Coxyde Sy Viikkoaikataulu
Sunnuntai 8. syyskuuta 2024 klo 7.00
Coxyde Gand-Saint-Pierre Bruxelles-Central Marloie Sy
Coxyde | 08:56 | 10:56 |
Furnes | 09:01 | 11:01 |
Dixmude | 09:13 | 11:13 |
Kortemark | 09:23 | 11:23 |
Lichtervelde | 09:30 | 11:30 |
Tielt | 09:42 | 11:42 |
Deinze | 09:53 | 11:53 |
De Pinte | 10:00 | 12:00 |
Gand-Saint-Pierre | 10:07 | 12:07 |
3608 | 3610 | |
IC | IC | |
Vaihto | ||
Gand-Saint-Pierre | 10:25 | 12:25 |
Bruxelles-Midi | 10:56 | 12:56 |
Bruxelles-Central | 11:00 | 13:00 |
509 | 511 | |
IC | IC | |
Vaihto | ||
Bruxelles-Central | 11:37 | 13:37 |
Bruxelles-Nord | 11:43 | 13:43 |
Bruxelles-Schuman | 11:51 | 13:51 |
Bruxelles-Luxembourg | 11:55 | 13:55 |
Ottignies | 12:16 | 14:16 |
Gembloux | 12:31 | 14:31 |
Namur | 12:47 | 14:47 |
Ciney | 13:03 | 15:04 |
Marloie | 13:21 | 15:22 |
2111 | 2113 | |
IC | IC | |
Vaihto | ||
Marloie | 13:36 | 15:36 |
Marche-En-Famenne | 13:41 | 15:41 |
Barvaux | 13:55 | 15:55 |
Bomal | 14:00 | 16:00 |
Sy | 14:04 | 16:04 |
5585 | 5587 | |
L | L | |
Matka-aika | 5:08 | 5:08 |
Coxyde Gand-Saint-Pierre Liège-Guillemins Rivage Sy
Coxyde | 07:56 | 09:56 | 11:56 |
Furnes | 08:01 | 10:01 | 12:01 |
Dixmude | 08:13 | 10:13 | 12:13 |
Kortemark | 08:23 | 10:23 | 12:23 |
Lichtervelde | 08:30 | 10:30 | 12:30 |
Tielt | 08:42 | 10:42 | 12:42 |
Deinze | 08:53 | 10:53 | 12:53 |
De Pinte | 09:00 | 11:00 | 13:00 |
Gand-Saint-Pierre | 09:07 | 11:07 | 13:07 |
3607 | 3609 | 3611 | |
IC | IC | IC | |
Vaihto | |||
Gand-Saint-Pierre | 09:25 | 11:25 | 13:25 |
Bruxelles-Midi | 09:56 | 11:56 | 13:56 |
Bruxelles-Central | 10:01 | 12:01 | 14:01 |
Bruxelles-Nord | 10:07 | 12:07 | 14:07 |
Louvain | 10:27 | 12:27 | 14:27 |
Liège-Guillemins | 11:00 | 13:00 | 15:00 |
508 | 510 | 512 | |
IC | IC | IC | |
Vaihto | |||
Liège-Guillemins | 11:36 | 13:36 | 15:36 |
Rivage | 12:24 | 14:24 | 16:24 |
11606 | 11608 | 11610 | |
BUS | BUS | BUS | |
Vaihto | |||
Rivage | 12:42 | 14:42 | 16:42 |
Comblain-La-Tour | 12:47 | 14:47 | 16:47 |
Sy | 12:56 | 14:56 | 16:56 |
5561 | 5563 | 5565 | |
L | L | L | |
Matka-aika | 5:00 | 5:00 | 5:00 |
Maanantai 9. syyskuuta 2024 klo 7.00
Coxyde Gand-Saint-Pierre Liège-Guillemins Sy
Coxyde | 07:56 | 08:56 | 09:56 | 10:56 |
Furnes | 08:01 | 09:01 | 10:01 | 11:01 |
Dixmude | 08:13 | 09:13 | 10:13 | 11:13 |
Kortemark | 08:23 | 09:23 | 10:23 | 11:23 |
Lichtervelde | 08:30 | 09:30 | 10:30 | 11:30 |
Tielt | 08:42 | 09:42 | 10:42 | 11:42 |
Deinze | 08:53 | 09:53 | 10:53 | 11:53 |
De Pinte | 09:00 | 10:00 | 11:00 | 12:00 |
Gand-Saint-Pierre | 09:07 | 10:07 | 11:07 | 12:07 |
3030 | 3031 | 3032 | 3033 | |
IC | IC | IC | IC | |
Vaihto | ||||
Gand-Saint-Pierre | 09:24 | 10:24 | 11:24 | 12:24 |
Bruxelles-Midi | 09:55 | 10:55 | 11:55 | 12:55 |
Bruxelles-Central | 10:00 | 11:00 | 12:00 | 13:00 |
Bruxelles-Nord | 10:07 | 11:07 | 12:07 | 13:07 |
Louvain | 10:26 | 11:26 | 12:26 | 13:26 |
Liège-Guillemins | 10:59 | 11:59 | 12:59 | 13:59 |
508 | 509 | 510 | 511 | |
IC | IC | IC | IC | |
Vaihto | ||||
Liège-Guillemins | 12:12 | 13:12 | 14:12 | 15:12 |
Angleur | 12:17 | 13:17 | 14:17 | 15:17 |
Hony | 12:30 | 13:30 | 14:30 | 15:30 |
Esneux | 12:33 | 13:33 | 14:33 | 15:33 |
Rivage | 12:42 | 13:42 | 14:42 | 15:42 |
Comblain-La-Tour | 12:47 | 13:47 | 14:47 | 15:47 |
Sy | 12:56 | 13:56 | 14:56 | 15:56 |
5561 | 5562 | 5563 | 5564 | |
L | L | L | L | |
Matka-aika | 5:00 | 5:00 | 5:00 | 5:00 |
Coxyde De Pinte Bruxelles-Nord Marloie Sy
Coxyde | 07:29 |
Furnes | 07:32 |
Dixmude | 07:44 |
Kortemark | 07:53 |
Lichtervelde | 08:01 |
Tielt | 08:13 |
Aarsele | 08:19 |
Deinze | 08:27 |
De Pinte | 08:33 |
7995 | |
P | |
Vaihto | |
De Pinte | 08:45 |
Gand-Saint-Pierre | 08:55 |
Bruxelles-Midi | 09:28 |
Bruxelles-Central | 09:33 |
Bruxelles-Nord | 09:37 |
408 | |
IC | |
Vaihto | |
Bruxelles-Nord | 09:44 |
Bruxelles-Schuman | 09:52 |
Bruxelles-Luxembourg | 09:56 |
Ottignies | 10:17 |
Gembloux | 10:31 |
Namur | 10:47 |
Ciney | 11:04 |
Marloie | 11:22 |
2109 | |
IC | |
Vaihto | |
Marloie | 11:36 |
Marche-En-Famenne | 11:41 |
Barvaux | 11:55 |
Bomal | 12:00 |
Sy | 12:04 |
5583 | |
L | |
Matka-aika | 4:35 |
Tiistai 10. syyskuuta 2024 klo 7.00
Coxyde Gand-Saint-Pierre Liège-Guillemins Sy
Coxyde | 07:56 | 08:56 | 09:56 | 10:56 |
Furnes | 08:01 | 09:01 | 10:01 | 11:01 |
Dixmude | 08:13 | 09:13 | 10:13 | 11:13 |
Kortemark | 08:23 | 09:23 | 10:23 | 11:23 |
Lichtervelde | 08:30 | 09:30 | 10:30 | 11:30 |
Tielt | 08:42 | 09:42 | 10:42 | 11:42 |
Deinze | 08:53 | 09:53 | 10:53 | 11:53 |
De Pinte | 09:00 | 10:00 | 11:00 | 12:00 |
Gand-Saint-Pierre | 09:07 | 10:07 | 11:07 | 12:07 |
3030 | 3031 | 3032 | 3033 | |
IC | IC | IC | IC | |
Vaihto | ||||
Gand-Saint-Pierre | 09:24 | 10:24 | 11:24 | 12:24 |
Bruxelles-Midi | 09:55 | 10:55 | 11:55 | 12:55 |
Bruxelles-Central | 10:00 | 11:00 | 12:00 | 13:00 |
Bruxelles-Nord | 10:07 | 11:07 | 12:07 | 13:07 |
Louvain | 10:26 | 11:26 | 12:26 | 13:26 |
Liège-Guillemins | 10:59 | 11:59 | 12:59 | 13:59 |
508 | 509 | 510 | 511 | |
IC | IC | IC | IC | |
Vaihto | ||||
Liège-Guillemins | 12:12 | 13:12 | 14:12 | 15:12 |
Angleur | 12:17 | 13:17 | 14:17 | 15:17 |
Hony | 12:30 | 13:30 | 14:30 | 15:30 |
Esneux | 12:33 | 13:33 | 14:33 | 15:33 |
Rivage | 12:42 | 13:42 | 14:42 | 15:42 |
Comblain-La-Tour | 12:47 | 13:47 | 14:47 | 15:47 |
Sy | 12:56 | 13:56 | 14:56 | 15:56 |
5561 | 5562 | 5563 | 5564 | |
L | L | L | L | |
Matka-aika | 5:00 | 5:00 | 5:00 | 5:00 |
Coxyde De Pinte Bruxelles-Nord Marloie Sy
Coxyde | 07:29 |
Furnes | 07:32 |
Dixmude | 07:44 |
Kortemark | 07:53 |
Lichtervelde | 08:01 |
Tielt | 08:13 |
Aarsele | 08:19 |
Deinze | 08:27 |
De Pinte | 08:33 |
7995 | |
P | |
Vaihto | |
De Pinte | 08:45 |
Gand-Saint-Pierre | 08:55 |
Bruxelles-Midi | 09:28 |
Bruxelles-Central | 09:33 |
Bruxelles-Nord | 09:37 |
408 | |
IC | |
Vaihto | |
Bruxelles-Nord | 09:44 |
Bruxelles-Schuman | 09:52 |
Bruxelles-Luxembourg | 09:56 |
Ottignies | 10:17 |
Gembloux | 10:31 |
Namur | 10:47 |
Ciney | 11:04 |
Marloie | 11:22 |
2109 | |
IC | |
Vaihto | |
Marloie | 11:36 |
Marche-En-Famenne | 11:41 |
Barvaux | 11:55 |
Bomal | 12:00 |
Sy | 12:04 |
5583 | |
L | |
Matka-aika | 4:35 |
Keskiviikko 11. syyskuuta 2024 klo 7.00
Coxyde De Pinte Angleur Sy
Coxyde | 07:56 |
Furnes | 08:01 |
Dixmude | 08:13 |
Kortemark | 08:23 |
Lichtervelde | 08:30 |
Tielt | 08:42 |
Deinze | 08:53 |
De Pinte | 08:59 |
3030 | |
IC | |
Vaihto | |
De Pinte | 09:44 |
Gand-Saint-Pierre | 09:55 |
Bruxelles-Midi | 10:28 |
Bruxelles-Central | 10:33 |
Bruxelles-Nord | 10:41 |
Louvain | 10:59 |
Ans | 11:26 |
Liège-Guillemins | 11:36 |
Angleur | 11:39 |
409 | |
IC | |
Vaihto | |
Angleur | 12:17 |
Hony | 12:30 |
Esneux | 12:33 |
Rivage | 12:42 |
Comblain-La-Tour | 12:47 |
Sy | 12:56 |
5561 | |
L | |
Matka-aika | 5:00 |
Coxyde Gand-Saint-Pierre Liège-Guillemins Sy
Coxyde | 07:29 | 08:56 | 09:56 | 10:56 |
Furnes | 07:32 | 09:01 | 10:01 | 11:01 |
Dixmude | 07:44 | 09:13 | 10:13 | 11:13 |
Kortemark | 07:53 | 09:23 | 10:23 | 11:23 |
Lichtervelde | 08:01 | 09:30 | 10:30 | 11:30 |
Tielt | 08:13 | 09:42 | 10:42 | 11:42 |
Aarsele | 08:19 | - | - | - |
Deinze | 08:27 | 09:53 | 10:53 | 11:53 |
De Pinte | 08:35 | 10:00 | 11:00 | 12:00 |
Gand-Saint-Pierre | 08:42 | 10:07 | 11:07 | 12:07 |
7995 | 3031 | 3032 | 3033 | |
P | IC | IC | IC | |
Vaihto | ||||
Gand-Saint-Pierre | 09:24 | 10:24 | 11:24 | 12:24 |
Bruxelles-Midi | 09:55 | 10:55 | 11:55 | 12:55 |
Bruxelles-Central | 10:00 | 11:00 | 12:00 | 13:00 |
Bruxelles-Nord | 10:07 | 11:07 | 12:07 | 13:07 |
Louvain | 10:26 | 11:26 | 12:26 | 13:26 |
Liège-Guillemins | 10:59 | 11:59 | 12:59 | 13:59 |
508 | 509 | 510 | 511 | |
IC | IC | IC | IC | |
Vaihto | ||||
Liège-Guillemins | 11:12 | 12:55 | 13:12 | 14:12 |
Angleur | 11:17 | 13:00 | 13:17 | 14:17 |
Tilff | - | 13:07 | - | - |
Hony | 11:30 | - | 13:30 | 14:30 |
Esneux | 11:33 | 13:17 | 13:33 | 14:33 |
Rivage | 11:42 | 13:26 | 13:42 | 14:42 |
Hamoir | - | 13:37 | - | - |
Comblain-La-Tour | 11:47 | 13:31 | 13:47 | 14:47 |
Sy | 11:56 | 13:41 | 13:56 | 14:56 |
5560 | 7489 | 5562 | 5563 | |
L | P | L | L | |
Matka-aika | 4:27 | 4:45 | 4:00 | 4:00 |
Torstai 12. syyskuuta 2024 klo 7.00
Coxyde De Pinte Angleur Sy
Coxyde | 07:56 |
Furnes | 08:01 |
Dixmude | 08:13 |
Kortemark | 08:23 |
Lichtervelde | 08:30 |
Tielt | 08:42 |
Deinze | 08:53 |
De Pinte | 08:59 |
3030 | |
IC | |
Vaihto | |
De Pinte | 09:44 |
Gand-Saint-Pierre | 09:55 |
Bruxelles-Midi | 10:28 |
Bruxelles-Central | 10:33 |
Bruxelles-Nord | 10:41 |
Louvain | 10:59 |
Ans | 11:26 |
Liège-Guillemins | 11:36 |
Angleur | 11:39 |
409 | |
IC | |
Vaihto | |
Angleur | 12:17 |
Hony | 12:30 |
Esneux | 12:33 |
Rivage | 12:42 |
Comblain-La-Tour | 12:47 |
Sy | 12:56 |
5561 | |
L | |
Matka-aika | 5:00 |
Coxyde Gand-Saint-Pierre Liège-Guillemins Sy
Coxyde | 07:29 | 08:56 | 09:56 | 10:56 |
Furnes | 07:32 | 09:01 | 10:01 | 11:01 |
Dixmude | 07:44 | 09:13 | 10:13 | 11:13 |
Kortemark | 07:53 | 09:23 | 10:23 | 11:23 |
Lichtervelde | 08:01 | 09:30 | 10:30 | 11:30 |
Tielt | 08:13 | 09:42 | 10:42 | 11:42 |
Aarsele | 08:19 | - | - | - |
Deinze | 08:27 | 09:53 | 10:53 | 11:53 |
De Pinte | 08:35 | 10:00 | 11:00 | 12:00 |
Gand-Saint-Pierre | 08:42 | 10:07 | 11:07 | 12:07 |
7995 | 3031 | 3032 | 3033 | |
P | IC | IC | IC | |
Vaihto | ||||
Gand-Saint-Pierre | 09:24 | 10:24 | 11:24 | 12:24 |
Bruxelles-Midi | 09:55 | 10:55 | 11:55 | 12:55 |
Bruxelles-Central | 10:00 | 11:00 | 12:00 | 13:00 |
Bruxelles-Nord | 10:07 | 11:07 | 12:07 | 13:07 |
Louvain | 10:26 | 11:26 | 12:26 | 13:26 |
Liège-Guillemins | 10:59 | 11:59 | 12:59 | 13:59 |
508 | 509 | 510 | 511 | |
IC | IC | IC | IC | |
Vaihto | ||||
Liège-Guillemins | 11:12 | 13:12 | 14:12 | 15:12 |
Angleur | 11:17 | 13:17 | 14:17 | 15:17 |
Hony | 11:30 | 13:30 | 14:30 | 15:30 |
Esneux | 11:33 | 13:33 | 14:33 | 15:33 |
Rivage | 11:42 | 13:42 | 14:42 | 15:42 |
Comblain-La-Tour | 11:47 | 13:47 | 14:47 | 15:47 |
Sy | 11:56 | 13:56 | 14:56 | 15:56 |
5560 | 5562 | 5563 | 5564 | |
L | L | L | L | |
Matka-aika | 4:27 | 5:00 | 5:00 | 5:00 |
Perjantai 13. syyskuuta 2024 klo 7.00
Coxyde De Pinte Angleur Sy
Coxyde | 07:56 |
Furnes | 08:01 |
Dixmude | 08:13 |
Kortemark | 08:23 |
Lichtervelde | 08:30 |
Tielt | 08:42 |
Deinze | 08:53 |
De Pinte | 08:59 |
3030 | |
IC | |
Vaihto | |
De Pinte | 09:44 |
Gand-Saint-Pierre | 09:55 |
Bruxelles-Midi | 10:28 |
Bruxelles-Central | 10:33 |
Bruxelles-Nord | 10:41 |
Louvain | 10:59 |
Ans | 11:26 |
Liège-Guillemins | 11:36 |
Angleur | 11:39 |
409 | |
IC | |
Vaihto | |
Angleur | 12:17 |
Hony | 12:30 |
Esneux | 12:33 |
Rivage | 12:42 |
Comblain-La-Tour | 12:47 |
Sy | 12:56 |
5561 | |
L | |
Matka-aika | 5:00 |
Coxyde Gand-Saint-Pierre Liège-Guillemins Sy
Coxyde | 07:29 | 08:56 | 09:56 | 10:56 |
Furnes | 07:32 | 09:01 | 10:01 | 11:01 |
Dixmude | 07:44 | 09:13 | 10:13 | 11:13 |
Kortemark | 07:53 | 09:23 | 10:23 | 11:23 |
Lichtervelde | 08:01 | 09:30 | 10:30 | 11:30 |
Tielt | 08:13 | 09:42 | 10:42 | 11:42 |
Aarsele | 08:19 | - | - | - |
Deinze | 08:27 | 09:53 | 10:53 | 11:53 |
De Pinte | 08:35 | 10:00 | 11:00 | 12:00 |
Gand-Saint-Pierre | 08:42 | 10:07 | 11:07 | 12:07 |
7995 | 3031 | 3032 | 3033 | |
P | IC | IC | IC | |
Vaihto | ||||
Gand-Saint-Pierre | 09:24 | 10:24 | 11:24 | 12:24 |
Bruxelles-Midi | 09:55 | 10:55 | 11:55 | 12:55 |
Bruxelles-Central | 10:00 | 11:00 | 12:00 | 13:00 |
Bruxelles-Nord | 10:07 | 11:07 | 12:07 | 13:07 |
Louvain | 10:26 | 11:26 | 12:26 | 13:26 |
Liège-Guillemins | 10:59 | 11:59 | 12:59 | 13:59 |
508 | 509 | 510 | 511 | |
IC | IC | IC | IC | |
Vaihto | ||||
Liège-Guillemins | 11:12 | 13:12 | 14:12 | 15:12 |
Angleur | 11:17 | 13:17 | 14:17 | 15:17 |
Hony | 11:30 | 13:30 | 14:30 | 15:30 |
Esneux | 11:33 | 13:33 | 14:33 | 15:33 |
Rivage | 11:42 | 13:42 | 14:42 | 15:42 |
Comblain-La-Tour | 11:47 | 13:47 | 14:47 | 15:47 |
Sy | 11:56 | 13:56 | 14:56 | 15:56 |
5560 | 5562 | 5563 | 5564 | |
L | L | L | L | |
Matka-aika | 4:27 | 5:00 | 5:00 | 5:00 |
Lauantai 14. syyskuuta 2024 klo 7.00
Coxyde Gand-Saint-Pierre Liège-Guillemins Sy
Coxyde | 07:56 | 09:56 | 11:56 |
Furnes | 08:01 | 10:01 | 12:01 |
Dixmude | 08:13 | 10:13 | 12:13 |
Kortemark | 08:23 | 10:23 | 12:23 |
Lichtervelde | 08:30 | 10:30 | 12:30 |
Tielt | 08:42 | 10:42 | 12:42 |
Deinze | 08:53 | 10:53 | 12:53 |
De Pinte | 09:00 | 11:00 | 13:00 |
Gand-Saint-Pierre | 09:07 | 11:07 | 13:07 |
3607 | 3609 | 3611 | |
IC | IC | IC | |
Vaihto | |||
Gand-Saint-Pierre | 09:25 | 11:25 | 13:25 |
Bruxelles-Midi | 09:56 | 11:56 | 13:56 |
Bruxelles-Central | 10:01 | 12:01 | 14:01 |
Bruxelles-Nord | 10:07 | 12:07 | 14:07 |
Louvain | 10:27 | 12:27 | 14:27 |
Liège-Guillemins | 11:00 | 13:00 | 15:00 |
508 | 510 | 512 | |
IC | IC | IC | |
Vaihto | |||
Liège-Guillemins | 12:13 | 14:13 | 16:13 |
Angleur | 12:18 | 14:18 | 16:18 |
Méry | 12:28 | 14:28 | 16:28 |
Hony | 12:31 | 14:31 | 16:31 |
Rivage | 12:42 | 14:42 | 16:42 |
Comblain-La-Tour | 12:47 | 14:47 | 16:47 |
Sy | 12:56 | 14:56 | 16:56 |
5561 | 5563 | 5565 | |
L | L | L | |
Matka-aika | 5:00 | 5:00 | 5:00 |
Coxyde Gand-Saint-Pierre Bruxelles-Nord Marloie Sy
Coxyde | 08:56 | 10:56 |
Furnes | 09:01 | 11:01 |
Dixmude | 09:13 | 11:13 |
Kortemark | 09:23 | 11:23 |
Lichtervelde | 09:30 | 11:30 |
Tielt | 09:42 | 11:42 |
Deinze | 09:53 | 11:53 |
De Pinte | 10:00 | 12:00 |
Gand-Saint-Pierre | 10:07 | 12:07 |
3608 | 3610 | |
IC | IC | |
Vaihto | ||
Gand-Saint-Pierre | 10:25 | 12:25 |
Bruxelles-Midi | 10:56 | 12:56 |
Bruxelles-Central | 11:01 | 13:01 |
Bruxelles-Nord | 11:05 | 13:05 |
509 | 511 | |
IC | IC | |
Vaihto | ||
Bruxelles-Nord | 11:28 | 13:28 |
Ottignies | 12:17 | 14:17 |
Gembloux | 12:31 | 14:31 |
Namur | 12:47 | 14:47 |
Ciney | 13:03 | 15:03 |
Marloie | 13:21 | 15:21 |
2111 | 2113 | |
IC | IC | |
Vaihto | ||
Marloie | 13:36 | 15:36 |
Marche-En-Famenne | 13:41 | 15:41 |
Barvaux | 13:55 | 15:55 |
Bomal | 14:00 | 16:00 |
Sy | 14:04 | 16:04 |
5585 | 5587 | |
L | L | |
Matka-aika | 5:08 | 5:08 |