Furnes Rebaix Viikkoaikataulu
Maanantai 9. syyskuuta 2024 klo 7.00
Furnes Gand-Saint-Pierre Grammont Rebaix
Furnes | 07:32 |
Dixmude | 07:44 |
Kortemark | 07:53 |
Lichtervelde | 08:01 |
Tielt | 08:13 |
Aarsele | 08:19 |
Deinze | 08:27 |
De Pinte | 08:35 |
Gand-Saint-Pierre | 08:42 |
7995 | |
P | |
Vaihto | |
Gand-Saint-Pierre | 09:05 |
Merelbeke | 09:11 |
Melle | 09:16 |
Scheldewindeke | 09:28 |
Zottegem | 09:42 |
Grammont | 09:56 |
1859 | |
S52 | |
S | |
Vaihto | |
Grammont | 10:35 |
Lessines | 10:43 |
Rebaix | 10:52 |
4860 | |
L | |
Matka-aika | 3:20 |
Furnes Gand-Saint-Pierre Denderleeuw Grammont Rebaix
Furnes | 07:01 | 09:01 | 10:01 |
Dixmude | 07:13 | 09:13 | 10:13 |
Kortemark | 07:23 | 09:23 | 10:23 |
Lichtervelde | 07:30 | 09:30 | 10:30 |
Tielt | 07:42 | 09:42 | 10:42 |
Deinze | 07:53 | 09:53 | 10:53 |
De Pinte | 08:00 | 10:00 | 11:00 |
Gand-Saint-Pierre | 08:07 | 10:07 | 11:07 |
3029 | 3031 | 3032 | |
IC | IC | IC | |
Vaihto | |||
Gand-Saint-Pierre | 08:12 | 10:12 | 11:12 |
Wetteren | 08:25 | 10:25 | 11:25 |
Schellebelle | 08:29 | 10:29 | 11:29 |
Lede | 08:37 | 10:37 | 11:37 |
Alost | 08:43 | 10:43 | 11:43 |
Erembodegem | 08:47 | 10:47 | 11:47 |
Denderleeuw | 08:51 | 10:51 | 11:51 |
3606 | 3608 | 3609 | |
IC | IC | IC | |
Vaihto | |||
Denderleeuw | 08:53 | 10:53 | 11:53 |
Ninove | 09:03 | 11:03 | 12:03 |
Appelterre | 09:09 | 11:09 | 12:09 |
Grammont | 09:22 | 11:22 | 12:22 |
1558 | 1560 | 1561 | |
S6 | S6 | S6 | |
S | S | S | |
Vaihto | |||
Grammont | 09:35 | 11:35 | 12:35 |
Lessines | 09:43 | 11:43 | 12:43 |
Rebaix | 09:52 | 11:52 | 12:52 |
4859 | 4861 | 4862 | |
L | L | L | |
Matka-aika | 2:51 | 2:51 | 2:51 |
Furnes Lichtervelde Courtrai Ath Rebaix
Furnes | 08:01 |
Dixmude | 08:13 |
Kortemark | 08:23 |
Lichtervelde | 08:28 |
3030 | |
IC | |
Vaihto | |
Lichtervelde | 08:37 |
Roulers | 08:44 |
Izegem | 08:51 |
Ingelmunster | 08:55 |
Courtrai | 09:05 |
2307 | |
IC | |
Vaihto | |
Courtrai | 09:38 |
Mouscron | 09:49 |
Herseaux | 09:54 |
Froyennes | 10:03 |
Tournai | 10:09 |
Leuze | 10:22 |
Ath | 10:30 |
3209 | |
IC | |
Vaihto | |
Ath | 11:00 |
Rebaix | 11:06 |
4881 | |
L | |
Matka-aika | 3:05 |
Tiistai 10. syyskuuta 2024 klo 7.00
Furnes Gand-Saint-Pierre Grammont Rebaix
Furnes | 07:32 |
Dixmude | 07:44 |
Kortemark | 07:53 |
Lichtervelde | 08:01 |
Tielt | 08:13 |
Aarsele | 08:19 |
Deinze | 08:27 |
De Pinte | 08:35 |
Gand-Saint-Pierre | 08:42 |
7995 | |
P | |
Vaihto | |
Gand-Saint-Pierre | 09:05 |
Merelbeke | 09:11 |
Melle | 09:16 |
Scheldewindeke | 09:28 |
Zottegem | 09:42 |
Grammont | 09:56 |
1859 | |
S52 | |
S | |
Vaihto | |
Grammont | 10:35 |
Lessines | 10:43 |
Rebaix | 10:52 |
4860 | |
L | |
Matka-aika | 3:20 |
Furnes Gand-Saint-Pierre Denderleeuw Grammont Rebaix
Furnes | 07:01 | 09:01 | 10:01 |
Dixmude | 07:13 | 09:13 | 10:13 |
Kortemark | 07:23 | 09:23 | 10:23 |
Lichtervelde | 07:30 | 09:30 | 10:30 |
Tielt | 07:42 | 09:42 | 10:42 |
Deinze | 07:53 | 09:53 | 10:53 |
De Pinte | 08:00 | 10:00 | 11:00 |
Gand-Saint-Pierre | 08:07 | 10:07 | 11:07 |
3029 | 3031 | 3032 | |
IC | IC | IC | |
Vaihto | |||
Gand-Saint-Pierre | 08:12 | 10:12 | 11:12 |
Wetteren | 08:25 | 10:25 | 11:25 |
Schellebelle | 08:29 | 10:29 | 11:29 |
Lede | 08:37 | 10:37 | 11:37 |
Alost | 08:43 | 10:43 | 11:43 |
Erembodegem | 08:47 | 10:47 | 11:47 |
Denderleeuw | 08:51 | 10:51 | 11:51 |
3606 | 3608 | 3609 | |
IC | IC | IC | |
Vaihto | |||
Denderleeuw | 08:53 | 10:53 | 11:53 |
Ninove | 09:03 | 11:03 | 12:03 |
Appelterre | 09:09 | 11:09 | 12:09 |
Grammont | 09:22 | 11:22 | 12:22 |
1558 | 1560 | 1561 | |
S6 | S6 | S6 | |
S | S | S | |
Vaihto | |||
Grammont | 09:35 | 11:35 | 12:35 |
Lessines | 09:43 | 11:43 | 12:43 |
Rebaix | 09:52 | 11:52 | 12:52 |
4859 | 4861 | 4862 | |
L | L | L | |
Matka-aika | 2:51 | 2:51 | 2:51 |
Furnes Lichtervelde Courtrai Ath Rebaix
Furnes | 08:01 |
Dixmude | 08:13 |
Kortemark | 08:23 |
Lichtervelde | 08:28 |
3030 | |
IC | |
Vaihto | |
Lichtervelde | 08:37 |
Roulers | 08:44 |
Izegem | 08:51 |
Ingelmunster | 08:55 |
Courtrai | 09:05 |
2307 | |
IC | |
Vaihto | |
Courtrai | 09:38 |
Mouscron | 09:49 |
Herseaux | 09:54 |
Froyennes | 10:03 |
Tournai | 10:09 |
Leuze | 10:22 |
Ath | 10:30 |
3209 | |
IC | |
Vaihto | |
Ath | 11:00 |
Rebaix | 11:06 |
4881 | |
L | |
Matka-aika | 3:05 |
Keskiviikko 11. syyskuuta 2024 klo 7.00
Furnes Gand-Saint-Pierre Grammont Rebaix
Furnes | 07:32 |
Dixmude | 07:44 |
Kortemark | 07:53 |
Lichtervelde | 08:01 |
Tielt | 08:13 |
Aarsele | 08:19 |
Deinze | 08:27 |
De Pinte | 08:35 |
Gand-Saint-Pierre | 08:42 |
7995 | |
P | |
Vaihto | |
Gand-Saint-Pierre | 09:05 |
Merelbeke | 09:11 |
Melle | 09:16 |
Scheldewindeke | 09:28 |
Zottegem | 09:42 |
Grammont | 09:56 |
1859 | |
S52 | |
S | |
Vaihto | |
Grammont | 10:35 |
Lessines | 10:43 |
Rebaix | 10:52 |
4860 | |
L | |
Matka-aika | 3:20 |
Furnes Gand-Saint-Pierre Denderleeuw Grammont Rebaix
Furnes | 07:01 | 09:01 |
Dixmude | 07:13 | 09:13 |
Kortemark | 07:23 | 09:23 |
Lichtervelde | 07:30 | 09:30 |
Tielt | 07:42 | 09:42 |
Deinze | 07:53 | 09:53 |
De Pinte | 08:00 | 10:00 |
Gand-Saint-Pierre | 08:07 | 10:07 |
3029 | 3031 | |
IC | IC | |
Vaihto | ||
Gand-Saint-Pierre | 08:12 | 10:12 |
Wetteren | 08:25 | 10:25 |
Schellebelle | 08:29 | 10:29 |
Lede | 08:37 | 10:37 |
Alost | 08:43 | 10:43 |
Erembodegem | 08:47 | 10:47 |
Denderleeuw | 08:51 | 10:51 |
3606 | 3608 | |
IC | IC | |
Vaihto | ||
Denderleeuw | 08:53 | 10:53 |
Ninove | 09:03 | 11:03 |
Appelterre | 09:09 | 11:09 |
Grammont | 09:22 | 11:22 |
1558 | 1560 | |
S6 | S6 | |
S | S | |
Vaihto | ||
Grammont | 09:35 | 11:35 |
Lessines | 09:43 | 11:43 |
Rebaix | 09:52 | 11:52 |
4859 | 4861 | |
L | L | |
Matka-aika | 2:51 | 2:51 |
Furnes Lichtervelde Courtrai Ath Rebaix
Furnes | 08:01 | 10:01 |
Dixmude | 08:13 | 10:13 |
Kortemark | 08:23 | 10:23 |
Lichtervelde | 08:28 | 10:28 |
3030 | 3032 | |
IC | IC | |
Vaihto | ||
Lichtervelde | 08:37 | 10:37 |
Roulers | 08:44 | 10:44 |
Izegem | 08:51 | 10:51 |
Ingelmunster | 08:55 | 10:55 |
Courtrai | 09:05 | 11:05 |
2307 | 2309 | |
IC | IC | |
Vaihto | ||
Courtrai | 09:38 | 11:38 |
Mouscron | 09:49 | 11:49 |
Herseaux | 09:54 | 11:54 |
Froyennes | 10:03 | 12:03 |
Tournai | 10:09 | 12:09 |
Leuze | 10:22 | 12:22 |
Ath | 10:30 | 12:30 |
3209 | 3211 | |
IC | IC | |
Vaihto | ||
Ath | 11:00 | 12:35 |
Rebaix | 11:06 | 12:41 |
4881 | 7596 | |
L | P | |
Matka-aika | 3:05 | 2:40 |
Torstai 12. syyskuuta 2024 klo 7.00
Furnes Gand-Saint-Pierre Grammont Rebaix
Furnes | 07:32 |
Dixmude | 07:44 |
Kortemark | 07:53 |
Lichtervelde | 08:01 |
Tielt | 08:13 |
Aarsele | 08:19 |
Deinze | 08:27 |
De Pinte | 08:35 |
Gand-Saint-Pierre | 08:42 |
7995 | |
P | |
Vaihto | |
Gand-Saint-Pierre | 09:05 |
Merelbeke | 09:11 |
Melle | 09:16 |
Scheldewindeke | 09:28 |
Zottegem | 09:42 |
Grammont | 09:56 |
1859 | |
S52 | |
S | |
Vaihto | |
Grammont | 10:35 |
Lessines | 10:43 |
Rebaix | 10:52 |
4860 | |
L | |
Matka-aika | 3:20 |
Furnes Gand-Saint-Pierre Denderleeuw Grammont Rebaix
Furnes | 07:01 | 09:01 | 10:01 |
Dixmude | 07:13 | 09:13 | 10:13 |
Kortemark | 07:23 | 09:23 | 10:23 |
Lichtervelde | 07:30 | 09:30 | 10:30 |
Tielt | 07:42 | 09:42 | 10:42 |
Deinze | 07:53 | 09:53 | 10:53 |
De Pinte | 08:00 | 10:00 | 11:00 |
Gand-Saint-Pierre | 08:07 | 10:07 | 11:07 |
3029 | 3031 | 3032 | |
IC | IC | IC | |
Vaihto | |||
Gand-Saint-Pierre | 08:12 | 10:12 | 11:12 |
Wetteren | 08:25 | 10:25 | 11:25 |
Schellebelle | 08:29 | 10:29 | 11:29 |
Lede | 08:37 | 10:37 | 11:37 |
Alost | 08:43 | 10:43 | 11:43 |
Erembodegem | 08:47 | 10:47 | 11:47 |
Denderleeuw | 08:51 | 10:51 | 11:51 |
3606 | 3608 | 3609 | |
IC | IC | IC | |
Vaihto | |||
Denderleeuw | 08:53 | 10:53 | 11:53 |
Ninove | 09:03 | 11:03 | 12:03 |
Appelterre | 09:09 | 11:09 | 12:09 |
Grammont | 09:22 | 11:22 | 12:22 |
1558 | 1560 | 1561 | |
S6 | S6 | S6 | |
S | S | S | |
Vaihto | |||
Grammont | 09:35 | 11:35 | 12:35 |
Lessines | 09:43 | 11:43 | 12:43 |
Rebaix | 09:52 | 11:52 | 12:52 |
4859 | 4861 | 4862 | |
L | L | L | |
Matka-aika | 2:51 | 2:51 | 2:51 |
Furnes Lichtervelde Courtrai Ath Rebaix
Furnes | 08:01 |
Dixmude | 08:13 |
Kortemark | 08:23 |
Lichtervelde | 08:28 |
3030 | |
IC | |
Vaihto | |
Lichtervelde | 08:37 |
Roulers | 08:44 |
Izegem | 08:51 |
Ingelmunster | 08:55 |
Courtrai | 09:05 |
2307 | |
IC | |
Vaihto | |
Courtrai | 09:38 |
Mouscron | 09:49 |
Herseaux | 09:54 |
Froyennes | 10:03 |
Tournai | 10:09 |
Leuze | 10:22 |
Ath | 10:30 |
3209 | |
IC | |
Vaihto | |
Ath | 11:00 |
Rebaix | 11:06 |
4881 | |
L | |
Matka-aika | 3:05 |
Perjantai 13. syyskuuta 2024 klo 7.00
Furnes Gand-Saint-Pierre Grammont Rebaix
Furnes | 07:32 |
Dixmude | 07:44 |
Kortemark | 07:53 |
Lichtervelde | 08:01 |
Tielt | 08:13 |
Aarsele | 08:19 |
Deinze | 08:27 |
De Pinte | 08:35 |
Gand-Saint-Pierre | 08:42 |
7995 | |
P | |
Vaihto | |
Gand-Saint-Pierre | 09:05 |
Merelbeke | 09:11 |
Melle | 09:16 |
Scheldewindeke | 09:28 |
Zottegem | 09:42 |
Grammont | 09:56 |
1859 | |
S52 | |
S | |
Vaihto | |
Grammont | 10:35 |
Lessines | 10:43 |
Rebaix | 10:52 |
4860 | |
L | |
Matka-aika | 3:20 |
Furnes Gand-Saint-Pierre Denderleeuw Grammont Rebaix
Furnes | 07:01 | 09:01 | 10:01 |
Dixmude | 07:13 | 09:13 | 10:13 |
Kortemark | 07:23 | 09:23 | 10:23 |
Lichtervelde | 07:30 | 09:30 | 10:30 |
Tielt | 07:42 | 09:42 | 10:42 |
Deinze | 07:53 | 09:53 | 10:53 |
De Pinte | 08:00 | 10:00 | 11:00 |
Gand-Saint-Pierre | 08:07 | 10:07 | 11:07 |
3029 | 3031 | 3032 | |
IC | IC | IC | |
Vaihto | |||
Gand-Saint-Pierre | 08:12 | 10:12 | 11:12 |
Wetteren | 08:25 | 10:25 | 11:25 |
Schellebelle | 08:29 | 10:29 | 11:29 |
Lede | 08:37 | 10:37 | 11:37 |
Alost | 08:43 | 10:43 | 11:43 |
Erembodegem | 08:47 | 10:47 | 11:47 |
Denderleeuw | 08:51 | 10:51 | 11:51 |
3606 | 3608 | 3609 | |
IC | IC | IC | |
Vaihto | |||
Denderleeuw | 08:53 | 10:53 | 11:53 |
Ninove | 09:03 | 11:03 | 12:03 |
Appelterre | 09:09 | 11:09 | 12:09 |
Grammont | 09:22 | 11:22 | 12:22 |
1558 | 1560 | 1561 | |
S6 | S6 | S6 | |
S | S | S | |
Vaihto | |||
Grammont | 09:35 | 11:35 | 12:35 |
Lessines | 09:43 | 11:43 | 12:43 |
Rebaix | 09:52 | 11:52 | 12:52 |
4859 | 4861 | 4862 | |
L | L | L | |
Matka-aika | 2:51 | 2:51 | 2:51 |
Furnes Lichtervelde Courtrai Ath Rebaix
Furnes | 08:01 |
Dixmude | 08:13 |
Kortemark | 08:23 |
Lichtervelde | 08:28 |
3030 | |
IC | |
Vaihto | |
Lichtervelde | 08:37 |
Roulers | 08:44 |
Izegem | 08:51 |
Ingelmunster | 08:55 |
Courtrai | 09:05 |
2307 | |
IC | |
Vaihto | |
Courtrai | 09:38 |
Mouscron | 09:49 |
Herseaux | 09:54 |
Froyennes | 10:03 |
Tournai | 10:09 |
Leuze | 10:22 |
Ath | 10:30 |
3209 | |
IC | |
Vaihto | |
Ath | 11:00 |
Rebaix | 11:06 |
4881 | |
L | |
Matka-aika | 3:05 |
Lauantai 14. syyskuuta 2024 klo 7.00
Furnes Gand-Saint-Pierre Bruxelles-Midi Ath Rebaix
Furnes | 07:01 | 08:01 | 09:01 | 10:01 | 11:01 |
Dixmude | 07:13 | 08:13 | 09:13 | 10:13 | 11:13 |
Kortemark | 07:23 | 08:23 | 09:23 | 10:23 | 11:23 |
Lichtervelde | 07:30 | 08:30 | 09:30 | 10:30 | 11:30 |
Tielt | 07:42 | 08:42 | 09:42 | 10:42 | 11:42 |
Deinze | 07:53 | 08:53 | 09:53 | 10:53 | 11:53 |
De Pinte | 08:00 | 09:00 | 10:00 | 11:00 | 12:00 |
Gand-Saint-Pierre | 08:07 | 09:07 | 10:07 | 11:07 | 12:07 |
3606 | 3607 | 3608 | 3609 | 3610 | |
IC | IC | IC | IC | IC | |
Vaihto | |||||
Gand-Saint-Pierre | 08:25 | 09:25 | 10:25 | 11:25 | 12:25 |
Bruxelles-Midi | 08:53 | 09:53 | 10:53 | 11:53 | 12:53 |
507 | 508 | 509 | 510 | 511 | |
IC | IC | IC | IC | IC | |
Vaihto | |||||
Bruxelles-Midi | 09:13 | 10:13 | 11:13 | 12:13 | 13:13 |
Hal | 09:24 | 10:24 | 11:24 | 12:24 | 13:24 |
Enghien | 09:35 | 10:35 | 11:35 | 12:35 | 13:35 |
Silly | 09:42 | 10:42 | 11:42 | 12:42 | 13:42 |
Ath | 09:51 | 10:51 | 11:51 | 12:51 | 13:51 |
1930 | 1931 | 1932 | 1933 | 1934 | |
IC | IC | IC | IC | IC | |
Vaihto | |||||
Ath | 10:40 | 11:40 | 12:40 | 13:40 | 14:40 |
Rebaix | 10:46 | 11:46 | 12:46 | 13:46 | 14:46 |
4881 | 4882 | 4883 | 4884 | 4885 | |
L | L | L | L | L | |
Matka-aika | 3:45 | 3:45 | 3:45 | 3:45 | 3:45 |
Sunnuntai 15. syyskuuta 2024 klo 7.00
Furnes Gand-Saint-Pierre Bruxelles-Midi Ath Rebaix
Furnes | 07:01 | 08:01 | 09:01 | 10:01 | 11:01 |
Dixmude | 07:13 | 08:13 | 09:13 | 10:13 | 11:13 |
Kortemark | 07:23 | 08:23 | 09:23 | 10:23 | 11:23 |
Lichtervelde | 07:30 | 08:30 | 09:30 | 10:30 | 11:30 |
Tielt | 07:42 | 08:42 | 09:42 | 10:42 | 11:42 |
Deinze | 07:53 | 08:53 | 09:53 | 10:53 | 11:53 |
De Pinte | 08:00 | 09:00 | 10:00 | 11:00 | 12:00 |
Gand-Saint-Pierre | 08:07 | 09:07 | 10:07 | 11:07 | 12:07 |
3606 | 3607 | 3608 | 3609 | 3610 | |
IC | IC | IC | IC | IC | |
Vaihto | |||||
Gand-Saint-Pierre | 08:25 | 09:25 | 10:25 | 11:25 | 12:25 |
Bruxelles-Midi | 08:53 | 09:53 | 10:53 | 11:53 | 12:53 |
507 | 508 | 509 | 510 | 511 | |
IC | IC | IC | IC | IC | |
Vaihto | |||||
Bruxelles-Midi | 09:13 | 10:13 | 11:13 | 12:13 | 13:13 |
Hal | 09:24 | 10:24 | 11:24 | 12:24 | 13:24 |
Enghien | 09:35 | 10:35 | 11:35 | 12:35 | 13:35 |
Silly | 09:42 | 10:42 | 11:42 | 12:42 | 13:42 |
Ath | 09:51 | 10:51 | 11:51 | 12:51 | 13:51 |
1930 | 1931 | 1932 | 1933 | 1934 | |
IC | IC | IC | IC | IC | |
Vaihto | |||||
Ath | 10:40 | 11:40 | 12:40 | 13:40 | 14:40 |
Rebaix | 10:46 | 11:46 | 12:46 | 13:46 | 14:46 |
4881 | 4882 | 4883 | 4884 | 4885 | |
L | L | L | L | L | |
Matka-aika | 3:45 | 3:45 | 3:45 | 3:45 | 3:45 |