Furnes Iddergem Viikkoaikataulu
Maanantai 9. syyskuuta 2024 klo 7.00
Furnes Gand-Saint-Pierre Denderleeuw Iddergem
Furnes | 07:01 | 07:32 | 09:01 | 10:01 |
Dixmude | 07:13 | 07:44 | 09:13 | 10:13 |
Kortemark | 07:23 | 07:53 | 09:23 | 10:23 |
Lichtervelde | 07:30 | 08:01 | 09:30 | 10:30 |
Tielt | 07:42 | 08:13 | 09:42 | 10:42 |
Aarsele | - | 08:19 | - | - |
Deinze | 07:53 | 08:27 | 09:53 | 10:53 |
De Pinte | 08:00 | 08:35 | 10:00 | 11:00 |
Gand-Saint-Pierre | 08:07 | 08:42 | 10:07 | 11:07 |
3029 | 7995 | 3031 | 3032 | |
IC | P | IC | IC | |
Vaihto | ||||
Gand-Saint-Pierre | 08:12 | 09:12 | 10:12 | 11:12 |
Wetteren | 08:25 | 09:25 | 10:25 | 11:25 |
Schellebelle | 08:29 | 09:29 | 10:29 | 11:29 |
Lede | 08:37 | 09:37 | 10:37 | 11:37 |
Alost | 08:43 | 09:43 | 10:43 | 11:43 |
Erembodegem | 08:47 | 09:47 | 10:47 | 11:47 |
Denderleeuw | 08:51 | 09:51 | 10:51 | 11:51 |
3606 | 3607 | 3608 | 3609 | |
IC | IC | IC | IC | |
Vaihto | ||||
Denderleeuw | 09:53 | 10:53 | 12:53 | 13:53 |
Iddergem | 09:56 | 10:56 | 12:56 | 13:56 |
1559 | 1560 | 1562 | 1563 | |
S6 | S6 | S6 | S6 | |
S | S | S | S | |
Matka-aika | 2:55 | 3:24 | 3:55 | 3:55 |
Furnes Lichtervelde Denderleeuw Iddergem
Furnes | 08:01 |
Dixmude | 08:13 |
Kortemark | 08:23 |
Lichtervelde | 08:28 |
3030 | |
IC | |
Vaihto | |
Lichtervelde | 08:37 |
Roulers | 08:44 |
Izegem | 08:51 |
Ingelmunster | 08:55 |
Courtrai | 09:11 |
Audenarde | 09:32 |
Zottegem | 09:45 |
Denderleeuw | 09:59 |
2307 | |
IC | |
Vaihto | |
Denderleeuw | 11:53 |
Iddergem | 11:56 |
1561 | |
S6 | |
S | |
Matka-aika | 3:55 |
Tiistai 10. syyskuuta 2024 klo 7.00
Furnes Gand-Saint-Pierre Denderleeuw Iddergem
Furnes | 07:01 | 07:32 | 09:01 | 10:01 |
Dixmude | 07:13 | 07:44 | 09:13 | 10:13 |
Kortemark | 07:23 | 07:53 | 09:23 | 10:23 |
Lichtervelde | 07:30 | 08:01 | 09:30 | 10:30 |
Tielt | 07:42 | 08:13 | 09:42 | 10:42 |
Aarsele | - | 08:19 | - | - |
Deinze | 07:53 | 08:27 | 09:53 | 10:53 |
De Pinte | 08:00 | 08:35 | 10:00 | 11:00 |
Gand-Saint-Pierre | 08:07 | 08:42 | 10:07 | 11:07 |
3029 | 7995 | 3031 | 3032 | |
IC | P | IC | IC | |
Vaihto | ||||
Gand-Saint-Pierre | 08:12 | 09:12 | 10:12 | 11:12 |
Wetteren | 08:25 | 09:25 | 10:25 | 11:25 |
Schellebelle | 08:29 | 09:29 | 10:29 | 11:29 |
Lede | 08:37 | 09:37 | 10:37 | 11:37 |
Alost | 08:43 | 09:43 | 10:43 | 11:43 |
Erembodegem | 08:47 | 09:47 | 10:47 | 11:47 |
Denderleeuw | 08:51 | 09:51 | 10:51 | 11:51 |
3606 | 3607 | 3608 | 3609 | |
IC | IC | IC | IC | |
Vaihto | ||||
Denderleeuw | 09:53 | 10:53 | 12:53 | 13:53 |
Iddergem | 09:56 | 10:56 | 12:56 | 13:56 |
1559 | 1560 | 1562 | 1563 | |
S6 | S6 | S6 | S6 | |
S | S | S | S | |
Matka-aika | 2:55 | 3:24 | 3:55 | 3:55 |
Furnes Lichtervelde Denderleeuw Iddergem
Furnes | 08:01 |
Dixmude | 08:13 |
Kortemark | 08:23 |
Lichtervelde | 08:28 |
3030 | |
IC | |
Vaihto | |
Lichtervelde | 08:37 |
Roulers | 08:44 |
Izegem | 08:51 |
Ingelmunster | 08:55 |
Courtrai | 09:11 |
Audenarde | 09:32 |
Zottegem | 09:45 |
Denderleeuw | 09:59 |
2307 | |
IC | |
Vaihto | |
Denderleeuw | 11:53 |
Iddergem | 11:56 |
1561 | |
S6 | |
S | |
Matka-aika | 3:55 |
Keskiviikko 11. syyskuuta 2024 klo 7.00
Furnes Gand-Saint-Pierre Denderleeuw Iddergem
Furnes | 07:01 | 07:32 | 10:01 |
Dixmude | 07:13 | 07:44 | 10:13 |
Kortemark | 07:23 | 07:53 | 10:23 |
Lichtervelde | 07:30 | 08:01 | 10:30 |
Tielt | 07:42 | 08:13 | 10:42 |
Aarsele | - | 08:19 | - |
Deinze | 07:53 | 08:27 | 10:53 |
De Pinte | 08:00 | 08:35 | 11:00 |
Gand-Saint-Pierre | 08:07 | 08:42 | 11:07 |
3029 | 7995 | 3032 | |
IC | P | IC | |
Vaihto | |||
Gand-Saint-Pierre | 08:12 | 09:12 | 11:12 |
Wetteren | 08:25 | 09:25 | 11:25 |
Schellebelle | 08:29 | 09:29 | 11:29 |
Lede | 08:37 | 09:37 | 11:37 |
Alost | 08:43 | 09:43 | 11:43 |
Erembodegem | 08:47 | 09:47 | 11:47 |
Denderleeuw | 08:51 | 09:51 | 11:51 |
3606 | 3607 | 3609 | |
IC | IC | IC | |
Vaihto | |||
Denderleeuw | 09:53 | 10:53 | 12:53 |
Iddergem | 09:56 | 10:56 | 12:56 |
1559 | 1560 | 1562 | |
S6 | S6 | S6 | |
S | S | S | |
Matka-aika | 2:55 | 3:24 | 2:55 |
Furnes Gand-Saint-Pierre Grammont Iddergem
Furnes | 09:01 |
Dixmude | 09:13 |
Kortemark | 09:23 |
Lichtervelde | 09:30 |
Tielt | 09:42 |
Deinze | 09:53 |
De Pinte | 10:00 |
Gand-Saint-Pierre | 10:07 |
3031 | |
IC | |
Vaihto | |
Gand-Saint-Pierre | 11:05 |
Merelbeke | 11:11 |
Melle | 11:16 |
Scheldewindeke | 11:28 |
Zottegem | 11:42 |
Grammont | 11:56 |
1861 | |
S52 | |
S | |
Vaihto | |
Grammont | 12:17 |
Appelterre | 12:30 |
Ninove | 12:37 |
Iddergem | 12:43 |
7978 | |
P | |
Matka-aika | 3:42 |
Furnes Lichtervelde Denderleeuw Iddergem
Furnes | 08:01 |
Dixmude | 08:13 |
Kortemark | 08:23 |
Lichtervelde | 08:28 |
3030 | |
IC | |
Vaihto | |
Lichtervelde | 08:37 |
Roulers | 08:44 |
Izegem | 08:51 |
Ingelmunster | 08:55 |
Courtrai | 09:11 |
Audenarde | 09:32 |
Zottegem | 09:45 |
Denderleeuw | 09:59 |
2307 | |
IC | |
Vaihto | |
Denderleeuw | 11:53 |
Iddergem | 11:56 |
1561 | |
S6 | |
S | |
Matka-aika | 3:55 |
Torstai 12. syyskuuta 2024 klo 7.00
Furnes Gand-Saint-Pierre Denderleeuw Iddergem
Furnes | 07:01 | 07:32 | 09:01 | 10:01 |
Dixmude | 07:13 | 07:44 | 09:13 | 10:13 |
Kortemark | 07:23 | 07:53 | 09:23 | 10:23 |
Lichtervelde | 07:30 | 08:01 | 09:30 | 10:30 |
Tielt | 07:42 | 08:13 | 09:42 | 10:42 |
Aarsele | - | 08:19 | - | - |
Deinze | 07:53 | 08:27 | 09:53 | 10:53 |
De Pinte | 08:00 | 08:35 | 10:00 | 11:00 |
Gand-Saint-Pierre | 08:07 | 08:42 | 10:07 | 11:07 |
3029 | 7995 | 3031 | 3032 | |
IC | P | IC | IC | |
Vaihto | ||||
Gand-Saint-Pierre | 08:12 | 09:12 | 10:12 | 11:12 |
Wetteren | 08:25 | 09:25 | 10:25 | 11:25 |
Schellebelle | 08:29 | 09:29 | 10:29 | 11:29 |
Lede | 08:37 | 09:37 | 10:37 | 11:37 |
Alost | 08:43 | 09:43 | 10:43 | 11:43 |
Erembodegem | 08:47 | 09:47 | 10:47 | 11:47 |
Denderleeuw | 08:51 | 09:51 | 10:51 | 11:51 |
3606 | 3607 | 3608 | 3609 | |
IC | IC | IC | IC | |
Vaihto | ||||
Denderleeuw | 08:53 | 09:53 | 11:53 | 12:53 |
Iddergem | 08:56 | 09:56 | 11:56 | 12:56 |
1558 | 1559 | 1561 | 1562 | |
S6 | S6 | S6 | S6 | |
S | S | S | S | |
Matka-aika | 1:55 | 2:24 | 2:55 | 2:55 |
Furnes Lichtervelde Denderleeuw Iddergem
Furnes | 08:01 |
Dixmude | 08:13 |
Kortemark | 08:23 |
Lichtervelde | 08:28 |
3030 | |
IC | |
Vaihto | |
Lichtervelde | 08:37 |
Roulers | 08:44 |
Izegem | 08:51 |
Ingelmunster | 08:55 |
Courtrai | 09:11 |
Audenarde | 09:32 |
Zottegem | 09:45 |
Denderleeuw | 09:59 |
2307 | |
IC | |
Vaihto | |
Denderleeuw | 10:53 |
Iddergem | 10:56 |
1560 | |
S6 | |
S | |
Matka-aika | 2:55 |
Perjantai 13. syyskuuta 2024 klo 7.00
Furnes Gand-Saint-Pierre Denderleeuw Iddergem
Furnes | 07:01 | 07:32 | 09:01 | 10:01 |
Dixmude | 07:13 | 07:44 | 09:13 | 10:13 |
Kortemark | 07:23 | 07:53 | 09:23 | 10:23 |
Lichtervelde | 07:30 | 08:01 | 09:30 | 10:30 |
Tielt | 07:42 | 08:13 | 09:42 | 10:42 |
Aarsele | - | 08:19 | - | - |
Deinze | 07:53 | 08:27 | 09:53 | 10:53 |
De Pinte | 08:00 | 08:35 | 10:00 | 11:00 |
Gand-Saint-Pierre | 08:07 | 08:42 | 10:07 | 11:07 |
3029 | 7995 | 3031 | 3032 | |
IC | P | IC | IC | |
Vaihto | ||||
Gand-Saint-Pierre | 08:12 | 09:12 | 10:12 | 11:12 |
Wetteren | 08:25 | 09:25 | 10:25 | 11:25 |
Schellebelle | 08:29 | 09:29 | 10:29 | 11:29 |
Lede | 08:37 | 09:37 | 10:37 | 11:37 |
Alost | 08:43 | 09:43 | 10:43 | 11:43 |
Erembodegem | 08:47 | 09:47 | 10:47 | 11:47 |
Denderleeuw | 08:51 | 09:51 | 10:51 | 11:51 |
3606 | 3607 | 3608 | 3609 | |
IC | IC | IC | IC | |
Vaihto | ||||
Denderleeuw | 08:53 | 09:53 | 11:53 | 12:53 |
Iddergem | 08:56 | 09:56 | 11:56 | 12:56 |
1558 | 1559 | 1561 | 1562 | |
S6 | S6 | S6 | S6 | |
S | S | S | S | |
Matka-aika | 1:55 | 2:24 | 2:55 | 2:55 |
Furnes Lichtervelde Denderleeuw Iddergem
Furnes | 08:01 |
Dixmude | 08:13 |
Kortemark | 08:23 |
Lichtervelde | 08:28 |
3030 | |
IC | |
Vaihto | |
Lichtervelde | 08:37 |
Roulers | 08:44 |
Izegem | 08:51 |
Ingelmunster | 08:55 |
Courtrai | 09:11 |
Audenarde | 09:32 |
Zottegem | 09:45 |
Denderleeuw | 09:59 |
2307 | |
IC | |
Vaihto | |
Denderleeuw | 10:53 |
Iddergem | 10:56 |
1560 | |
S6 | |
S | |
Matka-aika | 2:55 |
Lauantai 14. syyskuuta 2024 klo 7.00
Furnes Denderleeuw Iddergem
Furnes | 07:01 | 08:01 | 09:01 | 10:01 | 11:01 |
Dixmude | 07:13 | 08:13 | 09:13 | 10:13 | 11:13 |
Kortemark | 07:23 | 08:23 | 09:23 | 10:23 | 11:23 |
Lichtervelde | 07:30 | 08:30 | 09:30 | 10:30 | 11:30 |
Tielt | 07:42 | 08:42 | 09:42 | 10:42 | 11:42 |
Deinze | 07:53 | 08:53 | 09:53 | 10:53 | 11:53 |
De Pinte | 08:00 | 09:00 | 10:00 | 11:00 | 12:00 |
Gand-Saint-Pierre | 08:13 | 09:13 | 10:13 | 11:13 | 12:13 |
Wetteren | 08:25 | 09:25 | 10:25 | 11:25 | 12:25 |
Lede | 08:37 | 09:37 | 10:37 | 11:37 | 12:37 |
Alost | 08:43 | 09:43 | 10:43 | 11:43 | 12:43 |
Denderleeuw | 08:51 | 09:51 | 10:51 | 11:51 | 12:51 |
3606 | 3607 | 3608 | 3609 | 3610 | |
IC | IC | IC | IC | IC | |
Vaihto | |||||
Denderleeuw | 08:59 | 09:59 | 10:59 | 11:59 | 12:59 |
Iddergem | 09:09 | 10:09 | 11:09 | 12:09 | 13:09 |
11103 | 11104 | 11105 | 11106 | 11107 | |
BUS | BUS | BUS | BUS | BUS | |
Matka-aika | 2:08 | 2:08 | 2:08 | 2:08 | 2:08 |
Sunnuntai 15. syyskuuta 2024 klo 7.00
Furnes Denderleeuw Iddergem
Furnes | 07:01 | 08:01 | 09:01 | 10:01 | 11:01 |
Dixmude | 07:13 | 08:13 | 09:13 | 10:13 | 11:13 |
Kortemark | 07:23 | 08:23 | 09:23 | 10:23 | 11:23 |
Lichtervelde | 07:30 | 08:30 | 09:30 | 10:30 | 11:30 |
Tielt | 07:42 | 08:42 | 09:42 | 10:42 | 11:42 |
Deinze | 07:53 | 08:53 | 09:53 | 10:53 | 11:53 |
De Pinte | 08:00 | 09:00 | 10:00 | 11:00 | 12:00 |
Gand-Saint-Pierre | 08:13 | 09:13 | 10:13 | 11:13 | 12:13 |
Wetteren | 08:25 | 09:25 | 10:25 | 11:25 | 12:25 |
Lede | 08:37 | 09:37 | 10:37 | 11:37 | 12:37 |
Alost | 08:43 | 09:43 | 10:43 | 11:43 | 12:43 |
Denderleeuw | 08:51 | 09:51 | 10:51 | 11:51 | 12:51 |
3606 | 3607 | 3608 | 3609 | 3610 | |
IC | IC | IC | IC | IC | |
Vaihto | |||||
Denderleeuw | 08:59 | 09:59 | 10:59 | 11:59 | 12:59 |
Iddergem | 09:09 | 10:09 | 11:09 | 12:09 | 13:09 |
11103 | 11104 | 11105 | 11106 | 11107 | |
BUS | BUS | BUS | BUS | BUS | |
Matka-aika | 2:08 | 2:08 | 2:08 | 2:08 | 2:08 |