Dinant Audenarde Viikkoaikataulu
Maanantai 9. syyskuuta 2024 klo 7.00
Dinant Etterbeek Denderleeuw Audenarde
Dinant | 07:57 | 08:57 |
Yvoir | 08:05 | 09:05 |
Godinne | 08:11 | 09:11 |
Lustin | 08:16 | 09:16 |
Jambes | 08:25 | 09:25 |
Namur | 08:32 | 09:32 |
Gembloux | 08:45 | 09:45 |
Ottignies | 08:58 | 09:58 |
Etterbeek | 09:17 | 10:17 |
2529 | 2530 | |
IC | IC | |
Vaihto | ||
Etterbeek | 09:28 | 10:28 |
Bruxelles-Luxembourg | 09:32 | 10:32 |
Bruxelles-Schuman | 09:35 | 10:35 |
Bockstael | 09:44 | 10:44 |
Jette | 09:47 | 10:47 |
Dilbeek | 09:55 | 10:55 |
Ternat | 10:02 | 11:02 |
Liedekerke | 10:09 | 11:09 |
Denderleeuw | 10:12 | 11:12 |
2158 | 2159 | |
S4 | S4 | |
S | S | |
Vaihto | ||
Denderleeuw | 10:25 | 11:25 |
Burst | 10:36 | 11:36 |
Zottegem | 10:45 | 11:45 |
Audenarde | 10:56 | 11:56 |
5131 | 5132 | |
IC | IC | |
Matka-aika | 2:59 | 2:59 |
Dinant Namur Bruxelles-Central Audenarde
Dinant | 07:12 | 08:38 |
Jambes | 07:36 | 09:03 |
Namur | 07:41 | 09:08 |
7682 | 6079 | |
P | L | |
Vaihto | ||
Namur | 07:44 | 09:15 |
Gembloux | 07:59 | 09:29 |
Ottignies | 08:13 | 09:43 |
Bruxelles-Luxembourg | 08:36 | 10:06 |
Bruxelles-Schuman | 08:39 | 10:09 |
Bruxelles-Nord | 08:48 | 10:19 |
Bruxelles-Central | 08:52 | 10:23 |
2428 | 2130 | |
IC | IC | |
Vaihto | ||
Bruxelles-Central | 09:32 | 10:32 |
Bruxelles-Midi | 09:39 | 10:39 |
Anderlecht | 09:46 | 10:46 |
Denderleeuw | 10:00 | 11:00 |
Zottegem | 10:18 | 11:18 |
Audenarde | 10:29 | 11:29 |
2332 | 2333 | |
IC | IC | |
Matka-aika | 3:17 | 2:51 |
Dinant Namur Bruxelles-Midi Gand-Saint-Pierre Audenarde
Dinant | 07:38 |
Jambes | 08:03 |
Namur | 08:08 |
6078 | |
L | |
Vaihto | |
Namur | 08:15 |
Gembloux | 08:29 |
Ottignies | 08:43 |
Bruxelles-Luxembourg | 09:06 |
Bruxelles-Schuman | 09:09 |
Bruxelles-Nord | 09:19 |
Bruxelles-Central | 09:24 |
Bruxelles-Midi | 09:28 |
2129 | |
IC | |
Vaihto | |
Bruxelles-Midi | 09:36 |
Gand-Saint-Pierre | 10:05 |
430 | |
IC | |
Vaihto | |
Gand-Saint-Pierre | 10:23 |
Gavere-Asper | 10:41 |
Audenarde | 10:52 |
680 | |
S53 | |
S | |
Matka-aika | 3:14 |
Tiistai 10. syyskuuta 2024 klo 7.00
Dinant Etterbeek Denderleeuw Audenarde
Dinant | 07:57 | 08:57 |
Yvoir | 08:05 | 09:05 |
Godinne | 08:11 | 09:11 |
Lustin | 08:16 | 09:16 |
Jambes | 08:25 | 09:25 |
Namur | 08:32 | 09:32 |
Gembloux | 08:45 | 09:45 |
Ottignies | 08:58 | 09:58 |
Etterbeek | 09:17 | 10:17 |
2529 | 2530 | |
IC | IC | |
Vaihto | ||
Etterbeek | 09:28 | 10:28 |
Bruxelles-Luxembourg | 09:32 | 10:32 |
Bruxelles-Schuman | 09:35 | 10:35 |
Bockstael | 09:44 | 10:44 |
Jette | 09:47 | 10:47 |
Dilbeek | 09:55 | 10:55 |
Ternat | 10:02 | 11:02 |
Liedekerke | 10:09 | 11:09 |
Denderleeuw | 10:12 | 11:12 |
2158 | 2159 | |
S4 | S4 | |
S | S | |
Vaihto | ||
Denderleeuw | 10:25 | 11:25 |
Burst | 10:36 | 11:36 |
Zottegem | 10:45 | 11:45 |
Audenarde | 10:56 | 11:56 |
5131 | 5132 | |
IC | IC | |
Matka-aika | 2:59 | 2:59 |
Dinant Namur Bruxelles-Central Audenarde
Dinant | 07:12 | 08:38 |
Jambes | 07:36 | 09:03 |
Namur | 07:41 | 09:08 |
7682 | 6079 | |
P | L | |
Vaihto | ||
Namur | 07:44 | 09:15 |
Gembloux | 07:59 | 09:29 |
Ottignies | 08:13 | 09:43 |
Bruxelles-Luxembourg | 08:36 | 10:06 |
Bruxelles-Schuman | 08:39 | 10:09 |
Bruxelles-Nord | 08:48 | 10:19 |
Bruxelles-Central | 08:52 | 10:23 |
2428 | 2130 | |
IC | IC | |
Vaihto | ||
Bruxelles-Central | 09:32 | 10:32 |
Bruxelles-Midi | 09:39 | 10:39 |
Anderlecht | 09:46 | 10:46 |
Denderleeuw | 10:00 | 11:00 |
Zottegem | 10:18 | 11:18 |
Audenarde | 10:29 | 11:29 |
2332 | 2333 | |
IC | IC | |
Matka-aika | 3:17 | 2:51 |
Dinant Namur Bruxelles-Midi Gand-Saint-Pierre Audenarde
Dinant | 07:38 |
Jambes | 08:03 |
Namur | 08:08 |
6078 | |
L | |
Vaihto | |
Namur | 08:15 |
Gembloux | 08:29 |
Ottignies | 08:43 |
Bruxelles-Luxembourg | 09:06 |
Bruxelles-Schuman | 09:09 |
Bruxelles-Nord | 09:19 |
Bruxelles-Central | 09:24 |
Bruxelles-Midi | 09:28 |
2129 | |
IC | |
Vaihto | |
Bruxelles-Midi | 09:36 |
Gand-Saint-Pierre | 10:05 |
430 | |
IC | |
Vaihto | |
Gand-Saint-Pierre | 10:23 |
Gavere-Asper | 10:41 |
Audenarde | 10:52 |
680 | |
S53 | |
S | |
Matka-aika | 3:14 |
Keskiviikko 11. syyskuuta 2024 klo 7.00
Dinant Etterbeek Denderleeuw Audenarde
Dinant | 07:57 | 08:57 |
Yvoir | 08:05 | 09:05 |
Godinne | 08:11 | 09:11 |
Lustin | 08:16 | 09:16 |
Jambes | 08:25 | 09:25 |
Namur | 08:32 | 09:32 |
Gembloux | 08:45 | 09:45 |
Ottignies | 08:58 | 09:58 |
Etterbeek | 09:17 | 10:17 |
2529 | 2530 | |
IC | IC | |
Vaihto | ||
Etterbeek | 09:28 | 10:28 |
Bruxelles-Luxembourg | 09:32 | 10:32 |
Bruxelles-Schuman | 09:35 | 10:35 |
Bockstael | 09:44 | 10:44 |
Jette | 09:47 | 10:47 |
Dilbeek | 09:55 | 10:55 |
Ternat | 10:02 | 11:02 |
Liedekerke | 10:09 | 11:09 |
Denderleeuw | 10:12 | 11:12 |
2158 | 2159 | |
S4 | S4 | |
S | S | |
Vaihto | ||
Denderleeuw | 10:25 | 11:25 |
Burst | 10:36 | 11:36 |
Zottegem | 10:45 | 11:45 |
Audenarde | 10:56 | 11:56 |
5131 | 5132 | |
IC | IC | |
Matka-aika | 2:59 | 2:59 |
Dinant Namur Bruxelles-Central Audenarde
Dinant | 07:38 | 08:38 |
Jambes | 08:03 | 09:03 |
Namur | 08:08 | 09:08 |
6078 | 6079 | |
L | L | |
Vaihto | ||
Namur | 08:15 | 09:15 |
Gembloux | 08:29 | 09:29 |
Ottignies | 08:43 | 09:43 |
Bruxelles-Luxembourg | 09:06 | 10:06 |
Bruxelles-Schuman | 09:09 | 10:09 |
Bruxelles-Nord | 09:19 | 10:19 |
Bruxelles-Central | 09:23 | 10:23 |
2129 | 2130 | |
IC | IC | |
Vaihto | ||
Bruxelles-Central | 09:32 | 10:32 |
Bruxelles-Midi | 09:39 | 10:39 |
Anderlecht | 09:46 | 10:46 |
Denderleeuw | 10:00 | 11:00 |
Zottegem | 10:18 | 11:18 |
Audenarde | 10:29 | 11:29 |
2332 | 2333 | |
IC | IC | |
Matka-aika | 2:51 | 2:51 |
Dinant Namur Bruxelles-Midi Audenarde
Dinant | 07:12 |
Jambes | 07:36 |
Namur | 07:41 |
7682 | |
P | |
Vaihto | |
Namur | 07:44 |
Gembloux | 07:59 |
Ottignies | 08:13 |
Bruxelles-Luxembourg | 08:36 |
Bruxelles-Schuman | 08:39 |
Bruxelles-Nord | 08:48 |
Bruxelles-Central | 08:53 |
Bruxelles-Midi | 08:57 |
2428 | |
IC | |
Vaihto | |
Bruxelles-Midi | 09:03 |
Liedekerke | 09:19 |
Denderleeuw | 09:25 |
Burst | 09:36 |
Zottegem | 09:45 |
Audenarde | 09:56 |
5130 | |
IC | |
Matka-aika | 2:44 |
Torstai 12. syyskuuta 2024 klo 7.00
Dinant Etterbeek Denderleeuw Audenarde
Dinant | 07:57 | 08:57 |
Yvoir | 08:05 | 09:05 |
Godinne | 08:11 | 09:11 |
Lustin | 08:16 | 09:16 |
Jambes | 08:25 | 09:25 |
Namur | 08:32 | 09:32 |
Gembloux | 08:45 | 09:45 |
Ottignies | 08:58 | 09:58 |
Etterbeek | 09:17 | 10:17 |
2529 | 2530 | |
IC | IC | |
Vaihto | ||
Etterbeek | 09:28 | 10:28 |
Bruxelles-Luxembourg | 09:32 | 10:32 |
Bruxelles-Schuman | 09:35 | 10:35 |
Bockstael | 09:44 | 10:44 |
Jette | 09:47 | 10:47 |
Dilbeek | 09:55 | 10:55 |
Ternat | 10:02 | 11:02 |
Liedekerke | 10:09 | 11:09 |
Denderleeuw | 10:12 | 11:12 |
2158 | 2159 | |
S4 | S4 | |
S | S | |
Vaihto | ||
Denderleeuw | 10:25 | 11:25 |
Burst | 10:36 | 11:36 |
Zottegem | 10:45 | 11:45 |
Audenarde | 10:56 | 11:56 |
5131 | 5132 | |
IC | IC | |
Matka-aika | 2:59 | 2:59 |
Dinant Namur Bruxelles-Central Audenarde
Dinant | 07:38 | 08:38 |
Jambes | 08:03 | 09:03 |
Namur | 08:08 | 09:08 |
6078 | 6079 | |
L | L | |
Vaihto | ||
Namur | 08:15 | 09:15 |
Gembloux | 08:29 | 09:29 |
Ottignies | 08:43 | 09:43 |
Bruxelles-Luxembourg | 09:06 | 10:06 |
Bruxelles-Schuman | 09:09 | 10:09 |
Bruxelles-Nord | 09:19 | 10:19 |
Bruxelles-Central | 09:23 | 10:23 |
2129 | 2130 | |
IC | IC | |
Vaihto | ||
Bruxelles-Central | 09:32 | 10:32 |
Bruxelles-Midi | 09:39 | 10:39 |
Anderlecht | 09:46 | 10:46 |
Denderleeuw | 10:00 | 11:00 |
Zottegem | 10:18 | 11:18 |
Audenarde | 10:29 | 11:29 |
2332 | 2333 | |
IC | IC | |
Matka-aika | 2:51 | 2:51 |
Dinant Namur Bruxelles-Midi Audenarde
Dinant | 07:12 |
Jambes | 07:36 |
Namur | 07:41 |
7682 | |
P | |
Vaihto | |
Namur | 07:44 |
Gembloux | 07:59 |
Ottignies | 08:13 |
Bruxelles-Luxembourg | 08:36 |
Bruxelles-Schuman | 08:39 |
Bruxelles-Nord | 08:48 |
Bruxelles-Central | 08:53 |
Bruxelles-Midi | 08:57 |
2428 | |
IC | |
Vaihto | |
Bruxelles-Midi | 09:03 |
Liedekerke | 09:19 |
Denderleeuw | 09:25 |
Burst | 09:36 |
Zottegem | 09:45 |
Audenarde | 09:56 |
5130 | |
IC | |
Matka-aika | 2:44 |
Perjantai 13. syyskuuta 2024 klo 7.00
Dinant Etterbeek Denderleeuw Audenarde
Dinant | 07:57 | 08:57 |
Yvoir | 08:05 | 09:05 |
Godinne | 08:11 | 09:11 |
Lustin | 08:16 | 09:16 |
Jambes | 08:25 | 09:25 |
Namur | 08:32 | 09:32 |
Gembloux | 08:45 | 09:45 |
Ottignies | 08:58 | 09:58 |
Etterbeek | 09:17 | 10:17 |
2529 | 2530 | |
IC | IC | |
Vaihto | ||
Etterbeek | 09:28 | 10:28 |
Bruxelles-Luxembourg | 09:32 | 10:32 |
Bruxelles-Schuman | 09:35 | 10:35 |
Bockstael | 09:44 | 10:44 |
Jette | 09:47 | 10:47 |
Dilbeek | 09:55 | 10:55 |
Ternat | 10:02 | 11:02 |
Liedekerke | 10:09 | 11:09 |
Denderleeuw | 10:12 | 11:12 |
2158 | 2159 | |
S4 | S4 | |
S | S | |
Vaihto | ||
Denderleeuw | 10:25 | 11:25 |
Burst | 10:36 | 11:36 |
Zottegem | 10:45 | 11:45 |
Audenarde | 10:56 | 11:56 |
5131 | 5132 | |
IC | IC | |
Matka-aika | 2:59 | 2:59 |
Dinant Namur Bruxelles-Central Audenarde
Dinant | 07:38 | 08:38 |
Jambes | 08:03 | 09:03 |
Namur | 08:08 | 09:08 |
6078 | 6079 | |
L | L | |
Vaihto | ||
Namur | 08:15 | 09:15 |
Gembloux | 08:29 | 09:29 |
Ottignies | 08:43 | 09:43 |
Bruxelles-Luxembourg | 09:06 | 10:06 |
Bruxelles-Schuman | 09:09 | 10:09 |
Bruxelles-Nord | 09:19 | 10:19 |
Bruxelles-Central | 09:23 | 10:23 |
2129 | 2130 | |
IC | IC | |
Vaihto | ||
Bruxelles-Central | 09:32 | 10:32 |
Bruxelles-Midi | 09:39 | 10:39 |
Anderlecht | 09:46 | 10:46 |
Denderleeuw | 10:00 | 11:00 |
Zottegem | 10:18 | 11:18 |
Audenarde | 10:29 | 11:29 |
2332 | 2333 | |
IC | IC | |
Matka-aika | 2:51 | 2:51 |
Dinant Namur Bruxelles-Midi Audenarde
Dinant | 07:12 |
Jambes | 07:36 |
Namur | 07:41 |
7682 | |
P | |
Vaihto | |
Namur | 07:44 |
Gembloux | 07:59 |
Ottignies | 08:13 |
Bruxelles-Luxembourg | 08:36 |
Bruxelles-Schuman | 08:39 |
Bruxelles-Nord | 08:48 |
Bruxelles-Central | 08:53 |
Bruxelles-Midi | 08:57 |
2428 | |
IC | |
Vaihto | |
Bruxelles-Midi | 09:03 |
Liedekerke | 09:19 |
Denderleeuw | 09:25 |
Burst | 09:36 |
Zottegem | 09:45 |
Audenarde | 09:56 |
5130 | |
IC | |
Matka-aika | 2:44 |
Lauantai 14. syyskuuta 2024 klo 7.00
Dinant Namur Bruxelles-Midi De Pinte Audenarde
Dinant | 08:38 |
Jambes | 09:03 |
Namur | 09:08 |
13603 | |
L | |
Vaihto | |
Namur | 09:15 |
Gembloux | 09:29 |
Ottignies | 09:43 |
Bruxelles-Nord | 10:33 |
Bruxelles-Central | 10:37 |
Bruxelles-Midi | 10:41 |
2130 | |
IC | |
Vaihto | |
Bruxelles-Midi | 10:48 |
Liedekerke | 11:03 |
Denderleeuw | 11:09 |
Erembodegem | 11:14 |
Alost | 11:19 |
Lede | 11:24 |
Schellebelle | 11:32 |
Wetteren | 11:36 |
Gand-Saint-Pierre | 11:53 |
De Pinte | 12:00 |
3633 | |
IC | |
Vaihto | |
De Pinte | 12:05 |
Gavere-Asper | 12:15 |
Zingem | 12:19 |
Audenarde | 12:27 |
782 | |
S51 | |
S | |
Matka-aika | 3:49 |
Dinant Ottignies Louvain Brussels airport-Zaventem Audenarde
Dinant | 08:13 | 09:14 | 10:13 |
Yvoir | 08:21 | - | 10:21 |
Lustin | 08:31 | 09:31 | 10:31 |
Jambes | 08:40 | 09:40 | 10:40 |
Namur | 08:47 | 09:47 | 10:47 |
Gembloux | 09:00 | 10:00 | 11:00 |
Ottignies | 09:11 | 10:11 | 11:11 |
2529 | 2530 | 2531 | |
IC | IC | IC | |
Vaihto | |||
Ottignies | 09:13 | 10:13 | 11:13 |
Bierges-Walibi | - | 10:19 | 11:19 |
Wavre | 09:20 | 10:23 | 11:23 |
Heverlee | 09:36 | 10:38 | 11:38 |
Louvain | 09:41 | 10:42 | 11:42 |
5708 | 5709 | 5710 | |
IC | IC | IC | |
Vaihto | |||
Louvain | 09:48 | 10:48 | 11:48 |
Brussels airport-Zaventem | 10:01 | 11:01 | 12:01 |
4031 | 4032 | 4033 | |
S19 | S19 | S19 | |
S | S | S | |
Vaihto | |||
Brussels airport-Zaventem | 10:13 | 11:13 | 12:13 |
Bruxelles-Nord | 10:27 | 11:27 | 12:27 |
Bruxelles-Central | 10:32 | 11:32 | 12:32 |
Bruxelles-Midi | 10:40 | 11:40 | 12:40 |
Denderleeuw | 11:00 | 12:00 | 13:00 |
Zottegem | 11:16 | 12:16 | 13:16 |
Munkzwalm | 11:23 | 12:23 | 13:23 |
Audenarde | 11:30 | 12:30 | 13:30 |
2333 | 2334 | 2335 | |
IC | IC | IC | |
Matka-aika | 3:17 | 3:16 | 3:17 |
Dinant Ottignies Louvain Bruxelles-Midi Audenarde
Dinant | 07:14 |
Lustin | 07:31 |
Jambes | 07:40 |
Namur | 07:47 |
Gembloux | 08:00 |
Ottignies | 08:11 |
2528 | |
IC | |
Vaihto | |
Ottignies | 08:13 |
Wavre | 08:20 |
Heverlee | 08:36 |
Louvain | 08:41 |
5707 | |
IC | |
Vaihto | |
Louvain | 08:43 |
Herent | 08:49 |
Erps-Kwerps | 08:56 |
Kortenberg | 09:00 |
Zaventem | 09:07 |
Diegem | 09:10 |
Schaerbeek | 09:18 |
Bruxelles-Nord | 09:24 |
Bruxelles-Central | 09:28 |
Bruxelles-Midi | 09:32 |
3680 | |
S2 | |
S | |
Vaihto | |
Bruxelles-Midi | 09:40 |
Denderleeuw | 10:00 |
Zottegem | 10:16 |
Munkzwalm | 10:23 |
Audenarde | 10:30 |
2332 | |
IC | |
Matka-aika | 3:16 |
Sunnuntai 15. syyskuuta 2024 klo 7.00
Dinant Namur Bruxelles-Midi De Pinte Audenarde
Dinant | 08:38 |
Jambes | 09:03 |
Namur | 09:08 |
13603 | |
L | |
Vaihto | |
Namur | 09:15 |
Gembloux | 09:29 |
Ottignies | 09:43 |
Bruxelles-Nord | 10:33 |
Bruxelles-Central | 10:37 |
Bruxelles-Midi | 10:41 |
2130 | |
IC | |
Vaihto | |
Bruxelles-Midi | 10:48 |
Liedekerke | 11:03 |
Denderleeuw | 11:09 |
Erembodegem | 11:14 |
Alost | 11:19 |
Lede | 11:24 |
Schellebelle | 11:32 |
Wetteren | 11:36 |
Gand-Saint-Pierre | 11:53 |
De Pinte | 12:00 |
3633 | |
IC | |
Vaihto | |
De Pinte | 12:05 |
Gavere-Asper | 12:15 |
Zingem | 12:19 |
Audenarde | 12:27 |
782 | |
S51 | |
S | |
Matka-aika | 3:49 |
Dinant Ottignies Louvain Brussels airport-Zaventem Audenarde
Dinant | 07:14 | 08:13 | 09:14 | 10:13 |
Yvoir | - | 08:21 | - | 10:21 |
Lustin | 07:31 | 08:31 | 09:31 | 10:31 |
Jambes | 07:40 | 08:40 | 09:40 | 10:40 |
Namur | 07:47 | 08:47 | 09:47 | 10:47 |
Gembloux | 08:00 | 09:00 | 10:00 | 11:00 |
Ottignies | 08:11 | 09:11 | 10:11 | 11:11 |
2528 | 2529 | 2530 | 2531 | |
IC | IC | IC | IC | |
Vaihto | ||||
Ottignies | 08:13 | 09:13 | 10:13 | 11:13 |
Bierges-Walibi | - | - | 10:19 | 11:19 |
Wavre | 08:20 | 09:20 | 10:23 | 11:23 |
Heverlee | 08:36 | 09:36 | 10:38 | 11:38 |
Louvain | 08:41 | 09:41 | 10:42 | 11:42 |
5707 | 5708 | 5709 | 5710 | |
IC | IC | IC | IC | |
Vaihto | ||||
Louvain | 08:48 | 09:48 | 10:48 | 11:48 |
Brussels airport-Zaventem | 09:01 | 10:01 | 11:01 | 12:01 |
4030 | 4031 | 4032 | 4033 | |
S19 | S19 | S19 | S19 | |
S | S | S | S | |
Vaihto | ||||
Brussels airport-Zaventem | 09:13 | 10:13 | 11:13 | 12:13 |
Bruxelles-Nord | 09:27 | 10:27 | 11:27 | 12:27 |
Bruxelles-Central | 09:32 | 10:32 | 11:32 | 12:32 |
Bruxelles-Midi | 09:40 | 10:40 | 11:40 | 12:40 |
Denderleeuw | 10:00 | 11:00 | 12:00 | 13:00 |
Zottegem | 10:16 | 11:16 | 12:16 | 13:16 |
Munkzwalm | 10:23 | 11:23 | 12:23 | 13:23 |
Audenarde | 10:30 | 11:30 | 12:30 | 13:30 |
2332 | 2333 | 2334 | 2335 | |
IC | IC | IC | IC | |
Matka-aika | 3:16 | 3:17 | 3:16 | 3:17 |