55 |
Bruxelles-Midi | 09:28 |
Bruxelles-Central | 09:33 |
Bruxelles-Nord | 09:37 |
408 | |
IC | |
Vaihto | |
Bruxelles-Nord | 09:44 |
Bruxelles-Schuman | 09:52 |
Bruxelles-Luxembourg | 09:56 |
Ottignies | 10:17 |
Gembloux | 10:29 |
2109 | |
IC | |
Vaihto | |
Gembloux | 10:34 |
Saint-Denis-Bovesse | 10:44 |
6260 | |
L | |
Matka-aika | 3:15 |
Coxyde Gand-Saint-Pierre Bruxelles-Nord Ottignies Saint-Denis-Bovesse
Coxyde | 07:56 | 08:56 | 09:56 | 10:56 |
Furnes | 08:01 | 09:01 | 10:01 | 11:01 |
Dixmude | 08:13 | 09:13 | 10:13 | 11:13 |
Kortemark | 08:23 | 09:23 | 10:23 | 11:23 |
Lichtervelde | 08:30 | 09:30 | 10:30 | 11:30 |
Tielt | 08:42 | 09:42 | 10:42 | 11:42 |
Deinze | 08:53 | 09:53 | 10:53 | 11:53 |
De Pinte | 09:00 | 10:00 | 11:00 | 12:00 |
Gand-Saint-Pierre | 09:07 | 10:07 | 11:07 | 12:07 |
3030 | 3031 | 3032 | 3033 | |
IC | IC | IC | IC | |
Vaihto | ||||
Gand-Saint-Pierre | 09:24 | 10:24 | 11:24 | 12:24 |
Bruxelles-Midi | 09:55 | 10:55 | 11:55 | 12:55 |
Bruxelles-Central | 10:00 | 11:00 | 12:00 | 13:00 |
Bruxelles-Nord | 10:04 | 11:04 | 12:04 | 13:04 |
508 | 509 | 510 | 511 | |
IC | IC | IC | IC | |
Vaihto | ||||
Bruxelles-Nord | 10:12 | 11:12 | 12:12 | 13:12 |
Bruxelles-Schuman | 10:20 | 11:20 | 12:20 | 13:20 |
Bruxelles-Luxembourg | 10:25 | 11:25 | 12:25 | 13:25 |
Ottignies | 10:45 | 11:45 | 12:45 | 13:45 |
2410 | 2411 | 2412 | 2413 | |
IC | IC | IC | IC | |
Vaihto | ||||
Ottignies | 11:05 | 12:05 | 13:05 | 14:05 |
Mont-Saint-Guibert | 11:12 | 12:12 | 13:12 | 14:12 |
Ernage | 11:22 | 12:22 | 13:22 | 14:22 |
Gembloux | 11:34 | 12:34 | 13:34 | 14:34 |
Saint-Denis-Bovesse | 11:44 | 12:44 | 13:44 | 14:44 |
6261 | 6262 | 6263 | 6264 | |
L | L | L | L | |
Matka-aika | 3:48 | 3:48 | 3:48 | 3:48 |
Lauantai 14. syyskuuta 2024 klo 7.00
Coxyde Gand-Saint-Pierre Bruxelles-Central Ottignies Saint-Denis-Bovesse
Coxyde | 07:56 |
Furnes | 08:01 |
Dixmude | 08:13 |
Kortemark | 08:23 |
Lichtervelde | 08:30 |
Tielt | 08:42 |
Deinze | 08:53 |
De Pinte | 09:00 |
Gand-Saint-Pierre | 09:07 |
3607 | |
IC | |
Vaihto | |
Gand-Saint-Pierre | 09:25 |
Bruxelles-Midi | 09:56 |
Bruxelles-Central | 10:00 |
508 | |
IC | |
Vaihto | |
Bruxelles-Central | 10:10 |
Bruxelles-Nord | 10:18 |
Louvain | 10:37 |
Wavre | 10:56 |
Bierges-Walibi | 11:00 |
Ottignies | 11:05 |
18024 | |
T | |
Vaihto | |
Ottignies | 12:04 |
Mont-Saint-Guibert | 12:11 |
Ernage | 12:21 |
Gembloux | 12:34 |
Saint-Denis-Bovesse | 12:44 |
6262 | |
L | |
Matka-aika | 4:48 |
Coxyde Gand-Saint-Pierre Bruxelles-Nord Gembloux Saint-Denis-Bovesse
Coxyde | 09:56 | 11:56 |
Furnes | 10:01 | 12:01 |
Dixmude | 10:13 | 12:13 |
Kortemark | 10:23 | 12:23 |
Lichtervelde | 10:30 | 12:30 |
Tielt | 10:42 | 12:42 |
Deinze | 10:53 | 12:53 |
De Pinte | 11:00 | 13:00 |
Gand-Saint-Pierre | 11:07 | 13:07 |
3609 | 3611 | |
IC | IC | |
Vaihto | ||
Gand-Saint-Pierre | 11:25 | 13:25 |
Bruxelles-Midi | 11:56 | 13:56 |
Bruxelles-Central | 12:01 | 14:01 |
Bruxelles-Nord | 12:05 | 14:05 |
510 | 512 | |
IC | IC | |
Vaihto | ||
Bruxelles-Nord | 12:28 | 14:28 |
Ottignies | 13:17 | 15:17 |
Gembloux | 13:29 | 15:29 |
2112 | 2114 | |
IC | IC | |
Vaihto | ||
Gembloux | 14:34 | 16:34 |
Saint-Denis-Bovesse | 14:44 | 16:44 |
6264 | 6266 | |
L | L | |
Matka-aika | 4:48 | 4:48 |
Coxyde Gand-Saint-Pierre Bruxelles-Nord Namur Saint-Denis-Bovesse
Coxyde | 08:56 | 10:56 |
Furnes | 09:01 | 11:01 |
Dixmude | 09:13 | 11:13 |
Kortemark | 09:23 | 11:23 |
Lichtervelde | 09:30 | 11:30 |
Tielt | 09:42 | 11:42 |
Deinze | 09:53 | 11:53 |
De Pinte | 10:00 | 12:00 |
Gand-Saint-Pierre | 10:07 | 12:07 |
3608 | 3610 | |
IC | IC | |
Vaihto | ||
Gand-Saint-Pierre | 10:25 | 12:25 |
Bruxelles-Midi | 10:56 | 12:56 |
Bruxelles-Central | 11:01 | 13:01 |
Bruxelles-Nord | 11:05 | 13:05 |
509 | 511 | |
IC | IC | |
Vaihto | ||
Bruxelles-Nord | 11:28 | 13:28 |
Ottignies | 12:17 | 14:17 |
Gembloux | 12:31 | 14:31 |
Namur | 12:44 | 14:44 |
2111 | 2113 | |
IC | IC | |
Vaihto | ||
Namur | 13:03 | 15:03 |
Saint-Denis-Bovesse | 13:13 | 15:13 |
6283 | 6285 | |
L | L | |
Matka-aika | 4:17 | 4:17 |